Gemengde berichten. Landbouwberichten. Handelsberichtan. BURGERLIJKE STAND. 8T00MB00TDIENST OP DE WESTER-SCHELDE. kiu opgepast! Te 's Heerenberg worden alien die nog iets verschuldigd zijn voor vertering aan D. Egging, aldaar, bij de gemeenteraadsverkiezing in 1903, openlijk opgeroepen dit voor de aan- staande stemming voor den gemeenteraad te betalen. Te Nieuwe-Scbans (Gr.) heeft bij het in- leveren van de candidatenlijsten voor twee vaca- tures in den raad eene vermakelijke vergissing plaats gehad. Candidaat zou o. m. worden gesteld de heer A. Kruize, wiens naam op zijn Oldambster-dialeet, als /Kroeze" wordt uitge- sproken. Door die uitspraak in de war gebracht, was nu door den secretaris van de betrokken kiesvereeniging den naam van A. Kroeze op de lijst geplaatst in plaats van A. Kruize en die lijst werd, voorzien van de noodige handteeke- ningen bij den burgemeester ingeleverd. Eerst later op den dag werd de begane vergissing ontdekt, en werd toen nog, in aller- ijl een candidatenlijst voor den heer A. Kruize ingeleverd. Op de officieele lijst prijken dus nu o. m. de namen A. Kruize en A. Kroeze, waarmede een en dezelfde persoon wordt be- doeld. De lijst toch met den naam van A. Kroeze was eenmaal ingeleverd en mocht niet teruggegeven worden, temeer, waar in de ge- meente Nieuwe Schans ook werkelijk een zeke- re A. Kroeze woonachtig is. Deze Kroeze werkt op de strooeartonfabriek „De Dollard", maar is een persoon, die reeds op jaren is, zich nooit met de politiek heeft bemoeid en in geen enkel geval voor een candi- datuur in aanmerking wenscht te komen. Dezer dagen verscheen het eerste jaar- verslag van den keuringsdien3t te's Gravenhage. Dit het vele wetenswaardige waaronder heel wat dat doet zien, dat die dienst en hoog noodig was en zeer doeltreffend werkt, vermeld ik, zoo schrijft de Haagsche briefschrijver van het N. v. d. D. in zijn jongste epistel als het merkwaardigste deze zinsnede „Belangrijke partijen bessensap moesten aan de consumptie worden onttrokken, omdat ze geen sap van bessen bleken te bevatten, doch bereid waren uit een rood gekleurde, zuur gemaakte stijfseloplossing. In den nacht van Zaterdag op Zondag is bij de politie te Amsterdam door iemand aangifte gedaan, dat een persoon, wien hij den weg had gevraagd naar de Warmoesstraat, hem had gebracht naar het Vondelpark en hem daar beroofd van zijn gouden horloge metket- ting, 4 gouden ringen en een portemounaie, inhoudende ruim zestien gulden. Zaterdagavond tusschen negen uur en half tien is er ingebroken in een benedenhuis aan de Regentesselaan in Den Haag, terwijl de bewoonsters, een oude dame en haar gezelschaps- juffrouw, even de deur waren uitgegaan. Met een valschen sleutel of een looper heeft men vermoedelijk de deur geopend. De kasten in de suite-kamers waren opengebroken of de deuren ervan uitgelicht, de brandkast was opengebroken met een ouden sleutel, dien men in een laadje gevonden had. Waarschijnlijk is de inbreker, of zijn de inbrekers opgeschrikt, want, terwijl een bedrag van f 20 aan specie en eenige oude gouden munten, benevens enkele zilvereD voor- werpen zijn medegenomen, heeft men ongeveer 500 aan papier, geld en effecten laten liggen. Het gezin van den arbeider B. S., te Ekamp, gem. Midwolda, bestaande uit man, vrouw en drie kinderen, dat gedurende een drietal weken, wegens gerechtelijke uitzetting aan den openbaren weg onder den blooten hemel vertoefde, is door bemiddeling van het burgerlijk armbestuur in die gemeente, Finsterwolde onder dak gebracht. In al die weken weigerde de man te werken, en moest het gezin door de ge meente worden ondersteund. Een veiligheidsventiel van een buisleiding der „Hoerder Werke", te Hoerde die hoogoven- gas bevatte, werkte Vrijdagavond niet naar be- hooren en liet gas uitstroomen. Dit drong de huizen langs de straat aan de zeezijde binnen en bedwelmde ongeveer 40 personen. De bewusteloozen werden onmiddellijk naar het mijnhospitaal en de beide Hoerder zieken- huizen gebracht. De dokters hopen hen in het leven te houden. (Hoerde ligt in het Pruisische district Dort mund). Te Nederhasselt is Zaterdagnacht, in een herberg, een 18jarig meisje vermoord. Men vond haar in het bed, gewurgd, met een koord om den hals gebonden. De herbergierster, bij wie het meisje een paar dagen verbleef, is met haar jongste kind, sinds den nacht waarin de moord plaats had, spoor- loos verdwenen en tot op heden nog niet weer gezien. In het dorp gelooft men dat ook zjj vermoord is, daar ze onlangs een aanzienlijke som gelds van haar man uit Amerika had ontvangen. Een der andere kinderen van de herbergierster verklaarde te hebben gezien dat een man het meisje wurgde, terwijl een vrouw hem daarbij hielp. Het geld, dat in huis was, werd geheel on- aangeroerd teruggevonden, zoodat diefstal niet de drijfveer van deze misdaad schijnt te zijn. De daders zijn nog onbekend. Te Oran, in Algiers, stond dezer dagen een soldaat van het strafbataljon terecht wegens vergrijpen tegenover een meerdere. De be- schuldigde hoonde gedurende het geding zijn rechters aldoor, maakte geluiden, lachte ze uit, enz. Toen zijn advokaat zou beginnen, haalde de beschuldigde uit zijn zak een open mes en wierp dat met kracht naar den president van den krijgsraad. De beschuldigde werd wegge- voerd en de krijgsraad veroordeelde hem ter dood, wegens een aanslag tegen een lid van dien raad. Te Luik is men dezer dagen tot de ont- dekking gekomen, dat ongeveer 500 door den ambtenaar van den burgerlijken stand gesloten huwelijken onwettig zijn. Het is n.l. gebleken dat die ambtenaar, die zijn functie reeds, enkele jaren bekleedt, de zoon is van Duitsche ouders, in Belgie niet genaturaliseerd is zoodat hij geen huwelijken mocht inschrijven. Het is te begrijpen dat er in Luik groote verontwaardiging heerscht over deze onachtzaam- heid. In het ,/Stadttheater" te Marienbad is dezer dagen om eene eigenaardige reden plot- seling een tooneelvoorstelling gestaakt. Een der tooneelknechts kreeg tijdens de opvoering van vDe gescheiden Vrouw" bericht, dat hjj den hoofdprijs in de Oostenrijksche staatsloterij, 40 000 kronen bedragende, gewonnen had. De gelukkige winnaar was bij het hooren dezer tijding zijn hoofd kwijt en liet midden in de eerste acte het scherm plotseling zakken. Toen de regisseur aan het publiek de reden van deze storing vertelde, barstten alien in luid gelach uit. Op Naikeva, een klein eilandje van den Fidsji-archipel, in Australie, is de bevolking in rouw, wegens het overlijden van hun koning, Waila Nambuka, kind van de zon, die 15 jaren het eiland wijs en rechtvaardig heeft bestuurd. Deze koning heeft een eigenaardige levensloop gehad. Zijn eigenlijke naam was Eduard Thomson. Hij was een Amerikaan van geboorte, maar had wegens een ongelukkige iiefde het vader land met minachting den rug toegekeerd en was gaan zwerven. Zoo kwam hij terecht op het eilandje Naikeva, waar hij aan het hof van den koning verscheen als eerste blanke. Er brak een opstand uit, die door Thomson met zijn matrozen gedempt werd, doch de koning van 't eiland sneuvelde. Zijn dochter Lakanita volgde hem op en trad met den slanken blauwoogigen Amerikaan in 'thuwelijk,waardoor deze heerscher werd op 't eiland. Thans is deze Amerikaansche koning j storven. Op zijn grafsteen een reusachtig rotsblok staan de woorden gegrift, door Thomson zelf opgegeven »De Iiefde en trouw die de beschaving mij onthield, vond ik hier bij deze bewoners der Fidsji-eilauden." Hulst, 5 Juli 1909. ZEETIJDINCi EN. Van 5 tot en met 6 Juli. s 1 Van 5 tot en met 6 Juli werden langs de Oostsluizen alhier 42 binnenvaartuigen op en 46 afgeschutdoor de Westsl. 3 op- en 3 afgeschut. jPositie der Stoomschepen. Van I MAART tot en met 31 OCTOBER 1909. Amsterdamsche tijd. r> a flf n 1 i) k s: vm. 5,20 7,50 9,50 nm. 12,10a)b) 3,43c) en 6,35d)h) 5,50 8,20 10,20 12,35a) 4,10c) 7,05 5.20 7,50e)f) 10,45g) 2,15a) en 5,05 6,30 9,20f) 12,10a)b) 3,43 en 6,35d)h) Hansweert vm. 6,05 9,05*) nm. 12,50 3,45. 2,58 5,58. Van Vlissingen naar Breskens Breskens naar Vlissingen Ter Neuzen naar Vlissingen n Vlissingen naar Ter Neuzen Van Walzoorden n Hansweert n. Walzoorden Van Borssele (e en h) vertrekken de booten ongeveer vm. 6,05 9,05*) 8,28*) 11,21 30 minuten na het vertrek van Vlissingen of Ter Neuzen r Van Ter Neuzen naar Hoedekenskerke vm. 8,10 oensdagsHoedekenskerke naar Ter Neuzen n 8,50 de handelsvereeniging »Mercurius" betreffende rusttijden en vaeantiedagen, daar de Kamer van meening is dat de handels- en kantoorbedienden alhier niet over te langen werktijd hebben te klagen, al moge dit op andere plaatsen wel het geval zijn. Van het Ministerie van Landbouw enz. is nog ontvangen een exemplaar van een thans in overweging zijnd ontwerp van een algemeenen maatregel van bestuur tot de uitvoering van de artikelen, 5, 9 en 17 van het ontwerp schepenwet. Verzocht wordt, ook hieromtrent de opraerkingen waartoe dit ontwerp aanleiding mocht geven, ter kennis van den Minister te brengen. De Voorzitter deelt mede dat het hemonmogelijk is geweest ook dit ontwerp grondig te bestudeeren. Daar spoedig advies gevraagd wordt en de Kamer wellicht voor dien tijd niet ineer vergaderen zal stelt hij voor dit te laten afhandelen door eene commissie waarvoor hij aanwijst de heeren Scheele, Kramer en zichzelf. Dit voorste) wordt met algemeene steinmen aangenotnen. Verder is ingekomen een schrijven van den heer Jos. van Waesberghe, te Hulst, welke er de aandacht op vestigt, dat de trein, die te 8,54 uit Ter Neuzen in de richting van Gent vertrekt, te 9,02 te Sluiskil aankomt. De eerste trein uit Mechelen naar Ter Neuzen komt te Sluiskil aan ora 9,06, derhalve 4 minuten te laat om aan- sluiting te kunnen geven te Sluiskil voor jic plaatsen in de richting Gent. Herhaaldelijk gebeurt het, dat de trein naar Gent het station Sluiskil uitrijdt terwijl de trein uit Mechelen het station binnenrijdt, ook gebeurt het dat laatste trein nog moet stoppen voor het veilig signaal om den trein in de richting naar Gent te laten passeeren. Zulke feiten zijn bepaald ergerlijk en onwillekeurig vraagt men zich af, of met wat goeden wil van de zijde der beide spoorwegmaatschappijen de dienstregelingen niet zoo zouden kunnen worden geregeld, dat reizigers komende uit de richting van Mechelen, te Sluiskil aansluiting konden krijgen met den trein in de richting van Gent. Deze aansluiting zou van zeer groot belang zijn voor de bewoners der streek waarin adr/essant woont, vooral waar de landbouwende bevolking zooveel relaties heeft met het naburige Sas van Gent door de suikerfabrieken enz. De bewoners van het Land van Hulst, die in den mor gen naar Sas van Gent wenschen te reizen, zien zich verplicht vroegtijdig van huis te gaan en een grooten omweg door Belgie te m:iken, om te Sas van Gent te kunnen komen. Het wil adressant voorkomen dat door een tijdig en krachtig optreden van de zijde van belanghebbenden zal kunnen verkregen worden dat de a. s. winterdienstregeling (1 Oct. a. s.) van de beide spoorwegmaatschappijen zoo worde ingericht, dat de aansluiting te Sluiskil des morgens rond 9 ure, verzekerd wordt. Daarom noodigt hij de Kamer dringend uit zich, liefst spoedig per gemotiveerd adres te wenden tot den Minister van Waterstaat en tot den Raad van Toezicht op de spoor wegdiensten te 's Gravenhage om de gewenschte aanslui ting te Sluiskil te verkrijgen. Op voorstel van den Voorzitter wordt besloten te handelen overeenkomstig het verzoek van den heer Van Waesberghe. Alvorens had eene discussie plaats, waarbij dc heer Scheele opmerkte dat, naar zijne meening de schuld niet ligt bij de maatschappij GentTer Neuzen, daar deze al het mogelijke doet om eene goede en drukke correspondentie te verzekeren. De heer Kramer merkt op dat de lijn Gent het yertrek uur van den trein van 9 uur uit Ter Neuzen niet later kan stellen, daar dan de aansluiting op den sneltrein naar Brussel gemist wordt. De heer Blankers wijst er op, dat door die enkele minuten die de trein uit Mechelen te laat te Sluiskil aankomt, de ingezetenen uit het Land van Hulst de reis moeten maken over St. Nicolaas en dan dus voor een groot deel gebruik moeten maken van de lijn Mechelen, wat niet het geval is, als ze te Sluiskil aansluitiug konden hebben. Dit is mischien wel een motief dat de lijn Mechelen die aan sluiting niet wenscht. De Voorzitter geeft te kennen dat men, door zich alleen te wenden tot den Minister en den Raad van Toezicht, met het betoog dat het verkrijgen der aansluitingen ge wenscht is, noch op de eene, noch op de andere maat schappij eenige schuld werpt. De heer Scheele zou toch gaarne zien dat er n het schrijven doorvloeide dat de Kamer in geen geval de schuld bij de lijn Gent zoekt. Nog is ingekomen eene circulaire van het bestuur van de Nederlandsche vereeniging tot bevordering van Zondags- rust, waarin medewerking der Kamer wordt verzocht voor het verkrijgen van Zondagsrust voor het personeel der expeditie-onderneming Van Gend Loos. De Voorzitter stelt dit adres in handen van den heer Blankers, die van deze zaak eenigszins op de hoogte is, om een nader onderzoek in te stellen en daarvan mede deeling te doen aan de Kamer, zoo inogelijk met een voorstel hoe in deze kan gehandeld worden. Na onderzoek eener commissie bestaande uit de heeren Scheele en Van der Lubben wordt de begrooting der Kamer voor 1910, overeenkomstig het advies der com missie, vastgesteld op 180,50. Hierna deelt de Voorzitter mede dat voor de Kamer was ingekomen eene uitnoodiging om bij te wonen de installatie van den enqueteur voor de middenstandsenqudte alhier, den heer Koelmans, op j.l. Zaterdag. Doordat de Kamer Vrijdagavond niet voltallig was, heeft hij daarvan aan de Kamer geen mededeeling kunnen doen, spreker en 2 leden zijn daarbij echter tegenwoordig geweest. Hij meent dat er geen bezwaar zal zijn vanwege de Kamer voor steun aan die enquete alle mogelijke hulp en steun toe te zeggen. De leden verklaren hiermede in te stemmen. De openbare vergadering wordt hierna gesloten en gaat over in eene met gesloten deuren. De yeerste snee" zal weinig hooi opleveren, te weinig Dat staat vast. De betreffende berichten uit Duitschland en Engeland luiden precies zoo, als die uit haast alle streken van ons land. Voor wie dus hooi te kort komt staat't er niet te best voor, tenzij er van de naweide nog wat te halen valt. En daarom roepen we den veehouders toe: Nu opgepast 1 We raden hun aan, zoo vlug mogelijk wat chilisalpeter op te doen. Als dan'thooi weg is, kunnen ze terstonrt een half tot drie kwart baaltje van dien snelwerkenden stikstofmest uitstrooien. En dan zoodra er maar een ferine bui op het ge- hooide land de jonge spruiten drenken komt dan zult ge eeus wat zien. Ge zult verbaasd staan over 't snelle'groeien van het etgroen. Of neen, ge zult dat niet. Ge wist 't al lang, niet waar, hoe v^ug een weinig chilisalpeter werken kan. ook op grasland en hoe prachtig donkergroen het er door wordt. Toch meende ik wel te doen, u nu vooral daaraan te herinneren. »Nood breekt wet," zegt een oud spreekwoord en zoo kon 't ook best gebeuren, dat op vele plaatsen, waar zulks anders nimmer regel is, dit jaar de boeren zuilen zeggen als ik de kans krijg, maai ik ook de vtweede snee. Welnu denkt er dan vooral aan, dat ge met een weinig chilisalpeter die kans aanmerkelijk verhoogen kunt. Huwelijks-voltrekkingen. 14Juni. Augustus Ketelars, oud 47 j., jin. en Maria Ludovica Buijs, oud 42 j., jd. 16 Juni. Johannes Baert, oud 46 j., weduwn. en Maria Josephina Coone, oud 38 j, wed. 23 Juni. Petrus van Poele, oud 37 j., jm en Sylvia de Vliegher, oud 32 j., jd. Geboorten. 3 Juhi. Rene Dominions, z. van Josephus van Waesberghe en van Leonia Maria Coone. 13 Juni. Anna Maria Francisca, d. van Edmorid de Bruijne en van Leonia Lievens. Juliana Maria, d. van Bruno de Potter en van Solvie Emerence Bracke. 25 Juni. Honor6 Polydore, z. van Dominicus van Goeije en van Marie Louise Arends. 27 Juni. Martha Joanna Alphonsa, d. van Petrus Augustinus van Vooren en van Bertina Goossens. 28 Juni. Rene Edmundus, z. van Aloysius van Laere en van Prudence van Goeije. 30 Juni. Augustinus Josephus, z. van Adolf Jos. Verstraeten en van Maria Louisa Annaert. Overlijden. 5 Juni. Honord Alfred Clemence de Schepper, oud 4 m.. z. van Eugenia de Schepper. 13Juni. Alphonsus Herman, oud 40 j., echt. van Maria Clemencia Baert. 15 Juni. Johanna Catharina IJsebaert, oud 65 j., d. van Anthonius en van i'rederika Smet (overleden) Philippine. Geboorten. 27 Juni. Judith Marie, d. van Cyriilus Aloysius Barbd en van Etna Wille. Stoppeldijk. Geboorten. 30 Juni. Anna Maria Jacoba, d. van Petrus Paules Verhaegen en van Euphenia Maria Fassaert. Wosttlorpe. Huwelijks-voltrekkingen. 24 Juni. Alphonsius Goethals, oud 24 j., jm. en Maria Ludovica Temmerman, (van Wachtebeke) oud 21 j., jd. Emile Duym fvan Maastricht), oud 29 j., jm. en Jeannette Maria van der Heijden, oud 25 j., jd. Geboorten. 16 Juni. Urbain Florimond Petrus, z. van Hippolyte Joseph Marie van de Calseijde en van Alice Gijsel. Overlijden. 27 Juni. Albri Carolus de Bouver, oud 1 j., z. van Camilus en van Camilla Leonia van Bastelaere. lEiaiilclorpe. Huwelijks-voltrekkingen. 30 Juni. Aloysius de Puysseleire, oud 32 j., jm. en Emelie Marie Michiels, oud 26 j., jd. Geboorten. 17 Juni. Mathilda Maria, d. van Livinus van Geersaem en van Clementina Maria Lippens. 20 Juni. Margaretka Maria Virginia, d. Adolphus Jesoirens en van Rosalia de Martelaere. Overlijden. 25 Juni. Germaine Marie van der Jeugt, oud 2 in,, d. van Augustus Victor en van Maria Catha rina de Roeck. Middenprijs per 100 K.G. Tarwe f 14,50, Rogge f 8,75, Wintergerst f Zomergerst Haver f 9, Erwten 13,Witte boonen f 13,Bruine boonen f 14, Duivenboonen /ll,—Paardenboonen f 10,25,Boekweit/ Lijnzaad f Koolzaad fAardappels f Boter per kilo 1,05. Eieren per 26 stuks f 0,90. Ter weekmarkt waren aangevoerd 23 atuks Rnndvee, 36 varkenswaarvan verkoeht 9 stuks rundvee en 14 varkens. Graauw. Huwelijks-voltrekkingen. 4 Juni. Gusta- vus Wagenaer, oud 28 j., weduwn. en Mathilde Ivens, oud 33 j., jfi. 9 Juni. 'Pieter Jacobus van Huffel, oud 29 j., jm. en Maria Anna Lemsen, oud 36 j., jd. Geboorten. 2 Juni. Jacobus Frederikus, z. van Josephus Theodorus d'Haens en van Anna Catharina de Rooij. 8 Juni. Julain Joseph, z. van Desire van Damme en van Cornelia Ludovica de Bakker. 12 Juni. Maria Louisa, d. van Cornelis de Caluwe en van Anna Catharina Claassens. 15 Juni. Serule, z. van Pieter Franciscus Vlasveid en van Mathilde vandeVoorde. Maria Sophia en Rosalia, d. van Rosalia Mangnus. 24 Juni. Eliza Maria, d. van Jan Francies de Koning en van Leonie Dankaert. 26 Juni. Camille Ferdinandus, z. van Gilles Picavet en van Phiiomena van de Keer. 28 Juni. Mathilde Bertha, z. van Alphonsus Durinck en Clementina Durinck. Overlijden. 16 Juni. Johanna Kouijzer, ond 81 j., echtg. van Francies van de Voorde. 18 Juni. Rosalia Mangnus, oud 3 d. en Maria Sophia Mangnus, oud 3 d., dockters van Rosalia Mangnus. 22 Juni. Honor6 Ivens, oud 5 m., d. van Andreas en van Prudentia Verras. Hengstdijk. Iluwelijks-aangiften. 25 Juni. Bernar- dus Cornelis Stuck, (van Hontenisse), oud 33 j., jm. en Euginia Maria van Steeve, oud 37 j., jd. Overlijden. 17 Juni. Maria de Vree, oud 3 w., d. van Alphonsus Jacobus en van Rozalia Duerinck. IAoewaclit. Huwelijksaangiften. 3 Juni. Johannes Baert, oud 46 j., weduwn. en Maria Josepbina Coone, oud 38 j., wed. 5 Juni. Petrus van Poele, oud 37 j., jm. eu Sylvia de Vliegher, oud 32 j. jd. B 3 VLAG. NAAM MS. Van en naar. Lading. Von' 'E'er feeuzeni 5 Eng. s.s. Ousel 363d Liverpool stnkg. V nor Gent i 5 Eng. s.s. Nyroca 3665 Manchester stukg. idem Warle 2585 Goole idem Deen. s.s. N apoli 2193 Rafso hout 6 Rus. s.s. Bjarmia 3140 Ostende ledig Deen. s.s. J. N. Madvig 4992 Riga stukg. idem Gulfasce 4766 Frederiksh. bout EDg. sell. Ocean Wove 421 Fowey chinaclay Van Genl 1 5 Zweed. s.s. Ariel 4737 Cardiff ledig Fran. sch. Concords 349 Sables 6 d'Olonne phosph. Eng. s.s. Ellington 1990 Goole ledig Rus. S.s. Graf Todleben 4199 Grangem. idem Duits. zeel. Deutsche Warte 2251 Riga phosph. Voor Selzaete t 6 Eng. s.s. Gleno 531 Londen zout Eng. barge Lord Roseberry 255 idem idem s.s. HARALD vertrekt heden van Duinkerken naar Blyth. 8.s. JENNY vertrok 7 dezer van Rotterdam naar Newcastle on Tyne. s.s. RICHARD van Sunderland naar Kroonstad passeerde 6 dezer des n. m. 2 unr Elseneur. s.s. ELISABETH in lossing te Ter Neuzen. 8.8. HELENA vertrok 7 dezer van Onega naar London. 8.8. MAGDALEN A vertrekt heden van St. Peterabnrg naar Ter Neuzen. Op deze reizen worden seen goederen en vee vervoerd. a) c) f) Deze reizen worden des ZONDAGS niet gemaakt. - Bij vertraging van den trein 12,04 kuunen de booten naar Breskens, Borssele en ler Neuzen ten liooffstc *9 minuten wachten. 3 Vertraging Uvan'l treinU 6,29 kunnen de booten naar Breskens, Borssele en Ter Neuzen ten lioogste 80 minuten wachten. Op deze reizen wordt te Borssele niet aangelegd. Deze reizen worden des WOENSDAGS niet gemaakt. ln ir Ter xfeuzon ten On de ZONDAGEN van 1 Muart tot en met at October kan de boot van 10,4.> uit ler Neuzen te Op de ZONDAGEN ■tmiEFvie ao minuten wachten. an Deze boot legt te Borssele alleen aan op de WEEKDAGEN van lO April tot en met 13 Augustus. Omnibus tusschen de aanlegplaats der stoombooten en het spoorwegstation te ler Neuzen ad 15 cent per persoon en perrit Tusschen Vlissingen-Breskens, Vlissingen-Borssele, Vlissingen-Ter Neuzen, Breskens-Ter Neuzen BnskLens- Borssele, Ter Neuzen—Borssele en omgekeerd, worden retourkaarten afgegeven geldig voor dertig dagen alsook abonnementskaarteD per rnaand.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1909 | | pagina 6