Gemengde berichten. BURGESLIJKE STAND. Word vervolga). Men schrijft uit Middelburg Woensdagnacht heeft de politie met minder dan vijf kalveren gearresteerd, terwyl een vijftal anderen van deze viervoeters, aan eene vervolging wisten to ontkomen. Dit tiental ionge °dieren liep geheel onbeheerd door Mid- delburgs straten te wandelen, eD tot des middags 12 uur was de onbekende eigenaar zich nog niet komen aanmelden. De vijf aangehouden dieren werden in een stal ondergebracht. In de door de wet voorgeschreven ver- gadering van 5 September van den gemeenteraad van Katwijk, werd o.a. tot wethouder benoemd de heer M. van Egmond. De benoeming ge- schiedde bij herstemming met den heer R. Ouwe- hand en daarbij werd de onregelmatigheid ge- pleegd dat beide personen aan de stemming deelnamen, wat de gemeentewet niet wil. Dadelijk dacht niemand aan een onwettige benoeming. Een paar dagen later werd dat gelanceerd en den heer Van E., gevraagd voor de benoeming te willen bedanken. Deze wilde dit niet en van weerskanten werden rechtskundige adviezen m- gewounen. Eenige leden vroegen nu vermetiging van de benoeming bij de Kroon en thans kwam een koninklijk besluit dat de benoeming als zoodanig is geschorst. Ten overvloede had men reeds een tijdelijk wethouder benoemd, zoodat het college in ieder geval voltallig blijft. Te Helmond hadden enkele fabrieks- en kantoorjongens, van 12 tot 14 jaar, van streek geraakt door het lezen van allerlei sensatie-lec- tuur, een misdadig plan beraamd. Zg wisten, dat de boekhouder van een groote machinefabriek tot 's avonds laat werkte, en dachten zij daarvan te profiteeren. Zg zouden 's avonds den man overvallen, een revolver voor het hoofd zetten, doodsteken en in het kanaal werpen en daaruade kas plunderen en wegloo- pen. Geen kleinigheid voorwaar Een der jeugdige boefjes kreeg evenwel be- rouw, liep naar den inspecteur van politie en vertelde hem alles. De jongens zijn gevat en werden verhoord, waarop zij alien bekenden. Een schipper, die met zijn schuit in de Hoofdvaart, bij Nieuw-Vennep, lag, bad ruzie met zijn vrouw en dreigde elk oogehblik met haar handgemeen te worden. Al kijvende en scheldende kwam hij nader, doch ook moeder de vrouw liet zich niet onbe- tuigd. Opeens struikelde de schipper en viel buiten boord te water. Oogenblikkelijk was nu de vrouw er bij om haar man in het donker uit het water te helpen, hetgeen haar ook gelukte. Natuurlijk was de ruzie nu ineens uit en was het botertje tot den bodem. Een ernstige klacht. De heer P. C. A. van der Breggen, te Bloemen- daal, stelt in een ingezonden stuk in het Hbl. de vraagKunnen ouders, wier zonen hun militairen dienstplicht moeten vervullen, hen gerust aan 's Rijks zorgen toevertrouwen en rekenen op behoorlijke behandeling en verzor- ging Hij beantwoordt deze vraag met een beslist neen. Een van zijn zoons, opgeroepen voor herhalingsoef'eningen, trad 4 September in dienst in zijn garnizoeu Haarlem (lOe reg. inf.). Na een vermoeiende week, vooral voor jongelui, die een meer zittend leven gewoou zijn, ver- trok de troep Maandag 11 Sept. naar het kamp te Nunspeet, waar oefeningen gehouden werden in verband met de z g. groote manoeuvres. Nimtner uitvallende, maakte hij alles mede en mocht daarom Zondag 17 Sept. thuis door- brengen, waar hij, hoewel vermoeid en verkouden door de doorgestane koude nachten, overigens in welstand verkeerde's avonds vertrok hjj weer. Dinsdag 19 Sept. 's morgens vroegtijdig ont- ving ik, zoo schrijft de heer Van der Breggen verder, een eigenhandig geschreven briefkaart, waaruit ik zag, dat mijn zoon ziek was. Het jongmensch geheel kennende, gevoelde ik da delijk, dat zijn ziekte erger was dan hij zich uitlietdaarom besloot ik, teneinde de aandacht op het geval te vestigen, den geheelen, woord- getrouwen iuhoud van de briefkaart te seineu aan den commandant van de legerplaats, welke depeche (voor 9 uur reeds verzonden) luidde /Commandant legerplaats bij Nunspeet. \an mijn zoon, milicien-soldaat, lOe regiment infau- terie 3e bat. lste compagnie zooeven uavolgend bericht„Vannacht kreeg ik ineens erge buik- pijn, meldde mij ziek, maar moest toch uitrukken. Na een 1/2 uur loopen liet ik mij uitvallen, sjou wde naar kamp terug onderweg was ik misselijk, de pijn was veel erger met veel moeite heb ik mij nu laten opnemen in ambulance ik hoop spoedig beter te zijn want voel mij ellendig" Naar aanleiding dit bericht verlang ik gestreng onderzoek, jongmensch steeds plicht vervuld, geen onwil." Voorts verzocht ik mijn te Leiden studeerenden oudsten zoon (med. dots.) ter onderzoek naar het kamp te vertrekken, die daar's avonds 7 uur arriveerde en zijn broeder in een tent alleen aantrof (de ambulance was volgens zeggen vol), liggende op stroo, klagende over veel pijn in den buik. Hij onderzocht toeu zijn broeder. en maakte onmiddellijk zijn diagnose appendicitis Mijn zoon verklaarde toen nog niet onderzocht te zijn, (dus noch voor het uitrukken, waartoe hij gelast werd, noch na aaukomst in het kamg); men had hem gewoonweg poeders gegeven voor maag- en darm-catarrh, hetgeen men dacht dat de ziekte was. Het was toen Dinsdagavond men had den armen jongeu zonder onderzoek, zonder eigen- lijk noodige verzorging (hiervoor heb ik ook bewijzen) dus pl.m. 36 uur kalm laten liggen lijden. Toen mijn oudste zoon zijn diagnose mededeelde aan een militair dokter (lste luitenant) en later aan den kapitein dokter, wilden dezen niet met zijn diagnose medegaan. Toen mijn zoon, als doctorandus tegenover twee artsen niet willende discussieereu over deze diagnose ,vroeg om toch zijn zin vau overbrengen per brancard te verkrijgen (het kamp moest den volgenden dag geheel opgebroken worden), of de zekerheid kon gegeven worden dac het dan geen appen dicitis was, durfden de twee artsen dit niet aan Daarom eischte mijn oudste zoon namens mij voor zijn broeder overbrengen per brancard per eersten trein den volgenden morgen naar het hospitaal te Utrecht. Ook hiertegen werden eerst bezwaren geopperd betreffende formaliteiten met de spoordoch toen aangeboden werd, dat vervoer voor eigen rekening te nemen, begon men anders te spreken en heeft dat vervoer Woensdagochtends voor Rijks rekening plaats gehad, zooals dit verlangd was. Te Utrecht werd de brancard door mijn zoon opgewacht en de patient in het militair-bospitaal opgeno- men, het onderzoek daar ter plaatse wees direct uit, dat de diagnose door mijn zoon (een dus nog niet afgestudeerd arts) geheel juist was, in tegenstelling met die der beide artsen uit het kamp." Op 23 September is de patient overleden. Verder deelt de heer Van der Breggen mee, op zijn telegram van Dinsdagochtend 19 Sept. eerst Vrijdag 22 Sept. antwoord te hebben ont- vangen, in welk officieel antwoord, geteekend door den kolonel-commandant van het lOreg. infanterie, o.m. werd meegedeeld dat de patient naar het militair hospitaal te Amersfoort was gedirigeerd. Een nieuw park cadeau We hebben onlangs meegedeeld, dat eenige vermogende Amsterdammers het voornemen koesteren de gemeente een kapitaal aan te bieden onder voorwaarde dat daarvoor een wandelpark wordt aangelegd, dat in 1913 zou moeten ge- reed zijn. We hebben daarbij meegedeeld, dat 't in de bedoeling lag, dit park te openen tege- lijkertijd met de alsdan te houden internationale koloniale tentoonstelliDg. Dit bericht eischt in zooverre aanvulling dat de schenkers van dit park de aanbieding vooral willen doen samenvallen met het eeuwfeest van het herstel van Neerlands Onafhaukelijkheid 1913. Het tot nu aan wandelparken niet rijkbedeelde Amsterdam, zal met vreugde die scbenking aanvaarden. Tel. - Taai leven van een hond. Drijvende achter een konijn was de hond van een laudbouwer te Gorstel in een dassenhol terecht gekomen waar door eeu zich daarin bevindenden wortel van het eiken akkermaalshout het dier er Diet weer uit kon komen. Gedurende 26 dagen heeft hij zonder eten en drinken in dat hoi gezeten, tot hij door een boerenknecht, die daar toevallig voorbg kwam, werd opgemorkt. Door grond weg te graven en den wortel te verwijderen, wist deze den hond uit zijn gevangenis bevrijden. Het dier was zeer vermagerd en kon nauwe- lijks meer loopen. Door zorgvuldige behandeling ten huize van zijn eigenaar, den heer A Have, is hij thans weer hersteld. Dinsdag is aan boord van het wrak der ,,Liberte", hetwelk thans wordt leeggeruimd door matrozen, een merkwaardige ontdekking gedaan. Onder een hoop ijzer en staal werd een boek gevonden, getiteld, ,,De marine van weleer", geopend op de bladzijde eener gravure die de ontploffing aan boord vau bet Engelsche fregat „Quebec" voorstelt, die op 7 October 1779 plaats had, gedurende bet gevecht op de reede van Ouessant, met het Fransche fregat jjSurvaillante". Mijnramp. Uit St. Etienne wordt geraeld dat Woensdag brand is uitgebroken in de Dordot-mijn, aldaar Terwijl een ploeg arbeiders bezig was afsluitingen te plaatsen, heett er een ontploffing plaats gehad De overheid is naar de plaats des onheils ver- trokken. De ontploffing moet circa tien minuten over half een des nachts plaats gehad hebben, maar is eerst veel later bekend geworden. Een dertig- tal arbeiders ongeveer waren onder leidiug van den ingenieur Baup bezig den voortgang te stuiten van den brand, die Dinsdag in de mijn was uitgebroken. Zes arbeiders bevouden zich op een diepte van 500 meter, van waar een dood paard naar boven gebracbt moest worden, toen er een ontploffing plaats had. Deze arbeiders vluchtten weg. Tot hen behoorde de opzichter Ribaud, die, toen hij op zijn weg twee arbeiders vond liggen, van wie de eene afgrijselijke brand- wonden had, beideu naar de lift wist te dragen en hen daardoor redde. Toen was het over half drie. Er werd alarm gemaakt, maar er kon geen hulp meer verleend worden. Ingenieurs, de directeur der mynen en andere trachtcen tevergeefs in de mijn neder te dalen. Half verstikt kwamen ze weer boven. Tegen vier uur is de directeur der mijnen, met vijf ingenieurs en dertig man langs een anderen weg in de mijn gedaald. Sedert vernam men niets meer van hen. Om elf uur 's avonds telde men zes-en-twintig dooden, onder wie de ingenieur Baup. De lijken zijn bovengebracht. Men heeft geen hoop meer, de door Baup aangevoerde arbeiders levend uit de mijn te brengen. Naar de Matin uit St. Etienne verneemt, waren er negen-en-dertig man in de mijn bezig om den brand te blusschen, toen de ontploffing plaats had. Een Belgisch consortium, door Fransche kapitalisten gesteund, is voornemens op de Noordkust van Frankrijk installaties te bouwen die, gedreven door de daar heerschende sterke regelmatige getijdenstroomen, electriciteit moeten opwekken. Het opgewekt electrisch arbeids vermogen wordt aangewend om uit de lucht de vrije stikstof af te zonderen, die dan met behulp van uit het zeewater gewonnan zouten een kunst meststof van hooge handelswaarde levert. De Europeesche havens. Er is een ver- gekjkende statistiek verschenen van de ont- wik'keling der 7 voornaamste Europeesche zee- havens gedurende het laatste lOtal jaren 1900— 1910. Londen, dat in 1900 bovenaan stond met 15.553.000 tons heeft zich gehandhaafd met 18.631.000 in 1910 dus een toename van ruim 3 millioen tons. Op de tweede plaats staat nu Hamburg, dat in 1900 op de vierde stond, het had toen 8.038.000 tons en thans 12.657.000, een toe name van 4.6 millioen. Op de derde plaats is Liverpool gebleven met 10.9 millioen nu tegen 9.3 millioen in 1900. De vierde plaats be kleedt nu Antwerpen met 10.756.000 tons tegen 5.692.000 in 1900, na aftrek van de 15 pCt. die de Belgische maat van de overige verschilt. De toename van Antwerpen bedraagt dus ruim 5 millioen en overtreft daardoor die van Ham burg met 450.000 tons, zoodat, wat de uit,- breidiug betreft, Antwerpen bovenaan staat en Hamburg in de tweede plaats komt. Een sterke uitbreiding kreeg ook Rotterdam met 4,3 millioen tons, ofsehoon het, met zijn totaal vau 10.7 tegen 6.3 in 1900, de vijfde haven gebleven is. Cardiff dat nu 10.3 millioen ton heeft, tegen 9.5 in 1900, is van de 2e tot de 6e plaats teruggesteld, en Marsseille dat in 1900 met 6,2 millioen ton de 6e haven was, is nu de 7e met 9,4. Hamburg heeft dus sedert 1900 Cardiff en Liverpool ingehaald, Antwerpen haalde Marseille, Rotterdam en Cardiff in, terwijl het op het oogenblik, evenals Rotter dam, reeds dicht aan den voorsprong van Liver pool is genaderd. De scholier Magnaghie van de handels- school te Pavia, heeft op een zijuer leeraren, bjj wien hij geen voldoende cijfers had behaald, vyf revolverschoteu afgevuurd, waarvan er twee den leeraar in den arm troffen. Magnaghi wilde zich vervolgens op den leeraar werpen, doch werd tegengehouden en gearresteerd. had van 3 bij 3 M. of 3 bij 4 M. zou men wellicht al een heel eind komen. De heer Lensen vraagt of de heer De Jager bedoelteen kluis voor het geheele archief, dan wel meer speciaal voor de akten van den Burgerlijken stand. De heer De Jager: Ik bedoel voor alle stukken die waarde hebben. De heer Lensen: De belangrijkste stukken zouden daarin geborgen kunnen worden. De VoorzitterHet beste zou zijn om daarover eens nader te denken en een plan met begrooting in te dienen. De heer Drost: We zouden een kluis kunnen maken onder de Hoogere Burgerschool De heer De Jager: Dat zou niet bij de secretane zijn. De heer Drost meent dat zulks voor het archief minder zou beteekenen. De Secretaris merkt op dat de acten van den Burger lijken Stand niet buiten de secretarie mogen bewaard worden en op eene nadere vraag deelt hij mede dat hier acten van den burgerlijken stand zijn vanaf 1815. De Voorzitter: We zullen eens nader informeeren en den post voor memorie uitlrekken. De heer DrostWe zouden er 5 voor kunnen zetten, dan wordt het niet vergeten. De heer De Jager merkt naar aanleiding hiervan op dat het hem persoonlijk volstrekt niets schelen kan of de Raad op zijn denkbeeld ingaat ja dan neen, maar meent dat er geen aanleiding is om het in een bespottelijk dag- licht te stellen, door een voorstel om er f 5 voor te ramen. Een feit is dat de Raad besloot om tot assurantie .over te gaan en dat hij nu meende een goedkoopere en betere oplossing aan de hand te kunnen doen. De heer Drost protesteert tegen de meening van den heer De Jager dat hij de bedoeling had diens voorstel bespottelijk te maken. Het is hem met het voorstel daar- voor een klein bedrag te ramen volkomen ernst, dit ge- schiedt meer om ergens de aandacht op gevestigd te houden, en de heer De Jager maakt zich onnoodig warm. Wel wil spreker te kennen geven dat naar hij meent voor het bergen van het archief der gemeente wel een magazijn zou noodig zijn en hij ziet er geen kans voor om dat daar te stellen het bergen van het archief der gemeente gaat met zoo gemakkelijk als een rentenier dat zijne etfecten doet. Het kan echter geen kwaad dat de zaak eens overwogen wordt. De heer Moggre deelt mede dat er ook door de eom- missie hierover gesproken is, de heer De Jager heeft vrij- wel hare meening weergegeven, maar de commissie was huiverig er mede voor den dag; te komen met het oog op de kosten die te verwachten zijn. Besloten wordt, op voorstel van den Voorzitter, om den post archief voor memorie uit te trekken. De post onder art. 11 van deze afdeehng, telefoonaau- sluiting van het gemeentehuis aan de rijkstelefoon wordt in verband met den prijs van het abonnement verhoogd tot 37,50 (deze was uitgetrokken op 30). Aid. 3. Verdere kosten van den Burgerlijken stand. 228,67*. Bij dezen post vestigt de commissie de aandacht op de mooelijkheid tot het inwisselen van onbeschreven zegels in de afgesloten registers van den Burgerlijken stand, be- rustende ter gril'fie van de arrondissements-rechtbank te Middelburg en in het archief der gemeente. Wellicht kan deze inwisseling van eenig voordeel voor de gemeente zijn. De Voorzitter deelt mede dat er werkelijk nog al veel zegels kunnen worden orngewisseld. Burg, en eth. stellen zich voor daartoe over te gaan. De Secretaris deelt mede dat er blijkens een ingesteld onderzoek voor een bedrag van f 525,05 aan onbeschreven zegels beschikbaar is. De heer Drost merkt op dat dan deze post heelemaal zou kunnen geschrapt worden en uit de opbrengst dier zegels de uitgaaf bestreden kunnen worden. De Secretaris brengt hem onder het oog dat dit met gaat, daar men voor die zegels geen geld terug krijgt en men ook niet te alien tijde voor die omwisseling kan klaar komen. Daar moet vooraf over geschreven worden aan den Griffier van de Rechtbank en de ontvanger van het zegelkantoor om te vernemen wanneer het hun gelegen komt die omwisseling te bewerken. Het best is den post te laten staan en als dan de omwisseling heeft plaats gehad kan de waarde der zegels als ontvangst in de rekening verantwoord worden als inkomsten van buiten- gewonen aard. Dit wordt goedgevonden. in te ten Axel. Huweiijks-aangiften. 6 Oct. Cornelis Johannes van de Casteel, uud 27 j., jm. en Jacomina Susanna Vinke, oud 26 j., jd. 13 Oct. Frederik ran Tatenkove, oud 24 j., jm. en Joeina Maria Hamelink, oud 22 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 5 Oct. Marinus Aarnout Kole, oud 23 j., jtu en Catkarina Antonina Maria Hamelink, oud 22 j., jd. 12 Oct. Jun Ramondt, oud 22 j, jm. en Maatje Dekker, oud 21 j.. jd. Geboorteu. 3 Oct. Madeleina Louisa, d. vau Theophilut van Rattingen eu vau Isabella Seraptiina van Goethem. 7 Oct. Irma Louisa, d. van Oscar Joseph Mattel^ en van Huberta Maria van Santberghen. B Oct. Francina, d. van Fieter Goossen en van Franpoise Scboonakker. Johanna Maria, d. van Marinus Dieleman en van Cornelia Wijna Jacob, z. vau Fieter Jan van Driel en van Anna Meertens. 9 Oct. Janneke Maatje, d. van Karel Fieter de Koeijer en van Margaretka Poulina van Tatenhove. Laurina, d. van Jacob Goossen en van Neeltje Dieleman. 10 Oct. Anna Maria, d. van Charles Louis n Ecke eu vuu Leonia Maria van Rumste. Maria Adriana, d. van Fieter Dekker en van Cornelia Adriana Levina de Feijter. 13 Oct. Elisa Maria, d. van Gustavus van Laere eu van Philomena de Brouwer. Overlijden. 1 Oct. Elisabeth Wolfert, oud 42 j., echlg. van Krijn Witte. 9 Oct. Johannes Fredericas Alphoi sus Claessens, oud 13 d.. z. van Fetrus Gerardus Johannes en van Maria Louisa Schelleman. 13 Oct. Adriana Magdalena Kagut (vau Vlissingen), oud 1 m., d. van Willem en van Johanna Maria Jonkman. iloeh. Huwelijks-voltrekkingen. 12 Oct. Simon Daniel Meeusen, oud 21 j., jm. en Catharine de Blaeij, oud 22 j., jd. Geboorten. 5 Oct. Adriaan, z. van Jan Donze en van Adriana Klaassen. 13 Sept. Cornelia Jannetje, d. van Martinus Hamelink en vau Jannetje Pladdet. in Oct. Adriana Ebrina Maria, d. vipn Martinus Abraham van der Welle en van Maria Helena Lantsheer. Overlijden. 10 Oct. Pleuntje Herrebout, oud 74 j., ecktg. van Adriaan Bedet. 35 uiicul Huweiijks-aangiften. 6 Oct. Julius Johannes van Wesemael, oud 36 j., jin. en Maria Philo mena Hoefijzers, oud 31 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 11 Oct. Arie van Diermen, oud 27 j., jm. en Martha Johanna van Leuven, oud 24 j., jd, Geboorten. 10 Oct. Maria Apolonia, d. van Hypolitus van Overmeeren en van Johanna de Block. Johannes Henricus, z. van Johannes Henricus Blanckaert en vau Paulina Rottier. Overlijden. 1 Oct. Alouisius Wnllems, oud 4 m., z. vau Ludovicus Antonins en van Cornelia Rozalia Boone. 4 Oct. Emilius Petrus de Waal, oud 1 m., z. van Eduard Dingenum en van Maria Rozalia de Bruijn. 5 Oct. Coleta Maria van Rampen, oud 1 m., d. van Aloijsius Cornelis en van Apolonia Amelia de Schepper. Philippine. Huweiijks-aangiften. 7 Oct. Gustaaf van Voren, oud 25 j., jm. en Clara Louisa Pauweis, oud 23 j., jd. v»n Went. Huwelijks-voltrekkingen. 7 Oct. Adolphus van de Winckel, oud 24 j., jm. en Sulema Johanna Sabina de Clerck (van Axel), oud 23 j., jd. 14 Oct. Cijrillus Andriessen, oud 26 j., jm. en Irma Anna Emma de Mul, oud 23 j., jd. Geboorten. 10 Oct. Antoine Stephen, z. van August de Maesschalck en van Elodie Rosalia Begijn. 12 Oct. Maria, d. van Evert van den Berg en van Emma Maria Constancia Dootjes. Overlijden. 4 Oct. Virginie Bauters, oud 79 j.,ecktg. van Petrus van Damme. St. Janmeen. Huwelijks-voltrekkingen. 5 Oct- Franciescus d'Hooghe, oud 39 j., weduwn. en Emma Steijaert, oud 32 j., jd. 6 Oct. Theophilus Martens, oud 21 j., jm. en Seraphine Louisa Wagenaer, oud 19 j., jd. Geboorten. 6 Oct. Augustus Franciscus, z. van Leo- nardus Janssens en van Cederina Delphina Catharina Colman. 8 Oct. Josephina Maria, d. van Alphonsiua van Houte en van Christina van Vlierberghe. 11 Oct. Elisabeth Maria Louisa, d. van Alfons Jozef De Wilde en van Maria Francisca Meersschaert. 13 Oct. Josephus, z. van Johannes Francies Janssens en van Ida Koolegem. 14 Oct. Camillus, z. van Franciscus Walgraeve en van Amelia Coleta Braem. Overlijden. 1 Oct. Een als levenloos aangegeven kind van het m. geslacht van Franciscus Thuy en van Maria Rosalia Martinet. Bertha Maria van Santberghen, oud 4 m., d. van Alphonsius en van Rosalia de Nijs. 3 Oct. Franciescus Kegels, oud 10 j., z. van Carolus Ludovicus en van Marianna van der Walle. 4 Oct. Maria Louisa Frankevijle, oud 7 m., d. van Franciscus en van Johanna de Block. 6 Oct. Camillus Marinus d'Olieslager, oud 1 m., z. van Cijrillus en van Maria Josephina Segers. WFeshlorpe. Geboorten. 6 Oct. Hilda Rosa Anthonette, d. van Camile Augustus Gijsel en van Sophia Amelia Ferdinanda de Maesschalck. 12 Oct. Richard Petrus Eduard, z. van Arthur Leonardus D'haene en van Maria Louisa van Bouchuute. Overlijden. 4 Oct. Eduardus Geilleit, oud 75 j., weduwn. van Virgenie Laureijs. 13 Oct. Maurice Prudent de Smaele, oud 14 d., z. van Trophynus Marinus en van Pharailda Mathilda Kalle. Kuiililarpe Geboorten. 4 Oct. Prudent Alphonsus, z. vaji Theophilus Henricus Seghers en van Mathilda Audenaert. Overlijden. 4 Oct. Irma Maria Audenaert, oud 10 m., d. van Livinus en van Marie Theresia vau de Walle.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1911 | | pagina 10