ASTMALIJDERS. Boerderijen te koop. Eokter C. DE DECKER. BEDDENMAGAZIJN J. ds Smidt-Pothoven, RHEUMATIEK Firma Gfcbr. ¥AN t H0FF, velesoorten Vulkachels, TEGEL- en GLASPLATEN ill 46 Bi61«St8 16461181. Het einde Avderlentien. O okter ST AS, seereu- en Kapekbeddefi, Ja! Ja! Ongelooflijk en tocb saar! URINE-0RGANEN. GEHEiME ZIEKTEN - NIEREN. GRATIS 2.50 COUPON Bulskachels ©m IC©iik©stf©i^i^sjiz©K« van een marteling. Hoogwatergetij te Ter Neszen. Tandarts MEIER (Mijaheer enMevrouw) Wollen-,CMtsen-enMo]toiidekeBs. Uiterst concurreerende prijzen. Levering franco. Het volgende gebeurde dezer dagen in een wagen van de gemeentetram te Amsterdam Op het Leidscheplein, waar de wagen reeds tamelijk bezet was, stapte o. m. ook een dame in, chique gekleed en met zeer //weelderige vormen Het was een lust voor de oogen. De tram zette zich in beweging, doch moest, teiwijl zij juist in voile vaart was, plotseling stoppen, zoodat de inzittenden flink door elkaar geschud werden. Even een kleine consternatie, doch weldra was alles weer rustig, behalve dat men in den wagen een zacht fluitend geluid hoorde, zonder dat men wist waar het vandaan kwam. Alleen de dame met den weelderigen boezem wist de oorzaak. De kleur op haar gelaat nam al meer en meer toe, terwijl in evenredigheid de volume van haar buste afnam, totdat ten slotte de mantel, die eerst nauwelijks dicht kon, nu in plooien over haar borst hing. De //ventiel" van haar buste was door den schok losgeraakt. Dame bij volgende halte af. Twee dienstmeisjes van 15 en 16 jaar, uit Leeuwarden, zijn door de Groningsche politie uit een circuswagen van Corty Althoff, te Amsterdam, weggehaald, waar zij door twee stalknechts waren verborgen. De jongste is aan den vader meegegeven. De andere is door de marechaussee naar Leeuwarden teruggebracht. De gruweldaad te Doom. Men schreef Dinsdag uit Hoorn aan het Nieuws De geheele stad is er vol vangroepjes menschen staan op de straten te praten over deze verschrikkeljjke zaak. Nabij het politie- bureau beweegt zich een talrijke menigte. Wat was de oorzaak? Te 8 uur ongeveer was door de politie ge- arresteerd zekere Beek, op het Groote Noord in een sigarenwinkeltje woonachtig. Zwaar geboeid werd hij, als verdacht van de misdaad gepleegd te hebben, naar het commis- sariaat gebracht. Daar onderging hij een scherp verhoor en heeft hij bekend de lage daad te hebben begaan. Hoe is 't mogelijk, vraagt ieder zich af, dat iemand zoo geraffineerd slecht kan handelen Hoe is 't bestaanbaar, dat iemand, die jaren met den heer Markus als bode aan het Stadhuis werkzaam was, tot deze krankzinnige handel- wijze is kunnen overgaan oor een 3tal jaren toch waren beiden aan het Stadhuis verbonden, doch toen werdgenoemde B. verdacht van verduistering van gelden. De heer Markus moest toen tegen hem getuigen, wat B. hem steeds kwalijk heeft genomen. Aan den heer Markus verweet hij 't, dat hij ontslagen werd uit deze betrekking. Steeds moet hij op wraak gezonnen hebben, om dezen eerwaardigen grijsaard uit den weg te ruimen. En nu heeft hij den ouden man getroffen, zoo zwaar als 'truaar eenigszins mogelijk was heeft hem zijn oude echtgenoote, waarmee hy jaren lief en leed had gedeeld, ontnomen op wreedaardige wijze. Het verstand staat stil, als men zich diep in deze tragische geschiedenis indenkt. Hoevelen, die niet bedoeld waren, had de dader kunnen treffen in zijn vreeselijke wraak De taart is gebakken bij een Hoornschen banketbakkerzelf heeft de misdadiger dit gebak met vergif bestrooid en zelf heeft hij dit naar Amsterdam gebracht. Wei stond B. niet gunstig bekend en er was op zijn verleden veel aan te merken, doch zoo iets had men in Hoorn niet kunnen vermoeden zoo'n lage wraakneming had men niet van hem kunnen verwachten. Zelf moet hij op het kerkhof aauwezig ge- weest zijn, een herhaling van het feit, dat misdadigers met onweerstaanbare kracht worden getrokken naar de plaats, waar bun slachtoffer aan de aarde wordt toevertrouwd. Geregeld heeft de politie hem bespied, totdat zij meende voldoenden grond te hebben den man te arresteeren. Ook verleden jaar ontving Markus een taart met veel minder arsenieum bestrooid en waarvan Markus at, die daarop ernstig ongesteld werd. Reeds den volgendeu dag en alle dagen daarna informeerde Beek naar den toestand van den patient, voorgevende belangstelliug, doch zooals nu blijkt, hopende op zijn dood. Om nu zekerder te zijn kocht hij reeds voor een half jaar een tamelijke hoeveelheid arseni eum bij verschillende apothekers, volgens zijn beweren om een kat te dooden. Het vergift werd door hem bewaard, om nu, toen zijn slachtoffer weer jarig was, beter z'n doel te kunnen bereiken. Tot verder onderzoek arriveerde Dinsdag- morgen het parket uit Alkmaar, met het gevolg dat Beek bekende de schuldige te zijn. De verontwaardiging van het publiek is groot, doch men heeft deernis met zijn vrouw en kinderen, die de algemeene achting der inwoners hebben. Dinsdagnamiddag is J. J. Beek onder sterk politiegeleide van Hoorn naar Alkmaar over- gebracht. Een ontzettende menschenmassa had zich voor het station te Hoorn verzameld. Allen werden teleurgesteld, daar B. per rijtuig naar Bobeldijk werd gebracht, om van daar per spoor de reis voort te zetten. Het rijtuig was omringd en werd gevolgd door meer dan 100 wielrijders. Bij den overweg aan het Keern te Hoorn moest men, daar de boomen gesloten waren, wachten. Reeds daar nam het publiek een zeer vijandige houding aan, wat verergerd werd aan het station Bobeldijk waar zeer velen zich verzameld hadden. De Fransche Luchtvaartclub heeft het onnoodig vliegen over steden verboden, en blijkens een onderzoek zijn de vliegers het daar nog al mee eens. Slechts twee vliegers waren voor vrijheid ten deze64 verklaarden zich voor het verbod en 25 achtten het wenschelijk, dat het moest worden toegestaan op zulk een hoogte over een stad te vliegen, dateringevalvan het stoppen van den motor gelegenheid bleef om in zweefviucht toch buiten de bebouwde kom te landen. In dien laatsten geest heeft de prefect van Parijs een reglement uitgewerkt. Wij geven hier het verhaal van de mooie ge- nezing die, dank zij de Pink Pillen, onlangsis verkregen door Mevr. H. J. Verweijen, geb. Van Leyen, wonende te Rotterdam, Benthem- dwarsstraat, 16. Zoo als men zien kan, heeft deze genezing een einde gemaakt aan een waar- lijke marteling die 20 jaren lang geduurd had. Mevr. H. J. Verweijen. z/Het verbeugt mij zeer, schreef Mevr. Ver weijen, u te kunnen berichten dat uwe Pink Pillen mij genezen hebben. Gij kunt mijn ge- luk begrijpen wanneer gij weet dat uw goed geneesmiddel pijnen heeft doen verdwijnen die sedert 20 jaren duurden en mij alle dagen martelden. Van mijn jeugd af leed ik aan bloedarmoede. Als kind was ik zwak en ik ben zwak gebleven. Als alle lijders aan bloed armoede heb ik voortdurend allerlei kwalen gehad en er is geen enkele dag voorbijgegaan waarvan ik heb kunnen zeggen //ik heb een goeden dag gehad. /Scheie hoofdpijnen, hart- kloppingen, maagpijnen, zenuwpijnen, duizelin- gen, benauwdheden, deden mij afwisselend of tegelijkertijd lijden. Men had wel beproefd mij te genezen, men heeft er voor gedaan wat men kon, en zoo heb ik allerlei geneesmiddelen en tal van ijzermiddelen ingenomen, maar dat is alles nutteloos geweest. Ik was moedeloos en wanhopig. Waarom heb ik de Pink Pillen willen nemen Eenvoudig omdat personen die er gebruik van hadden gemaakt, mij er veel goeds van hadden gezega, en ook door het lezen in de bladen van getuigennissen van per sonen die geleden hadden als ik. Ik wensch dat mijn brief zal gepubliceerd worden en het zal mij altijd een genoegen zijn inlichtingen over mijn verrassende genezing aan zieke menschen te geven." Wij behoeven aan dit getuigenis geen nadese verklanng toe te voegen. Wij hopen dat zij zal vallen onder de oogen van zieke menschen, van hen die niet konden verlicht worden, van hen die lijden en die beginnen te wanhopen. Ze zijn verkrijgbaar a 1,75 per doos en 9,per zes doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Van Eeghenlaan 22, Amster dam, Joh. de Roos, Vlasmarkt K 175, Middel- burg, voor Ter Neuzen en omstreken bij A. van OverbeekeLeunis, Westkolkstraat, voor Sas van Gent en omstreken bij Verhaak, drogist en verder bij verschillende apothekers en goede drogisten. DAGEN. Voorm Nam. Zaterdag 8 Oct. 4.15 4.31 Zondag 9 j 4.47 5.2 Maandag 10 n 5.20 5.42 Dinsdag 11 n 6.7 6.36 Woensdag 12 7.14 8.— Donderdag 13 8.55 9.46 Vrijdag 14 n 10.30 1L6 Het oordeel der vaklieden luidt: zijn de beste Ook bij enkele blokjes a 21/2 cent verkrijgbaar bij P. IKS. PfSAAT, ASoordst^aat 30, Tes* leuzen. ASTHMALENE is het eenige geneesmiddel dat direct en blijvend genezing geeft. De heer J. SWANINK, le Jan Steenstr. 126, U etage, te Amsterdam, verklaart, dat hij gedurende 6 jaren in hevige mate aan Asthma lijdende was, en reeds alle mogelijke middelen heeft geprobeerd, welke alle slechts tijdelijke verlichting gaven, en dat by door het gebruik van eenige flesschen ASTS'SSSALEME, geheel van zijn kwaal genezen is geworden, waarvoor hij zeer dankbaar is. Stelt U uwe genezing geen dag langer uit, daar U evenals de heer SWANINK genezen kunt worden. Asthmalene is verkrijgbaar a f 1,fr. p. post f 1,15 bij T. VAN BORSSUM WAALKES te Ter Neuzen; waar niet verkrijgbaar direct van de Export C0., Nederland, N. Z. Voorburgwal 230, Amsterdam. J. SWANINK. Gediplomeerde specialisten voor Mond- en Tand- ziekten. Dagelijks te raadplegen van O tot 12 en van 2 tot o uur. Bagattenstraat 38, GENT. (2 minuten van de Zuidstatie). Te koop aangeboden in Noord-Holland eenige Soefderijen met uitmuntend wei- en bouwland resp. groot 56 H. A., 45 H. A., 38 H. A., 32 H. A., 28 H. A. en nog eenige kleinere. Br. fr. motto „Boerderijen'" bur. v. d. blad. Tandarts, Statiestraat 8, GENT, is te raadplegen allien werlidag van 10 tot d uur, voor tasrad- en ntondzieUen, alsook voor het pSaatsesj wars salsshe gebitten. Geueeskundig Cabinet te GENT. 62 Bagattenstraat 62. Raadpleging door Doktor specialist den Zondag, Dinsdag en Vrijdag van 9 tot 12 ure. Genezing van ^ier- en Blaaa» ziektem, Ta*«sebei wafer, en alle versche en verouderde geSseirsue zieEt- tess, vevzwakking, ziekten. Specialist Tandmeesfer, Ottogracht 17 (bij de Yrijdagmarkt) GENT. Raadplegingen van 8 tot 5 ure, behalve des Donderdagsmorgens. Behandeling zonder pijn. Alle soorten van Kunsttanden. TER NEUZEN. GROOTE SORTEERING Wolien-, Kapok-, Zeegras- en Stroomatrassen. Eikeen die lijdende is aan ontvangt gratis en franco ter beproeving een paar Wonder-Voetpleisters van f2.50 en een prachtig nieuw boek, in twee kleuren gedrukt, rheumatiek behandeleud. Wanneer U aan rheumatiek lijdt, knip dan dezen gratis coupon, ter waarde van 2.50, uit en zend dezen naar ons met Uw naam en adres duidelijk geschreven op de stippeliijuen. U zult per keerende post, om te probeeren, gratis een paar van de beroemde Wonder-Voet- pleisters (van 2.50), de groote genezing voor rheumatiek, ontvaDgen. Zij genezen de ergste gevallen van elke rheumatieksoort, chro- nische zoowel als acute, onverschillig hoe erg het geval is. Zij genezen ge vallen van 30 en 40jaren oud en nadat doctoren, baden en medicijnen zelfs gefaald hebben te genezen. Zend ons heden den coupon. Wan neer de pleisters in Uw bezit zijn, probeer ze dan en indien U tevreden zijt met het resultaat, dan kunt U ons de 2.50 zenden. Indien U geen baat hebt gevonden, rekenen wij op Uw eerewcord en de pleisters kosten U absoluut niets. Is het niet de moeite waard om ze op die eonditie te probeeren Ons vertrouwen is zoo sterk, dat wij zeker weten dat zij U zullen genezen. Knip daarom den coupon uit en zend hem nog heden aan de MAGIC FOOT DRA1 T Co., 50A Heerengracht, Amsterdam. Zend geen geld of postzegels, doch alleen den coupon ingevuld. Verzoeke tevens te melden of de aanvrage voor een man of vrouw is. ledereen bevestigt het, de Poe&ers vail hot Wit Kruis verzachten oogenblikkelijk en genezen spoedig alio Zeuuwziekten, smartelijke en verachterende maandstonden, schele hoofdpijn (migraine), draaiingen, ze- nuwkcorts, de hevigste tandpijn, scheuten in de tanden, hartkloppingen, slapeloosheid, ge- jaagdheid, zenuwzwakte, valiende ziekte, zenuwaanvallen bij de vrouwen (hysterie), zwaarmoedigheid, stokken in de keel, iheu- matisme, flerecijn, jicht, enz. enz. De wonderbare Poodors van hot M it Kruis versterken de zenuwen zij zijn gausch onschadelijk en missen nooit liun uitwerksel. Fr. 1,25 de doos fr. 3,25 de drie doozen fr. 6,25 de zes doozen. HoofddepotF. TUYPENS, Apotheker- Scheikundige, Iloutbriel 23, 8t. Nicolaas. Ook verkrijgbaar bij den heer NAN DLX- HOORN, Drogist te Axel. H VAN Naam Adres Slechts een gratis paar aan 66n adres.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1910 | | pagina 2