Teisgrafischa barichten. Ee I BURGERLIJKE STAND. Nederlandsch Tooneel te Gent. i ineen. en was een lijk. Een beroerte had hem getroffen. Sedert geruimen tijd wordt te Haarlem voor den kerkdienst de klok geluid der ver- schillende R. Kath. kerken en sedert de laatste waken ook die der Waalsche kerk. Op klacht der Ned. Hervormde en der Evang. Lutersche Gemeente stelt thans de politie aldaar een onderzoek in, in hoever dit luiden aan anderen hinder veroorzaakt en schijnt het voor- nemen te bestaan of een totaal verbed uit te lokken of wel een beperking van het luiden tot voor 10 uur 's morgens. (0. H. Ct.) Doordat een der honden van den bewoner ran een sigarenwinkel te Amsterdam opsprong tegen de vrouw des huizes, toen deze met een brandende petroleumlamp door de kamer liep, ontstond Woensdagavond een zware brand. In de kamer, een alkoof, de keuken en den winkel werd groote schade aangericht. Een tweede hond, die in de keuken aan een ketting lag, stikte. Elke week worden te Amsterdam en te Rotterdam 12.000 a 15.000 kisten met sinaas- appelen aangevoerd, waarvan een heel klein deel doorgevoerd wordt. De rest, 10 a 12.000 kisten, blijft is ons land. Als men nu weet, dat in de kleinste nog 420 appels zitten, dan kan men begrijpen wat er zoo al aan sinaasappelen wordt opgegeten. In het vergaderlokaal van den Ger. Natio- nalen Volksbond" te Amersfoort is, na afloop eener repetitie en terwijl voor een vergadering anderen daar bijeenkwamen, gevonden op een zichtbare plaats een rolletje klein bankpapier tot een bedrag van ruim 500. Het was zoo in 't oog vallend neergelegd, dat onwillekeurig het vermoeden wordt opgewekt, dat dit geschied is door iemand, die, er op minder eerlijke wijze aangekomen. zich er op die manier van wilde ontdoen. De jeugd der 20e eeuw. Plaats der handelingstraat in de HaagscheBezuidenhout. Een viertal jongens tusschen 12 en 15 jaar vermaken zich met de slee, tevens met af en toe argelooze voorbijgangers op een sneeuwbal te tracteeren. Een deftig heer uit de D. straat passeert. Ee* sneeuwprojectiel suist hem rake- lings voorbij. Heer keert zich om en ontdekt onder het viertal een kennis, op wien hij den vorigen winter, wegens het werpen van aneeuw- ballen door den erker, eigenhandig parate executie heeft toegepast. Op de vraag //Ben jij het niet, dien ik verleden jaar om dezelfde aardigheid een pak slaag heb gegeven ant woordt de 13jarige ^meneer" in Hoog Haar- lemmerdijkschwDat is zeer goed mogelijk Maar ik verzoek jau in de eerste plaats, mij niet met jai aan te spreken, versta je De groote, uit de D. straat, gebluft af. Me* schrijft uit Bloemendaal d.d. 5 dezer aan het Hbl. De sleesport op de //gevaarlijke helling" in Duin-en-Daal is nog steeds in vollen gang. In de stad, waar de sneeuw bezig is te ver- modderen, kan men zich geen denkbeeld maken hoe mooi het buiten nog is. Ge hadt het hedenmiddag moeten zien in het voile zonne- lichthoe prachtig stonden die sparren met hun koni*gsmantels op de heuvels, hoe geestig teekenden de kale boomen hun wit-en-zwart af tegen de blauwe lucht, hoe glinsterde de grond met de myriaden lichtstralende kristallen en hoe weldadig voelde de reeds warme zon aan 't was een weertje om herstellenden buiten te brengen in de reine, opwekkende atmosfeer. Men vreesde dat het de laatste winterdag zou zijn en al wie schaats en sleetje bezat, kwam nog eens op het sportterrein. Op den vijver was een baan geveegd, waar de paren lustig zwierden op de muziek van een orgel en iets verder suisden de sleetjes weer van den heuvel af. Zelfs uit naburige plaatsen kwamen sport- liefhebbers en kijkers opdagenhet deed toch zoo aan Zwitserland denken, die sport in deze omgeving. Wel is hier alles op verkleinde schaal, maar de opwinding was er niet minder dan ginds. Dat kwam vooral vanavond uit. Eenige geest- driftigen hadden de baan met versche sneeuw doen bestrooien, lussollampen en lampions aan de boomen gehangen en toen ging het er eerst recht lustig op los. Men had langzamerhand den slag beet gekregen sommigen waren hun sleetje reeds geheel meester en durfden er een duizelingwekkende vaart achterzetten, zoodat de toeschouwers soms hun hart vasthielden of dat wel goed zou afloopen. Zoover ik weet, zijn er geen ongelukken gebeurd, maar dat was dan dikwijls meer geluk dan wijsheid, want ik heb sleeen tegen elkaar en in de toeschouwers zien vliegen dat letterlijk de stukken er afvlogen. Maar heel reel ,/blauwe plekken" zullen wel als herinnering aan deze nieuwe sport achterblijven. Bangelijk is ons volk niet, dat kon men heden weer opmerken. Alle standen sleedden er door elkaar en deden in koelbloedigheid niet voor elkaar onder. Het kleine gevaar, de griezeligheid van deze sport, schijnt een van de aantrekkelijkheden te zijn en dan het gevoel van bijna te vliegen. Wij menschen vinden altijd genot in het ver- schalken van de zwaartekracht. De aanblik van het geheel was 's avonds mooier dan overdag, omdat nu het ongegeneerde in de houding der dames niet zoo in het oog viel en het gekleurde licht iets ongekends, phantastisch aan die voorbijschietende sleetjes verleende. In den tuin van een villa aan den weg was een //koek-en-zoopie" geimproviseerd, waar voor kennissen warme chocolade werd geschonken. Daar werd van tijd tot tijd eens gepauzeerd en elkaar toegeroepen hoe gezellig dit toch was en dat er toch niets ging boven sleeen (de ijsbaan lag verlaten). Men kon het niet gelooven dat de veel- gesmaade //gevaarlijke helling" zooveel goeds kon opleveren en er gingen stemmen op om een vereeniging te stichten tot het vervroolijken van gevaarlijke hellingen in Nederland." Bij een worstelwedstrijd te Palermo is het fraai toegegaan. De Franschman Aimable de la Calmette kneep zijn landgenoot Cazeaux de keel dicht. Het had weinig gescheeld, ol Cazeaux was geworgd. Toen hij weer tot zichzelf gekomen was, trakteerde Cazeaux den scheidsrechter, die niet tusschenbeide gekomen was, op een pak vuistslagen. De arme scheids rechter ligt nu te bed. In een andere partij heeft Cazeaux in een aanval van woede Soyer, zijn tegenstander, bij de beenen gegrepen en in een loge gekwakt. Soyer was buiten kennis. In de buurt van Charmey, in het Zwit- sirsche kanton Freiburg, zijn een heer en een knecht door een lawine overvallen. Acht uur bleven zij bedolven onder de sneeuw. Toen hun eindelijk hulp verleend worden kon, leef- den zij nog, maar bijna dadelijk daarop zijn ze gestorven. Uit Aken wordt aan Duitsche blade* bericht Te Vaals is nu de zevende speelclub ge- opend, waarin in ee* nacht fortuinen verloren worden. Een jurist uit Berlijn verloor er in de laatste dagen 125,000 mark. Te Biiderich, bij Dusseldorp, is de meid van een slager bij een benzine-ontploffing gedood. De slager zelf kreeg brandwonden. Uit Innsbruck werd gisteren geseind, dat verscheidene dorpen in Tirol door de sneeuw geheel van de buitenwereld zij* afgesloten. Er zijn veel menschen doodgevroren of bij sneeuwstortingen bedolven. De Pruisische Staatsspoor heeft een aan- zienlijke schadevergoeding moeten betalen. In den afgeloopen zomer hebben er groote boschbranden plaats gehad, en verscheiden landeigenaars, onder wie de hertog van Slees- wijk-Holstein, hebben toen den Staat een pro- ces aangedaan, aanvoerende dat de branden veroorzaakt waren door vonken uit locomotieven. De eischen zijn toegewezen en schadevergoe- dingen zijn uitbetaald tot een bedrag van meer dan anderhalf millioen gulden. De Kopenicksche historie is nog niet uit. De commissaris van politie, de zondebok voor alien, die van ambtswege op pensioen werd gesteld, weigert de woning te ontruimen, welke de stad Kopenick ambtshalve te zijner beschik- king stelde. Hij beweert namelijk dat zijn pen- sionneering onwettig is en wil van het besluit van den burgemeester in beroep gaan, voor de administratieve rechtbank. Niet zonder reden beweert hij gedekt te zijn door den burgemeester, en daar diens gedrag door de overheid is goed- gekeurd, ziet hij niet in waarom hij, die minder verantwoordelijkheld in de zaak heeft, het veld zou moeten ruimen. Wat Yoigt betreft, die heeft in de laatste verkiezing stemmen in bijna alle districten be- komen. 's Graveuhage, 8 Febr. Eerste Kamer. By het voortgezet debat over de oorlogsbegrooting werd door den heer 't Hooft, wijzende op het hooge beginsel bij deze oorlogsbegrooting be- trokken, 's Ministers maatregel tot wegzending van het blijvend gedeelte bestreden, als niet getuigende van een juist inzicht en beleid en van deferentie voor de Staten-Generaal. De heer Van Wassenaar van Rossand bestreed eveneens de begrooting en critiseerde bedoelden maatregel als allerfataalst, vooral voor da bereden wapens. De heer Van Leeuwen oordeelde het mee- geven van geweren aan de landweermaunen minder gewenscht en beschouwde het wegzenden vau het blijvend gedeelte nog steeds als proef, waarop de Minister zoo noodig zal terugkomen. De heer Van Houten betoogde de noodzake- lijkheid van behoud van het voile blyvend ge deelte en oordeelde den Minister veel te opti- mistisch in zijne overtuiging om bij onlusten spoedig genoeg manschappente zijnerbeschikking te zulien hebben. Vervolgens bestreed de heer Van Loben Sels uitvoerig 's Ministers plannen. I N G E Z O N 1) E N STUKKEN. In en om de Kamer van Koophandel. Bestuurder ARTHUR HENDRIKX. le. Zondag 10 Februari a. s., te 2'/4 ure, dagroorstelliiig aan vevminderde prijzenop- voermg t?.ji Otidct' Dimistf diaxna in \i)l bedrijven van Art. Bernede. 2e. Maandag 11 Februari a. s., te 21/, ure, dagvoorstelling opvoering van Aanijebrande Butspot, blyspel met zang in 5 bedrijven door Aug. Hendriekx. 3e. Dinsdag 12 Febrnari a. s., te 21/4 ure, dagvoorstelling aan verniinderde prijzenop voering van tu'aa TVddXCfif diama in 5 bedryven en 8 tafereelen, naar het 1 ransch van d'Ennery en Cormon, vertaald door A. Huart. Grooten Schouwburg te Gent. Directie HORACE MAR1IM. Ter gelegenheid van het U&rnaval Zondag, Maandag en Dinsdag a. s., dagvoor- stellingen te 21/* ure; opvoering van L'Afri- caine (Zondag), Le Jongleur de Notre- JMtme en Cavalleria Jiusticana (Maandag), en Le Tasxe (Dinsdag). Van Oostsluis 14 afges geschut. J Op 31 Januari hebben wij onze eerste vergadering dezes jaars gehouden. Het nieuwe jaar heeft zich voor onze Kamer goed ingezet. Ter vervanging van twee leden, die ons ver- lieten en wier verdiensten wij dankbaar hebben her- dacht, mochten wij naast twee herkozene, twee spik- spbnter nieuwe leden installeeren. Nieuwelingen ja, evert wel van de bovenste plank, als ik 'tzoo zeggen mag de heeren Drost en Lensen. »Mochten wij er ook zoo'n stuk of twee, drie in ons college krijgen," zeide mij mijn dubbelganger van den Gemeenteraad. De man iieeft gelijk Een iegelijk, die met ons orertuigd is, dat de internationale scheepvaart op onze haven de kurk is, waarop Ter Neuzen's welvaart drijft, zal gaarne erkennen, dat de verkiezing der heeren Lensen en Drost voor onze Kamer eene aanwinst is, welke de Gemeenteraad haar benijden mag. Met niet minder voldoening hebben wij deaftredende leden, de heeren Blankers en Kolijn, in ons midden zien wederkeeren. Van eerstgenoemde is 't bekend, dat hij niet alleen steeds op zijn post is en een werkzaam aandeel neemt in onze beraadslagingen, maar ook dat hij buiten onze Kamer, tot bij de Hooge Regeering, voor de sckeepvaart- belangen, de verbetering onzer haven, hare los- en op- slagplaatsen met onverdroten ijver, moeite noch kosten ontziende isgopgekomen. En de heer J. Kolijn nu ja, de levensjaren mogen ZEd. ietwat aftandsch hebben gemaakt, onder ver- schillende opzichten was en blijft hij een sieraad onzer Kamer. Ons ledental is klein, acht, ondergeteekende deugdelijk bijgeteld. Het spreekt van zelf, dat wij't ons in gewone omstandigheden zoo gezellig mogelijk maken en geen parlementje spelen. Zelfs hebben wij, ter verhooging van de onderonsjegezelligheid dikwijls gesloten vergaderingen gehouden. Het publiek, meenden wij, heeft zijn sens daarin niet altijd te steken, in die gezelligheid bedoel ik. Maar op 31 Januari was't onze eerste vergadering van 'tjaar, de Nieuwjaars-vergadering. En deswege hebben wij deze heelemaal openbaar gehouden niet alleen, maar haar ook de noodige plechtigheid bijgezet, een Nieuwjaarspeech gehouden bij monde van onzen her- kozen Voorzitter. Met de hem eigen welsprekendheid herdacht hij onze verrichtte werkzaamheden en verkregen resultaten, de uitbreiding der scheepvaart op onze haven wees op de verschijnselen en feiten, die eene nog vrucht- baardere toekomst mogen doen verhopen. Toen de Voorzitter echter gewaagde van degegronde hoop, dat er nu voldoende eenheid van plannen schijnt te bestaan, trok mijn overbuurman zijn lippen tot een glimlach, die veel van een grijns had. Van een ander medelid scheen mij zijn tronie in een kolossaal vraag teeken veranderd. En de gelaatstrekken van een paar anderen waren plots zoo versombcrd, dat ik onwille keurig het raam uitkeek, meenende dat er een or.weersbui aan de lucht gekomen was. Edoch, na enkele oogen- blikken bleek, dat men die gegronde hoop voor kennis- geving had aangenomen, vermoedelijk wijl't t.u een- maal een Nieuwjaavs-vergadering was. Daarna hebber. wij breed en lang gesproken over de langzame brief- en telegrambestellingen. Wij hadden daarover zoo in 't algemeen geklaagd bij deu Minister en nu was er bij ons een schrijven ingekomen, waarin de directeur van het post- en lelegraafkantoor alhier, nameus den Inspecteur nadere inlichting, aanwijzing van bepaalde te langzame bestellingen verzocht Geconstateerd werd. dat een besteller soms twee uren noodig had, om al zijn brieven (ansichtkaarten, aan- biedingec enz. enz. niet te vergeten) aan hun adres te bezorgen, terwijl wij niet meer dan twee feiten konden opgeven van fa late bestelling, waardoor Bchade was geleden. Daar zijn op dit Stuk verschillende vragen te doen o, a. of taantal bestellers in verhouding staat met 't gemiddeld aantal hier te bezorgen post- en telegram- zendingen, of wel met uitgestrektheid onzer Gemeente Of in zeker gedeelte des jaars de bestellingen yeelvul- diger zijn dan in 't andere en of hierin door tijdelijke vermeerdering van 't getal bestellers kan worden voorzien Wij hebben ons echter er wel voor gewacht, ons met zulke voor de hand liggende vragen 't hoofd te breken En ik voor mij heb vergeten te vragen ook, of, gesteld dat er een besteller bij kwam, gevallen van te late bestelling als voormeld tot de onmogelijkheden zouden behooren Daar wonen een heel eind ver buiten de bebouwde kotu ook handelslui, ora van andere belanghebbendeu niet te spreken, voor wie eene late of langzame bestelling hoogst onaangenaam, soms bedroevend wezen kan en hen op meerdere on kosten jagen of winst derven doen. Hoe 'tzij, nu de Inspecteur, te Middelburg, van onze klacht baring of kuit hebben wil, zullen wij hem de bovenbedoelde twee feiten ter kennis brengen. Mijn rechterbunrman had mij zoo in 't vuistje weg gezegd jWaterstaat, waaronder post- en telegraafdienst resorteert, bonwt immer uit zoo'n royale beurs. Zie, maar eens ons postkantoor. Met wat minder royaal, chic en kostbaar te bouwen, zou in de behoefte aan spoedigere bestelling wel te voorzien zijn, wit ik denken. Mijn buurman had't hard op moeten zeggen. Misschien hadden wij in ons antwoora aan den directeur't er nog bij gelapt. Naar aanleiding van een desbetreffend schrijven van den heer Nolson te Gent, openbaarde zich een hoogst curieus verschil van meening over de^ vraag, of een schip ter lossing of lading voor Ter Neuzen zijn be- stemming heelemaal heeft bereikt, wanneer het in onze haven, of wel van Gent koinende, te Sluiskil stop zet, zoodat het 'top lichters laat aankomen Hierbij bleek alweer, dat een bonte kraai nog geen winter voorspelt. Terecht werd aangemerkt, dat, moest bevestigend op die vraag geantwoord, dit een nekslag voor onze haven wezen zou. En op ddn na waren alle leden van meening, dat de natuurlijke bestemmmg van een schip voor een havenplaats slechts haar losplaats wezen kon, voor zooveel het die 'tbereiken kan. In dezen zin zou 't schrijven van den heer Nelson beantwooi d worden. Een vreemd, voor ons allervreemdst verzoek was nog ingekomen van onze zuster, de Kamer te Deventei, n.l. om onze instemming te betuigen met hare pogingen tot 'tverkrijgen van regelmatiger spoorwegtarieven, die nu soms over kleine afstanden gelijk of zelfs duurder zijn dan over lange, die havenplaatsen tot uitgangspunt hebben. Wij gevoelden niet den minsten trek om in dien Deve'nter-Koek te happen. Het hemd is nader dan de rok en Deventer, dat geen zeehaven heeft. is ver van honk. Goed geordende liefde denkt eerst aan zich zelf en -men is zichzelf 't naast. Welk mensch met gezond verstand en een helder begrip van zijn eigen belang denkt er aan, afstand te doen van eene bevoor- reehting als een haven als de onze geniet, believe van een stad, die wij van geen pluimen kennen. Ieder voor zich en... Daarenboven, voorzichtigheid is de beschermster der brandkas, natuurlijk aD ze niet ledig is. En hier ge- biedt ons de voorzichtigheid, het potie van bevoorrecbtte spoorwegtarieven gedekt te laten. Gelukkig voor velen, dat de X-stralen er niet in kunnen doordringen. Met groote heeren is 'tslecht kersen eten en het Departement van Waterstaat en vooral dat van Oorlog zijn onhandelbare heerschappen, dit weet men t heele land door. Alzoo zijn tot dnsver herhaalde pogingen vruchteloos geweest, om aan den Kanaalarm de verbetering te verkrijgen, dat, bijaldien de schepen niet aan zijn Westzijde mogen meeren, tenminste aan de Oostzijde meerpalen worden aangebracht. De aan- houder wint en daarom zullen wij op verbetering blijven aandringen Een mensch, die gewaarschuwd is, geldt voor twee, en ons medelid Drost zorgt er voor, dat wij ons niet door een blind paard laten overrijden. Hij waarschuwde ons, dat 't nieuwe reglement en tarief voor 'tgebruik der kranen aan 't spoor in strijd zijn met de belangen van den handel Hij leg de daarbij een afschrift van dat concept-reglement en tarief over, het welk nu bij ons, leden, zal circuleeren, opdat de Kamer daarover haar oordeel kunne uitspreken. Een man van zessen klaar als Drost is je ware. Ter Neuzen. Het 8s" lid. en dit ten haren of Huwelijks-aangiften. 10 Jan. Petrus Maria Weemaes (van llontenisse), oud 28 j., jm en Maria Coietta Neve, oud 29 j., jd. 17 Jan. Johannes Bernar- Jus de Bruijn, oud 52 j, weduwu. en Isabella Theresia Aarens, oud 42 j., jd'. Eduard Pen, oud 39 j., jm. en Mathilda van Kerkhoven, oud 29 j., jd. 24 Jan. Francies Voet, oud 28 j., jn» en Carolina Adriaaa Maria van Weseraael, oud 23 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 30 Jan I'etrus Maria Wee maes (van Hontenisse), oud 28 j., jm. en Maria Coietta Neve, oud 30 j., jd. Geboorteu. 1 Jan. Josephus z. van Amelia Leonia Pissoort 3 Jan. Emile Joseph, z. van Jacobus Fran cies Baart en van Anna Catbarina Jeannetta Bonte 8 Jan. Sophia Elisabeth Marie, d. van Camil Johannes Guijle en vaa Elisabeth Maria Johanna Verkaart. 9Jan. Maria Louisa, d van Alouisius Crombeen en van Wil- helmina Frederika Cornelia Koemans. 12 Jan. Honor6 ConstaDtinus Emile, z. vai Desire de Vos en van Maria Louisa de Neijs. 15 Jan. Charles Augustinus, z. van Aloijsius Antonius Rodrigo en van Maria Sophia Anne- mans. 16 ,lan. Emma Carolina, d. van Marinus Boone van Johanna Catharina de Bruijn. 23 Jan. Franciscus Xaverius, z. van Johannes Jacobus van Giesen en van Paulina de Bruijn. 29 Jan. Petrus Antonius, z. van Seraphinus Antheunis en van Barbara Elisabeth Vaal. Overlijden. 1 Jan. Eduardus Mattheus de Cock, oud 3 j., z. van Alexander Paulinos van Maria Johanna Cornelia Volleman. 3 Jan. Josephina Picavet, oud 7 m., d. van Josephus Petrus ea van Maria Ludavica van de Velde 5 Jan. Johan Pieter Marie Haak, oud 79 j., weduwn. van Maria Josephina Jansseas. 6 Jan. Ade- laida vaa Quaele, oud 75 j., d. van Benjamin Urbar.ns en van Angelina Elschot, ibeiden overl.) 2 Jan Apo- loaia Dorothea Burm, oud 74 j., d. van Joannes FVan- ciscus en van Johanna Vonck, Ibeiden overl 21 Jan. Jacobus Maas, oud 73 j., weduwa. van Sophia Maagnus. 22 Jan. Judoca d'Hondt, oud 78 j., d. van Wilhelmus en van Sophia Wolfelaar, (beiden overl.) 23 Jan Jo hannes Jacobus van Ombergea, oud 73 j., weduwn. van Johanna Sophia van Moorten en van Philomeaa Anastatia van Hecke. Amelia Veischaffal, oud 77 j., weduwe van Jacobus de Moor. 25 Jan. Helena van Aert, oud 85 j., d. van Adrianus en van Elisabeth Elst, (beiden overl) 27 Jan. Melania Pen, oud 81 j., wed. van Ferdinandus Josephus Smit. Hen*u*-dijk. Overlijden. 16 Jan. Pieter Vervaat, oud 64 j., echtg. van Auaa Catharina Cambeen. Oasenlsse. Geboorten. 16 Jan. Een als levenloos aangegeven kind van het mann gealacht van Wille- brordua van Gemst en van Maria Louisa van Overmeire. Overlijden. 24 Jan. FraicieSca Merck, oud 79 j., wed. van Josephus Strilylaart. 28 Jan Cecilia de Roos, oud 59 j echtg. van Joaephm van der Kinderen. 29 Jan. Gijsbrecht de Wael, oud 81 j., echtg. van Elisabeth Verdurmen. Stoppeldijk. Huwelijks-aangiften. 18 Jan. Tlieo- philns Ludovicus Steijaert (van Oraauw), oud 41 j.,jm. en Emma Seraphina Coleta Schillemans, oud 29 j., jd. Huwelijki-voltrekkingan 21 Jan. Josephus Hulstraut, oud 40 j., jm. en Paulina Goossen, o*d 30 j jd. 25 Jan. Johannes Cornslis van Goethem, oud 24 j., jm. e* Apolonia van Loenen, oud 29 j., jd. Geboortea. 16 Jan. Rosalia Patronella, d. vaa Jose phus Cabret en van Petrnnella vaa Stevendaal. 25 Jaa. Alouisius Henri, z. van Adrianus van Overmeiren ea van Maria Sophia Romel. 28 Jan. Honord Josephns Alouisius Maria, z van Jacobus Schaerders en van Maria Johanna van der Veen. 29 Jan. Leonardas Andreas, z. vaa Petrus Uitterhoeve en van Apolonia va* der Velpen. Overlijden. 17 Jan. Josephina Sophia Lsoma Ver- eecken, oud 4 m., d. van Petrus Dingemans Andreas en van Leonia Catharina Steijaert. 2b Jan. Leonie Robija, oud 4 j, d. van Cornelii ea van Maria Catbarina Hamelinck. 30 Jan Joseph Mahu, oud 4 m., z. van Petrns en van Maria Lonisa Muller. IVesldorpe. Huwelijks-aangiften. IS Jan. Cle mens Joseph Gijsei. oud 28j jm. en Elisabeth Francisca Gei 1 leit, oud 28 j., jd. 19 Jan. Alphonsius de Cause- maeker, oud 26 j., jm. en Martha Celesia D'haene, oud "'duwelijks-voltrekkingen. 22 Jan. Prudent Geilleit, oud 29 j'., jm. eu Rinielde Leonie Marie Kesbeke, oud Geboorten. 17 Jan. Irma Nathaiia, d. van Gustaaf Tollenaer en van Paulina Maria Cecelia Ranscbaert. 26 Jan. Eliza Johanna Maria, d. van Johannes Selis en van Seraphina Francisca van Troost. VLA 7 Eng. b. Noor. s. Eng. >.i 6 Duits. Deen s. Eng. s. idem idem 1 Deen. e Eng. s.e Rusa. 8C Eng. s 8 idem Duits. Eng. 8.6 7 idem idem idem s.». HENR 8 S GUID S.S. HARA 8.8. JENN 8.8. RICH-

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1907 | | pagina 8