Gemengde berichten. TURGERLUKE STAN D. 15 boete of 5 dagen hechtenis, tegen de zevende beklaagde 300 boete of 60 dagen hechtenis en tegen de achtste beklaagde f 25 boete of o dagen hechtenis. Te Aalten heeft men bg het graven van zand in den Hollenberg het gave lichaam gevonden van een persoon, die daar begraven was. Onmiddellijk daarbij lag een eiken paal. Men neemt aan, dat het lijk afkomstig is van iemand, die daar in vroeger tijd is terecht gesteld. In de zaak van den burgerwacht-majoor Albrecht te Antwerpen, die met zijn sabel een toeschouwer den hoed stuk sloeg, wegens een aanmaning om in het Vlaamsch te komman- deeren, is Woensdag uitspraak gedaan. De rechtbank achtte de ten laste gelegde feiten genoegzaam bewezen, maar met zeer verzachtende omstandigheden. Aangezien het niet bewezen is dat de overgelegde sabel ge- diend heeft om het misdrijf te piegen, beveelt de rechtbank de verbeurdverklaring van den sabel niet. maar veroordeelt majoor Albrecht tot 25 frank boete of 3 dagen gevangenis voorwaardelijken tot een schadevergoeding van 1 frank met de rechterlijke interesten en kosten. De overheid in Bohemen heeft, met oog op den slechten toestand der geldmiddelen, twee honderd en tachtig krankzinnigen uit de Staats-krankzinnigengestichten ontslagen. De ontslagenen zgn uitsluitend niet-gevaarlijke krankzinnigen. Eergisteravond is de knecht van den voer- man Achten, uit Tegelen, tusschen Swalmen en Reuver dood op den weg gevonden, met verbrgzeld hoofd. De man is vermoedelijk overreden. Eergisteravond is gearresteerd een schoen- maker uit° de Torensteeg te Arnhem, die bekend heeft in zijn woning brand gesticht te hebben door een bed over twee stoelen te leggen en daaron- der papier in brand te steken. Hij was daarna uit- gegaan. Politie en buren hebben den brand gebluscht. De man was niet verzekerd, doch zou eerstdaags uit zijn woning gezet worden. De politie te Berlijn heeft den bookmaker George Simoni, die in spelersknngen onder den naam van ridder George of den lijkenroover bekend stond, in hechtenis genomen. Hij Is voor de invoering van den totalisator in Berlgn werkzaam geweest, maar verhuisde later naar het buitenland. Daarna kwam hij in Duitschland terug en richtte in Schoneberg een lampenwiukel op, waarin hij echterook het bedrgf van bookmaker bleef uitoefenen. Tegelijkertijd had hij te Mid- delburg, in Zeeland, een devgelijke zaak onder de firma Mary Simoni en onderhield van daar uit levendige betrekkingen met zijne helpers. Te Kassel is een dieveggenbende in hechte nis genomen, die uit vijf meisjes van 12 tot 15 jaar bestond. Zij haddeu in de laatste weken tal van inbraken in winkels gepleegd. Te Cothen, een aan de Belgisch-Lim- burgsche grens gelegen dorpje, wilden H.S. en J. S., vader en zoon, Dinsdag in een bootje levensmiddelen overbrengen naar een door het hooge Maaswater afgesloten woning. Het bootje sloeg om, en vader en zoon vonden den dood in het water. De Rev. Robinson, de Anglikaansche geestelijke van Drayton, onlangs overleden, had een hartstochtklokkeluiden. Het kon zeker erger. Hij reisde er voor het laud door, want als Engelschman was 'them niet alleen om 't luiden van een klok te doen, maar tevens om recods te behalen. In 1869 luidde hij zijn eerste klok en op het einde van 1908 had hij 1236 verscbillende klokken geluid. In Drayton zelf had hij reeds in 1905 voor de duizendste maal het klokketouw getrokken. ]n den tuin van een landhuis voor de poorter. van Rome is onder zware voorwaarden een tweegevecht tusschen den schilder Filippo Folchi en prins Francesco Deldrago geleverd. De laatste kreeg een ernstige hoofd wond. Folchi is de neef van den prelaat van denzelfden naam, die in den tijd van Leo Xlll veel genoemd werd. Hg is de held van een zeer romantisch avontuur geweest, dat indertijd de kranten van de heele wereld beziggehouden heeft. Hij schilderde namelijk fresco's in de villa van Don Carlos van Bourbon, den onlangs overleden Spaanschen pretendent. Bg die gelegenheid kwam Dona Elvira, de dochter van Don Carlos, dikwijls bij hem, om eerst zijne werken en daarna den kunstenaar te bewonderen, dien zij zoo hevig in vlam zette, dat hij, vrouw en kinderen ver- getende, met de prinses de wijk nam. De liefde van Filippo Folchi en Dona Elvira is bestendig van duur geweest. Zij leven nu nog samen in een huis in de Tiber-wijk. Het schijnt hun ook niet slecht te gaan, wat men hieruit kan opmaken, dat Dona Elvira prins Deldrago een paar honderdduizend lire heeft kunnen leenen, die zij nu terugverlangde. Over die vordering is het tusschen Folchi en Deldrago op een advokatenkantoor tot een botsing gekomen, die het tweegevecht ten gevolge had. Hoewel het water in Belgie zakt, is de toestand op vele plaatsen toch nog troosteloos, vooral in het Luiksche. Vaudaar wordt aan het H. v. Antw. gemeld De provincie Luik is tegenwoordig de rauip- zaligste streek van geheel het land. Men krijgt er tooneelen te zien, die hier tot nu toeonge- kend waren. En, ondanks het droge weer zakte het water wanhopig langzaam. Te Jemeppe is de kerk nog altijd onbereik- baar voor de geloovigen, want er staat nog een meter water op den kerkvloer. De bur gers die iets op het gemeentehuis te verrichten hebben en de gemeentebeambten moeten in bootjes naar hunne bureelen varen degenees- heeren en vroedvrouwen begeven zich op dezelfde wijze naar hunne zieken en een doode moest zelfs in een roeiboot naar het kerkhof worden gevoerd, nadat twee man de kist door het water, in de steeg waar hij uitgehaald moest worden, tot aan de boot gedragen hadden. In de rue des Mineurs staat het water niet minder dan 2 M. 40 hoog. Te Seraing is de toestand allerdroevigst. Duizenden werklieden zijn naar huis gezonden, daar de fabrieken stil liggen. Het standbeeld van Cockerill staat te midden van een uitge- strekt meer en in sommige straten is het water geklommen tot ten halve de vensters der be- nedenverdieping. Een rij spoorwegwagons, dooi den stroom voortgedreven, reed de helling af en zakte tot in de Maas. In al de straten varen bootjes en vele Luikenaars doen een uitstapje tot hier, om van het zonderlinge schouwspel getuige te zijn. Van op de hoog- ten is de aanblik overschoon, maar treurig. De Maas heeft niet alleen de oevers overstroomd, maar is door de dalen tot achter de hoogten doorgedrongen en langs alle zgden ontwaart men niet dan overgroote waterplassen. Men zou zeggen dat de vallei volgestroomd is. Een depeche, Dinsdagavond om 9 uur uit Seraing verzonden, meldt dat de toestand in de overstroomde Cockerill-fabrieken niet ver- beterd is. De mijnen worden uitgepompt. Ook de stad is zeer beproefd. In den loop van den dag is een detachement pontonniers uit Antwerpen aangekomen, voor- zien van 4 ijzeren booten. Daar de electrische stroom afgesneden is, heeft men licht noch be- weegkracht. In het gesticht der Aalmoezenieis van den Arbeid kotnen de huisgezinnen in menigte een ouderkomen zoeken. De vrouwen en kinderen, ongekamd, ongewasschen, half ge- kleed, verdringen zich bibberend rond de ver- warmingstoestellen, terwijl de aalmoezeniers en de bedienden van het huis beddegoed aan- brengen om ten minste vrouwen en kinderen. eenige rust te bezorgen. Dan moest men hun drank en voedsel geven. En stapels boter- hammen en dampende koffie werden nu rond- gedragen. Te Ougree was de toestand Dinsdag eemgs- zins verbeterd. De stroom is wel 15 c.M. ge- daald, maar te lande blijft de toestand dezelfde. Te Tilleur is de toestand niet verbeterd. Te Luik zelf is de toestand verbeterd. En het schoone weer doet hopeu dat men het einde der ellende nadert. Een vrees bestaat er nog in de Ardennen ligt nog op sommige plaatsen 30 tot 40 centi meter sneeuw, die bij warmen regen onvermij- delgk de stroomen versterken moet. Een eigenaardig ziektegeval heeft zich te Birmingham voorgedaan. In het ziekenhuis werd een man verpleegd, die aan een hevige longontsteking leed. Bg het genezings-proces deed zich een wonderlijk verschijnsel voor. De huid van den patient veranderde geleidelijke op hauden, voeten, borst en gelaat en ging er ten slotte geheel als wit mariner uitzien. Ook verdween de rekbaarheid van de huid en voelde koud aan als van een doode. De spieren ver- strjfden, zoodat de patient slechts met de grootste moeite den mond kon openen. Men hoopt door een electrische radiumbehandeling den man nog te kunnen genezen. Den 30sten October van het jaar 1892 ontdekte men achter een schutting van de weinig bezochte Parijsche- straat Botzaris, het in twaalf stukken gehakte vrouwenlijk, dat in I een blauwen boezelaar was gewikkeld. Het hoofd ontbrak. Zonderlinge samenloop van omstandigheden. Dinsdao' 1.1. vond men in dezelfde rue Botzaris, ook nu achter een schutting, het pas afgekapte hoofd van een jonge vrouw, eveneens in een blauw katoenen boezelaar gepakt. In 1892 slaagde de politie er niet in, ook maar de ideutiteit van het lijk vast te stellen, evenmin ontdekte men ooit een spoor van den misdadiger. Het geheimzinnige waas, dat de nieuwe moord in de rue Botzaris omhult, maakt het waarschijnlijk, dat ook in dit drama de politie slechts met moeite eenig licht zal kunnen brengen. Dinsdagmorgen om half twaalf maakte de Parijscbe agent Louvelle met zijn hond een wandeling door de rue Botzaris. De hond liep een onbebouwd terrein op en zijn meester riep hem tevergeefs terug. Juist kwam toen de pachter van het terrein Sinsarric ter plaatse en hij zag, dat de hond kuorrend met een op den grond liggend pak speelde. Sinsarric nam dit pak op en hij verwijderde den boezelaar en de courant, die het omhulde. Hij hield in zijn handeu het op afsehuwelijke wijze verniinkte hoofd van een jonge vrouw. De neus en het rechter oor waren afgekapt. De bovenlip opengeseheurd en op verscheidene andere plaatsen was het hoofd met een mes bewerkt. De groote, bruine oogen stondeu wijd open en licht blonde liaren kleefden aan den bloederigen hals, waaruit droppels lauw bloed neervielen op de handen van Sinsarric. Deze kon het gezicht niet verdragen. Hij verloor het bewustzijn en het hoofd rolde over den grond. De agent Louvelle raapte het op en bracht het naar het commissariaat van politie in de rue Piadier. Onmiddellijk begon de commissaris Cuvillier het onderzoek, dat tot nu toe tot geen resultaat geleid heeft. In het haar van het slachtoffer waren zwarte kammen van celluloid en vlokken valsch haar. Het verniinkte hoofd werd onmiddellijk door Bertillon gefotografeerd, en agenten gingen met de fotografie alle winkels en cafe's in het kwartier af. Van den anderen kant worden overal nasporingen gedaan of ook ergens een meisje of jonge vrouw vermist wordt. Het hoofd moet des morgens na acht uur op 't terrein gelegd zijn, daar het papier van de courant niet gedreukt was van den overvloe- digen regen die in den vroegen iuorgeu viel. De bewoners der rue Botzaris hebben geen enkel verdacht gerucht vernomen. De zaak wordt door den rechter Warraiu geinstrueerd, en dokter Socquet is een medisch onderzoek van het hoofd begonnen. Uit DijoD wordt gemeld, dat aldaar in een bosch, in de nabijheid der stad, een vrouwenlijk zonder hoofd werd gevonden. Of deze vondst iets te maken heeft met het geval van de rue Botzaris, kan nog niet worden uitgemaakt. Nader meldt men Het in de Botzarisstraat te Parijs gevonden meisjeshoofd is herkend. Het slachtoffer is de zestienjarige Elise Vandamme. Uit getuigen- verklaringen is opgemaakt kunnen worden, dat het kind Zondagavond met een vreeuiden man voor geld meegegaan is naar zijn kamer. Het meisje stond als fatsoenlijk bekend, maar leed bittere armoede. Na Zondagavond heeft niemand Elise Vandamme meer gezien. ZEETIJDINGEN, Van 2 tot en met 3 Maart Van 2 tot en met 3 Maart werden langs de Oostsluizen alhier 28 binnenvaartuigen op en 34 afgeschutdoor de Westsl. 1 op- en 5 atgeschut. jPositie der Stoomschepen. mpfc rip fnf.ncrrtifip nllp winkpls pn pnfp's in hpf, nn~o o n Ilulg'. Geboorten. 20 Febr. Petrus Angeline, z van Jo3ephus Schelfhout en van Johanna Cornelia Jans- sens. 21 Febr. Maria Philomena, d. van Joliannes Frariciscus Freijeer en van Maria Jacoba Verhoeven. 2+ Febr. Cornelia Seraphina, d. van Augustus Josephus de Windt en van Juliana Maria de Wilde. Overlijden. 16 Febr. Augustinus Vink, oud 4 j., z. van Petrus Judocus en van Anna Kalscheur. 17 Febr. Johannes Cornelia Chrisliaansen, oud 29 j z. van Cor nells en van Clara Jacoba Hiebels (overt.). 20 Febr. Een als ievenloos aangegeven kind van bet vr. geslacht, van Leonardos Strobbe en van Julie Marie Blommaert. 25 Febr. Maria Johanna Volleman, oud 66 j., wed. van Josephus den Tenter. Axel, Huwelijks-aangiften. 17 Febr. Daniel Dekker (van lloofdplaat), oud 20 j., jm. en Janna de Regt, oud 20 j., jd. Gelein Jansen (van Zaamslag), oud 29 j., jm en Janna Mechielsen, oud 23 j., jd. 24 Febr. Pieter Jan van Doom, oud 25 j., jm. en Elisabeth Wijoa,oud 23 j., jd. Geboorten. 17 Febr. Maria, d. van Pieter Brandes en van Catharina Adriana Bakker. 19 Febr, Hebrina Wilhelmina, d. van Martinus Verhelst en van Cornelia Sckeele. BosclikHpelle. Huwelijks-voltrekkingen. 4 Febr. Emmanuel de Kooij (weduwnaar van Josephina Joanna Mallant) van Stoppeldijk, ond 45 j., en Maria Cornelia Lambert, oud 34 j., jd. Geboorten. 12 Febr. Constantinus, z. van Johannes Vink en van Maria Louisa van Bunderen. 27 Febr, Petrus Augustinus, z. van Francies de Vos en van Johanna Vonk. Overlijden. 15 Febr. Josephus Petrus Lambert, oud 5 j., z. van Josephus en van Mathilda Paulina den Tenter. 25 Febr. Daniel Verbraeken, oud 3 j z. van Adrianus en van Maria Angelina Sehelfaut. CUnsj«". Huwelijks-voltrekkingen. 26 Febr. Guiliel- mus Bernardus Goossens (van Antwerpen), ond 24 j., jm. en Paulina Vermeulen, oud 18 j., jd. Geboorten. 18 Febr. Maria Rosalia, d. van Johannes Bracke en van Maria Silvia de Rijk. Thenphilus Henricus, z. van Norbertus Franciscus Buijsen van Rosalia Francisca van Dorsselaer. Maria Josephien, d. van Josephus Judocus Mangnusenvan Christina Veneranda Hint. 19 Febr. Joseph Prosper, z. van Antonius Eduardus Verbist en van Pharailda Thomaes. 20 Febr. Enlaliu Maria,d. van Frede- ricus Franciscus Schuddingsen van Maria Louisa Goossens. Martha Joanna, d. van Joannes Josephus Abbeel en van Maria Victoria de Poortere. Maria Louisa Fiorentina, d. van Joannes Franciscus van Ruymbeke en van Maria Elodia Vernimmen. 25 Febr. Celina Albertina, d. van Petrus Albertus Praet en van Stephania Abbeel. Overlijden. 16 Febr. Hubertus Petrus Eugene van der Heijden, oud 4 j., z. van Franciscus Eduardus en van Maria Elisa Picavet. 19 Febr. Sylvia Maria Kint, oud 5 m., d. van Felix en van Maria Ermeliende Segers. 20 Febr. Eulalia Maria Schuddings, oud 1 d., d van Fredericus Franciscus en van Maria Louisa Goossens. 21 Febr. Leontina Louisa Laget, oud 3 m., d. van Petrus en van Maria van Hoeije, (beiden te Gent (Belgie) woon- achtig). 26 Febr. Nathalia Soij, oud 66 j., echtg van Joannes Josephu9 Pauwels. (iraauw. Geboorten. 9 Febr. Maria Rosalia, d. van Alfons Geertruij van en van Apolonia Maria Barm. 14 Febr. Julia Cornelia Rosalia, d. van Desire van Poor- ten en van Rosalia Mathilde van Leuven. 20 Febr. Maria Antoinette Julia, d. van Honord van Leuven en van Antonetta Angelina Mol. 23 Febr. Petrus Franciscus, z. van Josephus de Wilde en van Sophia Philomena Penguet. Maria Stephania Josephina, d. van Aiphon- sus Bernardus Martens en van Horter.sia Maria Breijaert. Overlijden. 3 Febr. Martha Rosalia Kouijzer, oud 6 j., d. van Petrus Clementus en van Paulina van Poorten. 5 Febr. Maria Christina Hulshout, oud 2 j., d. van Petrus Adrianus en van Prudentia liembergeu. 7 Febr. Mathilde Bertha Durinck, oud 7 m., d. van Alphonsus en van Clementina Durinck. 10 Febr. Rosalia Scheers (te Hulst overl.), oud 33 j., wed. van Honore de Kort. 13 Febr. Jan Francies van Immerseel, oud 82 j echtg. van Cornelia Kouijzer, vroeger weduwn. van Anna Catharina Vleeskens. 14 Febr. Josina Maes, oud 92 j., wed. van Matheus Mangnns. 23 Febr. Maria Rosalia van Geertruij, oud 2 w., d. van Alfons en van Apolonia Maria Burm. lloeli. Huwelijks-voltrekkingen. 10 Febr. Jacobns Daniel Heinsdijk, oud 32 j., jm. en Cornelia Leijntje Hamelink, oud 23 j., jd. Geboorten. 2 Febr. Dirk, z. van Jan de Braal en van l'ieternella Bakker. 5 Febr. Dirk, z. van Jacobus van Doezelaar en van Janna Deij. 8 Febr. Pieter, z. Franfois Buijze en van Jozina Dees." 11 Febr. Anthonie, z. van Jacob Pijpeliuk en van Sara Kolijn. 15 Febr. Rosalie Nathalie, d. van Camil Rodts en van Emma van Bellegem. 21 Febr. Jacob, z van Jeremias Pladdet en van Cornelia Miehielsen. 24 Febr. Jacomina Pieter- nella, d. van Cbristiaan de Graaf en van Johanna Maria Hamelink. 26 Febr. Jozias, z. van Jozias de Kraker en van Pleuntje de Jonge. Overlijden. 2 Febr. Sanlina de Visser, oud 65 j., echtg. van Adriaan van der Welle. 22 Febr. Neeltje de Regr, oud 69 j., wed. van Pieter Pladdet. Honteiiissi-. Huwelijks-aangiften. 19 Febr. Ca- millus Maria Gislenus Willems, ond 35 jweduwn., en Rosalia van Overmeeren, oud 32 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen 5 Febr. Petrus van Goe- them, oud 29 j., jm. en Judoca van Swaal, oud 30j., jd. Geboorten. 19 Febr. "Martha, d. van Ludovicus Du- vi\ier en van Christina Fruijtier. Josephus Alouisius, z. van Josephus Verdurmen en van Louisa Philomena Rosseel. Eduardus Johannes, z, van Jan Francies Pauwels en van Mathilda Crombeen. 20 Febr. Josephus, z. van Constalinus de Koning en van Anna Alaria tlemelaar. 22 Feb]'. Desir5, z. van Joseph Oappendijk en v„n Anna Maria Dobbelaar. 26 Febr. Louisa Julia, d. van Emilius Constantinus Fassaert en van Mathilda Judoca van Mol. Overlijden. 25 Febr. Jan Francies van Denderen, oud 80 j., weduwn. van Maria van Hove. lioetvitch*. Geboorten. 18 Febr. Elza Clemenee Maria, d. van Marcel Celie en van Delphina J. M. de Gronckel. 21 Febr. Arthur Joseph, z. van Theodoras de Maeijer en van Augusta Philomena Borgt. 22 Febr. Alartha Augusta Eulalie, d. van Augustinus A. van Overloop en van Fiorentina van Pnijenbroeck. 24 Febr Aloijsius Franciscus, z. van Tbeophilus Martens en van Anastalia Rietjens. 25 Febr. Anna Maria, d. van Petrtts A. Adam en van Rosalia de Meester. 27 Febr. Celina Philomena, d. van Alphonsius Baert en van Maria Jose phina de Winne. Franciscus Leonardus, z van Ce9ar Bernardus David en van Josephine Marie Breijaert. 28 Febr. Rene Joannes, z. van Augustus van Bastelaeren van Mathilde van Himste. Overlijden. 19 Febr. Regule Antonius van Rattuiger, oud 2 m., z. van Judocus Gerardus en van Melanie Raes. 20 Febr. Pieter Francies de Vliegher, oud 76 j., echtg. van Constantia Baert. Nh» van Grni, Gebo >rten. 20 Febr. Andr& z. van Paulus Johannes Hamelynck en van Maiia Seraphina Johanna IJsebaert. 24 Febr. Martha Maria Virgina, d. van Alaria Catharina de Waele. 27 Febr. Margaretha, d. van Ferdiuandus van de Velde en van Maria Nathalia Selis. Overlijden. 24 Febr. Pieter de Vriend, ond 49 j., echtg. van Maria Dingma Dootjes. Mint Jiitisteen. Huwelijks-aangiften. 19 Febr. Amandus Stevens, oud 35 j., jm. en Emma Maria van Helslaud, oud 30 j., jd. Geboorten. 24 Febr. Philomena Francisca, d. van Eugenius Strobbe en van Eulodia Maria Isabella Theresia Herwegh. Overlijden. 26 Febr. Sophia Alaria de Saegher, oud 52 j., echtg. van Jan Francies Herwegh. 28 Febr. Aloijs De Windt, oud 58 j., echtg. van rbilotuinn de Soliopf.®,'. Al'i-siilnrpe. Geboorten. 6 Febr. Julma Horteutia, d. van Honore Goetlials en van Clothilde Willems. 12 Febr. Anna Alaria, d. van Aloijsius Adam en vau Maria van Meulebroeck. 14 Febr. Prudent Franciscus, z. van Eduard Franciscus de Smit en van Nathalia Verbrugge. 17 Feb1'. Gustaaf, z. van Constantinus van Dam en van Maria Schelfhout. Overlijden. 23 Febr. Richard D'hert, oud 10 m,. z. van Levinus en van Johanna l'ieternella de Fwou. Xuidtlorpe. Geboorten. 23 Febr. Aimd Joseph Marie, z. van Alphonsus Tbeophilus D'Hert en van Irrna Hyacinthe Marie van Doosselaer. Overlijden. 18 Febr. Augustinu9 van de Vijver, oud 78 j., echtg. van Cecilia Poliet. Datum i VLAG. NAAM MS. Van eri naar. Lading. oor Ter Meiizen s 3 Eng. s.s. Lisette 2 532 Gnolo kolen idem Ronan 3391 Leith ijzer idem River Thames 2242 Londen stukg. t on Ter Aeuien t 2 Eng. 8.8. River Scheldt 2199 Londen itukg idem Wyoming 1690 Leith ledig Eng. 3mscb. Imogene 536 Plymouth phosph. idem Terrier 449 IIp9wich idem Voor 4»eii< 1 2 Deen. s.s. Uranienborg 5391 Windau stukg. Eng. s.s. Rescue 2011 Goole kolen idem Knottingley 2333 idem idem Fran. 8.8. Portbail 1036 Boulogne ledig 3 Eng. 8.9. Harlingen 2655 Rotterdam idem idem Warkworth L862 New-Castle stukg. idem Rissa 4:62 Antwerpen idem idem Sea Serpent 2554 Londen idem V MO l>ent i 2 Eng. 8.8. Sea Honud 3(85 Londen stukg. idem British Empire I5i9 Manchester ledig Eng.3m8ch. Silvia 464 Ipswich phoaph. idem Jane Slade 325 Schotland idem Eng. barge Mary Kate 249 Dordt ledig Eng. s.s. Saltmarshe 2633 Goole idem idem Mercey 3075 idem stukg. idem Truro 2367 Hull idem Deen. s.s. Yordingsborg 3884 Stettin phosph. 3 Eng. s.s. Ousel 3633 Liverpool stukg. Voor Melzaete 2 Eng. 3msch Alembic 722 Havre creosoot s.8. HARALD van Algiers naar Tyne Dock passeerde 28 Febr. Oitavos. s.s. JENNY in Jossing te New-Castle on Tyne. s.s. RICHARD in lading te New-Castle on Tyne voor Algiers. s.s. ELISABETH vertrekt heden van Cette naar Algiers, s.s. HELENA van Hull naar Algiers passeerde 2 dezer Oitavos. s.s. MAGDALEN A in lossir.g te Middlesbro on Tees.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1910 | | pagina 10