H BURGERL1JKE STAND. Handelsber ichten. steeds in (L. C.) Yrijdagmorgen halftwaalf had ten huize van den heer H. D. M. Hofstede, genSeskundig xnstrumentmaker te Leeuwarden, een ernstig ongeluk plaats. Een door twee mannen gedraaid wordende slijpsteen sprong uiteen, waarbp de 21jarige A. V\N. Hofstede, breeder van den heer H. dermate werd verwond, dat zijn overbrenging naai het Bonifaciusgesticht noodzakelijk werd geoordeeld. Per draagbaar derwaarts vervoerd bleek, dat de rechterkant van het gezicht ern stig was gekwetst, waardoor het rechteroog waarschijnlijk verloren is. De arts L. YVoltring legde het eerste yerband. Den ongelukkige zijn de laatste saeramenten toegediend. Hedenmiddag verkeerde hij nog bewusteloozen toestand. De Limb. Koerier meldt Naar ons werd meedegedeeld, zijn op het oogenblik te Crefeld bij bouwwerken 20 per- sonen werkzaam, die gedeserteerd zijn in den laatsten tijd van het 2e regiment huzaren alhier. Hoe dezen na afloop der drukke werkzaamheden aau den kost zullen komen, zal later moeten blijken, doch het zal niet te verwonderen zijn, als ze zich voor en na later weer komen aan- melden. Als de zonneschijn over is, komen er wel eens andere gedachten. \Y oensdagmorgen op het morgenappel man- keerden twee huzaartjes, die, zooals vermeend werd, er weer van door waren. In den middag werden ze door de marechaussee aangetroffen, doch een poetste tijdig de plaat. De andere werd gearresteerd en naar de kazerne der huza ren overgebracht. Juist voor den ingang der kazerne springt hij terug en zet het op een loopen, langs de Hamburger Singel. Jammer voor hem, dat er lui waren die harder konden loopen en dat er fietsen in de buurt waren. Onder groote hilariteit werd hij tep tweede male ingepikt en goed verzorgd aan de kazer- newacht overgegeven, die maatregelen nam om hem het wegloopen te beletten. Een Rus, badgast te Scheveningen, gelo- geerd in een hotel aan een Gevers Deijnootweg, werd dezer dagen het slachtoffer vaneennieuw soort oplichterij. Toen hij zijn hotel verliet, werd hij door een paar net gekleede heeren, Duitschers, aangesproken, die zich als badgasten voordeden. Na voorloopige kennismaking noo- digden zij hem uit voor verzet naar Den Haag te gaan. Zij kwamen in een cafe en dronken er een glas bier. Inmiddels begonnen de twee Duitschers te kaarten, waarvan de een steeds won en de an der alles wat hij bij zich had verloor. Hij wilde echter gaarne revanche halen en vroeg den Rus hem »vat geld voor te schieten. Bij hun thuiskomst zou hij het hem aan zijn hotel teruggeven. De Rus, aanvankelijk geen kwaad vermoedende, gaf eenig bankpapier, Russische roebels ter waarde van pi. m. 500. Hetspel. werd toen voortgezet maar steeds bleefde geld-' leener verliezen, totdat ook dat was verspeeld. De ander nam toen afscheid tot den volgenden dag. De Rus en zijn debiteur bleven toen Yvat achter. Deze stelde toen den Rus voor naar hcheveningen te gaan, waar hij hem het voor- geschoten geld aan zijn hotel zou teruggeven. Onderweg wilde hij voor een ander cafe ge- komen, nog een glas bier brinken. De Rus weigerde. De ander hield echter aan en zeide een noodzakelijke commissie te moeten doen. Zij traden toen het cafe binnen. Nadat een glas bier was besteld ging de Duitscher naar zekere plaats. De Rus wachte geduldig, maar de ongelukkige kaartspeler lfet nu op zich wach- ten. Hij had zich ongemerkt weten te ver- wijderen. De bedrogen Rus kreeg toen arg- waan en deed daarop aangifte bij de politie. Maar de beide kaartspelers zijn niet meer terug-. gezien aan het hotel, waar zij hadden opgegeven te logeeren. waren beide niet bekend. De Rus zal waarschijnlijk niet veel meer terugzien van zijn voorgeschoten 500. (Vad.) ON W EER. rijaagmiddag is te- Beekbergen de bliksem geslagen in twee boerderijen. Yerscheidene stuks vee kwamen in de vlammen om, terwijl de boerderijen tot den grond toe afbrandden. Onder Enkhuizen werd Vrijdag de landman A. B. door den bliksem getroffen. De bliksem sloeg in den mast van een schuit, op het oog enblik dat B. erin stapte en de handen naar den mast uitstrekte, om er zich aan vast te houden. Hij werd niet gedood, maar de beide handen en benedenarmen werden ernstig ge- schroeid. Tijdens het hevige onweder, dat zich Vrijdag morgen boven Zeist ontlastte, sloeg de bliksem in den 18 M. hoogen schoorsteen der wasch- inrichting van den heer Versteeg. Het boven- stuk van den schoorsteen werd voor een groot deel weggeslagen, terwijl hierdoor een groot gat ontstond in het dak van het gebouw. Hierna baande het hemelvuur zich een weg door de gesloten deuren der inrichting, welke werden opengeslagen, en trof een zich daar bevindende pomp. De drie werklieden, die zich daar bevonden, bleven gespaard e'en hunner werd pijniijk aan de hand getroffen en van de beide anderen werd 't gezicht zwart geblakerd. Ook sloeg de bliksem op twee plaatsen in op het terrein der gasfabriek; waardooi*. een stelling werd verbrijzeld. Te Delft is het bovenste gedeelte afgeslagen van den voorgevel der fabriek van den heer Vliegenthart, op de Scheepsmakerij. Yoorts heeft de bliksem zich een weg gebaand door de trap naar de tunnel bij het station, waar hij> tegen den muur ketsend, weer door een der ruiten de tunnel verliet. Bij den landbouwer L. Gv A. Lamers te Lobith doodde de bliksem Yrijdag eene koe in de' weide. Het dier was verzekerd. Ongeluk in het kamp bij Zeist. Dicht bij het huis //Ten Halve" aan den Amersfoortschen straatweg bevindt zich het zoo- genaamde Kamp van Zeistelken zorner kam- peeren daar de genietroepen eenige weken. Ook nu is dit ccfcps daar weer gelegerd, versterkt door een aantal landweermannen. Op ongeveer twintig minuten afstand van het kamp der ge nie, bevindt zich een legerplaats der infanterie, waar ook een aantal manschappen der landweer- infanterie het kampleven meemaken. De om- geving van het kamp bij Zeist is een opvolging van bosch en heidevelden en biedt op-verschil- lende plaatsen heerlijke plekjes van echt natuur* schoon aan. In deze lieflijke omgeving heeft zich Vrijdag- ochtend een treurig ongeval af'gespeeld. Het was warm, drukkend warm de wolken- lagen pakten zich al meer en meer opeen en eindelijk brak omstreeks 11 uur een vreeselijk onweer los. Helle bliksem-schichten schoten door het zwerk Opeens het was 11.25 uur in den morgen wordt een vreeselijke slag gehoord. De bliksem was in het infanterie-kamp geslagen. Een tent werd getroffen en stond in brand. Een geweer, dat 'zich er in bevond, was vernield, doch dit was niet het eenige onheil. In een viertal omliggende tenten was eveneens het hemelvuur geslagen en had daar 14 soldaten getroffen, alien behoorende tot de landweer-infan- terie en alien uit Rotterdam afkomstig. Drie der getroffenen waren nog at ernstig gekwetst doch de overigen waren gelukkig licht geblesseerd. De huisgezinnen der ernstig gewon- den werden door een officier der lundweer uit Rotterdam van de treurige gebeurtenis op de hoogte gesteld. Een veel grooter onheil had echter, plaats gevonden in het naburige kainp der genietroepen. Ook daar was de bliksem ingeslagen. In een der tenten bevond zich juist een groot aantal manschappen een 13tal personen werden daar verwond, gelukkig alien nogal licht, zoodat 7 zich binnen korten tijd weer hersteld gevoelden. In een andere tent echter, waar men aan niets kon merken waarlangs de bliksem zich een weg had gebaand, werden 2 ongelukkigen door het hemelvuur gedood. De ontsteltenis in het kamp was een oogenblik groot. Een soldaat die op schildwacht stond,. kreeg van schrik een flauwte. Ook een onder- officier moet nog licht geraakt zijn door den bliksem. Onmiddellijk waren krachtige maat regelen genomen voor de verzorging van de gekwetsten. Weldra vei'scheen de dirigeeren- de officier van gezondheid 2de klasse, de heer Bartelotti-Rijnders uit Utrecht, met 3 genees- heeren, om de behandelende officieren van ge zondheid te assisteeren. worstelenden op den grond. Had de politie er een j^aar te pakken, dan kwamen de huzaren op om hunne kaineraden te ontzetten. Herhaaldelijk zwaaiden de sabels boven de vechtenden, met het gevolg, dat een marechaussee aan de hand verwond werd en eenige opstoppei's tegen zijn scheenbeen kreeg, terwijl een huzaar een sabelhouw, opliep en naar het militair hospitaal moest worden overgebracht. Onder hevig verzet werden er vijf, met behulp der marechaussee, van den bidgadier der rijks- veldwacht en eenige agenten achter slot en grendel gezet, alwaar ze nog niet gekalmeerd waren, daar alles vernield werd wat er onder hnn bereik kwam.j Later werden ze door eene patrouille huzaren afgehaald en naar de cavalariekazerne overge bracht. Gistermorgen trokken een 20tal huzaren weder de Duitsche grenzen over, om daar werk te zoeken. Thans zijn er ongeveer 50 gedeserteerd. Een 2jarig jongetje van den heer G. van Scherpenzeel, veehouder te Diemen, geraakte spelendb te water. De vader haalde het kind er ktogal spoedig uit, doch de dadelijk geroepen geneesheer kon slechts den dood constateeren. - De politie heeft te Hamburg een werk- plaats van valsche munters ontdekt. Er werden stukken van een en twee mark nagemaakt. De drie valsche munterseen koopman, een herbergier en een slaapsteehouder zijn in hech- tenis genomen. Het rijksgerechtshof te Leipzig heeft het verzoek van Hennig, tot vernietiging van zijn doodvonnis, afgewezen. Dansende gestorven. - Te Ressaix zonk op een bal een 17jarig meisje in de armen van haar cavalier bewusteloos ineen. Toen men haar opnam was zij reeds overleden, tengevol- ge van overspanning. De weduwe van den landweermilicien, die rijdag in het kamp van Zeist doodelijk door den bliksem getroffen werd, krijgt aa'n- spraak op een pensioen voor zich en hare kinderen van 110 sjaars. Het is meermalen voorge- komen en zal in dit buitengewone geval ver- moedelijk ook geschieden. dat het legerbestuur dergelijke weduwe een dienstbetrekking bezorgt met een loon dat haar in de behoeften van het gezin tegemoet komt. Men meldt dat K., te Hengelo, die voor de tweede maal trouwde terwy'l zijn eerste vrouw op Java nog leefde, toen hij ondertrouwd was (de tweede maal n.l.) door den ambtenaar van den burgerlijken stand er werd over onderhon- den, dat er een xnededeeling was, dat hij wettig was getrouwd. Hij ontkende echter. Dit hield hij eveneens vol voor den officier van justitie te Almelo, Deze vond na de herhaalde verze- keringen van K. dan ook geen reden, het huwe- lijk te stuiten. Uit Venlo wordt dd. 21 Juni aan de Tel. gemeld In den nacht van Woensdag op Donder- dag, tijdens het bal der societeit Burgerlust, wisten een 20tal huzaren, ofschoon hiertegen erg geprotesteerd werd, zich toegang tot de zaal dier sociteit te vei'schaffen. Nauwelijks waren ze binnen, of ze bewogen zich tusschen de dansende paren, hetgeen het bestuur trachte te verhinderen. Goedschiks of kwaadschiks, het leidde tot geen resultaat, maar wel was het gevolg hier- van, dat de huzaren zich fer dege verzetten en de stoelen heel spoedig door het lokaal vlogen. Onmiddellijk werd de hulp der marechaussee en gemeente-politie ingeroepen, waai'na het er niet beter op werd. Hier en daar lagen er al Gemeenteraad van Ter Neuzen. Gemeenteraad van Zaamslag. Rotterdam, 25 Juni. Binneul. Granen. De aanvoer bestond hoofd- zakelijk uit Tarwe en eenige partijtjes Rogge. Weinig yraag was er voor Boonen en Erwten. (V e r b e t e r i n g.) Het verslag der zilting van j.I. Donderdag, opgenomen in oris vorig nummer, moet aan het slot worden gelezen als volgt XI. Omvraag. De heer Visser wenscht nog iets te vragen, dat echter naar hij meent beter in besloten zilting kau geschieden. to. De heer De Jager vraagt of de zandbak van de gemoente, geplaatst tegen den waterkeprendec muur op de kade, niet ergens anderj zou kunneti geplaatst worded. Bij hevigen wii'd is het bepaald ongezeilig voor de Marktbewoners, door het zand, dit dan over de Markt stujft. De Voorzitter eegt dat hem nog geen klaehten zijn ter oore gekomea. hij vraagt den heer De Jager of deze er een andere plaaats voor zou weten aan te wijzea. De heer De Jager kan dat zoo ineens niet zeggenis het niet ;mogelijk den bak wat verderop te plaatsen De heer Van den Hoek l>an hebben de mensehen diiar er last van. De heer Moes verklaart dat hij er ook reed3 klaehten over hoorde en hij kan begrijpen dat die niet ongegrohd zijn. Gevraagd wordt o£ het niet inogelijk zou zijn deu bak te overdekken. De heer Van deri tloi-k mbrkt op dat dit nog al wat zou kosten, daar de bak nog al een groote oppervlakte- besiaat. De Voorzitter zegt toe dat Burg, en Weth. zullen over- wegen, wat in deze ter verbetering kan gedaan worden. De Voorzitter schorst hierna de openbare vergadering, die overgaat in eene met gesloten deuren. Nadat de zitting weder openbaar is geworden, wordt deze door den Voorzitter gesloten. Bij het verzoek om subsidie enz is nevens de begrooting van ontvangsten en uitgaven door het Bestu r van de Ver- eeniging „De Ambachtsschooi voor Ter JJeuzen en omstreken" ook Sngezondeu eene memorie van toelich ing, van den vol genden inhoud Iu deu afgeloopen winter werd, op initiatief der ufdeeiing »Ter Neuzen" vau »V.olksonderwijs", in op-mbare vergade- ringea te dezer stede het ainbachtsonderwijs ter sprake ge- braclit. Aanleiding daartoe gaf het streven, dat zich op versehillende plaatsen openbaart, naar het verkrijgen van vakonderwijs, op zich zelf weder het gevolg van de zich b.ianbrekende erken- ning van het nut van dat onderwijs. Het gevoelen was op die vergaderingen vrij unaniem, dat vakonderwijs een eisch des lijds is, en dat Ter Neuzen in pogingen daartoe niet achter biijven mag. Under dieii drang heeft zich gevormd de voreeniging /,-De Ambachtsschooi voor Ter Neuzen en omstreken". Gevolg gevende aan een opdraeht der vereeniging tot het erlangeu der middelen om het doel dat zij zich steit te be- i reiken, veroorlooit het Bestuur zich, aan den Raad den ou- misbaren geldelijken steun te vragen. Bij dit verzoek is vooropgesteld, dat het hier geldt een voor doze gemeente van veel belang zijnde zaak. Men merke sieehts op, dat het ambueht alhier wordt nitgeoefeud o. a. door 19 patroons in het timmer-, 6 in het smids- en 13 in het schildervak, cm te besluiten tot het wenwhelijke van goede .opleiding tot dat vak. Auderdeels mag verwacht worden dat in Ter Neuzen. eene plaats met circa 10000 zielen, een niet minder ruimen blik zal bestaan op de behoefteu van het volk en de wijze van tegemoetkoming dauraan. dan in p aatsen van niet grooter beteekenis, als Middelharnis, Oud-Beieriand, Hulst, Goes, Zierikzee. enz., die op het bezit eener ambachtsschooi bogeri kunnen. De meeuing dat de ambachtsehool te Hulst zal voorzien in de behoefte van Ter Neuz.en, en alhier dus eene dergelijke school overbodig is, mist redelijken grond. Het is toch niet te verwuchten dat het JStal jongeliederi, thans bij de onderscheidene patroons in de leer de vrij hooge kosten zich getroosteu zullen om van de school te Hulst te proliteeren. Door deze school wordt de beoefening van het ambueht te dezer siede in geenen deele bevorderd. Wel is het denkbaar, dat door de meerderwaardiglieid der door die school gevormde ambachtslieden, een bestaansstrijd wordt in het leven geroepen die ten nadeele uitvallen moet van de ambachtslieden alhier. Maar dit pleit dan juist voor de nood- zakelijkheid van eene zeltde geiegenheid tot vakopleiding te Ter Neuzen. Uit deze beschouwing, hoezeer ze aantoont den gunnigen invloed van vakonderwijs moge tevens bljjken dat het nut daarvan zich binnen een kring beperkt, waarvan de grenzen bepaald worden door het financieel uereikbare. Een ambachts schooi te Ter Neuzen breidt dien kring uit. Ze vult, als het ware, met betrekking tot het westelijk deel van dit district de leemte aan. die ontstaat door de vestiging eener ambachts schooi in het oostelijk dee te Hulstof, met nog andere woo: den, beide scholen vullen elkander aan ten opzichte van de gansche streek. De vraaa ts onder de oogen gezien, welken omvang list schoolbezoek in den eersten tijd nemen zou. Hierin kwamen wij tot de volgende schatting Verwacht mag worden. dat de thans bij de versehillende hierboven reedsgenoemde patroons in de leer zijnde jonge- lieden 3S in getal tot de ambachtsschooi zullen wenschen toegelaten te worden. Verder blijkt uit een onderzoek, welwillend door de hoofden van scholen alhier ingesteld, dat daarenboven op een Z7till leerlingen dient gerekend te worden. Meer dan waarschijnlijk is het voorts, dat van de leerlingen op de vgkschool der //Vereenigde Handwerkslieden", lautste- lijk een 49tal bedragende, een deel naar de ambachtsschooi overgaan zal. Voegt men er eindelijk aan toe een 20tal leerlingen van de omliggende gemeenten, dan komt men tot eene sdiatting, die, ofschoon ze matig is, gegronde hoop doet voeden, dat de school levensvatbaarheid hebben zal. Het spreekt echter wel van zelf, dat die schatting reeds hierorn niet juist is, dat ze den toestand van het oogenblik tot gemiddelden maalstaf heeft. Het ligt namelijk in de rede, dat de behoefte stijgen zal, naarmate belanghebbenden het nut van vakonderwijs leeren inzien. Wanneer door der zake kundigen de noodzakelijkheid van dot onderwijs wordt erkend, dan slnit dit volstrekt niet in ©ene erkenning door de onmiddellijke belanghebbenden. Dezen d. z. in casu de ouders of verzorgers van kinde ren, die het ambacht moeten leeren zullen omgekeerd, dikwerf zelf eerst van het nut moeten doordrongen worden voural waar het hun, bij de keus tusschen ambachtsschooi of bijv. timmermanswerkplaats, op eenig direct geldelijk belang komt te staaii. Wat de mate van belangstelling betreft, die het doel der verfieniging bij de in'gezetenen. niet alleen van hier maar ook van elders geniet, moge dierien, dat reeds een 200tal personen zijn toegetreden als lid, donateur of begunstiger. Het vooruitzicht is er, naar wij meenen, dat de toetreding nog belangrijk stijgen zal, zoo'wel door de meerdere po- pulurit-it, die de zaak allengs ondervindt, als tengevolge van wantrouwen of twijfei, die gaandeweg gebroken wordt bij degenen, die meenen dat de teekenschool der .Vereenigde Handwerkslieden" de totstandkoming der ambachtsschooi in den weg staat. Uit het vorenstaande moge blijken i at sr reden van be staan is voor eene ambachtsschooi alhieren dat een voornaam belang voor onze gemeente daaraan gepaard gaat. Dit laatste werd nog niet van de materieele zijde bezien. Doch het mag in het licht worden gesteld dat de vest ging van leeraren nieuwe draagkracht medebrengt en allerhande directe slpdeiijke voordeelen voor de gemsente het gevolg zijn van het verblijf niet alieen van genoemd personeel maar ook van de leerlingen. Wat het gebouw zelf aangaat, het Bestuur zou dit wenschen te plaatsen op militairen landsgrond binnen bastion 8 dezer vesting. Ujt bereids ingewonnen information blijkt, dat de Minister van Oorlog een aanvraag, om een gedeelte van dien grond in trfphcht of huur te verkrijgen, ernstig iu overweging nemen zal De kosten van het gebouw, zoomede van eenige verbetering van bet bouwterrein, worden glob»al geraamd op hoogstens 22000. S De vereeniging z et geen mogelijkheid, de beschikking over dat bedrag te eriangen zonder de tusschenkomst der ge- meeritehiiishouding. Zij vestigt derlialve haar hoop hierop, dat de Raad bereid bevoriden zal worden om, ten haren behoeve, eeoe geldleening te stuiten tot dat bedrag. Vergadering van V'rijdag 23 Juni. Afweztg de heer P. van Tatenhove. Na lezing en goedkeuring der uotulen werd, na mede- deefing van ingekomen stukkefi, op het bezwaarschrift van C. 't Gilde Jr., tegen zijnen aanslag op het yergun- uingsrecht, afwijzend hesch'ikt. Nadat de Vooi-zitter het nut dier vereeniging in het licht had gesteld, werd aan de vereeniging Zeeland eene jaarlijksche subsidie van 10 toegekend. Met algemeene stem men werd besloten evenals andere jaren bij de a. s. jaarmarltt de gewone premien uit te loveu. In de commissie voor de jaarmarltt werden be- noemd de heeren tot voorzitter F. de Ruijter, tot diens plaajsvervanger K. de Kraker, en tot leden Jacs. de.Regt eh |hdr. de Kraker, terwijl tot hunne plaatsvervangers werden aangewezen M. Dekker en Jan Verpoorte. OVereenkomstig het voorstel vervat in het verzoek van de onderwijzeres, inej. C Wiliemsen, werd besloten haai| saiaris gedurende den haar verieenden verloftijd, van 3,J maand in te honden en heschikbaar te stellen voor haar vervangster mej. C. KnijfT. Alsnu stelde de Voorzitter aan de orde de benoeming van een President voor het Algemeen Burgerlijk Arm- bestpur, vvegens periodieke aftreding van den heer W. de Mul. Genoemde heer werd met algemeene stemmen herkozen, doch bedankte Daarna werden achtereen- volgens benoemd de heeren F. de Ruijter, L. J. Geelboedt, U. de Jonge en J. van de Ree, die alien dadelijk be- dankten. Bij de stemming die nu volgde werd gekozen de heer P. van Tatenhove, waarvan wordt verwacht dat hij eveneens zal bedanken, volgt dit, en erzijn reden omaan te nempn dat dit het" geval zijn zal, dan zijn er nog 2 iederi van den Raad ol' misschien 3 waarmee men het kan probeeren. Bedanken ook deze, dan ont staat: er eene kwestie waarvan de oplo.ssing met belang- sjelling kon worden tegemoet gezien, daar de wet voor- schrijft dat de president van dat bestuur moet zijn lid van den Raad. Tot lid van dat bestuur werd benoemd de heer A. den Decker. Dit was de 18e stemming. De keien, dit jaar na van wege de gemeente uitge- voerd'e bestratingswerken overschietende, zullen na atrek van 5 a 600 stuks worden verkocht, terwijl de hoeveel- heid keien die de gemeente aan zich houdt, vermoede- lijk zullen gebruikt worden tot verbreeding en verster- king van de gemeentegoot, langs de openbare school en' particuiiere erven in de Veerstraat. Ter 1%'euzen. Iluweiijks-aangiften. 22 Juni. Wil- iem van Doeselaar, oud 27 j., jm. en Maria van Maele, oud 26 j., jd Adriaan Veistraten, oud 33 j jm. en .lacomina Dieleman, oud 33 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 21 Juni. Pieter Pijpelinb, oud 22 j., jm. en Maria Zegers, oud 23 j., jd. Geboorten. 19 Juni. Jules Peter, z. van Arie Augusti- nus van Driel en van Clfemence Breijaert. 21 Juni. Johan Abraham, z. van Jozias Abraham Tavenier en van Maria Anna Maarleveld. 23 Juni. Catharina Jo- ziua, d. van Jan Kruijsse en van Maria Elizabeth de Bree. 24 Juni Willem Frederik, z. van Abraham Kaijser en van Fran^-oise van Doeselaar. Overlijden. 20 Juni. Neeltje Scheele, oud 69 j echtg. van Jojakim van der Weile. Suzanna Dieleman, oud 58 j., wed. van Anthonie Reigel. Sophia Verlinde, oud 75 j., echtg. van Dirk de Witte. Hoewaclit. Overlijden. 4Jnni. Bertha Clemence de Schepper, ond 2 j., d. van Alphonsius Adolphus en van Ffdelia Rombaut. 8 Juni. Mangaieta Maria van Rattingen, oud 4 m., d. van Judocus Gerardus en van Melania Raes.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1906 | | pagina 2