ALBERT STANDAERT Deskandige, TER NEUZEN. Duo Adrian. Bericht van InsteS. Belgisch Komiteit .,Stcunt Elkander", gesloten. Bioscope en Concertzaai PARISIEN, met een uitgebreid repertoire W Sueees verzekerd. n Bekendmaking. GEMENGDE BERICHTEN. Laatste Berichten. Overwerkte nieren. Magazya van Optisciie Ijenoodigdliadeii. Enorme collectie prima Brllleuslijperlj voor alle oogen. BURGERLIJKEN STAND. APVERTENTIEN. jste) 2|,,e en 3de Pinksterdag Konit Maandag ea hiosdag a.s Handkoffers- Reiskoffers- Reistasschen Voorhanden: Wereldkroniek. Het Leven. Panorama, De Prins. Pak me Mee. De Ware Jacob. De Oorlogsspion. Wochenscbau. Die grosse Zeit. Firma P. i. van de Sande, RECHTSZAXEM. Arrondissemeuts-Recktb. te Middelburg; De Rechtbauk keef't in hare zitting 7an :2l Mei, de volgende vonnissen uitgesproken A. J. V., oud 17 j., landbouwerskuecht te Stoppeldijk. is wegens mishandeling veroordeeid tot 3,50 boete of 1 week tuchtschool. E M. V., oud 15 j., zonder beroep te Ter Neuzen, is wegens diefstal en bedelarij veroordeeid tot 7 boete of 2 weken tuchtschool en 1 maand tuchtschool, met scborsing der strafuitvoering voor den proefrijd van een jaar. Ph. J. P., oud 23 j., arbeider te Sas van Gent en H. D., oud 22 j., arbeider te Westdorpe, zijn wegens diefstal ver oordeeid ieder tot 14 dagen gevang. S. Z., oud 60 j„ vrouw van P. J. S., zonder beroep te Sluis, is wegens mis bandeling veroordeeid tot 5 boete of 5 dagen hecht. M. v. H., oud 40 i., schipper te Ter Neuzen (tijdelijk), beklaagd van veiduistering is vrijgesproken. fleden werden de navolgende zaken be- handeld Th. C, oud 26 j., wonende te Water- landkerkje, gedetineerd te Middelburg. Bekiaagde werd ten laste gelegd dat hij op 12 April 1915 te Vlissingen, opzette- Iiik een rijwiel, toebehoorende aan Cami- lius Josephus Houtelez te Oostburg, hetwelk hij van dezen om te probeeren onder zich had, door dit te verkoopen, wederrechtelijk zich heeft toegeeigend. Eiseh 10 weken gevangenisstraf met aftrek van het voorarrest. A. J. 8., oud 22 j., arbeider, wonende te Westdorpe, thans gedetineerd te Middel burg, werd ten laste gelegd dat hij op .29 Januari 1915 opzettelijk een horloge met ketting en een manscostuum, waarvan hij wist dat het door diefstal was verkregeD, van Oscar van Troost en Franciscus Ver- meulen ten geschenke heeft gekregen. Eiseh 3 maanden gevangenisstraf met aftrek van het voorarrest. 0. F. v. Fr., oud 18 j., arbeider en P. V., oud 19 j., werkman te Westdorpe, beiden gedetineerd te Middelburg, waren verschenen teneinde zich te verantwoorden dat zij te Westdorpe op of omstreeks 29 Januari 1915, te zamen en in vereenigiug, van den graanzolder van Ernil van den Akker, hebben weggenomen een groote hoeveeiheid kleedingstukken, een halsketting, een verguld kettinkje met steentje, een zilveren horloge en een klein zilveren dameskorloge, alles toebehoorende aan vluch- telingen, terwijl zij zich den toegang tot dien graanzolder hebben verschaft, door met een stuk ijzer het slot, waarmede de deur van dien zolder was afgesloten, te verbreken en die weg te neinen voorwerpen, die m afgesloten manden waren opgeborgen, door met een stuk ijzer die manden open te breken, onder hun bereik hebben gebracht. Eiseh 6 maanden gevangenisstraf met aftrek van het voorarrest. O. F. v. Fr., F. V. en A. J. S., boven- genoemden hadden zich ook te verantwoorden dat zij in het laatst van Januari 1915 te Westdorpe een haan en twee kippen, toe behoorende aan J. B. A. Hesters, ongeveer 12 eenden toebehoorende aan Th. H. P. Daelman en een konijn, toebehoorende aan E. B. van Acker, te zamen en in vereeniging hebben weggenomen, met het oogmerk om zich die dieren wederrechtelijk toe te eigenen. Eiseh 2 maanden gevangenisstraf voor ieder. M. J. R., oud 23 j., zonder beroep, wonende te Hoek, werd beklaagd dat hij op 18 April 1915 te Hoek, opzettelijk be- leedigend den gemeente- en onbezoldigd- rijksveldwachter te Hoek, Jan van Hertnon, die aldaar surveilleerde, verschillende minder nette woorden heeft toegevoegd. Eiseh f 20 boete of 20 dagen hechtenis. A. d. C., oud 25 j., werkman, wonende te Breskens, had zich te verantwoorden dat hij in Januari 1915, althans op een dag tusschen 1 November 1914 en 3 April 1915 te Breskens een rijwiel, toebehoorende aan August de Latter, heeft weggenomen, met het oogmerk om zich dat rijwiel weder rechtelijk toe te eigenen. Eiseh f 15 boete of 12 dagen hechtenis. - De Rotterdamsche rechtbank heeft vrijgesproken den cacao-fabrikant K. aldaar, wien het afleveren van 10 000 kilo ver- valschte cacaopoeder was ten laste gelegd. Moordaanslag Gevorderd werd 5 jaar tegen den varens- gezel H. W. nit Den Helder wegens moord aanslag op den vice-consul van Noorwegen, die zijn gage niet wilde uitbetalen en er later 15 van aftrok. Een oudje. Te Amsterdam is overleden, 102 jaar oud, de weduwe Jaantje Rood—Velman. Ongelukken. Te Vlaardiugen geraakte de 16jarige W. H. P. uit Scheveningen bij het varen met een platte schouw te water. De ongelukkige verdronk voor de oogen zijner moedar, die mede naar bier was gekomen, om haar zoon uitgeleide naar zee te doen. Een uitspraak. De lijkschouwer te Ramsgate had Woens- dag den dood te onderzoeken van iemand, die gewond was door een bom, die een Zeppelin had uitgeworpen. De jury gaf als haar uitspraak ^moord met voorbedachten rade, bedreven door den Duitschen keizer. De Punch had van de week een plaat, waarin het noodlot den keizer wij3t naar wat hem wachtde galg. (N. R. Crt.) Een practische oplossing De correspondent van het Hbl. te Roer- mond meldt Voor korcen tijd werd een belasting- kommies in de buurt van Waubach, teen hij bij een visitatie een pas over de Pruisische grens deed, door de Duitsehe greuswachc gevangen genomen en naar Akeu gevoerd. Dezer dagen nu, werd ten overstaau van een Duitschen rechter en een hoofdambte- naar der Nederlandsche belastingen ter piaatste een onderzoek naar het incident ingesteld, waarbij gerioemde kommies ook tegenwoordig was. Bij die gdegenheid werd hij door een aanwezigen getuige beschuldigd vroeger van Duitsch grondgebied af eons geschoten te hebben. Bij de daurop ont- staande woordenwisseling zag de kommies kans van den Duitschen rechter toestemming te krijgen om ter plaatse precies aan te wijzen hoe het geval geweest wa3. Om hem in staat te stelien die aanwijzing te kunnen geven, werd hem wat vrijheid van beweging gelaten, van welke vrijheid hij gebruik wist te maken om over de Nederlandsche grens te stappen, waarmee tot vermaak van de aanwezige Nederlanders, maar tot niet ge- ringe ergernis van de op eenigen afstand staande Duitschtrs, het grensincident, dat anders voor den Oetrokken ambtenaar zeer onaaDgename gevolgen had kunnen hebben, op hoogst practische wijze werd opgelost. VOOR JBELANGHEBBENDEN. J Eerste Kwartier Zaterdag 22 Mei voormiddag 5.9 uur. 22 Mei Zon op 3 57, onder 7,55, uur 23 h h 3,56, 7,57, 2J n n n 3,55, 7,58 De lactaarn voor wielrijders moet een half uur, die voor voerlieden een uur na zonsondergang branden. Mgr. Eolens. H. M. de Koningiri ontving hedenvoor- middag Mgr. Nolens in audientie. Nederlandsche vliegeniers. Hedenvoormiddag te 11 ure, daalde te Scheveningen een tweedekker, waarin ge- zeten waren luitenant Van Heyst en den Oost-Indische kapitein Darling. Het voor- nemen bestond, tusschen 3 en 4 uur weder op te stijgen. TWEEDE KVMER. Wetsonlwerp lot opheffing van het invoer reeht op sinaasappelen, citroeuen mandarijneii en oudlhetlen. De beer Ter Laan (Rotterdam) verdedigt het ontwerp voor zoover het de genoemde vruchten betreft, maar bestrijdt het, ten op zichte van den. invoer van oudheden. De heer Boissevain verdedigt ook de vrij- stelling van het laatste. De tieer l ock wijst op de beteekenis der sinaasappelencultuur in Suriname. De heer De Sluers juicht toe, dat de antiquiteiten-handel zal bevrijd worden van chicanes en nesterijen bij den invoer in ons land, en zet, evenals de heer Boisse vain. uiteen, dat de opheffing van het recht bevorderen «al de centrale internationale oudlieden-markt te Amsterdam. De Minister Treub betoogt, tegenover den heer Koolen. dat het ontwerp wel degelijk in de neutrale zone ligt en niet in strijd is met het politiek bestand. De vergadering der Tweede Kamer. Naar men ons meldt moet, in afwijking van het vroeger plan, om de Tweede Earned na het Paasch-reces niet opuieuw te doen bijeenkomen, hetgeen door den stand der werkzaamheden onmogelijk is geworden, thans het voorr.emen bestaan na het Paasch- reces de Kamer op 1 Juni a. s. hare werk zaamheden weder te doen aanvangen en dan ongeveer 3 weken zitting te houden waarna het groote zomer-reces zal aanvangen. Tijdelijk gezanlschap hij het Vaticaan. Tot voorzitter van de commissie van rap porteurs over het voorstel der Regeering betreffende liet instellen van een tijdelijk gezanlschap bij het Vaticaan, is benoemd de heer De Beaufort. Het afdeelingsonderzoek over dat ontwerp was gisternamiddag 5 uur beeindigd. Tot rapporteurs werden benoemd de liee- ren Arts. De Beaufort, Fock, Iinobel en Patijn. Naar gemeld wordt hebben zeer vele leden van links zich hun stem voorbehouden. Er moet meer tegenkanting gebleken zijn, dan verwacht werd. Volgens de „N. R. Crt." schijnen velen van links een ondubbelzinnige verklaring van de zijde der Katholieke .par- tij wenschen uit te lokken, dat men ook van die zijde het voorstel alleen beschouwt als een buitengewonen en tijdelijken maatregel. En hoewel niet alleen van linksche zijde verschillende bedenkingen werden geopperd. moet niettemin bij velen de overtuiging vast staan, dat het regeeringsvoorstel een flinke meerderheid zal vinden. Het regeeringsvoor stel behoort meende men uitsluitend te worden beschouwd in bet licht van de toelichting door de Regeering gegeven en als zoodanig te worden aanvaardj Als de Regeering dezen maatregel voor onze bui- tenlandsche aangelegenheden noodig acht, mo est men zich daartegen niet verzetten Een smolikelaar gedood. Door een Nederlandsche greuswacht is ouder de gemeente St. Jansteen een bekend Belgisch smokkelaar doodgeschoten. Hij werd in de borst getroffen. Een tweede persoon werd gekwetsr. 1. Mededeeling ingekomen stukkea. a. Missive, lioudende goedkeuring ruads- besluit omtrent lieffing marktgelden. b. id. lioudende kennisgeving eervol ont- slag aan den heer P. Wauters ais burge- meester, ingaande 25 Mei 1915. Beiden worden voor kennisgeving aange- nonien. 2. t aslslelling rekening algemeen arm- hestuur over 1914. Namens de commissie van onderzoek ver- klaart de lieer Buijsse, dat de rekening in orde bevonden is. Eventueele aanmerkingen wenscht hij in openbare vergadering niet meer in liet midden te brengen, daar er loch geen gevolg aan gegeven wordt. De voorzitter zegt, dat thans de bcdoelde aanmerkingen niet meer noodig zijn, daar de zoon van Yereecken overleden is De rekening wordt daarna onveranderd vastgesteld. 3. oorslel lot af- en overschrijving in de begrooling voor 1914 en 1915. Een tweetal posten, te laag geraamd, wor den verlioogd en op dp post onvoorziene uitgaven afgeschreven. 4. Voorstel lot wijziging en hervasl'stel- iing van het kohier van den hooi'd;?- lijken omslag over 1913. Oj) aanmerking van Gedeputeerde Staten wordt het kohier gewijzigd en na aftrek van twee aanslagen met een gezamentlijk bedrag van f 110.65 weder vas'igesteld. 3. Aanbieding verslag arl. 52 woningwel over 1914. Volgens dit verslag zijn in enkele per- ceelen op advies der gezondlieid.scornmissie verbeteringen aangebracht aan privaten en afwatering. De heer Malotaux acllt ook voorziening noodig in de woning van den fotograaf Feije. De onaangename luclit is daar on- liondbaar, wat de oorzaal; is weet Iiij niet. Een onderzoek zal hiernaar worden inge steld, p Door den voorzitter wordl mededeeling gedaan, dat voor de uitvoering der voor- schriften ter beschikbaarstelling van brood meel en vleesch, is aangewezen C. Ran- schaert. 5 an de beide Wethouders, de lieeren Oolc en Pauwels, worden kennisgevingen voorge- lezen, dat zij bedanken voor de tijdelijke waarneming van het burgemeestersambt. De voorzitter zegt, dat thans een zeld- zanre toestand bestaat, n.l.de burgeniees- ter als oudste raadslid zich zelve zal moe- ten vervangen. Daar er geen liefhebbers zijn, zal hij zijn afsclreid. dal hij thans wenschte te neinen, nog maar uitstellen en he! burgemeestersambt gedurende de vaca- ture blijven vervullen. Bij de verdere langdurige bespreking der I urgemees ters vacature, vraagt de lieer Buijsse of er daaronrlrent«niets gedaan kan worden in hel belang der gemeente. Hij aclit de benoeming van een persoon buiten de gemeente wenschelijk, wat de heer Oole ook beaaml, echter met de opmerking, dat voor een vreemden burgemeester zekergeen woning te vinden zal zijn. De heer Buijsse betwijfelt dit laatste. Op voorstel van den Heer Buijsse wordt besloten, aan de Regeering een verzoek te rich ten om tot Burgemeester der gemeente iemand buiten de gemeente te benoemen. Hierna wordt de vergadering gesloten. Dagelijks worden door een gezond mensch omstreeks 30-40 gram urinestof en 1 gram urinezuur afgescheiden en deze hoe veeiheid is voldoende om tot een noodlottig einde te leiden, wanneer zij in het lichaam achterblijft. Alleen uw nieren kunnen u redden, want zij alleen dragen zorg voor het filtreeren van het bloed. Y\ anneer de nieren echter overwerkt zijn, big ft een gedeelte der schadelgke stoffen in het bloed achter en dientengevolge gevoelt gij u vermoeid en dof, gij begint last te krijgen van rugpijn, hoofdpijn, stijfheid in de spieren en gewrichten, duizeligheid, be- zinksei in het water, waterzuchtige zwellin- gen in de enkeis of rond'de oogen. Misschien moet gij des nachts dikwijls opstaan, of de urineloozing geschiedt moeilijk en pijnlijk. Wanneer de bovenstaande verschijnseien verwaarloosd worden, kunnen gevaarlijke en ongeneesiijke ziekten der nieren en blaas zich ongestoord verder ontwikkelen en plotseling, zonder waarschuwing, optreden Geneest uw nieren terwijl het tijd is, leeft zoo rustig mogeiijk, vermijdt buitensporig- 1 eden van welken aard dan ook, houdt u aan een eenvoudig dieet, en zet een knur met Foster's Rugpijn Nieren Pillen door, totdat ieder spoor van uw kwaal verdwenen is. Dit geneesmiddel herstelt de goede werking der nieren en blaas, het verdrijft het urinezuur, de oorzaak van lendenjieht sheumatiek, nieisteen, euz., en het voert het overtollige water af, waardoor de oor zaak van waterzucht enz. wordt weggenomen. Te Ter Neuzen verkrijgbaar bij de wed. A. v. Overbeeke Leunis, Westkolkstraat. Toe- zending geschiedt franco na ontv. v. post- wissel a f 1,75 voor een of j 10,voor zes doozen. Eischt de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen, weigert elke doos, die niet voorzien is van nevenstaand han- delsmerk. GeMEENTERAAB van sas van gent. Vergadering van 20 Mei 1915. Aanwezig alle leden, behalve de heer Pauwels. CLLNGE. SCHEEP VA A RTBE WEGING. Van 19 tot en met 20 Mei werden Iangs de Oostsluizen alhier 3 binnenvaar- tuigeu op-, en 5 afgeschutdoor de Midden- sluizeu 46 op- en 47 afgeschut. Positie der Stoomschepen. Op a. s. Woensdag 26 Mei hoopt onze geliefde Vriend, SVJATHEUS DSELES^ASa !W*., zijn 2<)sten geboortedag te herdenken. Dat hij nog lang moge gespaard blijven, is de wensch vJn ZJJNE VRIENDEN. Axel, Coegorspolder. Getrouwd F. C. M. DE R1DDER C. N. KOOLE, die, mede namens wederzijdsche familie, dauk betuigen voor de vele blijken van belang- stelling, bij gelegenheid van hun huwelijk ondervonden. Ter Neuzen, 20 Mei 1915. Zondag 23 Mei 1915, hoopt des avonds te 6' uur, in de Geref. Kerk te Zaamslag voor de Jongel. Vereen. op Geref. Grondsl. op te treden de Hooggeleerde Heer Prof. Or. H. H. K U U P R, vau Amsterdam, met het onderwerp Monica en Augustinns." HET BEST UUR. TER NEUZEN. De omzetting vau Belgisch geld in Hollandsch, ter school wijk Java, zal voortaan geschieden iederen Zaterdag van 3 tot 4 ure. De personen die zich niet wekeiijks aanbiedeu verliezen hun recht op uit- wisseling der aldus verachterde sommen. HET BEST UUR. Axel. Fa. P. H. VEENHU1ZEN, Hoilandsche Opereiie- er Trasisformatie Ouetiistss:. in tie nieuw ingerichte AAN\ ANG 's M aan dags van 5-7 uur n m 8 uur en Dinsdag om 8 uur. Prijzen 20, 30 eu 50 cent. Ijjjgr- \pr,];>r ,]e zsaj fe hiiur voor Bruilolten. Fartijen. Jaaifeesten. enz. tegen billyke piijzea. -sew Aanbevelend, A. CASTELE1JN. Bij de aato 19 Mei IS15 gehoudtn insfel der OXROERENDE GOEDEREN, nagelaten door de Echteliedeu, de heer A. VAN DE V1JVER en Mejulfrouw A. ADRl- AANSENS te Hontenisse overleden, zijn dezelve ingesteld als volgt KO0P I op 2050, K00P II 1S10,— onverminderd een boomprijs van 200. KOOP III op 1680, KOOP IV 1600,— KOOP V 1350,- K00P VI 4520,- K00P VII 1600,- Verblijf op Woensdag 2 Juni 1915, des namiddags S1/^ uur, bij den heer W. Adkiaansens te Groenendgk, (Hontenisse). Notarisseu Dl'MOLEYN en Mr. LIJRS3IAN. Het Bestuur van den P1ERSSENSP0L DER maakt bekend dat eene vergadering van Stembevoegde Ingelanden zal gehouden worcten op Don- derdag 27 Mei 1915, des namiddags ten 2 ure, in bet Nederlandsch Logement te Ter Neuzen, en dat gedurende acllt dagen, voor en na dien datum ten huize van den Outvanger- Griffier voor de eigenaars van gronden in dien polder, ter inzage zullen liggen en in afschrift of druk verkrijgbaar zijn a. de rekening over 1914/1915, en b. de begrooting voor 1915/1916 met memorie van toelichting. Ter Neuzen, 17 Mei 1915. Het Bestuur voornoemd, V. CORTVRJENDT, Dijkgraaf. P. J. SCHEELE, Ontvanger-Griffier. Ter Neuzen. Boekhandel. TER NEUZEN. o hi- .J-M - W' AXEL. Huweljjks-aangiften. 6 Mei. Willem Kaijser (van Ter Neuzen), oud 24 j., jm. en Catharina Sehieman, oud 21 j., jd. 8 Mei. Josephus Engels (van Ant- werpen), oud 25 j.. jm. en Maria Jozephina Lippens, oud 32 j., wed. 14 Mei. Cornelis Deij, oud 24 j.. jm. en Geertruida Elisabeth Bareman, oud 21 j., jd. Huwelijks-aangiften. 10 Mei. Petrus 1'Eeluse, oud 61 j.. jm. en Clementina bieleman (van Moerbeke). oud 52 j., jd. Geboorten. 5 Mei. Maria Theresia Leontina, d. van Josephus van den Eede en van Maria Ver- schueren (van Sint Gilles). 8 Mei. Salomon, z. van Pieter de Feijter en van Maria Cornelia Dieleman. Neeltje, d. van Adriaan Dieleman en van Lijeia Janna den Itamer. Madelena Maria Prudentia, d. van Achille Michel \eileman en van Maria Nathalia de Danschuttei'. 9 Mei. Janna en Adrians., d. van Gijsbregt Hiemens en van Suzanna de Jonge. 11 Mei. Jannetje, d. van Gilles /tegeis en van Suzanna Pau lina Pladdet. Hendrik, z. Van Hendrik van Taten- hove en van Jacomina Jacoba Hoftnan. 12 Mei. Pieter, z. van Jan Francies de Roos en van Leonie van Acker. Overlijden. 3 Mei. Jan t inke, oud 83 j.. echtg. van Janna den Hamer. 13 Mei. Johanna Cornelia Jo- sepliinu Sijs, oud 2 j., d. van Petrus Johannes en van Authonette Jeanette van den Berghe. Huwelijks-aangiften. 12 Mei. August Joseph Antheunis, oud 26 j., jm. en I.eonia Marie van de toorde. oud 20 j., jd. Geboorten. 1 Mei. Alice, d. van Franciscus •Warrens en van Anna Maria Thiran. 8 Mei. Alfons, z. van theoiiel Adolf De Wilde en van Pharaiida d Hollander. Jozei Theopbilus, z. van Francois De Schrijver en van Marie Florine Vonck. Albert Alfons, i. van Alesis Puijlaert. 10 Mei. Gerardus Sebas- tianus, z. van Aloisius de Bruijn en van Stephanie Willaert. 12 Mei. Levinus Ferdinandus, z. van Carolus Ludovicus Claessens en van Julia Maria De 5\ ilde. 13 AfeiIrina Stephanie, d. vail Leo Leopold Heijndrickx en volt .Icanna Maria Mingeroet. Overlijden. t Mei. Pieter Jan lla. geniaii (overl. te Rosmaleni. ..ml 7.7 j.. eci.tg. van Maria van den Brand e. OVERM.AG. Overlijden. 14 Mei. Rosalia Verdurmen. oud 79 j., wed. van Joannes Fianciscus Veistrepen. SAS VAN GENT. Geboorten. 9 Mei. Ratjumnd Josepti, z. van Augustus van Reeth en van Flofentina Marie Chris tina Heirwegii. 14 Mei. John Albert, z. van Gilles Levinus Beauval en van Maria Euphrasia Yindevcgel. 15 Mei. Albert Raijmond George Lima, z. van Emi- lius Franciscus Couck en van Maria Adelina Van Liedekerke. Overlijden. 12 Mei. George Francois Everaerd, oud 1)1 m.. z. van Raijmond Franciscus en van Helena Maria Yermoet. SINT JANSTEEN. Geboorten. 1 Mei. Gabrielle Anna. d. van Al- bertus Franciscus Bauwens en van Maria Amelia Schuurman. 9 Mei. Joseph, z. van Cam'illus Jo hannes van Dorsselaer en van Milanie Beulaert. Aloijsius Franciscus, z. van Theophilius Merckaert en van Philomina Vettenburg. 13 Mei. Rene, z. van Camiiius de Jonghe en van Leonia de Block. Overlijden. Alphonsus Jozef de Maat, oud 3 m., z. van Carolus Ludovicus en van Rosalia van der Watte. WESTDORPE. Huwelijks-voltrekkingen. 4 Mei. Eduardus de Guijte- naer, oud 36 j., jm. en Leonie Sophia D'haene, oud 30 j., jd. Overlijden. 4- Mei. Eduardus de Guijtenaer, oud 78 j., wedn. van Steptianie de Block. 5 Mei. Eme- rentia Maria D'hert. oud 20 m., d. van Levinus en van Johanna Pieternella de Fouw. 8 Mei. Ju liana Maria Vernaeve. oud 55 j., echtg. van Atphon- sius Plassehaert. 15 Mei. Magdalena Clementina van Dam, oud 14 j., d. van Adolf en van Maria Louisa Pluijm. s.s. RICHARD van New Work naar Rotterdam, s.s. ELISABETH van New-York naar Rotterdam, s.s. HELENA vertrok 21 dezer van Rotterdam naar New-York. s.s. MAGDALENA in lading te Barry voor Las Pat mas. s.s CORNELIS van Rotterdam naar New-York. EN

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1915 | | pagina 7