ijverige AGENTEN. Openbare Verkooping. Een WOONHUIS, nieuwe een heuten 2 pers. Leflikant J. F. fle Cooker-Heijens, Tandarts MEIER Mond- en Tandziekten, Hoogwatergetij te Ter Neuzen MOTORDIENST Te bekomen: Ter overname aangeboden: Overhemden, Fronts, Boorden, Manchetten (Linnen, Gummi, Papier). Dassen, Zelfstrikkers, Laafste Berichten. BURGERL1JKEN STAND. ADVERTENTIEN. Gevraagd over geheel Nederland solid?. In het Modemagazijn van Hoeden en Petten. Specialist voor V00RHANDEN: Nieuwe uitgaven voor het Handelsonderwijs. Firma P. J. VAN DE SANDE, Plechtige uit vaart van mgr. Ley ten. LI andelsberichten. Ter Neuzen, 18 Mei. Po&itie der Stoomschepen. D A GEN. Voorm. Nam. Donderdag 21 Me.i 11.41 Vrijdag 22 a 0.1 12.10 Zaterdag 23 n 0.37 12.55 Zondag 24 1.11 1.27 Maandag 25 n 1.43 1.59 Dinsdag 26 2.15 2.32 Woensdag 27 2.49 3.6 Getrouwd W. F. MEUER, (eigren teelt), Nieuvvstraat. Ter Neuzen, vindt ge de meest uitgehreidc sorteering Laatsle modellen. Lage prijzen, Minzaam uanbevelend. alsook woor valsche tanden, Bagattenstraat 36, GENT. G. KNOP. Leerboek der algemeene Handelskennis1,40. MESSING BUTTER. Handelslees- boek I1,—. S1ERSEMA. De praetxjk van het boekhouden, deel I, Enkel boek- houden1, B1JSTERBOSCH. Handelsrekenboek. A. Theorie. B. Opgaven. Prijs te zamen, ingenj 1,90. G. KNOP. Duitsche Handelscorres- pondentie1,25 den dood der oude vrouw, van wie alle lede- maten gebroken waren en wier geheele lichaam een enkele wonde vertoonde. Ook verleende die gerieesheer hulp aan het kind, dat naar een ziekenhuis werd overgebracht en voor welks behoud men vreest. Een. droevige bijzonderheid wordt nog bekend gemaakt betreffende het kleine slacht- offer, Jacqueline Van Heckke, zoo heet het kind, is een praclit van een kind, dat in den schoonheidsprijskamp der gravin van Vlaan- deren, met den eersten prijs bekroond werd. UH de dierenwereld. Men sclirijft aan de H. Crt. De heer Riem—Vis, te. Hoek-van-Holland, had twee niet heel groote kippeneieren onder een duif in het nestje gelegd, nadat eerst de beiae duiveneitjes verwijderd waren. Dat nu een duif kippeneieren uitbroedt, gebeurt wel meer, maar dat moeder duif de verzorging geheel gelijk een kip op zich neemt, is bepaald merkwaardig". Alleraardigst is het te zien, hoe de duif en ook de doffer hun eten „weer" geven, en uit hun bekjes voor hun „kindertjes" uitstrooien, waarna de vlugge kuikentjes het gretig oppikken. Ook pikken duif en doffer de gebroken grutjes, vermengd met gehakt ei en groen, zoodat de kuikentjes hun voor- beeld volgen. Na den maaltijd volgt een lief tafereeltje: hoe moeder duif haar vleugels uitspreidt, en haar beide „kindertjes„ tegen koude beschermt. Soms zitten vader doffer en moeder duif elk met een kind onder de veeren, en ziet men een snoeperig kopje door de veertjes gluren. De kuikentjes zijn nu zeven dagen oud en zeer gezond. In een kleine herberg te Leopoldsburg, met uilhangbord „In de stad Antwerpen", hadden een aantal soldaten twist gekregen met den baas, toen het op betalen van het gelag aankwam. Daar de krijgers zich al wat rumoerig aanstelden, wapende deher- hergier zich met een revolver en riep zijn zonen ter hulp, om de onwilligen in be- dwang te houderi.. Een gevecht volgde en de soldaten, nog al erg toegetakeld, moesten den aftoclit blazen. Daarop gingen zij ver- sterking halen en keerden met een twintig- tal hunner vrienden terug. De herberg werd bestormd volgens al de regels der krijgs- kunst eh weldra bleef er geen enkele ruit meer onbescliadigd. De baas en zijn zonen, die zich in huis gebarricadeerd hadden, vluchtten naar den zolder en wierpen van daar met flesschen en glazen naar de be- stormers. De rijkswacht trad eindelijk han- delend op, doch de nachtwacht moestmet de bajonet op 't geweer de ruziemakers uit- een drijven. Aan de herberg is groote schade aangericht. Vele soldaten zijn in het ge- harrewar vrij ernstig gewond geworden. Een advocatcnrekening. In het verslag betreffende de jaarverga- dering van den Suikerbond, vindt men, vol gens "het Hbl. een merkwaardige verklaring opgeteelcend van den wd. president. De Bond had zoo werd meegedeeld een vordering van 160 op een der leden, wegens nog verschuldigde gelden, in handen gesteld van een Soerabajasclien advokaat. De zaak werd behoorlijk afgewikkeld, het advokatenkantoor bracht, voor de moeite, een sommetje van slechts f 153 in rekening de Bond kreeg dus 7 uitgekeerd! Men kan hier alzoo gerust spreken van een gepe- p e r d e advokatenrekening. De koning van de roomijsventers. In de Italiaansche kerk te Londen heeft met groote praal de begrafenis plaats geliad van Luigi Fralo, die 32 jaar geleden in delioofd- stad lew am, om er een roomijs-handel te beginnen, en die thans bij zijn dood 21/2 millioen heeft nagelaten. II ij was een zeer populair man in Londen en de belang- s telling, die bij zijn begrafenis betoond werd, was ondanks den regen zeer groot. De geheele Italiaansche kolonie nam er aan deel en meer dan 200 bloemstukken waren gezonden. Een dol geworden olifant. Dezer dagen werd de heer Netsjajef te Moskou, een beroemd zooloog, naar Odessa ont- boden om van advies te dienen, over het vermoorden van een wild geworden oli fant. Men had het beest met vergif van kant willen maken, maar dat lukte niet. Een appel, een koekje en een glaasje bran- deiwijn, dat hij anders met graagte gebruikt, liet liij rustig staan, toen hij met zijn snuit rook, dat er vergif in zat. Men zette 10 glaasjes sherry voor hem neer en het beest dronk er 9 op, doch juist het eene, dat hem van zijn dolheid genezen moest, liet hij staan. De befaamde zooloog keek de dik- huid aandachtig aan en oonstateerde toen, dat het beest niet erg goed bij zijn ver- stand was; hij beval aan het metelectrici- teit af te maken. Dit zal nu geschieden. Het einde eener millionaire. Het Hof van Appel te New-Orleans be- krachtigde Dinsdag, volgens de Tel., het doodvonnis, uitgesproken tegen demillion- naire Augusta Edwards, die verleden jaar Juni een koopman op straat neerschoot, omdat hij, naar zij zeide, zich aan haar vnouwelijke eer vergrepen had. Bij het voorlezen van het voimis verklaarde de pre sident van het Hof, dat de doodstraf, thans voor het eerst in de zuidelijke staten tegen een blanke vrouw geeisclit, waarschijnlijk in levenslange gevangenisstraf veranderd zou worden. De veroordeelde was echter zoo wanhopig, dat zij, in haar eel teruggekeerd, zelfmoord pleegde. Uit Chicago wordt bericht, dat ten- gevolge van hevjge regens, zooals men ze in 25 jaar niet heeft beleefd, sommige stre- ken van Michigan zwaar te lijden hebben van overstroomingen. Een groot aantal per- sonen zijn om het leven geltomen! en de veroorzaakte schade is builengewoon aan- zienlijk. Een moordenaar gelyncht. Te Covilha, in de Portugeesche provincie Douro, vermoordde, naar de Tel. meldt, Maandag een reservist, naar men zegt, een anti-militarist, in de buurt der kazerne, ma- joor Eduardo Correia, door hem een mes in het lichaam te stooten. Toen de man gearresteerd werd, verklaarde 'hij, dat hij voornemens was geweest, nog meer moor- den te begaan. Een aantal soldatefn, onder wie de ver- moorde majoor zeer bemind was, verzamel- de zich op het plein van het stadjeenbe- sloten Correia te wrekeri. Bijgestaan door een menigte burgers, braken zij de gevan- genisdeur open, drongen naar binnen, sleur- den den moordenaar op straat en lynchten hem, door zijn lichaam met kogels alshet ware te doorzeven. De officieren waren met bij machte, deze uitbarsting der volks- woede te keeren. Betrouwbare nachtveiligheidsdienst Emil Schultz uit Wildenfeld, die de speel- goedfabriek van Dressel in brand stak, is gearresteerd. Hij iswaker bij een nachtveiligheidsdienst. Hij heeft niet alleen bekend de fabriek in brand te hebben gestoken, maar ook de audere groote branden, die in den laatsten tijd te Sonne- berg gewoed hebben, te hebben veroorzaakt. Hij had daarbij de bedoeling de premie van 30 voor 't eerste melden van een brand te verdienen. In 't geheel heeft hij bekend acht maal brand te hebben ge- sticht. (E. N.) De xAmerikaansche kustboot /Seneca" heeft de derde boot met overlevenden van de ,/Oolumbia" opgepikt. Er waren 15 man in de derde reddingboot gegaan, van wie er vier overbleven, de anderen waren van honger omgekomen en overboord geworpen. De overlevenden waren de eerste-officier, een stoker en twee matrozen. Zij hadden ontzettende ellende doorstaan in de twee weken dat zij op zee hadden rondgezwalkt. Toen het scheepsbeschuit en 't drinkwater op was, kauwden de schipbreukelingen op lederen riemen en vingen het regenwater in de handen op. Een voor een bezweken elf hunner en het viertal was, toen zij opgepikt werden, er ellendig aan toe. .Twee lagen doodelijk zwak op den bodem der booteen leed aan koudvuur in een voetwond. Men hoopt dat alle vier er boven op zullen komen. De //Columbia", een vrachtschip van de Leyland-lijn, geraakte op 3 dezer bij Sable Island in brand en zonk. Twee dagen later werden twee reddingbooten met totaal 27 man opgepikt. Van de ^Columbia' zijn in 't geheel 13 menschen omgekomen, twee op't branden- de schip en 11 in de noodlottige boot. Op voordracht der directie van de Fran- sche Noorder-spoorwegmaatschappij heeft de Minister van Binnenlandsche Zaken naar het R. N. meldt, aan vrouw Poulain, weduwe van den seinwachter te St. Denis, de eere-medaille, ingesteld bij de wet van 13 Augustus 1913 voor spoorwegpersoneel toegekend als belooning voor haar moedig gedrag, bij gelegenheid van den moord op haar echtgenoot, toen zij, ondanks den moord, de seinen bleef bedienen. Tevens heeft een ingezetene van Marseille aan den burgemeester van St. Denis 1000 francs verzonden, met verzoek deze aan de held- haftige weduwe ter hand te stellen. De spoorwegdirectie heeft voorts 2000 francs ter beschikking van de politie ge steld als premien voor de ontdekking der moordenaars. Dezen zijn nog niet gevonden. De po litie heeft verscheidene landloopers aan- gehouden, op wie aanvankelijk verdenking rustte, maar geen dier arrestaties is ge- handhaafd kunnen worden. Eenig spoor meent men te hebben ge vonden door de verklaringen van den ouden baanwachter van St. Denis, Pierre Cachin. Toen deze op den morgen van de misdaad, om halfvier, op den weg van Villetaneuze liep, ontmoette hij, op het punt waar deze weg die van Epinay kruist, een man die blootshoofds liep met een hand in den zak. De weg is zeer eenzaam en gewoonlijk kwam Cachin slechts eenige fabrieksarbeiders tegen, die hij kent, maar dezen man kende hij niet. De man liep hard en hijgde. Hij was, voorzoover de baanwachter in het zwakke licht van den aanbrekenden dag kon zien, circa 35 jaar oud, had blauwe oogen en een zwaren bruinen knevel. Toen Cachin hem, vreezende, dat er een ongeluk gebeurd was, vroeg, waar hij zoo hard heen liep, snauwde de kerel hem toe ,/Bemoei je met je eigen zaken, of 't zou je slecht bekomen. Maak dat je weg komt." Tegelijk maakte hij een beweging alsofhij een wapen wilde te voorschijn halen. De oude man vluchtte. Toen hij aan den overweg van Vert-Galant, omstreeks een kilometer van daar, kwam, ontdekte hij de misdaad. Men vermoedt, dat de man, dien Cachin ontmoette, de moordenaar van den sein wachter is, maar het zal bij het vage sig- nalement moeilijk zijn hem te vinden. De daad van vrouw Poulain brengt een evenmoedige daad in herinnering, 3 jaren geleden door de wed. Matelot verricht. Zij was de vrouw van den kustwachter van Kerdonis, op de zuidelijke punt van Belle lie. In den avond van 18 April 1911 werd haar man ongesteld, terwijl hij zijn vuurtorenlichten in orde bracht en in den- zelfden nacht stierf hij. De vrouw klom in den toren om de lichten aan te steken, maar het mechanisme werkte niet, waardoor er groote onheilen konden gebeuren met de schepen, die deze gevaariijke plaats passeerden. De vrouw zond toen haar 2 kinderen, 10 en 7 jaar oud, naar boven om de lichten met de handen te draaien en dat zijn zij den geheelen nacht blijven doen, terwijl de moeder beneden haar ster- venden man in zijn laatste uren bij stond. Een eigenaardig vlieg-ongeval. In de nabijheid van Reims werd van een vlieg- machine, met twee onderofficieren bemand plotseling de motor onklaar en de machine viel op een juist over den weg rijdenden wagen met hooi. De voerman van den hooiwagen kon zich nog bijtijds uit de voeten maken, maar de paarden werden zwaar gewond. De beide vliegers kwamen er met onbelangrijke kwetsuren af. De wagen met hooi had hun het leven gered. Door een lift onthoofd. Edouard Lachaume, concierge in de Rue Auber 19 te Parijs, werd, volgens het R. N., Zaterdag- morgen door een dalende lift onthoofd. De lift was juist gebruikt door een der bewoners van het huis en toen eenige minuten later de lift nog niet was neergedaald, opende Lachaume die op den beganen grond stond, de deur van den liftkoker en keek naar boven. Op 't zelfde oogenblik daalde de lift en Lachaume werd letterlijk geguillotineerd. Naar de openbare terechtzitting van de Middelburgscbe rechtbank is verwezen de zaak tegen den 29jarigen stoker J. A., uit Rotterdam, beklaagd van diefstal van een rijwiel te Ter Neuzen. Door de marechaussee is een onder- zoek ingesteld, in verband met het ont- vreemdeu van 30 meters telefoondraad, tusschen Walsoorden en Kloosterzande. Met 30 dagen is door de rechtbank te Middelburg verlengd de termijn van gevangenhouding van den 49jarigen arbeider L. M. uit Biervliet, verdacht van brand- stichting in zijn woning op 13 April j.l. TWEEDE KAMER. In de heden gehouden zitting werd voort- gezet het debat over de lnkomstenbelasting en wel over art. 124, betreffende het tarief van de vermogensbelasting. Dit artikel bepaalt, dat van vermogens van minder dan 16000 geen belasting verschuldigd is en van vermogens van 16000 tot 30000 1 per duizend, doch van vermogens boven 30000 50 cent per duizend. Op dit artikel zijn twee amendemeuten voorgesteld, ten eerste een door de heeren Bos c. s., om in de vermogensbelasting eene progressie in te voeren en ten tweede eene door de heeren Patijn c. s., om van ver mogens boven 60000 niet 50, maar 75 cent per duizend gulden te heffen. De heer Tydeman bestreed beide amen- dementen tegenover de heeren De Geer en Patijn. De heer Vliegen plaatste zich op het standpunt dat inkomens uit kapitaal zwaar- der moeten worden getrofien dan inkomens uit arbeid en gaf de voorkeur aan het amendement van den heer Bos, boven dat van den heer Patijn. De heer De Monte Verloren was tegen het amendement van den heer Bos en opperde ook bedenkingen tegen dat van den heer Patijn. De heer Van Bylandt drong er bij den Minister op aan, weerstand te bieden aan de verleiding waarin de voorstellers der amendementen, die eenige millioenen meer zullen opleveren, hem brengen. De heer Schaper critiseerde het kapita- listisch standpunt van de rechterzijde. Na nog eenig debat bestreed de Minister beide amendementen, welke daarna werden verworpen. Art. 124 is hierop ongewijzigd goed- gekeurd. Breda, 20 Mei Onder enorme belang- stelling had heden de plechtige uitvaart plaats van Z. D. H. mgr. Petrus Ley ten, bisschop van Breda. Te 10 uur arriveerde Z. D. H. mgr. H. van de Wetering, aarts- bisschop van Utrecht, vergezeld van zijn secretaris den WelEerw. Heer H. Koopmans. Na een kort bezoek bij den overledene, begaf de aartsbisschop zich naar de kathe- drale kerk om daar het stoffelijk overschot in ontvangst te nemen. Te kwart over tien verliet de lijkstoet het bisschoppelijk paleis en begaf zich naar de kathedraal, waar te half elf de plechtige lijkdienst werd gehouden. Bij den dienst waren tegenwoordig: Z.Exc. mgr. Giovanni Tacci, apostolisch Nuntius te Brussel, Internuntius te Den Haag, met zijn auditeur mgr. Yallegti; H. H. D. D. H. H. mgr. A. Callier, bisschop van Haar lem mgr. L. Schrijnen, bisschop van Roer- mond; met hunne secretarissenmgr. J. Meeuwissen, emeritus apost. Vicaris van Suriname mgr. J. Pompen, vicaris-generaal van het Bisdom van 's Hertogenbosch, ver- tegenwoordiger van Z. D. H. mgr. P. Hop- mans, vicaris-capitularis van het bisdom Bredade HoogEerw. heeren Kanunniken en Dekens van het bisdom en verscbillende pastoorS en geesteljjken. Mede was in de kerk aanwezig Mr. L. P. M. H. Michiels van Yerduynen, secretaris-generaal van het Permanent Hof van Arbitrage, Mr. J. W. v. d. Bieseu, lid van de Eerste Kamer der Staten-Generaal, Mr. A. K. J. baron van Oldeneel tot Older.zeel, als afgevaardigde van de Souvereine Malthezer Orde benevens vele burgerlijke en militaire autoriteiten. Verder was de kerk gevuld met belang- stellenden. De H. Requiem-Mis werd gecelebreerd door Z. D. H. mgr. H. van de Wetering. Overlijden. 5 Mei. Tanneke Sara de Feijter, oud 2 d., d. van Johannes Willem en van Adriana Cornelissen. 7 Mei. Pieter Verhelst, oud 70 j., echtg. van Suzanna Mechielsen. 10 Mei. Jacomina Roose, oud 64 j., echtg. van Pieter de Jonge. ZUIDDORPE. Huwehjks-aangiflen. 1 Mei. Julius Antonius Everaert (van Selzaete), oud 30 j., jm. en Leouie Marie Louise Thiron, oud 28 j., jd. 7 Mei. Petrus van de Voorde (van Wachtebeke), oud 27 j., jm. en Lima Maria Schout, oud 25 j., jd. 9 Mei. Petrus Franciscus D'elloiter (van Kemseke), oud 20 j., jm. en Romania Maria Michiels. oud 25 j.,jd. 11 Mei. Arthur Leopold Thomaesf (van Biervliet), ond 24 j., jm. en Maria Theresia Goossens, oud 23 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 6 Mei. Josephus Fran ciscus de Moor, oud 26 j., jm. en Maria Dolphina Versijp, oud 22 j., jd. 13 Mei. Julius Antonius Everaert, oud 30 j., jm. en Leonie Maria Louise Thiron, oud 28 j., jd. Geboorten. 11 Mei. Augustinus, z. van Cyrile Emile Michiels en van Nathalia Maria D'elloiter. YOOR BELANGHEBBENDEN. ZAAMSLAG. Huwelijks-aangiften. 14 Mei. Jan Dieleman (van Axel), oud 23 j., jm. en Levina Pieternella Florussen, oud 18 j., jd. Andries Cornelissen (van Boschkapelle), oud 24 j., jm. en Janna Catharina van Langevelde, oud 23 j., jd. Jacob Boer (van Axel), oud 25 j., jm. en Krina Wisse, oud 25 j., jd. Machiel Meeusen (van Ter .Neuzen), oud 26 j., jm. en Maria Pieternella Jansen, ond 22 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 7 Mei. Petrus de Roo (van IJzendijke), oud 34 j., jm. en Elizabeth de Pooter, oud 28 j., jd. 14 Mei. Albertus Rodenhuis, oud 30 j., jm. en Catharina Cornelia Schieman,oud 26 j., jd. Geboorten. 4 Mei. Tanneke Sara, d. van Johannes Willem de Feijter en van Adriana Cornelissen. 11 Mei. Johanna Elizabeth, d. van Leentlert Dees en van Cornelia Florussen. 14 Mei. Marinus Francois, z. van Jojakim Herrebout en van Aaltje Geelhoedt. 17 Mei. Jacobus, z. van Aide Schoonakkei'en van Maria Verberkmoes, Nieuwe Maaa Maandag 25 Mei voor- middag 2,54 uur. 21 Mei Zou op 3,58, onder 7,55, uur. 22 3,57, 7,56, 23 3,56, 7,58, De lantaarn voor wielrijders moet een half uur, die voor voerlieden een uur na Zonsondergang branden. Boter per V2 E.G. 0,571/2. Eieren per 26 stuks 0,85. ZEETIJDINGEN. Van 18 tot en met 19 Mei. Ter Neuzen. Aangekomen 19 Mei. Deensch s.s. NAESBORG, 4379 kub. M., van St. Petersburg, hout. Genl. Aangekomen 18 Mei. Engelsch s.s. SEVEN SEAS, 3378 kub. M., van Londen, stukgoed. Engelsch s.s. JUNO, 2562 kub. M., van Hull, stukgoed. Engelsch s.s. BARMOOR, 6298 kub. M., van New- Castle, steenkolen. Russisch s.s. GEN. IvUTL'SOW, 5469 kub. M., van Riga, gemengd. 19 Mei. Russisch s.s. GEN. RADETZKY, 6000 kub. M., van Riga, gemengd. Engelsch s.s. OUSEL, 3633 kub. M., van Liverpool, stukgoed. Zweedsch s.s. ARON, 1099 kub. M., van Antwerpen, ledig. Belgisch s.s. LA FLANDRE, 1980 kub. M., van Zeebrugge, ledig. V ertrokken: 18 Mei. Zweedsch s.s. NEPTUNUS, 3746 kub. M., naar Blyth, ledig. Russisch s.s. GRAF TOLSTOI, 3776 kub. M., naar Blyth, ledig. Zweedsch s.s. TYR, 3465 kub. M., naar Hull, ledig. '19 Mei. Engelsch s.s. BRITA, 681 kub. M., naar New-Castle, ledig. Engelsch s.s. C. PLAYER, 1888 kub. M., naar Goole, ledig. Engelsch s.s. MERSEY, 3075 kub. M., naar Goole, stukgoed. Engelsch s.s. THE PRINCESS, 1762 kub. M., naar Swansea, ijzer. Noorsch fregat COLONNA, 4237 kub, M., naar Archangel, ledig. Selzaete. Aangekomen 19 Mei. Engelsch s.s. BATOUM, 11472 kub. M., van Shields, ledig. Van 18 tot en met 19 Mei werden langs de Oostsluizen alhier 76 binnenvaartuigen op- en 25 afgeschut door de Middensiuizen 30 op- 31 en afgeschut; door de Westsluizen 9 op- en 9 afgeschut. s.s. RICHARD vertrekt heden van St. Petersburg naar Ter Neuzen. s.s. ELISABETH in lading te St. Petersburg voor Brugge. s.s. HELENA in lading te St. Petersburg voor Ter Neuzen. s.s. MAGDALENA vertrok 16 dezer van Hull naar Kroonstad. s.s. CORNELIS in lading te St. Petersburg voor Ter Neuzen. i/ M II Ondergeteekenden betuigen hunnen hartelijken dank voor de vele bewijzen van belangstelling onder- vouden bij hun 50jarige echtvereeniging op den 10 dezer. L. VAN HECKE—Van Nieuwbnhuijze. Westdorpe, 14-5-'14. Op Maandag 25 Mei a. s. hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders, JACOB DE JONGE EN ADRIANA RIEM ENS, hunne 50jarige echtvereeniging te her- denken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van Hunne Dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. D. DE JONGEVerschelling. J. HARTEDe Jonge. L. GEERSDe Jonge. C. v. d. KLOOSTERDe Jonge. A. BAUWENS De Jonge. Ter Neuzen, Achterweg No. 11. Tweede Luitenant der Artillerie, EN BERTHA C. VAN DE SANDE. De Heer en Mevrouw MEIJERVAN DE SANDE betuigen, mede namens weder- zijdsche familie, hunnen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. Ter Neuzen,- 19 Mei 1914. Zij, die zich opgegeven hebben of dit nog willen doen ais con- troleur van de vischclub „De Baars", bij haar wedstrijd op 1 Juni (2den Pinkster- dag) worden ter vergadering genoodigd op Zondag 24 Mei, namiddagste 6 uur, bij den beer M J. Adriaansen. HET BESTUUR. Ondergeteekende brengt hier- mede ter kennis van het geachte publiek, dat hij deze week een nieuwen heeft geopend tusschen Ter Neuzen en Gent en tusschengelegen plaatsen. Hij beveelt zich minzaam in de gunst aan, belovende een accurate bediening. Sas van Gent. P. DE ROECK. Br. te richten tot de Eerste Rotterd. Spaarkas, Rotterdam, Plantageweg 86. De Notaris J. A. Dregmans te Axel zal ten verzoeke van den beer J. VAN BENDEGEM, landbouwer te Hengstdijk, in het cafe van Sal. Dieleman Wz. te Axel, op Vrijdag den 5 Juni 1914, des Damiddags 2 ureverkoopen Schuur en Jt'Jrf, tot alle doeleinden geschikt, aan den Nieuwendijk te Axel, kadastraal aldaar bekend in sectie G, nommer 2445, groot 2 aren 19 cen- tiaren. Het huis met erf en de schuur zullen afzonderlijk en in massa worden geveild. Aanvaarden bij de betaling, zijnde 2 maanden na de toewijzing. bij A. VAN RiiNNEN, Donze-Visserstr. met ressort. Adres Lange Kerkstraat 62. TER NEUZEN.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1914 | | pagina 3