BURG ER lUkTsTaNdT Telegrafische berichten. netnen. Te midden van een drom nieuwsgierigen zaf daar op de straat in een rieten leunstoel de Sljarige blinde vrouw K. V oor eenigen tijd werd het oude mensch, dat bij een barer kinderen te Ambt Almelo inwoon- de, naar familie te Nordhorn getransporteerd. Heden werd zij door den ecbtgenoot en den schoonzoon van daar weer naar bier terug- gebracht, de familie te Nordborn wilde haar niet langer bebben. Daar de te Ambt Almelo wonende kinderen wel den man maar liaai niet weer in buis wilden hebben, werd naar het raadhuis dier gemeente getrokken. De burgeraeester weigerde evenwel haar voor ge- meenterekening te doen opnemen. Nadat men eenige uren met de arme vrouw rondgetrokken en pogingen aangewend had om haai de gemeente Stad Almelo of een der arm- besturen op den hals te schuiven, werd de droeve last afgeladen aan het cafe Nijhuis in de Molenstraat en vertrok de schoonzoon weer naar Nordhorn, de echtgenoot naar zijn dochter te Ambt Almelo. Op de vraag van den cafe- houder of hij zijn vrouw niet moest meenemen, gaf de oude ma,n cyniscb ten antwoord Je hebt ze en moet er maar zien af te komen." den einde raad en na vergeefs getracbt te hebben haar voor zijn rekening elders onderdak te bezorgen, werd de vrouw door den kastelein op straat gezet. Nadat een medelijdende vrouwhet arme mensch in huis genomen had, werd zij voor rekening van een particulier in een slaapstee opgenomen. Men scbrijft Men wil dat eenige Bosschenaren die ge- zamenlijk de kermis te Nijmegen bezocbten, daar met Nijmeegsche kermishouders zouden hebben getwist en gevochten. Nu Zaterdag een der Bosschenaren, de heer D., 2e keur- meester op de vischmarkt te 's Hertogenbosch, in het ziekenhuis op de Papenhulst aldaar is overleden, wordt verondersteld dat tusschen het gebeurde te Nijmegen en dit sterfgeval ver- band staat. Hoe rijwielbelasting wordt ontdoken Een mijner vrienden zoo vertelt de Am- sterdamsche briefschrijver van de Pro v. Gron. Ct. heeft zich de weelde veroorloofd van een vrij talrijk gezin, flink opgeschoten jongens en meisjes, die, natuurlijk, alien fietsen. Het gezin beschikt wel over meer dan een half dozijn rij- wielen, waarvoor in de woning zelfs een speciale fietsenkamer is ingericht. Gisteren kwam de rijwielhersteller voor een of andere reparatie aan huis en toen hij daar de collectie rijwielen zag, vroeg hij den heer des huizes, of deze die verzameling ookhad vermeld op zijn beschrij vings- biljet der Personeele Belasting. Natuurlijk, vriend, dat wil de wet. Maar, mijnheer, neem me niet kwalijk, dat ik het u ronduit zeg, maar dat is toch zonde van het geld Hoe dat zoo Och, u kunt dat toch best wat goedkooper doen.Stal bij mij eenvoudig de heele collectie. Dan wint u niet alleen een kamer, doch boven- dien behoeft u geen rijwielen meer aan te geven. Ik ben dan tegeuover de belasting de houder der rijwielen en verhuur in quasi de fietsen, waarvoor ik volgens de wet, heel wat minder belasting behoef te betalen dan u. Dat doen alle menschen uit de buurt en ze hebben er nog nooit een sikkepitje last door ondervonden. terwijl ik er een zoet winstje uit maak. Nu vriend, ik ben je dankbaar voor je mededeelingen. Ik hoop er gebruik van te maken, want, ik zal het je maar zeggen, ik ben lid van het college van zetters en ik zal zeer zeker mijn best doen, dat een eind wordt gemaakt aan een dergelijke ontduiking. Tableau De burgemeester van Amsterdam geniet 8000 jaarwedde. Dat is niet veel zelfs wordt in andere gemeenten hooger salaris be- taald, en daartoe zal men ook te Amsterdam wel moeten komen. Misschien zou het reeds nu zijn geschied, als Mr. Van Leeuwen maar gewild had. Althans de heer Fabius was van zins geweest een voorstel tot verhooging te doen, maar Mr. Van Leeuwen, die zijn ambt als een eereambt beschouwt, had er geen ooren naar gehad. De heer Fabius was daarvoor gezwicht. en vergenoegde zich nu met een lofrede op den burgervader, die zijnerzijds verklaarde liever de waardeering van den raad te hebben dan meer salaris. De raad had zijn waardeering reeds uitgesproken door luide bravo's. Limburgsche gruwelen De lotingsdag te Sittard is weer niet zonder bloedvergieten afgeloopen. De lotelingen hebben zich voorbeeldig ge- dragen, doch 't waren, zooals gewoonlijk, per- sonen, die met de loting niets te maken hadden, die de politie handen vol werk hebben bezorgd. Tusschen de families W. en Sw. bestond reeds sedert lang een veete, welke dien dag eens zou worden uitgevochten. In den middag had het eerste treffen plaats. Van deze gelegenheid maakte zekere Z. gebruik om VV. met een mes eenige flinke steken toe te brengen. In een oogenblik lagen alien over elkaar met messen, sabels en stokken werd ge- stoken, gehouwen en geslagen het bloed sijpelde den vechtenden uit jasmouwen en broekspijpen. Z. werd door de politie gearresteerd. Ziende, dat zijn kameraden hem te hulp kwamen, ver- zette hij zich en brak de boeien stuk. De agent Cremers trok zjjn sabel en gaf hem daarmee een flinke streep over zijn voorhoofd, waarop hij zijn kalmte eenigszins terugkreeg. Nadat Dr. Joosten de wonde had dichtgenaaid, werd Z. naar de wacht overgebracht, waar bij fouilleering uit een zijner broekzakken een nog geopend en met bloed bevlekt mes te voorschijn kwam. In den laten avond geraakten daarna de overi- gen weer handgemeen. Eerst liep het gerucht, dat Sw. was doodge- schoten, hetgeen overdreven was. Sw., die ge- huwd is, was in de namiddagworsteling reeds flink toegetakeld geworden. Naar men zegt, was hij zijn broeder te hulp willen Snellen, bij wien door de W.'s in zijn woning alles kapot was geslagen en hijzelf had kunnen ontvluchten door uit een zolderraam te springen. Twee schoten knaiden plots; Sw. voelde zich getroffen een der kogels was in zijn linkerzijde binnengedrongen. Dr. Schoenmaekers onderzocht den man, doch kon de plaats, waar de kogel zat, niet ontdekken. Het kostte den getroffe(ne moeite adem te halen zijn klagen van pijn vopr de borst deed Dr. Schoenmaekers onmiddellijke overbrenging naar Calvarienberg te Maastricht gelasten. Inmiddels was door de politie de revolver nog geladen met 4 scherpe patronen, in beslag ge nomen en een der W.'s gearresteerd. Deze echter zou de dader niet zijn. De schoten zouden door vrouw F. W., wier man ook ernstig in den rug verwond was, gelostzqn. Na haar daad verricht te hebben, is zij onmiddellijk op de vlucht gegaan. De geheele poliiiemacht doorkruiste den ge- heelen nacht den omtrek om haar in hechtenis te nemen. Bij het overwinteren moet men in 't oog houden, dat de planten in de winterperiode wel degelijk leven, dus ademhalen, een bepaalde hoeveelheid warmte noodig hebben en een zekere, zij het ook kleinere hoeveelheid water. Be- houden de planten haar bladeren, dan kunnen zij ook het licht niet missen. In de beruchte koude Octoberdagen zijn heel wat planten bevroren, doordat niet tijdig maat- regelen waren genomen. De dahlias hebben 't zoowat overal afgelegd vele chrysauten hebben een leelijken tik gekregenheele kassen met aronskelken hebben het moeten opgeven. Hoe sappiger een plant, des te eer is het met haar afgeloopen. Vandaar dat de natuur in 't algemeen er voor gezorgd heeft, dat de overblijvende deelen van de planten zoo droog mogelijk zijn. Wat in den grond zit, de wortels, de knollen, bollen enz., krijgt het niet zoo spoedig te kwaad, omdat de aarde min of meer beschutteud werkt. Wie nu planten heeft te overwinteren, dient dus allereerst te letten op de temperatuur van de bewaarplaats. Voor de ontwikkeling der hoogere planten is licht noodig. Kunnen wij nu de te bewaren planten uit het licht houden, en daarbij koel, dan staan ze al onder gunstige voorwaarden, want dan loopen zij niet uit. Het is gewenscht dat de bewaarplaats niet te vochtig zij, omdat anders schimmelvorming optreedt. Bij heJder droog weer moet men luchten, den wind er eens laten doorspelen, maar bij dampig en vochtig weer dicht houdenanders komt er vocht in, dat blijft hangen en aanslaat. Planten, die in bebladerden toestand den winter doorbrengen, moeten wel licht hebbenen omdat het licht in den winter toch al niet sterk is, moeten wij haar laten opvangen wat op te vangen is. Heel gemakkelijk begaat men de fout, aan planten, die niet in de huiskamer staan, des winters te veel water te geven. Al wat in de plantenwereld niet sterk groeit, moet meer aan den drogen kant worden gehouden, omdat de bladeren, waardoor het water verdampt, in den winter niet hard werken. Geeft men toch maar water, dan wordt de aarde te vochtig qn de planten krijgen een te kouden voet. In de verwarmde huiskamer, waar't overdag en 's avonds bovendien licht is, staan de zaken anders. De gewone bloempotten doen veel water verdampen, de bladeren werken regelmatig mede, zoodat water hier geen overbodige weelde is. En planten, die bloeien, vragen wel degelijk om water. Farman heeft in zijn vlucht van Chalons naar Reims verscheidene malen de spoorweglijn overgevlogen, alsook rijen hooge populieren. De grootste bereikte hoogte was tusschen 50 en 100 meters. Bij zijn afstijging verklaarde Farman zich tevreden over zijn reis. //Ik had tegen een sterken wind te worstelen,"' zei hij, ffen mijn motor werkte niet al te regelmatig. Doch ik bleef gemakkelijk meester van mijn vliegtoestel. Morgen zal ik voor de commissie der Aeroclub het record der hoogte officieel trachten vast te stellen." Een piket soldaten moest het vliegtoestel be. schermen tegen de nieuwsgierigbeid der toege- stroomde menigte. Farman's toestel werd per automobiel terug naar Mourmelon-le-Grand vervoerd. DeStockholmsche dief, wiens getelegrafeerd portret in Politiken heeft gestaan, is nog niet gepakt. Het Kopenhaagsche blad heeft nu echter op andere manier het nut van die tele- grafische portretten willen toonen. Een Stock- holmsch journalist, wiens telefotogram in Poli tiken van Zondagochtend staat, zou zich gisterenmiddag tusschen 3 en 5 uur in de pantoffelparade begeven die dan in eeD bekende straat van Kopenhagen gaande is. VVie hem 't eerst herkent krijgt 100 kronen. In Stock holm gebeurt er tezelfder tijd een dergelijke jacht op een redacteur van Politiken. Te Stockholm was het de 19jarige zoon van een politieagent, die den man herkende en opbracht, te Kopenhagen een candidaat in de rechten. Maandag stond te Londen een deserteur voor den politierechter. Hij was van zijn regi ment weggeloopen, omdat men hem had gezegd, dat hem zeventien tanden moesten getrokken worden, en men hem geen pijnstillende middelen wou geven. Op de hoofdwaeht aan de brug over de Moezel te Diedenhofen is, hoewel er een schild- wacht op post stond, een infanterie-geweer van het nieuwste model gestolen. Er is een streng onderzoek ingesteld. Te Erfurt is een onderofficier in hechtenis genomen, die voor verscheidene duizende marken onderdeelen van geweren aan buitenlandsche agenten verkocht had. Een aannemer uit St. Louis is er in ge- slaagd in minder dan twaalf uur een huis met vijf kamers te bouwen. Hij begon 's raorgens om zeven uur. In een uur waren de fundamenten gelegd. Daarop gingen de tuimerlui en de met- selaars aan 't werk. Om twaalf uur stonden de rauren en was ook het dak biina gereed. De sehoorsteen was toen al lang klaar. Om drie uren waren deuren en ramen voltooid vervolgens verschenen schilders en electriciens op het too- neel. Om zes uur was het huis kant en klaar, en om zeven uur was het al gemeubileerd ook. De gelukkige eigenaar betaalde voor dit grapje acht en veertig honderd gulden. New-York, 4 Nov. Hoewel cijfers ontbreken kan thans reeds worden gemeld dat Taft met overgroote meerderheid is gekozen tot president der Vereenigde Staten. Axel. Geboorten. 17 Oct. Sara Adriana, d. van Daniel Cornells Schieman en van Ebrina den Hamer. Jan Cornells, z. van llarinus Pieter van Eijk en van Cornelia de Feijter. 20 Oct. Camilns Cerilus, z. van Ludovicus de Clercq en van Nathalia Steel. 21 Oct. Suzanna Neeltje, d. van Jan Hamelink en van Levina den Exter. 23 Oct. Hendrik, z. van Pieter Hamelink en van Maria Jansen. 30 Oct. Jan, z. van Jacobus de Groote en van Tanneke Faas. Julienne Irma, d. van Cyrilus Franciscus van Acker en van Maria Coleta Polita Louisa Verhelst. Overlijden. 16 Oct. Cornelia Butler, oud 7 m d. van Anthonij Pieter en van Debora Maria van der Wiele. 17 Oct. Adriana Mertens, oud 72 j., echtg. van Anthonij van Dixhoorn. 19 Oct. Neeltje Hamelink, oud 18 d., d van Pieter en van Maria de Footer. 19 Oct Izaak Cornelis Provoost, oud 3 w z. van Cornells Pieter en van Johanna Cornelia Versprille. 22 Oct. Johannes Franciscus de Kort, oud 13 j., z van Eduardus en van Rozalia Lauwers. 23 Oct. Sara Adriana Schieman, oud 6 d., d. van Daniel Cornelis en van Ebrina den Hamer. 25 Oct Mechiel Cornelis de Pooter, oud 18 j z. van Jacobus en van Janneke de Pooter. Rosclikapelle. Huwelijks-voltrekkingen. 2 Oct. Alphonsus Dobbelaar, oud 31 jjm. en Maria Mathilda Remorie, oud 26 j., jd. Geboorten. 10 Oct. Jacobus, z. van Judocus de Rijk en van Elisabeth Erpelinck. 21 Oct. Alphonsus, z. van Constantinus Stallaart en van Christina Lambert. 28 Oct. Elisabeth Rosalia, d. van Francies de Vos en van Johanna Vonk. Clingre. Huwelijks-aangiften. 19 Oct. Carolus Lu dovicus van Dorsselaer, oud 25 j., jm. en Rosalia Leonia Pauwels, oud 26 j., jd. 28 Oct Fredericus Everaart, oud 21 j., jm. en Melanie d'Hooghe, oud 23 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 28 Oct. TheophileColman (van Sr.'Jansteen), oud 24 j., jm. en Maria Seraphina de Block, oud 22 j., jd. Geboorten. 16 Oct. Maria Louisa, d. van 1 etrus Franciscus van der Heijden en van Stephania Maria Penneman. 17 Oct. Alphonsus, z. van Henricus de Schepper en Maria Francisca Bosschaert. 18 Oct. Alphon- sine Marie, d van Theophilis van Royen en van Maria Celistina Apers. 23 Oct Pieter Augustinus, z. van Josephus Eduardus Veesaert en van Johanna Botermans. 24 Oct. Ren6e Marie, d. van Martha Florentina van Puijvelde. T Overlijden. 16 Oct. Clementina Louise Vervaet, oud 3 j., d. van Ludovicus en van Constancia Mervis. Se raphina Bloijenberg, oud 74 j., wed. van Petrus Jacobus Pauwels. 27 Oct. Bertha Francisca Crabbe, oud 1 j., d. van Jacobus en van Maria Franciesea de Keijser. 28 Oct. Adolf Jozef Pieters, oud 3 u., z. van Fredericus en van Maria Leopoldina Benedicta Pauwels. (•raauw, Huwelijks-aangiften. 2 Oct. Franciscus Hendrikus Lossie, oud'22 j, jm. en Louisa Triest, oud 21 j., jd. Camille Joseph Breijaert, oud 26 j., jm. en Christina de Wilde, oud 23 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 2 Oct. Josephus de Wilde, oud 25 j., jm. en Sophia Philomena Penguet, oud 24 j., jd. 9 Oct. Alphonsus van de Voorde, oud 31 j weduwn. en Cornelia VIeeskens, oud 34 j., jd. 16 Oct. Francis cus Hendricus Lossie, oud 22 j., jm. en Louisa .Triest. oud 21 j., jd. Camille Joseph Breijaert, oud 26 j., jm, en Christina de Wilde, oud 23 j., jd. Geboorten. 3 Oct. Eugene Karel Ludovicus, z. van Josephus Matthijssen en van Louisa Mathilde Rens. 5 Oct. Petrus Joseph, z. van Johannes Daalman en van Johanna Maria Steij.ne. 10 Oct. Valentina Paulina, d. van Jo sephus Heese en van Phelomena Heijdens. 16 Oct. Leo Petrus, z. van Petrus van Campen en van Maria Louisa de Rooij. Elza Johanna, d. van Alphonsus de Koning en van Melanie Vlasveld. i8 Oct. Maria Apolonia, d. van Augustinus Mattheijssen en van Mathilde de Caluwe. Ferdinandus Johannes, z. van Adrianus Jose phus Verschuren en van Anna Laffeber. 22 Oct. Maria Catharina, d. van Theophilus Ludovicus Steijaerten van Emma Seraphina Coleta Schillemans. 28 Oct. Joseph Aloisius, z. van Marinus Everaard en van Maria Coleta Smits. 31 Oct. Angela Maria Paulina, d. van Honore Bauwens en van Rosalia de Wilde. Overlijden.. 8 Oct. Johannes Francies van Poele, oud 47 j., weduwn. van Anna Catharina Neeve. 30 Oct. Elza Johanna, oud 2 w„ d. van Alphonsus de Koning en van Melanie Vlasveld. Hoeli. Geboorten. 17 Oct. Jan Jacobus, z. van Cornelis Vermeulen en van Geertruij de Bree. 19 Oct. Gerard, z. van Cornelis de Meester en van Elisabeth de Koeijer. 24 Oct. Suzanna Helena, d. van Jacobus van Drongelen en van Janna Cornelia de Bree. Overlijden. 18 Oct. Cornelia Machielsen, oud 3 w z. van David Marinus en van Tanneke Verbrugge. 24 Oct. Meeuwis de Bruijne, oud 4 w., z. van Marinus en van Jacomina Hofman. Een als levenloos aangegeven kind van het vrouwelijk geslacht van Jasper Pladdet en van Cornelia van Hoorn. 28 Oct. Jacobus den Beer, oud 3 m., z. van Andries Cornelis en van Paulina Verpoorten. tauntenisse. Huwelijks-aangiften. 14 Oct. Petrus Dankaart (van Boxtel), oud 35 j., jm. en Mathilda Christina de Smit, oud 27 j jd. 22 Oct. Josephus Aloijsius Teepen (van Jutphaasj, oud 31 j., jm. en Jo hanna Coleta van de Voorde, oud 22 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 17 Oct. Johannes Jacobus van Alphen (van Oosterhout), oud r5 j jm. en Adriana Maria Broeckaert, oud 27 j., jd. 28 Oct. Petrus Dankaart, oud '35 j., jm. en Mathilda Christina de Smit, oud 27 j., jd. Geboorten. 5 Oct. Louisa Apolonia, d. van Jan Francies van den Bosch en van Isabella de Maagt. 6 Oct. Rene Jacobus, z. van Pieter Francies Vermorkeu en van Anna Catharina van Eck. 7 Oct. Johannes Hubertus, z. van Josephus Jacobus Stobbelaar en van Christina van Leeuwen. Josephus Theodorus, z. van Johannes Baart en van Cornelia Mangnus. 9 Oct. Petrus Augstinus, z. van Josephus Huishout en van Paulina Goossen. 10 Oct. Maria Euphemia Ludovica, d. van Petrus Augustinus Stallaert en van MariaLouisa lliel. Louisa Maria, d. van Judocus Heijdens en van Rosalia Kindt. Huberta Rosalia, d. van Johannes Burm en van Paulina Polfliet. 12 Oct. Maria, d. van Jan Francies de Valk en van Maria Louisa de Vos. 14 Oct. Albertus Jacobus en Celina Apolonia, z.en d. van 1 etrus Bal en van Mathilda Eijsackers. 19 Oct. Leonardus, z. van Jan Francies Duvivier en van Louisa Apolonia Fruijtier. 21 Oct. Josephus Fredericus, z- van Jacobus de Blok en van Maria Louisa van den Hauten. 22 Oct. Theodoor, z van Petrus Fredericus Mahu en van Louisa Christina Asselman. 25 Oct. Carolina Antoinette, d. van Petrus Andreas van Waterschoot en van Apolonia Kooijman. 28 Oct. Liza Apolonia Maria, d van Petrus Johannes van Waterschoot en van Apolonia Heijman. Overlijden. 1 Oct. Adorina Maria Mahu, oud 14 j., d. van Petrus en van Mathilda van Gassen. 4 Oct. Een als levenloos aangegeven kind van het m geslacht van Cyrille Joseph Vael en van Eugenia, van Duijsse. I Ott. Anna Maria de Maagt, oud 45 j, echtg. van lieter Francies Neve. 8 Oct. Jacobus \erdurmen, °ud oo j, jm. 9 Oct. Andreas Alphonsus van den Brande, oud, 1 j., z. van Jan Francies en van Maria Sophia Schelfhout. 13 Oct. Pieter van Waterschoot, oud 73 j., jm. 17 Oct. Dina Wilhelmina Jeleintje de Feijter, oud 1 m., d. van Johannes en van Janna de Bruijne. 19 Oct. Cornells Compiet, oud 81 j.. echtg. van Maria de Waal. 2o Oct. Jacobus Michels, oud 72 j., echtg van Apolonia Fruijtier. Hnewarlit. Geboorten. 17 Oct. Joanna Louise d van Auo-ustinus Vermeulen en van Angelina van Goethem. 18 Nov. Mina Coleta Maria, d. van Emile Augustus Noens en van Eugenia Maria Picavet. 21 Oct? Arthur Honore Maria, z. van Benedictus Wautier en van Maria Leonia de Dauw. 23 Oct. Rene £>et''U3 Emerence, z. van Charles Louis Onghenae en van Ade laide Sophia Maria van de Vijver. 31 Oct Gabnella Camilla Helena Maria, d. van Albert F. J. M. Dierick en van Irma M. J. Plasschaert. Alma Norberta, d. van Aloijsius J. van Hove en van Maria A. van Hove. Overlijden. 16 Oct. Bertha Fidelia Rombaut, oud 1 j., d. van Theophile en van Leonia Maria Bonne. 2b Oct. Augustus de Paepe, oud 4 m., d. van Alphon sus en van Coralia van der Bilt 27 Oct. Irma Maria Pharailde de Schepper, oud 3 m.. d. van Alphonsus en van Fidelia Rombaut. 31 Oct. Petrus de Schepper,oud 64 j., z. van Bernardus en van Joanna M. Pastijn (beiden overleden). «»v«'rslaer* Huwelijks-aangiften. 31 Oct. Augustus Pol let, oud 31 j jm en Marie Melanie van de Steene, oud 45 j., wed. Sas van Huwelijks-aangiften. 23 Oct. Louis de Meijer, oud 35 j., weduwn. en Marie van Ackei, Huwelijks-voltrekkingen 31 Oct. Johannes Troch. oud 20 j., jm. en Florence Aim6e Marie Vermast, UUGeboortem' 16 Oct. Johannes Josephus^. Pieter Fran- ciscus Voerman en van Louisa Cornelia de Koeck. Overlijden. 17 Oct. Alphonsine de Vos, oud 2 j., d. van Carolus Ludovicus en van Camille I hilomena Willems. St Jansteen. Huwelijks-aangiften. 22 Oct. Aloui- sius Rottier, oud 23 j., jm. en Philomena Stevens, oud 23Iluwelijks-voltrekkingen. 16 Oct. Eugenius van de Wiele oud 26 i., jm. en Maria Constancia van Dorsse laer, oud 27 j jd. Aloijsius deDecker, oud 49 j., jm. en Maria Leonia Ringoot, oud 38 y, Jd. Geboorten. 16 Oct. Aloijs Joseph, z. van Eduaidus Francies Rineroot en van Johanna Haulez. 17 Oct. Aloijsius Petrus Johannes, z. van Felix Franciscus de Maaijer en van Leonia Maria \erdurmen. Alphon- sius' Albert, z. van Pieter Francies Pieter Vonck en van Maria Segers. 18 Oct Petrus Franciescus z. van Petrus Schelfhout en van Ursula Janssens. Elisa beth Maria, d. van Johannes Baptist van de elde en van Rozalia de Rijk. t9 Oct. Leoma Maria, d. van Francies de Haen en van Maria Louisa Baert. 0 U Leonard, z. van Hubertus van Waesberghe en van Milanie Smet. 21 Oct. Alouisius z. van Emmanuel Tohannes Stevens en van Rosalie Penneman. 27 Oct. Maria Margaretho, d. van Eduardus Martinet en van Philomena van der Kelen. Margaretha Prudentia, d. van Franciscus van Bastelaer en van Maria Francisca Pijck 28 Oct. Joseph Emile, z. van Alouisius human en van Paulina Franciesea Schuevman. 29 Oct. Alpdon- sius z van Joannes Augustus de Kesel en van Emel.a Peeters. 30 Oct. Alouisius Franciscus, z. van Camillas Vlassenroot en van Coleta Kegels. R„anHp oud Overlijden. 19 Oct Anthomus van den Brande md 20 d z van Carolus Ludovicus en van Amelia Mels. Theophile Emile Kegels, oud 12 dz van van Philomena Mathilda van Looij. 28Oct. Alphons Albert Vonck, oud 12 d., z. van Pieter Francies en van Maria Segers. Stoppeldijk. Geboorten. 16 Oct. Emanuel Gerar- dus z van Josephus Wentzler en van Maria Paulina Verbraecken. 17 Oct. Alphonsus Franciscus, z. van Dina Ivens. 19 Oct. Louisa Cecilia Catharina, d. van

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1908 | | pagina 2