OpenbareVerkooping. BEESTIAAL, Een WOONHUIS, Openbare Verkooping. lap Openbare Verkooping. HENGSTEN 16 Merries, Openbare Verkooping. Een WOONHUIS, Openbare Verkooping. A. Tan,. BOUWTERREIN, te Kapitalsn Eosreninspan, E E S T I A A L, 4 prachtige Openbare Verkooping Openbare Verkooping Openbare Verkoop ng. Tengevolge der overstrooming Openbare Verkooping. BEESTIAAL Landbouwgereedschappen. 3 gemet Klaver te velde. De volgende De Notaris DUMOLEYN op Woensdag 25 April a, s, EN op Donderdag 26 April 1906, Landbouwgereedschap ROERENDE GOEDEREN, 13 PAARDEN, 22 stuks HOORNVEE, Rijtuigen en Paardentuig LANDBOUWGEREEDSCHAP: HUISR AAD: Ongeveer 4 aren 33 centiaren Alie Landbouwgereedschappen, AI het Huisraad, pl.m. 44 a. 56 c.a. Klaverste velde. De Notaris P. Oregmans te Axel, zal •P Zaierdag 21 April 1906, des voor middags 10 ure, in de gemeente Hontenisse aan het Jagertje, bij PETRUSLUST verkoopen, ten verzoeke van a. den heer J. BAUWENS te Graauw. m alsPAARDEN, 1 Merrie, fl&a. dik van Yeulen, oud 7 jaar, 1 •fertiTO- Merrie ond 5 jaar, 1 Merrie oud 1 jaar en 1 Ruin oad 1 jaar. HOORNVEE, 2 Kalfdra- gende Koeien, 7 Vaarzen, waar- onder bekalfde, 1 Springstier en 9 Hokkelingen. e* b. Mej. de Wed. P. J. BAUWENS te Graauw. als: PAARDEN, 1 Merrie CKSuSadik van Yeulen, 1 bruine Merrie w oud 16 jaar, dik van Veulen, 1 Merrie oud 14 jaar, 1 Looppaard oud 5 jaar, 1 vosse Ruin oud 3 jaar, 2 tweejarige Ruinpaarden en 6 eenjarige Paarden, waaronder 2 Merries. HOORN VEE, 5 baatgeven- de Koeien, (bekalfd en onbekalfd) 10 Runders (bekalfd en onbekalfd) en 6 Hokkelingen. Bovenstaande beesten hebben door de overstrooming niet geleden. Onbekende koopers moeten desgevorderd borgtocht stellen. De Notaris P. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van de gezamenlijke gerechtigden, in de herberg van G. D. Poppe te Koewacht (nieuwe molen), op Zaterdag den 28 April 1906, des namiddags ten 3 tire, verkoopen aanhoorigheden en erf, in de gemeente Koewacht (Koestraat), kadastraal aldaar bekend, in sectie D, nummers 960 en 961 groot 9 aren 30 centiaren. Te aanvaarden bij de betaling der koopsom. Betaling 15 Mei 1906. De Notaris E. B. Dumoleyn te Honte nisse, zal ten verzoeke van Mej. de Weduwe en Erven TH. KUIJPERS—Buijsrogge te Hontenisse, Hoek en Bosch, op de door haar bewoonde holstede aldaar, op Woensdag 2 Mei 1906, des vo6rmiddags te 10 uur, in het openbaar verkoopen bestaande in m, 8 WERKPAARDEN, als blauwe Merrie met veulen oad 14 jaar, blauwe Merrie met veulen oud 5 jaar, zwarte Merrie oud 10 jaar, dito oud 3 jaar, zeeme Ruin oud 9 jaar, bruine Merrie oud 4 jaar, 2 2jarige Paarden en 2 jaarlingen. 9 baatgevende Melkkoeien, 4 bekalfde Vaarzen, 7 Ijarige gTJ Vaarzen, 7 Kalvers, 5 Loop- varkens. 70 Hoenders en Hanen. 4 Menwagens, Sjees, zware Kar, Hondekar met zadel, ijzeren en houten Ploegen, ondergrondsche Ploeg, Eggen, Kettingegge, 2 Rolblokken, Sleep, Sleden, Beerbak, Zwingen sn Aan- schijnen, Snijmolen, Peenmolen, Wind- molen, Geeselsteen, Slijpsteen, 2 Ladders, 2 Trekkettingen, Vleeschblok, Graanmaat, Zakken, Zeefden, Schoppen, Rieken, Vorken, Mesthaken, Mestplanken, groote partij Hooi en Stroo. 1000, Mutsaard, partij Fasseel, 400 Kodden. MELKGERIEF Karn, 9 MelkbusseD, Emmers, enz. Ohmiddellljh daarna: De Notaris P. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van G1LLES GOOSSEN, land- bouwer, aan het door hem bewoonde perceel in de gemeente Hoek, op Woensdag den 18 April 1906, des namiddags 1 are, verkoopen 5 als 8 baatgevende Koeien, 2 Yaarskalveren, 2 vette Varkens, 70 Hoenders en Hanen, 1 Men- wagen met toebehooren voor een paard, Chais op veeren, Sackwaaischeploeg, 1 drielings vijfbalks houten Egge, Windmolen, lange Ladder, Graanmaat, Tarwezeeft, Bascule met gewichten, ijzeren Karas, Kaarnmachine, Kaarn, Roomtonnen, Boter- bak, Kiekenshok, eene partij oud ijzer, Scbelfbalken, Stijlen, groene en drooge Mutsaard, Brandhout en den Mest in den Mestput en wat meer zal worden gepre- senteerd. Koopen tot en met 3,kontant. Het overige op tijd van betaling onder borg tocht desgevorderd. te Hontenisse, zal ten verzoeke van 'den heer F. HOM- BACH in den Koningin-Emmapolder, Mariahoeve, des voormiddags ll1/? ure, verkoopen van het ras „Zwaar Belgisch t.rek- paard". Alle de paarden zijn in stamboeken ingeschreven. Garantie tegen in- en uitwendige gebreken. Paarden zijn te bezichtigen op de stoeterij een uur voor de verkooping. Verkoopingboekjes verkrijgbaar bij den Notaris en den heer Hombach. Omnibus- diensten van Walsoorden, Hulst en Kieldrecht. De Notaris E. B. Dumoleyn, te Honte nisse, zal ten verzoeke van de Erven van den heer HYP0L1TE DE VLEESCHAUWER, op de door deze laatst bewoond geweest zijnde hofstede, nabij Sas van Gent in het openbaar verkoopen des voormiddags AO1/, uur, 5 Werkpaarden, van 8 tot 12 jaar, waaronder 2 dik van veulen en een goed looppaard, 4 baat gevende Melkkoeien, 4 2jarige Vaarzen, 2 2jarige Stieren, 8 Ijarige Vaarzen, 2^ Ijarige Ossen, 2 Ijarige Stieien, 5 Kalvers, een vet Varken. 60 Hoenders en Hanen, 2 Ganzen, 2 Kalkoenen, 5 Eenden. 3 Menwagens, 1 Driewielskar, 1 Phaeton, Tilbury, 1 Dresseerkar, Zaaimachine, ijzeren en houten Ploegen, Eeg- den, Sleden, Rolblok, Schoffel, Snijmolen, Loofmolen, Bascule en Gewichten, Zakken, Balen, Rieken, \orken, Mesthaken, 2 Kookfornuizen, Slijpsteen. Karngerief, Koelbakken, Wasch-, Bak- en Schuurgerief. Partij Mutsaard en Brandhout en hetgeen meer zal worden gepresenteerd. Koopen tot en met f3,— contant. Het overige op tijd van betaling onder borgtocht desgevorderd. Liedjeszangers en orgeldraaiers worden niet toegelaten. De Notaris P. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van Madame de Wed. F. W. VAN GOETHEM—MARANNES te Sas van Gent in het logement ,/de Zwaan" op het Marktplein aldaar, op SVEaandag den 30 April 1906, des namiddags ten 1 ure verkoopen aanhoorigheden en erf, te Sas van Gent, kadastraal aldaar bekend, in sectie C, nummer 146, groot 1 are 45 centiaren, bewoond door de verkoopster en te aan vaarden 1 Juni 1906. Betaling koopsom 2 maanden. DAARNA aan voormeld huis de volgende als Canape, Buffet, Linnenkast, 16 Stoelen, Fauteuil, 3 ronde Tafels, waaronder een op voet, Naaimachine, Ledikant, Vulkachel, open Kachel met Koolbak, 4 Schilderijen, 2 Hanglampen, 3 staande Lampen, Mostaard- molen en eenig Landbouwgerief enz. enz. De Notarissen Dumoleyn te Honte nisse en Vermeulen te Moerbeke, zullen ten verzoeke van de Weezen BURM, op Donderdag 3 Mei 1906, des voormiddags 91 j 2 uur, op de door hen alsnog bewoonde hofstede onder de gemeente Axel, in den polder Beoostenbleij Bewesten, in het openbaar verkoopen als: 11 Werkpaarden, waaronder 1 bruine Merrie met Veulen, oud 7 jaar, 1 dito dik van veulen, oud 7 jaar, 1 dito dik of met Veulen, oud 9 jaar, 1 zwarte Merrie dik of met Veulen, oud 14 jaar, 1 bruine Merrie, oud 3 jaar, 2 vosse Merrien, oud 4 jaar, 1 bruine Merrie dik van Veulen, oud 7 jaar, 1 zwarte Merrie, oud 14 jaar, 1 bruine Merrie, oud 23 jaar, 2 Merrien, oud 2 jaar, verder 2 jaarling Paarden. De ouderdom der Paarden wordt gewaarborgd als 2 baatgevende Melkkoeien, 1 kalfdra- gende Koe en 6 kalfdragende Vaarzen, 7 2jarige vette Runders, 5 Ijarige Runders en een Kalf. 1 vet Varken, 2 goedgedresseerde Schaap- honden, 140 Hoenders en Hanen. 1 gesloten 4wielig Rijtuig (braeck-omnibus) voor een of 2 Paarden, 1 Dogear (tilbury) Harnassuur met wit en een met koper ge- monteerd, Gareelen, Borsttuig, Paardennet- ten, Zadel, Stijgbeugels enz. 6 Menwagens, 1 zware Kar op veeren, Driewielskar, Kruiwagen, diverse ijzeren en houten Ploegen, ijzeren en houten Eeg- den, Kettingegge, Aardappelploeg, Slepers, Sleden, Molbord met ketting, 2 Rolblokken, Beerbak, Geeselsteen, Stampbak, Bascule en Balans met Gewichten, Wagenlichter, Dorschmachine, Graanmaalder, Stroomolen, Manege, Grasmaaier, Melkontroomer, bei- den onder garantie, 4 Handwiedmachientjes, 1 Zaaimachine, Beetenmolen, Zeefdenmolen, Slijpsteen, Pepermolen. KARN- en MELKGEREEDSCHAP 1 Karn met staf, 2 Ronkuipen met stoel, Teeltuin Emmers, Boterbakken, Melkzeeft, Melk- teelen. VERDER Kiekenshok. Voederren, 5 groote en kleine Ladders, Graanmaat, Zakken, Zeef den, Voederbakken, Mengelkist, Voederfor- nuis, groote ijzeren Pot, Tonnen, Manden, Zwingen, Aanschijnen, Schoppen, Vorken, Timmerhout, Scbaafbank met toebehooren, Sergeant, Zagen, Boren, Schaven, Beitels, Koevoet,Distels, Aftuinhamers, andere Ha- mers, Traweelen met Kalkbakken en Bor den, Bijlen, Dekkerspaarden met getuig, Haagscbaren. BRANDHOUT, Mest in de bochten, groote partij Tarwe-, Gerste- en Haverstroo. Partij Pindraad, Aftuinpalen,. Sparrekodden, Spade, Rieken en Mesthaken, enz. enz. Schrijfbureau, Ledikanten, Tafels, Stoelen, Kachels, koperen Ketels, Lantaarns, ijzeren- en andere Potten, Lamp, Geleierd- en onge- leierd Aardewerk, Likeurkeldertje, Vleesch- kuip, Vleeschblok, Hakbak, Baktrog en Tafel en hetgeen meer zal worden gepresen teerd. Koopen tot en met 3,contant. Het overige op tijd van betaling onder borg tocht desgevorderd. Paarden en vee worden het laatst verkocht, om een uur. Donze- Visserstraat 93, Ter Neuzen, poseert iederen dag van 's morgens 8 tot 's na middags 6 uur. 12 portretten kosten slechts f 1,50. 3 cabinetformaat f 1}50. 10 brief kaartformaat f 1,00. 12 medaljonportretten 50 ct. Notaris Vollenhoven van Daalen te Sas van (lent, zal ten verzoeke van den heer J. SEBRECHTS te Beirendrecbt, op Dinsdag 17 April e. k., nam. 2 uur, in het Hotel //Rotterdam" te Sas van Lent, in het openbaar verkoopen gelegen onder de gemeente Sas van Gent aan den weg naar S e 1 z a e t e nabij de A rijstraat, kadastraal bekend in sectie C no. 1734 ged. Aanvaarding bij de betaling der koopsom vo6r of op 15 Mei e.k. On kosten 10 °/0 binnen 8 dagennadetoewijzing. De Notaris E. B. Dumoleyn te Honte nisse, zal ten verzoeke van de Erven Wed. P. VAN DAMME te Ossenisse (Burgpolder), op Vrijdag 4 Mei 1906, des voorm. II1/, uur, in het openbaar verkoopen: 1 Merriepaard oud 12 jaar met Veulen, 1 Dito oud 3 jaar, 1 Dito oud 2 jaar en een Jaarlingpaard. 4 Melkkoeien, 1 kalfdragende Vaars, Rund, 1 Varken dik van Biggen, 3 Loopvarkens, 30 Kip- pen en Hanen, 3 Kalkoenen. Karngerief, partij Stroo, Hooi, Beeten, Aardappelen, de Mest, enz. enz. eene partij Spek en Vet. Orgeldraaiers en Liedjeszangers worden niet toegelaten. De Notaris H. A. van Dalsumie Hulst, zal Dinsdag 24 April 1906, om tien uur, voor den heer FRANQOIS DE PAEPE, landbouwer te Clinge, Kapellebrug (Roskam) op zijne boerderij, in het openbaar verkoopen, zijnen bestaande uit PAARDEN 3 kloeke Werkpaarden, als een zesjarige Schimmel, Blauwe Merrie dik van Veulen, een vosse Merrie oud 5 jaar, een donker blauwe Merrie oud 3 jaar, 2 Jaarlingspaarden als1 donker blauw Hengstveulen en 1 bruin Merrieveulen. Schoon HOORNVEE 8 puike Melkkoeien, als 6 onlangs gekalfd en 2 bekalfd, 2 tweejarige vette Vaarzen, 8 tweejarige vette Stieren, 6 eenjarige vette Vaarzen, 4 Kalve- ren en 4 Hokkelingen. VARKENS2 Zeugvarkens, 1 vet Varken en 2 partijen Biggen. PLUIMGED1ERTE 50 Kippen en Hanea. LANDBOUWGEREEDSCHAPPEN, als: 2 zware Menwagens met ijzeren as, 1 Drie wielskar zoo goed als nieuw, 1 Treemkar met kussen, 1 Engelsch Rijtuig op veeren, 1 voorstel van 1 Driewielskar, 2 ijzeren Ploegen, 2 Duitsche Ploegen, 5 houten en ijzeren Eggen, 1 groote en 1 kleine Rol blok, 2 Sleden, 1 Sleep, 1 Beerbak, 1 Dorschmachine met manege, 1 Windmolen, 1 Snijmolen, 1 Peemolen, 1 Kruiwagen, Ladders, Zeefden, Rieken, Vorken, Zeisen, Mesthaken, Paardentuig, Vlasreepen, Men- reepen, Vliegnetten, Bascule met Gewichten, Graanmaat en Schoppen, 100 Zakken en Balen, Kookfornuis met potten en spoel- kuip, Karnmolen met Karn en toebehooren, 2 puike Karnhonden. VERDER 2500 meter Pindraad, 2000 bossen Stroo, 1500 drooge en 1500 groene Mut- saards, partij Koebeeten, Mest in den put. En hetgeen verder zal worden voorgebracht. Orgeldraaiers en liedjeszangers worden niet toegelaten. m

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1906 | | pagina 7