"W erklieden-Kiezers, Jac. de Bruijne Mz. Kiezers van Axel! M. W. KOSTER. De heer M.W. Koster Kiezers van Axel! A. DE RUIJTER. M.W. Koster, EEN ENKELE PROEF BELOONT WEL DE MOEITE. J. de Feijter, L. T. van Hasselt, Dr. H. B. van Nes, R. Nolson, L. Wiersma, O a-ttraagesa. KIEZERS. Een dubbel stuk SUNLIGHT ZEEP Laatste Berichten. D ANKBETUIGIN G. Bloempotten, Bloembakken, Bloemschotels, Bloemenhangers, in verschillende grootten. Teyens yerkrijgbaar MELKTEELEN, J. M. DE ZEEUW Gz., Christelijk Historische Kiezers! Kiezers! Koster, Smies, Wolfert en Zonnevijlle. Vrije Kiezers te Axel. GEMENGDE BERICHTEN. BURGERIIJKEN STAND. ADVERTENTIEN. DAN KBETUIG I N G. JACOBA INMAAKPOTTEN. Kiezers van Axei. P. DEKKER. M. W. KOSTER. J. SMIES. M. WOLFERT. fijn gesneden en in liter kokend water opgelost, geeft de BESTE en ZUIVERSTE ZACHTE ZEEP, die dan nog geen. ZES cent per POND kost. Zoolang de voorraad strekt oob nog te bekomen voor 9 om- siagcn twee kfeurkaarten. Voor 45 omslagen een, 78 -s twee, ea voor 100, drie ZakpoHtefeuilles (aan een adres te verzenden). jnan en de leden der Gedeputeerde Staten Elenbaas en Van Niftrik. [n de derde atdepling de heeren: Gil] am, Metis Bleiker, Van Dam, Hollestelle, Ti- chelman, Van Oeveren, Van Teijlingen, Van Dalsum, Gerlach van St. Joosland, Maarle- veld. Kakebeeke en de leden van Gedepu teerde Staten Sprenger en Blum. Op voorstel van den voorzitter werd be- sloten de eerstvolgende bijeenkomst te hou- den op Vrijdag 16 Juli, des voormiddags te 10 uur. en'werd de vergadering vervolgens door d'en Voorzitter gesloten. RECHTSZAKEN. Arrondissements-Rechtb.te Middelburg. Zitting van 6 Juli 1915. Gisteren werden de navolgende zaken behandeld F. H., oud 24 j., workman te Clinge (B.) en M. de V., oud 22 j., vrouw van F. H. te Glinge (Ned.), werden ten laste gelegd, dat zij op of omstreeks 20 Juni 1915 te Clinge. welke gemeente in staat van beleg was verklaard, van Amsterdam uit te zamen en in vereeniging zijn teruggekeerd, in strijd met het verbod van den Territorialen be- velhebber waarbij hun het verblijf binnen het in staat van beleg verklaarde grond- gebied was ontzegd. Tegen beklaagden werd bij verstek 14 dagen gevangenisstraf geeischt. P. J. v. d. B., oud 38 j., herbergier te St. Nicolaas en S. M. H., oud 37 j., vrouw van P. J. v. d. B., beiden wonende te Ter Neuzen, werden beklaagd dat zij op 5 Juni 1915 te Ter Neuzen afgemaaid gras, toebehoorende aan de Provincie Zeeland, te zamen en in vereeniging hebben weggenomen met het oogmerk om zich dat gras weder rechtelijk toe te eigenen. Als getuigen gehoord verklaarden Diele- man en zijn dochter dat eerstgenoemde bekl. reeds meermalen gezegd had van het gras af te blijven, zjj luisterden er niet naar. De derde getuige, de aannemer J. de Bree, verklaarde het gras voor de Provincie aan Dielemao te verpachten. De eisch luidde voor ieder der bekl. 3 dagen gevangenisstraf. A. d. B., vrouw van P. F. G., oud 22 j., kantwerkster, verblijvende te Groede, werd ten laste gelegd dat zij op een tijdstip tusschen 27 April en 13 Mei 1915 te Breskens een lap flanel, toebehoorende aan S. van Hanegbem, heeft weggenomen, met het oogmerk dien lap flanel wederrechtelijk toe te eigenen althans dat zij op tijd en plaats voormeld een lap hanel, eigendom als voormeld, dien zij gevonden en onder zich had, door dezen onder zich te houden en te verwerken, althans een stuk daarvan af te knippen wederrechtelijk zich heeft toegeeigend. Bekl. was niet verschenen. De eisch was 10 boete of 10 dagen hecht. P. d. B., oud 25 j., veldarbeider te IJzendijke, werd ten laste gelegd dat hij op 4 Juni 1915 te IJzendijke opzettelijk ge- welddadig Clementina Francisca Scherbeijn, vrouw van E. B. Vermeersch, een slag in het gezicht heeft gegeven. Yolgens bekl. maakte de vrouw die wegens ziekte niet als getuige kon ver- sehijnen het hem zeer lastig. De eisch luidde 5 boete of 5 dagen hechtenis. In de Dinsdag te Middelburg ge- houden openbare terechtzitting van den raad van beroep voor de ongevallen- verzekering werd de beslissing der rijks- bank vernietigd en aan J. R. te Hontenisse ouderdomsrente toegekend, de beslissingen der bank werden bevestigd en aan P. F. D. te Graauw en E. C. wed. Y. te Waterland- kerkje de vordering ontzegd. Het beroep inzake M. v. H., wed. A. B. te Clinge, werd niet ontvankelijk verklaard en dat van A. K., wed. J. de R. te Stoppeldijk, ongegrond. Zonnesteek. De 13jarige Leemeijer te Woensel, is Zondagmorgen door een zonnesteek ge- troffen en gisternacht aan de gevolgen overleden. (Tel.) Op z'n post gestorven. Zondagavond kwam uit Alkmaar te Haarlem aan, de pleizierboot "Oostzaan IV" met vlag halfstok. De kapitein was onderweg plotseling overleden. De pleiziertocht was daardoor geheel in duigen gevallen. (0. H.) Vergeten Te St. Oedenrode heeft men verzuimd voor de aftredende gemeenteraadsleden, de heeren M. Moeskops (wethouder) eu M. Aarts, een candidatenlijst in te leveren, zoodat dezen met 1 September ophouden lid van den Raad te zijn. Om de vruchten voor nachtvorst te behoeden, heeft een landbouwer op den Frieschen zandgrond op zijn bouwakkers vuren ontstoken. Het hielp overal waar de rook langs trok, bleven de vruchten voor de vorst gespaard. N. v. d. D. Een smokkelaar doodgeschoten. Vrijdaginorgen trachtten een achttal smok- kelaars aan den Kahnpthoutschenhoek een hoeveelheid havermout over de Belgische grens te smokkelen. Zij werden door de grenswacht ontdekt en toen de smokkelaars niet bleven staan, werd op hen geschoten, met het gevolg, dat zekere M., een bekend smokkelaar uit die buurt, werd geraakt en door de grenswacht gearresteerd. De man was zoodanig aangeschoten, dat men zijn overbrenging naar het gasthuis te Bergen op Zoom noodig oordeelde, waarin hij Vrijdagavond overleed. (Hbl.) Het huwelljk van melaatschen Het ,,T. v. G." ontleent aan Lancet": De Geneeskundige Raad van Rusland heeft op een desbetreffende vraag van de Heilige Synode geantwoord, dat melaatschen Wei mogen huwen, doch alleen onder elkander. De kans, dat de kinderen van lepralijders zelf door de ziekte worden aangetast, is niet groot, ongeveer 5 pCt., en de vruchtbaar- heid der melaatschen is ook gering, daar in gevorderde gevallen spoedig impotentie op- treedt. De jonge volwassen lepralijders wor den het best in kolonies bijeengebracht, waar zij zich aan landbouw en ander nut- tig werk kunnen wijden. Bestaat voor hen dan de hoop om een gezin te vestigen. dan is hun verwijdering uit de groote maatschap- pij veel beter te dragen. Wei is het nood- zakelijk, dat hun voor het sluiten van een liuwelijk duidelijk worde gemaakt, dat hun kinderen terstond van hen zullen worden verwijderd om onder de zorgen der over- heid te worden opgevoed. Waarschijnlijk is lepra geen overerfelijke ziekte, maar de innige aanraking tusschen moeder en kind zou zeker een groote kans voor besmetting opleveren. De hardheid dezer verwijdering is niet te vermijden. Moordaanslag op Pierpont Morgan. Zaterdag is een aanslag gepleegd op den New-Yorkschen milliardair John Pierpont Morgan, den welbekenden bankier. Morgan vertoefde in zijn landhuis te Glencove, op Long-Island. De dader loste twee schoten op den ban kier. Een kogel drong door de borst en den arm, de andere kogel ging door de dij. De dader werd gearresteerd. De wonden van Morgan schijnen niet van ernstigfen aard te zijn. De Engelsche ambassadeur, die bij Mor gan aan 't ontbijt was genoodigd, was bij den aanslag tegenwoordig. De aanrander had zich Zaterdagochtend per spoor naar Glencove begeven. Hij liuur- de een auto, reed naar Morgan's huis en schelde aan. Toen de liuisknecht opende, vroeg hij Morgan te spreken, bewerende, dat hij een oud vriend van dezen was. De toegang werd hem geweigerd, waarop hij een revolver trok en dien den "huisknecht tegen de maag zette. Deze schreeuwde, waarop de man hem op zij drong en langs hem heen naar binnen liep. Morgan kwam toen door de hal en de indringer loste een schot. Toen de man daarop met den rug naar den liuisknecht toegekeerd stond, nam deze een koperen kolenschep van den haard en sloeg daarmede den misdadiger op het lioofd, te laat echter om hem te beletten nog een schot te lossen. De liuisknecht wierp zich toen op hem, ontrukte liem zijn wapen en maakte zich, geholpen door de andere bedienden, die op zijn geroep af- kwamen, van hem meester. De sheriff en de geneesheer werden per telefoon opgeroepen. De man werd gearresteerd en naar Glen cove gebracht.. Hij weigerde alle inlichtin- gen en wilde zelfs zijn naam niet opgeven. Een tasch, die de gevangene naar Glencove meegebracht had, werd dicht bij de liaag die om Morgan's woning loopt, gevonden. Zij was met dynamiet gevuld. Naar be- weerd wordt, is de gevangene reeds Vrijdag in de nabijheid van Morgan's woning ge- zien. Toen de rechler den misdadiger naar zijn naam vroeg, antwoordde hij: „Ik ben een Christen, mijnheer." De redder vroeg wie hem aangespoord had tot den aanslag. Het antwoord luidde: „De aansporing kwam van boven." Twee koffers, die de gevangene bij zich had, bleken stukken dynamiet, een groote flesch nitroglycerine en een doosje met re- volverpatronen te bevatten. Ook had hij revolvers bij zich. Aan een vertegenwoordiger van de pers zeide hij dat hij Frank Holt heette, pro fessor in het Duitsch aan de Cornhell-uni- versiteit was, en dat hij geliuwd was en twee kinderen had, die te Dallas, in Texas, woonden. Hij was pas viertien dagen gele- den in New-York aangekomen en woonde in een der hotels, die door den millionnair Ogdenmille ten belioeve der armen opge- richt zijn. Een maand geleden had hij het plan op- gevat naar Morgan te gaan,' om dezen te overreden zijn invloed aan te wenden om een einde te makefi aan den uitvoer van munitie naar Europa, dat, zooals hij zeide, „ons aansprakelijk maakt voor de moorden, die daar ginds geschieden.'' Er werden op hem een groote menigte uittreksets gevonden uit bladen, die alle be- trekking hadden op den oorlog. Holt bekende, den aanslag te hebben ge pleegd op het kapitool te Washington. Zooals bekend, werd door een ontploffing in het Senaatsgebouw (een deel van het kapitool) groote schade aangericht. Men gaf aanvankelijk op, dat er een gasontplof- fing had plaats gehad, maar nu blijkt, dat er werkelijk een bomaanslag in 't spel is, die door Morgan's gemankeerden moorde- naar is gepleegd. Een krant te Washington kreeg voor den aanslag een briefje met de meedeeling, dat er een ontploffing in 't Se naatsgebouw zou plaats hebben. De dokters hebben Morgan onderzocht en medegedeeld, dat hij twee wonden in de rechterdij heeft. Er is geenerlei ongunstig verschijnsel. Morgan rust goed. Mr. P. J. Trochdra. De heer*Mr. Troelstra is hedenochtend tot herstel zijner gezondheid vertrokken naar het dorp Lutte, bij Oldenzaal. Hij maakte de reis per automobiel. Inbraak. In den afgeloopen nacht is te 's Graven- hage weer inbraak gepleegd, nu in perc.33 Ko- ninginnegracht. Ontvreemd zijn een belang- rijke partij gouden en zilveren voorwerpen. Er wordt een ijverig onderzoek ingesteld. Vlootaanbouw. Het antwoord van den Minister van Ma rine op het voorloopig verslag der Tweede Ivamer, betreffende bet wetsontwerp tot vlootaanbouw, is bij de Tweede Kamer in- gekomen en zal hedenavond in druk wor den uitgegeven. Belangen van Nederlandsclien handel en industrie. De Minister van Buitenlandsche Zaken heeft den heer J. van Best, regeerings-com- missaris, bij de commissie tot het verstrek- ken van levensmiddelen aan de ingezetenen der Belgische grensgemeenten, verzocht. zich te willen belasten met de belangen van den Nederlandsclien handel en industrie. De heer Van Best had, lioewel daarmede niet officieel belast, deze belangen toch reeds geruihien tijd beharligd. Invoer van Engelsche en Fransehe tijdschriften. De Minister van Buitenlandsche Zaken ontving heden aan zijn departement den heer J. G. Robbers, die, namens de impor- teurs van Engelsche en Fransehe tijdschrif ten, welke eene bespreking he]?ben gehou- den, verzocht zijne tusschenkomst te willen verleenen om opheffing te krijgen van de bepaling, dat Fransehe en Engelsche perio- dieken en boeken naar ons land alleen mo gen worden verzonden door tusschenkomst van de Overzee Trust Maatschappij. HOEIi YAN HOLLAND. Een marine-inspectie-sloep uit Brielle is door zwaar stormweder in de Brielsche Maas vastgeloopen en omgeslagen. Aan boord bevonden zich behalve de commandant vermoedelijk 9 personen. Een hunner heeft zwemmende den wal kunnen bereiken. De reddingsboot van bier is tot het verleenen van hulp naar de plaats des onheils vertrokken en heeft na lang zoeken slechts een lijk kunnen vinden. Een later bericht meldt, dat er 4 man bij de ramp zijn omgekomen, waaronder 1 ofiicier. KOEWACHT. STOPPELDIJK. VOOR JBELANGHEBBENDEN. Nieuwe Maan Maandag 12 Juli voor- middag 9,50 uur. 8 Juli Zon op 3,49, onder 8,20, uur 9 u u 3,50, 8,20, n 10 ,,3 51, u 8,19, n De lantaarn voor wielrijders moet een half uur, die voor voerlieden een uur na zonsondergang branden. OPENBARE VERKOOPINGEN en VERPACHTIXGEN. Juli. 8 Ossenisse (Kampen). Woonhuis, bouw- en weiland, notaris Dumoleyn. 8 Ossenisse (Kampen). Veldvruchten, no taris Dumoleyn. 14 Sas van Gent. Boereninspan, notaris Dumoleyn. 15 Ter Neuzen. Huis, waarin bakkerij, notaris Le Nobel. 17 Graauw. Veldvruchten, notaris Dumo leyn. 20 Sas van Gent. Veldvruchten, notaris Dumoleyn. 21 Ossenisse. Huis, Bouwgrond en Inboe- del, notaris Dumoleyn. 22 Kloosterzande. Bouwland, notaris Du moleyn. A ANBESTEDINGEN. Juli. 10 Walsoorden. Zinkwerken, Calamiteus Waterscliap Walsoorden. SCHEEPYAARTBEWEGING. Van 5 Juli tot en met 6 Juli werden door de Middensluizen 29 binnenvaartuigen op en 22 afgeschut, door de Westsluizen 2 opgeschut. Positie der Stoomschepen. XT andelsberichten. Ter Neuzen, 7 Juli 1915. Boter per x/2 K.G. 0,65. Eieren per 26 stuks 1,25. saMjg*** Ondergeteekende betuigt gaarne zijn dank aan de Algemeene Verzekeringsbank ,,Goudaagent Jac. den Hamer Cz., te Axel, voor de vlugge uitbetaling van een ziektegeval dienst- personeel, en beveelt derhalve de Maat schappij bij belanghebbenden aan. Axel. F. DEKKER Pz. Ondergeteekende betuigt zijnen wel- gemeenden dank aan de „Onderlinge Veeverzekeringmaatschappij in bet voormalig Ve district van Zeeland voor de vlugge en prompte uitbetaling van zijn afgemaakt paard. H. DIELEMAN. Hoek, Juni 1915. Ondergeteekende betuigt zijneu harte- lijken dank aan de „Alg. Ond. Maat schappij tot verzekering van Paar- den en Riindvee," gevestigd te Gro- ningen, Directeur F. F. LEOPOLD, voor de prompte en spoedige uitbetaling van zijn gestorven Vculen, bij beveelt deze Maatschappij ten zeerste aan. St. Jansteen, 5 Juli 1915. P. J. FERRET. Agent: CAM. DE RECHTER. Bij vonnis der Arrondissements- Rechtbank te Middelburg d.d. 16 Juni 1915 is J. LEENHOUTS, bakker, wonende te Ter Neuzen, in staat van faillissement verklaard met benoeming van den E.A. Heer Mr. Baron THOE SCHWARTZENBERG EN HOHELANS- BERG tot Rechter-Commissaris en van ondergeteekende tot Curator. Goes, 19 Juni 1915. De Curator, Mr. H. C. J. ZAAIJER, Advocaat en Procureur te Goes. Dij beschikking van den E.A. Heer Rechter-Commissaris in 't faillissement van J. LEENHOUTS, bakker, wonende te Ter Neuzen, d.d. 5 Juli 1915, is bepaald 1. Dat de schuldvorderingen bij den Curator ingediend moeten worden voor 1 Augustus a. s. 2. Dat de verificatie-vergadering zal plaats hebben op Zaterdag den 18 September 1915, des voormiddags te lO1/* uur in 't Ge- rechtsgebouw aan 't Hofplein te Middelburg. Goes, 6 Juli 1915. De Curator, Mr. H. C. J. ZAAIJER. Bij de stemming voor den ge- meeuteraad op 9 Juli a.s. bevelen wij krachtig aan de heeren aftredend lid. betaalmeester. geneesheer. handelsraan. Commissaris b/h. Holl. loodswezen. Dit zijn mannen, die in staat zijn aan aller belangen tegemoet te komen. Tele Kiezers van Driewegen. AlsmedeBlauwe Keulsche en bruine Aanbevelend, Ter Neuzen. Nieuwediepstraat 87. Wij moeten ernstig waarscbuwen op den candidaat H. v. WIJCK te stemmen. Dit is geen iverkmanscandidaat. Dat waren wel J. VERL1NDE en N. HAMEL1NK, die van rechts bijna geene stemmen kregen. Een beslist en streng anti-rev. kan geen werkmanscandidaat zijn. Geen linksclie kiezer late zich toch misleiden. Wij hebben al leergeld genoeg betaald. Wilt ge stemmen, zoek uit de liberale lijst of blijft thuis. Wij moeten ons geen knollen voor citroenen laten verkoopen. JEenige rverklieden, die zich niet laten misbruiken. Stemt a.s. Vrijdag alleen onzen candidaat Eeuige Nederd. Hervormde Kiezers. Een oogenblikje attentie. Laat U niet verschalken. Zorgt dat er geen herstemming noodig is. Kornt trouw op, nu dadelijk. Stemt zoo vroeg mogelijk. Maar vooralStemt goed I Dit doet ge, door op Uw stembriefje no. I, 2 en 7 zwart te maken, en alles is sjuust. EEN BEZAD1GD KIEZER. Bij de a.s. verkiezing voor leden van den Gemeenteraad te Axel worden de kiezers zeer beleefd, docb dringend uitgenoodigd ter stembus te komen en hunne stem uit te brengen op den vrijen candidaat, den heer EEN1GE KIEZERS. Bij de a. s verkiezing voor leden van den Gemeenteraad worden ten zeerste aanbevolen de heeren EENIGE KIEZERS. is de man onzer keuze. VELE KIEZERS. Zorg a.s. Vrijdag dat ook de handel vertegenwoordigd wordt in den Gemeenteraad, door te stemmen op den heer EENIGE HANDELAARS VAN AXEL. Stemt bij de a. s. raadsverkieziug de heeren VELE KIEZERS. Door vele Christ.-Historische kiezers te Axel is voor de Gemeenteraadsverkiezing candidaat gesteld de heer die den kiezers ten zeerste wordt aan bevolen. VELE KIEZERS. 1 Huwelijks-aangiften. 18 Juni. Alphonse J. Kegels, oud 24 j., jm. en Anna M. Borgt, oud "21 j., jd. Charles L. Rombout, oud 71 j., weduwn. en Philomena Sturms, oud 73 j., wed. Huwelijks-voltrekkingen. 17 Juni. Camillas Th. van de Bilt, oud -46 j., weduwn. en Emma M. van Mossevelde, oud 23 j., jd. Geboorten. 5 Juni. Diomede Albert Jeanne Francois Hypolite, z. van Franciscus Van de Wiele (uit Ant- werpen) en Joanna A. A. Vertongen. 6 Juni. Anna Amelia Aloysiea, d. van Alphonsius Borm en van Leonia C. Buijsrogge. 7 Juni. Robert Leopold Cyrille, z. van Arthur P. GeeranP en van Marie F. Brandt. 12 Juni. Maurice Eduardus, z. van Renatus J. Nijen- huis en van Augusta De Metter. 16 Juni. Gerardus Aloysius, z. van Joannes F. Buijs en van Elisabeth Van Avermaete. 21 Juni. Remij August Theophile, z. van Henricus Suij en van Maria C. De Visscher. 23 Juni. Andreas Josephus Leonie, z. van Petrus A. van Vooren en van Bertina Goossens. Laura Emelia Benedicta, d. van Antonius van Poecke en van Christina M. Antheunis. 28 Juni. Maria Mathilda, d. van Eduardus Goethals en vdn Maria Augusta Coone. 29 Juni. Petrus Hypolytus, z. van Alphonsus de Waele en van Maria J. Mattfiijs. Overlijden. 2 Juni. Sjeholastica l'Ecluse, oud 90 j., wed. van Franciscus David. 3 Juni Augustus Aper, oud 79 j., echtg. van Stephanie Poppe. 23 Juni. Ubertus Zwartele, oud 81 j., echtg. van Maria E. Nimmegeer. Huwelijks-aangiften. 4 Juni. Petrus Johannes Ver- meulen, oud 28 j., jm. en Emelia Constantia C. A. van Bastelaar, oud 23 j., jd. 11 Juni. Josephus Danckaert, oud 21 j., jm. en Maria Louisa de Maaijer, oud 19 j., jd. 28 Juni. Eugenius Strobbe, oud 30 j., weduwn. en Mathilda Herwegh, oud 23 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 2 Juni. Petrus Lauren- tius van de Lavoir, oud 28 j., jm. en Amelia Cor nelia Cappendijk, oud 24 j., jd. 23 Juni. Petrus Johannes Vermeulen, oud 25 j., jm. en Emelia Con stantia C. A. van Bastelaar, oud 23 j., jd. 30 Juni. Josephus Danckaert, oud 21 j., jm. en Maria Louisa de Maaijer, oud 19 j., jd. Geboorten. 2 Juni. Agnes Louisa, d. van Petrus Cainillus Gappaert en van Rosalia de Gijsel. 8 Juni. Petrus Fidelus, z, van LudoVicus de Maaijer en van Elisabeth Michielsen. 9 Juni. Elisa Maria, d. van Petrus Johannes der Weduwe en van Maria Amelia Segers. 10 Juni. Emanuel, z. van Gilles van Over- meeren en van Anna Catharina Rombouth. 24 Juni. Johannes Ludovicus Petrus, z. van Franciscus Macha- rius Sponselee en van Emelia Scheers. Petrus Johannes, z. van Cornelis van de Velde en van Johanna Louisa de Lange. Overlijden. 2 Juni. Petrus Angustinus Duerinck, oud I j., z. van Petrus Johannes en van Leonie de Pooter. 6 Juni. Jan Francies de Pooter, oud 75 j., weduwn. van Apolonia van Campen. 17 Juni. Caesar Joseph van Goethem, oud 6 m., z. van Phara- ildus en van Marianna den Tenter. 18 Juni. Aloui- sius" Cammillus Herwegh, oud 18 j., z. van Theophilus en van Virgina Robijn. s.s. RICHARD van New-York naar Rotterdam, s.s. ELISABETH van Baltimore naar Rotterdam, .s.s HELENA in lossing te Rotterdam, s.s. MAGDALENA vertrekt 8 dezer van Gulfport naar Rotterdam. s,s. CORNELIS vertrok 7 dezer van Cardiff naar St. Vincent.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1915 | | pagina 3