PrijskaniD op flsBILJART, A a nbevel ing. Verloren Cafe Ostende, Landbouwberichten. Handel in Consenten van uitvoer. Dankbetuiging Op Zaterdag 6 Februari, Bijkstraat 71, Ter Neuzen. GEMENGDE BERICHTEN." Laatste Berichten. Haradelsiserioliten. ADVERTENTIEN. Een waarschuwing aan de koopvaardij. BERLIJN, 2 Februari. (Wolff.) De Reichsanzeiger bevat de volgende bekend- making van den chef der Duitsche marine - staf: Engeland is op het punt aanzienljjke strijdkrachten en een groote hoeveelkeid oorlogsbehoeften naar Frankrijk te ver- schepen. Tegen dit transport zal met alle ten dienste staande middelen worden op- aetreden. De vreedzame sehecpvaart wordt nadrukkelijk gewaarschuwd, de Fransche Noord- en Westkust niet te naderen, omdat faaar bp verwarring met schepen die voor oorlogsdoeleinden dienen, ernstig geraar zou dreigen. Aan den handel naar de Noordzee wordt de route om Schotland aan- bevolen. De Duitsche duikhooten. PARIJS, 2 Februari. (Reuter.) Een offi- cieele nota van de marinestaf deelt mede dat gisterenmiddag om vijf uur een Duit sche duikboot een torpedo heeft afgescho- ten op het Engelsche hospitaalschip Astu- rias, dat zich op 15 mijl ten N.N.O. van Havre bevond. De torpedo heeft zyn doel gemist. De aanslag is een sehending van het voorschrift der Haagsche conventie van 18 October 1907. BERL1JN, 2 Februari. (Korr. Norden.) Uit Londen wordt aan Romeinsche bladen gemeld, dat er in Engeland fantastische vermoedens zijn geopperd om de werkzaam- heid van Duitsche duikbooten op 1200 zee- mijlen van hun operatiebasis te verklaren. Een daarvan is dat in een verscholen bocht van de Iersche kust met behulp van nationalistische Iersche grondbezitters zulk een basis is gevormd. Naar verluidt denkt ook de admiraliteit aan een dergelijke mogelijkheid en heeft zij nauwkeurige nasporingen op de Iersche kust gelast. Van het Westelijk gewechts- terrein. PARIJS, 2 Febr. (Reuter.) Officieele kennisgeving van vanmiddag drie uur De dag is gekenmerkt door een verdubbelde hevigheid van de artilleriegevecbten en door een reeks aanvallen vaD ondergeschikte beteekenis door de Duitsehers. A1 deze aanvallen zijn afgeslagen met de sterkte der aanvallende troepen in aanmerking genomen ernstige verliezen voor onze tegenstanders. Op het front der Belgische troepen heeft de zware Duitsche artilleiie bijzonder groote bedrij vigheid aan den dag gelegd het vuur was gericht tegen verscheidene steunpunten aan de Yser, waarvan de Belgen zich eenigen tpd geleden hadden meester gemaakt. In de buurt van Yperen is een hevig artilleriegevecht geleverd. Afdeelingen van een Duitsch regiment hebben bij Cuinchy een Engelschen post aacgevallen en bezetna een reeks van tegenaanvallen hebben de Engelschen eerst het verloren terrein hernomen, zijn daarna verder vooruitgedrongen en hebben zich meester gemaakt van vijandelpke loopgraven. Het gisteren vermelde krijgsbedrpf langs den weg van Bethune naar La Bassee is schitterend geweest voor onze infanterie. De Duitsche troepen, die daar in het vuur waren, schijnen tenminste een bataljon sterk te zijn geweest. De eerste twee aanvallen zijn door ons vuur gebroken, bij den derden was de vpand in een onzer loopgraven doorgedrongen, doch door een tegenaanval met de bajonet hebben wij hem er weer uitgeworpen. Slechts enkele Duitsehers zijn er in geslaagd hun eigen loopgraven weer te bereiken, alle anderen zijn gedood of gevangen genomen. Op het front aan de Aisne heeft onze zware artillerie het station van Moyen be- schoten, waar de Duitsehers bezig waren met proviandeering. Het vuur veroorzaakte twee ontploffingen, waarna er 2uur lang rook zichtbaar bleef. In de streek van Perthes blijven wp stelselmatig vorderingen maken. Van het Oostelijk gewechts- terrein. WEENEN, 2 Febr. (Wolff). Officieele kennisgeving van vanmiddag uit het groote hoofdkwartier De algemeene toestand is onveranderd. Een op zichzelf staande aanval der Russen in Polen aan den middenloop der Pilica is afgeslagen. In de Karpathen duren de gevechten op den westelijken vleugel van het front voort. In het midden van het front strijden de Duitsche en onze troepen met succes. BERLIJN, 2 Februari. (Wolff.) De oorlogscorrespondent van de Lokal Anzeiger meldt dat de Russen na een positie-oorlog van vijf weken aan de Dunajec hun plan om door te breken geheel hebben opgegeven. In tegenstelling met het westelijk front is het hier mogelpk den tegenstander om te trekken of te overvleugelen. Thans komt het er op aan den tegenstander door onze veel sterkere artillerie te verpletteren, het- geen nog maar een kwestie van tijd is en misschien reeds binnen korten tpd bereikt kan worden. De Russen is het verblijf in Tarnow reeds onmogelijk gemaakt. Het Russische artillerievuur is in vergelijking met het onze zeer zwak. Door een schot in een Russische kazerne zpn ongeveer 350 vjjan- den gedood. Het infanterievuur der beide tegenstan ders die aan de Dunajec van 80 tot 200 pas van elkaar stain wordt zelden geheel gestaakt. De stemming onzer troepen is uitstekend, het aantal zieken zeer gering. Aan de Sja4t*el>Aiiaii. KONSTANT1NOPEL, 2 Eebruari. (Wolff.) Dit Bagdad wordt aan het agentschap Aliti gemeldt, dat een Turksche afdeeling van honderd man een nachtelpke verrassing van het Engelsche kamp bij den vuurtoren van Korea heeft ondernomen. Zij dreven twee Engelsche bataljons op de vlucht, die zware verliezen hebben geleden. De Engelschen waren zoozeer het hoofd kwijt, dat zij elkan-. der groepsgewijze twee uur lang hebben beschoten en daardoor nog meer verliezen kregen. Bij het aaabreken van den dag openden twee eskadrons Engelsche cavalerie onder bescherming van kanonneerbooten het vuur op de zwakke Turksche afdeeling. De Engelschen brachten soldaten aan land om de vluchtelingen uit het vooraf- gegane gevc-cht te verzamelen. Zij moesten tegenover den dapperen tegenstand van onze troepen in Zuidelijke richting terug- trekken. Zij lieten vele dooden achter, waaronder een kapitein. De bemanning van de kanonneerbooten waagde geen nieuwe landing op den door ons bezetten oever en trokken terug. Hun eenige succes is geweest het ver- branden van twee Arabische hutten. TER NEUZEN, 3 Februari 1915. Het weerbericllt van het meteorolo- gisch instituut te De Bilt van heden, luidt als volgt Hoogste barometerstand 771.5 Miinchen. Laagste barometerstand 738.7 Bodo. Verwachting tot den avond van 4 Februari Matige tot krachtige, tijdelijk wellicht stormachtige Zuidelijke tot Westelijke wind, zwaar bewolkt tot betrokken met tijdelijke opklaring, waarschpnlijk regenbuien, zelfde temperatuur. Voor het beroep tot predikant bp de Geref. Gemeente Vlooswijkstraat) alhier is door Ds. W. den Hengst te Venendaal bedankt. De territorial bevelhebber in Zeeland enz. heeft het verblijf in de in staat van beleg verklaarde gemeenten in Zeeland ontzegd aan de heeren V. A. M. Crooy, gepensionneerd kapitein van het Belgische leger, laatstelijk verblijfhoudende te Vlis- singen, J. Jacqmin, zonder beroep, idem, en V. J. Columbien. De heer Columbien is eergisteren uit de voorloopige hechtenis te Middelburg oui- slagen, waarin hp sinds 22 December vertoefde, verdacht van sehending van de neutraliteit. (M- Ct.) De Staatscourant bevat de statuten van de afdeeling St. Jai.steen van den Roomsch- Katholieken Boerenhond van Zeeuwsch- Vlaanderens Oostelijk deel, gevestigd te St. Jansteen. AXEL. Aangenomen het beroep naar de ge meente Winschoten door Ds. C. Bruins, predikant bij de Ger. Kerk alhier. KOEWACHT. Zondagavond werd alhier in de school aan den Ouden Molen een tooneelvoorstelling gegeven ten voordeele van de armen van de St. Vincentiusvereeniging. Opgevoerd werd een geheel nieuw drama, voor dit doel vervaardigd door eenEerw. Pater Missionaris, die hier eenigen tpd vertoefd heeft. Het speelt in een grot in Silezie ten jare 1746. Van decor was veel werk gemaakt, terwijl de prachtige costumen geleverd waren door den heer H. Schipper, costumier du theatre te Rotterdam. Als nastuk werd gegeven het bekend Belgische blijspel,/Een varken met twee hespen". (Zel.) Alhier is bekend gemaakt, dat alle Belgische vluchtelingen, die binnen 2 kilometer van de grens wonen, voor 12 Februari a. s. zich van eene nieuwe verblijf- plaats moeten voorzien. Daardoor zullen een 300 personen, meest alien menschen die van begin October hier zijn, genoodzaakt worden hunne verblijfplaats te verlaten en iets anders op te zoeken. Slechts de wpken Nieuwe Molen, Koestraat en Ferdinandus- polder vallen buiten deze bepaling. Door den Burgemeester dezer gemeente zpn dit jaar alle carnavalfeesten verboden. RECHTSZAKEK. Arrondissements-Rechtb. te Middelburg. De rechtbank heeft in hare zitting van 2 Februari de volgende vonnissen uit- gesproken V. d. W., oud 38 j., te Selzaete is wegens poging tot verboden uitvoer veroordeeld tot 5 boete of 5 dagen hecht. M. S., oud 40 j., A. D., oud 22 j., beiden te Exaarde, N. L., oud 45 j., te Wachtebeke, E. d. M., oud 31 j., te Selzaete, F. v. L., oud 34 j., fabriekswerker te Assenede, zpn wegens alsvoren veroordeeld tot 5 boete of 5 d hecht. E. E., oud 18 j., zonder beroep te Selzaete, E. v. D oud 18 j., slager te Lokeren, zpn wegens alsvoren veroordeeld ieder tot 5 boete of 5 d. hecht. A. V., oud 39 j., grondwerker te Verre- broek is wegens alsvoren veroordeeld tot 14 d. gevangenisstraf. L. G., oud 24 j., te Selzaete is wegens alsvoren veroordeeld tot f 5 boete of 5 d. hecht. J. P. M. T., oud 27 j., te Brussel is wegens alsvoren veroordeeld tot 10 boete of 10 d. hecht. J. d. P., oud 47 j., fabrieksklerk te Brussel, is wegens alsvoren veroordeeld tot f 5 boete of 5 d. hecht. Ch. d. L., oud 34 j., te Gent is wegens alsvoren veroordeeld tot f 10 boete of 10 d. hecht. J. H.-B., oud 26 j., te Isieres, is wegens alsvoren veroordeeld tot f 5 boete of 5 d. hecht. O. v. B., oud 25 j., te Denderleeuw, E. v. G., zonder beroep te Einame, P. H., oud 50 j., fabrikant te Zele, G. D., oud 26 j te Selzaete, zijn wegens.alsvoren veroordeeld ieder tot 5 boete of 5 d. hecht. A. D., oud 18 j., te Selzaete, L. N., oud 35 j., staatsbrigadier te St. Nicolaas, zijn wegens alsvoren veroordeeld ieder tot 10 boete of 10 d. hecht. A. C., oud 35 j., schrijnwerker te St. Nico- laas, is wegens alsvoren veroordeeld tot 10 boete of 10 d. hecht. D. v. d. M., oud 55 j., machinist te St. Nicolaas, is wegens alsvoren veroordeeld tot 10 boete of 10 d. hecht. J D., oud 46 j., kooptnan te Mechelen, H. vl R., oud 58 j., te Antwerpen, zijn wegens alsvoren veroordeeld ieder tot J 5 boete of 5 d. hecht. Th. D., oud 40 j., grondwerker te Nieuw- kerken, is wegens alsvoren veroordeeld tot 10 boete of 10 d. hecht. S. v. S., oud 22 j., te Selzaete, R. S., oud 27 j., te Selzaete, E. C., oud 30 j., tP Selzaete, alien beklaagd van poging tot verboden uitvoer, zijn vrijgesproken. De veroordeelden alien met verbeurd- verklaring der in beslag genomen waren. Suikerbieten. Naar aan de N. R. Crt. wordt medegedeeld, behoeft niets een ruimen uitzaai van sui kerbieten dit jaar in den weg te staan. De fabrieken beschikken over ruim vol- doende hoeveelheden prima beetwortelzaad dank zij de regeeringszorg behoeft de land- bouw niet te vreezen voor gebrek aan Chilisalpeterde fabrieken zullen een grooten prijs voor de beetwortelen betalen en ondanks het in verband met de tijds- omstandigheden veel grootere risico, daaraan voor hen verbonden, zullen de fabrikanten de gebruikelijke voorschotten geven. Mocht ons land voor de rampen van den oorlog gespaard blijven, dan ziet bet er ook, wat dit belangrpke product betreft voor den landbouw volstrekt niet ongunsti- ger uit dan andere jaren en gaat een voor- name tak van vaderlandsche industrie even- eens een niet ongunstige toekomst tegemoet. Nader blijkt, dat de landweerman J. R, uit Watergraafsmeer, gedetacheerd in het fort Nigtevecht, die Woensdagmiddag te Nigtevecht zijn echtgenoote met een revolverschot van het leven heeft beroofd, aan de tafel bezig was zijn revolver schoon te maken, toen onverwacht de revolver afging. De kogel trof zijn vrouw, die bij het raam stond, in den mond, waarop zp doodelijk getroffen ineenzakte. Op de kamer waar het drama is voor- gevallen, heeft men op tafel het vetpotje en de vetlappen gevonden. De huls van de patroon vond men liggen naast de ca nape, vlak bp de plek, waar de revolver werd schoon gemaakt.. (N. R. Crt.) Men schrpft aan de /<N. Gron. Ct." In een onzer groote steden is iemand, die de Nederlandsche infanterie-uniform van soldaat droeg door de politie aangehouden, als zijnde hp niet gerechtigd tot het dragen der uniform. De aanleiding tot deze aan- houding was, dat de man op militaire wijze een officier had gesalueerd en aangezien dit in de laatste tijden een bijna niet voor- komende handeling was, vermoedde men te doen te hebben met iemand, die met de tegenwoordige gebruiken der mindere mili- tairen niet op de hoogte was en dus geen militair was. Bij onderzoek is gebleken, j dat de man inderdaad soldaat was en een der weinigen, die de voorschriften opvolgde. Lucifers. Bij een smid te St. Oedenrode zijn wegens het duurder worden van lucifers tondel- doozen besteld (Vad.) Wunrom hij niet kon guun liggen Wie zal ooit den geestestoestand kunnen bepalen van den zouaaf, die de held was van 't volgend avontuur De trompetten hadden het sein gegeven voor de bestorming. Een compagnie zoua- ven, met opgestoken bajonet, sprong uit de loopgraaf. Van den overkant geweer- vuur, schroot, granaten en shrapnells. De afstand, die afgelegd moest worden was groot. De kapitein die zijn mannen ziet vallen, geeft kortweg bevel Gaat liggenPlat voorover Maar gaat dan toch liggen Voor den De zouaven houden op in hun loop en gaan als met tegezin liggen. Alleen een lange lummel van een zouaaf blijft staan temidden van een regen van projectielen. Ga liggen, kerelWil je je dan met geweld laten doodschieten Maar kapitein, ik kan niet.. De kogels floten. De granaten ontplof- ten van alle kanten. De kapitein wordt immers boos. Maar de zouaaf blijft recht- op staan. Waarom ga je niet liggen Ik heb een literflesch met wijn in mijn zak en er is geen kurk op! De waaghals bleef gespaard. (G. Crt.) JLen goed zaakje! In 't Buchiindler-Borsenblatt vindt men het volgende verhaal Een boekhandelaar te Amsterdam had bij een antiquair in Duitschland een boek besteld voor 100 mark 60). Daar vooruit- betaling voorwaarde was, zond de Neder- lander dit bedrag per internationalen post- wissel en moest in Amsterdam 59,64 benevensport betalen, daar de Nederlandsche posterijen nog steeds rekenen naar den koers, die voor den oorlog geldig was en waarbij de gulden 1.70 mark kostte. Van den handel kwam ten slotte, om bijzondere redenen, niets, zoodat de Duit sche antiquair de 100 mark, die hij geheel uitbetaald had gekregen, weer moest terug- zenden. Hij zond daarorn zijn loopjongen met een postwissel en een 100 markbifjet naar het postkantoor. Hij vulde den wissel echter niet in, daar hp den Duitschen post- koers niet kende. De postbeambte sloeg na en vulde de wissel met f 52,68 in, want de gulden wordt door het Duitsche postbestuur tegen een koers van 1.88 Mark berekend. De antiquair geloofde dat hier- mede de zaak afgeloopen was. Zeer verbaasd was hij daarorn, toen hij na eenige dagen een brief uit Amsterdam kreeg waarin de boekhandelaar vroeg, waarom hij inplaats van zijn 59,64 slechts 52,68 gekregen had, Waar zijn de zeven gulden gebleven Wie moest het verlies van den Amster- damschen boekhandelaar dragen. Hoe vaak moeten 100 mark de Duitsch- Hollandsche grens passeeren voor het ge- heele bedrag verdwenen is? Vliegtuig gelandop Zuid-Beveland. Uit vertrouwbare bron vernemen wij dat hedenmiddag op Zuid-Beveland geland is een Fransch vliegtuig bemand door twee officieren en bewapeud met een mitrailleur. Nadere bijzonderheden ontbreken. Te Middelburg werd heden door Gedep. Staten aanbesteed het bouwen van twee dubbelschroefstoombooten voor de Provin ciate stoombootdiensten. Voor de boot bestemd voor den dienst Ter Neuzen Hansweert werd het minst ingeschreven door den heer D. Bort te Alfen a/d Rijn voor 112,500 en voor de reserveboot door J. K. Smit's scheepswerven te Kinder- dijk 99.000. Door het lid der Tweede Kamer, den heer Kleerekooper, zijn naar aanleiding van de bepaling van den opperbevelhebber, dat in eene gemeente waar de staat van beleg is afgekondigd, door de militaire autoriteit geen vergunning wordt verleend tot het houden van openbare vergaderingen, tenzij de voorzitter der vereenigiDg die de ver- gadering belegt, eene verklaring onder- teekent, dat de spreker rechtstreeks nog zijdelings op minder eerbiedige krenkende wijze over de Koningin zal spreken of het militaire gezag, de krpgstucht of de neutraliteit zullen aantasten, en dat 2 officieren ter vergadering aanwezig. zullen zijn, om te waken voor naleving dezer toezegging, en bp sehending de vergadering te ontbinden, de volgende schriftelijke vra- gen tot den Minister gesteld is de Minister bereid om mede te deelen, of deze regeling door den opperbevelhebber is getroffen in overleg met de regeering en zoo niet, kan hij dan die regeling goed- keuren kan de Minister meedeelen, welke leiten aanleiding hebben gegeven tot dezen maat- regelen, ondanks de omstandigheid, dat, de afkondiging van den staat van beleg slechts heeft plants gehad, ter belemmering van verboden uitvoer of met het oog op de bewakingsmaatregelen, ter plaatse waar interneeringskampen zpn gevestigd. Door den Minister van Landbouw is na gepleegd overleg bepaald, dat de ver- werking van regeeringsgraan voortaan onder controle zal plaats hebben. De coctrole is opgedragen aan het proefstation voor de maalderij en bakkerij te Wageningen. Namens vele Belgische vluchtelingen in het kamp te Nunspeet is aan H. M. de Koningin eene fraaie zilveren herinnenngs- medaille aangeboden. Bet onderzoek vanwege de Marine naar mijnen in de Zuiderzee heeft geen resultaat opgeleverd. Men leidt daaruit at, dat er geen vrees voor mijnengevaar in de Zuiderzee behoeft te bestaan en de voort- durende onderzoekingsdienst is dientenge- volge opgegeven. Laat men zich daar niet te veel in ver- diepen, maar sterk aandringen op een betere regeling, die zekerlijk te vinden is. Dankend voor verleeude plaatsruimte. Hoogachtend, EEN LANDBOUWER. Hulst, 1 Febr. 1915. Hulst, 1 Februari. Veilingseiereu V. P. N. 5,80 per 100 stuks. Aanvoer 4000 stuks. E E TIJDINGEN. Van 1 tot en met 2 Februari. TER NEUZEN. Aangekomen: Van 1 tot en met 2 Febr. werden langs de Oostsluizen alhier 32 binnenvaartuigen op- en 22 af'geschutdoor de Middensluizen 12 op- en 21 afgeschut.<ioor de Westsluizen 9 op- en 4 afgeschut. Positie der Stoomschepen. INGEZONHEN STUKKEN. De Regeering gaf consenten van uitvoer voor aardappelen uit, om daardoor aan de verbouwers gelegenheid te geven betere prijzen te maken van hun produkt, door de binnenlandsebe markt te ontlasten. Voor- waar een maatregel, die ten zeerste te waardeeren valt. Hoe is echter het resultaat van deze goede bedoeling De consenten zitten grootendeels in kanden van tusschenpersonen, die er nu een zaakj van maken, door deze aan hen gratis ver j strekte stukken, tegen hooge prijzen te verhandelen. De landbouwer-verkoOper in Zeeuwsch- Vlaanderen is aangewezen voor den verkoop zijner aardappelen (onl. de Industrie) naar het buitenland. Deels doordat de Industrie in Holland niet gezocbt wordt en ook door hunne isolatie door de Scbelde en de Belgisch Duitsche grens te hooge vervoerkosten den prijs drukken. Bovendien is dit soort zeer geschikt voor een lang vervoer en daardoor voor de kooplieden voor uitvoer zeer geschikt. Nu komen er in den laatsten tijd vele Duitsche kooplieden op de markt, die gaarne willen koopen aan pr(jzen, soms 0.50 hooger dan de normale marktprijs, mits men een consent van uitvoer er bijlevert en dit consent moet men aan hoogen prijs koopen Zoo wordt dus de markt gedrukt door de handelaars in gratis verkregen consenten. Dit is een misverstand. Aan wien de fout? Heden overleed in het Zieken- den ouderdom van 66 jaar, na langdurige ziekte, Mejuffrouw PIETJE BLEES. Ter Neuzen, 1 Februari 1915. Voor de zeer vele blijken van belangstelling. ontvangen bij zijn benoeming tot Ontvanger der gemeente Ter Neuzen, betuigt ondergeteekende, rnede namens zijne Moeder, zijnen liartelijken dank. Ter Neuzen, 3 Februari 1915. D. THOLENS Az. 1845 -- 31 Jannari 1915- voor de vele bewijzen van belangstelling, zoo van hier als van elders ondervonden. P. DE KLERK, geb. Dekker. Zaamslag. W. DE KLERK. Zeer tevreden over de spoedige eri loyale vergoeding van 90 °/0 voor mijn waardevol paard, gevoel ik mij verplicht de Eerste Nederl. Onderl. Paarden- en Veeverz. MaatscKij te 's-Gravenhage, Dir. JFolxerts, onder dankbetuiging bij alle Paarden- en Veehouders ten zeerste aan te bevelen, alsook haren Hoofd agent, den heer J. J. de Feijter Kzn. te Axel. Axel, Spui, den 1 Febr. 1915. J. WE1JNS. des avonds om lull/ &e& lirezal bij G Gilijamse te Axel optreden de beer F B. E. KIELSTRA, van Middelburg, om een LEZING te houden met vertoomng van lichtbeelden in het beSang der Geitenfokkerij. Toegang vrg. HET BESTUUR. De ondergeteekende Wed. W. DIELEMAN te Axel, geeft hier- mede kennis dat hare herberg »De Koop- handel", den Spten Januari a. s. zal worden GESLOTESfi. Ook zal er geen gelegenheid meer zijn voor nfspcinning Dankend voor de genoten gunst. Wed. W. DIELEMAN, een Dobbermann, lnisterende naar den naam Tjebbe. Terug te bezorgen tegen goede belooning bij P. MICHIELSEN, Groote Huissenspolder, Zaamslag. op Zondag 14 Februari. Twee extra pryzea. Gewoae eonditieu. Aanbevelend, R. m. VER&lftSY. Middenprijs per 100 KG. Tarwe f 16,-0, Rogge 14 Wintergerst 13,75, Zomergerst 13,— Haver/14,25, Erwten/16,50, Witieboonen y 16,— Bruine boonen 16,—, Duivenboonen 1.),—, Paardenboonen J 15,Boekweit Lijnzaad fAardappels /2,75. Koolzaad per zak van 106 liters Boter per kilo J 1,40. Eieren per 26 stuks 1,30. Ter weekmarkt waren aangevoerd 14 stuks rund- vee, 25 varkens en 18 scbapen, waarvan verkocht 11 stuks rundvee, 18 varkens. 2 Febr. Engelsch s.s. RIVER LAGAN, 2272 kub. M., van Londen, stukgoed. s.s. RICHARD in lossing te Rotterdam, s s ELISABETH van Rotterdam naar Boston pas- seerde 31 Jan. Saintcatherines. s.s. HELENA van Rotterdam naar Philadelphia pas- seerde 26 Jan. Lizard, s.s. MAGDALENA van Rotterdam naar Buenos-Avres vertrok 28 Jan. van Barry, s.s. CORNELIS van Rotterdam naar New-York pas- seerde 18 Jan Lizard. huis in

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1915 | | pagina 3