Telegrafische berichten. BURGERLIJKE STAND. Nieuwe Oogst. Handelsberichten. Hoogwatergetij te Ter Neuzen. Nog steeds is de moord op de lGjarige Laura Klinkenberg, die 14 Mei jl. op ge- heimzinnige wijze in de nabijheid van Aken, niet ver van de Hollandsche grenzen, om het leven werd gebracht, niet opgehelderd. Ofschoon verschillende arrestaties hebben plaats gehad, is men den moordenaar nog niet op het spoor. I hans is op een 700 M. van de plaats, waar het verminkte lijk van het meisje gevonden werd, een geheel bemodderde brief gevonden, gedeeltelijk nog te lezen. gericht aan zekeren Joseph en onderteekend Laura. Dit schrijven is voor de politie van het grootste belang. Blijkt het, dat de brief van de vermoorde Laura afkomstig is, dan heeft men een tiinke aanwijzing in handen. Ook is in de omgeving van de plaats, waar het lijk van het meisje werd ge vonden, nog een met bleed bevlekte, doorgebro- ken wandelstok ontdekt. JEen belooning van 3000 Mark is uitgeloofd, voor degene, die aanwijzingen kan doen, die leiden tot de arrestatie van den moordenaar. Te Antony, dicht bij Parijs, is in den nacht van Donderdag op Vrijdag ingebroken in een meisjeskostschool. De bewoners van de straat werden opgeschrikt door hulpgeroep van de kostschoolmeisjes. Het was tegen half een. De meisjes liepen in nachtgewaad in den tuin. Toen de buren in het huis kwamen vernamen zij. dat er inbrekers waren geweest en dat die de directrice hadden vermoord. De directrice bleek nog niet overleden, maar zij overleed eenige uren later. Een paar juf- frouwen van de inrichting waren gewond. Uit het onderzoek der politie blijkt, dat de moordenaars, vermoedelijk 2 in getal, door over de tuinmuren te klimmen achter de school zijn gekomen. Eerst zijn zij toen in de kelder gebroken. Daar hebben zij wijn en eten uitge- haald en daarmede hebben zij in den tuin ge- soupeerd. Toen zijn zii naar boven gegaan, het gelaat met maskers bedekt. Zij hebben de directrice met een ijzeren instrument den schedel ingeslagen. Ophet geschreeuw van de andere dames en de meisjes zijn de boos- wichten gevlucht. Zij stonden toen op het punt juffrouw Brancard te worgen, die weigerde de sleutel van de brandkast te geven. .1 uiirouw Brancard meent in de stem van •een der inbrekers een familielid van de direc trice te hebben herkend. De directrice schijnt een familielid te hebben. die niet deugen wil en die haar herhaaldelijk geld had gevraagd en afgedreigd. De vermoorde dame was 68 jaar oud. De neger Charles Gregory, die de nach- telijke bezoekers van eerte groote music-hall van Montmartre opvroolijkt. door grappige dansen voor hen uit te voeren, heeft een prijs van honderd duizend francs gewonnen in de loterij van tuberculose kinderen van Ormesson, waarvan de trekking verleden Vrijdag heeft plaats gevonden. Charles Gregory, die een vroolijk man van 28 jaar is, geboren in de omstreken van New- ork. vertelt zijn aangeuaam avontuur als volgt: Hij bevond zich in een sigarenwinkel in de Hue 1 ontaine, maakte een praatje met den eigenaar, toen deze in een hoek van zijn uit- stalkast een vuil biljet vol scheuren ontdekte, .dat hij daar vergeten had. z/Kijk eens, barley, zei de sigarenverkooper, koop me dit stukje papier af. en je zult 100,000 francs winnen". De neger liet zich overhalen en nam het biljet nummer 3101215. Eenige dagen later speelde hij biljard in een cafe, toen hjj een kamelot buiten den uitslag van de loterij hoorde aankondigen. Hij kocht de lijst, waar de winnende nummers op ver- meld werden en toen hij zijn eigen nummer 3101215 daar geplaatst zag uaast 100,000 francs, voerde Charley den grappigsten leven- digsten dans uit. welken men ooit gezien heeft. Maai harley Gregory is niet alleen danser, hij is ook philosoof. Hij heeft aan zijn vrien- den verklaard, dat hij zou blijven dansen en dat hij zijn tortuintje gebruiken zou om zich met zijn jonge vrouw netjes in te richten te Parijs. z/En wat gaat u nu doen vroeg hem een jepoiter. En de neger antwoordde eenvoudio" //Doorgaan met wat ik altijd gedaan heb". Hoe men op Java diefstal in 't groot pleegt, vertelt het ,/Bat. Nbl." Op een avond in Juui moest Amat Ali, van de kampong Oetan P^mdjang, het ontgelden. Er kwam een inlander aan zijn deur kloppen, zeggend dat hij een boodschap had van den wijkmeester. Toen Amat Ali niet spoedm ge- uoeg opendeed, werd de deur ingetrapt, hij zelf gegrepen, in een mat gerold en vastge- bonden, zijn vrouw met een revolver in bedwang gehouden. Toen begou de roof. De gouden armbanden, die Amat's vrouw droeg, werden haar afgenomen een mooie sarong, welke zij aan had, van het lijf getrokken de sieraden der kinderen van vingers en voeten gerukt. en, geld, al wat de raoeite van het mee- dragen waard was, werd bij elkaar gepakt, en toen trok de troep in optocht af, met flam- bouwen den weg. dien zij volgden, verlichtend. A lemand in de kampong durfde een kik te geven, want voor elke deur stond een gewapende rampokker, en een die zoo brani was geweest, de deur te openen, had Amat Ali in zijn mat gezelschap moeten houden. En zoo kon de brutale roof kalm geschieden, eerst een half uur later gaven de tong-tongs het alarmsignaal. Middelburg, 3 Aug. Gisterenavond werd op den Sleeperssiugel alhier door een jonge man een revolverschot gelost op een meisje met wie hij vroeger verloofd was. Het meisje werd door het schot in den mond getroffen, waardoor 3 tanden werden verbrijzeld, terwiji de kogel in de wang bleef zitten. De dader is gearresteerd. De toestand van het meisje is naar omstandigheden redelijk. 's Gravenhage, 3 Aug. Een bij het Depar- tement van Kolonien ontvangen telegram van den Gouverneur van Curacao, d.d. 1 Aug., waarin bevestigd wordt de officieele regeeringsmede- deeling dat Venezuela niet zal kunnen voortgaan met het onderhouden van vriendschappelijke relaties, zoolang geen satisfactie gegeven is voor de //beleedigingen en tekortkomingen", zooals dezer dagen vermeld in den brief aan den Minister van Buitenlandsche zaken, bevat nog de mededeeling, dat het bezoek van de ,/Gelder- land" aan Venezuela plaats had binnen een jaar sedert een vorig bezoek, en dat de opmerkzaam- heid der autoriteiten hierop is gevestigd. Gemeenteraad van Zaamslag. RAAPZAAD, ronde en lange. Vraag prijs en monster van "VITSEN voor groenbemesting. G. KLOUWERS, Zaadteelt. Zaadhandel. Ter Neuzen. Rotterdam, 3 Augustus. Binnen 1. Granen. De aanvoer bestond hoofdzakelijk uit Tarwe en Haver. Meel blijft vast gestemd. Men noteertPuike Zeeuwsche Tarwe per bectol. 8,a 8,50 mindere en goede f 7,a f 7,75 Tarwe per 100 kilo Essex 10,a 10,75 overige soorten 9, a f 10,Rogge per hectol. 6,40 a/7, Wintergerst f 5,25 a f 5,50 Chevalier /6, a 6,25 Gerst per 100 kilo 7,75 a 9, en Chevalier tot 10,25Haver 7,25 a 7.60 en per hectol. lange 3,50 a 4. dikke 4,40 a f 4,80; Paardenboonen/7, 7,25 Witte Boonen 10,a 13, Bruine Boonen 9,— a f 14,Kookerwten f 9,a f 10,Voedersoorten 7,25 a f 7,50 Kanariezaad 6,25 per hectol. en per 100 kilo f 9,a f 9,50. B u i t e n 1. Granen. Tarwe per 2400 kilo 210 a 240; Rogge per 2100 kilo 185 a 194 Gerst Zwarte Zee f 145 a 148 Amerik. Mais 150 a /154; La Plata 146Odessa 149 per 2000 kilo; Haver 7,10 a 7,25 per 100 kilo. Meel. Prima inlandsch 13,50 a/14, le soort /12,50 a f 13,Zeeuwsche Tarwe- bloem 14,a 14,50; prima Belgisch 13,50 a 14,le soort 12,50a/13,— prima Duitsch 13,25 a f 13,50 le soort f 12,75 a 13,25 extra puik Hongaarsch 19,a f 20,prima Amerik. patent 14,a 14,50 le soort /13,a/13,50 2e soort Bakers f 12,25 a 12,75 Inl. en Duitsche Roggebloem 11,75 a 12,75 per 100 kilo. Runderprjj, zen 60 a 74Stieren 56 a 62; Kalveren 75 a 90; Schapen 50 a 60 Varkens 40 a 44 cent alles per kilo. Melkkoeien 150 a f 240 Kaltkoeien f 160 a 270; Vaarzen 110 a 160; Stieren 90 a 210 Pinken 80 a 90 vette Kalveren 50 a 90 Fokkalveren f 16 a 20 nuchtere 7,a f 13,Biggen 6.a f 12,per stuk. Aardappelen. Brielsche kralen 2, a 2,25 Geldersche 2,a /2,20 Westl. zand 2,50 a 3,Eigenheimers 1,80 a f 2,per mud. Boterprijzen in vaten gemiddeld 52 en stukken van 1/2 kilo 65 a 70 cent. Zoetemelksche Kaas 20,a f 27,per 50 kilo. Leidsche /45 a /63 per 150 kilo. Zeeuwsche eieren versche f 3,90 a 4,-, bgitenl. en belegen f 3,25 per 100 stuks. L ij n z a a d Buitenl. vast en hooger. Koolzaad 11,50 a 12,per hectol. Karwijzaad nieuw 19,25 a 19,50; jarige 20,25 a 20,50 per 50 kilo. Amerik. Petroleum loco onveranderd 12,20 per 100 kilo en 8^5 a 9 cent per kan. Java-koffie, in balen gewone soorten 351/2 cent en dito Santos 23 cent per half kilo. Beetwortel-suiker 121/2. Ter Neuzen, 3 Augustus. Eieren per 26 stuks 0,95. Boter Vj K.G. 0,621/2. VEEHANDEL IN BELGIE. De goede stalbeesten golden gemiddeld van fr. 1,55 tot fr. 1,70 volgens kwaliteit. De kalveren van fr. 1,90 tot fr. 2,20 per kilo levend gewogen. KOERS TAN Belgisch per 100 fr. Engelsch per HET GELD. 47,825 k 47,85. u 12,n n 12. DAGEN. V oorm. Nam. Dinsdag 4 Augustus 5.58 6.19 W oensdag 5 6.43 7.9 Donderdag 6 7.38 8.10 Vrijdag 7 n 8.47 9.23 Zaterdag 8 n 10.1 10.39 Zondag 9 11.14 11.47 Maandag 10 12.15 Vrijdag 31 Juli scheen het voor gemeenteraadsleden om andere redenen een gewichtige dag te zijn,althans, toen reeds lang het aangekondigde uur van aanvang verstreken was, verschenen er nog slechts zooveel, dat het amper scheelde of ook de rest kon huis toe. Niet minder dan 4 leden, n.l. de heeren Geelhoedt, Van de Ree, Van Tatenhove en De Feijter ontbraken op het appel. Dit bracht ook zeker den andere leden van streek, althans de redevoeringen wilden maar niet vlotten. Geen wonder dan ook dat een adres van het gemeente- bestuur van Leek (Groningen), hoe daarin ook op het mensehelijk gevoel was gewerkt, voor kennisgeving werd aangenomen. Dit adres beoogt een wijziging te krijgen in sle Woningwet waardoor een bepaling zou worden geschapen dat woningen die sedert 1 Jauuari 1908 in eigendom toebehooren aan-en bewoond worden door de tegenwoordige bewoners, niet worden ontruinid dan na der, dooti of het vertrek van dien eigenaar en diens echtgenoote. Door den Voorzitter werd terecht opge- merkt, dat stichting van betere woningen desnoods kan geschieden met financieele hulp van gemeente en Rijk. Onrtrent het verloop van de jongste paarden- en vee- markt werd een jeremiade gehoord wegens te weinige deelname doot gemeentenaren en nog wel nu de read zich had uitgesloofd om door uitloving van kostbare medailles nieuw leven in te blazen. Op beterschap tegen een volgend jaar wordt gehoopt. Van A. den Decker, het onvermoeide lid van het burgerlijk armbestuur, kreeg de Raad te vernemen dat j hij ook de laatste benoeming weder heeft aangenomen. Een wijziging in de verordening regelende de onder- wijzersjaarwedden en waardoor het aanvangssalaris van de mannelijke onderwijzers komt op 575,bleek te z'jn goedgekeurd. Dat dit muisje een klein staartje mocht hebben bleek uit het voorstel van Burg, en Weth. om de jaarwedde van de eenige onderwijzeres, die minder heeft, ook maar te verhoogen. De onderwijzeressen n.l. te Olhene en in den Buissenspolder hebben 600,— doch de onder wijzeres aan de school in de hoofdkom, omdat zij niet geeft onderwijs in de vrouwelijke handwerken maar j 500,—Gewapend met een adres van de Ter Neuzensche atdeeling van den onderwijzersbond durfden Burg, en V\eth. het voorstel aan om bedoelde jaarwedde met 50,je verhoogen. Dit kon er door omdat de vrouwe lijke minder te storten hebben voor pensioen. Al de leden bleken in bun schik te zijn met dit voorstel. Weder bleken zich een 3tal ontevredenen zich te heb ben doen hooren inzake hun aanslag in den hoofdelijken ornslag Gelukkig dat de reclametijd nu om is, zoodat andere adspiranten zich dit jaar nu stil hebben tehouden, De ambtenaar ter secretarie wil wel een wat hooger salaris, maar zal in dezen zijn lot moeten afwachten tot bij de vaststelling der gemeentebegrooting voor 1909. Mededeeling werd gedaan van een adres van het be- stuur der IJzenriijksche stoomtram wegmaatscbappij om bet vrije gebruik van wegen, bermen en wateren voor den aanleg van de lijn Ter NeuzenZaamslag en om een subsidie gedurende 20 achtereenvolgende jaren van niet minder dan /350,— per jaar. Dit adres bevat al dadelijk de mededeeling, dat de Zaamslagpolder meer moet geven daar er anders van de zaak toch niets terecht komt. Nog werd de Raad door een eomite voor den aanleg van stoomtramverbindingen in Zeeuwsch- Vlaanderen bij circulaire zeer ernstig aangeraden goed te keuren en te bevestigen al wat gevraagd is. 01 dit werkelijk zal volgen zal wel afhangen van nadere besprekingen met het comite en van over te leggen lcoslenberekeningen en subsidieaanvragen. Wat de op de plannen aangegeven richting Zaamslag, Ter Neuzen, over Kraag, provinciale weg aangaat, het scheen dat de raadsleden hiermede niet erg waren ingenomen. In uitzicht werd reeds gesteld de voorwaarden dat de richting zal zijn Zaamslag, Reuzenhoek, Othene, Ter Neuzen, overgelegd werd de gemeenterekening over Dat_ ei ontvangen was 27054,155 en uitgegeven 23747,625 deed een blij gevoel ontstaan dat er tegen een volgend jaar f 3306,53 te boeken zou zijn voor goed slot. Dit gevoel werd echter al dadelijk getem- peid door den Voorzitter met de mededeelingen dat er voor 1907 al ongeveer 1000 van was verbruikt en dat aan het Rijk nog een goede f 460 moest worden teruggeueven voor te veel ontvangen bijdrage. De raads leden De Feijter, De Ruijter en Van'Tatenhove zullen de rekening te hebben te onderzoeken. De begrooting van het burgerlijk armbestuur werd goedgekeurd en het subsidie voor 1909 bepaald on 1446,34 F v Het suppletoirkohier der schoolgelden voor toegelaten leeilingen gedurende het 2e kwartaal werd vaslgesteld op f 7,20. Op de voordracht voor zetters werden gebracht A. Riemens en Jan Wisse, timmerman, de 2 aftredenden, en J. R. Scheele en Abr. Dees Jacsz. J. de Putter kreeg de toezegging dat een lantaarn op het Zaamslagsche Veer zal verplaatst worden. Een vraag van den beer Dees lokte het antwoord uit, dat zeer spoedig een benoeming van een onderwij- zer aan de dorpsschool kan worden tegemoet gezien. Eikend werd daarbij, dat het hoofd der school alles doet wat mogelijk is om elk der leerlingen onderwijs te geven door nt. 4 malen per dag school te houden, doch wat uit den aard der zaak, vooral met het oog op de Maandag- en Woensdagr.amiddagen als wanneer het hoofd der school elders werkzaam is, niet zulke resitltaten kan geven als met voltallig perSoneel. De vergadering werd hierna opgeheven. Ter Keuzen. Huwelijks-aangiflen. 27 Juli. Pieter Jacobus Albregts, oud 29 j., jm. en Bastiaria Elisabeth Kramers, oud 22 j., jd. 31 Juli Jacobus Pieter Ver- couteren, oud 26 j jm. en Janneke Maria Mielen, oud 25 j., jd. Geboorten. 27 Juli. Maria, d. van Marinus Dieleman er. van Maatje Verhelst. Teuna, d. van Jacobus van de Ree en van Frederika Catharina de Wolff 28 Ju'.i. Pieternella, d. van Neeltje Pieternella Verbrugge. 29 Juli. Izaak, z, van Izaak Verhelst en van Dingena de Visser. Leuntje, d. van Marinus Scheele en van Leuntje Dobbelaar. Pieter, z. van Abraham Dobbelaar, en van Janna van der Hooft. 1 Aug. Stephania Rosa lia Maria, d. van Frederik Johannes Pieter Kegels en van Emma de Windt. Pieternella Anna, d. van Hein- rich Carl Dung en van Geertruida Anna Krijger. 2 Aug. Pieternella, d. van Jan de Bruijne en van Catharina Pieternella van de Velde. Overlijden. 27 Juli. Francois Elve, oud 7 j., z. van Franfois en van CathaJina Dieleman. 29 Juli. Cornelia Jacobus Dieleman, oud 7 m z. van Christiaan en van Adriana Herrebout. 31 Juli. Cornelia Adriaan .Janszen, ond 2 m., z. van Willern Hendrik en van Maria Gans. Axel. Huwelijks-aangiften. 30 Juli. Francois Cornelis Zonnevijlie, oud 31 j., jm. en Willempje van VJiet, oud 27 j jd. Ilu welijks-voltrekkingen. 16 Juli. Adriaan Abraham Sli.jpen, oud 46 jweduwn. en Maria Elisabeth Linschoten, oud 28 j., jd. Cornelis Schieman, oud 24 j., jm. en Tanneke Maria Kotvis, oud 20 j., jd. Geboorten. 24 Juli. Frans Cornelis, z. van Anthonie Rinn eri van Janneke van de Velde. 27 Juli. Adriaan, z. van Pieter Buijze en van Catharina Goossen. 31 Juli. Josina Maria, d. van Hendrik van Tatenhove en van Jacomina Jacoba Hofman. HoNClikHpelle. Huwelijks aangiften. 22 Juli. Flo- rent Arthur Marie Ongenae, oud 25 j., jm. en Joanna Cools, oud 23 j jd. 24 Juli. Petrus Jacobus Gelder- land, oud 32 j.,jm. en Prudentia de Rooij, oud 29 j., jd. Geboorten. 9 Juli. Josephus Alphonsus, z. van Jan Francies de Roos en van Leonie van Acker. 16 Juli. Maria Louisa, d. van Petrus van Bunderen en van Apolonia Vink. 19 Juli. Josephus, z. van Constantinus 1 aal en van Maria van Acker. Johannes Franciscus, z.^ van Jan Francies de Klerk en van Paulina de Bakker. 26 Juli. Rene Eugenius, z. van Johannes Alphonsus Kox en van Nathalia Ferket. Hoek. Geboorten. 18Juli. Jacobus, z. van Andries Cornelis den Beer en van Paulina Verpoorte. 23 Juli. Adriaan, z. van Levinus Mechielsen en van Magdalena Bakker. 28 Juli. Jacobus, z. van Gelein^ Buijze en van Neeltje Donze. 29 Juli. Jacobus Izaak, z. van Izaak Reinier de Fouw en van Jannetje Oosterling. 30 Juli. Jan, z. van Willem de Blaeij en van Sara Nijssen. Abraham, z. van Jacobus van Hoorn en van Neeltje de Yroe. 31 Juli. Jan, z. van Jacob Deij en van Catha rina Adriana Vinke. Levina, d. van Pieternella Ver- brugge. Overlijden. 16 Juli. Jan Jacobus Donze, oud 5 m., z. van Magdalena Elizabeth Donze. 19 Juli. Jacomina de Blaeij, oud 13 m., d. van Levinus en van Pieternella de Pooler. 29 Juli. Willem Jansen, oud 3 m., z. van Jan en van Krina Verhelst. 30 Juli. Johanna de Regt, oud 45 j echtg. van Cornelis de Putter. H.o<^wnrlit. Hu welijks-aangiften. 16 Juli. Emile Eduardus Vermeere, oud 33 j., jm. en Rosalia van Avermaete, oud 26 j. id. 22 Juli. Leo Bernardus Fer- mont, oud 33 j., jm. en Leonia Maria vande Bilt, oud 28 j., jd. 25 Juli. Constantinus van Remnortere, ond 28 j., jm. en Emma Maria Behiels, ond 25 j., jd. HuwelijksyoltrekUiiigen. 22 Juli. Eduardus van Laere, oud 26 j.. jm. en Anna Maria van Santberghen, oud 20 j., jd. Geboorten. 16 Juli. Maria Irma, d. van Jan Francies Vetmeire en van Silvia Buijs. 20 Juli. Magdalena Maria, d van Petrus C. de Guchteneireen van Josephina Coumans. 24 Juli. Irma Maria Pharailde, d. van Al phonsus de Schepper en van Fidelia Rombaut. Emerie, z. van Alphonsius Sturtewagen en van Emma van Hoeije. Overlijden. 19 Juli. Theodulus Ludovicus Verschel- den, oud 20 d., z. van Josephus er. van Maria L. Ringoot. Overslag, Geboorten. 17 Juli. Gerardus Cornelis Johannes, z. tan Augustus Fermont en van Maria Eraelia De Wolf. van (ient. Huwelijks-voltrekkingen. 18 Juli. Eduard Francies Lammens, oud 25 j., jm. en Julma Maria van de Winckel, oud 18 j., jd. Geboorten. 19 Juli. Marie Charlotte, d. van Gostaef Steijaert en van Sophia Maria Cuyle. 24 Juli. Maria Cornelia Ferdinanda, d. van Petrus van de Voorde en van Jeanne Fran^ise Polfliet, (wonende te Selzaete). 28 Juli. Rene, z. van Petrus de Maet en van Marie Louise Hollebosch. Overlijden. 26 Juli. Charles van Vlaanderen, oud 23 j., z. van Petrus en van Stephanie Andries (van Bonchaute). SI. Jmisteen, Huwelijks-aangiften. 18 Juli. Desire Augustinus Poppe, oud 26 j., jm.en Mathilda Puijenbroek, oud 20 j., jd. 25 Juli. Aloijsius Franciscus Vereecken, oud 21 j jm. en Stephania tie Vos, oud 21 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 24 Juli. Francies van Puij- velde, oud 31 j.. jm. en Amelia Maria Vercauteren, oud 22 j., jd. Geboorten. 20 Juli. Anna, d. van Idonie Stephanie Verket. 24 Juli. Eugenius Josephus, z. van Camillus Franciscus Yael en van Maria Pharailda Pieters. 28 Juli. Rend Franciscus, z. van Eduardus Ongena en van Prudentia van Meessche. Leopoid Joseph, z. van Camillus Bosmuns en van Josephine Leclerc. Overlijden. 14 Juli. Carolus Ludovicus Strobbe, oud 1 m., z. van Eduardus (overleden) en van Maria Fran- ciesca de Bot. Ntoppelilijk. Huwelijks-voltrekkingen. 22 Juli. Alphonsus van Puijvelde,' oud 21 j., jm. en Louisa Anna Robijn, oud 17 j., jd. Geboorten. 15 Juli. Joseph Petrus, z. van Petrus Ludovicus Jacobus Freijseren van Maria Louisa Roeland. 16 Juli. Petrus Augustinus, z van Alouisins de Blok en van Maria Mathilda de Maat. Overlijden. 26 Juli. Pieter Rosier, oud 59 j., echtg. van Paulina Michielsen. U>«ttlnrpr. Huwelijksaangiften. 18Juli. Petrus Augustus Thomas, oud 33 j., jm. en Julma Maria Janssens, oud 24 j., jd. 27 Juli. FWdinandus van Acker (van Assenedel, oud 25 j., jm. en Maria Adelaida Talboom, oud 23 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 21 Juli. Camillus Heene (van Selzaete), oud 27 j., jm. en Maria Louisa Notte, oud 38 j., jd. Overlijden. 20 Juli. Eduardus Vernave, oud 69 j., echtg. van Monica IJsebaert. de Putter en van Hebrina Dieleman. 28 Juli. Jacobus* z. van Frederik Bakker en van Janneke Hamelink. 31 Juli. Cornelis, z. van Cornelis de Kraker en van Geertrui Penne. Overlijden. 23 Juli. Een als levenloos aangegeven kind van het mannel. geslacht van Cornelis Elve en en van Anna Adriana Moens. 26 Juli. Cornelis de Jonge, oud 2 m., z. van Pieter Marinus en van Suzanna Bareman. 30 Juli. Janneke Jansen, oud 82 j wed. van Martinus 't Gilde. Xuidtlnrpe. Geboorten. 21 Juli. Germaina Maria, d. van Leonardus de Meij en van Maria Louisa Coppieters. Xnamsl»K. Geboorten. 16 Juli. Pieter, z. van Jan Leendert Riemens en van Eva Dekker. Jozina Maria, d. van Pieter Moens en van Elizabeth Maria Leenhouts, 19 Juli. Cornelia Janna, d. van Jan Scheele en van Janna Cornelissen. 22 Juli. Janna, d. van Johannes Wagenaar en van Adriana Janna Kempe. 25 Juli. Bartel, z. van Jacob Klaassen en van Cornelia Tramper. 26 Juli. Abraham, z. van Arij Kolijn en van Joanna Donze. 27 Juli. Johanna, d. van Krijn van Hoeve en van Elisabeth van Fraeijenhove, Janna Ebrina,d. van Adriaan H II V 0

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1908 | | pagina 3