Gemengde berichten. Laatste berichten. BURGERLIJKE STAND. Veronachtzaamd nimmer Aambeien. Nieuw™Circus van Gent. gloeosporium en andere zwammen werden aan- getast, van dergelijke bladziekten verschoond blijven, wanneer ze een flinke blmesting hebben ontvangen, en met name zoodra zij niet meer verstoken zijn gebleven van de voor hen zoo noodige kalibemesting. Daar door bekalking van den grond de kali kan losraken en voor plantenvoedsel be- schikbaar worden, kan soms reeds eene bekal king alleen in het bestaande kaligebrek voor- zien, maar niet altijd." W ij meenden wel te doen op bovenstaande door Prof. Ritzema Bos meegedeelde feiten eens de aandacht te mogen vestigen. Ze sluiten mooi aan, bij wat wij reeds vroeger opmerkten over bemesting van vruchtboomen, ook met kali. Ben zonderling heer. Zonder eenige aanleiding gaf Woensdag een vreemdeling, ver- moedelijk een zeeman, den brugwachter v. d. P., van de brug over de Koningsbaven te Rotterdam, een paar stompen in het gelaat. Daarna nam hij de vlucht, liep met zijn hoofd tegen een zijstuk van de brug, viel en bleef bewusteloos liggen. Ernstig aan het hoofd verwond, is hi) naar het Ziekenhuis gebracht en ter verpleging opgenomen. Deze tot nog toe bij name onbekend gebleven vreemdeling heeft kans gezien om uit het Ziekenhuis weg te komen, zonder bekend te zijn geworden. Voor het hof te Arnhem werden op 22 September door 5 getuigen in een strafzaakje verklaringen afgelegd, die het ambtseedig proces- verbaal van een Apeldoornschen politie-agent onwaar verklaarden. t Gevolg was een vervol* ging van die getuigen ter zake van meineed, en gister stonden zij daarvoor te Zutfen terecht. Het 0. M. eischte tegen ieder der beklaagden 6 maanden gevangenisstrafmaar de verdediger pleitte vrijspraak en vroeg onmiddellijke invrij- heidstelling, en de rechtbank, na in raadkamer te zjjn geweest, sprak de beklaagden vrij en gelastte dat zij onmiddellijk op vrije voeten moesten worden gesteld. Hadden zij inmiddels sedert 22 September in hechtenis gezeten Dan hadden zij onschuldig die zes weken toch alvast beet. Een harddraver. In een dorpje nabij Bergum werd dezer dagen een harddraverij ge- houdentoen ze afgeloopen was, spotte een van de toeschouwers //Nou, tegen het paard zoa ik nog wel durven loopen om twee rijks- daalders." //Top 1" zei de gelukkige eigenaar van het paard. De grap werd ernst. Het paard werd naar de streep gebracht, de wedder trok jas, vest en broek uit, en daar ging het los 't Publiek was heel den dag niet zoo vol belangstelling geweest als bij dezen wedloop. En wie won? De viervoeter moest het smadelijk tegen den tweevoeter afleggen. Deze werd 's avonds bij de prijsuitdeeling betoost. „Deze draver, mijne heeren, deze draver heeft feitelijk meer verdiend dan twee rijksdaalders mijne heeren, en daarom zullen we de vrijbeid nemen met de pet bij u rond te gaan. Niet allemaal eenten en knoopen, alsjeblieftiaat maar gerust eenige vinken tusschen de musschen vliegen." En ze vlogen er inderdaad. De dravende mensch kreeg bij zijn twee rijksdaalders nog een faveurtje van ruim vijt gulden en had vrije vertering bovendien. (L. en V.) In de Crippen-zaak is om een zeer on- gewone reden Dinsdag door het Hooggerechtshof besloten dat de behandeling van Crippen's hooger beroep op het doodvonnis door het hof van beroep voor strafzaken Zaterdag zal plaats hebben. Deze zaak had eigenlijk Donderdag moeten voorkomen, maar Dinsdag verzocht een advocaat van Crippen de behandeling een week uit te stellen, omdat Tobin, de eerste verdediger van Crippen, zich, wegens te drukke bezigheid elders, had teruggetrokken en omdat anders de tijd zou ontbreken voor een even tevoegd advocaat om zich op de hoogte te stellen. Het Hooggerechtshof heett dit verzoek af- gewezen, omdat het in alle opzichten ongewoon was en omdat de zaak-Crippen in ieder geval Zaterdag behandeld moet worden, ten einde Clara kwam, vergezeld van haar moederlijke vriendin. Ze was doodsbleek, maar bedaard. Klaarblijkelijk achtte ze het gevaar waarin haar vader verkeerde, niet voor zeer ernstig. Ze vermoedde niet welk een zware slag haar treffen zou. z/Kom bij mij, mijn lieve Clara, zei de dok- ter, die op dit oogenblik zoo wel was als een gezond mensch. ,/En ook u, mistress Rocke," voegde de grijsaard er bij, ook u wil ik bij mij hebben, om u te bedanken voor de goede leiding van mijn huishouden. Clara," zei hij tot zijne dochter, „wees sterk en heb moed, want denk, dat slechts eene korte scheiding ons wacht en dat daarop het blijde wederzien voor imruer zal volgen." (Wordt vervolgd). onnoodige vertraging te voorkomen, die in het buitenland wel eens te baat wordt genomen, maar in Engeland niet kan worden toegelaten. Een jonge Amerikaan is te Londen op on- gewone wpze beroofd. Hij vertelde aan de politie, dat hij toevallig kennis had gemaakt met een heer, die ook een Amerikaan bieek te zijn met wien hij ergens ging eten. Na den eten bood de vreemdeling hem een sigaar aan. Na eenigen tijd ervan gerookt te hebben, werd de jonge man duizelig en verloor hij zijn be- wustzijn. Toen hij bij kwam miste hij zijn portefeuille met 35 bankbiljetten van *6 5, ongeveer 300 in Amerikaansch papieren geld, zijn retourbiljet naar Amerika en twee wissels op Engelsche banken voor een groot bedrag. Het retourbiljet en de wissels kreeg hij later over de post terug. De volgende //ware" geschiedenis is in het jaar 1910 in een vrije rijksstad van Duitschland voorgevallen. Omstreeks Pinksteren vertoonde zich in een steenkolenkelder van een hoogere meisjesschool een rat. Daar zich in deze stad zonder medeweten der politie, gean rat mag laten zien, gaat de directrice den volgenden dag direct naar het politiebureau, deelt het bestaan van de rat mee en vraagt om vernietiging van het beestje, Het geval wordt opgeteekend en aan de dame beloofd, dat binnen enkele dagen een man zal komen om de rat uit de wereld te helpen. Opdat men echter absoluut zeker zou zijn dat de rat zich nog werkelijk in den kelder bevond, moest men haar dagelijks te eten geven. Goed, de rat krijgt elken dag een stuk brood en een paar botjes en verheugt zich in haar bestaan. Als er na drie weken nog niemand verschenen is om de rat te dooden, gait de dame opnieuw naar de politie om te vernemen of zij ;/de rat nog langer voeren moet." Daarop groote ontsteltenis van het geheele geval is niets bekend. Ja toch, men vindt het protocol, waarop het geval is aangeteekend men vraagt de dame excuus, zegt haar met de voedering voort te gaan en belooft haar dat er nu werkelijk iemand zal komen. Weer gaan er weken voorbij. De groote vacantie nadert en de rat heeft zeker geen voldoende verpleging gehad op een morgen ligt zij dood in den kelder en wordt in het bij zij n van de directrice, in den tuin begraven. Na eenigen tijd verscheen eindelijk de lang verwachte politieman met een schrijven, waarin de dame verzocht wordt, op eigen kcsten de rat te laten verdelgen, daar zij anders eerst in October aan de beurt zou komen. Den pian wordt duidelijk gemaakt, dat het niet meer noodig is, daar de rat intusschen gestorven is. Hij gaat weg, doch komt reeds den volgenden dag terug en verlangt de directrice te spreken. z/Of zij schriftelijk bevestigen kan, dat de rat werkelijk dood was I" Ja, zij kan het, want zij is bij de begrafenis tegenwoordig geweest. Voldaan trok de be- waarder der orde af, 'tmoeilijke geval was de wereld nit. 's Gravenliage, 4 Nov. Eerste Earner. Aan- genomen werden eenige wetsontwerpen o. a. dat tot wijziging der burgerlijke pensioenwet. Minister Eolkman verdedigde tegenover den heer Roell de uitschakeling van den Minister aan het betrokken departement in pensioenszaken welke voortaan alleen zullen worden behandeld tusschen den pensioenraad en den Minister van Finaucien, met beroep op den Raad van State, zoodat voor pensioen-gerechtigden de voile zekerheid blijft bestaan. Voorts werd aangenomen een wetsontwerp waarbij voor de Indische regeering de mogelijk- lieid wordt geopend op Java gronden tot Staats- domein terug te brengen. Antwerpen. Alhier heeft zich een ziekte- geval voorgedaan waarvan men aanvankelijk dacht dat het pest was, doch het is gebleken een choleralijder te zijn. De strengste voorzorgsmaatregelen zijn ge nomen. ZKET1JDIN u Jbl TV. Van 2 tot en met 3 Nov. a s Yan 2 tot en met 3 Nov. werden laugs de Oostsluizen alhier 40 binnenvaartuigen op- en 38 afgeschut; door de Westsl. 11 op- en 12 aigeschut. Positie der btoomschepen. Onder de noodlottige gevolgen van het ver- onachtzamen van eenvoudige gevallen van aam beien coemen wij bloedende aambeien, die uw levensbloed afvoeren en de oorzaak zijn van algemeene zwakte en bloedarmoede, uitsteken- de aambeien, een der meest pijnlijke kwalen, die het menschdom kent verzworen aam beien, de hardnekkigste vorm, die zich voor kan doen, de ongene'eslijke fistel en verstopping van het afvoerkanaal, ingewanden, hetgeen ge- woonlijk in eenige uren noodlottig eindigt. Vele mannen en vrouwen, die aan aambeien lijden, verdragen deze zoo goed als zij kunnen, omdat zij van nature teergevoelig zijn en er tegen op zien om een behandeling te ondergaan. Derhalve verwaarloozen zij hun kwaal, totdat deze een hoogte bereikt, waarop de pijn letterlijk ondragelijk wordt en een operatie het eenige red- middel is ter voorkoming van verdere ontwik- keling, die alleszins gevaarlijk zou zijn. Foster's Zalf geneest echter zelfs ernstige gevallen van aambeien en zonder dat gij er eenigen last van zult hebben bij uw dagelijk- sche°bezigheden. Zij is wonderlijk verzachtend en heelendreeds de eerste aanwending geeft een ongekend gevoel van opluchting en rust aan de aangedane deelen. Een geduldige ver dere behandeling met de zalf zal ongetwijield beloond worden door een volkomen gepezing. Let erop, dat gij de echte loster's Zall krijgt. Zij is te Ter Neuzen verkrijgbaar bij den heer A. van Overbeeke—Leunis, Westkolkstraat. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel a j 1,75 voor een, ol J 10, voor zes doozen. Grooten Sohouwburg te Gent. Directie P. DE MEYER. Zondag 6 November a.s., te 2J/2 ure, dag- voorstelling aan verminderde prijzen opvoering van Tiefland, lyrisch drama in 1 proloog en 2 bedrijven, woorden van Rodolph Lothar, de origineele tekst van A. Guimera. Muziek van Eugene d'Albert. Zondag 6 November a. s., te 3 ure, dagvoor- stellingoptreden van de 5 Olracs, komieke akrobaten Barbalonga, tenor; Donat, manipu- lateur Loyal, miniatuurzangeresmiss Zepbora, vliegende trapeze over de zaalmiss Anni Pitt and Cbali, musikale akrobaten les Poupees Parisiennes, transformatie danseressenLouise Fleuron, Hollandsche zangeresGipsy WulH, Engelsche zangeressen en danseressen benevens cinematograaf- vertooningen. Axel. Huwelijks-aangiften. 19 Ctct. Anthonie Kor- nelis Blok (van Schore), oud 35 j., jm. en Elisabeth Naeije, oud 35 j, jd. 20 Oct. Cornells Herrebout (van Zaamslag), oud 23 j., jm. en Maatje de Koeijer, oud 20 j., jd. 28 Oct. Cornells Marinus van Leeuwen, oud 24 j., jm. en Charlotta Carolina Kole, oud 30 j., jd. Willem de Feijter, oud 21 j., jm. en Antje Bareman, oud 20 j., jd. Marinus de Bruijne, oud 22 j., jm. en Susanna Deij, oud 23 j.. jd. Geboorten. 21 Oct. Dingetje Maria, d. van Meeuwis Heinsdijk er, van Magdalena Maria Dees. 23 Oct. Jeleijntje Sara, d. van Pieter de Feijter en van Sara Jeleijntje van Driel. 24 Oct. Hermanus,z. van Willem Dekker en van Sara Dieleman. Levinus, z. van Jan de Feijter en van Johanna Maria van Hoeve. 27 Oct. Jozias Petrus, z. van Jacobus iMattheus Dees en van Maria Dieleman. 29 Oct. Bernardus Franciscus, z. van Livinus Serapbinus Sturms en van Maria Philomena Steel. Overlijden. 18 Oct. Hendrik Jonkman, oud 59 j., echtg. van Maria van Doorn. 19 Oct. Cornelia de Kraker, oud 72 j., wed. van Jacob Simons. 21 Oct. Cornells den Engelsman, oud 2 m., z. van Joost en van Catharina Elizabeth Witte. SI"scjUI<a|)el le. Huwelijks-aangiften. 28 Oct. Al phonsus de Loos, oud 29 j., jm. en Philomena Schelfaut, oud 35 j., jd. Oeboorten. 5 Oct. A!oysius, z. van Petrus van Houdt en van Louisa Catharina de Roos. Overlijden. 29 Oct. Pieternella Lambert, oud 69 j., wed. van Anthonius Truijman. Clinge. Huwelijks-voltrekkingen. 19 Oct. Fran ciscus Johannes de Bleijser, oud 22 j., jm. en Maria Francisca Roelans, oud 21 j., jd. Geboorten. 18 Oct. Henricus Benedictus, z. van Aloijsius van Haute en van Maria Theresia Breijaert. 24 Oct. Richard Leonard Marie z. van Oscar Johan Marie Kieboom en van Eugenie Marie Bogaert. 31 Oct. Petrus Josephus, z. van Petrus Cirillus Vermeulen en van Mathilda Maria de Vos. Overlijden. 16 Oct. Een als levenloos aangegeven kind van het m. geslacht van Carolus Ludovicus Jans- sens en van Rosalia de Vos. 1.8 Oct. NathaliaTimmer- mans, oud 83 j., wed. van August van Vliembergen. Johannes Ludovicus de Koning, oud 3 j., z. van Leo- poldus en van Maria Clotilde Boeckling. Ijraanw. Huwelijks-aangiften. 29 Oct. Alphon- sus Verlinden, oud 35 j., jm. en Sophia Charlotte Heijdens, oud 27 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 11 Oct. Jacob Hubert Col- bers, oud 30 j., jm. en Angelina Catharina Dalmijn, oud 23 j., jd. Theodorus Johannes Willems, oud 26 j, jm. en Louisa Phelomena Dalmijn, oud 27 j-, jd. 14 Oct. Petrus Alphonsius Hendrickse, oud 43 j., jm. en Maria Phelomena Bernaert, oud 37 j., jd. Geboorten. 2 Oct. Madelaine, d. van Judocus de Koster en van Maria van Daalen. 8 Oct. Celina Catha rina, d. van Andreas Ivens en van Prudentia Verras. 16 Oct. Leonardus Alphonsus, z. van Franciscus Vlees- kens en van Anna Maria Verschuren. 17 Oct. Rene Petrus, z. van Alphonsus Hulshout en van Mathilda Apolonia Lemsen. 31 Oct. Jacobus Pieter Adrianus, z. van Jacobus Cornelia Boogaarten ran Maria Christiana Geene. Overlijden. 3 Oct. Francies Kouijzer,oud 79 j., weduwn. van Anna Maria Louisa Hofman. 18 Oct. Pieter Fran cies Buijl, oud 62 j., echtg. van Anna Maria Bernard. 25 Oct. Angelina Serie, oud 3 m., d. van Adrianus en van Rosalia Heijdens. H -ek. Huwelijks-aangiften. 20 Oct. Frangois de Jonge, oud 23 j., jm. en Elizabeth Wolfert, oud '21 j., jd. Iluwelijks-voltrekkingen. 18 Oct. Jacobus Jan Doik, oud 28 j, jm. en Maria van Alten, oud 22 j., jd. Geboorten. 18 Oct. Pieter, z. van Cornelis Riemer.s en van Gildrina Meertens. 22 Oct. Jannes Abraham, z. van Jozias Abraham Leenhouts en van Maria Wiihel- mina Tollenaar. 27 Oct. Janna, d. van Johannes Jacobus 't&ilde en van Pleuntje Kempe. Overlijden. 25 Oct. Willem de Putter, oud 2 m., z. van Salomon en van Tanneke Ester IJouw. 30 Oct. Jozias van Doeselaar, oud 73 j., weduwn. uit het eerste huwelijk van Helena Deij en uit het tweede van Jeleijntje de Witte. BBvMiifsttlijk. Huwelijks-aangiften. 28 Oct, Aloi- sius Cornelis Hermans, oud 37 j.. jm. en Christina Petronella de Poorter, oud 37 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 21 Oct. Alphonsus van den Bergen (van Zaamslag), oud 28 j., jm. en Philomena van Laere, oud 29 j., jd. Geboorten. 17 Oct. Eduardus Johannes, z. van Petrus Johannes van Megroot en van Louisa Merk. Hontenisse. Huwelijks-aangiften. 28 Oct. Michiel Theodorus Freijzer, oud 23 j., jm. en Maria Louisa Annaart, oud 23 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 19 Oct. Theodorus Leonard Rademakers, oud 29 j., jm. en Paulina Hermans, oud 29 j., jd. Geboorten. 17 Oct. Petrus Johannes Desire, z. van Johannes Aloysius Aarsen en van Mathilda Asselman. 21 Oct. Ludovicus Petrus Johannes Andreas, z. van Andries de Kever en van Philomena den Tenter. 23 0ct. Eduard, z. van Eduardus van Kerckhoven en van Maria Anna van der Hooft. 25 Oct. Maximiliaan Alouisius, z. van Alphonsus Hoefijzers en van Maria Coleta Theresia van Jole. Maria Louisa, d. van Josephus Hulshout en van Paulina Goossen. 26 Oct. Cornelis Franciscus, z. van Leonard Morcus en van Catharina de Blok. 30 Oct. Jacobus, z. van Francies van Denderen en van Johanna Cornelia de Rooy. Overlijden. 18 Oct. Augustinus Krieckaert, oud 54 j., z. van Josephus en van Dorothea Catharina Rozier. Anna Catharina Merremans, oud 76 j., wed. van Pieter Jacobus van Ombergen. 20 Oct. Anna Maria Herman, oud 57 j., echtg. van Johannes Bogaart. 24 Oct. Lu dovicus Bleijenberg. oud 3 w., z. van Jacobus Johannes en van Anna Catharina van Overmeejen. 25 Oct. Een als levenloos aangegeven kind van het m. geslacht van Johannes Desiderius Hoefijzers en van Cornelia Freijser. Hoewacht. Iluwelijks-voltrekkingen. 18 Oct. Hendericus Bonte, oud 48 'j., jm. en Josephine Marie de Vleeschouwer, oud 33 j., jd. Geboorten. 22 Oct. Andreas Edmondus Maria, z. van Pieter Johannes van Damme en van Josephina Catharina Breijaert. 31 Oct. Alfred Dominicus, z. van Franciscus D. de Potter en van Martha Maria Martens. Overlijden. 27 Oct. Sophia de Metter, oud 69 j., echtg. Dominicus Huijgens. OGeboorten. 18 Oct. Maria Catharina, d. van Cijrille Baecke en van Emerentia Maria van Laere. Overlijden. 17 Oct. Margaretha Willems, oud 3 j., d. van 'Edmondus en van Maria Catherina Wuijtinck. 29 nct. Emerentia Scbolastica van de Yijver, oud 40 j., echtg. van Desir6 Bernardus de Coene. Sas van Huwelijks-aangiften. 20 Oct. Alphonsius Roegiest, oud 21 j., jm. en Blondina de Vos, oud 24 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 18 Oct. Joseph Louis Re- nique, oud 24 j., jm. en Augusta Maria Rosalia Stroo- bant, oud 24 j., jd. Geboorten. 25 Oct. Madeleine Marie, d. van Petrus de Maet en van Marie Louise Hollebosch. 27 Oct. Aline Julie Cornelia, d. van Henricus Franken en van Norma Viiginie van den Bossche. Overlijden. 20 Oct. Natalia Ongenae, oud 77 j., wed. van Augustus Poppe. Sr. .Saustecm. Geboorten. 18 Oct. Joannes Albertus, z. van Charles Louis de Block en van FlorentiaThuije. 20 Oct. Joseph, z. van Augustus de Koning en van Louisa d'Haen. 28 Oct. Franciscus, z. van Karel Lodewijk Wilssens en van Amelia Lippens. Overlijden. 23 Oct. Francisca d'Hont, oud 85 j., wed. van Anthonius Zegers. 24 Oct. Maria de Potter, oud 1 j., d. van Franciscus Ludovicus en van Louisa van Eck.' 28 Oct. Petrus Johannes der Weduwen, oud 5 j., z. van Carolus Ludovicus en van Philomena Triest. 29 Oct. Joseph de Koning, oud 1 w., z. van Augustus en van Louisa d'Haen. 31 Oct. Julia Victoria Mangnus, oud 1 j., d van Modestus en van Apolonia Baart. S»05ij)el<lijk. Geboorten. 5 Oct. Alphonsus, z. van A. E. J. Claeys en van M. L. van Loenen. 8 Oct. Camillus, z. van P. F. Dobbelaar en van J M. Pieters. 9 Oct. Anna Fidelia, d. van Alph. Jansen en van S. M. Michielsen. 19 Oct. Martha, d. van J. F. van der Veeken en van M. A. Gelderland. 28 Oct. Leonie, d ran H. de Rijck en van A. M.Dankaert Petrus F ranciscus, z. van A. van Overmeeren en van M S. Romel. 30 Oct. Johannes Franciscus, z. van M. der Weduwe en van C. Crombeen. Overlijden. 14 Oct. Pieter Jacobus Lauwers, oud j., weduwn. van M. A. Staal. Xaaninlag. Huwelijks-aangiften. 20Oct. Gerard Zoutewelle, oud 21 j., jm. en Maria van Es, oud 23 j., jd. 27 Oct. Jozias Bareman, oud 25 j.,jm. en Catharina Magdalena Jansen, oud 25 j., jd. Geboorten. 19 Oct. David Jan, z. van Chnstiaan Bareman en van Geertrui Klara den Doelder. 22 Oct. Frangoise Dina, d. van Cornelis de Visser en vas 3u- zanna Dina Scheele. 24. Oct. David, z. van Cornelis Bareman en van Metje Riekwel. 26 Oct. Abraham, Pieter, z. van David Pieter Bastinck en van Johanna Elisabeth Butler. Elizabeth Aaltje, d. van Jan de Feijter en van Cornelia de Feijter. 28 Oct. Frangois Martinus, z. van Pieter Jacobus Eijke en van Anna van Fraeijenhove. 31 Oct. Marinus, z. van Cornelis de Feijter en van Geertruida Janna Verpoorte. Xuictdorpe. Huwelijks-aangiften. 18 Oct. tJosephxs Joannes Adriaensens (van Doel), oud 27 j., jm. en Leonia Maria van Laere, oud 33 j., jd. Geboorten. 21 Oct. Martha Dorotha Stephania, d. van Petrus de Witte en van Jul ma Louisa Rooms. 22 Oct. lrma Maria Joanna, d. van Carolus Ludovicus vau Nieulande en van Delphina Philomena de Block. Overlijden. 20 Oct. Augustinus Vervaet, oud 87 j., weduwn. van Dominica Elisabeth de Jonghe. 25 Oct. Een als levenloos aangegeven kind van het m. geslacht van Isidorus Baeijens en van Maria Sophia Roelandt. 29 Oct. Lucretia de Coninck, oud 87 j., weduwe van Petrus Francies Verhoeve. E VLAG. NAAM ML Yan en naar- Lading. Vnor Ter Senzen I 2 Eng. 8.9. Astrologer 2580 Leith stukg. 3 idem River Lagan 2272 Londen idem I nn TTer »e»« II 2 Eng. s.s. River Thames 2242 Londen stnkg. s.nrir SfnKCtit 2 Belg. s.s. Led a 238 Vlissingen ledig Eng. sch. Livonia 670 Swansea erts 3 Eng. s.s. Sea Serpent 2554 Londen stukg. Deen. s.s. Chr. Christensen 4134 Rival idem Eng. s.s. Jetmond 544 Wisbeck aardapp. Van Gent I 2 Eng. s.s. Mersey 3075 Goole stukg. idem Sea Gull 2763 Londen idem 3 idem Fogston 2990 Amble ledig idem Spen 2548 Goole idem idem Truro 2367 Hull stukg. idem Sea Hound 3085 Londen idem l oor Selznete 2 Eng. s.s. Alchymist 1079 |Groningen creosoot s.s. HARALD in lossing te Riga. s.s. JENNY van Seaham Harbour naar Tunis passeerde 2 dezer Peniscbe. s.s. RICHARD in lossing te Bona, s.s. ELISABETH in lossing te Marseilles, s.s. HELENA vertrok 2 dezer van New-Castle on Tyne naar Algiers, s.s. MAGDALENA in lossing te Civita Vecchia.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1910 | | pagina 6