Hp: dir. school, Zaamslag. Bekendmaking. I 384ste Staatsloterij. BERICHT L. J. F. van Dalen, zZLT :l KaMoor Mr. P. DIELESAN, Mr. P. DIELEMAN. Openbare Verkooping denBOERENINSPAN, Advertentien. Stoomvaart Maatschappij Terneuzen Stoomvaart Maatschappij Terneuzen Ternenzensche Yrachtvaart Maatschappij Terneuzensche Yrachtvaart Maatschappij Glas-, Geleierd Aardewerk enz. D. E. WOLFERT Hz., E E S T I A A L. AANBEVELING. Polder Westdorpe of Nieuw Yogelschor. Maatschappij stoomschip Harald Jaarlijksche Algemeene Vergadering, Maatschappij Stoomschip Jenny Jaarlijksche Algemeene Vergadering, Maatschappij Stoomschip Richard Jaarlijksche Algemeene Vergadering, Jaarlijksche Algemeene Vergadering, Buitengewone Algemeene Vergadering, Jaarlijksche Algemeene Vergadering, Buitengewone Algemeene Vergadering, Schoen- en Laarzenmaker, Barbier en Haarknlpper, Prachtige sorteering J. SCHEELE, Nieuwediepstr. No, 35, Ter Neuzen,. A. GEENSEN. TANDARTS, te Zaamslag. LANDBOUWWERKTUIGEN en GEREEDSCHAPPEN. MELKGEREEDSCHAPPEN. Heden behaagde het den Heere van leven en dood, plotseling van onze zijde weg fce nemen onzen innig geliefden Echt- genoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, de heer PIETER VAN HOEVE, in leven lid van den Gemeenteraad, Dijkgraaf.j van den Coegorspolder en President-Kerk- roogd, enz., in den ouderdom van ruim 53 jaren. Trooste ods de Heere in deze zware be- proeving. Uit aller naam, De Wed. P. VAN HOEVE— Van Dixhoorn. Axel, 8 Maart 1907. Daar het ons onmogelijk was van ieder persoonlijk afscheid te nemen, by ons vertrek naar hier, zoo doen wij dit langs dezen weg, met den wensch dat het familie, vrienden en begunstigers in alle opzichten wel moge gaan. Tevens onzen hartelijkeu dank voor de hulp, zoo ruimschoots in 1906 en nu bij ons verhuizen ondervonden. Tevens verzoeken wij een ieder, die van ons iets te vorderen of betaling te doen heeft, daar- van opgaaf of betaling te doen voor of op I April a. s. Cortgene, 6 Maart 1907. J. J. VAN ARENTHALS en Familie. Telegram-adres Arenthals Cortgene- Ik verloor onlangs een waardevol paard, nog slechts korten tijd bij de Algemeene Paarden- en Veeverzekering-Maat- schappij te's Gravenhage (opgericht te Zwolle) verzekerd. De schadevergoeding tot 90 pCt. werd mij onmiddeilijk geremiteerd. Belang- hebbenden wordt deze Maatschappij aanbevolen. Agent de heer J. dz Kraker Czn, Ter Neuzen. Sluiskil, den 1907. J. DE REGT. De Dijkgraaf van den polder voornoemd maakt bekend, dat eene JFtuitengewone Vergadering van Ingelanden zal worden belegd op den 19 dezer 's nam. ten 2 nur, ten huize van den heer I. Piirbts te Sas van Gent. De Dijkgraaf, EDM. DUMOLEYN. Sas van Gent, 11 Maart 1907. Ouders die hun kinderen met 1 April deze school willen laten bezoeken, worden verzocht voor 24 Maart hiervan kennis te geven aan Meester BROUWER, of aan een der leden van het Bestuur. T erneuzen. AANDEELHOUDERS worden opgeroepen tot bijwoning der welke zal gehouden worden Dinsdag 26 Maart a. s., ten 10 ure v. m., op de boven- zaal van het Hotel der Nederlanden bij Mevrouw de Wed. F. A. Susijn, alhier. De punten van behandeling liggen voor Aan- deelhouders ten kantore der Vennootschap ter inzage. Aandeelhouders welke de vergadering wen- schen by te wonen worden ingevolge Art. 27 der statuten, er aan herinnerd, dat zij voor of op den 23stea Maart e. k. hunne aandeelen tegen re<ju moeten deponeeren ten kantore der boven- gemelde Vennootschap alhier. A. C. LENSEN, Directeur. Terneuzen, den llden Maart 1907. T erneuzen. AANDEELHOUDERS worden opgeroepen tot bijwoning der welke zal gehouden worden Dinsdag 26 Maart a. s., ten 11 ure v. m., op de boven- zaal van het Hotel der Nederlanden bij Mevrouw de Wed. F. A. Susijn, alhier. De punten van behandeling liggen voor Aan deelhouders ten kantore der Vennootschap ter inzage. Aandeelhouders, welke de vergadering wen- schen bij te wonen, worden ingevolge Art. 27 der Statuten, er aan herinnerd, dat zij voor of op den 23s'en Maart e. k. hunne aandeelen teg( re^u moeten deponeeren ten kantore der hove gemelde Vennootschap alhier. A. C. LENSEN, Directeur, Terneuzen, den llden Maart 1907. Terneuzen. AANDEELHOUDERS worden opgeroepen tot bijwoning der welke zal gehouden worden Dinsdag 26 Maart a. S., ten 1 ure nam., op de boven- zaal van het Hotel der Nederlanden bij Mevrouw de Wed. F. A. Susijn, alhier. De punten van behandeling liggen voor Aan deelhouders ten kantore der Vennootschap ter inzage. Aandeelhouders, welke de vergadering wen sch en bij te wonen, worden ingevolge Art. 27 der Statuten, er aan herinnerd, dat zij voor ot op den 23sten Maart e. k. hunne aandeelen tegen reiju moeten deponeeren ten kantore der boven- gemelde Vennootschap. A. C. LENSEN, Directeur. Terneuzen, den llden Maart 1907, T erneuzen. AANDEELHOUDERS worden opgeroepen tot bijwoning der welke zal gehouden worden Dinsdag 26 Maart a. S.s ten 2 ure n. m., op de boven- zaal van het Hotel der Nederlanden bij Mevrouw de Wed. F. A. Susijn, alhier. De punten van behandeling liggen voor Aan deelhouders ten kantore der Vennootschap ter inzage Aandeelhouders, welke de vergadering wen- schen bij te wonen, worden ingevolge Art. 21 der Statuten, er aan herinnerd, dat zij voor of op den 23sten Maart e. k. hunne aandeelen tegen reiju moeten deponeeren ten kantore der boven- gemelde Vennootschap alhier. A. C. LENSEN, Directeur. Terneuzen, den llden Maart 1907. Terneuzen. AANDEELHOUDERS worden opgeroepen tot bywoning der i welke zal gehouden worden Dinsdag 26 Maart S.S., ten 2 ure 30 min. n. m., op de bovenzaal van het Hotel der Nederlanden by Mevrouw de Wed. F. A. Susijn, alhier. De punten van behandeling liggen voor Aandeelhouders ten kantore der Vennootschap ter inzage. Aandeelhouders, welke de vergadering wen- schen bij te wonen, worden ingevolge Art. 21 der Statuten, er aan herinnerd, dat zij voor of op den 238'en Maart e. k. hunno aandeelen tegen reju moeten deponeeren ten kantore der bovengemelde Vennootschap alhier. A. C. LENSEN, Directeur. Terneuzen, den llden Maart 1907. Terneuzen. AANDEELHOU DERS worden opgeroepen tot bijwoning der welke zal gehouden worden Dinsdag 26 Maart a. S., ten 3 ure n. m., op de boven zaal van het Hotel der Nederlanden bij Mevrouw de Wed. E. A. Susijn, alhier. De punten van behandeling liggen voor Aan deelhouders ten kantore der Vennootschap ter inzage. Aandeelhouders, welke de vergadering wen- schen bij te wonen, worden ingevolge Art. 21 der Statuten, er aan heriunerd, dat zij voor of op den 23steo Maart e. k. hunne aandeelen tegen refu moeten deponeeren tern kantore der boven gemelde Vennootschap alhier. JL C. LENSEN, Directeur. Terneuzen, den llden Maart 1907 Terneuzen. AANDEELHOUDERS worden opgeroepen tot bywoning der welke zal gehouden worden Dinsdag 26 Maart a. s., ten 3 ure 30 min. n. m., op de bovenzaal van het Hotel der Nederlanden bij Mevrouw de Wed. F. A. Susijn, alhier. De punten van behandeling liggen voor Aan deelhouders ten kantore der Vennootschap ter inzage. Aandeelhouders, welke de vergadering wen- schen bij te wonen, worden ingevolge Art. 21 der Statutes, er aan herinnerd, dat zij voor of op den 23»teQ Maart e. k. hunne aandeelen tegen re£u moeten deponeeren ten kantore der bovengemelde Vennootschap alhier. A. C. LENSEN, Directeur. Terneuzen, den llden Maart 1907. Daar van af 1 Januari 1907 de geheele PA RA PL TJTMZA A K mij alleen aangaat, wordt beleefd verzocht alle betalingen of be- stellingen rechtstreeks te zenden Lange hioordstraat 31, Middelburg. Aanbevelend, A. GEEM5EH. b)e ondergeteekende bericht dat hy zich gevestigd heeft als beloveude een prompte en vlugge bediening. D. KQTV1S. Axel, Margarette. verder mime sorteering in Ter Neuzen. Neemt geen lot in bovengenoemde loterij alvorens nauwkeurig ingelicht te zijn omtrent wijze van werken van ,,Lotisico." Uit- voerig prospectus en model polis gratis en franco verkrijgbaar bij den Hoofdagent, D. THOLENS Az., Heerengracht 5, Ter Neuzen. aan TER NEUZEN en alle omliggende plaatsen, dat vanaf heden al mijn welbekende soortem PARAPLUIES verkrijgbaar zijn bij waar ook iederen dag reperaties worde* aangenomen. Beleefd aanbevelend, Westkolkstraat 20, Ter Neuzen. SPREEKUREN 's morgeus 's naiddags. Overige dagen 912 24 67.1 Voor minvermogenden Woensdag en Vrijdag des morgens 89. Advocaat en Procureur te Middelburg. Zitdag te TER NEUZEN elken Woensdag van 9I1/, nur in Hotel ^Centraal" (Kkersi- makkr.) Advocaat en Procureur, te Middelburg, is elken ZATERDAG persoonlijk te AXEL te spreken, bij L'EcluskMahu. Notaris Tan der Moer te Ter Neuzen, zal op Donderdag 14 Maart 1907, des voormiddags te 10 uur, ten verzoeke van den heer ABRAHAM DE KRAKER Az., op de door hem bewoonde hofstede by het Veer te Zaamslag, in het openbaar verkoopen bestaande hoofdzakelijk uit 6 kloeke Werkpaarden, 2 Tweejarige en 2 Jaar- lingpaarden, 6 baat- gevende Melkkoeien, 3 tweejarige Vaarzen, 1 Jaarlingvaars, 2 Pinken, 2 eenjarige Ossen, 2 Kalveren, 1 oud Varken, 2 groote Loopvarkens, 6 kleine Loopvarkens, 90 Hoenders en Hanen, 14 Eenden, 1 Hond met Hok en Ketting. 3 Menwagens, 1 Stortekar, 1 Sjees, 3 ijzeren Wale- ploegen en 2 houten Ploegen, 2 ijzeren Eggen, 2 houten 5balks, 3 houten 4balks en 2 houten kleina 5balks Eggen, 5 Sleebakken, 1 Rolblok, Molbord, Zwingen, Galghouten, Mestplan- ken, Peeenmolen, Suijmolen. Wiudmolen, Geeselsteen, Bascule en gewichten, Graan- maat. Zakken, Graanzeeften, Schoppen, Rieken, Vorken, Mesthaken, Zeisen. Karnmachine, Karn, 4 Roomtonnen, Kuip, Emmers, Teelen enz. Tafels, Kachel, Hangklok, Pluimen Bed, Ketels, Pannen, Geleierd- en Aardewerk, Waschkuip. VERDER: Achterlaadgeweer. Meelkist, Slijpsteen, Voederbeeten, Mutsaard, Klief- hout, Kuikenhok, oud IJzer enz., en het- geen verder ten verkoop zal worden aan- geboden. Koopen tot en met f3,contant te betalen. Liedjeszangers, orgeldraaiers en dergelijke personen worden niet op de hofstede toege- laten. Onbekenden zullen contant moeten betalen ot zich van een bekenden borg moeten voorzien. Hoertilinpelle. Huwelijk9-aangiften. 14 Febr. Jacobus Riemens van Laare (van Zaamslag), oud 29 j., jm. en Pieternella Dees, oud 27 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 1 Febr. Gerardus Kouijzer, oud 53 j., weduwn. (van Louisa van Meelen) en Amelia de Bakker, oud 53 j., wed. van Jan Francies van Sikke- lerus. 28 Febr. Jacobus Riemens van Laare (van Zaam slag), oud 29 j jm. en Pieternella Dees, oud 27 j., jd. Geboorten. 15 Febr. Martha Maria, d. van Dominicus Lethar van Damme (overlen van Maria Louisa van Hoove. 18 Febr. Margaretha Mathilda, d. van Johannes Alphonsus Kox en van Nathalia Ferket. 19 Febr. Augus- tinus, z. van Adrianus Verbraeken en van Maria Ange lina Schelfaut. Overlijden. 5 Febr. Jozef Otjes, oud 1 j., z. van Josephus en van Rosalia de Klerk. 8 Febr. Ivo Remorie, oud 72 j., echtg. van Johanna de Bakker. 11 Febr. Louisa Philomena van der Walle, oud 1 j., d. van Edu- ardus en van Anna Maria Erpelinck. 19 Febr. Cornelis Vink. oud 5 m., z. van Johannes en van Maria Louisa van Bnnderei. Honteniise. Huweliiks-voltrekkingeji. 16 Febr. Johannes Hubertus Cornelis Boskelion.oud 51 j., weduwn. en Rozalia Verhoeven, oud 35 j., jd. 28 Febr. Mattheus Johannes Verbrugge, oud 26 j., jm. en Neeltje Diele- man, oud 30 j., jd Geboorten. 16 Febr. Petrus Augustinus, z. van Pieter Augustinus de Klippeleir en van Apolonia Pardon. 18 Pebr. Johannes Francies, z. van Petrus van Hecke en van Carolina Maas. Joseph Petrus, z. van Petrus Augustinus Maas en van Louisa de Vree. 25 Febr. Gerardus Jacobus, z. van Petrus Kas en van Louisa Catharina Pauwels. 27 Febr. Leo, z. van Petrus van Huffel en van Mathilda Pauwels. Overlijden. 18 Febr. Johanna Catharina Heijmau, oud 77 j., wed. van Jan Francies Pieters. 19 Febr. Petrus Josephus Maas, oud 2 m., z. van Jan Francies en van Anna Catharina Cambeen. 22 Febr. Ddsird Joseph Hoefeijzers, oud 13 m., z. van Josephus en van Maria Louisa de Maat. 26 Febr. Dingenum de Waal, oud 61 j., echtg. van Catharina Pauwels. Hnewacht, Huwelijks-voltrekkingen. 27 Febr. Jacobus Florimond de Smet, oud 26 j., jm. en Coleta Blondina Herman, oud 27 j., jd. Livinus van Gremberghe, oud 35 j., jm. en Marie Stephanie van de Winckel, oud 30 j., jd. Geboorten. 4 Febr. Julma Maria, d. van Cesar David en van Josephine Breijaert. Petrus Aloijsius, z. van Augustus Vermeulen en van Angelina van Goethem. 7 Febr. Irma Maria Bernarda, d. van Emile Noens en van Eugenia Picavet. 14 Febr. Laura Maria, d. van Aloysius Baert en van Emma Ceelaert. 22 Febr. Delii.a Albertina Maria, d. van Jacobus Coone en van Ceeilia Romel. 25 Febr. Leonardus Alphonsus, z. van Camillus Bracke en van Maria Sturms. 26 Febr. Rend Eduard, z. van Edmondus van Hooye en van Clementina Wuy- tack. Emma Albertina Maria, d. van Alphonsius van Megroot en van Josephina Lippens. 28 Febr. Maurice Alphonse Edmond, z. van Florentinus Remery en van Emma Tack. Overlijden. 26 Febr. Josephus Cornelius van Over- loop, oud 64 j., echtg. van Maria Philomena de Witte .'"17 B

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1907 | | pagina 2