"IWal^ulKTsTi^ Hoogwatergetij te Ter Nenzen. Wiens fout is het dan? Advertentien. Telegrafische bericliten. Handelsberichten. Gemeentei*aad wan Hoek. DAGEN. Voorm. Nam. Dinsdag 30 Jan. 5.23 5.42 Woensdag 31 6.2 6.23 Donderdag 1 Febr. 6 47 7.12 Vnjdag 2 7.40 8.10 Zaterdag 3 8.45 9.24 Zondag 4 10.2 10.40 Maandag 5 11.13 11.44 Positie der stoomschepen. De Ten Neuzenaren moeten hierover beslissen. van hun dorst. Anderen wendden boyenmen- achelijke pogingen aan, om de ongelukkigen n,t hnn rampzaligen toestand te verlossen. niets mocht bnteu. Daar opeens nadert de Wei Eerw. heer Vorage, kapelaan te Kerkrade, met. de laatste H. Sacrementen. Suel schrijrlt de vrome priester voort door de schaar van meuscheu, en baant zich een weg tot bij de ongelukkigeu. Hen niet anders bereiken kunuende, beklimt de dienaar 'Gods een ladder, en zoodoende gelukte het hem in dezen uitersten nood nog troost en balsein te storten in dit zoo zwaar beproefde menschenhart. Yoorwaar, aangrijpend en zielroerend schouwspel, dat aan menigeen der aanwezigen tranen van innige ontroering ontlokte. 0 >k Dr. Widderahoven van Kerkrade kwam toegesueld o>n hulp te ver- leenen. Na ruiua twee uren van uiterste krachtsinapan- ningeu, gelukte het eindelijk den atoker fr. Montgier tusschen de ijzereu platen uit, te halen. Hij werd vervoerd per brancard naar de Domaniale Miju, alwaar hem verder geneeskundige halp werd verstrekt. Dear kwam opeens eene locomotief uit Simpelveld. Dadelijk werden de lerge wagons afgekoppeld, en in eer.e zijlijn gebracht. De nieuwe machine werd voorgezet en aan de andere vastgemaakt. Nu gelukte het locomotief en wagon te scheiden. Toen deze eenigermate van elkaar verwijderd waren, klommen Dr. Widderahoven en de heer Nievelstein (Obersteiger) in de verbrijzelde loco motief, en legden den zwaar gewonden machinist W. Wijtman het eerste noodverband aan. Ver- volgen8 werden loeomotief en wsgon van elkaar gerukt, en mccht het eindelijk gelukken ook dezen rampzalige uit zijn ellendigen toestaDd te ver lossen. Meer dood dan levend werd hij veiyolgens eveneens per brancard naar de Domaniale Mijn gebracht, waar hij spoedig den geest. gaf. De andere machinist en stoker, benevens de returners, zijn er, behalve eenige onbeduidende kwetsnren, met den schrik afgekcmen. De materiede schade is aauzienlijk. De opruimingswerken duurdeu tot laat in den aroud voort. In het restaurant van het hotel Zum Storchen te Bazel is Donderdagavond de goochelaar Blumen- feld doodgeschoten. Een nnmmer van zijn pro- gramma was, dat hij door iernand uit het publiek met een pistool op zich liet schieteu na het schot haalde hij dan een vooraf weggemoffclden kogel uit den raoud. Maar Donderdagavoud vergat Blumenfeld den kogel uit het pistool te nemen, en de goochelgrap werd bloedige ernsl dek oge trof den goochelaar in het voorhoofd. Een sleeper te Dresden raoest voor zijn patroon een paar oude, afgfjakkerde psarden ge- bruiken die voor weinig voedsel hard moesten werken. Uit medelijden plukte hij aau het station uit een wagg>n met hooi een bosje en gaf dat aan zijne uitgehongerde paarde». Dit is hem als diefstal aangerekend en het Landgericht heeft hem nu tot vier maanden gevangenisstraf veroordeeld. Middelburg, 29 Jan. De heer D. A. Droukers, oud-voorzitter van den polder Walche- ren en oud-lid der Prov. Staten van Zeeland is in den ouderdom van 78 jaar overleden. Zitting van "27 Januari 1906. Alle leden aanwezig. Voorzitter de heer A. W olfert, burgemeester. 1. Opening. 2. Notulen. 3. lngekomen stukken. H. Een schrijven van den heer L. A. J. Deijer, arts, waariu deze verklaart gedurende 15 jaar eene som van "25,te zuller: bijdragen ir. de kosten voor het bou- wen van eene nieuwe woning. b. Van het Dag. bestuur, inhoudeude het verslag ingevolge art. 52 der Woningwet. Dit geeft tot geenerlei opmerking aanleiding. 4. Behandeling van het request in zake de openbare lagere school op de Knol. Lngekomen is een schriiven, onderteekend door fa. de Blaay, C. de Meester, J. D. Jansen en J. J. den Engels- man, waarin ondergeteekenden verzoekeu om verschil- lende redenen van het request te worder, afgevoerd. De Voorzitter vraagt of iemand het woord verlangt en deelt in verband met een opmerking in de vorige raadszitting mede, dat er 19 schooigaande kinderen zijn, die de openbare school hezoekeu en buiten den kring van 4000 M wonen. De heer J. de Feijtcr Zouden wij de school met kunnen krijgen van het Rijk De Voorzitter: Die vraag is moeilijk te beantwoorden. De heer J. de Feijter: Ik heb er over gecorrespon- deert met de heer Henneqnin en die daeht, dat er wel kans van slagen zou zijn. De Voorzitter Wordt het voorstel aangenomen, dan zullen zeer zeker pogingen worden aangewend. Of wij dat echter zeker zullen krijgen, kan ik niet antwoorden. De heer J. de Feijter: Dat kon de heer Hennequin natuurlijk ook niet. De heer RegtEr is nu. vast besloten eene bijzondere school te bouwen. De VooizitterDat weet ik niet, dat zult gij zelf het beste weten. De heer De Regt: Zooveel weet ik ook niet, maar ik heb aan die menschen gevraagd, of het plan door ging, en zij hebben gezegd van ja. De heer J. de Feijter: Ja, maar daar hebben wij in de gemeenteraad niet mede te maken, of men eene bijzondere school bouwen wil. De Voorzitter: Is er nog iemand, die het woord verlangd 'k Geloof wel, dat de zaak de vorige maal al genoeg besproken is. In omvang gebracht wordt het voorstel van het Dag". Bestuur om eene openbare school op de Knol te bouwen verworpen met vier tegen drie stemmen. Voor de heeren F. Kaan, J. de Feijter en W. Geelhoedt. Tegen de heeren J. v. Wijk, M. de Regt, P. de teijter en J. de Meester. 5. Uitloting 3 aandeelen in de geldleemng 1902 Ge- trokken worden de nummers 1902 no. 2, 23 en 24. 6. Voorstel van het Dag. Bestuur: a. tot het leggen van eene keibestrating over eene lengte van 1500 M. en eene breedte van 2,75 M., van het Manritsfort tot het einde van den Moiendijk, acn achterkant van het huis van J. v. Hermon. Uitgezonderd een gedeelle van A. de Kraker tot aan de keien op den Hoek, welk gedeelte eene breedte zou hebben van 3 M. in verband met de te leggen goten. b. tot het leggen van eene stoep, ter gezamenlijke lengte van 592 M., met eene breedte van 0,75 M. Na eenige discussie wordt het voorstel gesplitst. Het eerste wordt met algemeene stemmen aangenomen. Bij de bespreking blijkt, dat tevens het plan is de weg aan den omdraai op den Hoek te verlagen en te brengen op het peil aan J. v. 't Iloff. Het tvveede voorstel wordt zoodanig gewijzigd, dat het trotioir maar gelegd zal worden aan eenen kant van het doktershuis tot v. d. Welle, met uitzondering van den april van J. Pladdet, en van J. de Meester tot het huis van Ds De Jonge. Het zal gemaakt worden van Waalsteen met Doorniksche kantsieenen. In omvraag gebracht, verklaard aileen de heer J. de Feijter zich er tegen. Geen der leden heeft bezwaar om de uitvoering daar- van op te dragen aan de heer F. de Bree. Wat de ramiug betreit, die is nog niet definitief vastgesteld. Minder dan 12000 zal het wel niet worden. De Voorzitter deelt tevens mede, dat de wethouder tevens zou wenschen, dat de iosplaats over eene opper- vlakte van 231 M2 werd bekeid. De ondervinding heeft geieerd, dat zulks hoog noodig is. De kosten zullen oiigeveer 577 bedragen. Wordt met algemeene stemmen aangenomen. Algemeen geeft men zijne verwondering te kennen dat van de gemeente Ter Neuzen nog geen schrijven is ontvangen over het raadsbesluit, aangaande het con tract HoekTer Neuzen. Zoolang dat niet ontvangen is, kan men niet doorwerken. De Jeden hadden steilig verwacht daaromtrent in kennis te zijn gesteld. Het voigende punt moet in besloten vergadering be- handeld worden. Daarom stelt de Voorzitter voor dit tot het laatst uit te stellen. 7. Wijziging politieverordening. tt. Het Dag bestuur steit voor aan art. 17 toe te voegen eene nieuwe alinea, 17i: Het is verboden op straat noodeloos te schreeuwen of rumoer te maken. De heer Kaan: Schreeuwen mag niet. Is't dan zoo hinderlijk De Woorzitter: Dat hangt er van af, op welke ma- nier men dat doet. De hear Kaan Ik vind het wel goed, maar ik vrees, dat de politie daarvan wel eens kwaad gebruik zou kunnen maken. Bij hoogdag b.v. is dat niet te keeren en toch zou de politie recht hebbeu ieder te ver'oali- seeren. De Voorzitter: Dat is nu de bedoeling zoo niet. De heer De MeesterIk vind aileen art. 17" voldoende dat men geen personen mag hinderen. De Voorzitter: Dat is niet voidoende. Er komen wel eens klachten in over de Zondagavonden. De heer De Meester. Hier weet ik er niet van. 't Wordt toch zoo weinig gedaan. De Voorzitter Wanneer er klachten inkomen, kan ik er niets aan doen. De heer Kaan 'k Vind het niet kwaad, maar vrees misbiuik door de politie. De Voorzitter: De politie kan misbruik maken, dat is waar. Maar, vindt de Raad het niet noodig, dan ben ik tegenover de klagers verantwoord. De heer De Feijter: Wij mogen het toch nu ook niet zoo heel nauw pakken. Op den duur is men heelemaal niet meer vrij. De Voorzitter: Ja, maar het wordt er dikwijls om gedaan. De heer De RegtIk vrees, dat wanneer men weet, dat het niet verboden is, zulks nog zal toenemen. De heer Kaan De wet verbiedt het stelen ook en toch wordt het gedaan. De Voorzitter: Maar de dief wordt gestraft. De heer KaanDat is zoo. Maar men kan her scheeuwen toch niet altijd verbieuen. De menschen moeten zelf leeren, dat er dat niet aan hoort. De heer De MeesterZoo erg is het toch ook niet. Bij mij is ook wel eens de deur open gegooid, dat is kw&jongenswerk. Als er dat maar niet om gedaan wordt. De heer P de FeijterOch, 't is meest werk van kleine jongens. 't Is maar wat kattekwaad. De iieer De Regt: Wordt het niet verboden en is dat bekend, dan vrees ik voor vermeerdering. Bij omvraag wordt art. 17" aangenomen met vier tegen drie stemmen. Voor de heeren J. van Wijck, M. de Regt, P, de Fey ter en W. Geelhoedt. Tegen de heeren F. Kaan, J. de Feijter en J. de Meester. b. Art. 74 wordt zoodanig gewijzigd, dat de her- bergen op den bepaalden tijd niet aileen gesloten moeten zijn, maar ook door de bezoekers ontruimd worden Nu kan een herbergier veroordeeld worden, als de bezoekers kwaadwillig zijn. Is bij de nieuwe bepaling het sluitingsuur daar, dan kunnen de bezoekers veroor deeld worden, als zij het lokaal niet willen verlaien. Wordt aangenomen met 6 tegen een stem, die van de heer Js. de Feijter Met algemeene stemmen wordt besloten op art, 17' dezelfde strafbepaling toe te passen als up art 17a. 8. Behandeling van het kohier op den Hoofuelijken omslag. De vergadering gaat over in eene met gesloten deuren. I N G EZU N f> K N ST V ii K K N. Mijnheer de Redacteur Beleefd vragen wij een klein plaatsje voor onderstaand in Uw veel gelezen blad. Zooals bekend is kwam op jl. raadsvergadering een schrijven in van den heer A. Bedet, aangaande het z. g. (en dit met recht daar een gebouw niet Christelijk kan wezen) Christelijk lokaal Bethel," staande in de Kandeelstraat en wel over het beele dagen en halve nachten uit- en inloopen der leden. Als het dag is komt er echter nooit een lid in 5t lokaal en de halve nachten bedoelde de schrijver zeker de jaarvergadering mede. O nee:i, dit kon niet, daar die pas later werd gehouden. Welke halven nachten dan? Ook in het schrijven bleek dat er 4 ingangen zijn in 't lokaal, dit heeft echter het Bestuur nooit gewelen, wel 1 ingang en 3 uitgangen (dat wil zeggeiG nooddeuren. Wie echter het nachtrumoer wenscht bij te wonen, kan al de vergaderingen van de Christ. Jong. Vereen. bezoeken want die zijn voor alien openbaar, dan kan hij tevens een schrijven bij den secretaris inzien, waar bijna al de bewoners van de Kandeelstraat en Vischsteeg op hebben geteekend, dat zij van de vergaderingen der Jong. Vereen. geen overlast hebben. Maar wel hebben de bewoners der Kandeelstraat en Visehsteeg en al diegenen, die Bethel" bezoeken, last omdat er nergens in de nabijheid een waterplaatg is. En daar bet Bestuur der Jong. Vereen. de naam van de Vereeniging wenscht en zal hoog houden, eindigt zij met deze vragen Is 't een leugen dat ons lid L. de ivl. met een scherp voor- werp bedreigd werd? Is 'teen leugen, dat de heeren J. M. en K. O. op zeer lage wijze werden aangevallen met tal van lasteringen en Is 'teen leugen, dat Mevr. V. bij't binnenkomeu werd aangevallen Is 'teen leugen dat de heeren J. de D. en M. v. K. met geverfde kleeren binnenkwamen, veroorzaakt door geno. mden schrijver? Is 'teen leugen, dat P. H. een jongen van 11 jaar een gat iu het hoofd werd geslagen Is 'teen, leugen, dat het Bestuur nog tal van kinderen die de Zondagschool bezoeken werden aangevallen en met blauwe armen eu hoofden schreiend binnenkwamen .J Is 'teen leugen, als daar een vergadering met gebed werd geopend, dat dan de heer A. Bedet met opgeschoven raam aan een orgel zat te draaien, om zoodoende onze vergadering te storen Is 'teen leugenmaar neen, wij zullen van Uwe aandacht niet te veel vergen, want wij zouden nog veel kunnen schrijven om alles op te noemen. Vraag in- lichtingen aan bovengenoemden en wellicht dat de waarheid zal blijken. [nmiddels dank zeggende voor de verleende plaats- ruimte, Teekenpn wij met achting, Het Bestuur der Cbr. Jong-Vereen., ,/BIDT EN WERKT", Ter Neuzen. Ter il'euien. Hnwelijks-aangiften. 26 Jan. Gabriel 'tHart, oud 31 j., jm. en Janneke Buijze, oud 27 j., jd. Hawelijks-vol'trekkingen. 25 Jan. Adriaan Pieter van Langevelde, oud 24 j., jm. en Adriana de Rubber, oud 22 j., id Pieter Moes, oud 18 j., im. en Elisabeth de Bokx, oud 19 j., jd. Geboorten. 23 Jan. Franciscus Charles, z. van Eugenius Francies Lauret en van Anna Christina van Husen. Janna Adriana, d. van Andries Corneiissen en van Catharina van Es. Miechielina, d. van Jacobus Leendert Jurrij en van Jacoba Hendrika Hoeb6. 24 Jan. Maria Janneke, d. van Jan van Aalst en van Janna Cornelia Harte. 26 Jan. Maartje Engelina, d. van Leendert Lips en van Magdalena van den Kraan. Cor nelia Elisabeth, d. van Frans Dooms en van Maatje Molhoek. Andries Cornelis, z. van Jacobus de Rijke en van Johanna Margaretha Herrebout. Julma Mathilda, a. van Aloijsius D'hert eu van Maria Louisa Verschuren. 27 Jan. Jacoba Huiberdina, d. van Jan Baptist Dooms en van Anna Elisabeth Harms. Overlijden. 27 Jan. Martinus Arie Hamelink, oud 4 m., z. van Andries Sibrand en van Anna Margrietha Wieiand. Rotterdam, 29 Jauuan. Binnenl. Grauen. De aanvoer was auinder dan de vorige week. Voor haver bleef de stemming prijshoudeud. Booueu en erwteu te koop naar keus en keur. Men noteert Puike Zeeuwsche Tarwe per hectoi. 7,10 a 7,30 mitidere eu goede f 6,70 k f 6,90 Tarwe per 100 kilo 8,50 f 9,25 Rogge per hectoi. f 5,25 k f 5,80 Gem 4,80 a f 5,80 Chevalier f 5,50 a 6,Gerst per 100 kiio Winter 7,80 a 8,25Chevalier f 8,40 a 8,65 Haver f 8,25 k 8,75 Haver per hectoi. 8,40 A f 4,60 Paardeubooueu 7,50 Witteboonen puike /15,a 16,mindere f 12,a 13,Bruiue boouen 7,50 a f 9,75 Kookerwten f 8,a f 8,50 Kanariezaad 10,a 11,50 per hect. eu 15,a f 15,75 per 100 kilo, Buiienl. Granen. Tarwe per 2400 kilo 195 a 210 Rogge per 2100 kilo f 165 a 168 Gerst Zwarie Zee f 140 a f 141 Amenk. Mais f 122 k f 124 per 2000 kilo; Haver 8,a 8,50 per 100 kilo. M e e 1. Prima inl&ndsch 12,ii 13,50; le loort f 11,50 k f 12,Zeeuwsche Tarwe- bloem i2,50 a f 18,Prima Belgisch 12, a 18,le soon f 11,25 j 11,75; prima Dunsch 18,a f 13,50 extra puik Hong, f 15,25 k f 16,25 prima Amenk. f 13,25 a f 14,le soort 11,50^/18,2e soort f 10,75 a 11,25 Inl. Roggebloem 11,a 12,Duitsche Roggebloem 11,25 a 12,50 per 100 kilo netto. Ruaderprijzen 50 a 74; Stiereu 48 a 56 kalveren 70 a 100 Schapen 50 a 55 varkeus 48 a 55 cent, alles per kilo. Melkkoeieu 120 a 280 Kalfkoeien f 180 a f 290 Vaarzeu 65 a f30 SliereD f 90 a f 175 Graskalvereu f 45 50 Eok- kalvereu f 18 a f 20 Biggen 7,a f 15 alles per stuk. Aardappeleu. Brielsche kralen 4,50 a 4,75 Zeeuwsche Eigeuheimers f 4,20 a /4,50 Zeeuwsche jammen 4,Eriesche Blauwe f 3,50 a 4,Duitsche roode 2,50 a f 2,75, alles per mud. Bo ter iu vateu gemiddeld f 58 en stukken van een half kilo 70 a 75 cent. Zoetemelksche kaas 23 a /271/a Per 50 kilo. Zeeuwsche Eieren 4,a 4,20 Buiteul. 3,3,50 per 100. Zeeuwsche A j u i n. f 1,80 per 60 k'lo. V 1 a s. Biauw Hollandsch f 1,80 a f 2,20 Wit Zeeuwsch 1,70 a 2,per steen. L ij u z a a d 9,50 a f 11,25 per hectoi. Karwijzaad/" 14,50 a 14,75 per 50 kilo. A tu e r l k. Petroleum in houten vateu per 100 kilo 10,80 a 11,eu 7 a 8 cent per kan. java-koffie in balen gewone soorten 31 cent eu dito Santos 25 cent per half kilo. Beetwortelsuiker 915/16. VEEHANDEL IN I1ELGIE. Veeprijzeu onveranderd duur. Vaarzeu en ossen 8 5 tot 95 c., stieren en koeieu 75 tot 85. Vette kalveren 1 tot 1 fr. 30 vette varkeus 95 n. tot 1 fr. 12. ZEETIJDINGEN. Van 26 tot en met 28 Jan. H II II U Datum VLAG. AM. MS. Van en naar. Lading Voor Ter leuien t 26 Eng. s.s. Skinningrove 1459 Skinningr. ijzer idem Hailing 2199 Londen stukg. 27 idem Lizzy 1784 Belgie iedig 28 idem Ann Webster 2241 Londen stukg. idem The Duchess 1659 Millon ijzer Van Ter Xeuzeu 26 Eng. s.s. Harrieth 1373 Middlesbro ledig 27 idem Ralp Creyke 1459 idem idem idem Universal 3605 New-Castle idem 28 idem River Lagan 2212 Londen stukg. oor Gent s 26 Eng. s.s. Wark worth 1862 New-Castle stukg. 27 idem Ralp Creyke 1796 Goole idem RU8S. 8.8. Consul Thorsoe 4524 Riga hout Deen. s.s. Hafnia 4581 idem h. vl. 28 Eng. s.s. Cato 3096 Hull stukg. idem Sea Hound 3085 Londen idem idem Jet 2790 Bleyth kolen V on loeiil I 26 Eng. s.s. Fulmar 3593 [Liverpool stukg. Deen. 8.8. Carl Hecksher 4711 Cardiff Iedig 27 Eng. s.s. Avocet 3984 Liverpool stukg. idem Middlesbrough 3293 M etbil ijzer idem Warkworth 1862 New-Castle stukg. 28 <dem Sea Gull 2762 Londen idem idem Abbotsford 2979 Leiih idem Deen. s.s. Normandiet 3389 Newfahrw. phosph. Belg. s.s. PecherisVapeur 399 Ostende Iedig Eng. s.s. Ralp Creijke 1796 Goole stukg. Van 26 tot en met 28 Jan. werden langs de Oostsluizen alhier 33 binnenvaartuigen op- en 28 afgeschut; door de Westsl. 13 op-en 6afgeschut. s.s. HENRY te New-Castle on Tyne in lading voor Lissabon. ».s. GUIDO vertrok 28 dezer van Algiers naar Middlesbro. t.s. HARALD te Stocktoa on Tees in loasing. s.s. JENNY te Sao Juan bij Sevilla in lading voor Rotterdam. RICHARD te Middlesbro in lossing. Wanneer een misthoorn den stnurman waar- schuwt om van de kust af te sturen, en hij hierop niet let en schipbreuk lijdt, wiens fout is het dan Wauneer het siguaal ouveilig staat en de machinist acht het niet de moeite waard hierop te letieu, zoodat zijn trein verpletterd wordt, wiens fout is het dan Wanneer de Ter Nenzenaren meraaudoemng en rugpijn hebben en zij geen geueesmiddel willen inuemen, dat door hun eigeu bureu als afdoend wordt bevonden, wiens fout is het dan, als zij waterzuchtig worden, of Bright's ziekte en suikerziekte krijgen Mejuffrouw J. Bouwens, woneude Vlissingsche straat K 48 te Middelburg, meldt oris Gedurende hcht maanden leed ik OBophoudelijk aan een vreeselijke pijn iu het benedeugedeelte van den rug eu iu de leudenen. Het ergste was het wanneer ik moest bnkken en als ik mij daarna oprichten moest, scheeu het wel alsof ik door deu grond zou gaan zelfs wanneer ik van mijn stoel opstond, had ik veel piju. Ik had ook veel last van duizelingen en schemeringen voor de oogen eu kreeg zweetiugen, welke onmiddellijk dour huiveringeu gevolgd werden. Allerlei genees- middeleu hiervoor aangewend, brachteu mij geen baat, tot dat ik teu slotte kennis maakte met Foster's Rugpijn Nieren Pillen en het is mij een vreugde U te kunnen berichteD, dat ik hierdoor een groote verlichting bekomeu heb eu toeu ik twee doozeu gebruikt had, was miju piju zoo goed als geheel verdweueu. Uit dankbaatheid zal ik ze steeds anderen lijders aanbevelen. Ik ondergeteekende verklaar dat het boven- staande waar is ea machtig U het publiek te makeu op elke wijze die U goeddunkt. Eeu welbekeud geneesheer verklaarde dat de ziekte der nieren de ergste is aller ziekteu, met uitzondering van tuberculose. De redeu hiervan is dat men meeslal geen uotitie neemt van ver- schijuselen der nierziekte of dat deze verschynselen verward worden met andere ziekten tervrijl de nierziekte zich meer eu meer uitbreidt en zich onopgemerkt complicates voordoen, totdat zij zich diep iu bet gestel geworteld heeft. Let dus op de eerste verschijuseleu van pijn iu de zij, ueem Uwe maatregeleu nog heden, want morgeu is het misschieu te l&at. Verzeker U dat men U de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen geeft dezelfde die Mejuffrouw Bouwens gebad heeft. Wij waarschuwen tegen uamaak en makeu koopers er op aitent, dat op iedere dot s de haudteekening van James Foster voorkomt. Zij zijn le Ter Neuzen verkrijgbaar bij den heer A.van Overbeeke-Leunis, Westkolkstraat. Toezending geschiedt franco na ontvaugst van postwissel a f 1.75 voor eeu of f 10,voor zes doozeu. Voor de tal rijke bewijzen van be- p us- langstelling en deelneming, onder- vonden bij het overlijden van onze innig geliefde, zorgvolle Echtgenoote en Moeder, betuigen wij onzen hartelijken dank. H. M. VERBRUGGEN. Pa. Ma. VERBRUGGEN. Axel, 29 Jan. 1906.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1906 | | pagina 3