Festival St. Jan Steen is A. P. J. Cursus in hoefbeslag te TEH NEUZEN, MONI {EY BRAND s.R.ELziNGA,Foioiraa( Koopt uw gelatine 30 stuks bereide Palen, it- an ffieli aran 1 [POTTE inPANNENl Ill Qoop. cftoom6oterfa6riefi cJConienisse BURGERLIJKE STAND. Dagelijksche boetedoening. Advertentien. op Zondag 6 Augustus 1905. UITYOERING door de Daraes-Tonristenclnb. BLOEMENCORSO. brAND Dagelijks gelegenheid tot het bergen van fietsen, TE KOoT- Prachtige keuze in: Prima R00MB0TER, uitsluitend onder Rijkscontrole a 1,40 per K.G. Ziektekiemvrije Gesteriliseerde MELK a 9 cent per flesch. Hoogwatergetij te Ter Neuzen. in 1906 en 1907. Nieuw HEERENRIJWIEL, ELZINGA. Inmakers van Paling en Mosselen JD. Thielman-Bauwens, Messen, Lepels, Vorken, D. E. WOLFERT Hz. TE KXjOOSTBBZAKTDE, noteert tot nader bericht: De Directeur P. J. B. DAMSTE. DAGEN. 5 Aug. 4.29 4.52 6 5.15 5.38 7 6.5 6.32 8 7.2 7.34 9 8.9 8.47 10 9.26 10.5 11 10.43 11.20 Vreeselijke scheele hoofdpijn. De Pink Pilien genezen zulks wanneer alle middelen schipbreuk liebbeu geleden. Melkvoedsel voor KinderenenZieken.l Inleg 50 cent. zijn dad elijk schoon met 1 DES( jHUURZEEP. Zachte mousseline, fijne kant, en fi-jn Hnnen, behooren nooit dan met zuivere zeep gewasschen te worden Noordstraat 14, TER NEUZEN. lengte 6 Meters. prima kwaliteit. Groote sorteering WAMDBORDEN, Schelpen, Vazen en d°. Stellen. dea millionnair komen te goed doen. Wat was nu de wraak De speculant bezit ongeveer drie- kwart van de huizen en. villa's aan de Maria- avenue en sedert 14 dagen verhuizen alle familien van daar. HuizeD, die een maand geleden nog f 150,000 waard waren, kan men nu voor f 25,000 niet meer kwijt. AUes vlucht voor de zwartjea en de aanzienlijke straat is zoo doodsch geworden sis een ateeg in een achterbuurt. De millionair lacht in zijn vuistje. In zonderlinge omstandigheden werd te Gent een troepken dieven aangehouden. Een van hen had met zes kamaraden een persoon aangerand, die omdat hij geen Jicht had, aan de hand zijn velo voerde. Onze dief nn eigende zich den velo toe, terwijl zijne makkers den portomonaie van den bestolene kaapten, en reed weg. Maar eene straat verder deed een politieagent hem stilstaan, omdat hij geen licht had. u'X Is juist uitgegaan zegde hij. //En waar is de Janteern Die was er ongelukkig niet aan. Mikderwijl kwam de bestolene toegeloopen, roe- pend z/Houdt hem, 'tis mijn velo?" Dit gebeurde. De aangehoudene verklapte zijne gezellen en deze werdeu in den nacht door de politie geknipt. (Hbl. v. Antw.) Axel. Huwelijks-voltrekkingen. 20 Juli. Jozaas Mattheus Hamelink, oud 22 j., jm. en Janneke Hamelink (van Zaamslag), oud 23 j., jd. Cornells Nicolaas Jansen van Rosendaal, oud 23 j., jm. en Francina Maria de JBruijn, oud 20 j., jd. Geboorten. 16 Juli. Adriaan Martinus, z. van Louis Koekkoek en van Elisabeth Catharina Jansen. 17 Juli. Jakob, z. van Pieter le Feber en van Catharina Sara van Houte. 18 Juli. Elisabeth, d. van Marinus Dieleman en van Cornelia Wijna. 20 Juli. Marinus, z. van Cornelis Verschelling en van Jacoba IJzebaart. 21 Juli. Frederik, z. van Pieter Brandes en van Catharina Adriana Bakker, 26 Juli. Neeltje, d. van Gelein Ferhelst en van Pieter- nella Hamelink. Joseph, z. van Petrus Frankevijle en van Charlotta Vonk. Overlijden. 28 Juli. Neeltje Dieleman, oud 7 w., d. van Adriaan en van Lijcia den Hamer. Ilraaun Huwelijks-aangiften. 1 Juli. Desire de Bakker, oud 29j., jm. en Dorothea van Gimst, oud 20jjd. Huwelijks-voltrekkingen. 21 Juli. Desire de Bakker, oud 29 j., jm. en Dorothea van Gimst, oud 20 j., jd. Geboorten. 16 Juli. Maria Godeliva, d. van Judocus Claeijs en van Philomena de Koster. 18 Juli. Petrus, z. van Josephus Mattheijssen en van Louisa Mathilde Rens. 23 Juli. Sophia, d. van Andries de Caluwe en van Johanna Maria Harends. 24 Juli. Remy Eugene Aloisius Marie, z. van Petrus Franciscus Christiaens en van Mathilde Cornelis. 27 Juli. Irma Rosalia Elisa, d. van Gijsbrecht Strijdonk en van Louisa Maria van Walle. 29 Juli. Aloisius, z. van Pieter Franciscus Vlasveld en van Mathilde van de Voorde. 30 Juli. Bertha Dorothea Christina, d. van Petrus van Gimst en van Apolonia Louisa de Block. Overlijden. 8 Juli. Josephus Johannes Weijn, oud 3 w., z. van Mathilde. 21 Juli. Mathilde Maria de Rooy, oud 4 m., d. van Jan Francies en van Rosalia Veras. 22 Juli. Apolonia Kint, oud 85 j., wed. van Pieter van BuijI. 28 Juli. Alphonsius Verras, oud 45 j., echtg. van Elodia Catharina van Belle. Hoek. Geboorten. 16 Juli. Benjamin, z. van Leendert Dieleman en van Adriana van Hoeve. 19 Juli. Cornelia Janna, d. van Pieter van Wijck en van Levina Cornelia Drabbe. 21 -Juli. Hendrik, z. van Pieter Remijnsen en van Maria van Tatenhove. 22 Juli. Maria Cornelia, d. van Anthonie Johannes Guiran en van Maria Suzanna German. 24 Juli. Elizabeth Anna, d. van Gelein Meertens en van Pieternella Vinke. Overlijden. 25 Juli. Elizabeth Anna Meertens, oud 1 d., d. van Gelein en van Pieternella Vinke. 29 Juli. Sara Maas, oud 25 j., echtg. van Jan de Bree. Kuewacltt. Huwelijks-aangiften. 27 Juli. Carolus Ludovicus Meervis, (van Stekene, Belgie), oud 27 j., jm. en Stephanie Leonie Behiels, oud 26 j., jd. Overlijden. 21 Juli. Een als levenloos aangegeven kind van het mannel. geslacht van Aloysius de Block en van Frederica van Hecke. 27 .Juli. Een als levenloos aangegeven kind van het mannel. geslacht van Josephus van Hove en van Stephanie Valent. gas van dent. Geboorten. 25 Juli. Clement, z. van Petrus Franciscus de Wagenaere en van Stephanie Kogiers. 30 Juli. Felix Leopoldus, z. van Johannes Franciscus van Acker en van Melanie Seraphina Vereecken. St. Jfansteen. Huwelijks-aangiften. 21 Juli. Petrus Franciscus de Vos, oud 21 j., jm. en Philomena van de Poele, oud 18 j., jd. 28 Juli. Aloijs van Goethem, oud 27 j., jm. en Emelia van Daele, oud 27 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 21 Juli. Cyrillus Valke, oud 27 j., jm. en Virginia Maria Paelinck, oud 32 j.. wed. 26' Juli. Camile van Rumste, oud 30 j., jm. en Maria Josqpha Breijaert, oud 25 j., jd. Geboorten. 16 Juli. Johannes Benedictus Bernardus, z. van Eduardus de Cock en van Maria Josephina Behiels. 17 Juli. Maria Josephina, d. van Bernardus Hijpolitus van Hecke en van Pharailda Regina de Coninck. 19 Juli. Irma Melania Leonia, d. van Camilus Smet en van Johanna Catharina de Witte. Rend Marie, z. van Alphonsius Prudentius Kesbeke en van Julie Delphina van Remoortere. 31 Juli. Agnes Philomera Clementina, d. van Carolus Ludovicus Ringoot en van Clementina Meersschaert. Overlijden. 18 Juli. Johannes Franciscus Kegels, oud 66 j., echtg. van Pilagia van den Bergen. 25 Juli. Emile van Goethem, oud 3 w., z. van Adolphus en van Rosalia flasevoet. Voorm. Nam. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Yrjjdag If If Stelt U voor, dat de manner) even zoo vaak aan scheele hoofdpijn leden als de vrouwen De we reld zou omver geworpen zijn, alle openbare en particnliere diensteD, de beurs, de kamers zoudeu geen zitting kunnen houden, de handel, de nijver heid zoudeu in slechteu toestaud verkeeren. De eenvoudige opmerking van het feit dat de inannen zelden aan scheele hoofdpijn lijden, terwijl dat de vrouwen zulks zoo dikwijls hebben, doet het denkbeeld opvatten dat zulks voortkomt uit de teergevoelige lichaamsgesteldheid en vooral uit de werkingen der organen het vrouwelijk geslacht eigen. Als de regelmatigheid dezer werkingen de geringste storing ondervindt, hebben de vrouwen terstond scheele hoofdpijn, ruggepijnen, zijn buiten gewoon zenuwachtig en slapeloos. Tcgen scheele hoofdpijn bestaat er geeD beter middel dan de Pink Pilien. Zij slagen daar waar andere geneeS' middelen zich machteloos getoond hebben om te verlichten. Zij wijzigen inderdaad den algemeenen toestand. Zij verrijken en zuiveren het bloed, en regelen de werkingen dezer organen. Geen storin gen meer, volmaakte regelmatigheid, vaodaar geen scheele hoofdpijn meer. De Pink Pilien genezen de scheele hoofdpijn bij de mannen om dat zij het beste versterkende middel zijn van de maag, terwijl dat de scheele hoofdpijn bij de vrouwen bijua steeds voortkomt uit slechte spijsvertering. Onze verslaggever op zijn laatste rondreis in Nederland een treffend geval vernam van de genezing van mejuffrouw J. den Dekker-Hazelhoff te Vaals provincie Limburg. Ge- noemde dame vertelde hem dat zij gedurende verscheiden jaren aan scheele hoofd pijn en bloedarmoede geleden had. Bovendien had zij weinig eetlust, de spijsvertering was moeilijk en van tijd tot tijd had zij ook hartkloppingen, slapeloosheid en zenuwachtige pijnen in armen en beenen. Ik gevoel mij gelukkig, zoo ging zij tot onzen verslaggever voort, U mede te kunnen deelen dat de Pink Pilien mij rolkomen van mijn lijden verlost hebben. Welk lijden mij zulke vreeselijke dagen bezorgd had en mij des nachts dikwijls verhinderden uit te rusten. Zij hebben den besten invloed op mijn algemeenen gezondheidstoestand uitgeoefend en ik heb bemerkt dat ik sedert deze behandeling een betere eetlust heb en dat de spijsvertering veel gemakkelijker is. De Pink Pilien, hernieuwer van het bloed, ver sterker der zenuwen, zijn onovertreffelijk tegen bloedarmoede, bleekzucht, neurasthenie, algemeene zwakte, zenuwzwakte, maagkwalen, uitputting, rheumatiek, zenuwpijnen, heupjicht en ouregel matigheden. Prijs f 1,75 de doos f 9,per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabili^, Steiger 27, Rotterdam hoofd-depothouder voor Nederland en apotheken. Eranco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Ter Neuzen en omstreken bij Joh. de Roos, K 157, Vlasmarkt, Middelburg. Mejuffrouw den Dek- kei -Hazelhoff, volgens portret. Door den heer Joh. de Roos, is als wederver- kooper der Pink Pilien voor Ter Neuzen en omstreken aangesteld A. van OverbeekeLeunis, Westkolkstraat. Zij, die nog iets te vorderen heb ben van de 8ociete Anonyme des Forges et Acieries Neerlandaises te Ter Neuzen, gelieven hunne rekeningen in te zenden v6oir» 90 Augustus a. s., bij den heer COLSON, staalfabriek. MIDDELBURG, is iederen Dinsdag van 's morgens 9 tot 's namiddags 4 uur, ten huize van den heer Goud- stikker, Donze-Visserstraat 4, te Ter Neuzen, te Consulteeren, voor mond- en tandziekten en het plaatsen van Kunsttanden. Hoefsmeden en hoefsmidsleerlingen, niet bene- den de 18 jaar, die geneigd zijn zoodanigen tweejarigen cursus te volgen, na afloop waar- van gelegenheid zal worden verschaft tot het bekomen van het diploma als hoefsmid, zooals dit werd verleend, na geslaagd examen, aan de leerlingen, die de cursnssen in hoefbeslag vroeger van wege de Zeeuwsche My v. L. en Y. gegeven, hadden gevolgd, worden uitgenoo- digd zich voor of uiterlijk op 15 Augustus 1905 SCHRIFTELIJK aan te melden bij den heer Francois van Waesberghe te Hulst. leder jaar worden gegeven 8 lessen in de theorie en 16 in de praktijk. De leerlingen betalen ieder jaar bij vooruit- betaling 5, voor het onderwijs, te storten bij den Penningmeester der afd. //Hulst" v/d Mij tot bev. v. L. en V. in Z. De cursus zal bij voldoende deelname worden gehouden te Axel of Hulst. Wielerfeest met medewerking van het Muziekgezelschap „DE YEREENIGDE WERKLIEDEN", opgeluisterd door de Nlissingsche DAMES- TOURISTENGLUB en de Velofanfare z/VLUG EN BLIJ" van Assenede. T5 erulden, benevens Medailles en een worden als prijzen beschikbaar gesteld. mm sij F. d'HQNT, Estaminet //Philippine", Nieuwediepstraat te Ter Neuzen. Onze inrichtingen zoowel in TER NEUZEN als OOS1 BURG, laten toe bij elke weers- gesteldheid het fijnste werk te leveren. Onze electrische in rich ting voor vergrootingen stelt ons in staat, naar elk portret, aan billijken prijs, de fijnste vergrooting te leveren. Beleefd aanbevelend, Uw dienaar, (visclilijm) bij ondergeteekende, het voordeeligst adres gc- broken gelatine even zoo goed als beele bladen, aan veel minderen prijs, benevens voorhanden alle de daartoe benoodigdeSpecerijen. Aanbevelend, a/d Roomscbe kerk, Ter Neuzen. Inlichtingen verstrekt de heer E. P. DE DOlJj Hotel den Appel, Ter Neuzen. V e i* d e r* s Ter Neuzen, Aug. 1905. Te TER NEUZEN franco tbuis bezorgd door R. SCHEELE Hzn.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1905 | | pagina 2