Voorloopig Bericht. Qpenbare Verkooping. -At Laatste Berichten. Hoogwatergetij te Ter Neuzen GEMENGDE BERICHTEN. ADVERTENTIEN. HUISH0UDEL1JKE en ANDERE G0EDEREN, als: Zeppelins boven Engeland. Maandagavond, kort voor het invallen der duisternis, nam men hier een luchtschip waar dat zich zeer snel in westelijke rich- ting jbewoog. Het algemeene vermoedt n was, dat dit (vermoedelijk Duitsche) lucht schip op weg was naar Engeiand en dat men daarvan wel iets vernemen zou. Den volgenden vroegen morgen hebben velen tevergeefs uitgezien of ze het lucht schip ook zagen weerkeeren. Wel hoorden we van nit Philippine, dat men daar in den vroegen morgen een in tegenovergestelde richting zwevend luchtschip had waarge- nomen, dat naar het scheen vervolgd werd door twee vliegtuigen. In de heden tot ons komende berichten blijkt. dat de Engelsche admiraliteit bericht dat Maandagnacht door Zeppelins 90 bom- men op een wijk in Londen zijn geworpen, voor het meerendeel brandbommen. Er ontstonden verschillende branden, die uit- ■doofden voor slechts drie was het optreden der brandweer noodig, die ook het vuur spcedig bluschte. Geen enkel openbaar gebouw werd beschadigd. Een klein kind, een jongen, een man en een vrouw zijn gedood. Een andere vrouw is levensgevaarlijk gewond. Er zijn slechts weinige personen gekwetst. TER NEUZEN, 3 Juni 1915. Maandagavond geraakte de voerman S. alhier, met paard en kar in een prikkel- draadversperring verward en kwam daarbij zoodanig onder de kar terecht, dat hij zijn bewustzijn verloor. Door militairen, onder leiding van een officier en boerenjongen werd hij uit zijn benarden toestand verlost. Na ongeveer een uur keerde bij den voerman het bewustzijn terug. Cooperatieve bakkerij. Maandagavond werd, naar ons wordt mede- gedeeld, in het Vereenigingsgebouw in de Donze-Visserstraat alhier, een vergadering gehouden van personen, die gevolg hadden gegeven aan den onlangs gedanen oproep, om hunne sympathie te betuigen met de -oprichting eener cooperatieve broodbakkerij. De vergadering werd geopend door den heer C. Lok, die na een welkomstwoord het doel dezer vergadering uiteenzette. Hij begon er op te wijzen, dat vooral in de laatste tijden het publiek overgeleverd is aan den willekeur der bakkers, wat betreft den prijs en het gewicht van het brood. Daar het hier geldt een der voornaamste voedingsproducten, is er van lieverlede bij velen een ontstemming outstaan die zich hoe langer hoe meer uitte in verschillende ge- sprekken. Als uitvloeisel dier gesprekken zijn daden gevolgd, zoodat enkele weken geleden een oproep gedaan werd tot sym- patbiebetuigen. Het succes hiervan was dat een 80tal personen hun instemming betoond hebben. Thans deelt spreker mede, dat hij ver schillende cooperaties, alsmede de Neder- landsche Cooperatieve Bond, gevestigd te Den Haag, had aangeschreven ten einde verschillende gegevens in zijn bezit te hebben en deze der vergadering voor te Ieggen. Enkele brieven, waarin wenken werden gegeven om tot oprichting eener coop, bakkerij te komen, alsmede het groote nut van zulk eene cooperatie werden voor- gelezen en door spr. verduidelijkt met voorbeelden. Spr. wees er ook op, dat door sommigen de vrees is uitgesproken dat de zaak ver- keerd zou loopen, daar gemeend is geworden dat de inzet begonnen is uit zekere richting. Om die meening niet te laten doorwerken, verzekert spr. de vergadering dat hiervan niets aan is. Het doel is: „het algemeen belang". Hij beroept zich hiervoor op de verschillende catogorien .van menschen die hun instemming betoond hebben. Ten slotte vraagt spr. of de vergadering eerst wil overgaan tot bespreking of wel tot benoeming van een voorloopig bestuur. Tot het laatste wordt besloten. Om een eindeloos stemmen te voorkomen, noemde spreker enkele namen van personen van wie hij de zekerheid had gekregen dat zij voorloopig voor de zaak willen werken. Het gevolg was dat bij acclamatie be- noemd werden uit de categorie der post- beambten de heer D. M. Broerwaterstaat de heer Yerbruggecommiezen de heer J. van Beveren spoorwegpersoneel de heer C. Leunis Holl. loodswezen de heer A. P. OnderdijkBelg. loodswezen de heer Y. Focquierpolitie de heer C. Klaassen en voorts uit de vak-categories de heeren C. Lok, J. de Groen en A. P. van Baal. Dit voorloopig bestuur zal ter hand nemen de taak om zooveel mogelijk propaganda te maken en het daarheen te leiden, dat spoedig de oprichting van een coop, broodbakkerij een f« it is. De heer Lok beantwoordt nog enkele ge- stelde vragen, waarna hij nogmaals herhaalt dat het thans de plicht is van ieder der aanwezigen om personen te winnen voor deze zaak, op dat weldra het getal van 80 verdubbeld worde. Hierna werd de vergadering gesloten en bieef het voorloopig bestuur nog eenigen tgd bijeen om de functien te verdeelen. Naar wij vernemen is het bestuur aldus samengesteld Yoorzitter C. Lok Secre- taris A. P. van Baal en Penningmeester D. M. Broer de andere heeren bestuursledeu. De vergadering was door 51 leden bezocht. Geldzendingen voor Belgische militairen. De aandacbt van het, publiek wordt er op gevestigd, dat geldzendingen bestemd voor de militairen, dienen te^ geschieden door bemiddeling der posterijen, door middel van postbewijzen of postwissels, om het even of het land, waarin de afzender ver- blijft, bondgenoot of onzijdig is. lngeval men het adres der militairen, wien men geld verlangt te doen geworden, niet zou kennen, kan men dienaangaande inlichtingen bekomen bij het Departement van Oorlog, te Havre. Arrondissements- Rechtb.te Middelburg TJitspraak verboden uitvoer. Smokkelen. Waar is de grens Voor de rechtbank te Middelburg stonden Dinsdagmorgen terecht twee Belgische ge- deserteerde soldaten, thans wonende te St. Kruis, beklaagd van het smokkelen van juten zakken naar Belgie op 3 Maart jl. Uit het getuigenverhoor bleek, dat bekl. de zakken over het prikkeldraad wierpen, maar tevers dat het prikkeldraad eerst op de grens heeft gestaan en later ongeveer 20 Meter ons land in werd verplaatst. Nu kouden de getuigen, een korporaal en twee miliciens niet verklaren of die verplaatsing voor of na 3 Maart plaats had. De officier van justitie meende dat hier niet vast staat dat de zakken over de grens waren en eischte daarom vrijspraak van de bekl. Verder werden nog 57 zaken met 84 beklaagden bebandeld, welke bekl. alien vervolgd werden wegens poging tot uitvoer van verboden artikelen. In een dezer zaken werd vrijspraak gevraagd, vier werden uit- gesteld, terwijl in de andere boetes van 5 tot 10 of gevangenisstraffen van 3 dagen tot een maand werden gevorderd. Bijna ontsnapt. Over de poging tot ontvluchting van een Engelschen ge'interneerden officier schrijft men aan het Hbl. het volgende Zijn ontvluchting schijnt kalm voorbereid te zijn. In de vorige week logeerden in het Dam-Hotel te Edam een heer en dame die zich voor Belgen uitgaven zij hebben den omtrek verkend en ook Urk bezocht. Toen zijn stellig de noodige afspraken ge- maakt. Zaterdagmiddag is de Engelsche officier van een klein stukje land te Urk te water gegaanalleen een broek en scboenen heeft hij aangebouden. De wacht heeft met seherp gevuurd, eerst toen hij nog op het land was, later toen hij in het water lag, maar telkens gemist. Anderhalf uur heeft hij rondgezwommen, tot de verwachte motorboot arriveerde. Te Volendam is men geland juistkwam de patrouille (door den groepseommandant uitgezonden) nader en de vluchteling liepi nu eerst de spoorbaan Volendam—Edam op, vergezeld van den Belg, die tot gids strekte, toen over een boerenerf en zoo het voedpad op naar Edam. Bij Edam werd hij aangehouden door een patrouille en den veldwachter van Edam. Op het groepsstafkwartier werd hij door overste Luden ondervraagd en al spoedig bekende hij de vermiste te zijn. De Belg, die de ontvluchting leidde, is door den burgemeester van Edam aange houden en ter beschikking der Justitie gesteld. Be „boksvoet" Men schrijft aan de Ass. Ct. Het geloof aan heksen en spoken, aan witte ,/wiev", //glunige kerels" en dito honden of hoe die trawanten van den vorst der duisternis meer mogeu heeten, het ge loof daaraan mag zoo goed als verdwenen zijn, de vrees voor zijn helsche Majesteit zit er hier en daar toch nog in. Dat bleek ons dezer dagen op een af- geiegen gehucht op het Ellertsveld. Een paar avonden achtereeu hoorde daar een echtpaar telkens tegen het middernacht telijk uur een geheimzinnig geklop en dof' gehamer op de deel. Dat was natuuilijk bet werk van den Booze of te wel van den ,/boksvoet", die daarmee niet veel goeds in den zin had en naar aile zekerheid een of ander groot ongeluk over het huis zou brengen. Om het dreigend onheil af te wendeu werd den volgenden dag tegen het vallen van den avond dicht bij den paardenstal, vanwaar men het angstaanjagend geluid meende te hooren, de Bijbel neergelegd. geopend bij het 4e hoofdstuk van Mattheus, waar wij lezen, hoe Jezus in de Woestjjn door den duivel werd verzocht. En na dien is het weer rustig op de deel als voorheen. De gehoornde verleider heeft stellig den aftocht geblazen. Nochtans blijft het geopende Bijbelboek als duivelbanner daar nog eenige dagen liggen, want, zoo verklaarde ons het vrouwtje in alien ernst//hij" wil nog wel eens terugkomen. Dat er eenig verband kan bestaan, tus- schen het eindigen van bet vreesverwekkend geklop en den verkoop van 't paard op de Norgermarkt j.l. Dinsdag dat kwam natuur- lijk niet op in de hooften van het echtpaar. Inbraak onder Zoeterwonde. Bij den brievenbesteiler van L. te Zoe- terwoude, is op brutale wijze ingebroken. Terwijl de bewoners alien afwezig waren en de deur der woning gesloten hadden, is een persoon die liep te colporteeren, aan hun woning gekomen, heeft het slot der deur verbroken en is het huis binnenge- gaan. Na alles wat van zijn gading was (en dat bleek later een aanzienlijk partijtje gouden en zilveren voorwerpen te zijn) uit de kasten en laden te hebben ingepakt, wilde hij de woning verlaten. Toevallig kwam op dat oogenblik van L. thuis, ontmoette den persoon in de woning en vroeg hem verschrikt, wat hij in zijn woning zocht. k/0, niets", antwoordde hij. fflk heb illustraties binnengegooid, omdat ik geen volk hoorde Hij liep toen doodbedaard het erf af. Toen van L. in zijn woonkamer zag, dat een kast openstond en de laden er van op de tafel stonden, begreep hij. wat er gebeurd was, en ging, zonder een nader onderzoek in te stellen, dien persoon ach- terna. Hij greep hem, en wilde hem met behulp van een der buren naar de burge meester brengen. ler hoogte van het Raadhuis, gaf de inbreker van L. onverwacht een slag met een beitel, die hij van tusschen zijn kleeren haalde, op het hoofd, en wist te ontkomen, door in den grooten polder alle slooten en tochten door te gaan. De politie, die toen gewaarschuwd werd, trok hem met eenige burgers per rijwiel na, en wist hem onder de gemeente Ha- zerswoude in handen te krijgen. Druipnat is hij naar het arrestantenlokaal overge- bracht en ter beschikking van den burge meester gesteld. De vermiste voorwerpen zijn niet op hem bevonden; zoodat hij deze i'n den pol der zal hebben weggeworpen. De politie heeft aan dezen brutalen in breker, afkomstig uit Delft en genaamd G. van den H., die bij fouilleering bleek meer op zijn kerfstok te hebben, een goede vangst. Kranige oude heer. Een 70-jarige te Hoogkarspel (X.-H). zag een zoontje van den heer K. aldaar in het water vallen; het was dadelijk kopje onder. De bejaarde heer H .sproug te water en naeen paar vergeefsche pogingen smaakte hij het genoegen, den jongen te redden. Aan den ketting ermee Een jongen van 12 jaar, te Haarlem is nu al 34maal de ouderlijke woning ont- vlucht en heeft daarbij zijn tochten uitge- strekt ver voorbij Amsterdam en Den Haag. De laatste maal had hjj het niet verder gebracht dan Leiden. Toen nam de politie hem mee en be- zorgde hem weer te Haarlem thuis. Bet geweten dat spreekt. Bij de politie te Amsterdam meldde zich een man aan, met de mededeeling, dat hij zich had schuldig gemaakt aan diefstal van 400, ten nadeele van zijn aan de Hee- rengracht aldaar wonenden patroon. Van dezen diefstal was door den bena- deelde indertijd aangifte gedaan. Angstige oogenblikken Donderdagmiddag kreeg juffrouw K., wonende op de Raamgracht te Haarlem, een boodschap, 1 t lair dochtertje in de Leidsche Vaart was gevallen en verdronken. Terstond snelde zij naar de plaats des onheils en zag, dat er gedregd werd naar let kind. Toen men niets vond, werd met dreggen opgehouden waarna men zich naar de school in de Klarenbeekstraat begaf. Daar bleek.dat het meisje goed en wel in de school zat. Men kan de blijdschap van de moeder voorstellen en ook de angstige uren die zij medegemaakt had. Een groote familie. Naar de //Avondster" verneemt zal op 22 Juni een echtpaar te Bergen op Zoom haar gouden bruiloft vieren, en is dit echt paar in het bezit van 10 kinderen en 100 kleinkinderen. Al hun tien kinderen leven nog, zijn getrouwd en hebben ieder ook weder juist tien kinderen. MIDDELBURG. Heden werd alhier aanb< steed de vo >r ziening van den teen van bet havenbeloop achter het remmingwtrk in de Oostgeul der oostbuitenhaven t* Ter Neuzen met bijkomende werken, behoorende tot de werken van b-t kauaal van Ter Xeuzen. Raining f 2810. Hiervoor werd ingeschreven door de heeren R. Yeischelling te Ter Neuzen voor f 3(550 en H. Kosten Cz. te VYemeldinge voor j 3082. Het Gerechtshof te 's Gravenhage bevestigde heden de vonnisseu tegen L. J. Verstraeten te Sluis, door de rechtbank te Middelburg veroordeeld tot 1 maand ge- vangenisstraf terzake van verboden uitvoer en tegen A. van Aalst, veldarbeider te Heinkenszand, door dezeifde rechtbank tot 14 dagen gevangenisstraf ter zake van huisvredebreuk. Vliegmachine geland. Bij de Marine-autoriteiten is bericht ontvangen dat heden inZeeuwsch-Vlaanderen een Engelsche vliegmachine is geland. De beide inzittenden werden geinterneerd en het vliegtuig in beslag genomen. Nader seint men ons dat het een Fransch vliegtuig was, bemand met 2 Engelsche officieren, n.l. Ph. Brichard en A. D. Gaye. De landing had plaats nabij Cadzand. wegens defect aan den motor. De beide inzittenden waren ODgedeerd. GEMEENTERAAD VAN TER NEUZEN. Vergadering van Donderdag 27 Mei 1915. Voorzitter de heer J. Huizinga, burge meester. Tegenwoordig de leden A. Visser, D. J. Dees, A. Moggre. J. J. de Jager, R. Scheele. A. C. Lensen, J. de Feijter. M. Eijke, E. H. T. van Borssum Waalkes en D. Scheele. Afwezig de heeren G. Wieland, J. de Bruijne en A. H. Donze. (Vervolg). 16. Wijzigiug begrooling 1915. De voorzitter stelt namens burgemeester en wethouders voor, de begrooting voor 1915 te wijzigen als volgt: Onder de inkomsten te verhoogen de vol gende posten: gedeelte van het vermoedelijk batig slot over het dienstjaar 1914 1300, erfpacli- len f 200, verdere inkomsten uit bezittingen 183,50 (grasgewas en huur van gemeente- grond 50 tot 85 opcenten op de hoofdsom der personeele belasting 350, uitkeering van het rijk ingevolge artt 1 in verband met art. 9bis der wet van 21 Mei 1897, Stbl. n". 156, gewijzigd bij de wet vanf 3 Juni 1905. Stbl. n°. 151, f 223,65, verkoop van grond 600 (aan J. J. Verlinde), geldleening tot dekking eener subsidie aan het plaatselijk steun-comite 4000, geldleening van ten hoogsle 43.000 ter voorziening in de kos- ten van bet in gereedheid brengen van bouwterrein 42.400 (het te leenen bedrag wordt vermhiderd met de koopsom van den lieden verkochten grond). Totale vermeer- dering 49.257,15. Onder de uitgaven te verhoogen de vol gende posten: loon van een tijdelijke bode (tijdens de ziekle van den bode) 75, loon voor over- werk der ambtenaren ter secretarie 300 (voor dit jaar noodig geacht), schrijf- en andere kantoorbehoeften j 350 (wegens bet aankoopen eener schrijfmachine en andere behoeften), jaarwedden en vergoedingen 40 (belooning voor de bediening van de motorbrandspuit), jaarwedde van de vaste arbeiders f 375 (wegens aanstelling van een vasten arbeider te Sluiskil, in verband waar- mede een drietal na te noemen posten wor- den verlaagd), kosten voor tiet in gereed heid brengen van bouwterrein f 43.000, kos ten van verandering van het kantongereclits- gebouw 850, aanschaffen en onderhoud van schoolmeubelen 50, gratificatie aan W. Estor (voor het geven van meerdere lesuren) 80, subsidie aan de vereeniging tot ziekenverzorging 280. subsidie aan liel plaatselijk steun-comite 4.000, renten in verliouding tot de rentekoers der Ned. Bank van een kapitaal groot 20.000, f 250 (voor opgenomen kasgeld), renten tegen 514 °/o per jaar van een kapitaal groot 6000, opge nomen in 1915, 203,87y2, kosten vallende op het aangaan van geldleeningen 100, toelage aan de gameentelijke arbeidsbeurs J 200. Totale vermeerdering 50.153,87i/2. Te verminderen de volgende posten der uitgaven: kosten der straatverlichting 100. reinigingsdienst en beerruimingsdienst 263,75, jaarwedden van de beambten op de begraafplaals f 56,25 (de hier bedoelde bedragen beb-effen Sluiskil en zijn verval- len door de aanstelling van een vasten ar beider aldaar), bedrag (der onvoorziene uit gaven) waarover alleen met goedkeuring van gedeputeerde staten kan worden beschikt 270, bedrag (der onvoorziene uitgaven) dat zonder nadere machtiging van gedepu teerde staten kan worden gebruikt tot over- schrijving f 233,721/2- Totale vermindering 896,721/a. Blijft dus eene vei-meerdering der uitga ven met f 49.257,15, gelijk aan de vermeer dering der inkomsten. De heer Lensen vraagt, of de geldleening ad 43000 voor het in orde maken van het bouwterrein achter de hoogere burger- school alleen wordt opgenomen voor zoo- ver daarvoor in verband met de vordering van bet werk, uitgaven moeten gedaan wor den. De voorzitter antwoordt bevestigend; het bedrag is nu reeds met 600 verminderd. in verband met het voor die som verkoo- pen van grond aan den heer Verlinde. De heer Lensen merkt op, dat er dan voor het ui tvoeren van het eerste werk nog niet veel zal geleend behoeven te worden, daar dit voor ruiin f 900 is aanffiesteed. De voorzitter stemt daarmede in, er zal maar een 300 voor noodig zijn. De lieer De Jager vraagt, of de uitgaaf voor de verandering van het kantongerecht ook op die leening zal komen. De voorzitter antwoordt ontkennend. De heer Lensen is van meening, dat die leening alleen mag worden opgenomen voor het voldoen van vorderingen ten laste van het werk, waarvoor de leening is aangegaan. De voorzitter stemt toe, dat dit juist Is. De heer Lensen: Jawel, maar het is vroe- ger wel eens anders gegaan! De voorzitter verzekert de heeren, dat ze gerust kunnen zijn, want ook gedeputeerde staten zien nauwlettend toe, die hebben wel behoorlijk gevraagd eens op te geven, waar voor we die f 43.000 wenschen te leenen. De beer Waalkes vraagt nog, of het de be- doeling is, het gelieele werk ineens aan te pakken en af te werken. De voorzitter geeft te kennen, dat het voornemen bestaat, het werk in gedeelten af te maken. Het werk dat 11 u aanbesteed is, dient om wat meer zicht op het terrein te krijgen. De heer Waalkes verklaart de vraag te hebben gesteld, omdat hij meent, dat het onraadzaam zou zijn het gelieele bedrag van 43.000 te verwerken, waarvoor dan ook rente zou moeten worden betaald. wan- neer niet blijkt, dat er liefhebbers zijn, die daar willen gaan 'bouwen. De heer Dees is het daarmede eens, er wordt nu voorloopig niets uitgevoerd dan wat grondwerk, en dat komt betrekkelijk op eene andere wijs ten goede, daar het door Ter Neuzensche werklieden moet wor den uitgevoerd. De voorzitter wijst er op. dat het gelieele werk nog niet zou kunnen uitgevoerd wor den. Alvorens dit gesehiedt, moet nog een definitief stratenplan bij den raad worden ingediend, die dit moet goedkeuren. De wijziging der begrooting wordt alsnu goedgekenrd met algemeene stemmen. (Zie verder het ticeede hlad.) YOOR BELANGHEBBENDEN. (J Laatste Kwartier Vrijdag 4 Juni, namiddag 4.51 uur. 3 Juni Zon op 3 45, onder 8,11, uur. 4 3.44, 8,12, f 5 3,43, 8,13, /jr De lantaarn voor wielrijders moet eeu half uur, die voor voerlieden een uur na zonsondergang branden. SCHEEPYAARTBEWEGING. Yan 31 Mei tot en met 2 Juni werden langs de Oostsluizen alhier 1 binnenvaar- tuig op- en 1 afgeschutdoor de Midden- sluizen 30 op- en 19 afgeschut. JPositie der Stoomschepen. D A G E N. Voorm. Nam. Donderdag 3 Juni 5.34 6.3 Vrijdag 4 6.34 7.7 Zaterdag 5 7.40 8.18 Zondag 6 8.46 9.19 Maandag 7 n 9.51 10.22 Dinsdag 8 10.50 11.17 Woensdag 9 11.41 De Heer en Mevrouw LOUIS VAN WAESBERGHE-MUTSAERTS, hebben de eer kennis te geven van de ge- boorte van bun Zoon FRANS. Hulst, 31 Mei 1915. Mijn hartelijken dank voor de vele bewijzen van belang- stelling op 30 Mei ondervonden. TerNeuzen. Wed. J. C. HARTE-Lamaitke. Ondergeteekende betuigt zijn hartelijken dank aan den WelEd. Gestr. Heer luitenant Gronewald en de mindere militaireD, alsook aan de merenjongens, die hem Maandagavond bulp lebben verleend bij het ongeval dat hem leeft getroffen. J. F. STOFFIJNLeus. Ter Neuzen, 2 Juni 1915. De YERKOOPING van den kapitalen Landboawinspan ten verzoeke van den leer THEOPHIEL ROEGIERS te Sas van Gent (Sint-Albertpolder) zal plaats hebben in de eerste helft der maand Juli 1915 Notaris DUMOLEYN. Deurwaarder Huineman, zal ten ver zoeke van JOZ1NA DE BLAEIJ, Wede Abraham Frederiese, op Zaterdag 5 Juni 1915, des namiddags ten vier ure, te Ter Neuzen Briewegen), aan laar woonhuis a contant verkoopen 2 Eikenbouten en 1 geschil- dera Kabinet, Tafels, Stoelen, Spiegel, Klok, Buiskacbel, Lamp, Bloemvazen, Geleierd- en Aar- dewerk, 3 Kippen, 14 Hooivorken, AVindmolen, 3 Ylasreepen, Bollebreker, Zwingelmolen, Graanzeefden, Ladder, Kruiwagen, Bascule en Gewicbten enz. A. R„ R, C., 19 j. v. D J. L. E. A., 35 j., beiclen te Selzaete, Zitting van "1 Juni 1915. A. v. P., 25 j., te Stekene, T. d. S., IS j., te Koewacht, D. d. S., 42 j.,. te Koewacht, 28 j., te Stekene, ieder 1 week gevang. M. v. P., 21 j., E. v. 1'.. 21 j., C. d. 18 j., 0. v. A., 22 j., alien te Assenede en E. d 32 j., te Waclitebeke, ieder 3 dagen gevang. L. d. K., 32 j., A. v. d. T., 35 j., G. R., alien te Selzaete, ieder 3 of 3 dagen becht. If. R., 26 j., te Selzaete, 3 dagen gevang. M. G., 21 j., C. S., 33 j.. P. v. W., 42 j., L. 22 j., G. d. M., 26 j., C. d. W., 27 j., 36 j.. V. d. R.. 42 j., alien te Selzaete, ieder 3 of 3 dagen hecht. M. d. T., 38 j., V. II. 23 j., beiden te Selzaete, ieder f 1 of 1 dag keebt. J. G., 38 j., te Selzaete, 3 of 3 dagen hecht E. C., 31 j., huisvr. C. L. te Selzaete, 3 dagen gevang. W. V., 44 j., 3 dagen gevang. E. G., 25 j., J. v. D., 23 j., beiden te Selzaete, ieder 3 of 3 dagen hecht. V. 0., 24 j, H. B. 44 j., R. d. P., 30 j„ M. H 18 j., G. v. H., 21 j., alien te Selzaete, 3 dagen gevang E. M., 40 ,j., te Sas van Gent. 3 dagen gevang. M. S., 21 j"., te Selzaete, 3 dagen gevang. P. G., 34 j.. te Selzaete, 3 of 3 dagen hecht. P. D.j 28 j., te Selzaete, 3 dagen gevang. G. G., 20 j., te Selzaete, /3 of 3 dagen hecht. G. P.. 19 j.. te Selzaete, 3 dagen gevang. J. d. L., 20 j., te Wirikel, 3 dagen gevang. A. v. N., 44 j., te Selzaete, 5 dagen gevang. H. d. C.. 35 j., te Selzaete, 3 of 3 dagen hecht. M. v. H.. 39 j., te Selzaete, /3 of 3 dagen hecht. M. P., 57 j., te Selzaete. vrijspraak. P. B., 46 j., C. T., 21 j., beiden te Selzaete, 3 dagen gevang. M. L. B.. 26 j., te Winkel 3 of 3 dagen hecht. C. v. d. S., 19 j., te St. Paul, 1 week gevang. F. v. Z., 27 j., te Stekene, 1 week gevang. E. d. M., 31 j., te Ertvelde, /0.50 of 1 dag hecht. R. R., 18 j., A. v. A., 37 j., beiden te Assenede, ieder 1 week gevang. C. R., 21 j., C. B., 29 j., beiden te Assenede, L. M. v. D„ 22 j., M. v. D., '18 j., beiden te Stekene, ieder 3 dagen gevang. A. v. G., 39 j., te Ivemseke, 1 maand gevang. D. d. L., 19 j., te Selzaete, 3 dagen gevang. Th. R., 42 j,, te Wachtebeke, Th. R., 45 j., te Assenede, L. d. M., 23 j., te Selzaete, P. K., 18 j., te St. Pauwels, ieder 3 dagen gevang. H. M., 30 j., te Lokeren, 5 dagen gevang. A. Z., 19 j., E. H., 18 j., beiden te Lokeren, ieder 3 dagen gevang. C. V., 21 j„ A. V., 22 j., beiden te Lokeren /3 of 3 dagen hecht. M. H., 37 j., te Lokeren, 3 dagen gevang. U. A. d. jV., 31 j., te Stekene, 14 dagen gevang. C. v. P.. 37 j., te Clinge, 1 week'gevang. A. B., 44 j., A. V., 22 j., Th. B 41 j., 0. B., 41 j., C. N., 22 j., alien te St. Margerite, L. B., 30 j.. huisvr. P. d. V., te .Steke, St. Margerite, F. A.,30j., A. A. 29 j., A. A., 29 j., alien te Wachtebeke, A. v. H., 40 j., C. P., 35 j., beiden te Moerbeke, ieder 3 d., gevang. E. B., 25 j., P. v. M., 25 j., beiden te Klein Sinay, 1 week gevang. R. E. M.. 49 j., te Schorrisse, 1 week gevang. W. d. W., 32 j.. te Seinmersaeke, 5 dagen gevang. A. P., 34 j., te Gaverne, 3 dagen gevang. H. d. W., 40 j., te Semmersaeke, 3 dagen gevang. A. V., 33 jte Yeerste, 3 dagen gevang. A. D., 34^j., te Semmersaeke, 1 week gevang. P. M.. 37 j., te Schorrisse, 3 of 3 dagen hecht. s.s. RICHARD arriveerde 1 dezer van New-York te Rotterdam. s.s. ELISABETH van Rotterdam naar New York, s.s. HELENA van Rotterdam naar New-Y'ork. s.s. MAGDALENA in lossing te Las Palmas. s.s. CORNELIS van New-Y'ork naar Rotterdam. ii

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1915 | | pagina 3