Gemengde berichten. Predikbeurten. Telegrafisehe berichten. BURGERLIJKE STAND? Nieuw Circus van Gent. Thiatre Minard te Gent. Nederlandsch Tooneel te Gent. I In de week van 29 Januari tot en met 4 Februari 1908 zjju in Zeeland voorgekomen 2 gevallen van typhus en febris typhoidea 8 van roodvonk en 14 van diphtheritiste weten van typhus en febris typhoidea, 1 geval te Breskens en 1 te 's Heer-Arendskerkevan roodvonk, 3 gevallen te Breskens, 1 te Groede, 2 te Middelburg en 2 te Nieuwvliecvan diphtheritis 4 gevallen te Axel, I te Clinge, 1 te Goes, 2 te Hulst, 2 te Ter Neuzen, 2 te Philippine, I te Zierikzee en 1 te Zuiddorpe. Naar gemeld wordt zijn de heeren P. J. F. du Bois, onder-directeur der Rijkspostspaarbank, en A. J. van Braband, commies bjj de directie dier instelling, aangewezen tot het maken van eene dienstreis naar het buitenland, en wel ter bestudeering van de werking der postspaarbanken in Belgie, Frankrijk en Oostenrijk-Hongarjje. Koewacht. Nu de dooi ingevallen is, blijkt het, dat de strenge vorst nog al eenige schade aangericht heeft. Niet alleen zijn alle nog op het veld staande rapen bevroren, maar ook de voederbeetwortelen en aardappelen in de putten zijn hier en daar geraakt. EeD landbouwer op de Kruisstraat heeft 100,000 kilogram voeder- beeten aan een appel en een ei moeten ver- koopen. Op enkele plaatsen zal de gerst wel op nieuw gezaaid mogen worden, terwijl hier en daar zelfs klavers bevroren zijn. Donderdag is hier een jongen van circa 17 jaar aan bloedvergiftiging overleden. Hij had verleden week een puistje op zijn wang met de nagels zijner vingers opengekrabd. Boschkapelle. Onder voorzitterschap van den heer P. A. Stallaert-Perdaan hield de Boerenleen- bank hare algemeene vergadering in't lokaal van mej. wed. v. d. Veeken. Na opening en goed- keuring der notulen werd verslag gedaan over het afgeloopen jaar, waaruit bleek, dat zoowel de som der spaargelden, der voorscbotten, als de omzet in loopende rekening belangrijk verm eerderdehet aantal spaarboekjes klom van 77 tot 94. Tot lid van den Raad van Toezicht en tot lid van het bestuur werden bij acclamatie res- pectieveljjk herkozen de heeren P. A. Stallaert Perdaan en J. Heijens. Rekening en balans werden goedgekeurd. Bij de rondvraag constateerde Z.Eerw. heer Pastoor met genoegen den bloei der nuttige instelling, en spoorde er toe aan zooveel moge- lijk er gebruik van te maken, waarna de ver gadering op de gebruikeljjke wijze werdgesloten Boschkapelle. Door H. M. de Koningin is eene som van f 20 geschonken aan J. R., die wegens ziekte reeds zeer langen tijd niets voor zicb en zijn gezin kan verdienen. Hengstdijk. Op hevige wijze heerschen hier de mazelen onder de schooljeugd in de laatste dagen is de ziekte erg toegenomen, zoodat van de ruim 100 schoolkinderen er een 50tal ziek zijn. Gelukkig is er nog geen sterfgeval te betreuren, ofschoon enkelen zeer ernstig zijn aangetast. Zondag 9 Februari 1908. RECKTSZAKEH. Arrondissements-Rechtbank te Middelburg. De rechtbank heeft in hare zitting van 7 Febr. de volgende vonnissen uitgesproken R. D., oud 32 jaar, veldarbeider te Axel, is wegens diefstal veroordeeld tot 1 maand ge- vangenisstraf. G. E. I., oud 20 jaar, en D. D., oud 19 jaar, arbeiders te Sas van Gent, zijn wegens mis- handeling veroordeeld, de le tot 3 weken en de 2e tot 14 dagen gevangenisstraf. Kantongerecht te Ter Heuzen. EeD rjjtuigverhuurder te Dinxperloo kocht een nieuw paard voor 480. Tijdens bij atwe- zig was, wevkte het dier zich in den stal los en sneed zich aan een hakselmachine en bloedde binnen korten tijd dood. Drie leden van de natte gemeente te D. hadden op zekeren dag samen nog een stuiver op zak en wel voor 'n kwartje dorst. Hoe hun dorst te lesschen Goede raad was duur Nood zoekt list. Fluks met elkaar overleggende hebben ze er dra wat opgevonden. Een grap koddig Ee jongste der snuiters wordt er op uitge- stuurd. Met een leege halve flesch in den eenen en een halve flesch water in den anderen zak stapte hij opgeruimd een kleine kroeg binnen. De heele rijkdom, de 5 cts., zijn't spieringske Een glaasje bierKasteleintje komt er mee. Praatje over weer en wind en gruis lossen volgt. Gast haalt zijn leege flesch voor den dag en vraagt een halven liter klaore. 't Is voor z'n drieen. Hij krijgt h'm en steekt flesch met klaore in den zak. Hij vraagt op de pof tot 't schip leeg is Nee, nee, zegt het kasteleintje druk, nie poffen. Der stao genog van jullie te kraoien. Och, toe, zegt stamgast, we zullen wel betaolen. Nee, nee, geef maar hier zegt 't kasteleintje. Stamgast haolt flesch met waoter tegenstribbelend uit den zak en kasteleintje giet flesch leeg bij de klaore. Stamgast stapt de deur uit, voor het oog mopperend op het kasteleintje, maar inwendig schik voor tien, dat het grapje zoo goed gelukt is. Het drietal pimpelde lekker van het halve literke, dat er niks gekost ha. Een kwartiertje daarna komt er weer een klant om 'n wipperke en kreeg een tikske uit de aongelegde kraft. He wat hedde'm gewas- schen, zeit ie. 't Is klaor waoter. Het Mdbl. tegen Vervalschingen schrijft Wij onderzochten een artikel, uit Engeland aan den handel als vvet" aangeboden, en be- vonden het te bestaan uit80 water en 20 °/0 witte zeep Hoewel wij gaarne aan willen nemen, dat onze hatidelaren nog wel aan den smaak alleen reeds vet en zeep van elkaar kunnen onderscheiden, achten wij het boven- staande toch een aardig staaltje, van hetgeen men uit het buitenland ons al zoo durft aan te bieden. In het Belgische dorp Herserange ge- raakteu de kleederen van een 7jarig meisje in brand, doordat zij te dicht bij het fornuis in de ouderlijke woning kwam, waar zij even al leen was. De burer, snelder. op haar hulpge- roep toe en doofden de vlammen, maar het kind had zoo zware brandwonden gtkregen, dat het overleed. Te Londen en Glasgow blijf't de influenza sterk heerschen het aantal dooden stijgt met den dag. De geneesheeren verwachten nog een toeneming der ziektegevallen in de volgende twee weken. Het onderzoek, dat de justitie te Parjjs instelt naar de oplichterij, waarvan Lemoine, de zich noemende ontdekker van het geheim om diamanten in onbeperkte hoeveelheid te maken, beschuldigd wordt, heett thans ontwjjfelbaar de herkomst aangetoond der diamanten. die hij uit zijn electrisch fornuis te voorschijn bracht. Zij waren deels afkomstig van De Beers Company, deels van een syndicaat te Antwerpen en gingen door de handen der handelaren Sliper, Voet en De Haan, alvorens ze in bezit kwamen van Bour- dier, die ze geleverd heeft aan mevr. Lemoine. De zoogenaamde uitvinder schijnt dus inder- daad een oplichter te zijn. Omtrent een ongeluk in de Algerijnsche proviucie Zuid-Oran, is te Parijs een telegram van den gouverueur van Algene ontvangen, waarin gemeld wordt dat een compagnie van het vreemdenlegioen door een sneeuwstorm werd overvallen. Deze compagnie bestond uit 2 officieren, 12 onderofficieren en 155 manschap- pen. De officieren, de adjudant, de sergeant- majoor en 85 manschappen zijn op het fort Hassa aangekomen, 52 manschappen hebben een toe- vlucht gevonden in een naburig dorp en 28, waarbij 2 sergeants zijn omgekomen. De com pagnie, onder bevel van kapitein Capiellery had den len Februari Ain-bel-Kellil verlaten. De lucht was betrokken, maar het sneeuwde niet. Om 3 brak een sneeuwstorm los, waardoor de compagnie werd verspreid. De kapitein deed al het mogeljjke om zijn troep weer te verzame- len wat hem ook ten deele gelukte en trok daarna terug op het fort Hassa, dat een ge- deelte der compagnie in kleine Iractien wist te bereiken. Alle pogingen om de drie mjjnwerkers uit de ondergeloopen schacht van de kolenmjjn te Roachburn bij Carlisle te redden zijn opge- geven. Het water rees aldoor. Volgeus den onder-directeur zal dat gedeelte vau de mijn niet meer ontgonnen kunnen worden en heeft de maatschappij daardoor een schade van f 360,000. En de lijken van de drie mijn werkers van den ongelukkige, die niet bij - tijds het ljjf kon bergen en de twee edelen, die te hulp snelden zullen in den put blijven. In de toevlucbt voor dakloozeu, behoorende bij het politiebureau van Rouaan, waren een bezemkoopman met zijn vrouw en 2 kinderen opgenomen. Zij vertoefden daar een nacht en 's morgens vertrokken zij weder, maar het schjjnt dat de beambte, die ben er uit liet, weinig oplettend is geweest, want 's avonds, toen opnieuw dakloozen werden opgenomen, vond men onder het stroo verborgen eeu lijk, dat herkend werd als te zijn van de vrouw van den bezemkoopman, die hier den vorigen nacht had vertoefd. De ongelukkige was ver- worgd en had bovendien twee messtekeu iu de borst. Haar man wordt thans ijverig opge- spoord. De voornaamste vindplaatsen der wereld 't Apachengebied in de Vereenigde Staten dat in 1900 36 millioen vaten petroleum produeeerde, leverde in 1905 nog slechts 29 millioen op. Daarbij komt nog, dat men dieper moet boren, zoodat tegelijkertijd de prijs verhoogd wordt. Nog sterker is de aehteruit- gang in het rijke petroleumgebied van Brad- fort, waar de productie van 12 vaten per dag op 3.4 vat is teruggeloopen. In Texas, waar in Juni 1905 in het Humble-district 3,5 mil lioen vaten gewonnen werden, kreeg men in Frebruari 1906 maar 8tl00. Geljjkluidende berichten komen uit Louisiana. In de Vereenigde Staten is alles mogelijk. Er bestaat dan ook geen reden om te twijfelen aan de juistheid van onderstaande mededeeling welke wij vinden in een Engelsche courant. Te Toleda, een stadje in den staat, Ohio, heeft onlangs een plaatselijk rechter zichzelf wegens rumoerig en onbehoorlijk optreden ver oordeeld tot een ddg opsluiting in het werk- huis. Na afloop der zitting werd de rechter- veroordeelde derwaarts geleid, en aan het ijs- zagen gezet. Na vier uur zagens vonden de werkhuis-autoriteiten, dat bet genoeg was en werd de rechter vrijgelaten. Misschien ook, was toen de grap er wat af voor dien laatste. 's Gravenhage, 7 Febr. Eerste Kamer. Op voorstel vau den Voorzitter is besloten den Minister van Buitenlandsche Zaken uit te noo- digen aan de Portugeesche Regeering te ver- tolken de gevoelens van afschuw en veront- waardiging der Kamer over de droeve gebeurte- nissen in Portugal. Morgenochtend komt in behandeling de credietwet voor Oorlog. Aardenburg, 7 Febr. Onder deze gemeente is een voerman van zijue kar gevallen. Een der wielen ging over hem been. Hp werd voor dood opgenomen. KOERS TAN Belgisch per 100 fr. Engelsch per HET GELD. j 47,825 a 47,85. u 12,n 12, Zondag 9 Februari a. s., te 3 ure, laatste dagvoorstelling van het seizoen uieuwe debuts. Wilhelmina Sextet; miss Nelly and Harry, original act; Argenanti trio, Italiaanschezangers; Balduz, namaker miss Olia, Chineesche gooche- laresDe Daily's, beroemde acrobaten mej. Stephan, zangeres Everardy, modern acrobatie pantomime der honden benevens cinematograaf- vertooningen enz. enz. Zaterdag 14 Maart eerste vertooning van den grooten paardencircus Beketoff. Grooten Schouwburg te Gent. Directie V. MOR1N. Zondag 9 Februari a. s., te 2 ure, dagvoor stelling aan verminderde prijzenopvoering van Hamlet, opera in 5 bedrijven, muziek van Ambroise Thomas. Directie J. RENOUPREZ. Zondag 9 Februari a. s., te 21/3 ure, dagvoor stelling aan verminderde prijzen, met mede- werking van mad. Lemaire, opvoering van Jm Poupee, operette in 4 bedrijven. BestuurderARTHUR HENDRIKX. Zondag 9 Februari a. s., te 2V4 ure, dagvoor stelling opvoering van De familie Klep- kens, drie tafereelen uit het volksleven door August Hendrikxvoorafgegaan door Lira, zangspel in een bedrjjf, vrije verzen)dooi Aime Bogaerts. (met een symphonisek inter mezzo). Muziek van Jozef Vandermeulen. j mj Mervormde Herk. Ter Neuzen. Sluiskil. Axel. Zaamslag. Hoek. enholtz. lis. 91 u. en 2 u.. Ds. A. Timmerman 9* a., geen dienst. n., leeskerk en 2 n., Ds. J. B. T. Hug 9 u. leeskerk en 2 a., Ds G. ran i 9J u en 2 u., Ds. E. Raams. Sas van Gent. 91 u., Ds J. B. T. Hugenholtz. Hulst. 10 u., Ds. De Boer. Hontenisse. 9 u., Ds. G. van Dis van Zaamslag. Gereformeerde Herken. Ter Neuzen. 9 u. en 2 u., Ds. J. v. d. Berg. Axel A. 9 u. en 2 u., Ds. E. H. Broekstra. R. 9 u., Ds. R. v. d. Kamp en 2 u., leeskerk. Zaamslag A. 9 u. en 2 u Ds. R. Hamming. i B. 9 u., leeskerk en 2 u.. Ds. R v. d. Kamp v. Axel. Hoek. 9 u. en 2 u., Ds. P. H. de Jonge. Gereformrerde gemeente (Vlooswijkstraat). Ter Neuzea. 9 u.. 2 u. en 51 u., Ds. Van Oordt van Middelburg. Oud-Gereformeerde gemeente (Vlooswijkstraat). Ter Neuzen. 9 u., 2 u. en 51 u., leeskerk. Lokauai „Kben-HaCzer" (Kerkhoflaan). Ter Neuzen. 51 u., dhr. J. J. Kense. Zitting van 6 Februari 1908. A'erowrdeelri zijn E. H. G., arbeider te W'est- dorpe, ter zake van overtreding der Jachtwet, tot eene boete van J 2, subsidiair 2 dagen hechtenis, met ver- beurdverklaring en vernieling der strikken M. v. K., vraehtrijder te Zaamslag, ter zake van overtreding der Woningwet, tot eene boete van f 2, subs. 2 dagen hecht.; M. d. J.U. G., bierhuishoudsters en J. J., bierhuishouder, alien te Ter Neuzen, terzakevan overtreding der Drankwet, ieder tot eene boeie van der tig gulden, subs. 20 dagen hecht. met verbeurd- verklaring ea bevel tot vernieling van al de in beslag genomen flesschen en kruiken met iuhoud A. W. v. d. B., winkelier te Axel, ter zake van over treding der iJkwet, tot eene boete van 1, subs. 1 dag hecht., met verbeurdverklaring der in beslag genomen maat. A. d. W., zonder beroep te Ter Neuzen, ter zake van het loopen over den spoorweg, tot eene boete van 0,50, subs. 1 week tuchtschoolF. T., koopman te Stekene, ter zake van het rijden met ongemuiikorfde honden, tot 2 boeten, elk van 0,50, subs. 1 dag hecht. voor elke boete. I. H., koopman te Hoek, ter zake van het berijden van een polderdijk tot eene boete van f 1, subs. 1 dag hecht.; J. J. G., herbergier te Sas van Gent, ter zake van het niet sluiten op tijd, tot een boete van 3, subs. 3 dagen hecht. F. J. v. A.T. J. R.E. E. R.arbeiders, alien te Sas van Gent; A. v G., schipper te Sliedrecht; H. K., machinist te Dendermonde, ter zake van het ver- blijven na de slniting in een herberg, ieder tot eene boete van f 2, snbs. 2 dagen hecht. voor elke boete; A. P. F., bootwerker te Ter Neuzen, ter zake van het verwekken van burengerucht, tot eene boete van f 5, snbs. 3 dagen hecht.; P. B. L., schipper te Hoek, ter zake van in dronkenschap de orde verstoreu, tot eene boete van f 3, subs. 3 dagen hecht.S. v. H. J. P., schippers te Philippine, ter zake van het bevisschen der Schelde, ieder tot eene boete van 2, subs. 2 dagen hecht.C. V., leurder te Philippine, ter zake als voren, tot eene boete van 1, subs. 1 dag hecht. J. E. B., zonder beroep te Ter Neuzen W. A. N., metselaar te Hoek; E. M. P., bakker te Westdorpe; F. B., werkman te Axel C. v. L., J. v. L., koop- lieden G. R., knecht; C. d. P., knecht, alien te Zaamslag; A. I)., koopman te Selzaete, ter zake van het rijwielen zonder licht, ieder tot eene boece van 1, subs. 1 dag hecht. J. v. E., arbeider te Axel; ter zake van overtreding Leerplichtwet bij herhaling, tot eene boete van 5, subs. 3 dagen hecbt.G. W., koopman J. G. d. R., grondwerker; J. d. R., varensgezel M. v. L., slagersknecht, alien te Ter Neuzen; P. d. P, voer- man te Axel; J. C. d. C., werkman aldaar, ter zake van openbare dronkenschap, ieder tot eene boete van 1, subs. 1 dag hecht.; W. J. d. R., bootwerker F. D., schipper, beiden te Ter Neuzen, ter zake als voren, ieder tot eene boete van 2, subs. 2 dagen hecht. A. K., bargeschipper te Sas van Gent, terzake als voren, tot eene boete van 3, subs. 3 dagen hecht P. J. d. L., schipper te Ter Neuzen, ter zake van openbare dronkenschap, tot eene boete van 5, subs. 3 dagen hecht.: J. d. R., bootwerker te Ter Neuzen, terzake als voren, tot eene boete van tien gulden, subs. 3 dagen hecht.L. H., brievenhesteller te Ter Neu zen, ter zake als voren, tot eene boete van v ij f t i e n gulden, subs. 3 dagen hecht. W. C. H., varensgezel te Ter Neuzen, ter zake van openbare dronkenschap, bij tweede herhaling, drie- maal gepleegd, tot drie hechtenisstraffen elk van v ij f dagen. RoHcliliapelle. Huwelijks-aangiften. 3 Jan. Panlus Franciscus de Rijk, oud 30 j., jm. en Maria Destombes, oud 27 j., jd. Hendricus van Dijk, oud 24 j., jm. en Melania Maria Stallaert, oud 24 j., jd. 10 Jan. Gerardus Verbraken, oud 33 j., jm. en Anna Maria Kouijzer, oud 29 j., jd. Huwolijkis-voltrekkingen. 17 Jan. Hendricus van Dijk* oud 24 j., jm. en Melania Maria Stallaart, oud 24j.,jd. Paulus Franciscus de Rijk, oud 30 j., jm. en Maria Destombes, oud 28 j.,jd. 24 Jan. Gerardus Verbraken, oud 33 j., Jm. en Anna Maria Kouijzer, oud 29 j., jd. Geboorten. 11 Jan. Agnes Maria, d. van Petrus Lambert en van Angelina Vaal. 14 Jan. Elisabeth Maria, d. van Ludovicus de Bakker en van Maria Louisa van Meelen. 24 Jan. Florent, z. van Adrian us Verbraeken en van Maria Angelina Schelfaut. Overlijden. 9 Jan. Jacobus van Damme, oud 85 j., echtg. van Johanna Kurfmaker. Judocus Franciscus Stobbelaar, oud 71 j., echtg. van Judoca van de Lavoir. Cliuge. Geboorten. 18 Jan. Leopoldine, d. van Lodewijk Adolf Goeman en van Emelia Maria van Sikkelerus. 19 Jan. Fideel Armand, z. van Petrus Albertus Praet en van Stephania AbbeeJ. 22 Jan. Gerardina Maria, d. van Francies de Moor en van Armonika Pharazijn. Theophiel, z. van Franciscus Bolssens en van Johanna Autonia Grandsard. 23 Jan. Josephus, z. van Petrus Josephus Peeters en van Coralia Wiliaert. Desird, z. van Charles Louis de Keijser en van Marie Francisca Merckx. 24 Jan Sylvia Antonetta, d. van Franciescus Segei s en van Maria Amelia Wiliaert. Joannes Ludovicus, z. van G'amillus Josephus Wiliaert en vau Seraphina Drumont, 27 Jan. Petrus Augusti- nus, z. van Franciscus Geipentier en van Maria Pelagia van Hoeck. Overlijden. 19 Jan. Amelia Melsen, oud 67 j., echtg. van Pieter Francies Bosman. Hengstdijli. Huwelijks-voltrekkingen. 17 Jan. Johannes Aloysius Duerinck, oud 35 j., jm. en Maria Elisa de Rooij, oud 31 j., jd. 28 Jan Honore Schelf- hout (van Stoppeldijk), oad 31 j., jm. en Auna Catharina Aarsen, Sud 33 j., jd. Geboorten. 19 Jan. Maria Apolonia, d. van Petrus Hiel en van Leonia Paulina van Looij. Dt.Jnnsleeu. Huwelijks-aangiften 31 Jan. Alphon- sus Piessens, oud 32 j., jm. en Rozalia van Dorsselaer, oud 24 j., jd. Geboorten. 20 Jan. Rend Joseph, z. van Joannes Livinus Janssens en van Adolphina Baert. 21 Jan. Anna Maria, d van Johannes Franciescus de Bot en van Philomena Bastelier. 25 Jan Josephus Bernardus, z. van Franciscus van Waes en van Maria Eugenia de Block. 26 Jan. Mathilde Marie, d. van Pieter Francies Stevens en van Leonia Maria van Gassen. 29 Jan. Honord Aloijsius, z. van Beniguns Boussen en van Virginia Roels. 30 Jan. Anna Maria, d. van Petrus Franciscus de Vos en van Philomena van de Poele. 31 Jan. Celestina Emilia Maria, d. van Camilus de Smet en van Johanna Catharina de Witte. Overlijden. 19 Jan. Hieronimus de Blieck, oud 79 j., echtg. van Philomena van Landeghem. 22 Jan. Amelia de Koninck, oud 80 j., wed. van Constantirius Vael. 25 Jan Charles Louis van Daele, oud 73 j echtg. van Lodovica Rozalia Maes. 27 Jail. Eugenia de Beule, oud 1 m., d. van Aloijsius en van Gatharina de Paepe. (BxNenisse. Huwelijks-aangiften. 17 Jan. Petrus van Houdt, oud 27 j., jm. en Louisa Catharina de Roos, oud 24 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 18 Jan. Boudewijn de Bakker, oud 38 j., jm. en Elisabeth Warrens, oud 34 j., jd. 31 Jan. Petrus van Houdt, oud 27 j., jm. en Louisa Catharina de Roos, oud 2* jjd. Geboorten. 23 Jan. Petrus Jacobus, z. van Dingenum de Waal en van Elisabeth de VVael. Ovrrlijdeu. 20 Jan. Maria Magdalena Martha Voet, oud 5 j., d. van Petrus Johannes Bernardus en van Anna Maria van der Velpen. Overslag, Geboorlen. 19 Jan. Emma Alphonsia Maria, d. van Domiuicus van Mele en van Prudentia de Caluwd. Philippine. Geboorten. 18 Jan. Alberie, z. van Theophilus v. d. Hemel en van Emelie de Krijger. 25 Jan. Octave Eduard Emma, z. van Jobannis Franciscus Rammeloo en van Maria Sophia de Vleesschauwer. 26 Jan. Everiua Emma, d. van Adolphus Lauret en van Sophia Francisca Rammeloo. ■ttoppelitijh. Huwelijks-aangiften. 17 Jan. Alphon- sus Dankaart, oud 36 j., jm. en Ludoviea de Rijck, oud 38 j., wed. Huwelijks-voltrekkingen. 29 Jan. Petrus Ludovicus Jacobus Freijser. oud 22 j., jm. en Maria Louisa Roelays, oud 25 j., jd. 31 Jan. Alphonsus Dankaart, oud 36 j., jm. en Ludoviea de Rijck, oud 38 j., wed. Geboorten. 20 Jan. Aloijsius Joseph Marie, z. van Johannes Ludovicus Jacobs en van Anna Catharina Rosier. 23 Jan. Petrus Johannes, z. van Gilies van Overmeeren en van Anna Catharina Rombout. 28Jan. Francois Marie Joseph, z. van Hendnkus Ferdinandus Morres en van Clementina Voet.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1908 | | pagina 6