Gemengde berichten. Telegrafische berichten. BURGER LIJKE STAND. Nederlandsch Tooneel te Gent. Nieuw Circus van Gent. plichting tot tijdigen aankoop der bieten betreft, was voldaan en hij den beer Delporte daardoor keeft bewogen, met het geven der overeenge- komen voorschotten, waartoe deze anders niet meer verplieht was geweest, voort te gaan en zich dien volgens door deze nog te doen afgeven i op of omstreeks 12 April 1906 8000,00 francs, h v n 4 1906 6000,00 u n n u 14 Juni 1906 6000,00 H In deze zaak waren door het openbaar Ministerie een twaalflal getuigen gedagvaard. De beklaagde werd verdedigd door Mr. M. J. de Witt Hamer advocaat te Middelburg. De officier van justitie vorderde veroordeeiing tot 1 jaar gevangenistraf. Pleiter yroeg op rechtskundige gronden vrijspraak. Uitspraak heden oyer 8 dagen. Dinsdagnacht is te Amsterdam door een aantai personen, gebruik makende yan de af- wezigbeid van den portier, een inval gedaan in een bekend speelhuis aan 't Singel. Tusschen den eigenaar-verhuurder van het pand en de iudringers ontstond een twist, er vielen klappen en zelfs werden messen te voorsehijn gehaald. Met de messen verscheen de politie, die eenige processen-verbaal opmaakte. Den indringers is het, volgens den eigenaar, er om te doen om afgekocht te worden. Anders zullen ze hun bezoeken herhalen. En 't schijnt, dat hun optreden succes heeft. De bewoners zijn althans van plan te verbuizen. Maandag had te Gilse een vreeselijk ongeluk plaats. Terwijl men bij G. Yermeulen bezig was het carbiet-reservoir voor de verlichting te vullen, ontplofte dit eensklaps met zulk een kracht, dat het geheele gebouwtje waarin het geplaatst was, uiteen vloog en een der aanwezigen, Her manns Oprins, werd weggeslingerd, met het treurige gevolg, dat hij na korten tijd onder hevige pijnen aan de bekomen verwonding overleed. De beide gebr. Vermeulen hadden geweldige brandwonden in het aangezicht, terwijl Marie Vermeulen, die in de keuken werkzaam was, door een naar binnen geslagen raam zoodanig werd verwond, dat haar toestand zorg baart. Het huis van den heer Yermeulen is aan den achterkant erg beschadigd. Met welke kracht de ontplofiBng plaats had kan men zich denken, als men ziet dat op 50 meter afstands ruiten werden verbrijzeld. Ouvoorzichtigheid schijnt de oorzaak te zijn Die is goed Een heer komt in een eerste-rang-hotel te Roermond en nadat hij een borrel gedronken had, vraagt hij de spijskaart. „Heb je geen spijskaart in Hollandsche woorden" ,,Neen", zegt de kellner, „doch ik wil u de Fransche woorden wel vertalen". „Dankje", zegt de bezoeker, ,,ik ben lid van het Nederlandsche Verbond en weiger beslist te eten in een restau rant, waar de spijskaart niet in het Hollandsch gesteld is." Hij trekt zijn jas aan, zet boos zijn hoed op en betaalt den kellner zijn borrel in Duitsch geld Te Beesd werden in den nacht van Maandag op Dinsdag door de politie twee stroopers op heeterdaad betrapt. Toen de rijksveldwachters hen wilden arres- teeren, ontstond er een vrij hevig gevecht, waarbij zelfs van de vuurwapenen gebruik ge- maakt werd. Een der rijksveldwachters ontkwam ter nauwer- nood aan een op hem gerount schot door zich schielyk te laten vallen. Zijn collega kreeg twee schoten, een in de hand en een in het been. Eerst toen er versterking was gekomen kon een der stroopers overmeesterd worden. De ander ontkwam, doch werd Woensdag gevat. Volgens de Limburger Koerier is door den Minister van Justitie een voorloopig onderzoek bevolen naar de feiten, welke zich bij de laatste verkiezingen voor de Prov. Staten van Limburg hebben voorgedaan in de districten Gulpen en Meerssen, en waarbij de drank zoo'n rol speelde. Een weduwe te Drachten, bevreesd dat men haar het geldswaardig papier, dat zij in huis had, nog eens zou ontrooven, heeft in een verbijsterd oogenblik een waarde aan bankpapier van pl.m. f 2000 in de kachel geworpen en aan de vlammen prijs gegeven. Een der buren, die dit nog wilde verhinderen, mocht daarin niet slagen. Het papier was reeds verkoold. Het succes onzer marine in de West. Volgens Het Vad. zijn niet minder dan 8 Nederlandsche zee-officieren, dienende aan boord van onze oorlogschepen, die tijdens het geschil met Venezuela, Willemstad (Curafao) aandeden, tijdens hun verblijf aldaar, verloofd met Cura- 9aosche meisjes. De schoonen op dat eiland zullen zeker niet de laatsten zijn om de beweging, welke ten doel heeft onze oorlogschepen meer geregeld Curasao te laten aandoen, te steunen Op het stationsemplaeement te Rozendaa is Woensdag bij het rangeeren de wisselwachter Jongmans uit de Stekvelden tusschen de buffers bekneld geraakt, waarbij hem de schouder en een bovenarm werden verbrijzeld. Te Zevenbergen is Woensdag nabij het station Langeweg verdronken gevonden P. de J., die met bedelen in zijn onderhoud voorzag. Woensdag is een anderhalfjarig kindje van den heer L.^ concierge aan de Ambacht-Adelt- school, te Zeist, in een stukje brood gestikt. Een dag of tien geleden is te Zeist ten nadeele van een boekhandelaar een portefeuille met 400 aan bankpapier gestolen. Men zocht den dader tevergeefs, totdat het de aandacht begon te trekken, dat de 16jarige W., bij den heer Vonk in betrekking en verpleegde in een der gestichten te Zeist, groote verteringen maakte. De jongen, hierover ondervraagd, wist geen voldoende opheldering te geven, totdat hij eindelijk bekende, de portefeuille te hebben gestolen en haar ergens in het papiermagazijn verstopt te hebben. Inderdaad vond men daar dan ook de portefeuille. Er ontbrak een bedrag van ongeveer 50 aan. \erstoorde bruiloft. In de beruchte Pieter Jacobstraat, te Amsterdam, vierde Woens dag een bewoner zijn huwelijksfeest. Twee der gasten kregen op de avondpartij twist, die zoo hoog liep, dat de een den ander ernstige wonden met een mes toebracht. Op het hulpgeroep kwamen spoedig eenige politieagenten van bet bureau Pietersbal toesnellen, die met getrokken sabel het huis biunengingen. Na bevig verzet werden de strijdenden gearresteerd en naar het politiebureau geleid. Een hunner was zoo toe- getakeld, dat het bloed hem langs het gezicht stroomde. De Limburgsche Frans Rosier Hermauus Leenders, de beruchte en gevaar- Ijjke Limburgsche dief, die uit het krankzinnigen- gesticht te Venraai wist te ontkomen, vertoeft thans te. Moresnet. Hij moet er gastvrijheid genieten van een ouden kennis, die jaren geleden in een dorp nabjj Maastricht een volkslogement exploiteerde, waar destijds Leenders veel verblijf hield. Naar dat logement, onder Heer gelegen, richtte Leenders dan ook eenigen tjjd geleden zijn schreden het logement is er nog, doch heeft thans een anderen eigenaar. Leenders moet ook twee dagen gelogeevd hebben te Gulpen in een by de politie en justitie niet bijster hoog aangeschreven volkslogement. De politie, die van het verblijf van Leenders aldaar op de hoogte werd gesteld, kwam te laat om hem te arre- steeren. Zoo heeft Hermanus Leendersal stelende heel Limbnrg doorgetrokken om in het »neutrale" Moresnet zich veilig te wanen Men deelt aan de N. R. Ct. mede Dezer dagen heeft een Hollandsche familie uit een Geldersche gemeente aangeboden een kind dat ouderloos geworden is tengevolge van de ramp in Zuid-Itale, aan te nemen. Vanwege de Italiaansehe regering is evenwel bekend geworden dat op aanbiedingen uit het buitenland om aergelijke weezen te verzorgen, geen acht geslagen kan worden. De mjjnramp in Westfalen. --Op het mijnwerkerscongre3, dat deze week te Berlyn bijeen is, werd meegedeeld, dat de volgende week begonnen zal worden met het opruimen van de meer dan 300 lijken, die in de over- stroomde mijn liggen. De werklieden hebben aan de directie het verzoek gericht, aan het bergingswerk te mogen deelnemen, om, evenals de overbeid, de oorzaken van de ramp te kuunen nagaan. Twee luchtreizigers, die te Bordeaux op- stegen, werden door een sneeuwstorm over- vallen, die den ballon tegen een rots dreef. Beiden mannen werden uit het schuitje ge worpen en bleven op de plaats dood. De Iena, het Fransche slagschip, dat in het dok van Toulon ongeveer twee jaar geleden zwaar beschadigd is door een ontploffiug, zal binnenkort als schietscbyf worden benuttigd. Er vergadert dezer dagen een commissie van zeeofficieren en ofEcieren der artillerie te Parijs om de schietproeven te regelen, waaraan de Iena zal worden onderworpen. De deskundige militairen hebben hier een uitgezochte gele- genheid, te onderzoeken, wat het moderne Fran sche geschut op de pantserplaten van een oorlogsschip vermag uit te richten, en waar te nemen, in hoeverre de pautserschepen der Fransche oorlogsschepen bestand zijn tegen het moderne geschutvuur. Men is in Belgie nog steeds aan het zoeken naar de reden van een zeer zonderlinge inbraak op het kasteel van Asschen, waar een onge- looflijke veruieling van allerlei kostbaar huisraad heeft plaats gehad, en niets gestolen is. Het denkbeeld is geopperd dat het den inbrekers om een document te doen was f*en ook dat zij de nieuwe eigenaars van het buitfenverblijf wilden afschrikken daar te komen wonen. Op den nieuwen sultan van Marokko is een moordaanslag gepleegd, een feit dat nog nimmer in het Moorenland voorkwam. By de ontvangst van het Fransche gezantschap, op een binuenplein Jvan het sultanspaleis, sprong uit de rijen der askaris (lijfwacht) een Marok- kaan te voorsehijn en liep op den sultan toe. De man werd gegrepen en had een groot mes in de hand. Hij verklaarde den sultan te hebben willen dooden omdat hij op goeden voet met de Europeanen omgaat. Zonder veel omslag werd de moordenaar tot de bastonnade ver- oordeeld en doodgeranseJd. Deze politieke moordaanslag wordt beschou als een bewijs voor den toestand van anarchie, die in Marokko heerscht. Ware de aanslag gelukt, dan zou het land aan een omwenteling ten prooi zijn gevallen. Zaamslag. 5 Febr. Bij de heden alhier ge- houden stemming voor een lid van den gemeente- raad (vacature Riemens) werden uitgebracht 515 stemmen. Van on waarde waren 6 briefjes. Gekozen de heer W. de Klerk (lib. en chr.- hist.) met 267 stemmen. De heer L. A. de Mul (anti-rev.) verkreeg 242 stemmen. 's Graveiiliage, 5 Febr. Eerste Kamer. Bij de behandeling der begrooting van Justitie erkende de Minister Nelissen, naar aanleiding van door verschillende leden gemaakte opmer- kingen, de noodzakelijkheid tot wijziging der echtscheidingsprocedure, echter niet in de rich- ting van eene vergemakkelijking tot inwilligiug van den eisch tot echtscheiding. Het outwerp tot onderzoek naar het vader- schap wordt door den Minister gehandhaafd, omdat hij oordeelt dat ook daarbij aan het onechte kind slecbts een alimentatie actie wordt toegekend. De Minister oordeelde een verbod op de bordeelen alleszins gewenscht. Biliijk ac'ntte hij opneming van commissa- rissen van politie in het burgerlijk pensioenfonds, de Minister is reeds in overleg daaromtrent getreden met den Minister Kolkman. Maandagmiddag voortzetting. Eene groote stagnatie werd omstreeks 3 uur in de vergadering veroorzaakt. Door een hevige stormvlaag werd eene groote bovenruit ingedrukt en in het midden der vergaderzaal geslingerd. Verschillende leden verlieten verschrikt huune plaatsen. De Minister van Justitie moest zijne rede onderbreken. De Kamerleden Pelinck en Laan bekwamen lichte verwondingen. CORRESPONDENT! E. De heer G. Verbrugge, vrachtrijder te Sluiskil, schrijft ons, dat het bericht in ous nummer van j.l. Dinsdag, omtrent de verwonding van C. v. W., door G. V., onjuist is. De schrijver verklaart dat zyn zoon G. V., door Van W. eerst is geslagen en dat daardoor groote builen op diens hoofd zichtbaar waren. Van W. is dus de eerste aanvaller geweest, deze is 16 jaar, en de zoon van den schrijver slechts 13. Nadat hij de slagen had ontvangen werd V. woedend en sloeg Van W. met een oude vijl op het hoofd. (In het bericht stond dat de verwonding was toegebracht met een mes.) De heer Verbrugge meldt ten slotte dat zijn zoon nog steeds in zenuwoverspanning verkeert, door de opnarae van het bezijden de waarheid zijnde bericht. Ondertusschen meldt onze correspondent dat de verwonde aan het herstellen is en zijn toe stand althans geen gevaar meer oplevert. De justitie zal vermoedelyk in deze zaak uitspraak hebben te doen, daar proces-verbaal zou zijn opgemaakt. Red. BestuurderARTHUR HENDRIKX. Zondag 7 Februari a. s., te 21/a ure, dagvoor- stelling aan verminderde pryzen opvoering van De Luatige Boer (DerFidele Bauer), uieuw zangspel in 8 bedrijven van ictor Leon. Vertaling van A. L. v. d. Heuvel. Muziek van Leo Fall. Van Zaterdag 6 Februari tot en met Maandag 15 Februari a. s., voorstellingen aan de gewone pryzen opvoering van Het Duister geheim van Henley, groot beroemd Engelscb drama in 10 tafereelen, kolossaal spektakelstuk, o. a. de groote roeiwedstryd van Henley, voor da welke 150,000 liters water noodig zyn wer- kelijke regen autobooteen nachtgezicht op de Theems enz. enz. Dagvoorstellingen op Zondag 7 en Zondag 14 Februari a. s. te 21/3 ure. Hoek, Huwelyks-aangiften. 2 Jan. Jacobus do Blaeij, oud 23 j., jm. en Tanneke Bruggeman, oud 23 j., jd. 14 Jan. Cornelia Eeinier van 't Huff, oud 2 i j., jm. en Maria Pieternella Magdalena Bakker, oud24j,jd. 8 Jan. David Roster, oud 35 j., jm. en Anna Riemens, oud 25 j jd. Huwelijks-voltrekkingen. 14 Jan. Jacobua de Blaeij, oud 23 j., jm. en Tanneke Bruggoman, oud 24 j jd. 28 Jan. Cornelia Reinier van 't Hoff, oud 25 j., jm. en Maria Pieter nella Magdalena Bakker, oud 24 j., jd. Geboorten. 8 Jan. Eva, d. van Michiel de Pooter en van Adriana den Engelsman. 18 Jan. Hendricua Fran- ciscus Stephanua, z. van Camil Rudts en van Emma van Bellegem 29 Jan. Dirk, z. van Jan de Braal en van Pieternella Bakker. 31 Jan. Jan, z. van Willem de Bokx en van Dina Michielaen, Overlijden. 6 Jan. Catharina Dieleman, oud 3 m., d. van Franfois en van Adriana Leviua Dieleman. 7 Jan. Sara van Hermon, oud 73 j., echtg. van Jacobus Buijze. (Herplaatst wegens miastelling I1i> 1st. Hawelijks-aangiften. 30 Jan. August Alphom Albregts, oud 23 j., jm. en Mathilda Ferndinanda Josephina van der Heijden, oud 27 j., jd. Geboorten. 19 Jan. Elisa, d. van Josephus Petrus Picavet, en van Maria Ludovica van de Velde. 20 Jan. Cornelia, d. van Johannes Jacob Rayser en van Cornelia Hendrika Moens. 22 JaD. Petrus Louis Marie, z. van Alonisius Franciscus de Bruijn en van Johanna van den Berghe. 25 Jan. Augnstinus, z. van Joseph Dominicus van Bander en van Josephina Petronella Verbruggen. 28 Jan. Theophilus Carolus, z. van Andreas Christianus de Rock en van Maria Johanna Smits. Overlijden. 16 Jan. Mathilde Florenlina van Vooren, oud 23 d„ d. van Jacobus en van Maria Colela van Damme. 24 Jan. Henriette Catharina Parmentier, oud 71 j., echtg. van J. A. Michielsens. 26 Jan. Een als levenloos aangegeven kind van het vr. geslacht van Mattheus Johannes Roemans en vau Maria Louisa Dophemont. 29 Jan. Eliza Lijbaart, oud 1 in., d. van Antonias Johannes en Tan Jeanetta Maria J anssen. ■fontenlHse. Huwelijks-aangiftea. 22 Jan. Alphonsai Schillemans, oud 35 j., jm. en Maria Anna Catharina de Jonghe, oud 20 j., jd. Eduard Cornelis van der Rlooster, oud 22 j., jm. en Rosalia Schelfhout, oud 21 j., jd. Desiri Colsen, oud 28 j jm. en Johanna van Heese, oud 28 j., jd. 29 Jan. Petrus Franciscus Voet, oud 28 j., jm. en Maria Cecilia Sarneel, oud 29 j., jd. Huwelyks-voltrekkingen. 16 Jan. Louis van Waterschoot, oud 27 j jm. en Cornelia Bogaart, oud 29 j., jd. 23 Jan. Cornelis Verschuren, oud 36 j., jm. en Philomena Paulina Maas, oud 32 j, jd. Cornelis Bogaart, oud 31 j., jm. en Rosalia Verschuren, oud 27 j jd. Geboorten. 19 Jan. Joseph, z. van Petrus Augustinus Swagemakers en van Maria Louisa Vermeulen. 23 Jan. Magdalena Pieternella Albertina, d. van Michiel Ludovicus Vonek en van Rosalia van Huffel. 28 Jan. Martha Emma Coleta, d. van Aloijsius Jacobus Leenknegt en van Maria Philomena Cappaert. Overlijden. 18 Jan. Angelina Maria van Rerkhoven, ond 2 j., d. ran Johannes en van Anna Maria de Rijcke. 19 Jan. Anna Maria Verschuren, oud 88 j.,jwed. van Andries d'Hont. Judoca Sponselee, oud 82 j., echtg. van Francies van Goethem. 12 Jan. Een als levenloos aangegeven kind van het m. geslacht van Jan Francies Cabooter en van Louisa Walgrave. 25 Jan. Apolonia Volkerijk, oud 74 j., wed. van Johannes Sarneel. 26 Jan. Elisa Maria Hoefeijzers oud 1 j., d. van Petrus Josephus en van Alouisa Jansen. 27 Jan. Elisabeth Vervaert, oud 76 j., wed. van Pieter van Laar. (Jruuuw, Huwelijks-aangiften. 5 Jan. Camillus Fer- dinandus Schelfhout, oud 35 j.. jm. en Sophia vau Laar, oud 3-5 j., wed. 8 Jan. Cornelis van Arenthals, oud 52 j., jm. en Cornelia Maria Bogaart, oud 57 j., wed. 29 Jan. Johannes Francies Delforge, oud 31 j., jm. en Amelia van Itegem, oud 26 j., jd. Huwelijks voltrekkingen. 15 Jan. Jacobus Buijl, oud 53 j jm. en Rosalia Hendricks, oud 45 j.,jd. 20 Jan. Camillas Ferdinandus Schelfhout, oud 35 j., jm. en Sophia van Laar, ond 35 j., wed. 22 Jan. Cornelis van Arenthals, oud 52 j., jm. en Cornelia Maria Bogaart, oud 57 j., wed. Geboorten. 7 Jan. Anna Maria, d. van Eduardus Claas- sens en van Anna Maria Louisa Meerschaert. 17 Jan. Angela Maria, d. van Rosalia Theresia de Bilde. 18 Jan. Irma Christina Cornelia, d. van Theodoras d'Hooghe en van Mathilde Bisschop. Nasi van Kent. Huwelijks-voltrekkingen. 23 Jan. Theophilus de Coninck, oud 25 j., jm. en Celina Paulina D'haene, oud 22 j„ jd. Geboorten. 19 Jan. Wilhelmina Hendrika, d. van Marinus Cornelis Stouthamer en van Sara Tannetje Bliek. Marga rita Johanna Maria, d. van Louisa Maria van de Velde. 22 Jan. Elsa Augusta Stephanie, d. van Theodulus Guinau en van Clotilde Schelfhout. 27 Jan. Ivo Marie, z. va« Florent Joseph Apcre en van Florentina van Assol. Robert Edmund, z. van Camil August Reuique en van Victorinade Grofi. Overlijden. 30 Jan. Eugenia Bijlevens, oud 80 j., d. van Floras en ran Emeliana vau Bouve. Onsenisse. Huwelijks-voltrekkingen. 16 Jan. Alphon- sus Rectus (ran Heugstdijk), oud 25 j., jm. en Anna Maria Asselman, oud 29 j., jd. 26 Jan. Desiid Macharius van Ram pen (van Wallaceburg in Canada), oud 34 j., jm. en Maria Christina Petronella LemBen, oud 33 j., jd. Gubuorten. 16 Jan. Cornelia, d. van Petrus van Damme en van Apolonia Augnsta Jansens. 18 Jan. Elisabeth, d. ran Cornelis Maas en van Louisa Sloove. 24 Jan, Petrus Johannes, z. van Eduardus Franciscus Bogaarl en van Rozalia de Vylder. 25 Jan. Jacobus Petrus, z. van Gerulphus Strobbe en van Jozina Bogaart. Overlijden. 23 Jan. Emma Warrens, oud 13 j., d. ran Jan Francies en ran Apolonia d'Hont. 28 Jan. Rozalia Apolonia de Rort, oud 5 j., d. rau Petrus Francies en van Philomena de Rijk. Philippine. Geboorten. 18 Jan. Aline Julma Rosalie Melanie Marie, d. van Adriaan Antonie Eduard Charles Vocten en van Rosalie Melanie Sophia Dhooge. 20 Jan. Paulina Rosalie, d. van Petrus Ploegaert en van Angelic Elisabeth Pauwels. Overlijden. 25 Jan. Petrns Sabo, oud 91 j., weduwn. vau Florentina Wouters. Bloppeldijk. Geboorten. 20 Jan. Martha Paulina, d. van Johannes Jacobs en van Anna MariaRosier. 27 Jan. Anna Maria, d. van Cornelis van de Velde en vau Johanna Louisa de Lange. Westdorpe. Iluwelijks-aaugiften. 16 Jan. Domini cus van Hoecke, oud 25 j., jm. en Leonie Marie Bonus, oud 21 j jd. Huwelijks-voltrekkingen. 16 Jan. Meijnardus Chrivtiaam Joseph Marie Verhaak, oud 24 jjm. en Celina Paulina Augusta Maria Buysse, oud 22 j., jd. Geboorten. 28 Jan. Celina Clementina Rosalia, d. vaa Eduard Franciscus de Smit en van Nathalie Verbrugge. Overlijden. 26 Jan. George Rene Marie Kerckhaert, ond 3 m., z. van Raijmont Joseph Clement Marie en van Augusta Eduarda de Cooker. XiannmlnHt. Huwelyks-voltrekkingen. 21 Jan. Mar tians Verhelst, oud 23 j., jm. en Maria de Pooter, ond 21 j., jd. 28 Jan. Simon den Deurwaarder, oud 26 j., jm. en Magdalena Hamelink, oud 23 j jd. Adriaan Willem van Biezen, oud 23 j jm. en Maria Janna van de Velde, oud 22 j jd. Gelein Frampois de Bokx, oud 40 j., weduwn. en Elizabeth Jansen, oud 38 j., jd. Geboorten. 16 Jan. Willem Jacobus, z. van Abraham van der Hage en van Leuntje Martha van Es. 18 Jan. Cornelia JsDna, d. van Pieter Willem Wilhelm en van Janna Cornelia Florussen. 20 Jan. Suzanna, d. van Pieter Zegers en van Jacomina Francina Scheele. 22 Jan. Elizabeth Maria, d. van Adriaan van Peenen en van Martha Neeltje van Bendegcm. 24 Jan. Cornelis, z. van Dingenns Hemp* en van Helena Dieleman. Overlijden. 24 Jan. Catharina Scheele, oud 3 w., d. van Pieter en van Catharina Donze. 25 Jan. Tanneke den Hamer, oud 57 j., echtg. van Pieter Willemsen. 26 Jan. Jacobus Bakker, oud 6 m., z. van Frederik en van Jannekc Hamelink. Xuiddorpe. In deze gemeente hebben geeno aangifteu plaats gehad.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1909 | | pagina 6