Telegrafische berichten. BURG ER LUKE STAND. Handelsberichtsn. - Zaterdag vertrok het stoomschip Nieuw Amsterdam van Rotterdam naar Amerika met 1597 passagiers. Zaterdag was een ,/Engelsch zeeman" te Rotterdam op het veerbootje Padong en zag zijn sehip de Rijnhaven uitstoomen om naar zee te vertrekken. Plotseling sprong hij in de Maas om naar het schip te zwemmen. Hij zou zeker verdronken zijn indien een vletterman hem niet had gered. Hij scheen met zijne redding nog niet eens ingenomen, want hij stelde zich zoo razend aan, dat de politie op den wal te hulp moest komen om hem tot bedaren te breng-en. Aan den overweg nabij Montfoort is Zater- dagochtend de voerman M van Daalen, doordat hij, den weg nog willende overloopen, struikel- de, zoodanig door de tram aangereden, dat hij kort daarna aan de bekomen wonden is over- leden. Te Vlokhoven, onder Woensel, hebben vier kerels een niet al te snugger meisje, dat op 't land aan 't werk was, mishandeld en ge- heel on%leed en daarop haar kleeren meege- nomen. De rijkspolitie onderzoekt de zaak. Diefstal in 't groot. Donderdagmorgen ontdekte een politieagent aan de Parkhaven te Rotterdam drie mannen, die bezig waren nit een roeiboot zakken suiker te lossen. Op zijn komst ging een hunner op de vlucht, terwijl de anderen v. d. L. en v. d. S. op het politie- bureau aan de Nassaukade werden in bewaring gesteld, waar later ook de zoon v. d. L. werd heengebracht. De 22 balen suiker waren afkomstig van het stoomschip /Carlos" liggende aan de Nassaukade. Het drietal moet ten laatste verklaard hebben de suiker des nachts te twaalf uur gekocht te hebben van den machinist van het stoomschip //Carlos". De 72jarige M. K., eenige bewoner van de afgelegen staande woning,/Het Mollenhol" te Rhoon. werd in den afgeloopen nacht, om- streeks 1 l/a ure, gewekt door twee personen, die door verbreking van een raam, zich den toegang tot zijn slaapvertrek verschaft hadden. Volgens K.'s verklaring, moest hij toezien, dat kasten en laden werden overhoop gehaald. daarbij werd echter geen geld, waarom het te bleek, gevonden. Door mishandeling en be- dreiging met een mes trachtte men de man te dwingen de bergplaats van zijn geld aan te wijzen. doch daaraan werd door K. niet voldaan. Van bed gelicht, werd zijne slaapplaats geheel uitgehaald, doch daarbij ook geen doel bereikt. Ontvreemd werden pl.m. vier gulden, een nik- kelen horloge, twee sleutels en ruirn twintig eieren. Ointrent de inbrekers kon K, weinig meer opgeven, dan dat het twee kerels waren, een van flinke lengte, de andere middelmatig van gestalte, met donker uiterlijk en zwarten knevel. De politie heeft de zaak in onderzoek. In een sloot langs den Wollenfoppenweg te Zevenhuizen werd Donderdagmiddag het lijk gevonden van een hier onbekend, net gekleed heer, ongeveer 60 jaar oud, in de rechterhand een met nog 3 patronen geladen revolver hou- dende en aan beide zijden van het hoofd schot- wonden. Op het lijk werd gevonden een portemonnaie, inhoudende 2.35 Holl. geld en ruirn 20 Duitsch geld, voorts 3 zakdoeken, alle gemerkt M., een snuifdoosje, twee mesjes, ring met sleuteltjes, potlood en penhouder en eenige losse revolver patronen. Het lijk werd onder politietoezicht vervoerd naar het lijkenhuis op de algemeene begraaf- plaats alhi er. Onlangs werd bij Deventer een buitenmeisje door een militair aangerand. Hiervan werd verdacht een huzaar, die met het meisje gecon- tronteerd zou worden. Ten geleide werd een korperaal der huzaren aangewezen. Bij het slachtoffer gekomen, wees dit echter niet den huzaar, maar den geleidenden korporaal als haar aanvaller aan. De korporaal was toeval- lig als geleider aangewezen en liep zoo leelijk in de val. I it Parijs schrijft men aan de N. Ct. Dezer dagen op de Place de l'Etoile wande- lende, werd mijn aandacht getrokken door een Johannes de Dooperfiguur, die allervreemst af- stak tegen de luchtig Fransche voorbijgangers en ook niet naliet de aandacht te trekken. In een witte tunica, een pastoralen staf in de hand, barrevoets en blootshoofds en met baard en haren van schrikwekkende afmetingen leek hij zoo uit de woestijn te zijn gestapt. Wei eens vage geruchten vernomen hebbende van een ietwat vreemdsoortigen landgenoot Meva-Salomonson, stapte ik op den „wilde" toe en vroeg hem, of hij Hollander was. Inder- daad bleek hij de heer Salomonson te zijn, die zich reeds in Nederland bekend maakte door zijn verwoede propanda tegen alcohol, vleesch en vooral tegen het zout. Het zout noemde hij toen eens de kern der sociale questievan zout komt ziekte, drankzuchtzooals in een propagandaboekje, dat hij nu verkoopt, met groote letters in vier talen staatLe sel est le diable. Inmiddels hadden wij al pratend opwandelende heel wat bekijks. De heer Salomonson, oud- consul van Belgie in Nederlandsch-Indie, thans onder den naam Meva propagandist, hoofd en stfc,liter der Meva-secte en apostel eener natuur- lijke levenswijze, vertelde, dat hij geruimen tijd in Italie had gewoond en daar reeds eenige volgelingen bezat, en nu door Zuid-Frankrijk naar Parijs was gekomen om door zijn per- soonlijk voorbeeld de menschen te overtuigen. Tkans word ik uitgelachen, zeide hij, maar over enkele jaren zal ik duizenden volgelingen hebben iets wat de eentonigheid der tegen- woordige heerenkleeding zeker wat zal verbreken Bijzonder gebeten bleek deze Nederlandsche natuurmensch ook op melk, boter en eieren, welke hij, als zijnde afkomstig van het dier (die produdten n.l.), diep verafschuwde en bron- nen van ziekte en verderf noemde Binnenkort zou hij naar Londen oversteken blijkbaar waren de Franschen niet erg vatbaar. Hij verkoopt brochuretjes met allerlei vreemde aforismen en raadgevingen in Fransch, Itali- aansch, Engelsch en Duitsch en vele portretten van hemzelf. Wij dachten zoo bij ons zelf als dat nu de ideale toekomstmensch is, dan hebben wij nog een verren weg af te leggen. De Amerikaansche luchtvaarder Lincoln Deachey, deed Donderdag te Washington een opstijging met zijn bestuurbaren luchtbal. Hij vertrok van een punt, 4 mijlen ten zuiden van Washington en stuurde naar die stad, waar hij nederdaalde in de tuinen van het Witte Huis. Daarna vertrok hij weer en richtte zich naar het Kapitool, waar hij op de hoogte van 300 voet, twee maal omheen draaide. Toen stuurde hij naar het gedenkteeken van Washington, waar hij herhaaldelijk om heen draaide en keerde ten slotte naar zijn vertrek- punt terug, na het evenwicht en de bestuur- baarheid van zijn toestel bewezen te hebben. Door een appel heeft, zooals het journal des Debats verhaalt, een Fransch gendarm laatst op origineele wijze een inbreker ontdekt. On langs doorsnuffelden inbrekers de woning eener dame in Fismes, depart. Marne, en namen alles wat los en vast was mede. De gendarm, die met het gebeurde was belast, doorzocht het huis tot in den donkersten hoek en ontdekte bij deze gelegenheid een maud appels. Werktuigelijk liet hij de vruchten de vingers glijden en vond bij dit werk een appel, waar- op de sporen van menschentanden te zien waren. De nog versche tandsporen verrieden een zeer gehavend en heel eigenaardig gebit. De gen darm stak den appel in den zak en ging toen weg. Den volgenden dag zou hij in het dorp, in de buurt van Fismes, twee landloopers, die weinig vertrouwen wekten. Hij vroeg waar ze vandaan kwamen en waar ze heengingen en bood hun een appel aan. Nauwelijks had een hunner in den appel ge beten, of de gendarm trok hem de vrucht uit den mond om ze te vergelijken met dien, wel- ken hij uit het bewuste huis had meegenomen. Er was een treffende overeenkomst tusschen de beide bijtsporen. Voor de landlooper nog van zijn schrik was bekomen, was hij reeds beetgepakt en zijn kameraad met hem. De appel had werkelijk den inbreker van Fismes geopenbaard. Men moet eerbied hebben voor den speurneus van den gendarm. De heeren inbrekers zullen echter wel in 't vervolg alle fruitmandjes voorbijgaan. 's Graveuliage, 18 Juni. Bij Kon. besluit is benoemd tot ridder in de Oranje Nassau Orde de heer J. E. Callenfels, geneeskundige te Hulst. ""FOR RESPONDENT! E. Bij nadere informatie is ons gebleken dat het bericht omtrent den wederrechtelijk naar den Bontepolder vervoerden balk, voorkomende in ons nummer van j.l. Donderdag, onjuist was, voor zoover dit vermeldde dat de balk van het station was weggehaald. Een verkeerd begrip omtrent de mededeeling dat de balk van het stationsterrein afkomstig was, leidde tot die onjuistheid. Of voor het overige kwade of goede trouw in het spel was, zal eventueel de rechter later wel hebben te beslissen. Er bestaan naar wij bemerkten daaromtrentversehillendelezingen. Wat voorts de vraag betreft door den heer Scheele in ons vorig nummer gedaan, omtrent het recht der politie, dat kunnen wij niet be- oordeelen, maar wel is het bekend dat het recht der politie ver strekt. Dat B. het aan zijn zorg toevertrouwde paard en voertuig aan vreem- den moest overlaten, komt ons ook vreemd voor en was o. i. niet noodig, maar de vraag is ge- wettigd, of hij aan de politie bekend maakte, dat deze op dat oogenblik onder zijne zorg stonden. Had hij dat bekend gemaakt dan zou de politie de zorg daarvoor op zich hebben moeten nemen, toen zij B. de mogelijkheid benam daar zelf voor te zorgen. Red. POLITIE. Aan het bureau van politie is als gevonden gedeponeerd een werkmandje. Rechthebbende vervoegen zich aldaar. Z E E T IJ D 1 N G E N. Van 15 tot en met 17 Juni. s a v Gent Van 15 tot en met 16 Juni werden langs de Oost- sluizen alhier 88 biunenvaartuigen op- en 36 afge- schutdoor de VVestsl. 10 op- eu 7 afgeschut. Positie der stoomscheiten. Rotterdam, 18 Juni. Binnenl. Granen. Bij matigen aanvoer was de stemming prijshoudend. Bruineboonen en erwten waren gevraagd. Men noteertPuike Zeeuwsche Tarwe per hec.tol. 7,50 a 8,— mindere en goede f 6,80 a j 7,20 Tarwe per 100 kilo f 8,50 a 9,50 Rogge per hectol. f 5,a/5,75; Wintergerst f 4,80 a f 5,30 Gerst per 100 kilo 7,75 a f 8,Haver 7,75 a 8,25 Haver per hectol. 3,50 5 4,10; Witteboonen f 13,-— a f 16,50; Bruineboonen 8,— a 11,— Kookerwten f 9,a f 10,;Kanarie- zaad 9,a 9lj2 per hectol. en f 13a f 131 /3 per 100 kilo, B u i t e n 1. Granen. Tarwe per 2400 kilo 195 it 210 Rogge per 2100 kilo 142 a f 148 Gerst Zwarte Zee 122 a 124 Amerik. Mais f 118 a 122 per 2000 kilo; Haver 7,75 it 8,per 100 kilo. M e e 1. Prima inlandsch 11,a f 12,25 le soort 10,25 a f 10,75 Zeeuwsche Tarwe- bloem f 11,50 a 12,75 prima Belgisch 11,50 a 12,50; le soort f 10,25 a f 11,le soort Fransch 10,25 a 10,75 extra puik Hong. f 14,25 a f 16,prima Amerik. 12,a 13,le soort /ll,a f 11,75 2e soort f 10,a 10,75 Inl. en Duitsche Roggebloem 10,75 a 11,50 per 100 kilo netto. R u n d e r p r ij z e n 52 a 72 Stieren 48 a 56Kalveren 70 a 100Varkens 40 a 48 cent per half kilo. Melkkoeien f 140 a 275 Kalfkoeien f 185 a f 290 Stieren 65 a 180 Vaarzen 60 a 120 Pinken 45 a 90 nuchtere- kalveren 10 a 15 Vette kalveren 45 a 80 Biggen f 7,a 13 alles per stuk. A a r d a p p e 1 e n. Puike soorten tot hooge prijzen Zeeuwsche Eigenheimers f 5,— a f 6,— mindere soorten 2,a f 2,50 Duitsche rooden goede 3,20 a j 3,40 per mnd- TTer *ruien. Huwelijks-aangiften. 15 Juni. Pieter de Mul, oud 25 j. jm., en Janna van de Wege, oud 25 j., jd. Cornelis Michielsen, oud 22 j. jm. en Catharina de Kraker, oud 21 j jd. Hawelijks-voltrekkingen. 14 Juni. Abraham van der Beek, oud 26 j., jm. en Aagje Ollebek, oud 20 j., jd. Hendrik Versluijs, oud 26 j., jm. en Anna Johanna Meeusen, oud 25 j., jd. Geboorten. 11 Juni. Prientje, d. van Izaak Nortier en van Adriana Moens. 12 Juni. Pieter Johannes, z. van Jan Daniel van de Wege en van Serafina Johanna van Driessen. 13 Juni. Krijn, z van Krijna Tanneke Rouw. 15 Juni. Theodorus Adrianus, z. van Adrian us Jjhannes Wolfgang en van Amelia Dorothea Gijsel. Overlijden. li Juni. Sies Los, oud 75 j., echtg. van Gerardina Willielmina Slagmolen. 15 Juni. Janneke Sara van Gelderen, oud 47 j., echtg. van Marinus Jan van Damme. Axel. Huwelijks-aangiften. 8 Juni. Francois Die- leman, oud 28 j., jm. en Francoise Schuitvlot, oud 24 j., jd. Cornelis Jan van de Velde, oud 24 j., jm. en Elisabeth Wolfert, oud 27 j., jd. 12 Juni. Hippolitus Willebrordus de Moor (van Zaamslag), oud 35 j., jm. en Celestina Virginia Juliana Amelia de Vlees.schauwer, oud 29 j., wed. 15 Mei. Leo Hemelaar, oud 31 j.,jm. en Joanna Maria Claessens, oud 32 jjd. Jacobus Daniel van Drongelen, oud 25 j., jm. en Elisabeth van Doeselaar, oud 23 j., jd. Jacobus Dieleman, oud 18 j., jm. en Levina Jansen, oud 20 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 7 Juni. Leandre van Rumste, oud 26 j., jm. en Maria Jozephina Lippens, oud 23 j., jd. Ferdinandus van Aerde (van Ter Neuzen), oud 32 j., jm. en Mathilde Franciesca Regina van Hecke, oud 26 j., jd. Geboorten. 2 Juni. Jacobus Marcus, z. van Frederik Bareman en van Neeltje Dieleman. 4 Juni. Levina Maria, d. van Gerardus Wijna en van Dina Wolse. 6 Juni. Cornelia Nathalia, d. van Charles Louis van Pienbroek en van Coleta Maria van Pottelberge. Ma deline Maria Louisa, d. van Eduardus van de Casteel en van Maria Margaretha van Daele. 7 Juni. Antje, d. van Cornelis Balkenende en van Pieternella Heijns- dijk. 12 Juni. Neeltje Jacomina, d. van Jozias Hame- link en van Maria de Jonge. Jan, z. Izaiik Meesen en van Wilhelma Bakker. 13 Juni. Adriana, d. van Abraham Dieleman en van Elisabeth Jansen. 15 Juni. Jan, z. van Maarten van Dixhoorn en van Neeltje Dieleman. Overlijden. 6 Juni. Johannes Eekman van Veer- degem, oud 88 j., echtg. van Maria Elisabeth Peeters. 10 Juni. Pieter Cornelis van den Broeke, oud 46 j., echtg. van Willielmina Lansen. 11 Juni Jacobus Marcus Bareman, oud 9 d., z. ran Frederik en van Neeltje Dieleman. Honore Bracke, oud 13 d., z. van Alphonsius en van Leonia Maria Ongenae. Sioeli. Huwelijks-voltrekkingen. 14 Juni. Karel Hamelink, oud 21 j., jm. en Pleuntje Jansen, oud 20j., jd. Pieter Meertens, oud 26 j., jd. en Helena Kolijn, oud 21 j., jd. Cornelis Jacobus Roose, oud 24 j., jm. en Janna Herrebout, oud 23 j jd. Daniel Jacobus Jurrij, oud 23 j., jm. en Johanna Adriana Nederhand, oud 22 j., jd. Geboorten 8 Juni. Cornelia, d. van Pieter Kolijn en van Jacoba Johanna Oppeneer. 11 Juni. Pieternella, d. van Abraham de Feijter en van Catharina Meertens. 12 Juni. Jacoba Helena, d. van Cornelis de Fouw en van Cornelia Pladdet. Jan, z. van Francois de Blaeij en van Geertruida Zempe. 12 Juni. Catharina, d. van Adriaan de Zwarte en van Berbera Sol. Overlijden. 11 Juni. Jan de Jonge, oud 44 j., echtg. van Franjoise Tavenier. Jacobus Pieter Dieleman, oud 19 weken, z. van Pieter eu van Janneke Zegers. 12Juni. Louis van Tatenhove, oud 67 j., weduwn van Adriana Dieleman. Jan Pladdet, oud 2 mz. van Jasper en van Cornelia van Hoorn. Hontenisse. Huwelijks-aangiften. 15 Juni. Pieter Millenaar, oud 34 j weduwn.en MuriaSusanna Platteeuw, oud 42 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 9 Juni Pieter Francies Compiet, oud 31 j jm. en Maria de Bakker, oud 33 j., jd. Geboorten. 4 Juni« Emere Seraphinus, z. van Petrus Moorthamer en van Angelina van Mol. 7 Juni. An gela Paulina, d. van Charles Ludovicus Franssens en van Anna Catharina Tieleman. 8 Juni. Louisa, d. van Ludovicus Josephus Kips en van Appoloriia Baart. Overlijden. Josephus Ludovicus de Cuijper, oud 3 m z. van Hyppolitus en van Maria Louisa Baart. Lodewijk Perdaan, oud 37 j., echtg. van Louisa Catharina Burin. 12 Juni. Jacoba Verstraten, oud 56 j., echtg. van Pieter van Arenthals. •ins van Kent. Hawelijks-voltrekkingen. 2 Juni. Victor Ferdinand van der Steen, oud 22 j., jm. en Eugenia Stoiferis, oud 28 j., jd. 9 Juni. Henricus Dierickx, oud 27 j., jm. en Alma Maria D'haene, oud 23 j., jd. Geboorten. 11 Juni. Willem Frederik, z. Emma Maria Constantia Dootjes. Overlijden. 6 Juni. Adolf Stefanus van der Steen, oud 3 j., z. van Jan Baptist en van Elonie Josephine Victorine Troch. S'. Janafeen. Huwelijks-aangiften. 1 Juni. Ca- rolus Ludovicus Vercauteren, oud 29 j., jm. en Maria Clotilde van Acker, oud 28 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 5 Juni. Aloysius van Houte, oud 30 j., jm. en Maria Theresia Brevaert, oud24j ,jd. Geboorten. 5 Juni. Anna Maria Margaretha, d. van Carolus Baromeus de Potter en van Maria Emelia de Schreuner. 7 Juni. Maria Louisa, d. van Emilus Mels en van Prudentia de Block. Johannes Jacobus Arthur en Edgar Willem Ludovicus, zonen van Pieter Johannes van Dorsselaer en van Eulalie Maria d'Hooge. 11 Juni. Maria, d. van Eduardus Francies Ringoot en van Johanna llaulez. Overlijden. 2 Juni. Paulus Petrus Aper, oud 3 m., z van Petrus Antonius en van Maria Louisa de Block. Virgenie Uijtdragers, oud 66 j., echtg. van Aloysius Schuerman. 4 Juni. Amelia Maria Strobbe, oud 8 d., d. van Eduardus en van Maria Franciesca de Bot. 9 Juni. August Vonck, oud 6 m., z. van Pieter Francies en van Maria Seghers. 13 Juni. Maria Louisa Mels, oud 6 d., d. van Emilius en van Prudentia de Block. Overslajf Huwelijks-aangiften. 15 Juni. Cerilus Pollet, oud 22 j., jm. en Mathilda de Coninck, oud 25 j., jd. Geboorten. 12 Juni. Irma Agnes, d. van Domien Augustien van Mele en van Prudentia de Caluwd. Westriorpe, Huwelijks-aangiften. 2 Juni. Jo hannes Selis, oud 28 j., jm. en Seraphina Francisca van Troost, oud 24 j., jd. Geboorten. 13 Juni Louis Benoit, z. van Emilius Franciscus Josephus Depaepe en van Anna Romanie Haeck (wonende te Antwerpen). 14 Juni. Andre, z. van Eduardus Thomas en van Anna Cornelia van Waes. Overlijden. 2 Juni. Petrus de Poorter, oud 3 j., z. van Angelus en van Pharailde Criel. 3 Juni. Amarensje van der Reyden, oud 2 j., (wonende te Dordrecht) d. van Jan Willem Isaac en van Maria Johanna Bognarts. Xaamnlag-. Huwelijks-aangiften. 14 Juni. Hen drik Jan Dieleman, oud 26 j jm. en Huigje Pieternella Bruijnzeel, oud 22 j., jd. Levinus Dieleman (van Axel), oud 21 j., jm. en Alida Penne* oud 21 j,. jd. Huwelijks-voltrekkingen. 14 Juni. Pieter Verstraten, oud 24 j., jm. en Maria Jacomintje Dieleman (van Stoppeldijk), oud 21 j jd. Cornelis van Wijk. oud 5» j., iin. en Krijna Jansen, oud 41 j., jd. (ieboorten. 5 Juni. Catharina Janna, d. van Guillaam Dees en van Paulina Riemens. Maria Alberta, d. van Petrus van den Bergen en Maria Alberta Martens 8 Juni. Rosalia Francoise, d. van Johannes Jacobus Riddering en van Janneke Gaasierland. Frayoise d. van Abraham Oppeneer en van Sara Maria van der Hooft. 12 Juni. Suzanna, d. van Maarten van Kerk- voort en van Elisabeth de Ridder. Overlijden. 6 Juni. Johannes Pieter van de Veke, oud 64 j., echtg. van Christina Geelhoedt. Jacobus Buijze, oud 6 m., z. van Jan (overl.) en van Cornelia Maria Dees. Pieternella de Vos, oud 61 j., echtg. van Cornelis Stoffels. 12 Juni. Marinus Scheele, oud 50j., echtg. van Adriana Everse. Kuiditnrpe. Huwelijks-aangiften. 12 Juni. Au gustus van Himme (van Wachtebeke) oud 48 j jm. en Florentia Maria van Waes, oud 42 j., wed. (van Joannes Franciscus Dierick). Overlijden. 6 Juni. Elza Maria Verschelden, oud 2 m., d. van Theophilus en van Maria Theresia de Neve. 3 "S VLAG. NAAM. ML Van en naar. Lading 1'oor Ter Keuzen i 15 Eng. s.s. Federation 2232 Goole kolen idem Hailing 2199 Londen stnkg. Eng. sch. Vi8cen 532 Charlestone pijpaarde 16 Eng. s.s. Zephyr 606 Londen ledig idem Emerald 2/82 New-Castle ijzer 17 idem Ann Webster 2241 Londen stukg. Van Ter Memen 15 Duits. s.s. Lucida 4181 Grimsby ledig Belg. s.s. Flandria 1248 Middlesbro idem 16 Eng. s.s. River Lagan 2272 Londen stukg. idem Federation 2232 Calais ledig idem Zephyr 606 Londen macud. Voor 15 Noor. s.s. Gangeren 1019 Rochester ledig Deen. s.s. Kallundborg 4281 Hepola hout idem Frisia 4812 Riga idem Eng. s.s. Ralp Creyke 1796 Goole stukg. idem Argijle 3553 Hull idem idem Flaijer 1526 Goole kolen Eng. barge Lord Nelson 223 Londen saltkok. Deen. s.s. Tuborg 4752 Riga hout 16 Rus. s.s. Kailand 2537 Windau idem Deen. s.s. Energie 2937 Pome idem Eng. s.s. Demetian 3136 Pomaron minerie 17 idem Ousel 3633 Liverpool stukg. idem Gathorno 3248 Riga k. vl. idem Sea Serpent 2554 Londen stukg. Van Gent 15 Rus. s.s. Helios 5007 Antwerpen ledig 16 Deen. s.s. Angantyn 3621 Pilau phosph. Eng. s.s. Sea Gull 2762 Londen stukg. Zweed. s.s. Saga 4301 Bleyth ledig Noor. s.s. Nordlyset 1344 Alloa idem Duits. s.s. Hercules 3556 Antwerpen idem 17 Eng. s.s. Rouan 3390 Lei th stukg. Zweed s.s. Uno 1535 Stolpemunde phosph. Duits. s s. Italia 2469 btettm idem Deen. s.s. Hamlet 3254 W.Harllep. ledig Eng. s.s. Ralp Creyke 1796 Goole stukg. Noor. s.s. Gangeren 1019 Londen macad. Eng. s.s. Flaijer 1526 idem ledig Van Selzaetei 15 Eng. s.s. Commercial 321 Silverstown ledig s.s. HENRY in lading te New-Castle on Tjne voor Kroonstadt s.s. GUI DO van Jacobsiait naar West-Hartlepaol passeerde 17 dezer Elaentur. s.s. HARALD met schade te Christiansaud. s.s. JENNY in lossing te Grimsby. s.s. RICHARD vertrekt morgen van Hull naar Kroonstadt.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1906 | | pagina 3