Buitenland. Gemengde berichten. Midde ien van vervoer. Laatste Berichten. 14. Omvraag. De door de socialisten in Belgie tegen den 14den dezer aangekondigde algemeene werk- staking in Belgie, ter verkrjjging van enkel- voudig algemeen stemrecht, heeft begrjjpelijker wijze heel wat monden en pennen in beweging gebracht. In de eerste plaats werd gedacht aan het welslagen der wereldtentoonstelling te Gent en verder kwamen ook verschillende economische vraagstukken te berde. Wat de tentoonstelling betreft heeft men er van de zijde van het stakingscomite dit op gevonden, dat de tentoonstelling zou beschouwd worden als neutraal terrein waarop doorwerken geoorloofd was. Evenzoo is vergunning verleend om aan het werk te blijven voor ploegen die de ondergrondsche installatie's der mijnen moeten onderhouden. Overigens loopen de berichteu omtrent den omvang uiteen. Naar luidt de berichcen zou de staking verre van algemeen zijn, maar het ligt voor de hand dat een stagnatie in een bedrijf allicht vertraging meebrengt in een ander bedrijf. Van verschillende zijden zijn reeds voor eeni gen tijd maatregelen genomen om, wanneer de bom losbreekt, zoo weinig mogelijk hinder daar- van te ondervinden. Dit laatste schijnt ook het geval te zijn met de scheepvaarfc op Ter Neuzen waar in de laatste dagen zoo goed als niets voor Belgie bestemd werd aangevoerd. De ervaring die men hier opdoet is wel wat in strijd met de bewering van het Hbl. van Antw. dat ook alhier schepen zouden worden gelost of geladen die voor Belgische havens bestemd waren. Tot hiertoe heeft men daarvan niets ondervonden. Wel wordt integendeel bemerkt dat alles wat op uitvoer naar Belgie zweemt, stop staat. Verschillende kooplieden die met Belgie handel drijven, klagen over dezen stand van zaken. Te hopen is het daarom, dat er spoedig een lichtpunt komt in deze thans donker zijnde kwestie. Ook de anders om dezen tijd zoo levendige vlashandel in deze streken, die op anderejaren omtrent dezen tijd zeer levendig was, onder- vindt, naar het schijnt, ook den invloed van de aangekondigde staking. Vele landbouwers zitten met groote partijen gezwingeld en onge- zwingeld vlas die bijua onverkoopbaar zijn. Zij die genoodzaakt zijn tegen elken prijs te verkoopen, lijden thans groot nadeel. Het omgekeerde is het geval met den aard- appelhandel. Waarschijnlijk met het oog op de stremming van het verkeer zijn deze week veel aardappelen naar Belgie opgekocht, tegen omhoog gaande prijzen. De prijs steeg van 1,80 tot 2,25 per 100 E.G. Opium-smokkelaars. Het ,/Bat. Nbl." meldt, dat de politie te Tandjong-Priok een mooie vangst deed. wTwee matrozen van de ,/Koningin der Nederlanden" passeerden de douane van Priok. Een paar ongewoon uitziende blikken bungelden tegen dat deel van hun lijf, dat het meest zichtbaar is, als een matroos is het want klautert. De douane-ambtenaar onderzocht den inhoud van bedoelde blikken en ontdekte niets ver- dachts. Deze twee Jantjes waren even wel de »ver- kenners". Een oogenblib later schommelden vier andere matrozen met een groot aantal blikken van de zelfde soort op den rug langs de douane. Werden evenzoo aangehouden waar ze wel wat van schrokken De blikken werden geopend. In elk van de blikjes bevonden zich 5 thails opium. De matrozen hadden 37 blikken bij zich, zoo dat in totaal werd beslag gelegd op 185 thails opium, vertegenwoordigende een waarde van 4625. Als gevolg van deze aanhaling deed de politie daarna een onderzoek aan boord van de //Ko- ningin der Nederlanden'". Van boven tot be- neden werd het schip doorzocht. Zelf in de kolenbunkers werd rondgeneusd. Als roet- moppen kwamen ze boven, de mannen van het gezag, zwart-bestoven en vreeselijk mopperend ze hadden niets gevonden Slechts een heel kleine hoeveelheid djitjing werd ontdekt, maar dit loonde de moeite niet. Het schijnt een georganiseerde smokkelaars- bende te zijn, die hier „werkt". Vermoed wordt dat te Londen of Southampton de hoofd- kwartieren van de smokkel-aifaires gevestigd zjjn, van waaruit de diverse distributes plaats vinden. Als handlanger worden gebruikt de matrozen, die twee gulden ontvangen voor het richtig bezorgeri van het binnengesmokkelde heulsap. lot een van de groot-afnemers alhier mag gerekend worden een der grootste meubelmake- rijen aan de Kalverstraat. Verscheidene malen heeft de politie hier huiszoeking gedaan steeds tevergeefs. Nader wordt gemeld, dat den volgenden nacht nog 36 thails werden aangehaald. De ,/Koningin der Nederlanden" schijnt groote hoeveelheden opium te hebben meegevoerd. De politie te Semarang en Soerabaja doet goed bij aankomst van dezen stoomer een//oog in het zeil te houden". Onder de papieren die bij het lijk van den verongelukten Zuidpoolreiziger Scott wer den gevonden, bevond zich ook een brief van Amundsen, geschreven aan Koning Haakon van Noorwegen, toen hij aan de Zuidpool de Noor- weegsche vlag geplant en zijn tent had opge- slagen. Scott, die zooals bekend is later dan Amundsen de Zuidpool bereikte, had de tent gevonden en aldus opgemerkt, dat deze hem voor was geweest. Hij nam den brief mede, om hem als het beste bewijs, dat zij beiden op de as der aarde gestaan hebben, naar Europa te brengen. Engelsche bladen stellen thans voor, de regeering in overweging te geven, zoodra de brief in Engeland zal zijn aange- komen, een slagschip met den historis'chen brief aan boord naar Christiania te zenden, om den brief uit de Zuidpool plechtig aan den Koning van Noorwegen te overhandigen. Daarmede zal zoo meenen de Engelsche bladen Engeland toonen, hoe het de daden van mannen als Amundsen en Scott op prijs stelt. Dit voorstel heeft in Engeland veel bijval gevonden. Voor de betrekking van hoofd der alhier met 1 September a. s. te openen school voor meer uitgebreid lager onderwijs hebben zich 15 sollicitanten aangemeld. 's Gravenliage, 11 April. Tweede Kamer. Ziektewet. Na uitvoerige discussie isongewij- zigd aangenomen artikel 38, waarbij vervallen verklaard wordt van aanspraak op ziekengeld in- dien de ziekte is veroorzaakt door eigen opzet en indien de verzekerde nog is ingeschreven bij een toegelaten ziekenfonds noch aantoont dat hij geneeskundige hulp kan krijgen, tenzij de ver zekerde aannemenljjk maakt dat een en ander voor hem onmogelijk was. Het amendement van den heer Duys, om de geheele laatstgenoemde bepaling te schrappen werd verworpen met 37 tegen 20 stemmen. Het amendement-Aalberse om ook geen aan spraak te geven op uitkeering indjen de ziekte het gevolg is van onzedelijkheid is verworpen met 33 tegen 24 stemmen. Verder is goedgekeurd artikel 39 volgens hetwelk de Raad van Arbeid bevoegd is de uitkeering van ziekengeld geheel of ten deele te weigeren o. a. indien de ziekte is veroorzaakt door misdrijf van den verzekerde of indien hij een bekend onzedelijk gedrag leidt en ook indien de verzekerde geen geneeskundige hulp inroept of de voorschriften van den behandelenden ge neeskundige niet opvolgt. Bij een latere stemming bleek de Kamer onvoltalig, waarop het verder debat werd ver- daagd tot Dinsdag. CORRESPONDENT! E. Wegens plaatsgebrek moet een deel van het raadsverslag van Ter Neuzen en het verslag der raadszitting van Axel, benevens verschillende berichten blij ven liggen tot een volgend nummer. Red. Spoorweg Ter Neuzen—Mecheleu. geld worden vastgesteld, in erband met het zuiver inkomen hunner ouders, evenals voor de leerlingen van binnen de gemeente. Wanneer men weet wat een moeite het al kost om het inkomen van de eigen ingezetenen te schatten, kan men wel nagaan dat het nog veel ineer moeite zal baren om dat van menschen van elders te doen. En de aanslag in den hoofdelijken omslag is ook niet als maat- staf aan te nemen, daar de regeling van de aanslagen voor de verschillende gemeenten zeer uiteenloopen. Het kan voorkomen dat lieden die hier voor 3000 worden aangeslagen elders maar tegen f '1500 zijn berekend, zoodat ze dan tegenover de eigen ingezetenen berekend, een veel te laag schoolgeld zouden betalen. De heer Drost meent dat de heer Dees dus zou wenschen dat het schoolgeld voor de hoogere burgerschool voor leerlingen van elders werd bepaald op f 420 voor alle klassen, behoudens beroep op den Raad, met het oog op min- en onvermogenden. De heer Dees stemt toe, dat hij een regeling in dien geest wenscht. De heer Eijke is het eens met het betoog van den heer Deesook hij heeft iemand gesproken die te kennen gaf, bij zoodanig schoolgeld zijn zoon evengoed naar elders te kunnen zenden. De heer Dees verneemt met genoegen dat ook de heer Eijke zoo'n ervaring had, die zijn betoog bevestigt. Na nog enkele opmerkingen wordt met algemeene stemmen besloten art. 3 der verordening op de heffing van schoolgeld voor het middelbaar onderwijs, overeen- komstig het voorstel van den heer Dees, geamendeerd door den heer Drost, te lezen als volgt Het schoolgeld bedraagt per jaar voor een leerling der derde klasse. wanneer diens vftder of moeder een zuiver inkomen heeft van f 1200 of minderf 30, meer dan /1200 en niet meer dan f 1700 40,— 1700 2300 50, 2300 3400 60, 3400 4400 80, 4400 90,— voor een leerling der vierde of vijfde klasse, wiens vader of moeder een zuiver inkomen heeft van 1200 of minder50, meer dan f 1200 en niet meer dan f 1700 60, 1700 2300 70, 2300 d 3400 80,— 3400 4400 100,- 4400 120, Voor de toepassing van deze alinea wordt rekening ge- houden met het zuiver inkomen van den leerling, wanneer diens ouders zijn overleden. Voor meerdere kinderen uit een gezin, tegelijk school gaande, wordt het schoolgeld voor het tweede en ieder volgend kind geheven tot een bedrag van 75 pet. van dat, hetwelk voor een schoolgaand kind uit dat gezin ver schuldigd is. Voor het bijwonen der lessen in een of meer vakken wordt een schoolgeld van f 1 per maand en per vak geheven. Voor leerlingen, wier vader of moeder,- of, zijn deze overleden, die zelf niet in deze gemeente gevestigd zijn, is het hoogste schoolgeld versehuldigd als in het eerste lid van dit artikel is aangegeven. Het zuiver inkomen van ouders of leerlingen wordt berekend overeenkomstig de verordening op het heffen van den hoofdelijken omslag in de gemeente TerNeuzen. De geheele verordening wordt daarna met algemeene stemmen opnieuw vastgesteld. 11. Voorstel tot wijsiging van de verordening op de heffing van de schoolgelden voor meer uitgebreid lagenonderwijs. De Voorzitter deelt mede dat door Gedep. Staten omtrent art. 3 der verordening op de heffing van schoolgelden voor het meer uitgebreid lager onderwijs dezelfde opmerking wordt gemaakt als omtrent die voor middelbaar onderwijs, voor zoover betreft de regeling van het schoolgeld voor kinderen wier ouders overleden zijn. In verband daarmede stellen burgemeester en wethouders voor art. 3 dier verordening zoodanig te wijzigen, dat het schoolgeld voor de leerlingen uit de gemeente wordt be rekend naar het zuiver inkomen van den vader of de moeder van het kind, of, wanneer deze zijn overleden, naar het inkomen van het kind zelf. Naar aanleiding van de vraag van een der leden of dit artikel nu ook niet verder gewijzigd moet worden, evenals dat voor het middelbaar onderwijs, merkt de Voorzitter op, dat in deze verordening reeds was bepaald dat voor leerlingen van buiten de gemeente het hoogste schoolgeld moet worden betaald. Het voorstel van burgemeester en wethouders wordt aangenomen met algemeene stemmen. 12. Voorstel tot onttrekking aan den openbaren dienst en tot verkoop van een strookje gemeentegrond. De Voorzjtter deelt namens burgemeester en wethouders mede dat de onderhandelingen met den heer W. Bedet over den verkoop van een strook gemeentegrond aan de Markt, opnieuw zijn geopend. Het resultaat van die be- sprekingen is, dat het college voorstelt te besluiten, daar door de ingezetenen geen gebruik is gemaakt van de gelegenheid tot het indienen van bezwaren tegen onttrek king aan den openbaren dienst van bedoelden grond lo. te verklaren dat het gedeelte van het perceel bij het kadaster bekend als gemeente Ter Neuzen, sectie L no. l'l hetwelk gelegen is tusschen de op de bijbehoorende situatieteekening aangegeven lijnen in rood, niet meer ter openbaren dienst bestemd zal zijn. 2o. den onder sub lo. vermelden grond met het zich daarop bevindende muurgedeelte te verkoopen aan Willem Bedet, koopman alhier, o. m. onder voorwaarde, dat a. de koopsom ad 125 wordt voldaan ten kantore van den gemeente-ontvanger voor 15 Juni 1913; b. dat de kooper of diens rechtverkrijgende gedoogt, dat gebouwd wordt op den aanwezigen muur, voor zoover deze niet in den koop begrepen, zonder eenige vergoeding te kunnen vorderen, onder welken vorm en van wien dan ook c. alle kosten vallende op de te sluiten overeenkomst, voor rekening van den kooper komen. De Voorzitter voegt hier nog aan toe, dat uit dit voorstel voortvloeit, dat slechts de helft van den muur verkocht wordt, met het schuine stukje grond achter het huis. De oppervlakte is ongeveer 11 M2. Het voorstel wordt aangenomen met algemeene stemmen. 13. Benoeming stembureaux. De Voorzitter stelt aan de orde de benoeming van stem- bureaux voor de verkiezing voor de Tweede Kamer, de Provinciale Staten en voor den Gemeenteraad. Na 54 stemmingen, die alle terstond tot een definitieve beslissing leiden, worden de stembureaux samengesteld als volgt Voor de verkiezing van een lid der Tweede Kamer Stemdistrict I (raadzaal). Ambtshalve voorzitter de burgemeester leden R. J. Scheele en A. Moggreplaatsvervangende leden J. J. de Jager en A. C. Lensen. Stemdistrict II (Sluiskil). Voorzitter D. J. Dees leden A. Kooman en A. P. de Vosplaatsvervangende leden J. Risseeuw en J. P. Smies. Stemdistrict III (Java). Voorzitter M. Eijke leden S. van Rees en D. Tolhoekplaatsvervangende leden J. de Bruijne en A. J. Tazelaar. Voor de verkiezing van leden der Provinciale Staten Stemdistrict I (raadzaal). Ambtshalve voorzitter de burgemeester; leden R. Drost en J. J. de Jager; vierde lid L. C. Wabeke; plaatsvervangende leden A. C. Lensen en R. Scheele; plaatsvervangend vierde lid A. Moggre. Stemdistrict II (Sluiskil). Voorzitter D. J. Deesleden A. Kooman en A. P. de Vosvierde lid Coumou plaats vervangende leden J. Risseeuw, J. P. Smies; plaatsver vangend viede lid J. J. Kielman. Stemdistrict III (Java). Voorzitter .1. de Feijter, leden S. van Rees en 1). Tolhoek, vierde lid I. de Groot, plaats vervangende leden J. de Bruijne en A. J. Tazelaar, plaats vervangend vierde lid J. van der Peijl. Voor de verkiezing voor leden van den Gemeenteraad Stemdistrict 1 (raadzaal). Ambtshalve Voorzitter de bur gemeester, leden M. Eijke en J. J. de Jager, vierde lid L. C. Wabeke; plaatsvervangende leden A. Moggre en E. H. T. van Borssum Waalkes, plaatsvervangend vierde lid J. J. van den Ouden. Stemdistrict II (Sluiskil). Voorzitter D. J. Dees; leden A. Kooman en A. P. de Vos; vierde. lid A. Coumou; plaatsvervangende leden J. Risseeuw en J. P. Smies; plaatsvervangend vierde lid J. J. Kielman. Stemdistrict III (Java). Voorzitter J. de Feijter; leden S. van Rees en I). Tolhoekvierde lid I. de Groot plaatsvervangende leden J. de Bruijne en A. J. Tazelaar; plaatsvervangend vierde lid J. J. van der Peijl. De heer lie Jager maakt de opmerking, dat er thans geen enkele katholiek in de stembureaux is benoemd hij zou gaarne zien dat daarmede in het vervolg rekening werd gehouden. De Voorzitter brengt den heer De Jager onder het oog, dat de Raad stemt en het dus in de hand heeft te benoemen wie hij wil. De heer De Jager moet dat toegeven, doch wijst er op dat door de wijze waarop gestemd is, daaraan leiding j geven werd vanwege burgemeester en wethouders. De heer Visser merkt op, dat hier in elk geval geen sprake kan zijn van eenig opzet. De heer De Jager wil dit volstrekt niet beweren, het trok zijne aandacht en hij maakte de opmerking, omdat hij gaarne in het vervolg daarmede rekening zag gehouden. De voorzitter herhaalt, dat de Raad de benoeming in zijn hand heeft, waartegen de heer De Jager aanvoert, dat het voor de leden niet te doen was om op kortentijd de namen van de voor al de stembureaux aanbevolen heereinj,te overzien. a. De heer Drost herinnert dat een maand of wat ge- leden aan burgemeester en wethouders werd opgedragen het ontwerpen van eene nieuwe regeling voor de erfpach- ten. Die zaak heette toen urgent. Hij vraagt wanneer die voorstellen kunnen verwacht worden. Do voorzitter antwoordt dat regelmatig gezorgd wordt voor de afwikkeling der zaken en verdeeling over ver schillende verguderingen. De bedoeling is, deze zaak in de Mei-vergadering aan de orde te stellen. h. De heer Drost vraagt hoe het staat met de voor stellen in zake den woningnood, waaromtrent eveneens in een vorige vergadering aan burgemeester en wethouders een opdracht is verleend. De Voorzitter antwoordt dat die zaak als zdodanig nog niet in de vergadering van burgemeester en wethouders is behandeld. Spreker heeft wel getracht persoonlijk iets te doen, om te komen tot eenige oplossing der zaak. Hij heeft in de eerste plaats uitgezien naar panden die hier leeg stonden, met het doel te trachten die te kunnen huren, maar dat heeft geen resultaat opgeleverd. Hij kan ook niet ontkennen dat het voorstel om in den woningnood te voorzien, zooals dat door den raad is aangenomen, niet gemakkelijk is uit te voeren. Er is ook al eens eene combinatie bij hem geweest, die woningen, wilde bouwen. Welk verloop die onderhande lingen hebben gehad, heeft spreker den Raad medegedeeld bij het openen der beraadslagingen over deze kwestie in den genftenteraad. Hij heeft ook besprekingen gehouden met eene bouw- maatschappij te Amsterdam, maar vermoedt dat dit niet veel zal opleveren. Men zit daar volop in het werk en het is dus niet te verwachten, dat ze naar hier zullen komen. Daarop zou de kans alleen bestaan, als men daar gebrek aan werk had en de werklieden aan den gang wilde houden. Ten derde kan hij mededeelen dat er weer iemand bij hem geweest is, die te kennen gaf wel genegen te zijn woningen te bouwen. Het kwam hem voor een serieus plan te zijn, waarvoor met het Domein reeds onder- ha.ndelingen zijn geopend voor het aankoopen van grond. Juist om die onderhandelingen te vergemakkelijken is hier de goedkeuring van het stratenpian wat bespoedigd, en spreker meent dat er dus met 1 September a. s., wel zal kunnen gewezen worden op het verrijzen van woningen Dan zal die zaak hier nog terugkomen. De ondernemer vroeg alleen van gemeentewege eenige garantie van huur, in dien vorm, dat van gemeentewege invloed zou worden aangewend om het daarheen te sturen, dat de te be noemen* ambtenaren die te bouwen woningen zouden betrek ken. c. De heer Drost wenscht, in verband met den woning nood er op te wijzen dat het wetsontwerp tot goedkeuring der dading tusschen de gemeente en het Rijk tot ruil varj gronden in deze Kamerzitting niet meer zal behandeld worden, en dat de nieuwe Kamer zich niet zoo terstond interesseeren zal voor een belang dat Ter Neuzen betreft. lie gemeente loopt daardoor het gevaar, dat zij pas de beseliikking over de gronden verkrijgt waarover de dading loopt, als in de eerste behoefte aan bouwgrond zal zijn voorzien, door de terreinen die het Domein zelf voornemens is beschikbaar te stellen. Hij meent dat de gemeente daarvoor niet hare mooiste terreinen aan Oorlog heeft afgestaan, om pas met het verkoopen van het bouwterrein te kunnen beginnen als Domein met haar eigen bezit de prijzen van den bouw grond heeft gedrukt en de gronden die de gemeente ver krijgt zoo goed als waardeloos zijn geworden. Hij wil niet voorstellen om de dading in verband daarmede onge- daan te maken, maar geeft in overweging om, teneinde zou kunnen gebeuren wat hij in het verschiet ziet, de gronden, in de dading begrepen, onmiddellijk alle in erfpacht aan te vragen, opdat de gemeente er de onmid- dellijke beschikkirig over krijgt. De Voorzitter deelt mede dat burgemeester en wethou ders hebben getracht eenigszins op de hoogte te komen van het stadium waarin die zaak verkeert, bij een bezoek aan Den Haag. Toen is vernomen, dat helaas het wets ontwerp in deze zitting niet meer zal kunnen worden ingediend. De zaak in kwestie was bij Oorlog aanhangig gekomen en daar eenigen tijd blijven liggen, zonder dat er iets aan gedaan was. Daardoor is dus tijd verloren gegaan, maar door die wetenschap kan dan althans gezegd worden dat er bij de vertraging geen opzet in het spel is. Het was ook, omdat burgemeester en wethouders er niets van hoorden, dat zij den voorzitter en den secretaris op- droegen eens naar Den Haag te gaan, teneinde te infor- meeren hoe de zaak stond. Zij hebben toen een samen- spreking gehad met de ambtenaren en hebben vernomen dat het wetsontwerp thans niet meer is in te dienen, daar het toch niet meer kan worden behandeld, maar dat dit in October.a. s. onmiddellijk aanhangig zal worden gemaakt, zoodat de zaak dan met ultimo December zou kunnen zijn beslist. Ook de ambtenaren hebben den raad gegeven dat wij een ander middel zouden kunnen aanwenden om de be- schikking over die gronden te verkrijgen, door ze in erf pacht te vragen. Wanneer de raad meent dat dit laatste moet geschieden, zijn burgemeester en wethouders bereid daartoe onmiddellijk het verzoek te doen. Zij zijn door hetgeen ze gehoord hebben vooraf overtuigd, medewerking te zullen ondervinden aan het betrokken Departement. De heer Drost zou dat wenschen te doenals er bij het Departement der Domeinen een goeden wil is, kan dat dan een vlug verloop hebben. De heer De Jager vraagt of er ook gesproken is over het terrein dat de gemeente wenscht te verkrijgen om het als begraafplaats in te richten, en of er uitzicht bestaat dat de gemeente dat krijgt. De Voorzitter geeft te kennen dat er uitzicht bestaat dat de gemeente dat tegen een geschikter. prijs zal ver- knjgen. De heer Dees vraagt voor welken termijn de door den heer Drost bedoelde gronden in erfpacht moeten gevraagd worden en wat hij zich van het in erfpacht verkrijgen voorstelt. De heer Drost antwoordt dat de gemeente dan de be seliikking over den grond verkrijgt en ze zou in erfpacht moeten gevraagd worden tot het tijdstip dat de dading tusschen de gemeente en het Rijk is tot stand gekomen. De Voorzitter voegt daaraan toe, dat de gemeente dan gelegenheid kan geven den grond te bebouwen. De heer DrostDan kan de gemeente den grond ook uitgeven. Het is niets dan een kwestie van vorm, omdat het nog zoo lang zal duren eer de wet tot goedkeuring der dading kan bekrachtigd worden. De heer Dees vraagt of het dus de bedoeling is, om niet meer grond aan te vragen dan in de dading begrepen is. De heer Drost antwoordt bevestigend. De Voorzitter wijst er op, dat het er alleen om te doen is, een vorm te vinden, waaronder de gemeente terstond de beschikking over de terreinen kan verkrijgen en de ambtenaren van het Departement hebben er ook op ge wezen, dat deze weg daarvoor open stond hij heeft den indruk gekregen, dat zij daaraan zullen medewerken. De heer Drost meent dat dat middel dan terstond moet worden aangevat. Het voorstel van den heer Drost wordt alsnu met algemeene stemmen aangenomen. Wordt vervolgd.) Ter Neuzen Sluiskil Axel Kijkuit Hulst Ann G Clinge St. Gillis Aank. te St. Nicolaas Vertr. u Aank. te Mechelen G v. Meeh. n. St. Nic. n St. Nic. n. T. N. St. Gillis Clinge Ann Hulst Kijkuit Axel Sluiskil Aank. te Ter Neuzen t e r d a m s 6.58 7.05 7,12 7.19 7,27 r e e n w i c 7.20 7,29 7,38 8,22 9,17 r e e n w i c 6,38 7,48 7,57 8.06 t e r d a m s 8,38 8,45 8,52 8.59 9.07 c h e t jj d. 10,00 10,08 10,17 10,26 10,38 h t y d. 10,36 10,45 10.54 10.57 11.55 h t ij d. 10,32 11,43 11,55 12,07 c h e t ij d. 12.58 1,05 1,12 1,19 1,26 1,48 6,12 1,56 6,20 2,04 6,29 2,13 6,37 2,22 6,46 2,18 6,42 2,26 6,51 2,35 7,02 3,00 7,14 3,57 8,14 1,29 6,01 3,05 7,15 3,16 7,25 3,26 7,35 3,58 8,06 4,06 8,18 4,14 8,20 4,22 8,27 4,28 8,34

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1913 | | pagina 10