Laatste berichten. BURGERLIJKE STAND. Nieuw Circus van Gent. St. Odilienberg en Maasbracht werden reeds eenige met geweer en klem bait gemaakt. Bet zijn evenwel veelal de jongen, welke gevangen worden de oudere zijn bijna niet onder schot te krijgen, en in klemmen zijn ze nog moeielijker te bemachtigen. Jagers en jachtopzieners bezigen allerlei listen, oni reintje in de klemmen te lokken of onder sehot te krijgen, doch meestal toont de vos zieh slimmer dan zijne belagers. Tengevolge van het veelvuldige voorkomen dezer wilddieven klagen de jagers over vermin- dering van wild, vooral van konijnen. Dit zal dan ook niemand verwonderen, als men weet, dat een vossenfamilie, gewoonlijk bestaande uit de twee ouden en vier, vijf of zes jongen, per dag niet minder dan tien a twaalf konijnen buit maakt, behalve de kippen, welke de vossen hier of daar nog weghalen. De buit wordt echter niet dadelijk verorberd, doch in de met holen (pijpen) ondermijnde aarde, somwijlen wel ter oppervlakte van 200 M2., opgeborgen. Het gebeurt dan ook niet zelden, dat uit deze holen, wanneer de vossen verjaagd of gevangen zijn, na eenige dagen een vieze lucht naar buiten dringt, afkomstig van de zich in de holen bevindende konijnen, kippen, enz., waarbij het ontbindingsproces reeds aangevan- gen is. Meermalen is opgemerkt, dat de oude vossen, zoolang hun jongen de holen nog niet verlaten, uren ver op roof uitgaan. Een wellicht nog weinig gekende eigenaardige hoedanigheid van reintje is, dat hij, wanneer hem den sprong op een stuk wild mislukt, dezen nog eens herhaalt. Bereikt hij bij den tweeden sprong de plaats, waar het gevluchte wild gezeten heeft, dan laat hij, zijn snuit in de hoogte houdend, een jankend gehuil hooren, om vervolgens weer in het dichte hout- of struikgewas te verdwijnen. Voor eenige jaren geraakte te Hoorn een oude vos met een voorpoot in een klem. Hij nam evenwel met de klem aan zijn poot de vlucht. Het volgende jaar werd hij geschoten op een drijfjacht; hij had toen sleehts drie pooten. De vierde, waarmee hij in de klem gezeten had, had hij, om zich van de klem te be- vrijden, zich zelf afgebeten. Maandagmiddag klom de jeugdige A. v. Eijk te Amsterdam op een ijzeren hek, om naar de evoluties van de vliegmachine te kijken. Hy gleed er af en bleef met de linkerarm in een ijzeren pen hangen, zoodat deze ernstig ver- wond werd. De knaap moest in het ziekenhuis worden opgenomen. Verleden jaar Juli zou een dame te Londen in een electriscbe tram stappen. Toen zij een voet op de voetplank had, gaf de conducteur, die boven op de tram bezig was, het sein voor vertrek. De dame werd een eind meegesleurd en viel toen. Volgens haar dokter was zij door dit ongeval van een gezond mensch een wrak geworden. De rechter heeft haar gisteren 1000 schadevergoeding toegewezen. De Lon- densche graafschapsraad zal het moeten betalen. Voor de schepenrechtbank te Hamburg stond een kautoorbediende terecht, die beschuldigd werd een som gelds, welke hij voor zijn patroon moest incasseeren, te hebben verduisterd. Toen de beschuldigde verscheen, verspreidde zich in de rechtzaal een sterke geur van violette de Parme. De voorzitter ondervroeg den beklaagde of deze zich geparfumeerd had. Hoewel hij ontkennend antwoordde, eischte het openbaar ministerie, behalve 25 mark boete voor de ver- duistering, drie uren hechtenis wegens het gemis aan eerbied voor de rechtbank, waarvan de be klaagde blijk gaf door zich zoo overvloedig te parfumeeren. De ofBcier kreeg zyn beide eischen toegewezen. In de Worcester zijn een boerin en een arbeider van haar wegens mishandeling van een klein meisje, dat de vrouw zoogenaamd uit goedheid tot zich had genomen, veroordeeld tot ieder twee jaar tuchthuis met dwangarbeid. Het is weer de vereenigiDg ter bescherming van kinderen tegen wreedheid, die deze kinder- beulen voor het gerecht heeft gebracht. Jaren- lang is het meisje opgesloteD gehouden en mishandeld. Het eerst wat hem in 't oog viel, was zijn eigen naara als opschrift van een hoofdstuk, waarin hij bet hemeltergend onrecht bekende, dat hij Martha Rocke, de vrouw van majoor Warfield, had aangedaan, en moeder en zoon om vergiffenis bad. Hij vertelde hoe vinnig hij den majoor haatte en hoe hij uit wraak jegens hem oorzaak was, dat Warfield zijne onschuldige vrouw ver- stiet. Hij noemde zich zelf een eerlooze en klaagde zich voor God en de menschen aan hij erkende nu, hoe laag bij gehandeld had, doch hoopte, dat majoor Warfield aan de moeder van zijn zoon voile gerechtigheid zou laten wedervaren en beiden de plaats in zijn hart en zyn huis zou laten innemen, die hun toekwam. Traverse las deze bekentenis, die twee blad- zijden besloeg, met klimmende spanning. Men zag welk een geweldigen indruk deze onthul- lingen op hem maakten, want soms verried hij door een luiden kreet wat er iu zijne ziel omgiug. ,0, HerbertHerbertriep hij, terwijl by zijn handen waarin de papieren van den kapi- tein liet zakken, //zal ik ooit mijn vader kunnen Te Port de Bouc, bij Marseille, heeft de politie dezer dagen een razia gehouden in een door apachen veel bezocht nachtlokaal. Daarbij bleek, dat tal van minderjarige meisjes zich in dit schunnige gezelschap bevonden. De meisjes verklaarden, door de apachen tot een onzede- lijk leven te zijn gedwongen. Dezen exploi- teerden haar en maakten van den meisjeshandel een beroep. Nadat tal van getuigen geboord waren, bleken deze verklaringen juist te zijn. Ten overvloede werden zij nog bevestigd door een door de politie iD beslag genomen corres pondence. Zeven arrestaties van Marseillaan- scbe handelaars in blanke slavinnen hebben in verband met deze zaak plaats gehad. De Java-Bode schrijft: Diefstal in de gevangenisDe menschen in Holland zouden zich ziek lachen, wanneer zij er van hoorden. In Indie sluit men de dieven op, maar wie meent, dat daarmede de maatschappij beveiligd is tegen de onmaatsehappelijke gedragingen dezer heeren, heeft het mis. In de gevangenis, a la bonheur, maar het stelen laten ho maar 1 't Is in het dwangarbeiderskwartier te Glodpk gebeurd. Daar zijn drie „gedetineerden" be- trapt op het stelen van zink. Een mandoer deed dienst als tusschenpersoon, door de ge- stolen waar naar buiten te brengen en te ver- koopen. Wertheimer, een pas overleden bekende kunstverzamelaar, placht steeds als zijn beste affaire te noemen den koop van een oude Chineesche vaas, een unicum. Op een wandeling te Brigton zag hij haar toevallig in een kamer staan, belde aan, stelde zich voor als meneer Hamilton, deed alsof hij een woning zocht en wilde den geheelen inboedel en het huurcon- tract overnemen en nog 12,000 toe betalen als vergoeding, de bezitter der vaas taxeerde zijn hebben en houden heel hoog, op 216,000, veel te veel voor zijn meubilair. Wertheimer betaalde oogenblikkelijk, ook de beloofde 12.000. Een paar maanden later verkocht hij de Chineesche vaas voor 420.000. 's Gravenhage. Een Regeeringstelegram van 5 Mei betreffende de pestgevallen op Java, afdeeling Malang, meldt dat gisteren (4 Mei) 23 gevallen zijn geconstateerd, waarvan 14 met doodelijken afloop. Van de pestlijders van de vorige dagen over leden er nog 4, en van de koortslijders 1 aan longenpest. Soerabaja is gisteren besmet verklaard wegens pest. vergeven Arme moeder, zoo uwe deugd te miskennen, en u naar een bedriegelijken schijn tot zulk een treurig leven te veroordeelen en u zoo wreed te verstooten. O, welk een hart van steen moet majoor Warfield, mijn vader, die my niet eens kent, bezitten V Ach, Herbert, ik durf aan 't lijden mijner moeder niet denken, want dan stijgen gevoelens in mij op, die bijna aan haat en verachting grenzen jegens dengene, die ik als mijn vader eeren moet (Wordt vervolgd.) zeetijding en. Van 3 tot en met 4 Mei. Vau 3 tot en met 4 Mei werden langs de Oostsiuizen alhier 35 binnenvaartmgen op- en 25 afgeschutdoor de Westsl. 1- op- en afgeschut. Po.sitie der btooni.ichepen. ss I1ARALD van Hull naar Kroonstad passeerde 4 dezer Zondag 7 Mei a. s., om 3 ure, laatste dag- voorstelling door het tooneelgezelschap Van Oauwenbergheopvoenng van Veserteur, zeer indrukwekkend drama. Axel. Huwelijks-aangiften. 21 April. Charles Louis Albert fie Kidder (van Westdorpe), oud 22 j., jm. en Sulima Maria Simoen, oud 23 j., jd. 28 April. Petrus Johannes Sijs, oud 29 j., jm. en Anthor.ette Jeannette van den Berghe, oud 25 j., jd. Hermanus Smies, oud 23 j., jm. en Janneke Cornelia Loot, oud 24 j., jd. Geboorlen. 16 April. Leentje, d. van Jacob Meijer en van Magdalena Kamerik. 18 April. Jacomina, d. van Hendrik van Luijk en van Debora Krina Smies. 21 April. Maria, d. van Jan Hamelink en vanGeertruida de Footer. Pieter Boudewijn, z. van Martinus Oppeneer en van Susanna Pieternella Verberkmoes. Krina, d. van Levinus Schieman en van Maria de Pooter. 23 April. Adriana Petronella Hendrika, d. van Johannes Christiaan ViDk en van Tanneke Cornelia vau Vessem. Julia Maria, d. van Jules Marie Joseph van den Bon en van Marie Virginie Louise Boenne. 25 April. Jozias,z. van Arie de Pooter en van Krina den Beer. 26 April. Cor nells Gelein, z. van Jacobus Jansen en van Elisabeth Hamelink. 27 April. Antje, d. van Alexander van de Wege en van Cornelia Maria Verberkmoes. Joseph Augustus, z. van Cornelia Alphonsius Spietael en van Pharailda de Vrieze. Overlijden. 18 April. Jacobus van Hoorn, oud 51 j. eehtg. van Gijsberta Maria Hofman. 29 April. Jacoba Verschelling, oud 2 m., d. van Andries Cornelis en van Dina Adriana de Feijter. Hoschkapelle. Huwelijks-aangiften. 21 April. Anthonius Johannes Coolsen, oud 30 j., jm. en Louisa de Valck, oud 32 j., jd. Anthonius d'Hont, oud 26 j., jm. en Paulina Coolsen, oud 26 j., jd. Petrus de Valck, oud 29 j., jm. en Amelia van Laar, oud 26 j., jd. 28 April. Hypolitus Edmundus de Guijtenaer, oud 38 j., jm. en Paulina Verbraken, oud 34 j., jd. Petrus Jacobus Bogaert (van Stoppeldijk), oud 26 j., jm. eh Emilie de Maat, oud 24 j., jd. Geboorten. 5 April. Petrus Cornelis, z. van Eduardus van der Walle en van Anna Maria Erpelinck. 15 April. Maria, d. van Adriacus Verbraeken en van Maria Angelina Schelfaut. 23 April. Petrus Theophilis, z. van Theophilis Petrus Ottjes en van Regina Philomena Dullaart. 24 April. Martha Louisa, d. van Leo Haijette en van Amelia Seghers. lliiijjc. Huwelijks-aangiften. 25 April. Alphonsius de Potter (van St. Jansteen), oud 27 j., jm. en Isabella Gadaen, oud 28 j., wed. (van Henricus Deckers). Huwelijks-voltrekkingen. 26 April. Carolus Ludo- vicus Van den Ende (van Kieldrechi), oud 23 j., jm. en Maria Hersmia van Ruymbeke, oud 25 j., jd. Geboorten. 16 April. Petrus Joannes, z. van Desiderius Aloisius Verhelst en van Maria Louisa Voet. 18 April. Joseph Theophiel, z. van Fredericus Roelans en van Maria Ludovica Vermeulen. 19 April. Ivona Nathalia, d. van Johannes Franciscus van Gassen en van Emma Maria Boenne. 23 April. Philomena Blondina, d. van Victorius Alexander Van Reybroeek en van Stephanie Maria van den Berghe. Aloijsius C6sar, z. van Joseph us Johannes de Kever en van Maria Leonia De Kever. 24 April. Joseph, z. van Joannes de Beijn en van Mathilda Berting. 27 April. Delina Maria Christina, d. van Jacobus Crabbe en van Maria Francisca de Kaijser. 28 April. Albertus Alphonsus, z. van Petrus de Burger en van Emerentiana van Goethem. 29 April. Constancia, d. van Josu6 Piessens en van MariaDelphina Van den Berghe. 30 April. Amandus Fidelis, z. van Petrus Aloisius de Bruijcker en van Isabella Maria Thieleman. Overlijden. 20 April. Clara Maria de Wilde, oud 4 j., d. van Nicolaasen van Barbara de Koning. 26 April. Johannes Franciscus Verbist, oud 60 j., weduwn. uit het eerste huwelijk van Maria Josepha Himpens en uit het tweede van Clementina Joanna De Lee. 27 April. Rosalia Baart. oud 83 j., wed. van Benignus van der Kruijssen. 29 April. Gilles Francies Hageman, oud 38 j., echtg. van Elisa Bleijenberg. fcinewaclit. Huwelijks-voltrekkingen. 19 April- Josephus Joannes Adriaenssens, oud 28 j., jm. en Jo sephine Leonia Maria de Roover, oud 25 j., jd. 26 April. Bernardus Leonardus van der Aa, oud 26 j„ jm. en Maria Verniuimen, oud 20 j., jd. 27 April. Oscar Joseph Mattel^, oud 27 j., jm. en Huberts Mara van Santberghen, oud 20 j., jd. Geboorten. 14 April. Petrus Alphonsus Coleta, z. van Aloijsius Josephus van Hove en van Maria Antonia van Hove. Maria Theresia Pharaildis, d. van Alphonsus Adolphus de Schepper en van Fidelia Rombaut. 27 April. Alphonsus Josephus, z. van Honord Michielsens en van Maria Louisa De Vos. 29 April. Irma Philomena, d. van Theophilus van de Vijver en van Maria Valerie Baecke. Overlijden. 27 April. Leon Paulus van Goethem, oud 26 d., z. van Prudent Adolf en van Anna Philomena Louisa d'Hooghe. 30 April. Albertus Josephus van Pottelberghe, oud 5 m., z. van Aloijsius en van Cecilia Maria van Brussel. iloek. Huwelijks-aangiften. 6 April. Martinus Hamelink, oud 23 j., jm. en Jannetje Pladdet, oud 24 j., jd. Jan Dirk Haak, oud 27 j., jm. en Elisabeth Dieleman, oud 24 j., jd. 14 April. Hendrik Zevenhuizen, oud 22 j., jm. en Dingetje Adriana Haak, oud 21 j-, jd. Huwelijks-voltrekkingen. 20 April. Martinus Hame link, oud 23 j., jm. en Jannetje Pladdet, oud 24 j., jd. 20 April. Jan Dirk Haak, oud 27 j., jm. en Elizabeth Dieleman, oud 24 j., jd. 27 April. Hendrik Zeven huizen, oud 22 j., jm. en Dingetje Adriana Haak, oud 21 j-, jd. Geboorten. 4 April. Louis, z. van Levinus de Blaeij en van Pieternella de Pooter. 8 April. Johannes Anthonie, z. van Pieter Cornelis Moens en van Elena Franfoise Kaan. 9 April. Johannes Willem, z. van Willem Cornelis van Petegem en van Jacoba Pieternella Moens. 11 April. Petrus, z. van Levinus Jacobus Klaassen en van Janna Sara Deij. 17 April. Willem Pieter. z. van Marinus de Feijter en van Pieternella Sol. 24 April Jacobus, z. van Johannes Cornelis de Zeeuw en van Frangoise Leijs. 25 April. Cornelia Adriana, d. van Hendrik Jan Dieleman en van Huigtje Pieternella Bruijnzeel. 28 April. Pieter Dirk, z. van Willem Jansen en van Maatje Donze. Overlijden. 13 April. Suzanna de Braal, oud 2 m., d. van Jan en van Pieternella Bakker. 15 April. Jo hannes Jansen, oud 69 j., weduwn. van Willemtje van der Maas. ■luntenisRe. Huwelijks-aangiften. 21 April.^Joseph Anthonius van Heese, oud 26 j., jm. en Rozalia Cornelia Sey, oud 29 j., jd. Jan Francies Elias, oud 43 j jm. en Sophia Pieters, oud 36 j., jd. 28 April. Edmundus Cornelis Fassaert, oud 31 j., jm. en Berta Wilhelmina Luijten, oud 20 j., jd. Jan Francies van Meele, oud 24 j., jm. en Maria Anna Maas, oud 26 j, jd. Anthonie Jacob Dieleman, oud 29 j., jm. en Janna Dieleman, oud 30 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 29 April. Josephus Hoet- ijzers, oud 33 j., jm. en Philomena Steijns, oud32j.,jd. Josephus Pouwels, oud 31 j., jm. en Anna Maria Marcelis, oud 32 j., jd. Van de Lavoir, oud 28 j., jm. en Elisabeth Asselman, oud 25 j., jd. Judocus Pieters, oud 33 j., jm. en Louisa Rosalia Pauwels. oud 29 j., jd. Geboorten. 15 April. Elisabeth Louisa, d. van Alphon sus Edmundus Pieters en var Rosalia Durinck. 16 April. Eugenius Alexander Johannes, z. van Johannes Adri- aanaen van Dijke en van Catharina Maria Fraucoise Kruijsse. Rudolphus Josephus Maria, z. van Emilius Constantinus Fassaert en van Mathilda Judoca van Mol. 20 April. Maria Paulina Judoca, d. van Petrus Francies Burm en van Maria Elisabeth Bun. Petrus Aloisius, z. van Alphonsus Roctus en van Anna Maria Asselman. 25 April. Maria Johanna, d. van Petrus Valkx en van Susanna Huberdina de Burger. 26 April. Jacobus Abraham, z. van Johannes de Feijter en van Janna de Bruijne. Overlijden. 19 April. Aloysius Franciscns Rottier, oud 3 w., z. van Jan Francies en van Maria Louisa de Clippeleir. Adriaan van Damme, oud 89 j., weduwn. van Levina de Waal. 23 April. Mathilda Paulina Tott6, oud 6 w., d. van Alphonsus Dominicus en van Maiia Johanna Weesepoel. 26 April. Petrus Josephus Lemsen, oud 53 j echtg. van Paulina Maria de Waal. 30 April. Johannes Alphonsus van Wesemael, oud 40 j., jm. Ossenlsse. Huwelijks-aangiften. 22 April. Josephus Sponselee (van Hontenissel, oud 30 j., jm. en Anna Maria van Damme, oud 29 j., jd. Eduardus deBriujn, oud 26 j., jm. en Cornelia Rottier, oud 25 j., jd. Geboorten. 28 April. Gerarda Clotilda Josepha, d. van Alphonsus Franciscus Schuerman en van Louisa Maria Petronella Kerckhaert. Overlijden. 29 April. Petrus Francies de Bruyn, oud 11 m., z. van Francies en van Apolonia Dobbelaar. Over«l««p Geboorten. 29 April. Anna Maria, d. van Ceril van Rooijen en van Emelie De Causmaeker. Philippine. Huwelijks-aangiften. 20 April. Karel Vergeijle, oud 27 j., jm. en Louisa Maria Packet, oud 27 j., jd. tr Geboorten. 19 April. Madeleine, d. van Honore van Steenberghe en van Eugenie Haers. Overlijden. 25 April. Maria Juliana Lauret, oud lo d., d. Eugenius Franciscus en van Leonie Wijnsberghe. Sas van (>ent. Huwelijks-voltrekkingen. 28 April. Louis Wauters, oud 21 j., jm. en Clara Maria D haeze. oud 20 j., jd. Geboorten. 16 April. Maurice Charles Stephanie, z. van Angelas Dierickx en van Elodie Maria Van den Fonteijue. 17 April. Maria Louisa, d. van Henri Dienck en van Stephanie Vereecke. Robert, z. van Franciscus Everardus Hamelynck en van Celina Clotilda Rade- inakers. 21 April. Eugene Cyriel, z. van Petrus Jacobus Wilhelmus van Acker en van Pharailde Virginia de Ridder. 23 April. Adriana Leijntje Anna, d. van Leiinis Abraham Stoffels en van Janneke de Ruijter. 24 April. Laura, d. van Willem Jacobus Pieter Oole en van Caro lina Josepha de Bock. i Overlijden. 20 April. Johannis Franciscus Pielaet, oud 75 j., weduwn. van Marie Hillaert. St. Janstern. Huwelijks-aangiften. 21 April. Honore Bisschop, oud 22 j., jm. en Philomena Maria Margaretha Poppe, oud 24 j., jd. Petrus Jacobus Cap- pendijk, oud 67 j., weduwn. en Amelberga De Graeve, oud 61 j., wed. 25 April. Carolus Ludovicus Pierssens, oud 24 j., jm. en Maria Seraphina Bauderingheen, oud 21 j., jd. 28 April. Camjllus Emeleer, oud 29 j., jm. en Celestina Melania Janssens, oud 23 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 28 April. Eugenius van Puijenbroek, oud 26 j, jm. en Maria Clementina Wante, oud 25 j., jd. August Jozef Schelfaut, oud 27 jm. en Rosalia D'Hooghe, ond 27 j., jd. Geboorten. 20 April. Bertha Isabella, d. van Andries Eggermont en van Cornelia Kockhoven. 23 April. Bertha Maria Josephina, d. van Benedictus Josephus Baert en van Angela Schelfhout. 24 April. Dominicus Florent, z. van Franciscus Saman en van Maria Ludovica Impens. 25 April. Pieter Johannes, z. van Josephus Augustinus Frankevijle en van Marie Justine tan e Walle. 28 April. Johannes Ludovicus, z. van Frans Aloija Nachtegael en van Silphia Maria de Bot. Overlijden. 16 April. Joannes Dominicus Carolus Ludovicus Strooband, oud 1 in., z. van Joseph en van Maria Louisa Verstraeten. 22 April. Maria Ferdinan a de Bot, oud 3 m„ d. van Johannes Franciescus en van Philomena Bastelier. Hendrik Albert Braern, oud 4 m., z. van Charles Louis en van Maria Louise Jerplancke. 25 April. Andreas de Smet, oud 62 j., echtg. van Philomena de Potter. Nioppt-lrtijk. Huwelijks-aangiften 28 April. Antho nius Mangnus, oud 29 j., jm. en Melanie Verschuren, oud 32 j., jd. T Geboorten. 4 April. Emma Virgina, d. van Sponselee en van Anna C. Vermeulen. 5 April. retha Maria Rosalia, d. van C. Robijn en van K. Beul. 9 April. Josephus Coralie Franciscus, z. van H. de Smet en van C. van Vooren. 10 April. Josephus Johannes, z. van A. Vink en van D» Ivens. Overlijden. 12 April. Gilles Jacobus van Campen, oud 79'j., weduwn. uit het eerste hnwehjk vail M. D. Lauwens en uit het tweede van A. van Esbroeek. lb April. Edmondus Lebpoldus Jacobs, oud 7 m., z van J. i^en van A. C. Rosier. 19 April. Keeltje Adriana den Hamer, oud 2 j., d. van C. en van G. Jansen van Roosendaal. 22 April. Apolonia de Rijk, oud OJ., wed. vau P. F. Zamen. 27 April. Andries Neve, oud 78j., weduwn. uit het eerste huwelijk van S. Buijse en uit het tweede van Fr. Smet. Westdorpe. Huwelijks-aangiften. 22 (April. Adolphus de Bakker, oud 33 j., jm. en Martha Helena Talboom, oud 27 j., jd. Pieter Janssens, oud 27 j., jm. en Julma Scholastica Goethals, ond 19 j., jo- Huwelijks-voltrekkingen. 25 April. Alfred Joseph Geilleit (van Ciiuge), oud 30 j., jm. en Leonia Sophia Maria Kesbeke, oud 28 j.,jd. 27 April. Arthur Leonar dus D'haene (van Sas van Gent), oud 20 j., jm. en Maria Louisa van Bouchaute, oud 21 jjd. j„i„« Geboorten. 22 April. Arma Augusta, d. van Theodulus Goethals en van Maria Louisa Nimmegeer. 23 April. Prudent, z. van Maurice Salomon Kalle en van Leonie Vervaet. 25 April. L6ons, z. van Petrus de Buck en van Celina Dumez. 28 April. Bertha Maria, d. van Prudent Hendricus van den Abeele en van Louisa Maria Janssens. Overlijden. 18 April. Camile Jozef Marie van Waes, oud 7 j., z. van Valerianus Gustavus en van Josephina Maria Vael 19 April. Maria Dellaert, oud 41 J., d. van Petrus en van Natalia Tack. 24 April. 1 etrus van Hoecke, oud 60 j., weduwn. van Adelaida ialhoom. 30 April. Norbertus Steyaert, oud 81 j., z- van Pieter Francies en van Seraphina de Mul. Kaamdag Huwelijks-voltrekkingen. 27 April. Jan Cornelis Houg, oud 30 j., jm en Frangoise Smalle- gang, oud 22 j., jd. Jan de Ridder, oud 21 j.,jm. en Froncoise Remeijnsen, oud 22 j jd. Geboorteu. 18 April. Clara, d. van Dirk Dekker en van Clara Wolfert. 21 April. Franciscus Gustavus .Marie, z. van Camillus Edemondus Goe^'a's en van Marie Theresia Ludovica de Vos. 23 April. d. vau Daniel Hamelink en van Adriana de Feijter. 28 April. Cornelis Hendrik, z. van Gilles Cornells van Overdulve en van Martha van Es. 29 April. Leentje Adriana, d. van Adriaan van Wijck en van Maria V OverHjdem 20 April. Christiaan Jacob Dieleman, oud 13 in., z. van Jacob en van Jacoba Cornelia Lourens. 23 April. Cornelis Remijn, oud 63 j., wed. van Catha rina Francisca Fraanje. Xnlddnrpe. Huwelijks-aangiften. 21 April. Edmun dus Eduardus Verhoosel (van Westdorpe), oud 23 j., jm. en Maria Seraphina Angelina de Coninck, oud 26Ge'boorten. 21 April. Florent Petrus, z. van Joannes Baptista Belaert en van Maria Christina Valke. VLAG. NAAM M». Van en naar. Lading. Eng. s.s. Xoor. s.«. Enz. s.s. idem Eng. S.s. Eng. s.s. /weed. s.s. Rng. s s. Duitsch s.s. Fran. s.s. hug. s.s. Belg s 8. Eng s.s. idem idem Voor Tor lessen Ueriot 3509 Leith Venus 2779 MtSs The Sultan 1928 Milium River Lagan 2272 Londen Van Ter lessen River Scheldt 2199 Londen fuor (>enl i 2412 1328 4069 3423 6954 2763 Van Went i 2773 Stettin 8075 2367 2554 1094 Airmjn Ernst Birtley Diana Saint Pierre Sea Gull Belgioa Mersey Truro Sea Serpent slukg. hout ijzer stukg. stukg. Goole koien Lyschil stcenen New-Castle kolen Aweed. s.s. Blanche Belg. s.s. jPecheries a Vapeur 10 Duitsch s.s. Hans Fisher Eng. s.s. [Airmvn idem Jabiru Zweed. s.s. Ernst Windau Havre Londen Goole Hull Londen Neulahrw. 399 Ostende 3183 [Stettin 2412 Goole 3961 Antwerpen 1328 naar zoe hout slukg. idem phosph. stukg. idem idem pliospb. ledig phosph. ledig stukg. ledig Hanstholm. ss JENNY van Sunderland naar Kroonstad arnveerde 2 dezer op de reede van Reval. RICHARD vertrok 3 dezer van Penartb naar Kroonstad. sY ELISABETH vertrok 29 April van Sunderland naa Kroonstad. s.s. HELENA in lading te Riga voor Londen s.«. MAGDALENA vertrok 4 dezer van Gumsby naa Kroonstad.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1911 | | pagina 6