km u_, twintig puike VIGGENS, Openbare Verkooping. Openbare Verkooping. Openbare Verkooping. Openbare Verkooping. BEESTXAAL. BEESTXAAL: ■At i e Herberggerief, HuislioflfleiijLe (joefteren, als Een W00NHUIS, Een W00NHUIS, 8 Openbare Verkooping. flit de hand te koop van 9 tot 1 uur EESTI AAL, LAHDB0HWSE13IDSC1AP: Openbare Verkooping. Openbare Verkooping Openbare Verkooping <>f Kapitalen Bosraninspan, Aanstaande Woensdag De volgende Landbouwgereedschap Melk- en Huishoudeljk Gerief Woensdag 25 April 1906, PAARDEN, als: H00RNVEE VARKENS PLUIMGEDIERTE Huishoudelijke Goederen, Goud-, Zilver- Koperbrons, H. VERHOEVEN, LANDBOUWGEREEDSCHAP: HUISH0UDKLIJK GOED, Timmergereedschappen, ROERENDE GOEDEREN, >en are Verkooping. op Donderdag- 26 April 1906, Landbouwgereedschap Donze- Visserstraat 93, Ter Neuzen, poseert iederen dag van 's morgens 8 tot 's na middags 6 uur. 12 portretten kosten slechts f 1,50. 3 cabinetformaat1,50. 10 brief kaartformaat f 1,00. 12 medaljonpprtretten 50 ct. bij den heer GALLE, aan de Roomsche. Kerk te Ter Neuzen. HENRI VAN DEN BOSSCHE. De Notaris P. Dregmans te Axelzal ten verzoeke van GILLES GOOSSEN, land bouwer, aan het door hem bewoonde perceel in de gemeente Hoek, op Woensdag den 18 April 1906, des namiddags 1 are, verkoopen als 3 baatgevende Koeien, 2 Vaarskalveren, 2 vette Varkens, 70 Hoenders en Hanen, 1 Men- wagen met toebehooren voor een paard, Chais op veeren, Sackwaalscheploeg, 1 drielings vijfbalks houten Egge, Windmolen, lange Ladder, Graanmaat, Tarwezeeft, Bascule met gewichten, ijzeren Karas, kaarnmachine, Kaarn, Roomtonnen, Boter- bak, Kiekenshok, eene parti] oud ijzer, Schelfbalken, Stijlen, groene en drooge Mutsaard, Brandhout en den Mest in den Mestput en wat meer zal worden gepre- senteerd. Koopen tot en met 3,kontant. Het overige op tijd van betaling onder borg- tocht desgevorderd. De Notaris P. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van ADR. WILLEMSEN, op de door hem bewoonde hofstede, in de gemeente Axel tegen het station ,/Kijkuit", op Vrijdag 27 April 1906, des voormiddags 11 ure, verkoopen als: 2 Werkpaarden, 1 bruine Merrie met Veulen oud 5 jaar en 1 vosse Merrie oud 13 jaar en 1 bruine Merrie oud 1 jaar, 2 baat gevende Koeien, 4 eenjarige Rnnders, 1 Stierkalf, 2 Varkens met Biggen, 1 Varken dik van Biggen, 50 Hoenders en Hanen en 2 staken Bijen. 2 Menwagens met ijzeren assen en rongen, 1 Treem- kar op veeren met Kussen, Chais op veeren met Gareel en Kussen, ijzeren Ploeg, Zeeuwsche Ploeg, 1 vierbalks Egge met ijzeren en 1 vierbalks dito met houten tanden, 1 kleine vijfbalks Egge, Slede, 3 Slepers, Aardappelvitser, Molbord met ketting, Galghouten, 3 Voor- ladders, Beetenkassen, Laraoen, Trekijzer, Zwingen en Aanschijnen, Beugels en Tocht- haken, 4 Ladders in soort, Windmolen, 2 Graanzeeften, Geeselsteen, Graanmaat, Snijbak, Stampbak, Meelkist, Touwwerk, Kookfornuis, Waterbak, Schoppen, Rieken, Vorken en Mesthaken. Kaarn, 3 Roomtonnen, Botervat, Teeltuin, Teelen, Emmers, Kabinet, 4 Kasten, 2 Tafels, Stoelen, Banken, Revolver, Ketels, Potten, Petroleumstel, Broodblikken, Keul- sche Kruiken, Glas-, Geleierd- en Aarde- werk, enz. lfoorts 650 groene en 300 drooge Boonstaken, 200 Poten, 200 groene en 200 drooge Tuinstaken, 200 groene en 200 drooge Mutsaard, Teer- en Petroleumtonnen, Planken, Balken, 5 Bijenkorven, oud IJzer, enz. enz. en de Mest in den Mestput. De Poten en Staken inmiddels uit de hand te koop. Koopen tot en met 3,kontant. Het overige op tijd van betaling onder borgtocht desgevorderd. De Notaris P. Dreymans te Axel, zal ten verzoeke van C. F. DIELEMAN, landbouwer aldaar, aan zijne schuur binnen Axel, op Donderdag den 19 April 1906, des voormiddags ten 10 tire, verkoopen lie volyende als 1 zeeru Merriepaard (dik van veulen) oud 9 jaar, 1 grijze Dito, oud 3 jaar, 3 bekalfde Koeien, 1 bekalfde en 1 onbe- kalfde Vaars, 1 eenjarige Vaars, 1 Os, oud P/j jaar, 1 Vaars en H 1 Stierkalf, 2 Menwagens, 1 zware Vracht- wagen, 1 Driewielskar, 1 Vrachtkar, 1 Stortekar, 2 Draagkussens met dito Riemen, Gareelen, Voorstel voor een Driewielskar, 2 Waalsche Ploegen, 1 Zeeuwsche eenpaards- ploeg, 1 Aardappelploeg, Rol- blok, 4 Eggen met ijzeren en 4 dito met houten Tanden, La- moen, Zeel, Beerbak, Slepers, Zwingen en Aanschijnen, Kettingen, Mestplanken, Tou- wen, Catrollen, Stalgerief, Schoppen, Hou- weelen, Pikken, Zeisen, 2 Fornuispotten, Teeltuin, Kaarn, Nieuwe Waschmachine, Baktrog, Melkton, groote Meelkist, een partij groene Mutsaard, droog Brandhout, Balken, Planken, oud IJzer. enz. enz. Koop en tot en met 3,kontant. Het overige op tijd van betaling onder borg tocht desgevorderd. De Notaris P. Dreymans te Axelzal ten verzoeke van Mej. de Weduwe ED. KERCK- HAERTVERVAET, op de door haar nog bewoonde hofstede, in de gemeente Westdorpe (Kom), op des voormiddags 9 ure, in plaats van Dinsdag 24 April, zooals voorloopig was geannon- ceerd, verkoopen Werkpaarden, waaronder fJSjJCK 1 bruine Merrie met Veulen, oud 5 jaar, 1 zeeme Merrie met Veulen, oud 7 jaar, 1 schimmel Merrie, dik van Veulen, oud 11 jaar, I vosse Merrie, dik van Veulen, oud 12 jaar, 1 bruine Ruin (looppaard), oud 7 jaar, 1 zeeme Merrie, oud 2 jaar, 3 bruine Hengst- veulens, oud 1 jaar, 1 rouaan Hengstveulen, oud 1 jaar en 1 bruin Merrieveulen, oud 1 jaar. 8 baatgevende Koeien, 3 onbe- kalfde Vaarzen, 2 vette Stieren, 3 Hokkelingen en 8 kalveren. 4 Zeugen, dik van Biggen, 1 Beervarken en 1 vet Varken. 130 Hoenders en Hanen, 17 Eenden en 2 Ganzen. ,X 4 goede Menwagens met ijzeren fKptassen, Zijplanken en Bindgetuig, Stortekar met kussen, Driewiels kar, Tilbury met Harnassure, 1 oud Rijtuigharnassure, Zadel, Singel en eenig ander Paardentuig, 2 tweescharploegen, 3 eenschar dito, 1 houten Zeeuwsche Ploeg, 1 Wiedploegje, 1 Aanaardploeg, Schoefel, 5 zware vijfbalks Eggen met 6 en 7 tanden, 3 kleine Eggen, 2 vierbalks Eggen, Sleden, Slepers, Beerbak, Aalstuk, Zwingen en Aanschijnen, korte Dissels, Lamoen, Rol- blok, Snijmolen voor hand- en paarden- kracht met tusschenbeweging, Snijpaard, 2 Windmolens, Loofmolen, Moesmolen, Moezelmachine, Flothers patent 11-rijige Zaaimachine, breed Dorschmachine met Rosmolen, 2 Handwiedmachines. gesmeed ijzeren Fornuis (inhoud 330 Liter), »Vic- toria"-kaarn, Kruiwagen, lange en korte Ladders, Geeselsteenen met Ramen, Bascule met gewichten, Meelkisten, Rieken, Vorken, Graanmaat, Graanschoppen, Kappers, Zeef- ten, Zeisen, eene groote partij Zakken en Balen, enz. VOORTS Eene partij Gerste-, Tarwe-, Rogge-, Haver- en Boonstroo, droog Klief- hout en Mutsaard, en eenige en wat meer zal gepresenteerd worden. Koopen tot en met f 3,COVltant. Het overige op tijd van betaling onder borg tocht desgevorderd. 10 cent per docs, alles complect. Goedkoope Winkel, Ter Neuzen. De Notaris P. Dreymans te Axel, zal ten verzoeke van P. GYSEL, vroeger gemeente- veldwachter thans zonder beroep te Koewacht, aan het door hem bewoonde perceel te Koewatht, wijk Oudemolen, op Dinsdag ICS April I96G, des middags 12 areverkoopen 1 Merriepaard, 2 bekalfde Koeien, 2 bekalfde Vaarzen, 3 eenjarige Runders en 1 Zeug- varken. Treemkar, Driewielkar, 1 ijzeren- en 2 houten Ploe gen, 1 ijzeren- en 1 houten Egge, Sleper, Windmolen, Raapmolen, Snijpaard, Vlasreep, Handrol- blok, Bascule met Gewichten, Beerbak, Fornuis, Rij beugels met toebehooren, Varkensbakken, Zeil, Zakken, Balen, Rieken, Vorken, Houweelen, Mesthaken en Kiipen en 2 Kanrns met toebehooren. llOORTS Gerst-,Haver-,Tarwe-, Rogge- en Erwtenstroo en 6 a 7000 K.G. voeder- beeten. als Tafels, Stoelen, Ban- ken, 2 Kachels, Schilderijen, Geleierd-, Glas- en Aardewerk, Haard-, Wasch- en Schuurgerief, enz. enz. Koopen tot en met f 3,kontant. Het overige op erediet onder borgtocht desgevorderd. De Notaris P. Dreg mans te Axel, zal op Woensdag den II April 1906, des voormiddags ten 10 ure, verkoopen bestaande hoofdzaltelijk in als Buffet, Toonbank, Tafeltjes, Banken met ijzeren pooten en Glaswerk. Kleerkasten, klein Kastje, Uurwerken in soort, Tafels, Stoelen, Collistafel, Schilde rijen, Beelden, Spiegels, Koper-, Blik-, IJzer-, Glas Geleierd- en aardewerk, Haard-, Wasch-, Keuken- en Schuurgerief. V O O R T S s als 3 Schaafbanken, Kelderwind of Vijs, Vloerdrjjver, Nagels, Verfpotten, Reep van 40 M. lengte, enz. enz. Te vergaderen op het erf van L. Steppe te Westdorpe. De Notaris P. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van Madamme de Wed. F. W. VAN GOETHEM—MARANNES te Sas van Gent in het logement »de Zwaan" op het Marktplein aldaar, op Maandag den 30 April 1906, des namiddags ten 1 ure verkoopen aanhooriyheden en erf,"te Sas van Gent, kadastraal aldaar bekend, in sectie C, nummer 146, groot 1 are 45 centiaren, bewoond door de verkoopster en te aan- vaarden 1 Juni 1906. Betaling koopsom 2 maanden. DAARNA aan voormeld huis de volgende als Canape, Buffet, Linnenkast, 16 Stoelen, Fauteuil, 3 ronde Tafels, waaronder een op voet, Naaimachine, Ledikant, Vulkachel, open Kachel met Koolbak, 4 schilderijen, 2 Hanglampen, 3 staande Lampen, Mostaard- molen en eenig Laadbouwgerief enz. enz. De Notaris P. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van de gezamenlijke gerechtigden, in de herberg van G. D. Poppb te Koewacht (nieuwe molen), op Zaterdag den 28 April 1906, des namiddags ten 3 are, verkoopen aanhooriyheden en erf, in de gemeente Koewacht (Koestraat), kadastraal aldaar bekend, in sectie D, nummers 9d0 en 961 groot 9 aren 30 centiaren. Te aanvaarden bij de betaling der koopsom. Betaling 15 Mei 1906. De Notaris H. A. van Dal sum te H alst, zal Dinsdag 24 April I9G6, om tien uur, voor den heer FRANCOIS DE PAEPE, landbouwer te Clinge, Kapellebrug (Roskam) op zijne boerderij, in het openbaar verkoopen, zijnen bestaande uit PAARDEN 3 kloeke Werkpaarden, als een zesjarige Schimmel, Blauwe Merrie dik van Veulen, een vosse Merrie oud 5 jaar, een donker blauwe Merrie oud 3 jaar, 2 Jaarlingspaarden als1 donker blauw Hengstveulen en 1 bruin Merrieveulen. Schoon HOORNVEE8 puike Melkkoeien, als6 onlangs gekalfd en 2 bekalfd, 2 tweejarige vette Vaarzen, 3 tweejarige vette Stieren, 6 eenjarige vette Vaarzen, 4 Kalve ren en 4 Hokkelingen. VARKENS2 Zeugvarkens, 1 vet Varken en 2 partijen Biggen. PLUIMGEDIERTE 50 Kippen en Hanen. LANDBOUWGEREEDSCHAPPEN, als: 2 zware Menwagens met ijzeren as, 1 Drie wielskar zoo goed als nieuw, 1 Treemkar met kussen, 1 Engelsch Rijtuig op veeren, 1 voorstel van 1 Driewielskar, 2 ijzeren Ploegen, 2 Duitsche Ploegen, 5 houten en ijzeren Eggen, 1 groote en 1 kleine Rol- blok, 2 Sleden, 1 Sleep, 1 Beerbak, 1 Dorschmachine met manege, 1 Windmolen, 1 Snijmolen, 1 Peemolen, 1 Kruiwagen, Ladders, Zeefden, Rieken, Vorken, Zeisen, Mesthaken, Paardentuig, Vlasreepen, Men- reepen, Vliegnetten, Bascule met Gewichten, Graanmaat en Schoppen, 100 Zakken en Balen, Kookfornuis met potten en spoel- kuip, Karnmolen met Karn en toebehooren, 2 puike Karnhonden. VERDER 2500 meter Pindraad, 2000 bossen Stroo, 1500 drooge en 1500 groene Mut- saards, partij Koebeeten, Mest in den put. En hetgeen verder zal worden voorgebracht. Orgeldraaiers en liedjeszangers worden niet toegelaten. De Notaris P. B. Dumoleyn, te Honte- nisse, zal ten verzoeke van de Erven van den heer HYPOLITE DE VLEESCHAUWER, op de door, deze laatst bewoond geweest zijnde hofstede, nabij Sas van Gent in het openbaar verkoopen des voormiddags 10ll2 uur, jjSft 5 Werkpaarden, van 8 tot 12 l'aar' waaronder 2 dik van veulen JfcSSaBB en een goed looppaard, 4 baat gevende Melkkoeien, 4 2jarige Vaarzen, 2 2jarige Stieren, 8 ljarige Vaarzen, 2 ljarige Ossen, 2 ljarige Stieien, 5 Kalvers, een vet Varken. 60 Hoenders en Hanen, 2 Ganzen, 2 Kalkoenen, 5 Eenden. 3 Menwagens, 1 Driewielskar, 1 Phaeton, Tilbury, 1 Dresseerkar, Zaaimachine, ijzeren en houten Ploegen, Eeg- den, Sleden, Rolblok, Schoffel, Snijmolen, Loofmolen, Bascule en Gewichten, Zakken, Balen, Rieken, Vorken, Mesthaken, 2 Kookfornuizen, Slijpsteen. Karngerief, Koelbakken, Wasch-, Bak- en Sehuurgerief. Partij Mutsaard en Brandhout en hetgeen meer zal worden gepresenteerd. Koopen tot en met f 3,contant. Het overige op tjjd van betaling onder borgtocht desgevorderd. Liedjeszangers en orgeldraaiers worden niet toegelaten. 'pcictiu, uc*at—

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1906 | | pagina 6