ABRIAAIT H. M. VAN DIZEOOEN. A. H. DONZE. PRIJSKAMP 4 M 8ii forelroiiiet No. 5075. Ter Neuzensehe Courant Zaterdag 23 November 1907. 47e Jaargang. TeSegraHsche berichten. Adverlentien. Oranj e-vereeniging. Bekendtsiahsitg. Verkiezing HotaMen. Zondag 8 Dec., namiddag 4 uur. Waterschap Absdale, Riet- eu Wu fsdijk. Geldlsening ad H. 70,000,—. Slijm-, Gal- fTi Maagpillen, Firma F. J. van de Sande, Ver slag uit Ooes. Notabelen Ned. Herv. Kerk. 0 VOORh'ANDEN TWIKSZEFDIEJ BLAI3. Gouda, 22 Nov. In de heden gehouden raads- iittiog werd benoemd tot onderwijzer aan de e burger school alhier de heer C. Roldanus, jnderwijzer aan school A te Ter Neuzen. Sneelv, 22 Nov. Bij de heden alhier gehouden lerkiezing voor een lid der Tweede Earner Vacature-Okma), werden officieel candidaat ge- iteld de heeren Mr. A. Ferf, te's Gravenhage, pan vrijzirinige zijde S. de Yries Gz. te Am- iterdam, door antirev. en kath., en W. B. Vliegen, te Amsterdam door soc.-dem. Gemeenteraad van Ter Neuzen. Foster's Rugpijn Nieren Pilien zijn ver- trouwbaar voor eike aandoeniug der nieren of blaas, rugpijn, rheumatiek, duizeligheid, slape- loosheid, veelvuldig urineeren, waterachtige zwel- lingeu, heupjicht, lendenjieht en zenuwachtig- heid, zij genezen graveei, steen, waterkwalen en zijn een. voorbehoedmiddel voor suikerziekte en eiwitverlies. Mejuffrouw Chr. Kant, Westerstraat 233 te Goes, meldt onsHet is thans reeds ruim vier jaren dat ik aangedaan was met een nier- ziekte, waardoor ik onophoudelijk pijn in den rug en lendenen had. Steeds gevoeldeik mij erg ver- moeid, loom en afgemat, vooral 's morgens wanneer ik opstond en elk oogenblik had ik duizelingen en hoofdpijii. De urine kwam met een branderig, pijnlijk gevoel en veroorzaakte mij veel last, zij was itnmer vuil, troebel en liet veel bezinksei na. Alle middelen hier tegen aangewend, brachten mij geen stap verder en ik begon mij te verontrusten dat mijn ziekte ongeneeslijk was, wat. mij zeer mismoedig en neerslachtig stemde. Tot mijn geluk maakte ik echter kennis met Foster's Rugpijn Nieren Pilien en dit was mijn redding, want feeds na een paar dageu kon ik een groote verlichting waarnemen en toen ik de behandeling veertien dagen had volgehouden, kende ik mijzelt niet meer. De pijn was zoo goed als geheel weg, de urine weer helder en mijn geheele gestel flinker. Om echter zeker te zijn volkomen te zullen genezen, zal ik nog eeuigen tijd met IJw geneesmiddel doorgaan en zal dit ten alien tijde gaarne aanbevelen. Ik ondergeteekende verklaar dat het boven- staande waar is en machtig U het publiek te maken op elke wijze die U goeddnnbt. Spreek langzaam en dnidelyk wanneer hij Foster's Rugpijn Nieren Pilien koopt dan zal er geen vergissing piaats hebben. Zij zijn te Ter Neuzen verkrijgbaar bij den heer A. VAn OvjerbeekeLeunis, Westkolkstraat. Toezen- ding geschiedt franco na ontvaiigst van post- wissel a f 1,75 voor een of 10,voor zes doozen. ALGEMEENE VERGADERING bij den beer KEERSEMAKER op Ossisdaigawonjl 8 uur. Verkiezing bestuur. Namens het voorl. bestuur, P. J. SCHEELE, Voorz. toPEETIENS, Secret. De Dijkgraaf van het Waterschap LOYEN- EN W1LLEMSKERKE maakt bekend, dat eene vergadering van stembevoegde ingelanden zal worden gehouden op Dondei'daej 5 De- cembei* IS075 des namiddags een lire in het logeinent van de wed. Dkabbe alhier. Hoek, 22 November 1907. De Dijkgraaf voornoemd, A. FRANSE. Bij de op 2S fiowember a. s. tehouden verkiezing voor twee notabelen bij de Ned. Herv. gemeente alhier worden ten zeerste aaubevolen de heeren ess EEN K1EZER. Voor de verkiezing"van Notabelen voor de Ned. Herv. Kerk op Dinsdag a. s., wordt dringend aanbevolen de heer Ter Neuzen. VELE K1EZERS. A7oor de verkiezing van twee leden voor het College van Notabelen der Hervormde Gemeente van Ter Neuzen worden met den meesten aandrang aanbevolen de heeren era EENIGE KIEZER8. met de Jaskaart, zonder roem. 4prijzen. Inlegl5cent. Verdergewone conditien. TH. BRUGGEMAN, in de4Emmers,TerNeuzen. Het Bestuur vati het Waterschap ABSDALE, RIET- en WULFSDIJK maakt bekend dat ingevolge het Plan, de inschrij ving op de is opengesteld tot en met Dorsderdag den 12 December 1907, des voormidda^s 11 uur (Greenwichtijd), aan den koers van ten minste a pari. De storting moet gesehieden voor of op 1 Mei 1908. Het plan der leening is bij den Ontvanger- Griffier van voornoemd Waterschap verkrijgbaar zoolang de voorraad strekt. Hulst, 16 November 1907. Het bestuur v joriroemd, J. SEUDLITZ, D .keraaf. A. ROTTIER, Ontvanger-Griffier. Per f' .>osje 25 en 50 ct. Deze pil' dn bevorderen de geregelde ont- lasting, evdrijven de gal en-zuiveren het bloed. lette er op dat ieder doosje voorzien 18 van den naam Firma A_. NJ. BOOM. Overal verkrijgbaar in de Drogistwinkels, Te Ter Neuzen bij J. J. KENSE. le Mid- delburg bij C. A. SCHULTE Co. le Goes bij Gebr. MULDER. Te Viissingen bij S. A. LUITWIELER. waarin o. m. voorkCrl': rets van het Duitsche Keizerspii '11' Zuid- Hollandsche stoom f'ibr van Banket, Koek, Chocolade en Suiker'V&vken te Hotter dam" met vele illustrates, ei?1- enz- TEH rdEDZEM. Vergadering van Donderdag 21 November 1907. (V E R V 0 L G.) It. Een adres van Kerkvoogden der Ned. Herv. gemeente |te Ter Neuzen, waarbij adressanten te kennen geven. dat die gemeente, o.m. eigeuares is van bet kerkgebouw met het daarvoor gelegen terrein aan de Noordstraat en op den kidi&tralen lugger der gemeente bekend in seclie C nummer ilia, groot 7 aren 82 eentiarcn dat evengemeld terrein sedert eenige jaren door uwe ge meente in gebruik is genoinen, zonder dat van eene var- ;nnning daartoe uit eenige akle of geschrift biijkt; dat bedoeld terrein vanwege uwe gemeente is bekeid ge- worden en wellicht daarom of daartoe opgenomen is, onder de gronden, omschreven in art. 1 der /Verordening tot hand- taving van orde en veiligheid op openbare wegen en wateren de gemeente Ter Neuzen," dat /.ij echter het eigendomsreeht van hun gemeente op gezegd terrein wensehen te handhaven en dan ook hebben lealoten hetzelve behoorlijk van de upenbare straat af te icheiden, redenen waarom zij zich tot den Raad wenden met het beleefd doch dringend verzoek bedoeld terrein aan den lublieken dienst te onttrekken, teneinde hunne gemeente hetzelve weder in haar bezit kunne uemen en van de open- tare straat afscheiden. De Voorzitter deelt mede dat dit adres pas ingekomen en nog niet door Burg, en Weth. is behandt-ld. Wat gevraagd vordt kan evenwel gesehieden, wanneer de Raad zich daar- tegen niet vvonscht te verzetten. Wat betreft het beloog dat bedoeld terrein door de gemeente in gebruik is genomen, iat zal toeh wel gebeurd zijn bij stilzwijgend accoord, maar niet op gvond dat bet door de gemeente is btjkeid. want wanneer zulks niet het geval was geweest. zou het kerkbe- bestuur zich wel tegen die in gebruiknemiog hebben verzet. Ook worden volgens art. 1 der Verordenirig tot handhaving ran orde en veiligheid op openbare wegen en wateren alle iloepen als openbaar terrein beschonwd, maar daarom nog niet door de gemeente beUraat. Op grond dier verordening is de bekei'ing dus ook niet gescbied. Spreker stelt voor aan het verzoek te voldoen en hetterrein aan den publieken dienst te onttrekken. De heer Moes weet niet of dit wel precies de bedoeling ran het kerkbestuur ishij gelooft dat het meer de bedoe- liDg is om een eigendomsreeht te handhaven. De heer Van den Hoek is het daarmede eens. De kerk lieeft aan da achter/.ijde van de gemeente in erfpacht een oppervlakte van 74 M2., waarvoor betaald wordt 2 cent per M2. Nu gelooft hij dat het mecr de bedoeling is dat Kerkvoogden fcouden VCenschen, dat de gemeente wederkeerig betaalt voor het terrein van de kerk aan den voorkant, dat de gemeente ge- brilikt, Er is hem tenminste door iemaud van het kerkbe— stuuv verzekerd, dat er volstrekt geen bezwaar zou gemaakt werden om met de gemeente eeoe overeenkomst te makea en het terrein bij de gemeente in gebruik te laten, als de gemeente dit althans wensclit en er een klein offer voor over heeft. Hij stelt daarom voor thans niet te besluiten, maar Burg, en Weth. le machtigen mot Kerkvoogden te onder- liandelen. In de vergadering van Burg, en Weth. is die zaak al een keer of drie besproken, maar dan bleek de Voorzitter van een andere meening -dan de Wot bonders was dat niet het geval geweest, dan zou de zaak reeds lang in orde geweest zijn. De Voorzitter merkt op, dat van al hetgeen de heer Van den Hoek zegt, nieKs in het adres staat. Drnrin wordt eeu- voudig onttrekken aan den pteblieken dienst gevraagd. Wat voorts betreft dat hij hierover van een aariere meening zou zijn dan de wethouders, hdj kan zich voor het oogenblik niet eens herinneren in welken zin deze zaak bij het college is fce.-proken en ook niet wanneer. Hij eou het wel een wat zooderiing besluit achten, als de Raad naar aanleiding van het adres hesXiot in den geest van het voorstel van den heer Van den Hock. De heer Van den Hoek zou het zeer betreuren. als het terrein werd afgesloten, want het is voor het algemeen belang koogst nuttig. De heer Dees deelt mede met de'bedoeling van kerkvoogden bekend te zijn. Hot is wel degeh'jk de bedoeling, het terrein aan den publieken dienst te onttrdkken. Er is een oinstand g- theid die dit voor hoi kerkbestuur van aanbelang doetzijn. De Voorzitter: :Dan zullen ce het ook moeten afscheiden De heer Dees: Dat zal in oik geval gesehieden, maar dat zal maar voorloopig zijn, het -zal later wel weer in gebruik kunnen gegeven «worden. De Voorzi ter zou bet ook betreuren, als dat mooie plein verviel. De heer Docs: Het betreft eenvondig era zaaik waarbij het kerkbestuur rechten Wil doen gelden, het zal daarom ook >maai het best zijn, dat Burg, en Weth. voorloopig eens onderhandeheti. De heer Visser deelt mede, dat hij lid van het (kerkbestuur was, tijdens de kerk gebouwd is; bij is overtuigd, dat-er van eene overeenkomst -met de gemeente wel geen akte -zal bestaan. I{:, herinnert zieh echter, dat de kerk aan de zijde der Lange Kerkstraat uchteruit is gebouwd en dat daarvoor grond van de gemeente in erfpacht is vor-kiregen, dooh bij meent dat torn op grond daarvan de grond aan den vooukant aan de -gecneente is ..gegeven. De heer Dees: Aiear wat helpt zoodanige mededeeline als er geen bewijs van is. De heer VisserIk meen dat het in -deze, ook zonder offieieel bewijs, zou.moeten zijn, een man een man, een woord een woord. De heer Van den Iloek meent zich ook te herinneren, dat het terrein aan de gemeente is afgestaan, onder voorwaarde dat de gemeente het dan ook zou bekeien, wat geechied is. De heer Dees Nit, maar de gemeente heeft het dan tocli ook al -die jaren kunnen gebruiken, zoodat bet kerkbestuur dan took ook zijne belofte nagekotneu is. De Voorzitter: Als het terrein aan den publieken dienst onltrokken wordt/zouden de keien, die vaai de gemeente zijn, weer aan haar terug moeten koinen, en zouden die dan op eene andere piaats kunnen wot den aangewend. Ten elotte wordt besloten thans met op het adres te besehikken, doch Burg, en Weth. opgedragen eerst eens met Kerkvougden der Ned. Herv. kerk te onderhandelen. IDe Voorzitler herinnert, dat gisteren alhier de juarlijksche veemaitkt is gehouden.; er was veel aanvoer, vooral van hoorrwee en varkens. De.commissie voor de veemarkt heeft thans aan spreker opgedragen, aan den Raad voor te etelfen, o .k een Voorjaarsmarkt te honden. De commissie stelt dit voor op grontl dat de fok-kerij vooruitguat, en dat het den hundel zeer <»u beuordoren, als een veemarkt kon worden gehouden op en tpdstip in het woorjaar, als het aanzien van het vee wat het t i j S' b' in Juni; dan 's er niet Z(K,V««1 werk op «t land, de pant-dais ,zijn dan niet zoo afgemat als tegenwoordig door het vele landwerk, ter.wijl de koeieu dan ook geruimen lijd in de weidc hebben geloopen. De commissie beoogt de plaatselijke beweging en het verkeer in het algemeen, hiermede in de hand te werken. De heer Moes: Vroeger was het zoo, maar die voorjaars markt is afgesehaft, op grond dat ze zoo weinig bezocht werd he' zou thans echter anders kunnen zijn, omdat de toestand werkelijk wel veranderd is, en er meer aan de fokkerij ge- daun wordt. De heer De Masier: Is het, misschien niet vreemd, datnu met de beslissing over deze zaak ook niet wordt gewacht tot bij de volgende begrooting. De heeren Van den Hoek en Wieland stemmen met die vraag in. De Voorzitter: Och, waarom zouden we er niet over kunnen beslissen het betreft een zaak die weinig kost en voor de ge meente nut en voordeel afwerpt Er nioet vroeg over beslist worden, omdat Gedep. Staten de murkt moeten goedkeuren en andere gemeenlebestnren van de inrichting kennisgeven. De heer MoesIk zie er werkelijk niets inik heb vroeger zelf voorgesteld de voorjaarsmarkt af te schaffen. De heer Dees Maar de toestand is sedert zeker veranderd, de fokkerij gaat vooruit en daarvoor is tegenwoordig meer belangstelling. Ik zou echter met eene beslissing ook nog maar eens willen wachten tot bij de volgende begrooting, vooral na de opmerking van mijuheer De Masier. De heer De MasierIk heb in deze volstrekt geen vingerwtjzing willen geven dat dit behoort uitgesteld te worden, want mijne houdiug bij bet andere voorstel bewijst void ende, dat ik het nut dat u.tstellen tot eene volgende begrooting niet eer.s ben. De beer Moes Jawel, maar i k blijf daar. mtrent van mijn meeningik acht het beter om nog wat te Wachten, dan maar telkeus de vastgestelde uitgaven te verttoogen. De heer Visser vraagt wat de kosten der jaarmarkt onge- veer zijn, waarop de Voorzitter meededeelt,dat die, met inbe- grip van drukwerk, ongeieer op f 100 komen. De heeren Moes en Wieland zijn er dan zeker tegen om nu ai een besluit te nemen. De heer Visser: Maar zoo zullen we toch niet kunnen voortgaan om maar alles wat met uitgaven in verband staat naar de volgende begrooting te versehuiven De heer Wieland Och er zal nog zooveel komen De heer Van den Hoek meent dat, als de landbouwers deskundigen oordeelen dat het beter is nog wat te wachten, het voor de overige raaddeden al heel geuiakkelijk is om le beslissen. De heer DeesIk apprecieer de goede bedoeling der commissie, maar ik zie met in, dat de invoering van een voorjaarsmarkt nu reeds dringend noodzakelijk is. Z h. s wordt goedgevonden thans nog geen beslissing te nemen omtrent het voorstel der commissie, maar daarop bij het iu bchandeling komen der volgende begrooting terug te komen. in, De Voorziileri Waar besloten is om voortaan van gemeeuttwege de straatreiniging in eigen beheer uit te voeren, zal de Raad moeten zorgen dat er een behoor.ijk terrein voor het bergen der vuilnis wordt aangevvezen. Er is een terrein in gebruik van het departement van Oorlog, bij de Leeuwljes, waar ook de slachtplaats is, maar er is reeds herhaaldelijk gebleken, dat wanneer niet al de vuilnis jaarlijks weggevoerd wordt, dit terrein voor bergplaats te klein is. Het zal ook de vraag zijn, waar men met de vuilnis blijven moet. liet schyiit dat de etraatmest voor den lanilbouw geen waardo meer h eft, de putten die er vroeger mede gedempt zijn zijn vol, er zal dus op een of andere wijze bierin moeten worden voorzien, tenzij de laid een inrichting zou willen aanschatfen om het straatvuil le verbraudeu. Dit laatste zou echter nog al wat kosten, daar een kleine oven, voor dat docl geachikl, minstens 15 tot 20 duizend gulden zou kosten. Tegenover die uiigaaf zou een voordeel kunnen stuan, wanneer de stoom die inet de te verbranden voorwerpen te ontwikkelen is, voor een of ander bedrijf produetief werd gemaakt. Burg en Weth. weten voor het oogenblik geen gesehikte oplossing en brengen het daarom iu den Raad, in de ver- waehting dat de Raad een of andere uilweg zou kunnen weteu. De heer Moes: Ja, zooals u weet, had ik op mij geno- mtu naar een turiein te guun .ijkeu, Ik heb dat gedaan, maar dat terrein is niet ge»cbikt gebleken, dat ligt le kort bij de woniugen. Zouden we geen vtrguuning kuuueu krij- gen om dat vuil te storten in de voor de slachtplaats gelegen droge vest, daar in den hoek bij het z. g. Boschje Dan wt-rd die put le|elijk gedempt. De Voorzitter: Ik denk dat, als het aan Oorlog gevraagd werd, dat Departement zeggen zou je dempt nieis. De heer lie Masier: Het is toeh niet gemukkelijk om hier gezameniijk die kwestie op te lossen zou het geen aan- bevehng verdienen daarvoor eene commissie te betioemen, die dan eens kon uitzien De Voorzitter: Als we op het oogenblik niet met de ge- stelde vraag avanceeren, zouden we dat kunnen doen. De heer Dees: Zou er buiten de Sassehe poort geeu terrein te krijgen zijn? De Voorzitter: Daar hebben wij een terrein om puin te werpen. Vroeger badden we er ook een piaats voor het bergen van straatvuil, maar die is in verband met de kanaal- werken opgezegd. De heer DeesEr is daar nog een grouto moerassige pat, waarvau de deiriping zi'lfs nultig zou zijn, daar kon een heele tijd gestort worden. De Voorzitter Ik wil onder uwe aandacht brengen, dat omtrent de liuitigheid van het dempen van putten met siraatvuil, de iueeningpn uiteen loopen, en dat is ook met te verwonderen. want in het straatvuil bevindeu zich allerlei onreinhid n en onge ierte. De huer Wielaud Er is vroeger nog wel eens sprake geweest van een mcevas, behoorende aau den landbouwer F. de Jonge, is dat heelemaal al'geloopen De Voorzitter Dat terrein is tegenwoordig niet te be- reiken, en het is ook te ver af. De heer Vau den Hoek merkt op, dat alle terreinen ten westen van de kom, tegenwoordig iu bezit zij i van Oorlog of van Wuterstaat, en dat men dus niets kan doen, zonder ver- gunning dier departementen. De heer De Jager Zou het niet mogelijk zijn de kosten eens op te geven van een schip, om de vuilnis daarmede iu de Sckelde te brengen De Vooisitter: Die kosten zouden wel op te geven zijn, maar ik geioof niet dat het vuil in de Sehelde zou mogen uitgestort worden. Men mag die rivier niet als vuilnisbelt gebruiken De beer Lensen De stoomschepen mogen hun asch zelfs niet in de rivier werpen. De heer Van den Hoek: En dat wordt nooit gedaan ook De heer Moes: Zo.fti bergplaats mag ook met te diciit bij den weg gelegen zijn, want er wordt daar wel eens vuurtje gestoo4tt. De heer Dees herhaalt dat daar bij de telegraafpalenloods buiten de Sassehe poort moerassen zijn, ter weerszijden van de waterleiding, waarvan hij het dempen zeer nultig zou achten. De Voorzitter meent dat men er aan den overkant der waterleiding niet .bij zou kunnen komen. De heer Van deu Hoek betoogt, dat dit geen bezwaar is, dat is gelegen in het verleugde van de puinstortplaats. De heer Dees noemt het een treurige toestaud, dat Ter Neuzen zoo in de vtatirigwallen omkneld ligt. Men onder- viudt daarvan voor een regelmatige uitbreiding der piaats grooten last, en als de gemeente van een terrein eens een nultig gebruik zou willen maken, zegt oorlog je blijft er af Hot zou toch zeer gewenscht zijn, dat de vesting aan de gemeente kon worden overgegeven. De heer Van den Huek De wensehelijkheid daarvan is reeds genoeg herhaald en zal wel door niematid warden belwist. De heer Wielaud Wat niet is, kan nog komen Na nog eenige besprekingen wordt besloten aan het Deparle- tnenl van Oorlog, zoowel als aun dat van Waterstaai te verzoeken, een terrein buiten de Sassehe poort voor het bergen van straatvuil te mogen gebruiken. SS. Virzoeken om afschrijving van belasting. Op voorstel van Burg, en Weth. wordt z. h. s. besloten afschrijving te verleenen wegens hoofdelijken omslag aan: E. Jacobs f i ,28£ en J. A. J. Sibmacher Zijnen 60,52$. wegens schoolgeld aan A. Dhaeze f 1,80 en f 0,56, J. van Grembergen 0,30, E. A. IJsebaert 4,50, E. de Meijer J 0,22$. 3. H'ijzigen raadsbes/uit bestendiging parallelklassen in vorjrmaligi: injirmerie. Een sehrijven van Gedvp. Staten van Zeeland. dd. 1 Nov. 1907, waarin dat college bericht, dat bij hen bedenking be- staat tcgeu het raadsbesluit vau 18 Jttni 1.1., tot bet besten- digen van parallelklassen van school C in de voormalige infirmerie, voor zoover den in dat besluit vermelden termijn van een jaar betreft. Gedep. Staten verzoeken dien termijn tot zes maanden terug te brengen. De Voorzitter merkt op, dat die bedenking van Gedep Staten ziju grond vindt in de omstandigheid, dat het college de lokalen der infirmerie ten eenen male ongeschikt achten voor sehoollokaal. Er is nu tot schoolbouw besloten, maar omtrent dat rnadsbesluit is nog niets bericht. Hij stelt voor aan het verlangen van Gedep. Staten te voldoen. Aldus wordt besloten z. h. s. 41. 'J3t noeming leden Burger/ijk Armbestuur wegenspcriodieke afire ding. De oomtter deelt mede een sehrijven van het Burgevlijk Avmbe-tutir waarin dit college iu verband met de periodieke aftreding der heeren J van de Ree en D. van den Ouden, ter benoeming aaubeveelt als eerste candidaten de heeren E. Dekker Az. en IX van den OudeD, en als tweede candi daten de heeren i van de Ree Jz. en A. Scheele Dz. Voorts wordt medegedeeld dat de heer J. van de Ree verklaard heeft niet meer voor eene benoeming in aanmerking te willen konv n. Bij de hiernp gehouden stemmen worden met algemeene stemmen benoemd de heeren E. Dekker Az. en D. van den Ouden. Benoeming commissarissen en secretaris der brandweer wegens periodieke ajtreding. De Voorzitter deelt mede een sehrijven van het bestuur der brandweer, wanrin dit onder de aandaeht vau den Raad brengt dat de periode van 3 jaar, waarvoor de eommissarissen en de secretaris van de brandweer benoemd zijn, met 1 Dec. 1907 teneinde is. Overeeukomstig art. 18 der verordening op de brandweer wordt door het bestuur eene aanbeveling ingezonden. Als eerste candidaten komen daarop voor de aftredende commis sarissen de heeren A. J. Tazelaar en S. van Rees en den aftredenden secretaris, de heer L. J. de Vries en als tweede candidaten de heeren J. J. Verjaal, adjunct opperbrandmeester J. A. Donze, opperbrandmeester en E. M. C. van Sprung, brandmeester piket. De aftredenden, de heeren Tazelaar, Van Rees en De Vries, worden bij de gehouden stemming met algemeene stemmmen berbenoemd. (t. Omvraag. De beer De Jager vraagt of er nu geen commissie moet benoemd worden om otdeizoek te doen naar een gesehikte bergplaats voor straatvuil. De Voorzitter acht dit op het oogenblik niet noodig, nu besloten is aan Oorlog en aan Waterstaat om terrein te vra- gen. Hij zou nu willen afwachten, welk antwoord op die verzoeken zal worden ontvangen Niemand hierna het woord verlangende, sluit de Voorzitter de vergadering.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1907 | | pagina 5