Openhare Verkooping Openhare Verkooping. iH Een Woonhuis, Advertentien. BURGERLIJKE STAND? Handelsberichten. Eenige woorden 1 -s Wekelijksche aanbieding. wegens Sterfgeval. Een volledige Rotterdam, 21 October. Bin nenl. Granen. Door de willige markt in bet buitenland, bleven de graansoorten prijshoudend, hetgeen de Nederlandsche land- bouwer te stade komt. Boonen en erwten in goede soorten met eenigen-handel en vraag. Men noteertPuike Zeeuwsche Tarwe per hectol. 9,- a 9,50 goede 7,75 a 8,75 en mindere 7,a f 7,50 Tarwe per 100 kilo f 10,— a y 11,75 en extra Essex daarboven. Rogge per hectol. 6,75 a 7,20; Winter- gerst /5,50 a /5,80; Zomergerst/5,25a/5,50j Chevalier 6,f 6,25 Gerst per 100 kilo 9,25 a f 9,50 Chevalier tot 9,65 Haver 8,a 8,50 en per hectol. lange 8,50 a 3,75 dikke f 4,40 a f 4,75 Paarden- boonen f 7,a /7,50 Witte Boonen f 15, a y 15,50 Bruine Boonen /10,a 12,50; Blauwe Erwten f 9,50 a f 10,50 Kanariezaad f7>7,50 per hectol. en 10,50 a 11,— per 100 kilo. Buitenl. Granen. T arwe per 2400 kilo 240 a 280 Rogge per 2100 kilo 208 a 212 Gerst Zwarte Zee f 165 a 170; Amerik. Mai's 160 a 162 Donau 155 Boekweitgrutten Russisch 320 per 2100 kilo Haver 8,per 100 kilo. M e e 1. Prima inlandsch 14,75 a 15,50 le soort /14.50 a /15,Zeeuwsche Tarwe- bloem 15,—- a 15,50prima Belgisch 14,75 a 15,50; le soort/14,25 a/14,75 le soort Fransch 14,— a 15,— le soort Dnitsch 15,a 15,25 extra pink Hon- gaarsch j 19,a 21,prima Amerik. patent 15,50 a 16,50 le soort 13,75 a 14,75 2e soort Bakers /13,25 a /13,50 Till, en Duitsche Roggebloem /14,— a /'15.- per 100 kilo. Runderprijzen. 60 a 72; Stieren 58 a 64 Kalveren 75 a 90 Schapen 50 a 60; Yarkens 46 a 52 cent per kilo. Melkkoeien 140 a f 260 Kalikoeien /160 a/285 Stieren /120 a /210 Yaarzen /110 a /140 Pinken 70 a 90 gras- kalveren 40 a 70 Fokkalveren 20 a 25 nuchtere 10,a 14,Biggen 7,a /13,alles per stuk. Aardappelen. Zeeuwsche blau wen /2,25 a 2,40 dito bonten 2,— a 2,25 Brielsche kralen 2,80 a 3,—Geldersche blauwen 2,a /2,25 Zeeuwsche eigen- heimers 2,25 a /2,50 per mud. Boterprijzen in vaten gemiddeld 54 en 70 a, 75 cent per 1/2 kilo. Zoetemelksche Kaas /24 a 29 per 50 kilo. Leidsche kaas /54 a /75 per 150 kilo. Zeeuwsche eieren 5,25 a 5,50. Buitenl. 4,per 100. Zeeuwsche ajuin 1,— a 1,50 per 60 kilo. V 1 a s. Blauw Holl. 2,Zeeuwsch Wit 1,90 per steen. L ij n z a a d 10,50 a 13,50 per hectol. K a r w ij z a a d 21,50 a 22,per 50 kilo. Amerik. Petroleum loco per 100 kilo 12,20 en 8/3 a 9 cent per kan. Java-koffie in balen gewone soorten 85 V, cent en dito Santos 23 cent per half kilo. Beetwortel-suiker lD/s- Ter Neuzen, 21 October. Eieren per 26 stuks 1,25. Boter iK.G. 0,65. YEEHANDEL IN BELGIE. De goede stalbeesten golden gemiddeld van Ir. 1,55 tot fr. 1,70 volgens kwaliteit. De kalveren van fr. 1,80 tot fr. 2,00 per kilo levend gewogen. De varkeus van 70 tot 100 kilo's en daar boven levend gewogen, golden van fr. 0,95 tot fr. 1,05, volgens kwaliteit. KOERS VAN Belgisch per 100 fr. Engelsch per HET GEL I). 47,725 a 47,75. h 12,n n 12, ZEET1JDINGEN. Van 18 tot en met 20 Oct. p Van 18 tot en met 20 Oct. werden langs de Oostsluizen alhier 58 binnenvaartuigen op- en 61 afgeschutdoor de Westsl. 16 op- en 4 afge- schut. Positie der Stoomschepen. van een inwoner van Roosendaal. De heer Kools te Roosendaal heeft iets tet zeggen betreffende Foster's Zalf, het bekende middel tegen huidziekten, zooals aambeien, eczema, huiduitslag, jeukingen enz. De heer C. Kools, Kalsdonkschestraat hoek Molenstraat te Roosendaal, meldt ons Gedu- rende de laatste zes maanden heb ik geleden aan een huidziekte op de handen, er ontstond een hevige jeuking en daarna kwamen open wonden en barsten. Het was een ellendige ge- schiedenis en ik kon mijn handen haast niet gebruiken en buitendien zag het er alles behalve aangenaam uit. Toen men mij zeide, dat Toster's Zalf het middel was, ontbood ik een doosje en ik weet niet hoe ik U mijn dank- baarheid betuigen moet, voor dit uitstekend middel, want nadat ik acht dagen Uw zalt toegepast had, waren mijn handen geheel en al gaaf en genezen. Ik ondergeteekende verklaar dat het boven- staande waar is en machtig U het publiek te maken op elke wijze die U goeddunkt. Zie toe dat gij de echte Foster's Zalf krijgt, dezelfde soort die de heer Kools gehad heeft. Ze is te Ter Neuzen verkrijgbaar bij den heer A. van Overbeeke—Leunis, Westkolkstraat. loezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel a 1,75 voor een of 10 voor zes doozen. Schotsclie en Groninger Zaaigraneu. Enter Petkuser Zaairogge, Twenter Enter Zeeuwsche Wintergerst, Wilhelmina, Roodkaf en Witte clikkop tarwe, de laatste soort zeer aanbevelenswaardig, is wintervast en geeft veel stroo. Enz. Zaadhandel, G. KLOUWERS, Ter Neuzen. Op Donderdag 24 October a s. hoopt DAVID VAN HOORB zijn 25sten geboortedag te herdenkendat hij nog lang moge gespaard blijven is de wensch van Hoek. ZIJNE YRIENDEN. Ondertrouwd BASTIAAN KNOOK JANNA SARA L1EBENS. Feijiiaart 1Q Qct 190? Ter Jseuzea A 1 g em eene kennisgeyin Deurwaarder Haineman te Ter JYeuzen, zal ten verzoeke van Mejuffrouw J. STOFFELS, te Ter Neuzen, op Wcensdag 23 October 1997, des namiddays ten 1 ure, te Ter Neuzen, in de Brouwerijstraat. publiek verkoopen als: Schaafbanken, Draaibank, Slijpsteen, Ladders, Schragen, ijzeren Bankschroef, Touwwerk, Kelderwind, Sergeant, Hamers, Zagen, Schaven, Beitels, Vijien, Booren, Spijkers, Bandijzer, groote Kuip, eene partij Hout, Verfpotten, Kisten, eenige Oudheden, Deuren en Ramen, een stel Gereedschap tot het slijpen van scbaatsen en wat meer zal worden geveild. Koopen tot en met f 3,content. De Notaris P. Pregmans te Axelzal ten verzoeke van FRANCOIS DIELEMAN Mz. aldaar, in het logement ffhet Gulden Vlies", bij Mej. de Wede. Rolff te Axel, op Vrijdag den 25 October 1307, des namiddags ten 2 tire, verkoopen aanhoorigheden en Erf, in de Gentschevaartstraat tegen het marktplein te Axel, kadaster sectie Gr nummer 850, groot 1 are 75 centiaren. Geschikt tot uitoefening van alle bedrijven. Te aanvaarden 15 November 1907. Betaling der koopsoru 2 maanden. Vrre Ik heb alle respect roor zijne knnde om eene verordening te interpreteerenmaar dit neeint toch niet weg dat hij zich hier vergist. Beambten zijn geen manschappen in den zin der verordening. pit leert art. 3 zoo duidelijk mogelijk. pat volgt ook uit de artt. 4 en 11. Ik zal daarop maar met verder ingaan, hopende dat de heer Van Hoeve, bij nadere beschouwing, zal inzien dat beambten geen manschap pen zijn in den zin der^verordeningAJleen hiermede hebben wij te maken. Maar als beambten niet vallen onder manschappen van art. 17, aan *ie het rooken enz. uitdrukkelijk is verboden, dan, zoo meent de heer Van Hoeve, vallen zij toch onder art. 16, krachtens welke bepaling hun het rooken enz. kan worden verboden want dit artikel luidt als volgt Ieder, die bij de brandweer dient, is verplicht bij de oeieningen of bij brand, behalve de hem bij zijne aan- stelling meer bijzonder opgedragen werkzaamheden, al datgene te verrichten wat hem door den boven hem ge- stelde wordt gelast en in het algemeen, alle bevelen, hem door zijn meerdere in rang gegeven, stipt na te komen. Hij zegt nu»Wanneer das de brandmeester voor den aanvang eener oefening aan het geheele personeel kennis geeft dat de geheele verordening moet worden nagekomen, dan geldt dit toch ook voor al de overtredingen van art. 17, in art. 16 begrepen". Maar als de brandmeester dat doet dan doet hij iets dat volstrekt onnoodig is en geen waarde heeft. Of zo» soms de brandmeester, of wie ook, het recht hebben te bepalen de verordening is nu niet, of voor de helft, of een kwart van toepassing Of heden geldt de verordening slechts bijv. voor de pompers en niet voor de anderen Daarover heeft niemand iets te zeggen. De verordening geldt niet omdat de brandmeester of wie ook, dit zegt, maar omdat ze er is terwijl, volgens een algemeenen rechtsregel, ieder geacht wordt met haar inhoud bekend te zijn. Naar zijue meening is art. 17 reeds in art. 16 begrepen, netgeen mets anders kan beteekenen dan dat alleen op grond van art. 16 het rooken enz. zou kunnen worden verboden. Als dit zoo was, dan deed hij goed te bevorderen dat art. 17, dan volkomen overbodig, uit de verordening verdween. Doch het is niet zoo, ook niet naar het oordeel van de makers der verordening, omdat zij het artikel anders natuurlijk wel haaden weggelaten en omdat zij overtreding zoowel van art. 16 als van art. ]7 hebben strafbaar gesteld. De makers der verordening en die hebben het toch moeten weten hebben in de bepalingen twee van elkander onafhankeliik werkende voorschriften gezien. Ait. 16 kan niets anders op het oog hebben dan alles, in aar ook alleen, wat tot den dienst behoort, daarmede in ■onmidde/tijk verband staat. Aan dit artikel kunnen de meer- deren dus onmogelijk de bevoegdheid ontleenen het rooken en het drinken te verbieden. Het artikel zegtieder heeft al datgene te verrichten wat hem door den boven hem gestelde wordt gelast en in het algemeen alle bevelen, hem door zijn meerdere in rang gegeven, stipt na te komen. Als hieronder viel rooken en drinken, wel dan is er geen enkele reden waarom men er niet een heele massa andere dingen onder zou brengen, welke min of meer belemmerend zouden kunnen werken. Een meerdere zou bijv. aan een ondergeschikte kunnen verbieden op zijn horloge te zien hoe laat het is. Ja, nog verder, die meerdere zou zelfs kunnen ge/asten .- kijk eens op je horloge hoe laat het is. Ook zou geest van den heer Van Hoeve redeneerende een brandmeester, die zijn stok heeft vergeten, aan een of meer der manschappen kunnen gelasten dien stok te gaan halen Van een stok gesproken kan zoo'n wapen van een meter of Ianger, \oor menschen, die de handen uit de mouw moeten spelen, wat toch brandmeesters enz. soms ook dienen te doen, niet vecl groofer last zijn dan een pijpje in den mond Ik bewecr volstrekt niet dat het rooken in enkele gevallen met hinderlijk zou kunnen zijn voor het behoorlijk werken van den een of den ander. Maar ik verouderstel dat, indien dit werkelijk bet geval is, de persoon zelf het wel zal nalaten zonder bepaald bevel of bedreiging met straf. Dit neemt echter niet weg dat de verordeniDg voor het geval van onwilligbeid een voorschrift dient te geven doch op andere wijze dan is gescliied. redeneeringomdat het rooken voor een pijpleider niiidernjK kan zijn, mogin tantarendragers niet rooken, is dunkt mij, al heel zonderling. Ik,.b,e" 8teed3.zeer tegen beperking en aautasting der per- soonujke vrijheid, tenzij dit bepaald noodig is in het alge meen beiang of om binder of schade voor anderen te weren. Over de vraag hoever men daarbij gaan mag, kan men natuurlijk van gevoelen verschillen. Naar mijne meening nu gaat het te ver wanneer eene verordening een zekere grocp personen eenvoudig verbiedt te rooken, al zijn er ook nog zoovelen onder op wier werk het rooken hoegenuamd geen ongunstigen invloed kan hebben. Volwassen menschen willen nu'eenmaal niet en behooren ook niet als schooljongens te worden behaudeld. Dat het verbod slechts een paar uur werkt, doet weinig of niets ler zake. Men kan er hoogstens in zieti een verzach- teude omstandigheid. Waar het, ofscboon de Hooge Raad en het Administratief Gezag bevestigend antwoorden, nog altijd de vraag is of oejemngen verpliehtend kunnen worden gesleld, aangezien dit uit de Gemeentewet niet is te putten en men er alleen door redeneering toe komt waar dit nog de vraag is, daar is het nog meer twijfelachtig of het gemeentebestuur aan den dienst bij den brandweer, speciaal wat de oefeningen betreft, kan vastkoppeleu een algemeen verbod om iets te verrichtenj dat niet in onmiddellijk verband staat met den dienst. Ter Neuzen, 17 October 1907, VAN DER MOER. Mijnhcer de Redacteur Het was niet mijn voornemen een twistgesckrijf uit te lokken over de brandweerverordening dor gcmeente Axel, doch bet ingezonden stuk van D. in uw vorig nummer noopt mij nogmaals eenige plaatsruimte te vragen. D. schijnt het te willen doen voorkomen, alsof ik over de brandweer gesproken heb. Na herlezing van mijn stuk kan ik er echter niets anders uit opmalteti, dau dat ik mijn meening heb te kennen gegeven, die voor een deel niet overeenstemde met die van den heer Van der Moer. ?etjWas Y00r mi^ onverschillig, wie dat gescbreven had, de heer Van der Moer of iemand anders, ik heb alleen gesproken over de artikels der verordening, en een voorbeeld aangebaald waarom ik het verbod van »niet rooken" noodig acht. Ik wil toegeven dat mijn verstand niet gezond genoeg is, om dat beter te om- scbrijven. Ik geloof echter dat D. er een persoonlijke kvvestie van maakt. Een lantaarndrager wordt niet opo-e- commandeerd. Hem wordt wel kennis gegeven dat°er (op aan te geven tijd) oefening zal worden gekouden. Hij wordt ook niet van huis gebaald. Als bij op het terrein verschijnt, komt bij uit eigen beweging, en is dan geroepen om de oefening bij te wonen. Met het meeste genoegen wordt hem vergund dat hij staat te kijken en een praatje maakt, maar als er op een of andere plaats een persoon te kort komt, dan wordt zoo iemand in de eerste plaats gevraagd, die plaats te ver- vullen. Dan koml een lantaarndrager, als is het ook oefening bij daglicbt, weer te pas. Als een lantaarndrager rookt en het wordt hem door bevoegde personen verboden, zal hij wel niet verbaliseerd worden als bij met dat rooken op'houdt. Het is echter te betreuren, als het zich voordoet dat een lantaarn drager met een gezond verstand, niet ophoudt met rooken, als het hem verboden wordt. Het zal aan geen brandmeester of brandspuitmeester hinderlijk zijn, als er een liguraut bij de oefening staat, maar het zal hem misschien wel hinderlijk zijn, als hij hem verbied te rooken, en hij het niet nalaat. Het voorbeeld van een pijpvoerder is aangehaald, om aan te toonen dat het rooken hinderlijk kan zijn. Moet nu aan een lantaarndrager voile vrijheid gelaten worden, om bij veel anderen, wien dat in bun werkzaamheid hinderen zou, den lust tot rooken op te wekken Dan zeg ik neen 1 het verbod geldt zoo goed voor de een als voor de ander. Iudien D het met den beer Van der Moer geheel eens was, zou hij heel anders moeten schrijven, en het er meer op aanleggen om de verordening veranderd te krijgen, of wel doen nitkomen, dat het wenschelijk is, dat alle manschappen bij de brandweer blijk geven een gezond verstand te bezitten, dan zal zeker geen weigering volgen op een gedaan verzoek. Dankend voor de plaatsing. Axel, 21 October 1907. J. A. VAN HOEVE. TerSeuzen. Hu welijks-aangiften. 18 Oct. Jacob Notebaart, oud 27 j., jm. en Cordula Wilhelmina Bos, oud 21 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 17 Oct. Gerrit Wigtenbroek, oud 74 j., weduwn. en Elisabeth Donze, oud 31 j., jd. Geboorten. 15 Oct. Sara Janna Cornelia, d. van Jan Jacobus Harte en van Neeltje Sara de Jonge. 16 Oct. Levinus Ludovicus, z. van Augustinus Eligeest en van Maria Henrica Vanbenverswijn. 17 Oct. Pieternelia Adriana, d. van Adriaan Jan de Smit en van Adriana Cornelia van Driel. 18 Oct. Daniel Willem Corneiis, z. van Leopoldus Geers en van Sara Cornelia de Jonge. Overlijden. 16 Oct. Pieter Dekker, oud 33 j., echtg. van Sara Scbeele. 18 Oct. Neeltje de Mol, oud 79 j., echtg. van Arie Hamelink. ISulst. Geboorten. 4 Oct. Hendricus Cyrillus Marie, z. van Joseph Alphonsius Rombout en van Jo hanna Josephina Coppens. Honorine Maria, d. van Eduardus Nijs en van Paulina Victoria Pieters. 9 Oct. Rachelle Clara Rulalie Pkiloinene, d. van Cornells van Dorst en van Marfa I'harailda Casteels. 11 Oct. Janneke, d. van Johannes Jacob Kaijser en van Cornelia Hen- drika Moens. 12 Oct. Carolus Johannes Marie, z. van Petrus Maria Weemaes en van Maria Coletta Neve. Overlijden. 3 Oct. Johanna Joos, oud 74 j., wed. van Florimondus van Vlierberghe. Cliuge. Hu welijks-aangiften. 12 Oct. Fidelius Christianus de Rijck, oud 30 j., jm. en Paulina Cattoir, oud 26 j., jd. Geboorten. 1 Oct. Maria Leonia Ludovica, d. van Emiel Honorc Marie Coenen en van Clementina Thielens. 2 Oct. Henrietta Josephus, z. van Josephus de Wit en van Virginia Lernaut. Anna Philomena, d. van Ludo vicus Augustinus Verstraeten en van Maria Deiphina Reunis. 4 Oct. Joanna Catharina, d. van Felicianus ermeerssen en van Livina Rosajia Mingeroet. 6 Oct. Juliette Blondina, d. van Theodorus Eduardus Melsen en van Leonia Puijlaert. 8 Oct. Odila Louisa Josepha, <i. van Carolus Ludovicus van de Walle en van Anna Maria Verdurmen. 11 Oct. Edouard Leonard, z. van Josef Vergauwen en van Maria Sylvia Vermeire. Overlijden. 5 Oct. Augustinus de Breuck, oud 78 j., echtg. van Carolina Pieters. 9 Oct. Elisa Philotd van Laere, oud 3 w., d. van KaroJus Ludovicus en van Julia Amelia Pieters. 13 Oct. Philippus Eduardus erbeek, oud 67 j., echtg. van Johanna Cornelia Everaert. Hontenisse. Huwelijks-aangiften. 4 Oct. Jacobus Corneiis Boogaart, oud 30 j., jm. en Maria Christina Geene, oud 24 j., jd. Geboorten. 2 Oct. Martha Maria, d. van Jan Francies Maas en van Maria Louisa Deiforge. Martha Maria Louisa, d. van Lheodorus de Backer en van Johanna de Bruijn. Alouisius .Johannes, z. van Jan Francies de Waal en van Rosalia Paulina de Bruijn. 4 Oct. Albert Johan Pauiin, z. van Adriaan van Dorsselaer en van Maria Anna van Waterschoot. 6 Oct. Jules Jacobus, z. van Petrus Neve en van Rosalia Kas. 7 Oct. Anna Catharina Charlotte, d. van Petrus Johannes Rottier en van Maria Johanna Reijns. 12 Oct. Alphonsus Seraphi- nus, z. van Aloijsius Sloot en van Ludovica de Gijsel. Petrus Franciscus, z. van Tbeophilus Janssens en van Maria Janssens. Overlijden. 4 Oct. Virginia van der Kinderen, oud j., echtg. van. Fredericus Hamelink. 6 Oct. Fiorent Petrus van Dommelen, oud 2 m., z. van Eduardus Jo sephus en van Maria Xaveria Neve. Andreas Bogaart oud 74 j.,jm. 7 Oct. Petrus Robijn, oud 79 j., weduwn.' van Anna Cath Heijman. 10 Oct. Jan Francies Peers- man, oud 46 j echtg. van Philomena van Huffel. Pieter Johannes d'Hont, oud 77 j., echtg. van Elisabeth van Eck. 15 Oct. Pieter Roelands, oud 81 j., echtg. van Anna Catharina Goossen. lkoewaclit. Geboorten. 5 Oct. Honord, z. van Augustus Drubbel en van Marie van Hecke. 13 Oct. Maria Anna Catharina, d. van Emilias David en van Clementina van de Vij ver. 15 Oct. Irma Eugenia Louisa, d. van Eduardus Inghels en van Leonia Elegeert. Overlijden. 10 Oct. Alfred August van Grembergbe, oud 5 j., z. van Camilus en van Maria Christina de Block. Huwelijks-voltrekkingen. 4 Oct' Achilles van Wijnsberghe, oud 27 j.,jm. en Marie Louise Nuytinck, oud 22 j., jd. Sr. .lansieen. Huwelijks-aangiften. 12 Oct. Pieter Francies Colman, oud 24 j., jm. en Nathalia Leonia Vlassenroot, oud 20 j jd. ueboorten. 9 Oct. Mathilda Louisa, d. van Alphonsus Sturm en van Maria van Dorsselaer. 15 Oct. Wilhel mina Sylvia Maria, d. van Zephijrinus Franciscus Jans sens en van Maria Carolina Inghels. Overlijden. 1 Oct. Arthur Joseph d'Hert, oud 3 j., z. van Franciscus en van Emelia Johanna van Gassen. 2 Oct. Eduardus Strobbe, oud 42 j., echtg. van Maria Litncisca de Bot. 14 Oct. Dominicus Dobbelaer, oud S3j., weduwn. van Lucretia van Haver. 15 Oct. Gelestinh van Iloije, oud 56 j., d. van Johannes en van Pelicita Pieters. WesGlnrpe. Huwelijks-voltrekkingen. 3 Oct. Alphonsius de Clercq, oud 24 j„ jm. en Alma Marie van Keulenbroeck, oudl9j.,jd. 8 Oct. Hendrikus Selis, oud 25 j jm. en Valentina de Clercq, oud 18 j., jd. Geboorten. 9 Oct. Alphons Julien Eduard, z. van Charles Vervaet en van Josephina Maria Rooms. 10 Oct. Av-nes Marie Cijrille, z. van Valerianus Gustavus van Waes en van Josephina Maria Vael. Overlijden. 4 Oct Claris Maria van Kenlebroek, oud 18 j d. van Bernardus en van Stephanie Slabbaert. 1 p VLAG. NAAM. MS. Van en naar. Lading. Vour Ter Keuzeu: 18 Eng. s.s. River Scheldt 2199 Londen 20 idem River Lagan 2272 idem Van Ter Keuzen 19 Belg. s.s. Benmacdui 1651 Goole Eng. s.s. River Thames 2241 Londen Voor (iient i 18 Eng. s.s. Truro 3366 Hull idem Sea Serpent 2553 Londen idem Warkworth 1862 New-Castle idem Equity 2635 Leith 19 Deen. s.s. Kallundborg 4281 St. Petersb. 20 Zweed. s.s. Tua 968 Kiinigsberg Eng. s.s. Townsley 3389 New-Castle idem Sea Houud 3085 Londen Van Gent 18 Eng. s.s. Kingslynn 1574 Nieuwpoort idem Nyroca 3664 Manchester Deen. s.s. Skodsborg 4802 Sunderland 19 Zweed s.s. Balder 1683 Cardiff Eng. s.s. Sea Gull 2762 Londen idem Electra 1399 Cardiff 20 idem Quentin 3608 Leitb idem Tadorna 3730 Liverpool idem Truro 3366 Hull idem Equity 2635 Goole Nederl. s.s. Harald 5105 Bleyth Deen. s.s. Belgien 4712 Stettin Eng. s.s. Warkwortb 1862 New-Castle Voor Selzaete s 20 Eng. s s. Commercial 1 321 (Londen stukg. idem ledig stukg. stukg. idem idem idem hout idem kolen stukg. aardapp. stukg. ledig aardapp. stukg. aardapp. stukg. idem idem idem ledig phosph. stukg. ledig s.s. HARALD vertrok 20 dezer van Gent naar Blyth. s.s. JENNY in lossing te Pillau. s.s. RICHARD vertrok 21 dezer van Blyth naar Koenigsberg. s.s. ELISABETH in lossing te Calais. s.s. HELENA in lading te St. Petersburg voor Ter Neuzen. EN

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1907 | | pagina 3