- AST H M A - Tandarts MEIER Zitkamer met pension. 4O08 ST A ATSLQTERIJ. Bergplaats voor VLA8. „De G-oedkoope "Winkel" Openhare Verpachting Veerarr en ftapokbcdden. fatWasch!* J. ds Smidt-Pothavsn, Een genezen persoon spreekt. fioogwatergetij te Ter Neuzen. 'Niet jpJj;'voor de Waarom iedeie Stokpaardjes- LS~ -Zeep H. VERHOEYEN, Noordstraat 70. pl.ni. 310.000 K.G. RtMolen, 50 °/0 grofte, 40.000 Engelsche Men, 8.000 Limburgsclie Stukkolen. van het recti! van Jagen. openbaar verpachten: !3©Ikter STMSj Ter overname aangeboden: Platteeuw Van Eerdenhurg. Wollea-, Chitsec- enMottoadekens. Uiterst eoncurreerende prijzen. Leyermg franco. is eene verwoestende kwaal, die het leven van den lijder een aaneen- schakeling maakt van droeve dagen. EY BRM1D Uit de hand te koop: GEVRAAGD 0RINE-0RGANEN. GEUE1ME ZIEKTEN - NIEREN. op Zaterdag 20 Juli, is van 7 tot en met 22 Juli AFWEZIG. BROOD-, BESCHUIT- en KLEING0ED8AKKERIJ, Allerhande Houtwares, eenstemt met het gebeurde bij Bodegraven met de auto, gestolen uit de garage van het,/Hotel des lades", te 's Gravenhage. Nauwelijks is het onderzoek naar de catastrophe, die den 15en April het stoomschip van de W bite Star-Line, de //Titanic", met 1300 passagiers ten onder deed gaan, of daar komt het bericht, dat het iets oudere zuster- schip van de //Titanic", de //Olympic", Zaterdag in het gezicht van de Amerikaansche kust een ongeval overkwam, dat het schip verhinderde, de reeds aangevangen reis naar Europa voort te zetten. Een uur na het vertrek kon men van het strand uit duidelijk zien, dat het schip vast liep. Eerst werd verondersteld, dat het bij een poging om de talrijke kleinere vaartuigen te vermijden, een verkeerde manoeuvre had uitgevoerd, doch later bleek, dat het roer ge- broken was en dat het schip dientengevolge geen richting meer kon houden. Gelukkigerwijze was het reuzenschip nog niet in voile vaart, anders nad zeer waarschijnlijk een groot ongeluk niet vermeden kunnen worden. Yan de passa giers, die direct op het dek kwamen, maakte zich een groote opwinding meester. Onder hen bevonden zich de Italiaansche gezant van Amerika, markies Confolonieri, de Fransche gezant te Washington, Jusserand, Reginald Vanderbili? en familie en de heer en mevrouw Chamberlain. Verscheidene sleepbooten spoed- den zich naar de //Olympic" om hulp te ver- leenen, doch eerst na een arbeid van anderhalf uur gelukte het, het schip uit zijn toestand te bevrijden. Niet minder dan 8 sleepbooten waren hiertoe noodig, Toen de //Olympic" de haven weder binnenkwam, had bijna een aanvaring plaats van het machtelooze reuzen schip met een jachtslechts met de grootste moeite gelukte het den sleepbooten de //Olym pic op het laatste oogenblik een andere richting te geven. Tot Zondagavond 9 uur duurden de reparaties. De White Star-Line weigerde inlichtingen te geven over het on geval. Wij zijn het niet alleen die aan de bloed- armen zeggen ,/Neem de Pink Pillen en gij zult genezen" ook alien aan wie zij de krachten en de gezondheid hebben weergegeven, zega-en dat met ons en verkondigen den lof der Pink Pillen. Daar hebt gij heden Mejuffr. P. v. d. Bruggen, wonende Bossche weg n». 198 te Tilburg, die ons schrijft z/Door het lezen in de kranten over de cre- nezingen door de Pink Pillen verkregen, ben ik op de gedachte gekomen deze pillen te nemen die alleen rnij hebben kunnen genezen. Ik deel u dus mijne genezing mee en geef u op mijn beurt verlof haar bekend te maken, in de hoop dat mijn voorbeeld aan eenige zieken nuttig kan zijn. Zooals ik reeds zeide, waren alle middelen zonder uitwerking gebleven. Ik leed vreeselijk aan aanhoudende hoofdpijnen, ver- teerde mijn eten slecht en werd door maagpijnen gekweld. Ik was zoo zwak geworden dat mijne beenen mi] niet meer konden dragen en alle werk was onmogelijk geworden. Van het eerste oogenblik af dat ik de Pink Pillen gebruikte, begonnen mijne krachten terug te komen. Zoo- als gij wel denken kunt, ben ik met het gebruik doorgegaan en, dank zij deze weldadige pillen, ben ik nu geheel en al genezen." Alle vrouwen, of zij jong zijn of van gevor- derden leeftijd, zullen zicb wel bevinden bij het gebruik der Pink Pillen. De Pink Pillen schijnen in het bijzonder voor de vrouwen uitgevonden te zijn, zoo zeer is hunne werking geeigend om de zwakte van haar gestel te bestrijden. De Pink Pillen geven bloed, en de vrouwen bebben gewoonlijk arm bloed en zijn biootge- steld aan groote bloedverliezen. De Pink Pillen geven eetlust en er is niets zoo wisselvallig als de eetlust van een vrouw. De Pink Pillen doen het eten goed verteren. De Pink Pillen ver- sterken het zenuwstelsel en het zenuwstelsel der vrouw is ongemeen gevoelig. De Pink Pillen zijn onovertroffen tegen bloed- armoede, bleekzucht, algemeene zwakte, maag- kwalen, schele hoofdpijnen, zenuwpijnen, plaat- selijke pijnen. neurasthenie. De Pink Pillen zijn verkrijgbaar a f 1.75 de doos, en a f 9 de zes doozen, aan het Generaal Depot der Pink Pillen, Van Eeghen- laan 22-huis, te Amsterdam, voor Ter Neuzen en omstreken bij A. van Overbeeke Leunis, Westkolkstraat, voor Sas van Gent en omstreken bij erhaak, drogist en verder bij verschillende apothekers en goede drogisten. D A G E N Voorm. Nam. Zaterdag 13 Juli 0.14 12.41 Zondag 14 1.7 1 33 Maandag 15 1.59 2.24 Dinsdag 16 2.49 3.14 Woensdag 17 3.38 4.2 Donderdag 18 4.27 4.51 Vrijdag 19 u 5.16 5.39 -v VilCi Van alle borstziekten is Asthma wel de meest vreeselijke ziekte, die er bestaat, omdat de lijder, die feitelijk gezond van hart is, door zijn kwaal volkomen terneer gedrukt wordt. De asthma-aanvallen kenmerken zich door een vreeselijke benauwdheid op de borst en moeilijke ademhaling, met een gevoel alsof men zal stikken. De asthmalijder is meestal rillerig en koud, heeft veel last van koude handen en voeten en moet dikwijls niezen. De Abdijsiroop, Klooster Sancta Paulo, is het eenige middel, dat asthma volkomen geneest en niet, zooals alle andere middelen, voorbijgaande ver- lichting verschaft. ledere asthmalijder weet, dat bij een aanval de slijm zich altijd zeer vast op de borst zet. Het is dus gemakkelijk te begrijpen, dat, wanneer men een middel inneemt zooals de Abdijsiroop, die de eigen- schappen bezit om de slijm snel en gemakkelijk los te maken, men spoedig lucht krijgt en weer gemakkelijk adem kan halen als een gezond mensch. Asthmalijders kunnen reeds na het gebi'uik van een flesch Abdijsiroop be- speuren, dat dit middel het eenige is, dat hen van hnnne kwaal zal ver- lossen een lepel Abdijsiroop, brengt reeds onmiddellijk een wonderbaarlijk gevoel van verlichting teweeg. De Heer H. Bruurmijn, Uelvoirt, Hoef ten Halve (N.Br.) schreef z/Ik was Asthmalijder; het ademhalen was rnij zeer moeilijk en mijn borst piepte ontzettend, terwijl ik geen slijm kon opgeven. Toen niets hielp, heeft 1 flaeon Abdijsiroop rnij volkomen genezen. Niet alleen voor asthma, maar ook voor pleuris, bronchitis, influenza, kinkhoest, hooikoorts, verkoudheid, borst-, long- en keelaandoertingen is de Abdijsiroop een heilzaam geneesmiddel. Prijs per flacon van 230 gram f 1,van 550 gram f 2,van 1000 gram f 3,50. Eischt rooden baud met handteekening van den Gen. Agent L. I. Akker, Rotterdam. Verkrijgbaar bij alle drogisten en apothekers. Uw messen en vorken, poiten en panneis zullen na met em m em behandeld te zijn, even hard glimmen als een Spiegel vestigt hierbij de aandacht op het tweede TandheeIkundig Cabinet, dat door hem is ingericht, in het bijzonder geschikt om alle kunstwerken ie vecrichten. Bagattensfcraat 36, GENT. 9 waarin Cafe en Winkel gedreven wordt. Gez. DE PAUW, Zandstraat, Ter Neuzen. Ook een partij droge Verfstoffen te koop. Brieven franco Letter 7^ bureau van dit blad. Omdat het de moedermelk bij den opfok van al het jonge vee vervangt, en voor 13 maanden opfokken maar 26,a 28,kost. Een kalf gedurende 13 maanden aldus opgefokt, en dat daarna nog 13 maanden in de weide ge- loopen heeft, zal altijd ruim 120,meer waard zijn dan een dat op de oude wijze opgefokt werd en dat daarna in dezelfde weide geloopen heeft. Ieder veehouder overtuige zich biervan door zelf proeven te nemen. Vraag gebruiksaanwijzingen en attesten. JOHAN KOOPMANS Co., Amsterdam. De collecteur A. B. Janssen te Goes, maakt bekend dat de LOTEil verkrijgbaar zijn en dat de frekksfsg begint 22 juli, Na ontvangst van het bedrag met porto wordt het verlangde onmiddellijk toegezonden. II O E K. van Bergmann Co., Arnhem Fabrieksraerk: ,Stokpaardjes" alleen echt in rood-gele (hollandsche) verpakking. Prijs 40 cent per stuk. Verder maakt het Stokpaard jes-Leiienmeik-Cream JAC. DE KOK, Ter Neuzen. Geneeskundig Cabinet te GENT <>2 Bagattenstraat 62. Raadpleging door Doktor specialist den Zondag, Diusdag en Vrijdag van 9 tot 12 ure. Genezing van ISae**- en Bl«a«3S» aaekten, TpoebeS en alle versche en verouderde geheime ziek- lei-a, n?asBx«£fakkisflgs *t?auwen- ziekten. TER NEUZEN. Het Bestuur der Kolenvereeniging ,/DE HERLEV1NG" te Axel, zal (inplaats van op 27 Juli, zooals eerst geannonceerd) 's avonds om 5 uur, bij dhr. Gilijamse, trachten aan te besteden, de levering van 90 °/0 grofte, Levering voor of op 1 September aan de Axelsche Sassing, behalve de Limburgsche aan het station. Voorwaarden te verkrijgen bii den Secretaris. Namens het Bestuur, P. VAN DIJKEN, Voorzitter. F. D1ELEMAN Fz., Secretaris. Het Bestuur der BURGERLl-JKE GODS- HU1ZEN te GENT, zal op Vrijdag 26 iuli S9S2, om i) uren 's morgens in de verkoopzaal voor notarissen te Gent in het het jachtrecht op 251 hectaren land in de polders Catharina, Willem III en Van Lijnden. het jachtrecht op 25 hectaren land in de polders Zaamslag en Aandijke. Statiestraat 8, GENT, Wegens ongesteldheid ter over- IP®®* name aangeboden een een burgerbestaan oplevereude. Brieven franco aan P. C. LINDHOUT, Bakker, Axel. een reeds 30 jasrem bestaande in Kruidenievswaren, Comestibelen Ztrogistartikelen, en Gedistilleerd een flink bestaan oplevereude en gevestigd in een drukke plaats in'Zeeland. Brieven franco te zenden onder motto ,,Z.4.AK aan het bureau van de Ter Neuzensche Courant- StationswegTer Neuzen. 5„- \fea*koop van alle voorkomende materialen. af'komstig van sloopen van gebopwen en scbepen aan billijken prijs. Verhimrt en verkoopt: KARREN, KRUI- WaGENS, KETEN, STELLINGGER1EF enz. Aanbevelend, TER NEUZEN. GROOTE SORTEERIKG Wollen-, Kapok-, Zeegras- en Stroomatrassen, u f-Vf" -•/ P (APEN ZEEP) Adres: Wed. J A C. PilEERTEl^S, heeft gaarne een zacht rein gezicht, een jeugdig frisch uiterlijk, en een mooi teint. Dit alles geeft: roode, ruwe en opengesprongen huid in een nacht blank en fluweeiTacht. Tube 35 cent bij ems VAN

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1912 | | pagina 2