Hoogwatergetij te Ter Neuzen. BURGERLIJKE STAND. 1 a s a DAGEN. Dinsdag 4 April 1.47 2.8 Woensdag 5 u 2.18 2.32 Donderdag 6 2.46 3.— Vrij dag 7 3.15 3.31 Zaterdag 8 3.44 4 Zondag 9 4.14 4.30 Maandag 10 4.48 1 5.5 waardoor haar kleeren in brand geraakten. Met hevige brandwonden bedekt, is ze naar het hos- pitaal gebracht waar ze dienzelfden nacbt overleed. Verre van af te nemen, groeit de duiven- liefhebberij nog elk jaar in Belgie aan en ieder jaar vermeerdert het aaDtal verzendingen van post- duiven naar Frankrijk. Om cen denkbeeld te geven van de belangrijk- heid der prijsvluchten, zij gezegd dat langs het station van Jeumont, in 1904, 2.070.490 duiven zijn verzonden, terwijl in 1898 het aantal duiven nog het millioeu niet bereikte. Een geruchtmakend erfenisgeding komt weldra te Boedapest voor, waarbij leden van den oudsten Hongaarschen adel zijn betrokken. De zaak staat aldus De douairriere gravin Bela Batthanyi Tarnoczj was een zonderlinge en had het idee fixe om zich steeds voor kamenier uit te geven. Toen zij verleden jaar ziek werd, liet zij uit angst om door haar familie verpleegd te worden zich onder den naam van haar eigen kamenier als patient in een particulier ziekenhuis opnemen, waar zij na korten tijd overleed. In haar testament bleek nu de overledene beschikt te hebben, dat van haar onge- veer twee millioenen kronen bedragend vermogen het grootste deel aan haar kamenier zou komen en het kleinste zou worden bssteed aan de stich- ting van een majoraat voor de mannelijke linie der familie Batthanyi, met dien verstande, dat haar zuster, een stifstdame te Briinn in Oostenrijk, voor de B&tthany's het genot van het fidei-commis kon hebben. De onterfde familieleden, graaf Tarnoczy prins Odescalchi, gravin O'Donnel en verscheideu anderen, betwisten thans de geldigheid van dit testament en hebben de hulp der bekendste advo- caten in Hougarije ingeroepen. In, 't najaar heeft te Weenen in het Doro- theum een groote auctie plaats van meubelen en andere voorwerpen, die hebben toebehoord aan wijlen Milan en Alexander van Servie. Behalve veel zilverwerk met het monogram der beide vorsten, komen er kostbare tapijten schilderijen, waaronder van eerste Fransche meesters mooi porselein en verscheiden geschenken van vreemde vorsten, met name zeer kostbare van den Sultan onder den hamer. Een oude man te Auvellais bij Namen had Maandag, na zijn pensioen getrokken te hebben, eenige herbergen bezocht en aan verscheidene personen zijn gevulde portemonnaie laten zien. Maar Dinsdag was hij nog niet thuis, en men deed opzoekingen. Tn een weide, een twintigtal meters van de Samber, op den kant eener sloot, zag men sporen van een woreteling en bij verder zoeken vond men een lege bears, een zakdoek en een geldstuk. Op den grond zag men voetstappen van ver scheidene personen en op het gras het spoor van een lichaam, dat er over gesleept was naar de rivier. Dit zeide genoeg. Men begon dus te dreggen en, honderd meters van de sporen der worsteling, tegen de sluis, vond men het lijk van den ouden man. Een touw was om het lichaam geslagen. 't Nieuwste middel, dat genezing van de tuberculose belooft. Prof. Levie, te Milaan, heeft in een gesprek met een medewerker van het //N. Wiener Tagebl." eenige bijzonderbeden meegedeeld omtreut het geneesmiddel tegen loDgtering, dat bij meent te hebben ontdekt. Het bestaat, uit onderhuidsche iuspuitingen met een preparaat, welke samenstelling voorloopig ge- heim n oet blijven, maar dat voornamelijk jodium bevat. Na tien of vijftien inspuitingen, zoo verzekerde de professor, neemt de patieut sterk toe in ge- wicht en na veertig of vijftig inspuitingen zijn de tuberkels verdroogd en is de patient genezen. Prof. Levie had die geneeskracht van jodium reeds twiutig jaren geleden bij de behaudeling van zieke paarden ontdekt en later proeven ge- nomen op runderen, waarbij de dieren spoedig meer eetlust kregen en bij anatomisch onderzoek na het slachten de tuberkels genezen bleken. Door die uitkomsten aangemoedigd, begon de professor twee jaren geleden ook proeven met zijn methode op mtnschen te nemen en de resultateu waren ook nu gunstig. Tot dusver hebben twintig personen onder welke eenigen in vrij ver gevorderden staat van tering, met goed gevolg zijn behandeling onder- gaan, zegt hij. De hoogleeraar begeeft zich eerstdaags naar Parijs om zijn ontdekking uiteen te zetten in de Academie van Wetenschappen. In een stadje in Engeland staple dezer dagen een gezelschap uit den trein, dat daar een verwant kwam begraven. Tot hun verbijstering zagen zij echter den dood gewaande met een dokter en een verpleegster uit denzelfden trein komen. De naaste betrekkingen die alles voor de begrafenis van den man, die elders overleden scheen geregeld hadden, waren door een onduidelijk telegram in de war gebracht. De zieke had zijn wensch te keuuen gegeven in zijn geboorteplaats te sterven, en die wensch werd spoedig vervuld. Drie uur na zijn aankomst overleed hij er. De draadlooze telegraphie heeft nu ook in Duitschland openbaar toepassing gevonden. De staatscourant deelt mee dat er telegrammen kunnen worden gewisseld tusschen de telegraafnetten in het rijk en de schepen op zee die van een toestel voor draadlooze telegraphie zijn voorzien. De overbrenging geschiedt door de stations langs de kust. In een bosch aan den weg van Kixingen naar Forchingen bevindt zich een zorgvuldig on- derhouden, eeuzaam graf met een kruis, dat tot opschrift draagt,/Hier rust een in den oorlog van 1870/71 achtergebleven kameraad." De ver- eeniging van oudstrijders in Duitsch Avricourt was gewoon daar bloemen en kransen neer te leggen en gloeiende herinneringsreden te houden. Eenige dagen geleden zou het lijk van den //achter gebleven kameraad" opgegraveu en naar elders overgebracht worden. Men vond toen echter niets dan de half vermolmde schonkige botten van een paard, dat een sentimenteel cavaierist daar begraven schijnt te hebben. Het gieten van olie op de stormachtige zee is opnieuw doeltreffend gebleken bij de reis van het Duitsche stoomschip ^Pretoria" naar New-York. Dat schip had onderweg zeei zwaar weder. De storm woedde zoo bevig, dat de pas- sagiers herhaaldelijk hun laatste uur geslagen meenden. Men goot echter voortdurend olie op de golven en de kapitein verklaarde, dat het schip waarschijnlijk zou zijn omgeslagen als men dat middel niet had toegepast. De storm brak plotseling los met een ontzettende kracnt. De reddingboot werd door een windvlaag losgerukt en tegen decomman- dobrug geslingerd, waarbij de kapitein en verschei dene anderen ernstig werden gewond. Een matroos werd over boord gespoeld en verdronk. De doode, die leefde. De Morgue te Parijs is algemeen bekend, geen vreemdeling, die de eerste maal de Seiue-stad bezoekt of hij gaat eens kijken, hoe men daar de lijken der verdronkenen of de slachtoffers van de misdaad op straat ge vonden tentoonstelt en geruimen tijd bewaart opdat deze herkend zouden kunnen worden door hen, die iemand uit huune omgeviog missen. Maar niet alien worden herkend en zoo spelen zich om de Morgue tooneelen af, die men zou deuken dat alleen in het brein van een romaudichter kunnen opkomen. Mevrouw Crosky, in een stemmig gewaad ge- kleed, bezocht dezer dagen die inrichting onder geleide van niet minder dan 5 harer kennissen en't duurde niet lang of een der meest ouherkenbare overblijfselen «werd door haar herkend als het stofelijk overschot van haar echtgenoot. Zij barstte in tranen uit en ternauwernood kon zij den be- diende mededeelen, welke ontdekking zij gedaan had. Alle vijf heeren, die zij als getuigeri mede- gebracht had, bevestigden haar vermoeden en reeds maakte een der ambtenaren zich gereed een be- wijs van herkenning en overlijden in te vullen, toen een der ouden, daar in functie, zijn verwon- dering te kennen gaf, dat die dame met niet minder dan vijf getuigen was komen kijken daar toch twee getuigen volkomen voldoende waren. Zijn argwaan werd gewekt en zoo werd eerst aan den politierechter verlof gevraagd, om zonder nader onderzoek 't overlijdeusbewijs af te geven deze, achterdochtig door zijn ambt, gelastte echter eerst een onderzoek naar mevrouw Crosky en spoedig bleek dat deze gescheiden van haar man leefde en een onderzoek naar dezen gaf tot resultaat dat hij in de middaguren kalm in een cafe aan de Place de la Repub ique zijn bock dronk en een kaartje legde en ook heden daar speelde. Alsnu werd mevrouw Crosky voor den rechter gedaagd eu spoedig bleek dat zij getracht had om een bewijs van overlijden van haren man op die wijze in handen te krijgen om als weduwe te kunnen hertrouwen met een ander, die haar beter aanstondt dan de man met wien zij gehuwd is. Het zou moeielijk geweest zijn om echtscheiding aan te vragen en bij-aldien haar man daarin be- rustte, dan was dit nog zeer tijdroovend terwijl na het overlijden van een echtgenoot men spoedig met een ander in het huwelijk kan treden. In stede echter, dat zij haren toekomstige nu begeleiden zal voor den ambteuaar vau den Burge- lijken Stand, zal zij hem weder zien voor den rechter om zich te verantwoorden wegens een hoogst strafbaar feit. Een Fransch onderzoekingsreiziger, zooeven uit Midden-Azie teruggekeerd, vertelt van een eigenaardige militaire oefening van de soldaten van den Emir van Boekhara. De soldaten gingen op kommando plotseling op den grond liggen en onder het geschetler van trompetten gooiden ze hun beeuen in de lucht. Het was bespottelijk om aan te zien. De onderzoekiugsreiziger dacht eerst, dat ze alien gek geworden waren, maar kwam tot de ontdekking, dat de vertooning een hoogst ernstig gemeende oorlogsoefening was. Het acrobatische kunststuk stamt uit den tijd van de verovering van Boekhara door de Russen. De Russische soldaten moesten toen dikwijls door de vele armen en vertakkingen van de rivier Serafschan heenwaden, waren ze weer aan den anderen oever, dan gingen ze op den grond liggen en sloegen met de beenea om 't water uit hun kleeren en schoenen te laten loopen. Vervolgens wierpen zij zich met nieuwen moed op den vijand. De soldaten van den Emir zagen met groote verbazing de vreemde manier van doen van de Russen aanzij geloofden vast en zeker, dat Rusland zijn overwnuing uitsluitend aan het met de beenen gooien van zijn soldaten te danken had. Zij probeerden daarom de beweging na te doen en op het oogenblik nog besiaat ze als exercitie in hun leger, zonder dat ze ooit de ware beteekeuis hebben begrepen. Op den Siberischen spoorweg schijnt het gemoedelijk toe te gaau. Een correspondent van de ySib. Westu." vertelt er dit staaltje van jzHet is nacht. Voor het station staat een lange trein, de ineeste passagiers slapen. In de wachtkamer eerste klasse zitten vier passagiers voor een weelderig gedekte tafel. Er klinkt een schel. Onmiddellijk daarop komt de stationschef de zaal binnen, groet en zegt //Mijne heeren, het is tijd 1" De vier heeren letten niet op zijn aaumaning, zij vragen hem alleen bij te schuiven. Nadat deze is gaan zilten, zijn glas heeft uitgedronken en in een gezellige stemming gekomen is, zegt een van de heeren tot hem Kuril u den trein nog niet een half uurtje laten wachten, dan kunnen we ten miuste al deze lekkere dingen opeteu." //Onmogelijk, het eerste siguaal is reeds ge geven." z/Och kem, het zal wel gaan." fNu, goed daD." Het is nacht. Voor het station staat de lange trein. De passagiers slapen, alleen in de wacht kamer eerste klas hoort men luid gelach eu geklinklank van glazen, in een wip is het half uur om. #Nu is het tijd heeren Algemeene tegenspraak. en als op de eerst half geleegde flesschen gewezeu wordt dan laat de stationchef zich vermurwen. //Goed dan, nog vijftien miuoten." Het is nacht. De trein staat nog altijd voor het station en de passagiers slapen lutusschen wordt in de stations langs beide richtingen met ongeduld er op gewacht, dat het signaal van afrit zal worden gegeven. Het verkeer staat stilop de andere stations is alles verward, duizenden lijden daarouder op de een of andere manier, en dat alles vanwege de gemoedelijkheid van den stationchef. De grootste diamaut ter wereld die onlangs in de Premiermijn in Zuid Afiika gevonden werd, is naar Londen overgebracht en het vervoer naar de Standard Bank of South Africa geschiedde met voorzorgmaatregelen als gold het een reis van den Czaar. Bij de douanen nam een beambte van den bank den koslbaren steen in ontvangst en hij was daarbij vergezeld door twaalf politie- agenten. Het rijtuig, waarin hij met den diamant naar de bank reed, was door een sterke politie- macht geescorteerd. De diamant is verzekerd voor zes millioen gulden en de brandkast waarin hij bewaard word, staat dag en nacht onder toe- zicht van twee politieagenten. De gelukkige bezitters zijn voornemeus, alvorens de steen naar den klover gaat, hem gedurende eenigen tijd ten toon te stellen. zegt de chef. Men vraagt en smeekt Axel. Huwelijks-aangiften. 16 Maart. Francois Dieleman, (van Ter Neuzen) oud 23 j., weduwn., en Adriana Levina Dieleman, oud 23 j., jd. Willem Reminsen, oud 22 j., jm en Levina van Doeselaar, oud 22 j., jd. 23 Maart. Lodewijk Frans Kaijser, oud 22 j., jm. en Pieternella Maria Ringelberg, oud 23 j., jd. 31 Maart. Daniel Gijsbregt Riemens, oud 26 j., jm. en Janneke van Drongelen, oud 26 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 30 Maart Willem Reminsen, oud 22 j'., jm en Levina van Doeselaar, oud 22 j jd. Francois Dieleman, (van Ter Neuzen) oud 23 j., weduwn. en Adriana Levina Dieleman, oud 22 j., jd. Geboorten. 24 Maart. Suzanna Leuntje, d. van Daniel Hamelink en van Adriana Dieleman. 30 Maart. Pieter Cornells, z. van Izaak Jacobus Brackman en van Elizabeth Luteijn. Overlijden. 23 Maart. Mathijs Dijkwel, oud 77 j., echtg. van Elisabeth Stoffels. 25 Maart. Pieter Hercules Veenhuizen, oud 65 j., weduwn. van Alida Lamberta Esselbrugge. HoscliUapelle. Geboorten. 18 Maart. Sulma Eleonora Euphrasia Felicita Josephina, d. van Jozef Lafarre en van Maria Elisabeth van den Eeckhout. 19 Maart Fidelus Augnstinus, z. van Leo Haijette en van Amelia Segers. Overlijden. 18 Maart. Leo Mel, oud 2 j., z. van Alphonsus en van Apolonia Borm. 19 Maart. Eduardus Romel, oud 8 m., z. van Josephus en van Maria Cornelia van Sikkelerus. 21 Maart. Mathilda Valke, oud 6 m d. van Antonius Dominicus en van Anna Maria van de Lavoir. 22 Maart. Rosalia Philomena Otjes, oud 3 m., d. van Josephus en van Rosalia de Klerk. 24 Maart. Louisa Johanna van Hoove, oud 8 m., d. van Alphonsius en van Dorothea Kurfmaker. 25 Maart. Cornelia de Rooij, oud 87 j., weduwn. uit het eerste huwelijk van Christina d'Haan en uit het laatste huwe lijk van Angeline de Bakker. 31 Maart. Petrus Geider- land, oud 7 m., z. van Jacobus en van Maria d'Hont. kraauw. Huwelijks-aangiften. 21 Maart. Gerhard Hendrik Beckmann (van Ensched6), oud 36 j., jm. en Leonie Maria Martens, oud 25 j., jd. Geboorten. 7 Maart. Albertus Josephus, z. van Stephanas Durinck en van Clementina Catharina Maen- hout. 23 Maart. Mathilde Maria, d. van Jan Francies de Rooij en van Rosalia Veras. 27 Maart. Julia Wilhelmina, d. van Ludovicus van Dosselaar en van Anna Maria Daalman. Martha Cornelia, d. van Petrus Boudewijn en van Justina de Bruijn. Overlijden. 8 Maart. Wilhelmus Johannes Eijsackers, oud 4 mnd., z. van Petrus en van Louisa Koole. 26 Maart. Leonie Anna Buijsrogge, oud 1 mnd., d. van Josephus Johannes en van Maria Cornelia van Kampen. 27 Maart. Elaine Carolina Maria Heijens, oud 13 mnd., d. van Petrus en van Leonie Catharina Mol. Heng-striijk. Huwelijks-aangiften. 31 Maart. Jan Adriaan de Lege, oud 23 j jm. (van Ter Neuzen) en Cornelia Dees, oud 23 j., jd Mnntenis-e. Huwelijks-voltrekkingen. 24 Maart. Alphonsus Eggermont, oud 41 j., weduwn., en Regina Dutree, oud 34 j., jd. Josephus Letens, oud 53 j., weduwn., en MariaLouisa Mathilda de Bruijn, oud 32 j., jd. Geboorten 15 Maart. Petrus Ilonor6, z. van Gilles Franciscus Leenknegt en ran Rozalia Pardaan. 19 Maart. Angela Veneranda, d. van Edmundus Dominicus Marie van Damme en van Maria Louisa Verhelst. 20 Maart. Josepha Maria Mathilda, d. van Emilius Constantinus Fassaert en van Mathilda Judoca van Mol. 21 Maart. Maria Anna Wilhelmina, d. van Petrus Julius Reinhard Damstd en van Maria Anna Wilhelmina Heemskerk. Johannes Jacobus, z. van Josephus Baart en van Christina Maria Jakobs. 22 Maart. Alphonsus, z. van PetrusJosephus Iloefeijzers en van Aiouisa Jansen. 24 Maart. Martha Rosalia, d. van Pieter Polfliet en van Anna Maria Daal man. 26 Maart. Francies, z. van Angelina Maria van Kerkhoven. 31 Maart. Petrus Alouisius z. van Petrus Johannes van Waterschoot en van Apolonia Heijman. Overlijdea. 15 Maart. Jacobus Kas, oud 80 j., weduwn. van Catharina Wentzler, echtg. van Cornelia de Boeij. 22 Maart. Jan Francies van Swaal, ond 61 j.echtg van Colleta Sarneel. 25 Maart. Maria Catharina de Feijter, oud 4 m., d. van Johannes en van Janna de Bruijne. 27 Maart. Jacobus Bogaart, oud 83 j., weduwn. uit het eerste huwelijk van Anna Catharina van Herwege en uit het tweede huwelijk van Dominica Veekman, echtg. en van Maria Flips. Hoewachi, Geboorten. 17 Maart. Charles Alphons, z. van Seraphinus Rombaut en van Mathilde Elegeert. 19 Maart. Joseph Edmond, z. van Desiderius de Schepper en van Sol vie Marie Wauters. 20Maart. Irma Josephina, d. van Maria Josephina de Block. 23 Maart. Alberta Alphonsina, d. van Alphonsius Sturtewagen en van Emma van Hoeije. 26 Maart. Valeria Julia, d. van Marcel Celie en van Delphina Juliana Maria de Gronckel. 30 Maart. Margaretha Marta, d. van Petrus Cornelius de Guchteneire en van Maria Josephina Coumans. Overlijden. 22 Maart. Elisabeth Mathilde Bracke, oud 15 mnd, d. van Camillus en van Prudentia Maria Ongenae. 26 Maart. Desire de Dauw, oud 21 d., z. van Petrus en van Seraphina de Winne. 28 Maart. Cyrillus Petrus Drubbei, oud 2 mnd., z. van Augustinus en van Maria Louise van Hecke. 31 Maart. Anna Catharina Vervaet, oud 11 mnd, d. van Theophile en van Maria Prudentia van Gremberghe. Overling. In deze gemeentehebben geene aangiften plaats gehad. (Philippine. Huwelijks-voltrekkingen. 16 Maart. Pieter Johannes van den Hemel, oud 44 j., weduwn. en Eliza Maria van Schingen, oud 34 j., jd'. Geboorten. 15 Maart. Eliza, d. van Achilles Mollet en van Ella van Schingen. 18 Maart Adriana, d. van Petrus Bernardus van Voren en van Valentina Rammeloo 27 Maart. Charles Ludovicus, z. van Gustaaf de Mul en van Emma van Hulle. Overlijden. 20 Maart. Johannes Nuytinck, oud 87 j., weduwn. van Maria Theresia Lakein 31 Maart. Stephanie Maria Lauret, oud 10 mnd., d. van Franciscus en van Maria van flurck. fcas van Cent. Geboorten. 17 Maart. Marie Louise, d. van Gustavus Haentjens en van Leonora Paulina Carolina van Ham. 21 Maart. Emma Jozina, d. van Eugene Joseph Martens en van Magdalena Geertruida van Rijssel. 24 Maart. Irena Leonie, d. van Augustus van Cleemputte en van Ursula de Caluwd. Overlijden. 16 Maart. Rosalia Eliza Konings, oud 25 j., echtg. van Joannes Franciscus Weyts. Stoppelrtijk. Geboorten. 17 Maart. Josephus Johannes, z. van Jan Francies Serrarens en van Maria Cornelia de Smit. 25 Maart. Alphonsus, z. van Jan Jozef de Groote en van Rozalia van Trappen. Overlijden. 17 Maart. Jan Francies Cornelissens, oud 57 j., echtg. van Pieternella de Schepper. 22 Maart. Franciscus der Weduwe, ond 72 j., echtg. van Pieter nella de Bakker. St. Jamieen, Geboorten. 19 Maart Marie Josephine Augusta, d. van Honore Petrus Joseph Rottier en van Emelia Silphia Maria Vael. 21 Maart. Joseph, z. van Caroius Ludovicus Buijs en van Delphina Maria d'Hooghe. 22 .Maart. Maria Elisa Augusta, d. van Augustinus Johannes Cammaerten van Anna Buijsrogge. 25 Maart. Bertha Louise, d. van Augustus Gijsei en van Johanna Colleta Christiaanssens. Overlijden. 17 Maart. Casemir Ludovicus van Puyen- broek, oud 13 d., z. van Aloysius en van Nathaiia Aerts. 21 Maart. Rosalia van de Wiele, oud 82 j., wed. van Caroius Ludovicus Ivens. 22 Maart. Rozalia Mathilda Rottier, oud 7 mnd., d. van Eduard en van Maria Coleta van Looij 24 Maart. Leonardus Meert, oud 2 mnd., z. van Dominicus en van Florentina Geerts. 30 Maart. Jacobus Ivens, oud 49 j., echtg. van Amelia Carolina Ysebaert. Xuiildorpe. Geboorten. 25 Maart. Petrus, z. van Leonardus de Meij en van Maria Louisa Coppieters. Overlijden. 19 Maart. Ciriel Coppieters, oud 3 mnd., z. van Alphonsus en van Christina Boone. 22 Maart. Dionisius van Laere, oud 79 j., weduwn. uit het eerste huwelijk van Maria Theresia de Clercq en uit het laatste huwelijk van Maria Theresia Buijsse. 23 Maart. Camilius Nimmegeer (overl. te Vlissingen), oud 21 j., z. van Fredericus en van Stephania de Maesschalck (beiden overl.) ZEETIJDINGEN. Van 31 M/ait tot en met 2 April. 3 VLAG. NAAM. MS. Van en naar Lading. t»»r Ter Neuzen i 31 Eng. s.s. River Lagan 2272 Londen stukg. 2 idem Golfer 1066 idem ledig idem Hailing 2199 i idem stukg. Van Ter Neuzen 1 Eng. s.s. Ann Webster 2211 Londen stukg. %«>or CJeutf 31 Eng. s.s. Ralp Creijke 1796 Goole stukg. 2 idem Sea Hound 3085 Londen idem Vau •went i 31 Eng. s.s. Avocet 3984 Liverpool stukg. Zweed. s.s. Rumina 4011 Grimsby ledig Eng. s.s. Harelda 3645 Manchester stukg. Ned. s.s. Propatria 2839 Amsterdam idem 1 Noor. s.s. Union 1680 New-Castle ledig Eng. s.s. Reveil 1173 Dublin stukg. idem Faraday 2525 New-Castle idem idem Sea Gull 2762 Londen idem Ned. s.s. Amulet 2869 Leith idem Eng. s.s. Truro 3366 Hull idem 2 idem Ralp Creijke 1796 3oole stukg. Van 81 Maart tot en met 2 April werden langs de Oo8tsiuizeu alhier 36 binnenvaartuigen op- en 41 afgeschutdoor de Westsl. 16 op- en 13 afgeschut. Voorm. Nam. H 1/ U V

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1905 | | pagina 6