Suikcr- of Eiwitziekte. M-faMenscliool Tandarts MEIER Plantaardappelen, fexFima D. J. OGGEL WANDGEDIEBTE. I i X 1 S Drievoudig voordeel. Advertentien. Niet voor de Wasch U Steunt de Nederlandsche Industrie en eischt van uwen Installateur uitsluitend DE PHILIPSLAMP. voor Hulst en Omstreken. Stokpaardjes- LS" -Zeep D okter ST AS, Zenuwrziekten S Zenuwziekten Ja I Ja 1 Hoogwatergetij te Ter Neuzen. TE KOOP Molenaar's Kindermeel. Lucifers. Persil. Maizena Duryea. Sunlight Zeep. Soda. Reckitts artikelen. Deventer Koek. Biscuits β€žDe Lindeboom" enzoovoorts Ifflk AXEL. '4 HHH8E9I De wonderbare Poeders van het Wit Kruis De Poeders van het Wit Kruis versterken de zenuwen, in het Ertsgebergte is de wintersport sedert gisteren in vollen gang. De bewoners van het Nebelhorn-huis, bij Oberstdorf, zijn ingesneeuwd en afgesloten van den toevoer van levensmiddelen. De sneeuw ligt 1Yo meter hoog. Men hoopt, dat het weder spoedig veranderen zal, om een weg naar de ingeslotenen te banen en hun levensmiddelen te kunnen brengen. In eenige dorpen van het Zwarte Woud is de bevolking opgeschrikt door een vrij hevige aardbeving, die vergezeld ging van een dofge- donder. In den nacht herhaalden de bevingen zich verseheidene malen. Tweegeveeht tusschen man en vrouw. Het echtpaar Pilepitsj, wonende te Blazitsji, in Istrie, vertoonde reeds sedert geruimen tijd sporen van verstandsverbijstering. De man was vroeger zelfs al eens in een krankzinnigenge- sticht opgesloten geweest. Dinsdagmiddag sloten man en vrouw zich in hun woning op en be- gonnen, ieder met een bij 1 gewapend, op elkaar in te houwen. De vrouw bracht haar echt- genoot een ernstige wond aan het hoofd toe en verwondde hem ook zwaar aan het onderlijf. Van zijn kant liet echter ook de man zich niet onbetuigd hij spleet zijn vrouw met een slag de lippen, hiew haar vervolgens den rechterarm af, waarmee zij de bijl vasthieJd, en verbrijzelde haai ten slotte den schedel. De man had nog zoo veel kracht, zich naar het venster te slepen en in onsamenhangende woorden het voorge- vallene te verhalen aan een voorbijganger. Italiaansche bladen brengen het bericht, dat de bekende Amerikaansche milliardair Pier- pont Morgan, de regeering van het Apennijnsche schiereiland een plan heeft voorgelegd voor de volledige opgraving van Pompeji en Herculaneum. Naar men verzekert, heeft Morgan verklaard, dat hij bereid is, de geheele opgraving voor zijn kosten te laten uitvoeren. Wie Hilveraum over den Vaartweg voorbijgaat, diens aandacht wordt dadelijk getrokken door een allerliefste villa door laaggroen en hooge boomen omgeven. Deze villa, die Villa Aletta" heet, draagt het no 137 van den Vaartweg en wordt bewoond door Mevrouw J. G. C. Becker, geboren Hanengraaff. Mevrouw J. G. C. Becker heeft, dank zij de behandeling met de Pink Pillen, een zeer mooie genezing verkregen. Toen wij haar bezocht hebben om de verzekering van dat uitmuntende nieuws te vernemen, stelde zij ons de volgende verklaring ter hand, die wij woordelijk over sell rijven //Ik verklaar dat ik geheel en al voldaan ben over de behandeling met de Pink Pillen. Ik heb de Pink Pillen gebruikt om een toestand van overmatige zenuwachtigheid te bestrijden, en de kwaal is na weinige dagen geweken onder den weldadigen invloed van dat geneesmiddel. ,/Ik moet hieraan toevoegen dat de Pink Pillen mij ook veel goed hebben gedaan voor mijn maag.^ Sedert ik ze heb genomen is mijn spijs- vertering veel beter en heb ik een betere eetlust." Mevrouw Becker heeft een drievoudig voordeel door de behandeling met de Pink Pillen verkregen. Zoo zal het alle zieken gaan die gebruik maken van dezen werkwaardigen wederbriever van het bloed, versterker van het zenuwstelsel. Ten slotte, enkele woorden over de zenuw- uitputting waaraan zoovele vrouwen te lijden hebben. De zieke is in den aanvang zeer vatbaar voor indiukken, verschrikt op het minste gerucht. Hij heeft zonder reden vrees en nachtelijke angsten, zijn keel is toegeklemd, zijn ademhaling wordt weifelend en zijn hart klopt dikwijls als zou het breken. De zieke heeft ook het hoofd vermoeid door zenuwpijnen en Scheie hoofdpijnen. Hij ziet zijne krachten verminderen, want hij eet niet meer en des nachts rust hij niet meer. W ij Lunnen de zieken die zoo aangetast zijn, geruststellen. Hun geval is niet ernstig en kan volkomen genezen worden door de behandeling met de Pink Pillen, die een machtige uitwerkiug op de wederbeleving van bet bloed en van hel zenuwstelsel heeft. Een weinig rust en de be handeling met de Pink Pillen zijn voldoende om de zenuwellenden te doen verdwijnen. De Pink Pillen zijn verkrijgbaar a 1.75 de doos, en a f 9 de zes doozen, aan het Generaal Depot der Pink Pillen, Van Eeghen- laan 22-huis, te Amsterdam, voor Ter Neuzen en omstreken bij A. van OverbeekeLeunis, VVestkolkstraat, voor Sas van Gent en omstreken oij V erhaak, drogist en verder bij verschillende apothekers en goede drogisten. DAGEN. Voorm. Nam. Zaterdag 14 September 3.38 3.56 Zondag 15 4.15 4.33 Maandag 16 4.51 5.11 Dinsdag 17 5.31 5.52 Woensdag 18 6.15 6.43 Donderdag 19 7.16 7.59 Vrijdag 20 8.49 9.41 Dr. G. DAMMAN, 76 Rue du Trone, Brussel (Belgie) kan U een algeheele, snelle genezing verzekeren zonder latere aanvallen, zelfs in de meest verouderde en ernstige gevallen, door een geneesmiddel hetwelk geneeskrachtige planten- stoflen bevat, welke tot op heden onbekend waren. Vraagt Brochure S 33 over Suikerziekte of Brochure E 33 over Eiwitziekte, direct bij den dokter te Brussel of bij de Export Cie Nederland N. Z. Voorburgwal 232 Amsterdam. De isischrijvinsg van leerlingen zal ge- opend zijn tot 30 September a. s. Aanmelding schriftelijk of persoonlijk aan bet gebouw der Ambachtsschool op alle werk- dagen van 8β€”12 are v.m. en van lli2β€”5 are n.m,, waar zij over leggen het geboorte- bewijs en een getuigschrift van het Hoofd der laatst bezochte school. Het schoolgeld bedraagt f7,50, voor min- vermogenden f 5 en f2,50. Onvermogenden worden vrijgesteld. Namens het Bestuur, W. C. J. WAM BEUZEKOM, Directeur. vestigt hierbij de aandacht op het tweede TandJieelhundiff Cabinet, dat door hem is ingericht, in het bijzonder geschikt om alle kunsfwerken te verrichten. Bagattenstraat 36, CS-JEiVT. van Bergmann Co., Arnhem Stokpaardj es-Leiienmeik-Cream J AC. DE KOK, Ter Neuzen. Tandarts, Statiestraat 8, GENT, is te raadplegen elJien werkdag van 10 tot 4 tiur, voor tand- en mondziekten, alsook voor het plaatsen van valsche gebitten. bij ABRAHAM DiELEMAH, Axel, van JEigenheimers, Industrie en Hoode Star. (Zuiver gegarandeerde.) 1/i gedeelte der koopsom moet maar worden betaald in de maand Juni, wanneer blijkt dat de aardappelen zuiver zijn. Bij ondervinding is bewezen dat de Roode Star vrij van ziekte is en een veel betere consumptie- aardappel is als de Industrie en veel beschot levert. Franco levering aan fabrieksprijzen Finale uitpoeiing van Wandge- dierte, met 6 jaar schriftelijke garantie. Geheimhouding verzekerd. F. H. VAN DER PEIJL. Uw messen en vorken, potten en pannen zulien na met behandeld te zijn, even hard glimmen als een Spiegel. -j zwakke soepen, sausen en alle vleeschgerechten verkrijgen oogenblikkelijk een aangenamen smaak door eenige druppels MAGGI's AROMA. Dit is zeer geconcentreerd en daarom spaar- zaam in het gebruik. Proeffleschjes 10 en 25 cent. 't Is een aangenomen feit verzachten oogenblikkelijk en genezen spoedig ALLE ZENUWZIEKTEN. Pijnlrjke W en verachterende maandstonden, hoofdpijn, schele hoofdpijn (migraine), draai'ingen, zenuwkoorts, de hevigste tandpijn, scheuten in de tanden, hartkloppingen, slape- loosheid, gejaagdheid op de zenuwen, zenuwzwakte, vallende ziekte, zenuwaanvallen, bij de vrouwen (hysterie), zwaarmoedigheid, stokken in de keel, rheumatisme, fleurecijn, jicht, enz. enz. ze zijn gansch onschadelijk en missen nooit hun uitwerksel. Prijs: fr. 1,25 de doos; fr. 3,25 de 3 doozen of de drie dubbele doos fr. 6,25 de 6 doozen of de zes dubbele doos. Algemeen depotApotheek F. TUVPENS, Houtbriel 24, St. Nicolaas, alsook bij den heer VAN DIXHOORN, Drogist te Axel. Wacht U voor namaaksels, ze zijn zonder waarde. verblindend schoon wordt de ge- laatskleur, jeugdig en frisch wordt bet uiterlijk door't dagelijksch gebruik Fabrieksmerk: ^Stokpaardjes* alleen echt in rood-gele (hollandsche) verpakking. Prijs 40 cent per stuk. Verder raaakt het roode, ruwe en opengesprongen buid in een nacht blank en fluweelzacbf. Take :?5 cent bij. (APBN- ZEEP) GETROKKEN DRAAD Salade en Oroenten, T vX uuLUbvll cv^v>uuixu.u.\.ix| ul vu xauum u A 9 9

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1912 | | pagina 2