Openbare Verpachting. Openbare Verkooping. BEESTIAAL: Landbouwgsrsedschap. „UiT V00RZ0RG," Openbare Verkooping. als: 4 i Voor alien die gaan trouwen. GOEDKOQPE WPTKEL - Het bespaart U veel geld. - Unrwerken. OpenbareJVerkooping. BEESTIAAL, Qpenbaro Verkooping. LandbouwgQrQsdschap Openbare Verkooping. lisMot Openbare Verkooping. BEESTIAAL, fjSHtr OAs MELKGEREEDSCHAP. - HUWELIJKS-GESCHENKEN. - huishoudelijke en andere Goederen, als MELK- en HUISHOUDELIJK GEE1EF Landbouwgereedschap, enz. Begrafenis-Maatschappij Zaterdag 27 April 1907, De volgende van H. VERHOEVEN, Noordstraat, TER NEUZEN. De Notaris P. Pregmans te Axel, zal ten verzoeke van het Bestuur der BURGERLIJKE GODSHUIZEN VAN GENT, op Donderdag den 18 April 1907, des voormiddags 10 ure, in het logement „Het Gulden Vlies", bewoond door de weduwe Rolff te Axel, voor den tijd van 9 jaren, ingaande 1 October 1907, verpachten Lot. Gemeente Sectie. Nummers. Grootte. A ARD. PACHTERS. Polder. H. A. C. 1 de Clinge. Polder Groot Kieldrecbt. E 74, 75 2 60 40 Bouw- en Weiland. Desire v. Strijdonck te Clinge. 2 Koewacht. Nieuw Beoostenblij. E 68, 69 4 86 30 Bouwland. Johannes v. Damme te Koewacht. 3 Idem. E 29, 31 tot en met 36,41,42 7 20 50 Bouwland en Bosch. Modestus v. d. Vijver te Koewacht. 4 Idem. Moerspui. G 9, 10, 11, 12, 14 5 61 90 Bouwland. Karel v. d. Vijver te Overslag. 5 Idem. Beoosten- en Bewestenblij. A 21, 22 23 5 73 20 Idem. Henri Bonte te Koewacht. 6 Zuiddorpe. Canisvlietpolder. B 73, 74 3 92 20 Idem. Antonius v. Hoecke te Zuiddorpe. 7 Idem. Nieuw Beoostenblij. A ex 44 115 116 117 i/ 120 8 03 55 Bouwland, Weiland en Water. Petrus Dieleman Pz. en Leendert Wolfert Jacobusz. te Axel. 8 Sas van Gent. Poelpolder. 0 1164 en 1470 0 98 41 Bouw- en Weiland. Dominicus v. Acker te Selzaete. Onkosten 12 pCt. der pachtsom over een jaar, te voldoen bij de onderteeke- ning van het proces-verbaal. 3N OTA. De pachters en borgen moeten bij het Bestuur als gegoed bekend zijn of wel moeten zij hunne gegoedheid door behoorlijke, ten genoegen van het Bestuur over te leggen bewijzen staven, zonder deze worden pachters en borgen onvoorwaardelijk afgewezen. De Notaris P. Pregmans te Axelzal ten verzoeke van ENGELBERTUS DAVID, landbouwer te St. JansteeD (Absdale), op de door hem aldaar nog bewoonde hofstede, op Woensdag 24 April 1907, des voor middags 10 ure, verkoopen dj 1 bruine Merrie oud 10 i'aar, 0¥*^r"\ 1 bruine Merrie oud 3 jaar, 1 bruine Ruin oud 5 jaar, 1 zwarte Ruin oud 4 jaar, 1 zwarte Merrie oud 1 jaar en 1 vos Hengstveulen, 6 Melkkoeien, 4 bekalfde Vaarzen, 2 Runders, 2 Stieren en 6 Kal- vers, 2 vette Varkens, 2 Zeugen met biggen, 70 Hoenders en Hanen. 3 Menwagens, Chais, Vrachtkar, Draag- kussen, 2 ijzeren en 1 houten Ploeg, Eg- gen met ijzeren en dito's met houten tanden, Kettingegge, 2 Sleden, Rolblok, Wind- molen, Stroomolen, Raapmolen, Geesel- steen, Zeeften, 2 Ladders, Rieken, Vorken, Mesthaken, Menreepen, Voedermanden en Kuipen, Kruiwagen, Slijpsteen, Bascule met Gewichten, cementen Waterbak, 2 Fornuizen en Kuikensren. Kaarn, Kuipen, Emmers, Teelen en Keulsche Rotten. Voorts: 2000 bossen Rogge-, Tarwe- en Gerstestroo, Koebeeten, 500 Takkebossen, Eiken- en Canadaplanken, Balken en Mest in den mestput. Koopen tot en met f 3,— kontant. Het overige op tijd van betaling onder borgtocht ddsgevorderd. TE MIDDELBURU. De Notaris P. Pregmans te Axel, zal ten verzoeke van PIETER VAN LANGEVELDE Pieterszoon, koopman te Axel, aan het huis nog bewoond door Jan van Langevelde te Axel, Spui, op (in plaats van Dinsdag 30 April, zooals eerst was geannonceerd) des namiddags ten 1 ure verkoopen Zij die lid wenschen te worden van bovenge- noemde Maatschappij gelieven zich te vervoegen bij den Agent Ter Neuzen. A. C. VAN DER PEIJL. 1 Werkpaard, 1 Koe, 2 Kalvers, eenige Loopvarkens en Biggen, 80 Hoenders en Hanen, Kuikens, Wagen, Kar, 4 Eggen waaronder 1 met ijzeren en 3 met houten tanden, ijzeren Ploeg, 1 breedwerpig Zaai- machine, 1 Tweemanstilbury, 2 Fornuizen (inhoud 125 en 104 liters), 2 Varkens- bakken, Slijpsteen, Teeltuin, Kaarn- en Melkgereedschap, eene partij nieuwe Hout waren waaronder veel Schelfbalken en Wagenmakersgerief, Gareelen, 2 Karkussens, Kachels, Tafels, Trog, geemailleerde lJzer- waren enz. enz. Brengt alvorens U inkoopen gaat doen een bezoek aan de Groote sorteering gefimailleerde Goede- ren, prima kwaliteit, giftvrij. Lepels, Vorken, Messen, Huishoudelijke Artikelen. Spiegels, Schilderijen, Lampen. HUISHOUDELIJKE en LUXE De Notaris P. Pregmans te Axel, zal ten verzoeke van Mej. FRANCISCA SINACK, weduwe P. J. Bauwens, op de door haar nog bewoonde hofstede, in den Van Alsteinpolder, gemeente Graanw, op Dinsdag den l@ Apr»i! 1907, des voormiddags ten 10 ure, verkoopen als: 1 vosse Merrie oud 7 jaar dik van Veulen, 1 bruine Merrie oud 6 jaar dik van Veulen, 1 bruine Merrie oud 9 jaar, 1 liere Merrie oud 8 jaar, 1 grijze Merrie (looppaard) oud 6 jaar, 1 rouane Ruin oud 3 jaar, 1 vale Ruin oud 3 jaar, 1 bruine Merrie oud 2 jaar, 1 vosse Merrie oud 10 jaar, 1 Hengstveulen (jaarling), 6 Melkkoeien, 4 Vaarzen, 4 Hokkelingen 2 Zeugen met Biggen, 3 Zeugen dik van Biggen, 1 Beervarken, 70 Hoenders en Hanen, De Notaris P. Pregmans te Axel, zal ten verzoeke van CORNELIS RIEMENS, aan zijn woonhuis te Sluiskil, Ter Neuzen, op Zaferdag den 4 Wlei 1907, des namid dags ten 3 ure, verkoopen Eene pariij zindelijks 2 Linnenkasten, Pluimenbed met toe- behooren, 2 Tafels, 8 Stoelen en Zetel, 2 Kachels met toebehooren, Spiegel, Lamp, Vloerzeil en Matten, 2 Doofpotten, Spek- ladder, Stoven, 2 Emmers, 4 aarden Potten, 2 ijzeren Potten, koperen Waterketel, 2 Koffieketels, Petroleumstel, Bank, Spekkuip, Wasch- en Schuurgerief, Windmolen, Geeselsteen met paard, Bascule met ge wichten, Kruiwagen, Handegge, Vorken, Rieken en Schoppen, kwart Mudmaat, Ladder, enz. enz. 5 Menwagens met toebe hooren, 6 ijzeren Ploegen, 1 Tweescharploeg, 1 groote Waalsche Ploeg, 1 Zeeuw- sche Ploeg, 4 groote Vierbalkseggen met houten tanden, 2 kleine Vijfbalkseggen met houten tanden, 2 groote Eggen met ijzeren tanden, 3 kleine Eggen met ijzeren tanden, Kettingegge, 5 Sleden, Dogcart, Beversche Kar, Stortekar, Rolblok, Peeen- molen, 2 Windmolens, Stroomolen, Culti vator, Zaaimachine, Geeselsteen, Slijpsteen, Kruiwagen, Bascule met Gewichten, Water bak, Ladders, Trap, Karkussen, 2 Rijtuig- harnassure's, Menreepen, Paardennetten, Paardentuig, Rieken, Vorken, Schoppen, Graanzakken, 3 Zeeften, 2 Graanmates, Manden, 2 Kniebakken, Mestplanken, Hek- kens, enz. enz. Melkontroomer met toebehooren, Melk- en andere Kuipen, Teelen. Emmers en Potten, Teeltuin, Banken, Bureau, Tjg Kabinet, Kast, 12 Stoelen, Huis- Rjj,- klok, Schilderijen, Baktrog, Meelkist SSI, en Bierschraag. V 0 0 R T S 1300 wilgen Mutsaard, drooge Mutsaard, Brandhout Haverstroo, Scheli- balken en Mest in den Mestput. Koopen tot en met f 3,contant. Het overige op tjjd van betaling onder borgtocht desgevorderd. De Notaris P. Pregmans te Axel, zal ten verzoeke van de Erven van den heer J. P. KIEBOOM en Mej. A. F. EEKMAN, ten hunnen sterfhuize te Westdorpe, op Woensdag dan 17 April 1907, des namiddags ten 1 ure, verkoopen Eene partij als Maboniebouten Schrijfbureau, 3 Pen- dules met coupes en vazen, Spiegels, Lampe*, Pluimenbedden met toebehooren, 2 ijzeren Ledikanten, Kachels, Tafels, Stoelen, Kleeden, Vloerzeilen, Karpetten, Koper-, Blik-, IJzer-, Glas-, Geleierd-en Aardewerk, Haard-, Wasch-, Keuken- en Schuurge rief, enz., enz. De Notaris P. Pregmans te Axel, zal ten verzoeke van FRANC1ES HERMAN, op de door hem nog bewoonde hofstede in den Oudenpolder, gemeente Zuiddorpe, op Dinsdag 23 April 1907, des voormiddags 10 ure, verkoopen als1 zwarte Merrie oud 5 jaar, 1 donkerbruine Merrie oud 4 jaar, 1 lichtbruine Merrie oud 3 jaar, 1 rouane Merrie oud 2 jaar, 1 zwarte Ruin oud 2 jaar, 1 vosse Ruin oud 1 jaar, 1 bruine Ruin oud 1 jaar, 1 zwarte Ruin oud 1 jaar en 1 bruine Merrie oud 1 jaar, 4 Koeien (bekalfd of gekalfd), 1 bekalfde Vaars, 7 Runders (Noord-Holl. ras) en 3 Stieren, 3 Zeugen dik van Biggen, 2 jonge Zeugen, 50 Hoenders en Hanen. 2 Menwagens met zware ijzeren assen en rongen, Treemkar met kussen, Tilbury met getuig, Lamoen, Beerbak, Rolblok, 4 ijzeren en 2 houten Ploegen, Aardappelploeg, 7 Eggen met houten en 1 met ijzeren tanden, 2 Sleden, Zwingen, Kruiwagen, Fornuis (150 liters inhoud), waarbij 2 Ketels, groote en kleine Braskuipen, Manden, Windmolen met zeeften, Raapmolen, Suij- molen, Snijpaard, Stampbak, Graander, 3 Ladders, Kappers, Rieken, Vorken, Schoppen, Spaden, Bijl, Zeil, Menreepen, Zeeften, Mestplanken, Paardennetten, Meel kist, linnen Graanzakken, Graanmaat, Gee selsteen met scbort, Slijpsteen, Bascule met Gewichten, Vleeschkuip, Emmers, Keulsche Potten, 2 Lantaarns, Boterschotel, Melkkuip, Kaarn, Kaarnmolen, een zoo goed als nieuwe Teeltuin, glazen Kast, Buiskachel, Zetel, 3 tafels en 8 Stoele*. Vender1: 1000 Dakpannen, nieuw eiken Pomphout (geboord), Eikenboom, eiken Bochtstaken en Scheeen en eene partij Rogge-, Gerste- en Haverstroo, Koebeeten, en Mest in den mestput. Koopen tot en met 3,contant. Het overige op tijd van betaling onder borgtocht desgevorderd. De Notaris Zijlstra te lJzen- dyke is voornemens Woensdag 24 Apnal 1907, des nam. 3 uur, in de herberg //de (louden Leeuw" bij den beer J. Bron te IJzendijke bij instel en Woensdag I RSei 1907, des nam. 3 uur, in het //hotel Aerts te IJzen dijke by toewyzing, publiek te verkoopen, voor zijn principaal zeer gunstig gelegen, te IJzendijke aan den steenweg naar bet gebucht J urkije, nabij de kom der gemeente, groot 66,71,30 H.A. of 150 gemeten. Verdeeld in 15 koopen met recbt van samenvoeging. Verhuurd aan dhr. J. B. van Hijfte, de landen toe 1 October 1908, de gebouwen tot 1 Mei 1909. Verkoopboekjes met kaart zijn na 10 April verkrijgbaar ten kantore van voormelden notaris. EN O

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1907 | | pagina 7