Hoogwatergetij te Ter Neuzen! Middelen van vervoer. Gemengde berichten, Laatste Berichten. Handelsbericliten. BURGER LIJ KEN STAND! Nieuwe munten. Onze nieuwe, hoekige, stuiverstukjes zullen, volgens het gHbl.", niet eerder in omloop worden gebracht dan in de tweede helft van het jaar 1913. Over eenige weken zullen de nieuwe 5-gulden- goudstukjes reeds gemunt worden. De tech- nische voor-werkzaamheden voor beide nieuwe muntstukken zijn reeds geruimen tijd aan 's Rijks Munt te Utrecht afgeloopen. De 65jarige wed. v. O., woneode boven den ingang van de Oud-Roomsche kerk te Gouda, is, naar de N. R. Crt. meldt, Vrijdag, waar- schijnlijk door het omvallen van een petroleum- lamp, in brand geraakt. Het oude vrouwtje, dat zeer ernstige brandwonden kreeg, werd per brancard naar het ziekenhuis gebracht, waar zij Zaterdagmorgen is overleden. Het begin van brand kon met emmers water worden gebluscht. Zaterdagnamiddag half een is bij Kethel door het slingeren van een trein uit de richting Amsterdam de remmer J. v. d. P., uit de flartmansstraat te Rotterdam uit een goederen- wagen gevallen. Hij geraakte onder de wielen van den trein en werd vermorzeld. (N. R. Crt.) Zekere L. F. K. wonende op den Schie- damschedijk, te Rotterdam zou Vrijdag dooi agenten van de zedenpolitie naar het hoofdbureau van politie worden overgebracht om gefoto- grafeerd te worden. Op het Gedempte Doel- water wist hij, zoo meldt de N. R. Crt., te ontsnappen. Hij vluchtte in de richting van de Raamstraat, liep door de Weste Wagenstraat, de Mosterdsteeg in en verdween in die steeg in een logement. Dit logement liep bij door en verliet het aan de voorzLjde in de Raamstraat. Van daar ging het over het, door het afbreken van tal van huizen ontstane open terrein, in de richting van de Schavensteeg, waar de vluchteling over een schutting klom en in een slop won verdwijnen. Op zijn vlucbt werd hij achtervolgd door eenige politie-agenten, die, toen zij op boven- genoemd open terrein gekomen waren, door het Zandstraat-publiek met steenen werden gegooid. Een der agenten kreeg den vluchte ling zijn jas te pakken, juist toen hij in het slop achter een deur zou verdwijnen. K. werd eerst naar den politiepost in de Zandstraat eD van daar naar het huis van bewaring over gebracht. De agent, die hem te pakken kreeg, is vrij ernstig aan een pols gekwetst, Scheepsongeval. Donderdagnacht heeft op de Keulsche Vaart nabij Maarssen een ongeluk plaats gehad, dat twee menschenlevens had kunnen kosten. De zolderschuit van de firma Vogelpoel en Noorwegen, beladen met beenen in de richting van Utrecht opgesleept door de motorboot dier firma, kantelde op een onbegrijpelijke wijze plotseling om, juist toen twee mannen in de kajuit koffie zaten te drinken. Ze werden omver geworpen en tatel en stoelen stonden weldra onderstboveu, terwijl beide man nen niterst voorzichtig moesten zijn om niet door het luik in de vaart te vallen." De sleep- boot stopte onmiddellijk en voer een eindje terug, doch hulp kon ze niet bieden, daar het nacht was en pikdonker. De kapitein der motorboot wilde de bemanning van de sleepboot waarschuwen, die in de nabij- heid lag, doch intusschen had de jongste der twee opvarenden zicb reeds door het luik been weten te werken, was onder de schuit doorge- doken, terwijl hij den ouderen man een touw in handen had gegeven. Zoodra de jonge man boven was, bond de achtergeblevene dit touw om het middel en werd op deze wijze uit de scbuit naar boven getrokken. Alles liep goed af en nog voor van den anderen kant hulp kwam opdagen, stonden de twee al aan wal. Beiden hadden ruim een uur in de omge- keerde schuit doorgebracht. Een poosje later zonk de schuit. (Utr. Dgbl.) Middelburg. In de heden alhier gehouden terechtzetting van den Raad van Beroep der plaatselijke commissie art. 86 der Onge- vallenwet 1901, te Sas van Gent waarbij de beslissing der Rijksbank werd vernietigd en aan E. S. N. toegekend 48yg cent per werkdag vanaf 6 Mei 1912. Niet ontvanklijk werden verklaard bet beroep in zake C. A. S. te Ter Neuzen en J. F. S. te Hontenisse. Door Gedep. Staten van Zeeland is de sluiting der jacht op hazen, patrijzen, fazanten, korhoenders en kwartels in deze provincie bepaald op DiDsdag 31 December met zonsopgang. De sluiting der jacht op boutsnippen en waterwild zal nader worden vastgesteld. '8 Gravenhage, 25 Nov. Tweede Earner. Bij het algemeen debat over de Indische be- grooting vervolgde de Minister van Kolonien zijne rede en betoogde dat de heer Borel op Soerabaja niet was te handhaven wegens de verhouding tusschem hen en den Resident. De ingediende hervorming van de politieke rechtspraak was absoluut geen gevolg van de Chineezenreiletjes. De Regeering is voornemens krachtig de revolutionaire uitspattingen tegen te gaan, maar daarnevens te breken met de op de spits gedreven uitzonderingspolitiek ten op- zichte van alle bevolkingsgroepen. De weg moet openblijven voor industrieele gelijkstelling van vreemde oosterlingen en in landers met Europeanen. De Minister kwam op tegen de gegeven scheve voorstellingen van de inzichten der Re geering betreffende de zending. Wat de schooi- subsidie betreft, wordt gelijk reeht voor alien betracht. Van een schoolstrijd in Indie behoeft daarom geen sprake te zijn. Van drijven en dwingen is bij de zendingspolitiek geen sprake. De replieken zijn aangevangen. Hulst, 25 Nov. 1912. .Rotterdam, 25 November. Binnenl. Granen. Goede Tarwe prijs- houdend verkocht. Afwjjkende soorten minder gevraagd. Andere granen niet noemenswaard ter markt. Boonen en Erwten onveranderd. Meel. Onder den invloed van lagere noteerin- gen op buitenl. markten was de kooplust beperkt. Noteering voor inl. en Belg. meel iets lager. Men noteert: Jarige Tarwe per hectoliter 8,75 a y 9,25 Nieuwe Tarwe, goede 8,25 a/9,— afwijkende 5,50 a y 7,50Essex per 100 kilo vanaf 11,25 a 12,25 Wilhelmina puike /ll,— a/ll,75; overige soorten/7,50 a f 10,— Rogge per hectol. 6,— a 7, en per 100 kilo 9,— a 9,25Wintergerst per hectol. 6,—a 6,50Zomergerst /5,50 a 6,—Chevalier 6,75 a 7,25; Gerst per 100 kilo 11,a 11,75 Chevalier 12,50 a 13,50 en extra zware daarboven. Haver per hectol. lange 5,— a f 5,25 dikke 6,50 a 6,75; Goede Haver per 100 kilo 11,— a 12,50 afwijkende /6,— a 8,— Paardenboonen 7,50 a 8,— Witte Boonen 12,50 a 16,Bruine Boonen 11,a 14,— Kookerwten 12,a 15, gewone groene erwten 10,a/12,—Voeder- erwten 8,a 8,25 Kanariezaad 12,50 a 15,— en per 100 kilo 20,— a 22,— Buitenl. Granen. De ongunstige politieke berichten hebben geen invloed op de noteering. Het aanbod vooral van Tarwe en Mais is ruim, a 20,50 a 14,50 zoodat alle graansoorten lager worden verhandeld. Rijst en Grutten prijshoudend. Tarwe per 2100 kilo 200 a 240 Rogge per 2100 kilo; Helena 188 Donan 175 Gerst, Zwarte Zee 164; Mai's Mixed 130; La Plata 126 per 2000 kilo; Boekweit 190 dito Grutten 252 per 2100 kilo Haver 7,60 a 8,— per 100 kilo; Canada Voertarwe 6,50 per 80 kilo. Meel. Prima inl. en prima Belgisch 13,25 a f !4,— le soort inl. en le Belg. 12,75 a 13,25 Zeeuwsche Tarwebloem patent 13,— a 13,25Ongebuild 12,50 a 12,75 prima Duitsch patent 13,— a 14,25 extra puik Hongaarsch f 20,— a 21,Middelsoorten 18, prima Amerik. patent 14,— le sooi t 13,25 a 13,752e soort Bakers J 12,25 a/12,75 Roggebloem /10,25 a/11,50 per 100 kilo. Runderprijzen 72 a 82; Ossen 70 a 81; Stieren 66 a 74; Kalveren 100 a 115; Schapen 54 a 60; Varkens 56 a 64licht soort 52 a 54 cents per kilo. Melkkoeien /155 a 280 Kalfkoeien 165 a 310 Stieren 160 a 290 Vaarzen 120 a 160 Pinken /90 a/110 vette kalveren 65 a /110; graskalveren o5a/ 75 fokkalveren 18 a 24 nuchtere 12 a 15; Biggen 10 a 16 per stuk. d a p p e 1 e n. Zeeuwsche blauwe /2,25 a 2,50 dito Bonte f 2,a 2 25 Brielsche Kralen 4,- Bravo's 2,50 a J 2,75 Gelderscbe 3,— a 3,20 Eigen- beimers 2,25 a 2,50 Mindere 1,25 a 1,80 per mud. Boterprijzen in vaten 55 a 62, stukken van i/2 kilo gemiddeld 85 cent. Zoetemelksche kaas 29.— a 33,- per 50 kilo. J Leidsche kaas le soort 26,— a 28,50 mindere 20,— a 23,—. Zeeuwsche eieren 6,— a 6,50 Veilmgseieren 7,50 a 9,50 Buitenl. 5,— a J 5,10 per 100 stuks. ^auw /2,50 a 3,20Zeeuwsch W it 2,20 a 2,40 per steen. Zeeuwsch A j u i n per baal 0,80 a 0,90. Lijnzaad traag. Voer 15,— a 15,50 Zaai J 17,50 a 18,50. Earwijzaad 16,25 a 16,50 per 50 kilo. Amerik. Petroleum loco per 100 kilo 13,50; Antwerpen 23J/2 fr., per kan 9 a 9/2 cent. Java-koffie in balen gewone soorten 54 cents en prima Santos 441/,; per l/2 kilo. Beetwortel-suiker Nov. 11,— Geraffineerde onveranderd. Ter Neuzen, 25 November. Boter per K.G. 0,65. KOERS VAN HET GELD, Belgisch per 100 fr. 47.675 a 47,70. Engelsch per v 12. - a 12.—. D A G E N. Voorm. Nam. Dinsdag 26 November 2.25" 2.45 Woensdag 27 3.5 3.27 Donderdag 28 3.49 4.12 Vrijdag 29 4.36 5.4 Zaterdag 30 5.32 6.5 Zondag 1 December 6.38 7.17 Maandag 2 7.55 8.35 Spoorweg Ter Neuzen-Mechelen. Wat de onteigening van het huisje betreft, er behoeft geen vrees te bestaan dat de eigenaar overdreven eischen zou stellen, dat zal wel schikken. Spreker vraagt echter af, als de heeren nu al bezwaar maken om, ter verbetering van een toestand, een rooilijn te trekken wat er dan wet komen moet van andere niaatregelen die ter verbetering van woningtoestanden noodig kunnen blijken. Men moet toch bedenken dat liet liier geen plattelandsgemeente meer is. Waar de gelegenheid zich daarvoor aanbiedt moet getracht worden de gemeente te verfraaien en het aanzien te verbeteren, zoodat vreemdelingen er met ge- noegen eenigen tijd vertoeven. Wanneer het kornt tot afgraving van de wallen kan in die richting misschien ook wel wat worden gedaan. Spreker heeft met voile overtuiging den moed gehad het voorstel van Burg, en Weth. in te dienen, dat hij acht in het belang der gemeente. In den beginne heeft daar- omtrent vrijwel eenheid van meening bestaan, tot de heer Waalkes gekomen is en spreker zal niet zeggen «roet in het eten geworpen heeft" maar toch met een plan voor den dag is gekomen waardoor de meeningen ver- deeld werden, en er van de eenheid weinig overbleef. De heer Waalkes protesteert tegen de uitdrukking van den Voorzitter dat hij het doen van zijn voorstel noemt roet in het eten werpen. Hij deed dit met het oog op hetgeen volgens hem het gemeentebelang eischt. De Voorzitter wil die uitdrukking dan gaarne terugnemen. De heer Lensen geeft te kennen dat hij niet tegen de door Burg, en Weth. voorgestelde zuidelijke rooilijn is uit vrees van deze door een huisje te trekken, maar omdat hij het verkregen terrein zooveel mogelijk productief wil maken. Wat de vischmarkt aangaat, daar is allicht een ander plaatsje voor te vinden, maar daar ligt een terrein ter grootte van ongeveer 900 ML, dat, als het verkocht kan worden tegen een prijs van misschien tien of vijftien gulden per Meter, een mooie bate afwerpt. Spreker heeft daarover gesproken met een deskundige, iemand die er meer van weet dan spreker, en deze was van meening dat zoo'n prijs daar best te krijgen is. Nu gaat het volgens spreker niet aan om daar voor een waarde van ongeveer 13500 zoo maar onproductief te laten liggen. Dat zou spreker onder de huidige omstandigheden een gevaarlijk beheer achten, al is hetjdan ook dat de omgeving misschien wat fraaier zou worden, wanneer het in gebruik blijft bij de gemeente, die dan toch, om dat te verkrijgen, ook weer uitgaven voor aanleg en onderhoud zou moeten doen. De Voorzitter merkt op dat het beschikbare terrein niet 900 M2. zou zijn, doch slechts 750 M2. De heer Dees verklaart dat het hem genoegen heeft ge daan, dat hij in zijne meening omtrent deze zaak toch ook niet geheel alleen staat. Het was aanvankelijk ook schoorvoetend, dat hij kon instemmen met de door Bur^ en Weth. voorgestelde rooilijn. Hii betreurde het ook, dat een zoo groot terrein als waardeloos verloren zou gaan. Men mag het noodig achten om de gemeente te verfraaien. teneinde het de vreemdelingen die hier komen wat aan- genamer te maken, maar dan acht hij het daarvoor op (lie plaats ook niet de geschikte gelegenheid. Dan is het beter om te wachten tot de wallen geslecht worden en daarop boulevards kunnen aangelegd worden! De heer Visser meent dat het voorstel dat thans tegen- over dat van Burg, en Weth. wordt gesteld, door de heeren voornamelijk wordt aanbevolen in het vooruitzieht var: het groote bedrag dat naar hunne meening het terrein zal opbrengen. Hij meent hun die illusie te moeten ont- nemen. Niet de helft van hetgeen men denkt zal het opbrengen, ja misschien nog niet eens een derde deel. Het is volgens hem onmogelijk dat er zooveel als daar straks genoemd werd voor zal worden betaald, vooral met het oog daarop dat het bouwen zelf aldaar zoo duur zal komen. De heer .Lensen merkt op dat, als er misschien direct geen gelegenheid is om den grond te verkoopen, er wel- licht wel gelegenheid zou zijn om het op goede conditie's in erfpacht uit te geven. De heer Drost is voornemen een voorstel te doen, dat eenigszins met deze zaak verband houdt. Hij wilde dit eerst afzonderlijk doen, maar hij kan het ook nu wel mededeelen, daar het wellicht op de beslissing over dit voorstel van invloed zou kunnen zijn. Spreker heeft n.l. al eens overwogen, dat door de stichting der hoogere burgerschool hier leeraren zullen komen en dat die ook woningen zullen noodig hebben. En die zijn er niet. Ondanks de pessimistische be- schouwingen, die van verschillende zijden omtrent Ter Neuzen worden gehouden,moet hij verklaren die meeningen niet te deelen en vertrouwen te hebben in de toekomst van Ter Neuzen. Een feit is het, dat, als de leeraren komen, er voor hen geen woningen open zijn. Ligt het nu niet op den weg der gemeente om daarin te voorzien Naar het hem voorkomt zouden, wanneer daar op dat terrein van gemeentewege een vier- of vijftal woningen werden gebouwd, geschikt om bewoond te worden door de leeraren der H. B. S., die woningen ruimschoots do rente en atlossing van het bouwkapitaal opleveren en ook rente voor den grond, die daardoor dan eveneens productief zou worden. Zouden Burg, en Weth. bereid zijn des- betreffende plannen in te dienen Het verdient naar sprekers meening aanbeveling, te zorgen dat de eventueel te benoemen leeraren een onderkomen zullen hebben. De Voorzitter stemt toe, dat het denkbeeld van den heer Drost nauw verband houdt met het aan de orde zijnde onderwerp. Is deze bereid dat straks in besloten ver gadering eenigszins nader te ontvouwen en zijn denkbeelden kenbaar te maken Dan kan er daarna over beslist worden. De heer Drost verklaart zich bereid. De heer Lensen merkt op, dat het voor de gemeente al aan zooveel bezwaren onderhevig is om op te treden als grondexploitant, dat hij zeer huiverig is om bovendien deze ook nog te laten optreden als huizenexploitant. De heer Waalkes wijst er op, dat uit zijn voorstel ook nog voorlspruit, dat men dan die groote oppervlakte niet behoeft te plaveien. De heer Eijke zegt, dat het ook niet in zijn bedoeling lag het geheele open terrein te bekeien, alleen de ont- worpen straat. De Voorzitter wil nu de beslissing uitstellen tot na de behandeling van het denkbeeld van den heer Drost. De heer Waalkes meent dat dit geen bezwaar is om thans reeds over het voorstel tot vaststelling der rooilijn te beslissen. De heer Lensen wenscht ook thans te beslissen. Als van de verste strekking komt het eerst in stemming het voorstel van Burg, en Weth., strekkende om het ge- dempte deel der haven open terrein te houden en het hoekhuisje op de Markt te onteigenen. Dit wordt verworpen met 11 tegen 2 stemmen. Voor stemmen de heeren Eijke en Visser; tegen stemmen de heeren Moggre, De Jager, Scheele, Lensen, Drost, De Feijter, De Brnijne. Donze, Waalkes, Dees en Wieland. Het voorstel van den heer Waalkes, om in het midden van het terrein een strant aan te leggen en een deel als bouwgrond te bestemmen, wordt aangenomen met 8 tegen 3 stemmen. Voor stemmen de heeren Moggre, De Jager, Scheele, Lensen, De Feijter, De Bruijne, Donze, Waalkes, Dees en Wielandtegen stemmen de heeren Drost, Eijke en Visser. 23. Omvraag. a De heer De Jager vraagt, naar aanleiding van de omstandigheid dat dezen middag weder eenige huwelijken moesten worden voltrokken op het opkamertje, toch zoo veel mogelijk te willen zorgen, dat de Raadzaal daarvoor disponibel is. De Voorzitter antwoordt, dat zooveel mogelijk daarvoor zal worden gezorgd. b. De heer De Feijter wijst op den slechten toestand waarin de weg naar de R. K. begraafplaats alhier ver- 1, keert. Het is zeer noodig daarin te voorzien. De Voorzitter zegt toe dat dit zal geschieden. c. De heer De Feijter komt nog eens terug op de zijkanten van den weg over de Molen- en Koedijken die, op verschillende gedeelten dringend behooren te worden aangevuld, daar de kantsteenen zoo hoog staan, dat het niet doenlijk is per rijwiel van de zijkanten op den steenweg te komen. De Voorzitter deelt mode dat reeds begonnen was met daarin te voorzien, doch dat dit is blijven steken, toen men, door de heerschende drukte, moeilijk personeel kon krijgen om dat werk verder te verzorgen. Zoodra mogelijk zal er mede worden voortgegaan. d. De heer De Jager wijst op den slechten toestand van den weg naar de begraafplaats'te Sluiskil. De Voorzitter antwoordt dat daarin zal worden voorzien. Hij heeft van den Minister de toezegging ontvangen dat die weg zal worden bekeid, als het officieel wordt gevraagd. Dit laatste zal geschieden. e. De heer Drost meent, nu er over verschillende slechte wegen gesproken wordt, ook wel eens bij ver- nieuwing de aandacht te moeten vestigen op den onbe- hoorlijken toestand, dat de weg naar het station elkjaar gedurende drie, vier, vijf maanden onbegaanbaar is. Hij noemt dat een schandaal. Is het niet mogelijk dat daaraan wat gedaan wordt. Gemakkelijk zal het niet zijn, maar als het mogelijk was, is het toch zeker noodig. De Voorzitter erkent, dat die toestand onbehoorlijk is. Later zal het misschien wel beteren, als de nieuwe weg naar het station gereed is. Het eenige wat hij nu kan doen is de aandacht van den havenmeester er op vestigen, die het beheer over den weg voert en dezen te verzoeken zoo mogelijk maatregelen te nemen tegen de verontrei- niging van den weg. b. De heer De Bruijne heeft nog klachten gehoord over den weg naar het slachtplein hem is medegedeeld dat de weg zoo slecht is dat de slagers hun wagentje met een varken beladen om te branden er niet door kunnen trekken, en het noodig is een paard voor het wagentje te spannen. Hij vraagt daar ook eens naar te willen zien en verbetering aan te brengen. De Voorzitter zegt onderzoek toe. 24:. Reclame hoofdelijken omslag. Ter behandeling hiervan schorst de Voorzitter de open- bare vergadering, die overgaat in eene zitting met ge- sloten deuren. Na het weder openbaar worden der zitting deelt de Voorzitter mede de beslissing die genomen is op de ver schillende reclames, zooals die reeds in ons vorig nummer zijn vermeld. 25. Voorstel van den heer Drost tot voorziening in woningnood. De heer Drost stelt thans voor om, in verband met den bestaanden woningnood en te verwachten aanwas der bevolking, door de benoeming van leeraren der hoogere burgerschool, Burg, en Weth. uit te noodigen plannen in te dienen voor het bouwen van gemeentewege van ge schikte woningen op het beschikbare bouwterrein van de gedempte gemeentehaven. De heer Lensen veronderstelt dat bij aanneming van dit voorstel toch nog niets definitief wordt beslist en de gemeenteraad op een vrij standpunt blijft. De Voorzitter antwoordt bevestigend. Het voorstel wordt aangenomen met 7 tegen 6 stemmen. Voor stemmen de heeren Moggre, Drost, De Feijter, Donze, Eijke, Waalkes en Visser; tegen stemmen de heeren De Jager, Scheele, Lensen, De Bruijne, Dees en Wieland. De Voorzitter sluit de vergadering. Middenprijs per 100 K.G. Tarwe 10,50 Ri.gge 8,75, Wintergerst 11,—, Zomergerst 10,50, Haver/lb; Erwten f 14,75 Witte boonen 16,—Bruine boonen f 15,75, Duiveuboonen PaardenbooneD Boekweit /- Lijnzaad J Koolzaad f Aardappels f 2,50. Boter per kilo f 1,30. Eieren per 26 stuks 1,55. Ter weekmarkt waren aangevoerd 19 stuka rundvee en 26 varkens, waarvan verkocht 6 stuks rundvee en 24 varkeus ,*T,er Huwelijks-aangiften. 22 Nov. Willem Haak oud 33 j., jm. en Eliza Maria van Boucnaute, oud 19 j., jd. Adriaan Wisse, oud 34 i. weduwn. en Johanna van der Weele, oud 35 j. id. Huwelijks-voUrekkingen. 21 Nov. Jacob Willemsen, "ud 24 j jm. en Neeltje Maria Verbrugge, oud 23 i„ id. Leendert van Eck, oud 57 j., weduwn. en Leuntje Elisa beth van Gelder, oud 59 j., jd. Geboorten. 1 18 Nov. Cijta, d. van Gerard Snap en van leuntje Adriana van der Klooster. 19 Nov. Elisa beth Janneke Magdalena, d. van Daniel Verlinde en van Latharma Maria Verlinde. Carolina Aiphonsa,.Marie, d. van Edmond Adoiph van oen Eeckhout en van Maria Louisa Geers. 22 Nov. Edemond, z. van Leon Resteleijn en van Marie Elvira Westellinch. 23 Nov. Moris Jan, z. van Izaak Scheele en van Pietie Florentina van der Peijl. J Amsterdamsche tjjd. Ter Neuzen Sluiskil Axel Kijkuit Hulst 6,58 7,05 7,12 7,19 7,27 10,00 10,08 10,17 10,26 10,38 Clinge St. Gillis Aank. te St. Nicolaaa Vertr. Aank. te Mechelen G v. Mech. n. St. Nic. y St. Nic. u. T. N. St. Gillis Clinge Ann Hulst Kijkuit Axel Sluiskil Aank. te Ter Neuzen G r e e n w i c h t ij d. 7,20 10,36 7,29 10,45 7,38 10,54 8,22 10,57 9,17 11,55 reenwichtijd. 6,38 10,32 7.48 11,43 7,57 11,55 8,06 12,07 terdamsche tijd. 8,38 8,45 8,52 8,59 9,07 12,58 1,05 1,12 1,19 1,26 1,48 6,12 1,56 6,20 2,04 6 29 2,13 6,37 2,22 6,46 2,18 6,42 2,26 6,51 2,35 7,02 3,00 7,14 3,57 8,14 1,29 6,01 3,05 7,15 3,16 7,25 3,26 7,35 3,58 8,06 4,06 8,13 4,14 8,20 4,22 8,27 4,28 8,34

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1912 | | pagina 6