Laatste berichten. BURGER LUKE STAND. 26jange machinist T. de Vroedt en de 18jarige stoker J. Peters, terwijl tegen het rerbod m de 19jarige stoker A. van den Polder als passagier meereed. Als conducteur deed dienst de 34jarige conducteur G. Wisse. Uoor een voorloopig nog onbekende oorzaak is de locomotief bij de buiging van Zinkerweg en Groeneweg in een recht eind baan uit de rails gesprongen, daarbij door den schok heele- maal omdraaiend, en kantelend tegen den dijk. e beide stokers raakten onder de machine en werden onmiddellijk gedood, den machinist vond men zonder kneuzingen of ander gewelddadig t ktsei, maar deerlijk verbrand in de ruine terug. Get eerste personenrijfuig, dat mee ont- spoorde, bleef schuin overeind, maar door het botsen tegen de in den grond gemuurde loco motief werd het grootendeels vernield en ver- splinterd, zoodat conducteur Wisse, die tusschen de stukken beklemd raakte, ernstig gewond werd. Nadat men hem uit den dijk, waarin hij als tware gedrukt was, had uitgegraven, bleek het, dat hem een dijbeen gebroken, 't andere zwaar gekneusd was. Door de uit Oud-Beijerland toe- snelde doktoren Hers en Lodger werd hem en den ongelukkigen machinist de eerste hulp verleend, Eveneens ggschiedde dat aan de beide licht- gewonde passagiers in het vernielde rijtuig, mej. Barendrecht uit Oud-Beierland, die een pols gebroken en het hoofd verwond had en den heer Wiebolt uit Zierikzee, die eveneens aan hoofd en arm kwetsuren bekwam. Hoewel ook van den tweeden passagierswagen het voorbalkon ingedrukt werd, bekwamen zij, die daarin zaten, geen letsel en men vertelt, dat een heer uit Rotterdam, die een fototoestel bij zich had, nadat hij zijn hevig ontstelde vrouw wat tot bedaren gebracht had, kalm eenige fotografische opnamen maken ging van het tooneel van 't ongeluk. De postbode Roos uit Goudswaard had de flinkheid de kraan der lokomotief af te sluiten om verdere ongelukken te voorkomen. Per extra-trein werd de machinist naar het ziekenhuis te Rotterdam vervoerd. Aldaar op- genomen, gaf men hem onmiddellijk een oliebad. Alle zorgen hebben echter niet meer mogen batenV rijdagtnorgen is de arme man, die vooitdurend bij kennis was gebleven, aan zijn wonden overleden. Zijn familie was op last der tramdireccie gehaald van Oud-Beierland, waar al de verongelukten thuishooren. De plaats van de ramp bood intusschen een droeven aanblik. De lokomotief lag verwrongen en machteloos tegen den dijk. Daar achter lag de passagierswagen van lichte tram- constructie met voorgedeelte aan spaanders, t achterstuk schuin en scheef, met gebroken ruiten, en er rondom groepten de nieuws- gierigen, die elkaar ijselijks te vertellen wisten. Zoo spoedig mogelijk werd met het op- ruimingswerk begonnen, en de lokomotief weer op de wielen gezet. Daar al't Iokomotiefpersoneel, de machinist en twee stokers, overleden zijn, zal de oorzaak der ontsporing moeilijk zijn na te gaan. Het is een meer voorkomend geval dat rails door de zomerwaroite ontzetten en oorzaak kunnen worden van ontsporing. De justitie uit Dordrecht heeft een onderzoek in- gesteld. De conducteur J. J. Wisse, die kneuzingen aan den rug en gebroken linkerdybeen kreeg, is nu in t ziekenhuis te Rotterdam opgenomen. Het lijk van den machinist de Yroedt zal naar Oud-Beierland worden gebracht. - Ernstig ongeluk. Te Rotterdam is in aanbouw het nieuwe manufacturen-magazijn ,/De Zon" der firma Vroom Deesman aan den Binnenweg. In het perceel, dat nog slechts een geraamte van bintlagen is, waren Vrijdag een aantal metselaars werkzaam. Om 4 uur des namiddags had de bel geluid voor een kwartier schaften en snelden velen weg om met de werklift van een hoogte van 9 meter af te dalen naar den beganen grond. Deze werklift bestaat uit twee stevige planken, die opgeheschen worden met een staaldraad, door middel van een gewone heimachine. Niet meer dan 5 man mogen tegelijk op de lift plaats nemen, doch reeds begon de lift te dajen, toen zich nog een man vertoonde en met een sprong nog wilde instijgen, waardoor het staaldraad brak en de lift op den beganen grond smakte. Alle zes werden verwond, doch twee hunner. Jacob Sies en Willem Yisser, overleden kort na het ongeval. Sies was gehuwd en vader van 4 kinderen, terwijl Visser weduwnaar was en eveneens kostwinner van eenige zijner kinderen. Hij was eerst Woensdag op het werk geplaatst. De toestand der 4% overigen is van dien aard, dat alleen gevreesd wordt voor het leven van J. Idu Puy. Een onderzoek is ingesteld. Noodlottig ongeval met een giek. Drie leden van den Deutschen Turn- und Ruder- Verein. te Rotterdam waren Vrijdagmiddag op de rivier de Maas aan het varen, toen de giek door een stoomboot middendoor werd gevaren, en alle drie in de Maas vielen. Twee° hunner wisten zich zwemmende te redden, de derde de 22jarige Duitscher A. Schlimpert uit Leipzig verdronk. r Door de Rotterd. rechtbank is failliet ver- klaard de stuwadoors-firma Brandjes Dalmeijer en Rogier. Tot de voornaamste crediteuren behoort de Rijksverzekeringsbank, naar schatting circa een ton gouds. De Commissaris der Koningin in Gelder- land heeft in Mei 440 bewijzen van Nederlan- derschap afgegeven ten behoeve van personen die in Duitschland zijn gaan werken. Een 6jarig meisje dochtertje van de wed. P. te Het Yeld (N.-H.) is Zaterdag- morgen te water geraakt en verdronken. De Brabantsche dievenbende. Ter be- looning van de vier politiemannen, die door de aanhouding van Vossenberg, bijgenaamd de Fent in den nacht van 20 op 21 Mei, op het spoor van de talrijke en wijdvertakte dieven bende kwamen, hebben de burgemeesters van 21 gemeenten in een te Oss gehouden verga- dering besloten aan de raden dier gemeenten voor te Snellen §ep. hedrag. vmsii eent per in- woner aan die politie-agenten toe te kennen, leder ontvangt, wordt dit voorstel aange- nomen, 125. Nabij Roosendaal is Zaterdagmorgen op de spoorlijn het verminkte lijk gevonden van L., uit VYouw, welke man een paar dagen ge- leden zijn woning had verlaten. Vermoedelijk is hij Vrijdagavond door den laatsten mailtrein naar Ylissingen overreden. Hoe men een halve eeuw geleden met kunstwerken omsprong. Uit Oudshoorn wordt aan het „N. v. d. D. gemeld, dat bij een vernieuwing van het meu- bilair in de Hervormde kerk aldaar tusschen 1850 en 1860 een antiek doophek werd over- gebracht naareen koebocht, bij een der kerkvoogden, om te dienen voor afscheiding van de koeien In de kerk werd het vervangen door een modern ijzeren hokje. Het fraaie hek met gebeeldhouwde kolom- men is verdwenen. In Bocholt (Belgisch Limburg) maakt men voorbereidingen tot verplaatsing van den kerk- toren. Deze toren, dagteekenend van de XIVe eeuw, is 40 meters hoog, 10 meters breed langs iedere zijde, en weegt 2500 ton. Hij moet ongeveer 10 meters verplaatst worden, om de kerk te kunnen vergrooten. Men is nu bezig met het leggen der fon- damenten op de plaats waar de toren moet komen, en men hoopt met het einde van de maand het gevaarte op zijn nieuwen grondstag te zullen schuiven. De rechtbank te Bonn heeft uitspraak gedaan in het geval van 13 Bonner studenten, alien Borussen, die een stoomtram aangevallen, de locomotief losgekoppeld, steenqn op de.sporen gelegd, ruiten van de wagens ingeslagen en een conducteur verwond hadden. Het gerecht heeft er zes veroordeeld tot boeten van 30 tot 80 mark en de overigen vrijgesproken. Heel zwaar is de straf voor de adellijke studentenapachen niet. Volgens het trampersoneel was alleen door de tegenwoordigheid van geest van den ma chinist een ernstige botsing voorkomen. De be- schuldigden verklaarden zoo dronken te zijn geweest, dat zij zich niets meer goed heriu- nerden. In den nacht van Zaterdag op Zondag had op het Oude Kerksplein te Amsterdam een vechtpartij plaats tusschen burgers en sol- daten. Een huzaar, die vluchtte, struikelde daarbij over zijn sabel, kwam te vallen en kreeg van een burger een stomp tegen het achterhoofd. De man werd, na in het bureau Warmoesstraat verbonden te zijn, naar het hos- pitaal vervoerd en is, naar het N. v. N. thans meldt, gisteren aan de gevolgen overleden. Het lijk is door de justitie in beslag genomen. Uit- gemaakt moet worden, waarmede de slag is toegebracht. De verslagene was een 21jarige milicien. Naar den dader wordt ijverig gezocht. Dinsdagnacht is er ingebroken in het hulppostkantoor te Beekbergen, waar ongeveer negeu gulden werd ontvreemd. Te Wageningen heeft zich een 55jai*ige zwerver aangemeld als den dader. Hij werd overgebracht naar Apeldoorn en zeide den diefstal gepleegd te hebben om onderdak in de gevangenis te krijgen. Den- zelfden middag werden geboeid door de mare- chaussee uit Arnhem naar Apeldoorn geleid twee personen, die ook beweren schuldig aan de inbraak te zijn. Maar de te Wageningen aangehouden zwerver zegt beslist, dat hij het alleen gedaan heeft. De politie onderzoekt de zaak. Als gewoonlijk heeft de stad Antwerpen ook dit jaar een bestendig festival uitgeschreven voor zangvereenigingen. fanfare-, harmonie- en symphonie-korpsen. Het wordt gehouden op alle Zondagen van Juli, Augustus en September, en bovendien op Maandag 15 en Dinsdag 16 Augustus. De waarde der premien en medaljes bedraagt meer dan 8000 franc. Prospectussen zijn aan te vragen bij den burgemeester van Antwerpen. De rechtbank te Mosyr in Rusland heeft 5 Poolsche grondbezitters, die in 1895 op vossen hadden geschoten, welke in een orthodoxe kerk waren gevlucht, en een heiligenbeeld hadden geraakt, van 4 tot 8 jaar dwangarbeid veroordeeld. Brood der 208te eeuw. - In Duitschland heeft een vakman, Schluter genaamd, op een soort van gistingsmethode patent genomen, waardoor de eiwitstoffen, die thans, door ver- wijdering van de zemeleD, aan het brood worden onttrokken, voor het brood behouden blijven, ontdaan van de cellulose, die zemelen houdenc brood zoo moeilijk verteerbaar maakt. Men be- rekent, dat het verlies door verwijdering der zemelen, voor Duitschland jaarlijks op 468 millioen gulden kan worden geschat. Het naar den uitvinder genoemde Schliiterbrood verdient, zoo het heet, in alle opzichten de voorkeur boven brood, waarin de zemelen niet voorkomen daarenboven zou het lager in prijs kunnen zijn. Eindelijk is het stormweer in het Kanaa bedaard, en Woensdagmiddag konden de duikers weer naar beneden om de verdere voorbereidingen te treffen tot het ophalen van den onderzeeer #Pluviose." Ze bevonden dat de deksel van het mangat half opgelicht was alsof op het oogenblik van de ramp de opvarenden getracht hebben zich te redden. Men vreest dat door deze opening en door bet gat aan den achtersteven een water stroom door de boot gaat, die zand meesieept en zoodoende de boot zeer verzwaart. Een duiker die Donderdag naar beneden ging, zegt echter niet zeker te zijn dat het luik werkelijk geopend is. Donderdagochtend had men acht kettingen aan het schip bevestigd, twee aan twee vast- gehouden op schuiten. Te Leer, in Oost-Friesland, werd in Jt begin van Januari ten huize van den heer Hortmeijer, confiseur aldaar, ontdekt, dat in den kelder geregeld petroleum kwam opbruisen, die goed brandbaar bleek te zijn. Geruimen tijd duurde dit te voorschijn komen van petroleum, doch wegens den hoogen waterstaud, die ook den kelder rijkelijk van water deed voorzien, werd niet meer op de petroleum-bron gelet. Thans, nu het water den kelder heeft ver laten, blijkt het, dat er dagelijks nog ongeveer 4 a 5 liter goede petroleum wordt opgeworpen. Naar schatting is er nu ongeveer 120 dagen lang petroleum opgeborreld en wel per etmaal een hoeveelheid van 4 a 5 liter.- Door Gedep. Staten van Zeeland is de go.ed- keuring onthouden aan het besiuit van den Raad dezer gemeente om niet over te gaan tot het bouwen eener nieuwe school en school B te verbouwen. Na het onderzoek door eene commissie uit hun college zijn Gedep. Staten versterkt in hunne overtuiging dat hier schoolruimte te kort is. Zij handhaven thans hun eisch om binnen 14 dagen een besiuit te hunner kennis te brengen tot nauwkeurige aanwijzing der plaats waar de nieuwe school, tot stichting waarvan bij raads- besluit van 7 Sept. 1909 besloten werd, zal gebouwd worden. Gemeenteraad van Ter Neuzen. 3. Af- en overschrijvingen in de gemeentebegrooting voor 1909. (Zie verder liet Tweede hlad.) Vergadering van Donderdag 2 Juni 1910. (V E R V O L G). Voorzitter de heer J. A. P. Geill, burgemeester. Aanwezig de heeren Visser, Dees, Wieland, Moggre, De r, Scheele, Lensen. Kerkhoven, Van de Ree en De Bruijne. Afwezig de heeren Drost en De Feijter. Een vacature. n. De Voorzitter stelt namens Burg, en Weth. voor de gemeentebegrooting voor 1909 te wijzigen door ver- hooging der inkomsten met 14325,65 (hoogere opbrengst opcenten personeele belasting en tijdelijke geldleening) en verhooging der uitgaven met een gelijk bedrag (kadastrale stukken 99,37 rente tijdelijke leening 307,25, aflos tijdelijke leening. 13,500, verhooging onvoorziene uitgaven f 409,03). De heer De Jager merkt op dat deze wijziging in de begrooting niet zoo ingewikkeld is en door de leden gemakkelijk na te gaan, maar bet komt ook voor dat er andere voorstellen van dien aard worden gedaan welke veel meer omvattend zijn en die wel eenige bestudeering vereisehbn "ezm er t'een oordeel oVer te k'unn&n vellen. Spreker zou het daarom gewenscht achten dat dergelijke voorstellen voor het uitbrengen van een advies werden gesteld in handen der commissie die de begrooting voor het betrokken jaar hebben nagezien. De Voorzitter deelt mede dat de uitgaven, vervat in dit en nog volgende voorstellen, zijn gedaan. Thans wordt voorgesteld in overleg met den gemeente-ontvanger, die uitgaven administratief te regelen. Op dezen post der begrooting schiet wat over, en kan daarvan dus worden afgeschreven, terwijl op andere posten tekort komt. De uitgaven in dit voorstel vervat zijn reeds door den Raad gesanctioneerd. Overigens heeft hij er geen bezwaar in dat de Raad meerdere controle wenscht,.daar dit aan de behandeling der zaken slechts ten goede kan komen. De heer De Jager herhaalt dat het thans gedane voorstel gemakkelijk kan beoordeeld worden, daarop komen maar enkele posten voor, waaromtrent men zich wel kan her- inneren dat de Raad een besiuit heeft genomen. Het komt ook echter voor dat voorstellen worden gedaan die 10, 12 tot 15 wijzigingen van de begrooting omvatten en dan is dat zoo in de vergadering niet mogelijk daarover een oordeel te vellen. Men zegt dan maar »ja doch weet eigenlijk niet waarvoor. De VoorzitterDe stukken liggen toch ter visie. De heer De JagerJawel, maar gisteren had ik geen tijd om te komen kijken en eergisteren was de secretaris nog bezig met het gereedmaken van het voorstel. De Voorzitter geeft te kennen dat voor het vervolg met de opmerkingen van den heer De Jager rekening zal orden gehouden. De heer Visser heeft er ook niets tegen dat die voor stellen voor de behandeling in de Raadszitting door de commissie worden onderzocht. Hij meent ook dat dit aan de behandeling ten goede kan komen. Hij merkt op dat er evenwel nog geen commissie voor het onderzoek der rekening en begrooting benoemd is. De heer De Jager heeft bedoeld de Commissie die het vorig jaar de begrooting heeft nagezien, omdat deze voor stellen op die begrooting betrekking hebben. De heer Van de Ree stemt toe dat het eerste voorstel wel te controleeren is, maar de voorstellen die nog volgen zullen, zijn ingewikkelder. Wanneer men het eens is over de wenschelijkheid van een commissoriaal onder zoek, zou hij meenen, dat er nu maar mede moest be gonnen worden. De Voorzitter deelt die meening_ niQt, en is van idee dat dit eerst voor het vplgend jaar ztufigt#<Jen. Spreker merkt voorts op, dat nu de tijd ontbreekt, om zoodanigen maatregel toe te passen, aangezien deze be- sluiten den 15 Juni ter goedkeuring aan Gedep. Staten moeten worden ingezonden. Als deze voorstellen nu in handen eener Commissie werden gesteld, zou die com missie tijd moeten hebben voor haar onderzoek, dan zou de Raad nogmaals bijeen moeten komen om de voor stellen goed te keuren, en zou daardoor de kans ontstaan, dat die uitgaven niet meer op de rekening van het vorig jaar konden verantwoord worden. Ter Seuzen. Huwelijks-aangiften. 1 Juni. Floren- tius Josephus Volkrijk, oud 24 j., jm. en Celina van Hecke, oud 20 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 2 Juni. Coenraad Braber, oud 27 j., jm. en Neeltje Susanna de Meijer, oud 22 j., jd. Arnold Levines Faber, oud 20 j., jm. en Cornelia Frederika Apolonia Drabbe, oud 21 j., jd. Geboorten. 30 Mei. Johanna Wilhelmina, d. van Pieter Michielsen en van Lena van Kerkfort. Adriaan Hendrik, z. van Roelf Huisman en van Suzanna Krijger. 1 Juni. Maria Gisbertha, d. van Wilhelm Gerhard Kleipas en van Maria Elisabeth Wanders. Dina Maria, d. van Jozias Jacobus Dooms en van Maatje Jolijt. 3 Juni. Helena Johanna, d. van Johannes van Eijsden en van Johanna Dina de Hondt. Overlijden. 31 Mei. Willem Johannes van Vijven, oud 1 m., z. van Pieler en van Franyoise Maria Pichal. 2 Juni. Maatje Verelst, oud 31 j., echtg. van Arie Marinus Jochem. 3 Juni. Jannetje Henriette Blees, oud 62 j., d. van Johannes Cornells Pieter en van Christina Adriana van Poeljec. 4 Juni. Neeltje Paape, oud 73 j., echtg. van Abraham Theunisse. (llinge. Huwelijks-aangiften. 28 Mei. Pieter Frans Peesmeester, oud 28 j., jm. en Alma Maria Louisa van Mol, oud 24 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 24 Mei. Cijrillus Gnstavus D'hondt (van Meerdonck), oud 41 j.. jm. en Johanna Catharina Weemaes, oud 37 j., jd. 25 Mei. Josephus Franciscus Bernardus van den Branden, oud 27 j jm. en Augusta Maria Catharina Speelman, oud 22 j., jd. Geboorten. 14 Mei. Medardus, z. van Josephus Con- stantinus Janssens en van Marie Delphine De Rijck. Maria Rosalia, d. van Theophilus Willaert en van Romanie Titnmerman. Maria Paulina, d. van Marinus Henricus Jonkers en van Emma Julia De Potter. 17 Mei. Elvira Maria Pelagia, d. van Eduardus Verstraeten en van Stephanie Mariman. 20 Mei. Franciescus, z. van Ferdinandus Verstraeten en van Philomena Bracke. 29 Mei. Omere Auguste, z. van Theophilus Mortierenvan Erne- rentia Van Goethem. 30 Mei. Leontine Germaine, d. van Franciscus Smet en van Josephina Maria Van Pottel- berghe. ^Overlijden. 17 Mei. Johannes de Moor, oud 5 d., z. van Franciscus en van Seraphina Bosschaert, 18 Mei. Margaietha ConstantiaJanssens, oud 8 m., d. van Carolus Ludovicus en van Rosalia de Vos. 19 Mei. Augusta Maria Josephina Smet, oud 2 j., d. van Camillus Johannes en van Rosalia van Poele (overl.). 22 Mei. Cesar de Wilde, oud 2 w., z. van Nicolaas en van Barbara de Koning. 26 Mei. Clementina de Keijser, oud 11 m., d. ran Charles Louis en van Maria Francisca Merckx. tlrnanw. .Huwelijks-aangiften. 6 Mei. Aloisius van Itegem, oud 25 j., jm. en Anna Maria Bouwens, oud 22 j., jd. 13 Mei. Alphonsus Edmundus Pieters oud 25 j., jm. en Rosalia Durinck, oud 29 j.,. jd. 20 Mei. Alphonsus van de Vooide, oud 21 j., jm. en Louisa Rosalia van Poorten, oud 22 j., jd. 27 Mei Jan Francies Leeraert, oud 24 j., jm. en Emelie Dorothea Verdurmen, oud 23 j., jd. 28 Mei. Petrus Francies Maas, oud 27 j., jm. en Claris Catharina Cornelis, oud 28 j., jd. Huwelijks voltrekkingen. 18 Mei. Aloisius van Itegem, oud 25 j., jm. en Anna Maria Bouwens, oud 22 j jd. 27 Mei. Alphonsus Edmundus Pieters, oud 25 j., jm. en Rosalia liurinck, oud 29 j., jd. Geboorten. 3 Mei. Sophia Louisa, d. van Judocus Josephus de Bakker en van Anna Catharina Mathilde de Rooij. 28 Mei. Leonardus, z. van Petrus Franciscus van den Bei'ghe en van Johanna Maas. Beatrice W il— helmina, d. van Petrus van Damme en van Julia Louisa van Leuven. Overlijden. 8 Mei. Magdalena Maria Prudentia Wage- naer, oud 2 m., d. van Gustavus en van Mathilde lvens. 27 Mei. Anna Maria Berting, oud 3 j., d. van Pieter Josephus en van Rosalia Bisschop. liaewarbf. Huwelijks-aangiften. 7 Mei. Petrus van Gassen, oud 27 j., jm. en Irma Josephina Goossens, oud 26 j., jd. 19 Mei. Charles Alphonsus Rombaut, oud 28 j., jm. en Maria Margaretha van Haut, oud 25 j., jd. 24 Mei. Honord van Regenmortel, oud 23 j., jm. en Romania Isabella de Jonghe, oud 24 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 3 Mei. Honore Michielsens, oud 27 j., jm. en Maria Louisa de Vos, oud 24 j., jd. 18 Mei. Petrus van Gassen, oud 27 jm. en Irma Josephina Goossens, oud 26 j., jd. Geboorten. 10 Mei Maria Juliana Ida,d. van Alphon sus B Bemaert en van Ida M.C Beyseir Rene francis cus,z. van Petrus Ongenae en van ManaL. Ceelaert. 1. Mei. Magdalena Maria, d. van Augustinus Vermeulen en van Angelina van Goethem. Elvira Christina Mana, d. van Honore Gijsel en van Coleta Inghels. 13 Mei. Augusta Stephania'Maria, d. van Aloijsius de Bock en van Cie- entina M. van Poele. 14 Mei. Bertha Augustina Maria, van Alphonsus de Waele en van Mana Jos. Matthijs. Mei. Aloijsius Dominicus Uselinus, z, van Theophilus Guchteneire en van Melania Jos. Rombaut. van Gustavus van Regenmoitel en van Augusta Phil. Vliegher. 28 Mei. Achilles, z. van Eduardus Alph. Jonge en van Melania Schelfhout. Overlijden. 6 Mei. Een als levenioos uangegeven Kind van het vrouwelijk geslacht vari Petrus C- de Guchteneire en van Maria .Jos. Coumans. 12 Mei. Arthur Joseph De Maeyer, oud 2 m., z. van Theodorus en van Augusta Philomena Borgt. 13 Mei. mpolitus IJsebaert, oud 70 j., z. van Louis en van Paunna NamR®. (beiden overleden). "17 Mei. Coleta Janssens, oud 71 j., eclitg. van Seraphien Sturtewagen. St jAnsteen. Huwelijks-aangiften. 20 Mei. Carolus Ludovicus Ringoot, oud 26 j., jm. en Matkildk Josepha Schelfhout, oud 21 j., jd. 25 Mei. Uesldfj,'"® v,an Kemseke, oud 27 j., jm. en Emma Virgmia. diHooglhe, oud 20 j., jd. 28 Mei. Emile Alouisius Helsland, oud 28 i„ im. en Sophia Antonia Maria Stevens, oud 25 j.,jd. Huwelijks-voltrekkingen. 24 Mei. Joseph Marie Baes, oud 26 j., jm. en Blondina Johanna van Avermaete, oud 21 j., jd. 25 de z. de de ki

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1910 | | pagina 2