TRANSVALIA R1JWIELEN le klasse Hollandsch fabrikaat.Jj OpenTjare Verkoopiag. Qpeabare Verkooping. BEfiSTIAAL: S&I ROMMEL-BROEKSMA. - TER NEUZEN. ZOMERMANTELS. B L O U S E N. Mantelcostumes. - - - Costuumrokken. Afgepaste Hobos in "broderie en kant. Reuzen sorteering Heerendassen. Openbare Verkooping. Openbare Verkooping. BEESTIAAL RUTUIGEN: Rieten Stoelen. a. op Vrijdag 26 April 1912, en b op Dinsdag 1 Mei 1912, PAARDEN. Opt&baie Verkoopiag. Prachtige modellen. - - Lage prijzen. Dinsdag 23 April 1912, Landbouwgereedschap landbouwgereedschap EENIG H U IS R A AD, Herberggerief, O 1ST T "V" -A. TST Gr IH1 1ST Een zeer uitgebreide collectie De grootste verscheidenheid in: ST0F. KAT0EN. FLANELLET. BATIST, VOILE, enz, enz. Prijzen van 90 cent tot 12 gulden. Nieuwste Changeant Zijde voor Blouses. Geheel nieuwe modellen Corsetten, zeer gemakkelijk passend. Dames Wandeltasciijes. DaruSerdag 25 April 1912, Landbouwgereedschap Wegens isitscheiding van bedrijf. Binsdag 30 April 1912, 10 Paarden, 18 stuks Hoornvee, Landbouwgereedschap Melkgereedschap Huisraad: N ieuwe zending Jacs deKok, Ter Neuzen. De Notaris J. A. Dreg mans te Axel, zal ten verzoeke van de heeren Gebr. STEIJAERT te Westdorpe, op de thans nog door lien be- woonde hofstede aldaar, op des voormiddags 10 ure, verkoopen 10 stuks PAARDEN, als 1 vosse Merrie oud 8 jaar met veulen 1 dito oud 9 jaar met veulen 1 dito oud 5 jaar, dik van veulen 1 dito oud 4 jaar 1 dito oud 2 jaar; 2 dito oud 1 jaar en 1 bruine Merrie oud 15 jaar (looppaard). 13 stuks HOORNVEE, als5 Melkkoeien, 2 Runders oud 2 jaar, 2 dito oud 1 jaar, 1 Stier oud 1 jaar en 3 Kalveren, en 3 Yarkens dik van biggen 1 Tilbury met tuig, 3 Menwa- gens, 1 Driewielskar, Stortekar iMSSb met draagkussen, 4 ijzeren Ploegen, 1 Kettingegge, 1 ijzeren Vijf- balksegge, 6 houten Eggen, Zaaimachine, Stroosnijmolen, Aardappfclregel, 2 Sleden, Zeeftenmolen, kleine Scholfel, Beerton, Groote Beerbak, Lamoen, Sleper, 2 Rol- blokken, 2 Geeselsteenen, Kruiwagen, 2 Ladders, Schoppen, Rieken, Vorken en Mesthaken, Zeil, eene partij Zakken, Rijzadel met Toom, eenig Paardetuig, Menreepen en ander Touwwerk. 'Maoris eenige koopen Brandhout, Stroo, Hooi en Beeten, de Mest in den mestput en wat verder zal wordeu voorgebracht. Onbekende personen en achterstallige betalers worden niet als koopers of borgen aangenomen. Koopen tot en met f 3,koniant. Het overige op tijd van betaling, onder borgtocht desgevorderd. De Notaris J. A. Dregmans te Axel zal ten verzoeke van den Heer B. 0.1JSEBAERT, op de door hem nog bewoonde hofstede //Reigers- bosch", nabij station K1JKUIT, verkoopen: ties namiddags £2 ure Groene en droge Mutsaard, 500 eiken Bandroeden en Latten, Hooi, Stroo en Beeten, enz. 27 stuks 1 Elza, vosse merrie, oud 7 jaar, met veulen, ingeschreven in het Z. B. S., onder no. 416. 2 Coquette Nieuw, bruine merrie, oud 5 jaar, Z. B. S. no. 818. 3 h lora, zwarte merrie, oud 5 jaar met veuleD, Z. B. S. no. 497, driemaal bekroond. 4 Fanny, bruine merrie, oud 9 jaar. 5 Caline, vosse merrie, oud 4 jaar, met veulen, Z. B. S. no. 699. 6 Mina, vosse merrie, oud 14 jaar, Z. B. S. no. 498. 7 Ninon, vosse merrie, oud 8 jaar, Z. B. S. no. 418, met veulen. 8 Snel, vosse merrie, oud 6 jaar, Z B S. no. 424. 9 Bertha, vosse merrie, oud 11 jaar, Z. B. b. no. 191, dik van veulen of geveulend. 10 Blondine, vosse merrie, oud 4 jaar, Z. B. S. no. 698, eenmaal bekroond. 11 Margo, vosse merrie, oud 12 jaar. 12 Ida, vosse merrie, oud 15 jaar. 13 Lisson, donkerbruine ruin, oud 4 jaar, goed gedresseerd looppaard. 14 Yeuka, bruine merrie, oud 7 jaar, Engelsch volbloed, goed gedresseerd. 15 Nelly, vosse merrie, oud 5 jaar, goed gedresseerd looppaard. 17 18 19 20 21 22 23 Gizelle, stekelvos, oud 2 jaar, veulen- boek no. 518, eenmaal bekroond. Lady, vosse merrie, oud 2 jaar, veulen boek no. 517. Erna, vosse merrie, oud 2 jaar, veulen- boek no. 516. Mazettine, bruine merrie, 2 jaar. Avenir, vosse hengst, oud 2 jaar. Cambrinus, vosse hengst, oud 2 jaar. Max, vosse ruin, oud 2 jaar. 24 25 26 27 Robert, bruine hengst, oud 1 jaar, veulenboek no. 928. Prince, donkerbruine hengst, oud 1 jaar, veulenboek no. 929. Leon, vosse hengst, oud 1 jaar, veulen boek no. 927. Minerva, vosse merrie, oud 1 jaar. vosse hengstveulen. - 40 stuks HOORKJWEE s als 8 Koeien bekalfd of gekalfd, 6 tweejarige Run ders, 12 Hokkelingen, 12 Melkkalvers en 2 Springstieren. VARKENS: 5 drachtige Zeugvarkens, 1 Zeug met biggen, 2 vette Yarkens, 4 Loopvarkens. PLU1MVEE s 200 Hoenders en Hanen. 1 vierwielig open Zomerrijtuig met lantaarns met twee koperen tuigen. 1 vierwielig Rijtuig met getuig. 1 vier-persoons Tilbury met getuig. 1 tweemans Tilbury met getuig. 1 Dresseerkar. 7 Menwagens, 2 Stortekarren, diverse houten en ijzeren Eggen, diverse houten en ijzeren Ploegen, 1 Scholfel, 2 Rolblokken, 2 Molborden met kettingen, 1 Dorsch- machine met manege, een Zaaimachine met Wiedmachine, 1 Maaimachine, 1 Hooihark, 1 Beerbak met Wagen, 2 Aalpompen, 2 Beetenmolens, 2 Slepers, 4 Sleden, 2 Zaad- zeilen, 2 Zaadsleden, 3 Windmolens, 2 Snij- paarden, 1 Graanharp, een Weegbrug, draagvermogeu 5000 kilo's, 2 Basculen met Gewichten, Graanmaat, Graanzeetten, Schoppen, Rieken, Vorken, drie Ladders, Draineergerief, Menreeped, Paardentuig, Monstertuigen, 1 Zadel, een Rijtoom, 1 Aardappelbesproeier. Yerder eenig HUISIIAAD, zooals Kleer- kasten enz. VOLGORDE I)ER VERKOOPING lO'/s uur Pluimvee, Rijtuigen en Landbouw- halm. 11 /g uur: Paarden en verder Beestiaal. Onbekende personen en achterstallige betalers worden niet als koopers of borgen toegelaten. Koopen tot en met f 3,contant. Het overige op tijd van betaling onder borgtocht desgevorderd. Op de hofstede bestaat gelegenheid tot af- spanning en is bergplaats voor fietsen. Geenerlei muziek of gezaug wordt op de hofstede toegelaten. Op den dag der verkooping mag niets worden geruimd dan het Beestiaal. De Notaris J. A. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van den heer CAM. VAN LAERE, aan zijn woonhuis te Axel (Verlorenhoek) op Dm&dag den 30 April 1382, des na middags J1/2 ureverkoopen: als 2 Pluimenbedden met Toebehooren, 3 Ledikanten (w. o. 1 ijzeren), Kleerkast, 6 Tafels (w. o. 1 Uittrektafel), Stoelen, Banken, Ketels, Spiegels, Lampen, Kachels, Klokken, Wekker, Schilderijen, Koffiemolen, Zeeften, Messen, Vorken, Lepels, Flesschen en Doozen. als Kermistafels, Toonbank, Buffet, 2 Pierspelien, Karaffen, Glas-, Geleierd- en Aardewerk, bestaande uitSoepterrine, Borden, Vleeschschalen, Vischschaal, Saus- kommen, Fruitschalen, Kopjes en Schotels. lfoorts 2 Goten belegd met zink (6 en 7 M. lang), arduinen Regenbaksteen, Vlas- reep met bank, Handvlasbrakel, en eenig afbraak enz. enz. Jac8 de Kok, Ter Neuzen. Groot sortiment, in verschillende prijzen. prijzen. De Notarissen J. A. Dregmans te Axel en L. J. van der Moer te Ter Neuzen, zullen ten verzoeke van de Erven I. D1ELE- MAN BUIJZE, op de hofstede vroeger bewoond geweest door dbr. F. D1ELEMAN, in den Beoostenblij-benoordenpolder te Axel, op .des voormiddags 10 ure, verkoopen 10 stuks PAARDEN als 2 zwarte Merrien oud 6 jaar, beiden dik van veulen. 1 bruine Merrie oud 15 jaar met veulen, vosse Merrie oud 9 jaar, dik van veulen, 1 bruine Ruin oud 3 jaar, 1 dito oud 2 jaar, 2 bruine Merrien oud 2 jaar en 2 dito oud 1 jaar. 29 stuks HOORNYEE, als4 Melkkoeien (bekalfd en ongekalfd), 4 gekalfde Yaarzen, 1 driejarige vette Vaars, 9 twee jarige Runderen, 4 eenjarige Runderen, 2 Springstieren en 5 Kalveren. 10 stuks VARKENS, als: 7 vette Varkens, 2 dikke Zeugen en 1 Loopvarken. Verder 60 Hoenders en Hanen en 6 Eenden. 3 Menwagens met toebehooren, jlgewBu. Stortekar, Tilbury, 3 ijzeren Ti TTivn* Eggen, 5 houten Eggen, Ketting egge, 2 Cappon-ploegen, Zeeuwsche Ploeg, Aardappel-aauaarder, Wiedmachines, Snij- molen, Peeenmolen, Windmoleu, Cultivator. Rolhlok, Zwingen en Aanschijnen, Sleper, 2 Sleden, Geeselsteen met paard, 2 Tarwe- zeefteu, 2 Gerstezeeften, Bascule met gewichten, Graanmaat, Graankisten, Kook- fornuis, Teeltuin, Tuimelkarn, 4 lange Ladders, Touwwerk, 2 cementen Water- bakken, 3 Bietenrieken, Vorken, Rieken, Schoppen en Mesthaken, enz., enz. VooHta: De Mest in den mestput, Tarwe- stroo,Gerstestroo, Haverstroo, droge Mutserd en Brandhout enz. Onmiddellyk daarna60 aren Klaver te velde, wassende op landen in de nabijheid van voormelde hofstede. Onbekende personen en achterstallige betalers worden niet als koopers of borgen aangenomen. Koopen tot en met f 3,Jiontant. Het overige op tijd van betaling, onder borgtocht desgevorderd. Geenerlei muziek of gezang wordt op de hofstede toegelaten. Op de hofstede bestaat bergplaats voor fietsen, doch geen gelegenheid voor afspanning. De Notaris E. B. Durnolegn te Honte- nisse, zal ten verzoeke van Mejuffrouw de Weduwe JACOBUS VAN DAMME, op des voormiddags 10 uur, op de door haar bewoonde hofstede in den Langendam, gemeente Graauw, in het openbaar verkoopen bestaande o. m. uit als grijze Merrie oud 7 jaar met veulen, rouaan Merrie oud 3 jaar met veulen, bruine Merrie oud 12 jaar met veulen, vosse Merrie oud 10 jaar, bruine Merrie oud 4 jaar, rouaan Merrie oud 2 jaar, vosse Merrie oud 2 jaar, grijze Merrie oud 2 jaar, bruine Hengst oud 1 jaar en bruine dito oud 1 jaar (alle Brabantsch ras). als 4 baatgevende Koeien, 2 Kalfvaarzen, 3 anderhalfjarige Vaarzen, Springstier, oud 18 maanden, 3 eenjarige Ossen, 4 eenjarige Vaarzen, 1 Stierkalf (alle Hollandsch ras). 2 vette Varkens, Loopvarken en 4 Biggen. 2 Karnhonden, 100 Hoenders en Hanen. 3 Menwagens met ijzeren assen en rongen, zware Kar met kussen, Tilbury, Rijtuig op veeren, Zaaimachine met 9 rijen, hransch Zaaimachine, 3 Kadzandsche Ploegen, Ondergrondsploeg, 2 Rolblokken, Sleep, Molbord met ketting, verschillende ijzeren en houten Eggen, Kettingegge, 2 Sleden, Beerbak, Beerpomp, Handwiedmackine, Lamoen, 2 Zeefden, Scheimolen, Manege met tusscbenbeweging, Rechtstroodorsck- macbine, Stroomolen, Peeenmolen, Vee- verlosmackine, 2 Kruiwagens, 2 Kook- fornuizen, Slijpsteen, cementen Waterbak, cementen Hondenhok, Chilizeefd, Geesel steen met paard en voorscboten, 4 Scheeps- luiken, lange en korte Ladders, Trapladder, Zoldertrap. Schaafbank, Wageniichter, Kniebak, Wannen, Manden, Zeisen, Rieken, Mesthaken, Bijl, ijzeren Keggen, Spaden, Schoppen, Timmermansgereedschappen, Graanmaat, 3 Graanzeefden, 50 Graan- zakken, Bascule met gewichten, partij Balen, Meelkist, 800 droge en 200U groene Takke- bossen, 200 zware wilgen Kodden, 500 Weidepalen, partij Kliethout, party Boon- kodden, groote partij Stroo, Hooi en 400 kilo Aardappels. Melkontroomer, Hondenkarnmolen en Earn, Melkemmers, Zeefden, Roompotten. Kleerkast, 2 Hoekkasten, 5 Tafels, Uittrek tafel, 10 Stoelen, 2 Kachels, 2 Ledikanten, Waschmachine, 2 Waschkuipen, Aleesch- kuip, Spekkist, Baktrog, Koffer, Boekenrek, Jachtgeweer, zoo goed als nieuw, geleierd en ongeleierd Aardewerk en hetgeen meer zal worden gepresenteerd. ^uBs. "X. es h;

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1912 | | pagina 7