Laafste Berichtesi. baliseerd wegens opruiing. Nadat een en ander iaim een uur geduurd had en een vijftal agenten ten tooneele waren versehenen, werden eindelijls: rower en zwemmer ingerekend, naar 't bureku gebracht en opgeborgen. De man in de roeiboot zal voor de door hem geboden hulp met de justitie kenais maken. Gere Bureaucratius. Alvorens naar Indie te vertrekken had een e Amsterdam woonachtig jongmensch zijn be- lasting aangezuiverd. Zes maanden nadat hij het vaderland den rug had toegekeerd, vond zijn familie in de brieven- bus eerst een waarschuwing, een week later een aanmamng aan zijn adres om zijn verschul- digde belasting te betalen. Ten-einde een dwangbevel te voorkomen, ging een der tamilieleden naar het belastingkantoor om te hooren, hoe dat toch zat. En wat hoorde hij toen Eat de jongeman een cent zegge e'e'n cent te weinig had betaald t Commentaar worde gaarne aan den lezer overgelaten. 'Crt) ^eH vrouweljjke kiezer. Om halt negen Dinsdagmorgen is juffrouw Taetske de Jong, (//Azn. vergezeld van eenige kiesrechtvrouwen, naar het stem bureau aan de Oude Schans te Amsterdam gegaan om haar stem op een der candidaten uit te brengen. Het was een hoogst vnendelijke ontvangst, welke den dames ten deel vtelde heeren achter de tafel glimlachten zelfs gemoedelijk: zeker als ze waren van de macbte- loosheid der vrouwen in dezen. //Waarom lacht u eigenlijk vroeg juffrouw De Jong den heeren. //Otndat u niet moogt stemmen" antwoordde de voorzitter van het stembureau. //Maar heeren", protesteerde de bewoonster der Binnen Bantammerstraat, ,,u hebt mij vier keer een kaart gestuurd om te komen stemmen hiei hebt u mijn geboortebewijs en hier mijn belastingpapieren. U ziet dus,'dat ik dezelfde Taetske de Jong ben, die u hebt opgeroepen en die in 1880 te Ulst werd geboren." //Volkomen waar", stemde de voorzitter toe, //maar hier staat Azn." z/Daarover zult u toch niet vallen, mengde zich nu mevrouw Drucker in het gesprek z/vader en moeder De Jong hebben op den datum vermeld op het geboortebewijs van juffrouw Taetske, maar een kind aangegeven bij den burgerlijken standdezelfde die door u werd opgeroepen om te stemmen. Als u dejuifrouw niet toestaat om te stemmen, verklaart u der- halve de kiezerslijst voor ongeldig. De voorzitter van het stembureau meesmuilde eens de overige leden meesmuilden even- eens de juffrouw mocht niet kiezen. (Hbld.) oor f 25,000 aan diamanten gestolen Toen Maandagmorgen de chefs der bekende diamanttirma Eduard van Dam, te Amsterdam en te Antwerpen gevestigd, uit de kluizen der fabriek te Antwerpen de daarin geborgen onaf- gewerkte partijen zouden halen, om die weer aan de werklieden uit te geven, bleek de ge- heele voorraad diamanten verdwenen. Er was letterlijk niets in de kluizen achtergelaten. De Antwerpsche recherche speurt naar de daders van dit brutale stuk. De firma is tegen inbraak verzekerd. Nader verneemt de Telegr. nog dat de diefstal door zeer geslepen leden van het inbrekersgilde gepleegd moet zijn. Men staat er verstomd van, hoe zij er in konden slagen, de dikke stalen platen der kluizen te verbreken. Bij de kluis werd een geheele verzameling moderne inbrekerswerktuigen gevonden, o. a. verscheidene instrumenten om de stalen bepant- sering der kluizen te doen smelten. In het geheel werden zeven kistjes met onaf- gewerkte partijen diamant ontvreerad, de kistjes waren ter plaatse opengebroken nadat zij uit de kluis waren gehaald. De waarde van het ontvreemde wordt op 50,000 frs. 25,000) geschat. Reeds heeft de politie het oog op een aantal personen, die gedurende de laatste dagen in de nabijheid der fabriek rondzwierven en wier zeer verdacht voorkomen opviel. Is maagkanker geneeslijk Dr. Majo, te Rochester (Minesota) verklaart, dat hij na proefnemingen gedurende achttien jaar tot de conclusie gekomen is, dat maagkanker te genezen is. Van duizend aan die ziekte lijdende per sonen, welke door hem behandeld werden, ge- nazen er 378 totaal, terwijl in 246 gevallen verbetering intrad. De overige zieken waren hopeloos, waarschijnlijk omdat zij in een reeds te ver gevorderd stadium verkeerden, toen Dr. Mayo ze in behandeling nam. iets moest in ieder geval vermeden worden, maar hoe De slotheer liet Nickel de lichten aansteken. Nadat de dienaar was heengegaan, bleef zijn heer nog een deel van den nacht op de sofa liggen peinzen. Eindelijk stond hjj op en stapte°met vasten tred naar het werkvertrek van den over- leden heer om zoo mogeljjk de geheime vakken van de schrijftafel te openen. (Wordt vervolgd.) Een geweldige brand, waarvan de oorzaak nog niet bekend is, heeft het dorpje Rester-zerk nabij Pot-Scorf (arr. Loriet), geheel verwoest. Twaalf woonhuizen met al de bijbehoorende gebouwen zijn een prooi der vlammen geworden. De brandweer was prompt ter plaatse, doch stond, tengevolge van gebrek aan water, mach- teloos tegenover de vuurpoel. Twee uur na het uitbreken van den brand lag; het geheele dorpje in puinhoopen. De materieele schade is zeer aanzienlijk. Men zal zich het ongeluk herinneren op den panorama-spoorweg op de wereldtentoon- stelling te Gent, nu eenige weken geleden. Zaterdagavond omstreeks 8 uur heeft zich een nieuw ongeval voorgedaan, dat met het eerste overeenkomst vertoont. Toen een der wagentjes in de hoogte werd opgetrokken, bleef, volgens het R. N., eensklaps de kabel staan en weigerde de klep zich vast te haken, zoodat het achterwaarts de helling afdaalde. In de kromming botste het wagentje op de andere, zoodat alle uit de sporen werden ge- slingerd. Gegil en wanhoopskreten waren ver- mengd met het lawaai der botsing. Dadelijk werden politiemaatregelen genomen, de dienst van het Roode Kruis der tentoor&tel- ling verwittigd en de gekwetsten ter plaatse verzorgd of naar de tent overgebracht. Eenige der inzittenden vluchtten met kleine kwetsuren of builen, vol angst en schrik weg, zonder zich verder om iets te bekreunen. De ergst gekwetste is mej. Dierickx, kame- nierster. De jutter heeft verscheidene ribben gebroken en heeft een wonde naast het rechteroog. De heer Ruysenaer, behanger, had drie ribben gebroken, evenals het liukerscnouderblad en den linkerarm. Zijn broeder, die zich in het wagentje beyond, bekwam lichte verwondingen aan een knie en de linkerhand. Wed. Hanze van Ostende, werd naar het schijnt inwendig gekwetst. Toen men haar opnam, zag de ongelukkige heelemaal geel. De linkerarm was bijna onbeweeglijk. De gebroeders Lang, Ludwig en Franz, Duitschers, werden ook gekwetstde een aan den neus en de ander aan de wang. Andere personen werden minder erg verwaad. Het parket is ter plaatse geweest en het materiaal is in beslag genomen. middel, terwijl deze vrucht bij koorts uitstekende diensten bewijst. De schil van de sinaasappel bevat een aroma- tische, 'etherische olie, welke niet alleen ge- bruikt kan worden voor de bereiding van essences, likeuren, bowls enzmaar ook als desinfecteerend geneesmiddel. De beroemde bacterioloog professor Loftier heeft bewezen, dat olie uit sinaasappel- schillen een goed middel tegen diphteritis is, zij doodt de bacillen. Ook bij andere keelziekten is het een uitstekend middel. Gravenhage, 27 Juni. Bij Kon. besluit is benoemd tot plaatsvervangend dijkgraaf van den Kleine Stellapolder, de heer P. A. Kindt te Hoek. Middelburg. Door Gedep. Staten van Zeeland is benoemd tot bode ter provinciale griffie, de heer B. Lokerse te Winschoten. De S. D. A. P. te Vlissingen heeft be- sloten bij de herstemming voor de Provinciale Staten op a.s. Maandag de vrijzinnige candi daten te steunen. Leiden. De arbeider Pieneman te Oude Wetering is heden plotseling gestorven ver- moedelijk door vergiftiging. Zijn vrouw die daarvan verdacht wordt is in arrest genomen en het parket van Haarlem stelt een onderzoek in. Utrecht. Minister Heemskerk is heden door H. M. de Koningin in audieutie ontvangen. Na afloop der audientie verklaarde de Minister, dat hij H. M. het ontslag van het Kabinet heeft verzocht. Utrecht. Het Hoog Militair Gerechtsbof veroordeelde heden den geniesergeant J. G. v. d. H. tot 7 dagen hechtenis wegens het veroorzaken van den dood door schuld van 6 militairen Gemeenteraad wan Zaamslag. Gedood door een maaimachine. TeAuve- lais in Belgie werd de 35jarige Joseph Pende ville het slachtoifer van zijn bereidwilligheid. Hjj was bezig zijn eigen weide te maaien, toen drie veldarbeiders, die op de naburige weide aan het werk waren, zijn hulp inriepen, daar hun maaimachine weigerde te werken. Pende- ville begon het rad schoou te maken. Plotseling zetten de paarden zich in beweging en werd Pendeville zijn linkerbeen afgesneden. Verschrikt liepen de drie mannen weg en zoo bleef de ongelukkige meer dan een half uur hevig bloedend zonder eenige hulp liggen. Eindelijk hoorden twee bootslieden het gesteun en gekerm van den ongelukkige en brachten hem naar huis. Korten tijd daarna stierf de ongelukkige, tenge volge van het vele bloedverlies. Een reuzensteur. In het Engelsche graafschap Norfolk is, naar het R. N. meldt, in de rivier de Delph bij Welney Washes een steur gevangen, die de enorme lengte van 9 voet en 9 duirn had, een omvang van 5 voet en 6 duirn en 230 pond woog. Het was niet gemakkelijk zich van dit geweldige dier meester te maken. James Smart uit Welney, die het dier in zijn vischgebied bemerkte, probeerde het dood te schieten. Maar de geweren, die hiervoor gebruikt werden, waren met klein schroot geladen en dat ketste op de harde huid van den steur at. Nu werd een netdwarsdoor het water gespannen, om te verhinderen, dat de steur weg zou zwemmen. Daarna probeerde men met grootere kogels te schieten, maar het schieten in het water had geen resultaat. Nu ging de visscher met eenige helpers in de boot, voer tot dieht bij den steur en wist hem ten slotte een grooten sterken haak, die zich aan een stevigen stok bevond in den bek te steken, om op die manier den kop van den steur zoo lang boven water te houden, totdat men hem met eenige kogels geraakt had. Vijf personen waren noodig om den reuzen- visch aan den oever te krijgen. Hij werd aan een vischhandelaar verkocht en had veel bekijks. Eenige minuten later werden aan den tweeden eigenaar 72 gulden betaald. Toen zes dragers het geweldige beest in mijn winkel brachten, zoo vertelt de handelaar, dacht ik op het eerste gezicht, dat het een kleine walvisch was. Ik heb nog nooit vaa mijn leven zoo'n grooten steur gezien. De sinaasappel is niet alleen een zeer goedkoope en smakelijk vrucht, ook als ge neesmiddel bewijst zij vele diensten. In den winter, als over het algemeen meer vleesch en vette spijzen worden gegeten en men gewoonlijk minder beweging neemt, werkt de sinaasappel na den maaltijd bloedzuiverend en bevordert zij de spijsvertering. Wie een buitengewoon copieus sonper gebruikt heeft, doet wel den volgenden morgen een paar sinaasappelen te gebruiken. Voor verstopping is een sinaasappel op de nuchtere maag een zeer goed genees- T d (TeL) Vergadering van Donderdag 26 Juni 1913. Voorzitter de heer Joh. de Feijter, burgemeester- raadslid. Aanwezig de heeren De Ruijter, De Mul, De .Tonge, De Putter, De Klerk, A. de Feijter, Faas. Wisse en Dieleman. Afwezig de heer Sclieele. •jf De Voorzitter opent de vergadering. en stelt aandeorde 1. Notulen. Scheele ook niet had te kennen gegeven dat de helft der gemeente er niets van snapt. De Secretaris noemt het absoluut onjuist dat de heer Scheele die woorden zou gebruikt hebben. De heer Faas bedoelt thans te zeggen dat, als de heer Scheele beweert dat de menschen naraens wie hij spreekt, het doen voor een dag van uitspanning, daaruit valt af te leiden dat ze niets snappen van de beteekenis van de herdenking onzer onafhankelijkheid. Ook uit de woorden dat iemand voor dat feest niet veel gevoelt, blijkt dat hij er niets van snapt. Trouwens, de meeste menschen weten in w<*rkelijkheid niet waar het om gaat. Als men de ingezetenen vraagt hoe het er in het jaar 1813 uitzag, zullen de meesten antwoorden ja, toen was het hier Fransch. Zoo zullen er wel 8 van de 10 antwoorden. Den heer A. de Feijter kan anders wel zeggen dat hem bij het rondgaan door de gemeente gebleken is, dat er vele menschen zijn die wel degelijk blijk geven goed te weten waar het bij deze herdenking om gaat. Ten slotte wordt op voorstel van den heer Faas in de notulen aan de woordgn van den heer Scheele toegevoegd »hij zelf gevoelt er ook niet veel voor, maar het is toch een ontspanningsdag". 2. Ingekomen stukken. i a. Een missive van Gedep. Staten van Zeeland, dd. 18 April 1913, waarbij van het bewijs hunnergoedkeuring voorzien wordt teruggezonden het kohier van den hoofde- lijken omslag voor het jaar 1913. Aangenomen voor kennisgeving. 1». Een schrijven van F. H. Luwema, welke onder dankbetuiging voor de benoeming tot hoofd der school te Othene, verklaart die benoeming aan te nemen. Aangenomen voor kennisgeving. De notulen der voorgaande vergadering worden gelezen. De heer Faas meent dat de notulen niet volledig zijn er is verzuimd om een uitdrukking van den heer Scheele, aangaande de viering van het onaf hankelijksheidsfeest er in op te nemen, die zeker niet mag weggelaten worden. Spreker zou hierover niet begonnen zijn, ware het niet dat van buiten af zooveel beweging gemaakt is, ook in het Volksblad, over de woorden van den burgemeester, »dat drie vierden van de inwoners niet snappen waar het om gaat.'' Men heeft die uitdrukking als bespottelijk willen voorstellen. Dan behoort er ook opgenomen te worden, hoe de heer Scheele zelf over het feest denkt. Die heeft gezegd dat hij voor zich er ook niets om geeft, »maar dat men dan toch een dag van ontspanning heeft" Spreker wil aannemen dat de heer Scheele zoo sprak als tolk van de helft van de gemeente en als die ingezetenen er dan zoo over denken als hij zeide, rneept spreker dat die in het geheel niet snappen waar het om gaat bij de viering onzer onafhankelijkheid. Dat werpt ook een heel ander licht op de meening van den heer Scheele, die de feestviering ter sprake bracht. Nu de woorden van den burgemeester zijn aangevallen: en bespottelijk gemaakt is het z. i. noodig ook die woorden van den heer Scheele in de notulen op te nemen. Dit is niet geschied, ook niet in het verslag der courant.(*) Spreker wil niet beweren dat daarbij rnoedwil in het spel is, maar gezegd is het toch en het had evengoed als de woorden van den burgemeester moeten worden op genomen. De Secretaris ontkent, dat de heer Scheele die woorden zou gebruikt hebben. De heer Wisse meent dat de heer Scheele heeft gezegd dat hij voor zich niet veel om het feest geeft en dat de meesten die er aan meedoen, het doen voor een eigen aardigheidje. De heer Faas: Hij heeft gezegd: »ik voel er ook niet veel voor." De heer De Klerk betoogt dat deheer Scheele die woorden niet heeft gebruikt in den zin dieu de heer Faas er aan geven wil. De heer Scheele heeft alleen willen te kennen geven dat hij voor zijn persoon niet zoo zeer op het houden van een feest prijs stelt. Zoo is het ook met spreker. Van zijnentwege houdt men geen feeiten voor zijn persoon heeft hij die niet noodig, maar er zijn ook menschen die er anders over denken en wie er niet naar toe wil, blijft thuis. De Voorzitter zegt dat de door den heer Scheele als zijne persoonlijke meening omtrent het feest geuite woorden de door hem ten voordeele daarvan eerst opgeworpen stelling geheel omverwierpen. De heer FaasHij heeft gezegd»ik gevoel er zelf ook niet voor De Voorzitter meent dat gezegd is»ik gevoel er ook zooveel niet voor." De heer A. de Feijter meent dat de heer Scheele ge- sproken heeft in den geest zooals de heer Wisse het zeide. De heer De Klerk wijst er op dat de aanvallen omtrent deze kwestie ook van buiten gekomen zijn en dat men daarmede niets te maken heeft. De heer Faas zou dat niet doen, wanneer de woorden van den Burgemeester niet aangevallen waren en de heer Tegenover de meening van den heer Faas, dat ons verslag der raadszitting van 22 April op dit punt onvol- ledig was, meenen wij te moeten opkoinen. Wij stemmen toe, dat wij van die niet altijd even beiangrijke bespre- kingen wel eens wat in het kort moeten samenvatten. Als de heer Faas ons verslag in het tweede blad van 24 April 1913 nog eens naleest zal hij echter kunnen zien, dat we op dat punt juist nog al uitvoerig zijn geweest en ook het gesprokene van den heer Scheele is vermeld, al is het niet in het door den heer Faas aangegeven verband. Daar staat toch duidelijk dat, nadat de Voorzitter had betoogt dat de menschen in een plattelandsch gemeente met de geschiedenis zoo niet meeleven, daarom voor deze zaak weinig voelen, maar wel voor verjaardagen van de Koningin of het Prinsesje. Door den heer Scheele is ge- antwoord dat hij den Voorzitter niet gaarne zou nazeggen dat de inwoners (van Zaamslag) niet weten waar het dit jaar omgaat, en dat, wat betreft de feesten ter viering van jaardagen van het koninklijk huis, het toch ook meer betreft het hebben van een ontspanningsdag en dat dit voor velen eigenlijk de hoofdzaak is." Dat de heer Scheele zou gezegd hebben »zelf voor het feest niets te gevoelen" is door ons niet gehoord. (Red.) c. Een adres van eene zich gevormd hebbende feest commissie ter viering van het onafhankelijkheidsfeest in deze gemeente. waarin ter kennis van den Raad wordt gebracht dat in eene vergadering die werd bijgewoond door een zestigtal ingezetenen bij acclamatie de wensche- iijkheid tot viering van een onafhankelijkheidsfeest werd uitgesproken op nader te bepalen datum dat te dien einde een feestcommissie werd benoemd ten einde deze feestviering nader te regelen. De feest commissie heeft thans de eer den Raad der gemeente het eere-voorzitterschap aan te bieden dat het in de bedoeling der commissie ligt binnen korten tijd aan te kloppen aan de liuizen der ingezetenen om bijdragen, terwijl de commissie bovendien de vrijheid ueemt, gezien besluiten te dier zake in andere gemeenten genomen, alsmede een besluit van den raad dezer gemeente tot subsidieering zelfs van een in de gemeente Middelburg te houden feest den raad te verzoeken aan de commissie eene subsidie te willen verleenen uit de gemeentekas, ten einde zooveel mogelijk het te vieren feest te doen slagen. De Voorzitter geeft op een vraag van den heer De Jonge te kennen dat Burg, en Weth. in deze geen voorstel doen, maar de beslissing aan den Raad overlaten. De heer De Jonge verneemt dit met spijt, daar er z. i. uit blijkt dat Burg, en Weth. niet veel voor deze feest viering gevoelen. Ware dit wel het geval, dan zouden ze er meer aan meewerken. De heer Faas verklaart zich tegen het verleenen van subsidie vanwege de gemeente. Hij betoogt dat het feest in een gemeente als deze toch niet naar den eisch kan worden gevierd. Hij gelooft wel te snappen waar geheel het om gaat, en als men dan het feest viert zooals het zou behooren te worden gevierd, dan zal dat niet veel offers vergen. Hij meent dat de viering zoo zacht en eer- hiedig mogelijk zou behooreu te geschieden. De heer De Klerk vraagt of de heer Faas dan zou wenschen dat de menschen op den feestdagmaar allemaal thuis bleven. De heer Faas verklaart niet tegen eene feestviering te zijn. Hij zelf heeft daarvoor ook een kleine bijdrage ge geven. maar men ino.et voorzichtig zijn met de gelden uit de gemeentekas. Wanneer daaruit geld voor het feest werd gegeven meent hij dat er oppositie van de ingezetenen, komen zou. Wat men aan de commissie geeft als ingezetene, doet men vrijWillig, uit de gemeentekas komt het uit den zak van alien, zoowel van voor- als tegenstanders eener feestviering. Laat ons, zegt spreker, het feest zelf betalen. De heer Wisse is het niet geheel eens met den heer Faas. Het feest heeft alle recht van bestaan, ons volk is altijd vaderlandschlievend geweest en is dat nog. De herdenking dat Oranje aan Nederland werd teruggegeven is zeker een feit van zeer groote beteekenis. Al is er in de vorige vergadering gezegd dat er niet veel voor eene feestviering gevoeld wordt, zoo neemt dit niet weg, dat het alle reden van bestaan heeft. Spreker herinnert aan vroegere gedenkdagen, waarbij aan de schoolkinderen gedenk platen werden uitgereikt. Hij meent dat er nu weer alle aanleiding isom aan de kinderen als herinnering aan deze beiangrijke gebeurtenis een plaat, boekje of penning uit te reiken en een kleine versnapering aan te bieden. Hij is het met den heer Faas eens dat het niet aangaat geld uit de gemeentekas te bestemmen voor de bepaalde feest viering, maar dat er wel aanleiding is om van gemeente- wege te zorgen voor het uitreiken aan de schoolkinderen van die boekjes of platen en voor eene bedeeling der armen, hetzij dan dat de gemeente dat rechtstreeksch zelf wil doen of aan de commissie het daarvoor noodige be- drag toestaan. De heer Faas erkent zoover niet te hebben gedacht hij had alleen het oog op feestvieren. Voor de school kinderen en voor armenbedeeling wil hij ook wel wat toestaan. De Voorzitter stelt naar aanleiding der opmerking van den heer De Jonge in het licht, dat hij in de vorige ver gadering reeds duidelijk zijn standpunt heeft uiteengezet. Dat Burg, en Weth. er verder niet veel voor gevoelen, moet niet worden afgeleid uit het niet doen van een voorstel, daar dit voortspruit uit de omstandigheid dat Burg, en Weth. eenigszins bedeesd zijn om een bedrag te noemen en ineenden dit beter aan den Raad te kunnen overlaten. Bij het noemen van een bedrag zou dit be- lachelijk klein kunnen geacht worden en men loopt ook het gevaar veel te hoog te gaan. Men moet met de gemeentekas in dit opzicht ook omzichtig zijn. Wat men als particulier er voor offert, daarmede heeft niemand iets te maken. Spreker is het met den heer Faas eens, dat de her denking van een anderen geest zou moeten uitgaan. Naar het spreker bekend is, zal dan ook in de Gerefor- meerde kerk in de maand November een dankdag worden gehouden om te gedenken de groote daden die God aan Nederland heeft gedaan, door het huis van Oranje weer aan Nederland terug te geven. Voor een feestviering zelve gevoelt spreker niets. Hij kan zich echter wel aan- sluiten bij het denkbeeld van den heer Wisse om de schoolkinderen te trakteeren. Be heer De Jonge verklaart dat het programma der feestcommissie ook inhoudt het uitreiken eener herinnering aan de schoolkinderen en armenbedeeling en hij wilde dan aan den Raad vragen dat van gemeentewege te doen. De heer De Ruijter vraagt naar de vermoedelijke kosten. De Secretaris deelt mede, dat de commissie dit nog niet kan zeggen. Er is aan de schoolhoofden opgaaf gevraagd van het aantal kinderen. Die opgaaf is van alien ontvangen, behalve van den heer De Koning te Othene. \oorts is aan de instellingen van weldadigheid opgaaf van het aantal door hen ondersteunde armen gevraagd. Daarop is nog maar alleen van het Burgerlijk Armbestuur ant- woord ontvangen, en van de Chr. Geref. kerk in de Axelsche straat. Voorts is gevraagd aan de predikanten om gezamenlijk in een kerk of ieder in eigen kerkge- bouw eene herdenking van het feest te willen leiden. Bepaalde bedragen zijn nog moeilijk te noemen; wat de hoofden van scholen zouden* wenschen is niet bekend, daar van de uitnoodiging om de vergadering der com missie bij te wonen slechts door een hoofd der school, de heer Luwema, gebruik is gemaakt.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1913 | | pagina 6