Telegrafische berichten. BUBGERL1JKE STAND. Handelsberichten. Hoogwatergetij te Ter Neuzen. De dankbaarheid van een inwoner van Middelburg. Advertentien. 's Gravenhage, 21 Mei. In yerband met loopende geruchten zijn wij gemachtigd mede te deelen dat den Minister van Kolonien hoe- genaamd niets bekend is van eene ontslag- aanvrage van den Gouverneur-Generaal Van Heutz, dus ook noch van inwilliging daarvan of van het aanbod van het ambt aan een ander. Tweede Kamer. Arbeidscontract. Na langdurige discussie is overeenkomstig het Re- geeringsvoorstel bepaald dat bij stukloon de voorloopige wekelijksche afrekening niet minder mag bedragen dan drie vierden van het ge- bruikelijke weekloon. Indisch Regeerings-telegram. In het land- schap Doeri, op Celebes, is de rotsstelling Bonto- Bato na een hardnekkige verdediging genomen. Omtrent de geleden verliezen is enkel gemeld het sneuvelen van een Europeeschen sergeant, en de verwonding van twee officieren (luitenants M. J. Berckenhoff en C. T. J. Pape, beiden licht gewond) en vier Europeesche militairen beneden dien rang. Gemeenteraad van Ten Meuzen, Rotterdam, 21 Mei. Binnenl. Granen. De aanvoer bestond hoofdzakelijk ait Tarwe en eenige partijtjes Rogge en Haver, benevens Broine boonen en Erwten. Men uoteerlPnike Zeeuwsche Tarwe per hectol. 7,25 7,50mindere en goede 6,50 a 7,Tarwe per 100 kilo 8, a 9,20Rogge per hectol. 5,25 k 5,75 Wintergerst 4,80 a 5,30 Chevalier 5,80 a /6,—Gerst per 100 K.G. /7,50 a /8,— Haver f 8,a 9,Haver per hectol. lange 3,75 a f 4,75 dikke J 4,70 a f 5,Paardenboonen /7,90a/8,Witteboonen/ll,a /IS,50 Bruine boonen 8,h /9 ,75Kookerwten f 9,9,50 Kanariezaad f 9,a f 10, per H. L. en IS,— a 13,50 per 100 kilo. Buiten 1. Granen. Tarwe per 2400 kilo 190 h/ 200 Rogge per 2100 kilo 145 a 150 j Gerst 128 k 130 Amerik. Mais 120 h f 125 per 2000 kilo; Haver f 7,50 a 7,80 per 100 kilo. Me el. Prima inlandsch 11,a/12,25; le kwal. f 10,25 h f 10,75; Zeeuwsche Tarwe- bloem 11,75 a 12,50 Prima Belgisch /11,50 a 12,50 le soort 10,25 a 11,le soort Eransch 10,25 h 10,70; extra puik Hong. f 14,25 a f 16,prima Amerik. patent 12, 13,— le soort 11,— a 11,75; 2e soort Bakers 10,a 10,75 Inl. en Duit- sche Roggebloem 10,75 a 11,50 per 100 kilo netto. Runderprijzen 50&72; Stieren 42 a 56; Kalveren 65 90; Schapen 45 65 Varkens 42 h 52 cent, alles per kilo. Melkkoeien 125 a 265 Kalfkoeien 165 300 Vaarzen 70 a 160 Stieren 110 a 240; Pinken 45 h f 95 Vette kalveren 40 h 80 nnchtere 6,— f 14 Fokkalveren 18 a 20 Biggen 6,— h 15, alles per stuk. Aardappelen. Brielsche kralen f 4,50 5,Zeeuwsche Eigenheimers f 4,50 a 5,50Friesche blauwen 4,25 a 4,75 Zeeuwsche blauwen 2,50 a 2,75 Geldersche 3,25 a 3,50 Duitsche rooden 2,25 a 2,60, alles per mud. Maltha 10 a 14 cent per kilo. Boterprijzen in vaten gemiddeld f 48 en slukken van een half kilo 65 h 67^ cent. Zoetemelkeche Ka&s /24 it 28 per 50 kilo. Zeeuwache eieren f 3,a 3,20 per 100. Buitenl. 2,60. Vlas Wit Zeenwsch /l,85h /2,10; Blauw Hollandsch 1,70 k 2,10Gron. 1,75 a 2,10 per steen. Karwijzaad f 13 ,s/g a 13 7/g per 50 kilo. Amerik. Petroleum in houten vaten per 100 kilo in consumptie f 10,80 11,— en 71/2 8 cent per kau. Java-koffie in balen gewone soorten aanbestedingen. Op Woensdag 6 Juni, des voormiddags 11 ure, aan het gebouw van het provinciaal bestunr te Middelbiirg van Het onder profiel brengen van het weste- lijk sluisplateau met bijkomende werkzaam- eden op de sluisterreinen te Hansweert, behoorende tot de werken door het kanaal van Zuid-Beveland. (Raming 3500). Op Woensdag 13 Juni, ter plaatse en uur voren, van Het verrichten van bestratingen op den Rijks grooten weg der le klasse no. 3 op Zuid-Beveland. (Raming 900). Het bouwen van een basaltmuur langs de Westzijde van den westelijken kanaal- arm te Ter Neuzen. (Raming 5400). als I. II. 32L/2 en dito Santos 257s 0604 Per kilo. Beetwortelauiker 96/8- TEEHANDEL IN BELGIE. Ziehier de prijzen van het vee gedurende de afgeloopene week: stieren 77 tot 88 c., ossen 85 tot 95, koeien 75 tot 85, vaarzen 85 tot 95, alles per kilo en op voetvette varkens 97 c. tot 1 fr. 12. ZEETIJDINGEN. Van 18 tot en met 20 Mei. Oostsluizen alhier 61 binnenvaartuigen op- en 39 afgeschut; door de Westsl. 10 op- en 21 afgeschut. Po&itie der stoomschepen. DAGEN. Voorm. Nam. Dinsdag 22 Mei 1.21 1.39 Woensdag 23 1.53 2.10 Donderdag 24 2.24 2.41 Vrijdag 25 2.56 3.14 Zaterdag 26 n 3.31 3.44 Zondag 27 4.3 4.20 Maandag 28 4.38 4.58 Uit dankbaarheid voor de verkregen weldaden tn met den wensch dat velen nut mogen trekken van hare ondervindiug, machtigt ons een inwoner van Middtlburg hare volgende verklaring te publi- ceeren. Mejuffrouw de wed. Marijs—de Klerk wonende Seisweg R 148 te Middelhurg, meldt ons Voor dat ik gebruik maakte van Uw Foster's Rugp(jn Nieren Pillen, heb ik ongeveer twee jaar gesukkeld met een nierziekte waardoor ik zeer veel pijn te doorstaan had in den rug en in de zijden. Ik leed ook veel aan zware hoofdpijn en gevoelde mij steeds erg vermoeid en afgemat; het ergste mijner ziekte was echter de verschrikkelijke pijn die ik had bij het urineeren. Elk oogenbhk moest ik aan den sterken drang hiervan toegeven en inenigmaal bevond zich bloed in bet water. De medische hulp die ik hiervoor ingeroepen had, had mij weinig of geen beterschap bezorgd en ik wist niet hoe ik het had toen ik begon met Foster's Rugpijn Nieren Pillen, dezs hebben mij woDder- iijk veel geholpen. Na een paar dagen bekwana ik reeds een groote verlichting en toen ik 6en doosje geledigd had, kende ik mijzelf niet meer want in langen tijd had ik mij niet zoo wel gevoeld. Mijn blijdschap was des te grooter daar men mij, gezegd had, dat er niets aan miju kwaal te doen was en ik geheel mismoedig geworden was. Voor alle zekerheid zal ik thans nog eenigen tijd met Uw geneesmiddel verder gaan en ik hoop U spoedig mijn volkomen herstel te knnnen mededeelen. Ik ondergeteekende verklaar dat het bovenstaande waar is en machtig U het publiek te maken op elke wijze die U goeddnnkt. Rugpijn duidt aan dat er een overmatige hoeveel- heid urinezuur in het lichaam is. Dit vergif ver- oorzaakt de urine-ongesteldheden want het ver- stopt niet alleen de nieren, doch bslemmerd tevens de kanalen welke van de nieren naar de blaas geen en te gelijkertijd brengt het de prikkeling en en ontsteking der blaas met zich mede. Het uri- iiezuur is de hoofdoorzaak der blaasontsteking, van stoornis der urine, vau het verlies van eiwitstoffen enz. Foster's Rugpijn Nieren Pillen lossen het urinezuur op en helpen de nieren om het op uatuarlijke wijze af te voeren. Verzeker U dat men U de khte Foster's Rugpijn Nieren Pillen geeft, dezelfde die tuejuffronw Marijs- de Klerk gehad heeft. Wij waarschuwen tegen na- maak en maken koopers er op attent, dat op iedere doos de handteekening van James Foster voorkomt. Zij zijn te Ter Neuzen verkrijgbaar bij den heer A. van OverbeekeLeunis, Westkolkstraat. Toe- zending geschiedt franco na ontvangst van post- wissel a 1.75 voor edn of 10.voor zes doozen. Onzen hartelijken dank aan alien die troost en hulp verleenden gedu rende de ziekte en bij het overlijden van onzen geliefden zoon, broeder, behuwdbroeder en Oom, WlLLEM ANDRIES. W. C. RIEMENS. S. RIEMENS—Sntoo. Ter Neuzen, 21 Mei 1906. Voor de vele blijken van belang- stelling, bij onze 50jarige echtvereeni- ging ontvangen, betuigen wij onzen hartelijken dank. Ter Neuzen, 21 Mei 1906. I. J. KAAN en Echtgenoote. Vergadering van Donderdag 17 Mci 1906. (VEEVOLG). 0. Verzoek J. P. Scheele vergunning aanleg straat. De Voorzitter geeft lezing van het reeds vrocger vermelde ad res van J. P. Scheele, die naby Driewegen eene straat wenscht aan te leggen, een en ander overeenkomstig mede ingezonden teekening. Omtrent dit verzoek rapporteert de gemeente-bouwmeester dat aan adressant den 13 Mei 1895 vergunning is verieeuJ om op het perceel, kadastraal seetie E no. 777, te Driewegen, eene openbare straat te mogen leggen, mils ^dtze weg aan- •tonds door hem goed worde hard gemaakt en daarna naar behooren voor hardhuuding daarvan en voor afvoer van het water van den weg en uit de daarl ings te bouwen huizen met erven door hem blijvend worde zorg gedragen", dat alzoo niet is gelet op de bepalingen van art. 14 der bouwverordening, vastgesteld den 13 Januari 1893, en het das niet de bedoeling van anrevsant en van het besiuur der gemeente Ter Neuzen is geweest dat deze weg later door de gemeente in eigendom en in onderhoud worde overgenomen, omdat, over eene lengte van 57 M., deze weg met grind is verhard en daarbij geen trottoirs, riolen, zinkputten of open goten zijn gemaakt, zoodat het water de laagst gelegen plaatsen zoekt, dat deze weg later, over eene lengte van p], m. 20 M. verlengd is en eenigzins verhard met grove puin en dus hierin is aigeweken van de bepalingen van het verzoek, waarbij sprake is vau verharding met grint, dat de afstand der rouilijnen van de gebouwen welke reeds langs dezen weg gebouwd zijn 5,40 M. is. dat adressant thans, in aanslu ting met dezen puinwtg, den weg over eene lengte van 40 M wenscht te verlengen en te verharden met Boomsche of Rupelmondsehe klinkers, over eene breedte van 6 M. met inbegrip van de trottoirs, terwiji het leggen van een riool onder den grond niet wordt gevraagd, dat deze straat later das ook niet door de gemeente Ter Neuzen in eigendom en in onderhoud kan wurden overge nomen, omdat niet voldaan is aan de bepalingen ran artt. 14, 15 en 17 der bouwverordening vastgesteld 4 Mei 1905, dat deze best ruling wegens de slechte hoedanigheid van de te gebruiken klinkers, weldra geheel veruieuwd zal moeten warden, redenen waarom hij meent te moeten adviseeren het ver zoek ai te wijzen. onder mededeeling dat de Gemeei teraad geheele of gedeelielijke onthefling kau verleenen van de ver- plichtingen volgens art. 15 der bouwverordening. In verband hiermede stellen Burg, en Weth. voor op het verzoek atwijzend te beschikkea, op gtond dat de aan te leggen straat niet aan beide zijden aan den opeubaren weg aansluit, dat er open goten zouden komen in plaats van rioleu, dat de zinkputten niet zijn voorzien van stankschermen, dat niet op elke 15 M. een zinkput is ontworpen. wat alles door de verordening wordt voorgeschreven, lerwyl ook niet het voornemen blijkt dezen weg tot openbare straat te be- stemmen, terwiji volgens art. 19 alleen aan een openbare weg mag worden gebouwd. DeheerVisser zou het toch nogal erg vinden dat adressant het eindje straat niet zou mogen doortrekken. Het is reeds in aanleg en nan de breedte is dus niets meer te doen, maar als de bestruting met goede klinkers wordt gemaakt en de noodige zinkputten aangebracht zou men hem toch wel ver gunning kuimen geven. De Voorzitter: Volgens het oorspronkelijk plan van adres sant van 1895 zou de straat aau beide zijden aan een open- baren weg aansluiten, masr het destijds door hen ingediende plan is met zoo uitgevoerd, daar de, straat niet naar den dijk is doorgetrokken, wat ook volgens het thans ingediende ont- werp nog niet zal geschieden. De heer VersluijsHeeft adressant voldaan aan de toen gestelde voorwaarden De Voorz tter antwoordt ontkennend, daar, zooals hij reeds aanstipte de straat maar den uitweg heeft. De heer Wieland Hij schijnt het terrein voor den anderen uitweg niet te kunnen krygen. De heer De KoeijerAls hij een dwarsstraat maakte, zou hij aan den dijk kunnen komen. De Voorzitter: Als adressant de straat aan de gemeente wil overgeven, moet deze ook aan de eischen voldoen. Ik laat staan het eindje dat nu reeds aangelegd is. Dat moet worden in orde gebracht vddr er gebouwd wordt, want als de eigenaar der straat de bouwgrond verkocht heeft, is er geen verhaal meer op en dan is de gemeente ten slotte ge- noodzaakt een ontstanen slechten toestand zelf te verbeteren. De heer De MasierDe voorwaarden voor het aanleggen van straten waren toch onder de oude bouwverordening on- geveer gelijk aan de tegenwoordige De heer VisserDaar zal destijds voor deze straat van aigeweken zijn omdat deze niet in de kom geiegen was. De Voorzitter: Onder de tegenwoordige verordening is het gelijk of een straat in of buiten de kom wordt aangelegd. De heer Visser: Het zou noodig zijn dat adrsssant met goede klinkers liet bestraten, riolen legde en uitweg naar den dyk trachtte te krijgsn. De VoorzitterOorspronkelijk was de straat naar den dijk ontworpen, maar het plan is niet volledig uitgewerkt. De heer Versluijs Maar hij kan nu toch nog volgens het oude plan met den aanleg voortgaam De Voorzitter: Burg, en Weth. geven geen vergunning om daar te bouwen, wijl het geen openbare weg is. Nog enkele opmerkin'gen worden over deze zaak gemaakt waarna de Voorzitter betoogt dat het verzoek thans behoort te worden afgewezen. Uit het verslag zullen de bezwaren daar- tegen en de meening van den Raad aan adressant kenbaar worden. Hij kan dan nog altijd met een nieuw verzoek kemen. Hierna wordt het voorstel van Burg, en Weth. tot afwijzing van het verzoek z. h. aangenemen. lO. Verzoek van A. Dieleman tot afwijking van art. 28 der bouwverordening. wenscht le verbouwen. Met het oog op de voor hem noodige rnimte voor bergiug van landbouwproducten, zou de ruimte thans ingenomen door varkenshok en meslput, ook van de straat worden afgesloten tn verbouwd. Hierdoor zou, in afwijking van art. 28 der bouwverordening zijn perceel geheel worden bebonvrd, doch het is gelegen op het eind der straat, waardoor de open ruimte aan die zijde toch nimmer kan be- bonwd worden. Adressant meent dat de toestand ter plaatse door zijn voor genomen verbouwing veel zal verbeteren, redenen waarom hij den Raad beleetd verzoekt hem afwijking van art. 28 der bouwverordening toe te staan en van hen vergunning te ver leenen tot het geheel volbouwen van bovengenoemde percee len, met inachtneming ran art. 58 der bouwverordening. De Voorzitter deelt mede dat Burg, en Weth. voor stellen het verzoek toe te staan Adressant bezit geen terrein alleen een open mestvaalt, die nu verbouwd zal worden de toestand zal er aannterkelijk door verbeteren. De heer Wieland stemt dat toe. De heer De Massier geeft ook toe dat de plaatselijke toe stand er door zal verbeteren, maar acht toestaao van het verzoek een ongemotiveerde afwijking der verordening. De heer Van den HoekHet betreft hier een bestaand gebouw, dat verbeterd zal wordenbuitendien is er ter zijde van het perseel voldoende open terrein. Z. h. s. wordt het voorstel van Burg, en Weth. om het verzoek toe te staan, met algemeene stemmen aangenomen. 11. Af en overschrijving in de gemeentebegrooting voor 1906. Op voorslel van Burg, en Weth. wordt besloten In de gemeentebegrooting voor 1905: a. Af- en over te schrijven op verschillende posten een totaal bedrag van 792,06. b. De begrooting te wijzigen door verschillende posten der ontvangsteu te verhoogen tot een totaal bedrag van f 1924,8VJ en de nitgaven met een gelijk bedrag. e. Te beschitken op de onvoorziene nitgaven over een bedrag van 321,224- 13. Kohier schoolgeld openbaar lager onderwijs 2e kwartaa! 1906. Op voors'el van Bnrg. en Weth. wordt het kohier der schoolgelden van het openbaar lager onderwijs over het 2e kwartaal 1906 z. h s. vastgesteld op een bedrag van 1057,71. 13. Verzoeken afschrijving schoolgeld en hondenbetasting. W'egens schoolgeld wordt afsthrijving verleend aan: A. H. Andreassen f 2 10, J. Maas f 1,60, W. M. Wilhelm f 0.6- G. Standaert f 4,50, V. Gaile f 3. ifgewezen werdt, het verzoek van P C. Standaert om af schrijving en de reclame wegens te hoogen aanslag van J. P. Kolijn. Wegens hondenbetasting wordt afschrijving verleend aan J. R. II. de Smidt f 4, wed. L. Wittevrongel C. Beaufort en A. Dieleman, eik f 2. en J. P. Verhagen S. de Bree en D. Ysebaert elk f 0,2 5. 14. Omvraag. De heer Veraluys vraagt wat de oorzaak is dat het witten der sehooilokalen enz., tweemaal aanbesteed, niet aan den minsten inschrijver is gegund. De heer Van den Hoek Omdat het zoover boven de begrooting was. Het is thans in eigen beheer uitgevoerd. De Voorzitter weet niet in hoeverre Burg, en Weth, ver- plicht zijn hieromtrent iDlichtingen te verschaffen. De heer VersluijsDat weet ik ook niet precies, maar het had mijn aandacht getrokken dat het tweemaal is aanbe steed en dat ik later andere werklieden dan die van den laagsten inschrijver het werk zag uitvoeren. Door het antwoord van den heer Van den Hoek is mij nu de reden bekend. 15. De voorzitter deelt mede nu nog iets te bespreken te hebben in verband met een verzoek van het bestunr der vereeniging De Ambachtschool, maar wenscht dat in besloten vergadering te doen. De openbare vergadering wordt hierna geschorst en gaat weer in eene zitting met gesloten deuren. Na het weder openbaar worden der zitting slnit de Voor zitter de vergadering. Ter Meuzen. Huwelijks-aangiften. 18 Mei. Petnis Scheffelaar Klots, oud 26 j., jm. en Wijnanda Cornelia Israel, ond 25 j., jd. Huwelijk8-voltrekkingen. 17 Mei. Cornelis Levinus Michielsen, ond 27 j., jm. en Cornelia Maria Loof, ond 25 j., jd. Geboorten. 14 Mei. Daniel Marinus, z. van Christiaan Oilebek en van Adriana van Sabben. 18 Mei. Abra- hamina, d. vun Iman Dane en van Pieterneila Mieras. Jan, z. van Pieter van den Hout en van Cornelia Adriana Deij. 19 Mei. Celine Louise Marie d van Petrus Cor nelius Verheijke en van Irma Maria Leonia Muijs. Overlijden. 18 Mei. Jannis van Hoeve, oud 31 j., echtg. van Jannetje Goedegebure. Jan Dooms, oud 22 j., z. van Jacobus en van Jacoba Dieleman. Maria Schiervogel, oud 78 j., wed. van Hendrik van Doeselaar. Hoetvarht. Huwelijks-voltrekkingen 2 Mei. Al- phonsius de Waele, oud 25 j., jm. en Maria Josephina Masthys, oud 22 j., jd. Jacobus Franciscus van der Goore, oud 26 j jm. en Maria Louisa de Vos, oud 23 j., jd. 8 Mei. Aloysius Josephus Ongenae, oud 30 j., jm. en Leonia Maria Edmonda Vermandel, oud 24j., jd. 9 Mei. Adrianus van Remoortere, oud 34 j.. jm. en laria Lndovica Hurtewagen, oud 22 j.. jd. Hubertus van Remoorteie, oud 37 j jm. en Maria Louisa Jansens. oud 20 j., jd. 14 Mei. Fraufois Hypolite Suy (van Moer- beke, Belgie), oud 28 j., jm. en Coralie Marie Zwarteld, oud 29 j., jd. Honore Gijsel, oud 31 j., jm. en Coleta Inghels, oud 29j.,jd. 16 Mei. Alphonsius Vernimmen, oud 29 j., jm. en Marie Louise Elegeest, oud 31 j., jd. Geboorten 3 Mei. Maria Antonia, d. van Alphonsius Steenaert en van Hortcnse Duijm. 6 Mei. Petrus Fran ciscus, z. van Theophilus de Guchteneire en van Melania Josephina Rombaut. 13 Mei. Joseph, z. van Jan Francies Vermeire en van Solvia Buijs. 14 Mei. Magdalena, d. van Theophiel Standaert en van Justina Maria de Block. Overlijden. 11 Mei. Maria Antkonia Steenaert, oud 11 d., d. van Alphonsius en van Hortense Duijm. 14 Mei. Joseph Lndovicus Franciscus Vercauteren, oud 20 d. i. van Petrus en van Anastatia Jacobs. De Voorzitter heeft lezing van een adres v*n A. Dieleman, te Ter Neuzen, die zyn huis met sebnar aan de Kazernestraat St Jansteen. Huwelijks-aangitten. 3 Mei. Albertus Franciscus Bauwens, oud 23 j jm. en Maria Amelia Schuurman, oud 23 j., jd. 11 Mei. Josephus Triest, I oud 54 j., weduwn. en Maria Louisa Lernout, out 40 j., jd. Huwelijks-voltrekking. 11 Mei. Cornelis Johannes Cockheijt, oud 27 j., jm. en Alberta van Avermaete, oud 22 j„ jd. 15 Mei. Henricus Joannes Maria Boelaars, oud 29 j., jm. en Anna Prudence Josephine Marie Rottier, ond 21 j., jd. Geboorten. 10 Mei. Cyrillus Albertus, z. van Zephy- rinus Franciscus Janssens, en van Marie Carolina ingels. 11 Mei. Florentine, d. van Joannes Rottier en van Dolpina van Dorselaar. 13 Mei. Anna Catharina Josephina Maria, d. van Honord Petrus Joseph Rotier eu van Emilia Silphina Maria Vael. Overlijden. 2 Mei. Johannes Francies Peersman, oud 40 j., echtg. van Maria Louisa van Kroonenburg. 7 Mei. Octavia Isabella de Bot, oud 7 m., d. van Johannes Fransiescus en van Philomena Bastelier. 12 Mei. Theo- Ehilus Hendrikus Seghers, oud 11 m., z. van Caroius udovicus en van Maria Rosalia de Letter. VLAG. NAAM. MS. Van en naar. Lading 18 19 20 19 18 19 20 Eng. 8.8. Deen. s s. Duits. 8.8. Eng. 8.s. Noor. s.s. Eng. barge Belg. s.s. Eng. s 8. idem Eng. s.s. Duits. s.s. Ned. b.8. Noor. s.s. Duits. 8.8. Deen. s.s. Eng. s.s. Eng. sch. Duits. s.s. Eng. s.s. idem l our Ter I'eiizem Hailing Anine Derma 2199 Londen 4098 Hernosand 1.59 Stugsund 2S39 Goole 8387 Frederiksh. 247 Londen 1248 Grimsby 608 Louden 2241 J idem nil Ter Kenzen t 2272 Londen 1559 Rotterdam Voor Gent Derwent Gijda Duvercourt Flandria Zephyr Ann Webster River Lagan Peritiu stnkg. h. pap. papierp. stukg. h. pap. ijzer idem ledig aukg. stnkg. ledig La Flandre Leif Anna Podeus Nicobe 5716 Philadelphia petrol. 3355 Hamas 4193 Riga 3808 City of Brnssels 8203 Hannah 448 Opp. Pr. Elbruk 8169 Ousel 3633 Sea Hound 3085 idem Antwerpen Par Oslende Liverpool Londen (wenl i 3851 Flensburg 4227 Sea Ham 1551 Goole 1830 Irvine 2339 Goole 2762 Louden 3366 ;Hull 2979 Leith 3058 Shields 3203 Dublin phosph. ledig idem phosph. stukg. idem ideSn idem ledig stukg. Van 18 Duits. s.s. Her. J. Albrecht Deen. s.s. Carbonia 19 Eng. s.s. Cameronia idem The Presedent idem Derwent idem Sea Gull idem .Truro idem Abbotsford Noor. s.s. Peter Hambre 20 Eng. s.s. [City of Brussels oor Selznete 18 Eng. s.s. Alchymist 1079 Hambnrg creosoot tan Selzaetei 19 Eng. s.s. Alchymist 1079 Hambnrg ledig Van 18 tot en met 20 Mei werden langs de s.s. HENRY in lading te Riga voor Amsterdam, s.s. GUIDO in lossing te Kroonstadt. (.8. HARALD passeerde 20 dezer Elseneur voor Kroonatadt. s.i. JENNY passeerde 21 dezer Elsenenr voor Pillan. s.s. RICHARD in leasing te Kroonatadt. hout idem h. vl. stukg. pijpaarde ledig stukg. idem V K H i/

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1906 | | pagina 3