ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. No. 6069. Donderdag 14 Mei 1914. 54e Jaargang. Bekendmaking. BLASCA'S I111IU. ABONNEMENT: ADVERTENTIEN BINNENLAND. TeleSooe 25. Pit Blad versehijat Maandag^, Woensdag- en Yrpagavopfl, uitgezondsrc! op Feestdagen, hp de Firma P. J. VAN DE 8ANDE te Ter Neuzen. FSMIL1ET0N. Per 3 maanden binnen de stad fl—Franco per post voor Nederland 1.10. Bij vooruitbetalingvoor Belgie /1.40, voor Ned.-Indie en Amerika 1.65, overig Buitenland 2. Men abonneert zich bij de Uitgeefster, of buiten Ter Neuzen ook bij alle Boekhandelaren, Postdirecteuren en Brievenbushouders. Van 1 tot 4 regels 0,40. Voor elken regel meer 0.10. Bij direete opgaaf van driemaal plaatsing derzelfde advertentie wordt de prijs slechts twee ma al berekend. Grootere letters en cliche's worden naar plaatsruimte berekend. Handelsadvertentien bij regelabonnement tegen verminderd tarief. Inzending van advertentien voor 1 uur op den dag der uitgave. TWEEDE KAMER. Vergadering van Dinsdag. De behandeling van de Inkomstenbelasting wordt voortgezet bij art. 39. Dit bepaalt, dat de aanslag in de belasting in hoofdzaak geschiedt: 1°. Wat de Ver- mogensbelasting betreft: door den inspecteur der registratie; 2°. wat de overige belasting- ptifehtigen (n.l. in de Inkoiuslenbelasting) en de naaml. •ennootschappen, stichtingen enz. betreft, door den ontvanger der direete belastingen. Op dit en vele volgende artikelen is door de commissi van rapporteurs eeri reeks amendementen ingediend, bedoelende te be- palen, dat de zorg voor de uitgifte der aan- gifte-biljetten in haar geheel <wordt )opge- dragen aan het dienstvak der direete be lastingen, doch dat samenwerking tusschen de dienstvakken der direete belastingen en der registratie moet worden bevorderd, ten einde de aanslagen zoo juist mogelijk vast te stellen., In iedere inspectie der direete belastingen zal dan een commissie van aan slag komen, gevestigd ter standplaats van den inspecteur dier belastingen en waar- van die inspecteur ambtshalve lid is. Een en ander wordt door de amendementen tot in bijzonderheden geregeld. Namens de commissie van rapporteurs werd het amendement toegelicht door den heer Patijn, die 's Ministers stelsel van ge- splitste uitvoeringl der wet bestreed als niet voldoende aan den eisch, dat met een maat gemeten moet worden en de meergegoeden niet op andere v, ijze moeten worden aan- gesliagen dan de mindergegoeden. Behalve dit principieele bezwaar, ontwik- kelde spreker nog verschillende practische bezwaren tegen d.t stelsel. Na de pauze wordt het door de heeren Kleerekoper en Mendels gevraagde verlof verleend tot het houden liunner dezerdagen aangekondigde interpellaties, respect, over Victor, hoe durf je het wagen Blanca te beschuldigen!" zeide lady Carley, die nu eveneens opstond. „Blanca was een marte- lares, geen moordenares! Dat zij je mama haatte, was haar niet kwalijk te neftnen. Zonder het te weten, ontnam je mama haar het geluk van haar leven1! Voor de wan- gunst, die Blanca tegen je mama koesterde, voor deze eenige, zeer vergeeflijke fout, heeft zij geboet door een larig troosteloos leven. Heeft zij niet genoeg geboet door, imet schuld van anderen beladen, uit het vaderland en uit den kring van heer vrienden verbannen te worden?" „Als de schuld niet op haar rustte, dan toch op haar breeder!" antwoordde de graaf op kouden toon. „Hoe lean je oordeelen van iets, wat God alleen weet? Beschuldig nocli den broeder, noch de zuster.. Alle menschelijk oordeel kan falen. Blanca Norton is onscliuldig aan den dood van je mama en zonder schuld is haar lot beklagenswaardig.. Zij offerde vrij- willig haar leven op om je papa te verple- gen; zij richtte hem op in zijn zwaar lijden en was jarenlang voor hem een zorgdragende zuster. Zij verliet hem geen seconde. Hoe zwaar hij ook aan haar misdeed, nooit heeft zij zich anders gewroiken dan door toewij- dende liefde. Ik heb je papa liefgehad, inaar flat had ik niet kunnen doen!" Lady Carley zonk in haar stoel terug, haar krachten waren uitgeput. Victor stond verbluft. de bemoeilijking door de spoorwegdirecties van 't vervullen van het Raadslidmaatschap, en over de strekking van eenige nieuwe ar tikelen van het Indische Wetboek van Straf- recht. De interpellaties zullen op een nader te bepalen dag worden gehouden. Bij de voortzetting van het debat over art. 39 der Inkomstenbelasting, komt de heer Ter Laan (Rotterdam) in de eerste plaats op voor het recht van vrije kritiek der lagere ambtenaren, naar aanleiding van den strijd, door beiasting-ambtenaren tegen den Minister gevoerd betreffende de uitvoering van de wet. Vervolgens bestrijdt ook deze spreker het stelsel des Ministers. De heer Tydeman verklaart zich voor de behandeling van de aanslagregeling door de administratie der direete belastingen. De heer Gerritson sluit zich aan bij de vorige sprekers. De heer Van Nispen (Rheden) verdedigt daarentegen 's Ministers stelsel. De heer De Meester spreekt in den geest van het amendement der commissie van rapporteurs. Echter zou hij alleen den in specteur van de registratie stemgerechtigd Svillen doen zijn in zake de aanslagen 'voor de vermogensbelasting. De geest op de vloot! In verfoand met het door de Tweede Ka- mer aan den heer Troelstra verleende ver lof tot het richten van vragen aan den Minister van Marine betreffende de maat- regelen genomen ter verbelering van den geest op de vloot en naar aanleiding van de te zijner kennis gebracli te algemeene strek king dier vragen, heeft de Minister een lOtal exemplaren van het boekwerk „Marxisme en klassenstrijd", aan de Kamer toegezonden, met verzoek deze ter griffie te willen doen nederleggen, ter inzage van de leden. De correspondent van het Handbl. te Batavia seint: „Den directeur van landbouw, nijverheid en handel, H. J. Lovink, zal in December a.s., een officieel verlof voor den lijd van drie maanden worden verleend, voor een bezoek aan de tentoonstelling te San Francisco. Bij terugkeer vandaar zal hij door de Nederlandsche Regeering met een bijzon- dere opdracht worden belast. De heer Lovink treedt beslist af als direc teur van Landbouw enz." Het leven in Nederland en Belgie! Volgens officieele statistiscbe gegevens schrijft het R. N., wordt in Belgie, dat 7,5 millioen inwoners telt, 70.768.000 francs 35.384.000) aan direete belastingen be- taald, in Nederland, met een be- volking van 6 millioen zielen, 100.000.000 francs 50.000.000), dat is du,s in Relgie per hoofd 9.45 francs 4.72V2, in Neder land ongeveer 16y2 francs (/8.25) per hoofd. Aan voornaamste indirecte belastingen wordt betaald in Relgie aan invoerrechten 67.376.000 francs 33.688.000), dat is 9 francs (/4.50) per hoofd en aan accijnzen 111.802.000 francs 55.901.000), dat is 15 francs 7.50) per hoofd, totaal dus aan indirecte belastingen 179.178.000 francs 89.589.000) of per hoofd 24 francs 12 per hoofd). Voor Nederland zijn die bedragen: "voor invoerrechten 29.000.000 francs „Geloof je mij?" vroeg zij., „Ja, tante", antwoordde hij. „Vergeefhet mij! Zou ik haar te zien kunnen krijgen? Ik zoujhaar zoo gaarne tnijn dank betuigen!" „Ja, zij verdient een goed woord van je ofschoon wat kan een woord van dank opwegen tegen een opgeofferd leven? Je zult haar zien, deze martelares voor de schuld van anderen", besloot zij en wag- gelde voor hem heen naar de deur, die zich achter haar sloot. Was dit een droom of werkelijkheid? Zijn papa nog in leven? In verwarring liet hij zijn blikken door het vertrek zweven. Onbemerkt ging de deur open en RIanca Norton stond op eenige schreden afsland van hem. Haar haar was sneeuwwit, haar trekken waren bleek en gerimpeld, de oogen hadden een uitdrukking van afgemalheid, die alleen een leven vol beproeving geven kan. Victor!" klonk het van haar lippen en bijna angstig slrekte zij de hand naar hem uit. Sedert drie-en-twintig jaar brandmerk- ten de menschen haar als misdadig. Hoe zou zij weten of ook hij in de binnenkamer zijns harten haar niet veroordeelde? Hunne blikken ontmoetten elkander en toen ver- dween haar vrees. „Miss RIanca Norton! Zooeven vernam ik, dat mijn papa nog leeft en dat u zooveel opofferende grootmoedigheid hebt getoond! Dat heeft hij niet aan u verdiend! Laat mij, zijn zoon, u daarvoor mijn hartgron- digen dank betuigen". „Slil zeide zij goedig, „noem mij RIanca of nicht, maar niet miss Norton! Hoe vreemd klinkt die naam in mijn ooren! Seder t drie-en-twintig jaar heb ik diennaam niet liooren spreken!" 14.500.000) of 5 francs 2.50) per hoofd, voor accijnzen 126.000.000 francs 63.000.000) of 20 francs (/20) per hoofd, totaal dus 155.0000.0000 francs (f 77.500.000 of 25 francs 12.50) per hoofd. Een eenvoudige vergelijking toont dadelijk aan: In de eerste plaats, dat de Nederlanders veel zwaarder belast zijn dan de Belgen, hetgeen verklaard wordt door de lasted, welke de Marine, de Waterstaat en de Kolonien veroorzaken en die in Belgie niet bestaan. Ten tweede, dat de direete belastingen in Belgie 75 o/0 lager zijn, dan in Nederland, waardoor de veel gemakkelijker levensom- standigheden voor de middenklassen in Belgie worden verklaard. Ten derde, dat al moge het waar zijn, dat de Hollanders slechts 5 francs invoerrechten betaalt, waar de Belg er 9 opbrengt, hij daarentegen 20 francs accijns betaalt, tegen de Belg 15. Wanneer men er rekening mede houdt, dat het gebruik in Belgie van de aan ac cijns (Onderworpen artikelen, (bier, wijn, suiker) veel grooter is, dan in Nederland, en wanneer men verder toegeeft, dat de ac cijnzen op de prijzen een veel grooter invloed uitoefenen dan de invoerrechten, dan zou men tot de slotsom moeten komen, dat de prijs van het Levensonderhoud in Belgie bijna geheel dezetfde is als in Nederland. Toepassing der Arbeidswet. De kantonrechter te Leiden veroordeelde den cartonnagefabrikant C. R., aldaar, die voor tnieisjes jouder dan 16 jaar geen arbeids- kaarten aanwezig had, tot /0,50 boete, hier- mede ultmakenide, dat voor ongehuwde vrouwen, arbeid verrichtende in fabrieken en werkplaatsen tot haar 18e jaar een voor haar geldende arbei*.::.kaart noodig is. Tot dusverre was men algemeen van oordeel, dat het in het algemeen een zoodanige ar- beidskaart slechts tot het 17e jaar noodig was. (Tel. Van welingelicbte zijde vprneemt de N. Z. Crt., omtrent den locaalspoorweg Zuid- Beveland, dat de aanleg van een spoorbaan niet slecbts ten Zuiden maar ook tenNoorden van de bestaande lijn 's-Heer Arenkskerke Goes meer en meer waarschijnlijk wordt. In dat geval komt de geprojecteerde overbrugging bij 's-Heer Arendskerke te vervallen en vormt het deel van het locaal- spoorwegnet, dat loopt van Woifaartsdijk via Goes naar Wemeldinge, een afzonderlijk geheel. Ook is het niet onmogelijk, dat met het oog op nieuw gerezen vraagstukken, deels de techniek, deels de exploitatie betreffende, toch nog aan den Minister van Waterstaat enz. in overweging zal worden gegeven een brug te leggen over het kanaal bij Wemel dinge, teneinde de lokaalspoorweglijn Bans- weertKruiningenlerseke met Wemel dinge, Goes enz. te verbinden en zoodoende een aaneengesloten geheel te verkrijgen. Het kanaal HansweertWemeldinge, indertijd voor de scheepvaart op Belgie gegraven, is betrekkelijk van geen belang voor de streken rondom dit kanaal, wel echter een zoo goed mogelijke lokale spoor- Graaf Norton voelde een rilling over zijn leden gaan. „Voerde u een anderen naam? Acli, hoe kon ik vergeten „Dat ik mij voor de wereld verborg, omdat ik vervolgd werd wegens moord", vulde zij aan. „Ja, toen ik uit de gevangenis ont- vluchtte, nam ik den naam „miss Black" aan. Vier maanden bracht ik in een nederige betrekking door en Ieefde van den arbeid mijner lianden. Die tijd in mijn leven was het zwaarst. Toen nam ik het besluit mijn leven te wijden aan de verpleging van je papa, wiens verstand na zijn ziekte verdui- sterd was en die door de geneesheeren onge- neeslijk was verklaard. Tante Elisabeth, die de gedachte niet kon verdragen, dat je papa in een gesticlit zou verpleegd worden, versterkte mij in mijn voornemen. Zij koos een landelijke woning en daar brachten wij je papa met twee trouwe bedienden, Hoo per en Martha. Door een hoogen muur aan alle zijden van de buitenwereld afgesloten, leef ik daar stil en eenzaam met je papa. Niemand kent mij. Zeer zelden verlaat ik die plek gronds, waar ik mij geheel thuis gevoel." Zij haalde diep adem en liet haar blik over het grauwe landschap zwerven. Be- wondering en medelijden vervulden het gemoed van den jongen man. Zij gevoelde zich geheel thuis aan de zijde van een waan- zinnigen ouden man, terwijl haar de schuld van een zware misdaad werd toegedicht Geen wonder, dat zij op veertigjarigen ieef- tijd reeds grijs was. Zij scheen zijn gedach- ten te raden en een glimlach verhelderde haar gelaat. Victor, ik gevoel mij niet ongelukkig, ge- loof mij. Je papa wa^ mij meer waard dan mijn leven en hij is dat nog! Ofschoon wegverbinding, welke door hetgeen hier- boven over de brug bij Wemeldinge is gezegd, ten zeerste wordt bevorderd. TER NEUZEN, 13 Mei 1914. Het weerbericht van bet meteorolo- gisch instituut te De Bilt van heden, luidt als volgt Hoogste barometerstand 771.4 St. Mathieu. Laagste barometerstand 748.7 Seydisfjord. Yerwachting tot den avond van 14 Mei Meest matige westelijke tot zuidwestelijke wind, zwaar bewolkt met tijdelijke opklaring, waarschijnlijk regenbuien, zelfde tempe- ratuur. Tot agent van politie alhier is benoemd J. Sol van Zaamslag. Maandag a.s. zal de beer Dijckmeester, Commissaris der Koningin onze gemeente bezoeken. Dinsdags daarna bezoekt Z.Exc. de gemeenten Axel en Koewacbt. De Minister van Oorlog heeft bepaald dat, voor wat betreft de militaire rechts- pleging Ter Neuzen wordt geacht te be- hooren tot het garnizoen Vlissingen. Jl. Zondag speelde te Temsche het eerste elftal van de T. V. V. //Sparta" zijn tweeden wedstrijd voor den Temsica-beker, tegen Temsica van Temsche. Voor de rust scheen het wel, dat beide ploegen aan elkaar gewaagd waren, al trad Sparta wel iets meer aanvallend op dan hare tegen- partij. Met de rust was de stand dan ook 11. In de tweede helft was bet Temsica, die het eerst de leiding wist te nemen, doch kort daarop maakte Sparta gelijk 22. Van toen af aan was het met Temsica gedaan, de Spartanen speelden zoo'n vurig spel, dat de bal niet van voor het Temsica doel was weg te krijgen, dat door heel Temsica hardnekkig verdedigd werd. Keer op keer werd het doel bekogeld, doch steeds stuitte de bal op een vijandelijk been, dat ddelpunten onmogelijk maakte. Door het harde werken der Spartanen, begon de ver- dediging van Temsica echter te verslappen, waarvan de Spartanen een goed gebruik wisten te maken, door in het laatste kwartier spelens nog vier keer mooi te doelpunten, waarvan het eerste wegens buiten spel staan ongeldig werd verklaard. Alzoo werd deze wedstrijd door de Spar tanen welverdiend met 5 2 gewonnen. De inlevering van wapens, kleeding en uitrustingstukken, ledergoed, reglemen- ten en dienstvoorschriften door de verlof- gangers van de Landweer, die dit jaar wegens diensteindiging ontslagen zullen worden zal voor zoover het Zeeuwscb- Vlaanderen betreft plaats hebben Te Hulst in de Teekenschool, 8 Juli, 2.30 uur n.m. voor Hulst, St. JaDsteen, Stoppeldijk en Boschkapelle. hij nu niets meer is dan een schaduw van vroeger, zou ik toch nergens anders kunnen leven dan bij hem. Tante Elisabeth bezocht ons soms in onze eenzaamheid en als ze je dan meebracht en ik je op mijn arm mocht dragen, begeerde ik geen beter lot! En nu hoor ik opeens van je plan om te trouwen." „Dat is mijn plan", antwoordde hij zwaar- moedig. „Maar zij weet nog niet, dat mijn papa nog leeft. Wie weet of zij nog toestemt, als zij venneemt, dat rang en titel hem toe- komen en niet mij." „Heeft het meisje liefde voor je?" vroeg Blanca ernstig. „Of je liefde voor haar koestert, belioef ik je niet te vragen." „Neen, dat behoeft u riiet te vragen! Zonder haar is het leven mij Hij bleef steken en liet het hoofd zakken. „Had ik het maar vroeger geweten! Hoe zal het nu gaan?" „Denk je dan ook haar te verliezen, wan neer je den rang en den titel- van je papa verloor?" „Dat kan Ik niet imet zekerlieid zeggen. Bertha heeft een edel gemoed maar zal zij niet gelooven, dat ik haar opzettelijk bedrogen heb? En dan nog welk meisje zou onverschillig zijn voor een hoogen rang en groote rijkdommen?" „Als een meisje opreclit bemint, vraagt ze daar weinig naar.. Victor, ik hoop, dat zij je werkelijk lief heeft." „Zij zal mij lief hebben!" antwoordde hij ongeduldig. „Zij heeft het me beloofd en een meisje als Bertha liegt niet!" Blanca keek hem twijfqlend aan. „Bemint zij je niet zoo innig als jij haar?" vroeg zij met bevende stem. „Neen, niet zoo innig, dat heeft ze mij openhartig gezegd, maar een liefde, zoo groot als de mijne, wekt wederiiefde!" Te Axel in het gymnasfieklokaal van de gemeenteschool, 9 Juli, 2.30 uur n.m. voor Ter Neuzen, op 10 Juli, 9 uur voorm. voor Zaamslag en Hoek; om 10.30 uur voor Sas van Gent, Westdorpe en Philippine. Te S 1 u i s in het gemeentehuis, op 15 Juli te 2 uur nam. voor Sluis, Ketranche- ment, Eede, Aardenburg en St. Kruis. Te Oostbu rg in de graanbeurs 16 Juli te 10 uur voorm. voor Breskens, Oost- burg, Zuidzande, Cadzand, Waterlandkerkje, Nieuwvliet en Groede. Te IJzendgke in bet gemeentehuis 17 Juli, 9 uur voorm. voor lJzendijke, Schoondijke, floofdplaat en Biervliet. Gisteren voormiddag werd van uit de kom het opstijgen van dikke rookwolken, in de richting van Sluiskil, waargenomen. Terstond liepen gerucbten omtrent het ontstaan van brand op tusschen gelegen hofsteden. By onderzoek bleek evenwel, dat de teerput van de cokesovens te Sluiskil in brand was geraakt. Deze is, naar we vernemen, geheel uitgebrand. Aan het gebouw van het Provinciaal bestuur in Zeeland te Middelburg werd heden aanbesteed. 1. De voorziening der boorden van^het kanaal van Ter Neuzen en van de Weste lijke Rijkswaterleiding. Raming 10050. Inschryvers de heerenG. A. van der Straaten Jr. voor 9940 A. Kaan voor 9925 J. de Bree Fz. voor f 9860 G. J. Balkenstein Jr. voor 9067. Al deze inschrijvers wonen te Ter Neuzen. 2. Het verlengen van den kaaimuur aan het einde van het zykanaal naar de Axelsche Sassing. Raming 8700. Inschrijvers de heeren: J. de Bree Fz. voor f 9480 G. de W. Wolf te Dordrecht voor f 8600 H. Kosten Cz. te Wemeldinge voor f 8565 J. de Bourgraaf te Wemel dinge voor 8548 A. Kaan voor f 8525 P. J. T. Bruggeman voor 8477 R. Yerscbelling voor 8460H. J. Keule- mans te Middelburg voor 8448 G. A. van der Straaten voor 8435 J. P. de Vos voor f 8398 en G. J. Balkenstein Jr. voor f 7765. Alle inschrijvers bij wier namen geen woonplaats is genoemd wonen te Ter Neuzen. 3. Het maken van beveiligingswerken in de schutkolk der Oostschutsluis te Ter Neuzen. Raming f 5200. Inschrijvers de heeren A. Kaan te Ter Neuzen voor 5400 H. van Dongen te Dordrecht voor 5300H. Jansen Jz. te Middelburg vcor 5190 G. W. de Wolf te Dordrecht voor 5170 J. de Bour graaf te Wemeldinge voor f 5148 G. A. van der Straaten te Ter Neuzen voor 4925 en G. J. Balkenstein Jr. te Ter Neuzen voor f 4727. 4. Het bouwen van een brugknechts- woning bij de Schorebrug over het kanaal door Zuid-Beveland. Raming f 3150. Inschrijvers de heeren: P. J. de Bour- „Niet altijd, Victor! o neen! Hoe geluk- kig had ik dan moeten zijn! Maar je bemint haar en je zult noch haar, noch je erfgoed verliefzen. Als je dat zelf niet wil, dan be hoeft zij volstrekt niets van dit alles te weten!" „Zou ik geheimen hebben voor Bertha? Dat nooit! Zij moet het weten! Vrees niets, Blanca! Ons geheiim is bij haar wel be- waard!" Hij befmerkte, dat zij door deze woorden ontstelde, maar zij herstelde zich en zeide op kaljmen toon: „Zooals je wilt! Weet wel, wat je doet en wat er op het spel staat! Voor de wereld is en blijft je papa dood, als rustte hij reeds naast je mama!" „Anne mama! Was het goed gehandeld, haar ongewroken te Iaten Ik vraag het u, Blanca, was het goed den moordenaar onge- straft te laten ontkomen om de eer van ons huis te redden?" O, welk een blik trof hem uit Blanca's oogen. Daarin was diepe smart, innig mede lijden eii groote bezorgdheid te lezen. „Je doelt op mijn broeder", sprak Blanca „op Juan Norton? Victor: de misdaad was wreed, vloekwaardig en toch heeft men goed gehandeld door den moordenaar aan de menschelijke rechtvaardigheid te onttrekken. God alleen kent de paden dei menschen laat dit genoeg zijn!" t „Ik ga met u mee naar Londen, naarmijr papa!" riep de graaf plotseling uit, nada beiden een poos hadden gezwegen. „Dat is onmogelijk!" antwoordde Blanc: beslist. „Laat mij uitspreken! Het is d« wil van je papa „De wil van mijn papa?" (Wordt vervolgd.) TER NEUZENSCHE COURANT De Burgemeester van TER NEUZEN maakt bekend,dat deheer Commissaris der Koningin in deze provincie het voornemen heeft op Maandag 18 Mei e. k., des voormiddags omstreeks 10.30 uur, deze gemeente te bezoeken. Aan elk, die Zijr.HoogEdelGestrenge wenscht te spreken, zal daartoe de gelegenheid worden gegeven. Belanghebbenden wordt aanbevolen zich tot dat einde tijdig ter Secretarie op eene lijst te doen inschrijven. Ter Neuzen, 12 Mei 1914. De Burgemeester van Ter Neuzen, J. HUIZINGA. Zooals uit bovenstaande bekend- making blijkt zal de Commissaris der Koningin onzer provincie Maandag a, s, deze gemeente bezoeken. Ofschoon ZijnHoogEdelGestrenge den wensch te kennen geeftdat zijne ontvanggt een.voudig zij, noodigtono igeteekende desniettemin deingezetenen uit bij het bezoek van deze autoriteit de nationale vlag uit te steken. Ter Neuzen, 12 Mei 1914. De Burgemeester van Ter Neuzen, J. HUIZINGA. Hij was alleen..

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1914 | | pagina 1