Gemengde berichten. BURGERLIJKE STAND. Nieuw Circus van Gent. de 250 zal verliezen, die hij als waarborg voor de naleving er van zal moeten deponeeren. Door dien maatregel hoopt men tevens het vormen van beetenbonden te voorkotnen, die mede oorzaak zijn, dat er boven den fabrieks- prijs gekocht wordt. De teelt van haver. boerenzoon uit Hoornschedijk, V., van de feestelijke vergadering van het Plaatselijk Nut te Ezinge komende, met zijn fiets in het Aduarderdiep en verdronk. St. Elmus-vuur. De majoor der rijks- veldwacht te Beets beleefde onlangs het volgende avontuur, dat L. en V. hem laat vertelien Voor eenige dagen surveilleerde ik, vergezeld van den jachtopziener O., in de lage landen van de Beets. We waren van 't smalle dijkje afgedwaald en liepen voorzien van onze kooge waterlaarzen door de weilanden, die in den winter met een paar voet water bedekt zijn. De opkomende sneeuwbuien en de vallende avond noodzaakten ons tot terugkeeren. t Weer werd erger, de bui ging vergezeld van een onweerbliksemstralen verlichten af en toe den omtrek. Opeens zei mijn metgezeli/Kijk, boven op uw geweerloop lijkt alles vuur er zit ook vuur aan uw knevel en uw haar t Zeltde Demerkte ik nu ook bij hem alle haartjes van zijn ruige wintermuts droegen vuurpuntjes kwam hij met de hand over zijn knevel, dan i/streek hij 't vuur er af" doch't kwam terstond terug. Toen we weer op den straat- weg liepen, was 't vuur voor goed verdwenen. Een bekende kachelfabrikant te 's Graven- hage vermiste bij de inventarisatie van zijn magazijngoederen een aantal koperen baard stukken, ter waarde van ongeve.er duizend gulden. De politie wist bij verschillende op koopers een aantal der gestolen voorwerpen in beslag te nemen en den vermoedelpken dader, iemand, die in het magazijn goed bekend was, aan te houden. Het bleek, dat de diefstallen over een vrij lang tijdperk liepen. Men meldt uit Nieuwe Pekela aan de Pr. Gron. Gour. Het huis van den arbeider J. R. zou a. s. Woensdag verkocht worden. De eigenaar hac met zijn gezin reeds een nieuwe woning be trokken. Dezen nacht brandde de verlaten woning, die eenzaam in het veld stond, geheel af. Aan een ongeluk valt hier niet te denken, daar het huis geheel onbewoond was. Te Aduard reed Zaterdagmorgen, zoo wordt aan de N. Pr Gron. Ct. gemeld, een Op de kippententoonstelling te Zutphen heeft een kip een ei gelegd dat niet minder dan 110 gram woog en waarvan de langste en kortste middellijn ongeveer 8 en 51/2 centi meter bedroegen. Een vrouw te Hillegom was Donderdag voor zaken naar Herzeele gegaan. Daar zij 's avonds met den laatsten trein nog niet was gekomen, gingen haar zonen op zoek, doch vonden haar niet. Haar lijk is Vrijdag morgen door voorbijgangers gevonden. Zij stak met het hoofd in de modder eener sloot. Daar het hoofd sporen van geweld droeg en zekere waar- den, die zij bij zich moest hebben, verdwenen waren, denkt men dat er een misdaad gepleegd is. Een meisje wandelde Zondag op den Morschsingel te Leiden en ontmoette er haar vroegeren verloofde, die het engagement met haar had verbrokeu. Zij liep op hem toe en stelde hem voor het feit of zich met haar te verzoenen, of aan te zien, dat zij zich voor zijn oogen verdronk. De jonge man aarzelde een oogenblik doch weigerde daarna, waarop, de daad bij het woord voegend, het meisje in de Singel sprong. De politie kwam spoedig opdagen en haalde het meisje op het droge waarna zij per rijtuig naar huis werd gebracht. Te Berkel is Zaterdag de zoon van een landbonwer, na een vreeselijk lijden van ver- scheidene dagen, overleden aan de gevolgen van bloedvergif'tiging. Een onbeduidend puistje in het aangezicht, bij het run halen in aanraking gekomen met deze stof, is de aanleidende oor zaak geweest. De bezembinder R., te Voorthuizen, wiens hutje al een paar malen door de politie is af- gebroken, had met zijn 18jarigen zoon een nieuw krotje in elkaar gezet, opgetrokken van enkele dennen, gehakt in de naburige bosschen en ge- dekt met stroo. Wegens overtreding van de Woningwet, heeft de politie weer proces-ver- baal tegen hem opgemaakt. Toen de beambten zich naar de fftent" be- behaven, om deze nogmaals met den grond ge- lijk te maken, bleek de bewoner zelf reeds zyn armoedig hutje afgebroken te hebben en thans brengen vader en zoon, zonder de minste be- scbutting, den nacht op de heide door. Samson en de zijnen hadden gister te Amsterdam een anarchistische werkloozenbe- tooging ontworpen. Eerst werd er, in (/D'Geel- vinck", vergaderd en in woorden uitgevaren tegen kapitalisten, politie, rijke werkloozen, klassejustitie enz., en daarna zou er op straat worden betoogd. Maar toen de vergadering buiten kwam, stond voor de deur een hoof'd- inspecteur, die door zijn manschappen de werk loozen rechts en links deed dirigeerenen bij de Munt, het Koningsplein en der. Heiligenweg werd verder door politie het vormen van clubjes voorkomen. Toch kwam er ten slotte nog een troep van 'n honderd man of wat bijeen, 'n zingende troep die in de Kalverstraat wel wat toonde, maar op Dam en Damrak verliep en waarschijnlijk op Prins-Hendrikkade en Martelaarsgracht heele- maal verloopen zou zijn, als daar de politie 't 'niet noodig had geoordeeld, het proces wat te verhaasten, zegt het „Hbl." Nu werd er wat gescholden, geduwd, geriposteerd en eindelijk zelfs met den wapenstok getikt. Bij Heiligenweg en Spui was het gegaan zonder het opzienbarende machtsvertoon, dat ook later op het Beursplein en het Damrak het publiek er liepen toen haast geen werkloozen meer onder nog bijeen hielcj. Nu kreeg men 't wonderlijke schouwspel te zien, dat een gewoon Damrak-publiek, dames, heeren, kinderen, niets-kwaads-in-den-zin-heb- bende werklui enz. in dolle vaart door bereden agenten over de trottoirs werden gejaagd. Ge- lukkig werd alles nogal van den vroolijken kant opgevat, zoodat het alleen wat op een krygertje-spelen-in-'t-groot geleek. Maar waren er nog maar enkele kwaadwilligen of heetge- bakerden daar op den Damrak geweest, dan hadden er ernstige dingen kunnen gebeurd zijn, merkt het ,/Hbl." op. Naar wij vernemen moet bij het onder- zoek naar den geestestoestand van den beklaagde Van Yaalen, die teekenen van krankzinnigheid vertooude, gebleken zijn dat hij krankzinnig heid voorwendt. Over twee weken verschijnt het rapport der deskundigen. De drie overige beklaagden in de zaak van den moord op Hendrik Drost blijven hun schuld ontkennen. Ubl. In Belgie heeft men in de badplaatsen aan de kust uitgebreide villa-diefstallen ontdekt, waaromtrent we in het Hand. v. Antwerpen de volgende bijzonderheden vinden Een aangehoudene, zekere H., heeft de namen van zijn helers aan het licht gebracht. Het zijn deftige meubelhandelaars, bestuurders van openbare verkoopingen en anderen, die hen shet verkoopen der gestolen meubelen gemakkelijk maakten. Het gerecht heeft te Ostende zekeren B. doen aanhouden, bij wien Zaterdag een menigte meubelen in beslag werden genomen. De brand* weer, die ter hulp was geroepen, voerde niet minder dan 64 matrassen weg- Een tweede aangehoudene, een schildersknecht, maar tevens huisbewaarder van een aantal villa s, heeft in de gevangenis zelfmoord gepleegd. Hij schijnt alles voor de inbraken te hebben gereed gemaakt. Maar er moeten nog meer medeplichtigen zijn, want in een der geplunderde villa's heeft men de overblijfselen gevonden van een drinkgelach, waarbij vier chainpagneroemers werden gebruikt. In een andere hadden zij een briefje laten liggen, luidend, in bet Fransch en in het Engelsch i/Tot het volgende jaar en zorg dat je wat meer voor ons hier laat." Een bekend Belgisch sportman G. M. Brareus heeft een weddenschap aangegaan om alleen in een kleine zeilboot van Antwerpen naar New-York te zeilen de eenige voorwaarde, die hij stelde, was dat hij van Antwerpen tot de mond der Schelde gesleept mag worden. De reis moet in Juni begonnen worden en wordt geacht zes weken te duren, iodien de wind eenigszins gunstig is. Op de Schelde voor Antwerpen waren drie personen met een rdeiboot uitgegaan om zich te amuseeren met het wreede en vrijwel doel- looze vermaak van meeuwen schieten. Twee van hen roeiden en de derde stond met een geweer in zijn hand. Onverwachts ging dit af en de voile lading bagel trof den voor hem zittenden roeier in het gelaat. Met een vreeselijken kreet viel de ge- troffene achterover in de boot. Zijn gezicht was onkenbaar en vormde slechts een bloedende vleeschklomp, terwijl het linkeroog geheel uit de holte hing. Dadelijk stuurden de twee anderen het bootje naar den wal. De gekwetste werd naar het verbandhuis gevoerd en verder naar het St. Elisabethgasthuis. Het slachtoffer heeft zeker reeds het linkeroog verloren. Zijn toestand is erg. Een ouderwetsche rooversgeschiedenis. Aan de deur van een afgelegen pachtershuis op de landgoederen van graaf Karolyi in Hongarije werd 's avonds laat aangeklopt door een man met een zwaren zak op den rug, die om nachtverblijf vroeg. De pachtersdochter, die alleen in huis was, vond het voorkomen van den mau verdacht, maar stond hem toe, alvast zijn zak in de keuken ueer te zetten en dan later terug te komen, als haar vader thuis zou zijn. Na" den zak te hebben neergezet, ging de man heen en het meisje ging voort met 't toebereiden van het avondeten. Maar ter wijl zij daarmee bezig was, hoorde zij gedruisch achter zich, en toen zij otnkeek zag zij den zak bewegen, alsof er iemand in was en een oogenblik later kwam er een mes te voorschijn, dat langzaam den zak begon open te snijden. Doodelijk verschrikt greep zij het geweer van haar vader en schoot op den zak, waarop de ophield en er bloed uit den zak be- te vloeien. Het meisje snelde nu het huis uitzij kwam weldra haar vader tegen en met een paar gendarmes gingen zij naar huis. Daar vonden zij in den zak een dooden man, met een kogel in het hoofd. Hp had een revolver en een mes bij zich en een fluitje aan een koord om den hals, klaarblijkehjk om seinen te geven aan zijn kameraden. Toen de gendarmes herhaaldelijk op dat fluitje bliezen, kwamen er drie mannen aansnellen, met revolvers in de hand. Zij weerden zich wanhopigmaar de politie was hun te sterk, een der roovers werd gedood en de andere twee gevangen genomen. Xe Triburg zijn tachtig menschen na het eten van kaas ernstig ziek geworden. Onder de zieken zijn zoovele glasblazers, dat de glasblazerij daar stil staat. Het paiket en een aantal dokters zijn naar Triburg vertrokken. beweging Zondatr 23 Februari a. s., om 3 ure, dagvoor- stellino optreden van Berryer, de wonder- baarste man, de duizend-kunstenaar, een artist, teo-elijk de beste zanger, danser acrobaat, muzikale clown, buikspreker, jongleur, beeld- houwer, kunstschilder, bondeu en kattenafiichtei, namaker, parodist, goochelaar, enz. enz. Speelt alleen een geheel stuk, met verscheidene tooneelrollen. Aardig, komiek, moet door teder- een oezien worden. Voor families gelijk ge- woonte. Beste variete-programma. Ofschoon haver op allerlei gronden groeien wil, zoo verkiest ze toch een tamelijk vochtigen bodem boven een anderen. Reeds uit de omstandigheid, dat er ge- durende haren groei zeer veel water uit Stengels en bladeren verdampt (2.9 tot 4.9 m.M. tegen 0.7 tot 1.4 tn.M. uit aardappelplanten) laat zicii dit afleiden, terwijl de ervaring zulks bevestigd. Overigens gevoeld ze zich goed thuis op gronden, rijk aan stikstof, zooals b.v. pas ontgonnen gronden en oude weiden. In de gewone vruchtwisseling volgt ze het best na een halmvrucht, die den grond vrij van onkruid achter- laat. Ook kan ze, als diepwortelend gewas goed na de vlakwortelende gerst, doch minder goed na tarwe en vooral na rogge verbouwd worden. In ons land, alsmede in Belgie wordt bijna alleen zomerhaver verbouwd. In Erigeland, in Frankrijk en andere meer zuidelijk gelegen landen worden ook winter- variSteiten geteeld in Frankrijk met name de giijze en de zwcirte winterhaver, die beide in vruchtbare gronden sterk uitstoelen en een grooten zwaren korrel benevens lang stroo voortbrengen. Een proef, onder de gemeente St. Jansteen met de zwarte winterhaver ge- nomen is, naar we vernemen, door de hevige winterkou mislukt. De meestaanbevelenswaardigeverscheidenhedenzomer- tarwe voor onze streken zijnDe Leutowitzer en de Jubildehaver voor alle gronden, de Probsteier voor lichte, de Ligowo, de Anderbecker en Heine s Ertragreichste voor zware gronden. Van vroeg gezaaide haver is het hectolitergewicht als mede de korrelopbrengst steeds grooter dan van laat gezaaide. Haver heeft veel behoelte aan stikstof, bij talryke proeven in potten genomen, gaf de bemesting zonder stikstof slechts de helft, soms zelfs niet meer dan een derde der gewone opbrengst. Hieruit blijkt dus dat stalmest alleen die voor dit gewas voor Kerstmis in den grond dient te zijn gebracht niet kan voorzien in de be- hoefte, die een flink gewas haver aan stikstof heeft. Men moet dus doorgaans ook stikstofhoudende hulp- meststoffen aanwenden. Daar onder de haver zeer dikwijls roode klaver uit- gezaaid wordt, vermijde men evenwel een zware be mesting met stikstofhoudende kunstmeststoffen, teneinde te voorkomen, dat de zich weelderig ontwikkelde haver de ondervrucht verstikt. In vele streken wordt, en met zeer goede resultaten, het tekort aan stikstof gegeven in den vorm van de snelwerkende chilisalpeter. Men doet het dan op deze wijzeBij een volledige bemesting met stalmest geeft men, als de haverplantjes het derde of vierde blad hebben niet meer dan 100 Kg. chilisalpeter per H.A. bij half om half, d.i. half stalmest en half kunstmest geeft men 100 Kg. chili even voor het zaaien der haver en na het opkomen nog eens 100 Kg., terwijl men als niet met stalmest bemest wordt, even voor het zaaien 100 Kg. en na het opkomen nog 200 Kg. chilisalpeter per H.A. aanwendt. Het vermogen der haverwortels om die kali nog te kunnen opnemen, welke voor andere plant te vast zit, is vrij groot. Daarom wordt vaak ge- gezegd, dat de aanwending van een kalihoudende mest- stof op haver alleen voordeel geeft op zand- en veengrond, doch op kleigrond niet rendeert. Om die uit&praak eens aan de werkelijkheid te toetsen werd in het voorjaar van 1907 in den Kruispolder onder de gemeente Hontenisse op land van mej. de wed. Pateer en wel op lichte klei een bemestingsproefveldop haver aangelegd, waarbij een der perceelen bemest werd met 400 Kg. patentkali per H.A. Op dit perceel werd dus per H.A. aan het gewas zooveel kali verstrekt als aanwezig is in &40Kg.kainiet. Hoewel patent-kali vrij duur is (100 Kg. kost pi. m. 6,75 tegen 100 Kg. kai'niet pi. m /2,30) bleek het toch, dat de aangewende kalibemesting winstgevend gewerkt had. Waarschijnlijk worden er wel meer kleigronden aangetroffen, die mogen zij oor- spronkelijk ook al rijk aan kali geweest zijn, thans, tengevolge van een intensief gedreven suikerbieten-, mangelwortel- en aardappelcultuur niet meer genoeg van deze plan ten voedende stof bevatten om nog uit zich- zelf rijke oogsten, zelfs van de gemakkelijk de kaliop- nemende haver te geven. Op zand- en veengrond geve men bij voile stalmestbe- mesting 400 Kg. kai'niet per H.A., bij half om half 600 Kg. en, waar men uitsluitend van kunstmest ge- bruik maakt 800 Kg. Op kleigrond neme men een proef met de aanwen ding van 200 Kg. kai'niet bij voile stalmest van 600 Kg. half om half en van 600 Kg. per H.A., waar geen stal mest wordt aangewend. Wil men in plaats van kai'niet patentkalie gebruiken dan kan men volstaan met de helft der opgegeven hoeveelheid. Ofschoon de haver ook in staat is de moeilijke op- neembare phosphorzuurverbinding van den grond los te maken en op te nemen, zoo leert toch de ervaring dat ze zeer dankbaar is voor een lichte bemesting met een phosphorzuurhoudende kunstmeststof. Daarom wende men op alle gronden, jonge zeepolders uitgezon derd bij voile stalmest 300 Kg. superpbosphaat van 14 pet. per H.A. aan, bij half om half 500 Kg. en 700 Kg. waar haver verbouwd wordt met uitsluitend kunstmest. Op znurachtige gronden gebruike men liever tbomas-meel van (17 peten wel in hoeveelheden, die 14 zoo groot zijn als de opgegeven hoeveelheden super- phosphaat. v Axel. Hnwelijks-aangiften. 4 Febr. Edmundus Tbeophilis Emeri Vanhaelst (van Kieldrecht), oud 35j., im. en Maria Ludovica van de Bilt, oud 30 j., id. 7 Febr. Cyrillus van Rumste, oud 23 j jm. en Adele Cdline Maftens, oud 26 j., jd. Huweliiks-voltrekkingen. 13 Febr. Jan van Hermon (van Vlissingen), oud 21 j., jm. en Licia Zegers. oud 24 j., jd. Reinier Cornells Boeije, oud 21 j, ]in_en Maria Zegers, oud 22 j., jd. Cornells Swets, oud 22 j., jm. en Franfoise Jacoba van Meurs, oud 21 j., jd. Geboorten 1 Febr. Minikus Marinus, z. van Jan Matthijs Loof en van Cornelia Witte. 4 Febr. Cornelia Pieternella, d. van Gilles Koekkoek en van Cornelia de Bruijne. 13 Febr. Zulma Marie Leonie, d. van Emile Suij en van Maria Josephina Ceelaert. Overliideo. 9 Febr. Adriana Johanna Visscher, oud 50 i., echtg. van Hendrik Brakman. 11 Febr. Ilendrina Smies, oud 28 j., echtg. van Jan Francois Verlinde. 13 Febr. Anna Maria Rolff, oud 58 j., d. van Leendert Bernard Asserius (overl.) en van Anna Maria Dronkers CliiiKe. Huwelijks-aangiften. 11 Febr. Joannes Josephus Puijlaert, oud 24 j., jm. en Maria Lucia Geerts, oud 36 j., jd. Geboorten. 2 Febr. Petrus Felecianus Ludovikus, z. van Theophilis Schuddings en van Maria Pbarailda van Broeck. 6 Febr. Jeannetta Augusta Maria, d. van Alphonsius Josephus van Mieghem en van Emelia Maria Stephania Weemaes. 8 Febr. Josephus, z. van Alphon sius Goossens en van Paulina Mariman. 9 Febr. Maria Melania, d. van Jan Cornelis Pauwels en van Maria Sv'lvia Lockefeir. Alois, z. van Petrus Ringoot en van Rosalia Burm. 13 Febr. Eduard, z. van Emihus van Holle en van Johanna Lernout. Bertha, d. van Kamiel Blommaert en van Maria Ludovica Willekens. UeiiKsiilijk. Geboorten. 2 Febr.. Rosalia Maria, ri. van Josephus de Koning en van Rosalia de Maagt. 15 Febr. Elisa Maria, d. van Antonius de Rooij en van Emelie Mannaart. Overlijden. 7 Febr. Maria Anna Baart, oud 83 j., wed. van Matthijs Hamelink. Koewaclit. Huwelijks-aangiften. 6 Febr. Honord Constantinus Kips, oud 42 j., weduwn. en HlaliaFrau- cisca Joanna Noens, oud 45 j., jd. Geboorten. 5 Febr. Alphons, z. van Eugenius Sturte- wagen en van Ulalia Vlijminck. 7 Febr. Caesar, z. van Edraond de Bruijne en van Leonia Lievens. 8 Febr. Huberts Maria, d. van Charles Louis Onghenae en van Adelaida van de Vijver. 12 Febr. Emerie Marie, z. van Josephus Cerpentier en van Clementina Boon. 15 Febr. Angusta Maria, d. van Joannes Jacobus Coone en van Cecilia Romel. Overlijden. 5 Febr. Een als levenloos aangegeven kind van het mann. geslacht van Eugenius Sturtewagen en van Ulalia Vlijminck. 6 Febr. Aloijsius Baart, oud 16 j z. van Theophilus en van Petronella Wnllems. 9 Febr. Een als levenloos aangegeven kind van het mann geslacht, van Levinus van Gremberghe en van Stephanie van de Winckel. 10 Febr. Norbertus Joseph Maria van Hove, oud 1 m., z. van Aloijsius en van Maria Antonia van Hove. Over.Ontf. Geboorten. 3 Febr. Irma Mathilde, d. van Emerentia Maria de Coninck. Sag van Client. Huwelijks-aangiften. 1 Febr. Johannes Franciscus van Acker, oud 24 jweduwn. en Celitua Maria Acke, oud 21 j.. jd. Overlijden. 2 Febr. .Louisa Maria VelJeman, oud 2 m., d. van Theophie) en van Stephania Seraphina Troch. 13 Febr. Reinier Stouthamer, oud 32 j., echtg. vau Bertha Hendrika Johanna Dootjes. Sit. Jansteen. Geboorten. 1 Febr. Petrus, z. vau Victor Vlaeminck en van Maria Amelia Savoij. 2 hebr. Maria Amelia, d van Camille Savoije en van Emelia Maria Strooband. Edumond, z. van Petrus van den Berghe en van Muria Prudentia van Kiet. 5 rebr. Johanna Pieternella, d. van Cornelis Johannes Cockheijt en van Alberta van Avermaete. Marie Eugenie Desiree, d. van Cerillus Johannes de Kerf en van Etisa Johanna Clara Vereecken. 6 Febr. Josephus Franciescus, z. van Cyrillus d'Olieslagers en van Maria Josephina Segers. 7 Febr. Emma Maria, d. van Carolus Ludovicus d'Hoogha en van Lucia Maria de Bot. 13 Febr. Enlalia Coleta, d van Eduardus de Cock en van Maria Josephina Be- h'iels. 14 Febr Josephus Constantinus, z. van Johannes Jacobus de Maat en van Maria Catharina Reijns. ■Overlijden. 3 Febr. Pilagia van den; Bergen, oud 69 j wed. van Johannes Franciscus Kegels, b hetir. Isabella van Vlierberghe, oud 71 j., echtg van Pieter Jacobus Schont. 12 Febr. Een als levenloos aangegeven kind van het m. ge-lacht van Aloijs van Goethem en van Emelia van Daele. Geboorten. 7 Febr. Rene Emilius, z. van Josephus de Meijer en van Maria Ludovica Man naart. Westilorpe. Geboorten. 1 Febr. Celina Maria, d. van Camile yernimmen en van Rosalia Maria Michiels. 5 Febr. Reniel Tbeodules, z. van Johannes belis en van Seraphina Francisca van Troost. Overlijden. 2 Febr. Soetje Calandt, oud 92 j., wed. van Cornelis Baard. 7 Febr. Stephanie Maria van Wiemeersch, oud 60 j., echtg. van Isedorns Kesbeke. 9 Febr Franciscus van Keulenbroeck, oud 44.|., echtg. van Mathilde Dhaene. 14 Febr. Edumondus Bernardus D'hert, oud 2 w., z. van Levinus en van Johanna 1 leter- nella de Fouw. '/.aamslas. Geboorten. 1 Febr. Jan, z. van Adriaan Hijen en vat Ebrina de Zeenw 3 Feb, Elizabeth d van Louis Veretraateu en van Janna Maria van Es. 7 Feur. Anna, d van Eranpois Cornells de Jonge en van Maria van den Ende. 8 Febr. Aaltje d van Marinus de Jonge en van Suzanna Verhelst. 10 hebi. Catharina Cornelia Neeltje, d. van J»cobus Pietm Dees en van Jacomintje Maria Dieleman. 14Febi. Coineha, d. van Abraham van der Beek erv van AaS;'(; ,01!;bC' O'vprliiden 2 Febr. Jacoba Wilhelm, ond 12 (1., d. van Micliiel Cornelis en van Adrians Wilhelmus. 4 Febr. Pieter Wilhelm, oud 14 d., z. van Mich el Cornelis en van Adriana Wilhelmus. Febr. Cornells Scheele, oud 67 j. echtg. van Geertrui, de Somer 8 Febr. Adriaan Riemens, ond 78 j. z. van Jan nn van Jacoba Willemsen (beiden overleden). 15 lebr. Maria Sara de Pooler, oud 8 w, d. van Michiel I'ran- fois en van Suzanna Florussen. Kuiililnrpe. Geboorten. 8 Febr. Andrd, z. van Jacobus de Meij en van Emerentia Joanna Stephania Casteels. 13 Febr. Gerinaine Christina, d. van letius van Vooren en Coralia Maria Coppieteis.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1908 | | pagina 2