Tandarts A. P. J. Oscar Blondeel, i* A II A KINDER- MEEL. Ter Neuzen. J. DE SM1DT-P0TH0YEN. Opruiming Hoogwatergetij te Ter JYenzen. Advertentien. I Mel kvoedsel voor KindererhnZieken. Het leven was mij tot last. l'? W li >v« GEITEN. PLUIMGEDIERTE. WERKTUIGEN. a a ZKKTIJDIlNCiEIV. Van 15 tot en met 16 Juni. DAGEN. i Voorm. Nam. Zaterdag 18 J uni 4.45 5.10 Zondag 19 5.35 6.4 Maandag 20 6.34 7.6 Dinsdag 21 n 7.40 8.14 Woensdag 22 n 8.51 9.27 Donderdag 23 n 10.2 10.36 Vrijdag 24 11.8 11.39 wendt u tot den Tandheelmeester gediplomeerde tier Tandheelkundige school van Parijs (de beroemdste Tandheel kundige school van Europa) Raadpleging dagelijks van 9 tot S ure. van RUNDVEE. SCHAPEN. V A R K E N S. Zeugen, le prijs 10, aan E. B. Plasschaert te St. Jansteen. 2e prijs aan P. J. van Wesemael te Hengstdijk. Toomen biggen minstens 5 stuks met de moeder, le prijs f 10, niet ingezonden. 2e prijs 5, idem. Voor een toom biggen, minstens 5 stuks, met de moeder, een prijs van 10, uitgeloofd door den heer George Vogelvanger, mits de biggen zijn verkregen door kruising met een iter door de Zeeuwsche Landbouw- maatschappij gestationeerd geweest zijnde Yorkshire beeren, aan E. P. Plasschaert te St. Jansteen. Melkgevende geiten, le prijs 5, aan Th. Voet te St. Jansteen. 2e prijs 2,50, aan Joh. Maes te Hulst. Yoor de schoonste verzameling le prijs 10, niet ingezonden. 2e prijs 10, idem. Kalkoenen, schoonste verzameling, minstens drie stuks, waaronder een haan, le prijs J 5, aan E. Polfliet te Hontenisse. 2e prijs f 2,50, aan denzelfden. Ganzen, schoonste verzameling, minstens drie stuks, waaronder een gent, le prijs f 5, aan denzelfden. 2e prijs 2,50, aan denzelfden. Eenden, schoonste verzameling, minstens drie stuks, waaronder een woerd, le prijs 5, aan denzelfden. 2e prijs 2,50, aan denzelfden. Kippen, schoonste verzameling, minstens zes stuks, waaronder een haan, le prijs f 5, aan denzelfden. 2e prijs f 2,50, aan denzelfden. Aan E. Polfliet werd ook toegekend de zilveren medaille, door den heer H. A. van Dalsum, notaris te Hulst, uitgeloofd voor de schoonste verzameling. Voor de volledigste verzameling van de nieuwste en meest verbeterde landbouwwerktuigen, le prijs /60en een premie van 15, uitgeloofd door mej. Anna van der Schroeff te Rijswiik, aan de wed. J. C. Massee Zn. te Goes. 2e prijs f 35, aan P. de Feijter-Bliek te Ter Neuzen. Voor de meest doelmatige wiedmachine 30, aan wed. J. C. Massee Zn. te Goes. Voor den besten aardappelrooier 30, aan dezelfde. Voor de volledigste verzameling hoefijzers, eigenhandig gesmeed door een leerling van de in de afd. gehouden cursus in hoefbeslag, le prijs /15, aan P. Hermans te Kloosterzande. 2e prijs 10,- aan Jos Kindt te Boschkapelle. 3e prijs f 5, aan C. Weemaes te Clinge. Buiten het programma werd een tweede prijs van 10 voor een wiedmachine uitgereikt aan Th. Weemaes te Kloosterzande en een derde prijs voor de volledigste verzameling landbouwwerktuigen aan W. J. Boogaart te Poortvliet. Verder zeer eervolle vermeldingen met 10 aan Iz. Cappon te Heinkenszand, voor ploegen met 5 aan C. van Gijsel te Hulst, voor paardeutuigen en aan Th. Weemaes te Kloosterzande, voor rijtuig. Een zeer eervolle vermelding verkregen Gebr. Polak te Vlissingen, die buiten mededinging inzond, J. de Kraker- Kodde te Axel, voor rijtuigen Th. Ki nd L te Boschkapelle, A. de Troije te Middelburg en C. J. van der Vlies te Hulst, voor landbouwwerktuigen. Eene eervolle vermelding is door het bestuur toege kend voor eene inzending vlas, gegroeid in den Coegors- polder, tentoongesteld aan de directiekeet, aan P. van Hoeve, landbouwer aldaar. Na atloop van de Tentoonstelling vereenigdea het bestuur met een aantai leden en genoodigden zich aan een gemeenschappelijUen maaitijd in de benedenzaal van het stadhuis. Daar de directeur-generaal van landbouw, de heer Loving, te 6 ure vertrekken moest, werd van de gewone orde afgeweken, daar de Voorzitter, de heer Hennequin in diens aanwezigheid nog iets wenschte te zeggen. Hij herhaalde wat hij reeds in deze dagen gezegd gezegd heeft, dat voor 8 jaar, door de Regeering niets voor den Landbouw gedaan werd, dat daarin sedert groote verandering is gekomen, maar dat bovenal de Maat- schappij het op prijs stelt, dat zij moreelen steun onder- vindt, door den levenden persoon, die zijne duffepape- rassen in het departementsgebouw heeft verlaten, nu reeds 2 malen in haar midden te zien. Hij kan niet in woorden uitdrukken dedankbaarheid die hem bezielt, dat het hoofd der afdeeling landbouw zoo vriendelijk is geweest om de groote hofstad te verlaten, om enkele dagen in het midden der Land- bouwers te vertoeven en te kunnen hooren en zien wat deze noodig hebben. Dat geeft den landbouwersmoed voor de toekomst, daar ze de wetenschap bezitten de heer Loving kent onze behoeften, weet wat ons ont- breekt en wat we noodig hebben. Onder daverende toejuichingen werd een driewerf hoera 1 voor den heer Loving aangeheven. De heer Loving dankte voor de door den Voorzitter gesproken woorden. Het is zooals de Voorzitter zeide. Langen tijd heeft de Regeering weinig voor den land bouw gedaan, daar zij zoo goed als onbekend was met hare nooden en behoeften. Zooals ook terecht is opgemerkt, is daarin gelukkig verandering gekomen, daar de landbouw een zoo voor- namen tak van ons volksbestaan uitmaakt. De Regeering heeft ingezien dat, wanneer zij zich er mee moest bemoeien, zij dit dan ook goed moest doen en geen halve maatregelen nemen, dat zij dan in de landbouw moest meeleven en meewerken, teneinde beter omtrent haar op de hoogte te komen. Het spreekwoord toch zegt/onbekend maakt on- bemind" en daarom tracht de Regeering zooveel mogelijk met de laudbouwers in contact te komen. Het is daarom dat spreker verleden jaar, dit jaar en naar hij hoopt nog vele jaren over is gekomen om in het midden der landbouwers te vertoeven. (Bravo!) Deze dagen zijn zoo verbazend nuttig. Als het ijs gebroken is en alle stijfheid verdwenen, dan hoort men oflicieus veel meer dan uit officifiele mededeelingen'te vernemen is. Spreker betoogt dat het particulier initiatief evenwel den voornaamsten factor is voor vooruitgang. De Regeering kan dit, op advies der landbouwers, steunen, maar aileen particulier initiatief kan zich vruchtbaar ontwikkelen. Ten slotte dankt spreker voor de hem bereide guile, vriendelijke ontvangst. Hij wil een dronk instellen op de Zeeuwsche Maatschappij van Landbouw, in den persoon van haar president, dien hij hoopt nog vele jaren bij gelegenheid der algemeene vergadering en tentoonstelling te zullen ontmoeten. Na deze met belangstelling aangehoorde woorden klonken luide toejuichingen, die herhaald werden bij het vertrek van den heer Loving. Aan het dessert werden de toosten voortgezet. De Voorzitter bracht een dronk uit op H. M. de Koningin, het geeerbiedigde hoofd van den Staat, opge- voed door zoo'n eminente moeder. Hij hoopte dat Zij nog eenmaal in ons midden zal komen, om getuige te zijn van onze aanhankelijkheid. Bravo's Vervolgens wijdde de Voorzitter een heildronk aan de Staatsregeering, aan het Provinciaal bestuur, die meermalen de pogingen der Maatschappij steunden, aan het gemeentebestuur van Hulst, op de afdeeling Hnlst der I.andbouwmaatschappij, in den persoon van den Voorzitter, op alien die opgetreden zijn als keurmeester. Vooral deze laatsten hadden een zware taak. leder a VLAG. NAAM. MS. Van en naar. Lading. meent dat zijn uil een valk is, maar zij hebben op lofwaardige wijze hun taak vervuld. De atdeelingsvoorzitter, de heer Vogelvanger dronk op de commissies die hadden geholpen bij het ont- vangen en plaatsen der inzendingen. De heer Van Rompu dronk als vertegenwoordiger van het gewestelijk bestuur op de Maatschappij van Landbouw in het algemeen en de afdeeling Hulst in het bijzonder, die heden, door hetgeen werd tentoon gesteld weer bewees, bij andere afdeelingen niet achter te staan. De heer Collot d'Escury stelde een dronk in op het welzijn van den heer Fr. van Waesberghe, aan wiens onvermoeide werkzaamheid ook weer voor een groot deel het welslagen van het feest is te danken. De heer Van Waesberghe dankte voor de hem ge- braehte hulde, die, met de medewerking die hij steeds ondervindt, voor hem een prikkel zal zijn om op den ingeslagen weg voort te gaan. Hij dronk het welzijn van alien die hem hadden geholpen. Ten sloite betuigde hij ook als burgemeester van Hulst, dat hij het zeer op prijs stelde een gezelschap als 't welk deze dagen binnen H-ulst vertoefde, te mogen ontvangen. De eenmaal geopende sluizen der welsprekendheid bleven vloeien, 't zou ons te ver voeren alle toosten te vermelden, alleen meenen we nog te moeten aanstippen die van den heer Van Dalsum, op de aangename samen- werking van den Boerenbond met ae Landbouw- maatschappij, dat laatstgenoemde zou voortarbeiden aan het bevorderen van de uitbreiding van de kennis der landbouwers, terwijl de Boerenbond de piactische toepassing der verworven kennis zou beoogen. Het was ondertusschen 8 ure geworden en hetmuziek- gezelschap //Harmonie" was weer op post om op de feillumineerde kiosk een concert te geven, dat door onderden werd bijgewoond. 't Moet gezegd worden dat de Hulstersche muzieken en het zanggezelschap zich uitmuntend van hunne taak hebben gekweten en de afdeeling trouw hebben terzijde gestaan ter opluistering van het feest. Ongeveer 9 ure wera op de Houtmarkt een vuurwerk afgestoken, waarvan verschillende nummers goed vol- deden. Vooral het beweegbare nummer, een »straat- sproeier," viel in den smaak. Dit was ook het geval met een ploegende landbouwer waarboven de woorden //Hulde aan den Landbouw van Zeeland." Dat 't uit was behoefde men niet te vragen want het slotnummer maakte een overweldigei d effect de grond daverdc. van de ontploffingen van al die bommen, kanonschoten, enz. enz. enz. Nadat we ook dit hadden bijgewoond was onze taak in Hulst afgeloopen. We deden evenals de vele honderden die nog in Hulst vertoefden we zochten een plaatsje in het vervoermiddel dat ons huiswaarts zou voeren. De tram, zoowel als de treinenin de richting St. Nico- laas en Ter Neuzen, waren overvol. De vergadering en tentoonstelling behoort weer tot het verledene We kunnen niet nalaten onzen harte- lijken dank te betuigen aan hen die ons in deze dagen onze taak zoozeer vergemakkelijkten en een groet aan hen, met wie we aangenaam deze dagen doorbrachten. Eng. 8.s. Eng. sch. Eng. s.s. Deen. s.s. Eng. s.s. Eng. sch. Deen. s.s. Dnits.s.s. Eng. sch. Eng. s.s. Belg. s.s. Eng. sch. Eng. bark Eng. s.s. idem idem stukg. pijpaarde ledig Voor Ter leazen Ann Webster 2241 Londen Alpha 386 idem Golfer J 1066 Plymouth Van Ter Neuzen i Klampenborg 5052 New-Castle ledig River Lagan 2272 Londen stukg. Ocean Wave 419 New-Castle phosph. Voor (went t Inger 3247 Riga hout Olive 3290 Danzig idem Doris 280 Charlestone pijpaarde Faraday 2525 New-Castle stukg. Flandria 1248 Felixtone ledig John Ewing 332 Fowey pijpaarde Glenfyne 2709 Iquique salpeter Sea Gull 2762 Londen stukg. Hebble 2558 Goole idem Prague 3075 Leyth idem Van (went Noor. bark Levuka Eng. s.s. Sea Hound idem Deen. s.s. idem Zweed. s.s. Dnits. s.s. Ned. s.s. Eng. s.s. idem Don Ansgar Dagny Ferro O. B. Snhr Minerva Tadorna Whimbrel 1519 3085 2658 3E96 3084 Bristol Londen Goole WHartlepoo] ledig SouthShields idem ballast stukg. idem 3591 Rotterdam 3941 2464 3780 2514 idem Grimsby idem Amsterdam idem Liverpool stukg. Manchester I idem Van 15 tot en met 16 Juni werden langs de Oostsluizen alhier 22 binuenvaartaigen op- en 38 afgeschutdoor de Westsl. 6 op- en 5 afgeschut. ir ii n Wat al jaren ben ik niet lijdeade geweest en wat al middelen heb ik niet amgewend om een verandering in mijneu toesland te brengen doch alles was te vergeefs. Het zijn alleen de Pink Pillen waarvan ik het bestaan op toevallige wijze van een mijuer vriecdeu verootnen heb, die mij thans met lust en opgaruimdheid mijne werkzaam- heden doen verrichten. Sedert jaren was ik nl. lijdende aan eene vreeselijke maagziekte die mij met angst bet etensuur deden tegemoet zien. Ik was verplicht alle maatregelen te nemen om mijn maag niet te bezwaren want het geringste voedsel bekwam mij slec'nt, aldus schiijft ons den heer Albertus van Peelen, p. a. Mej. Wed. Kraaijen- veld te Woolde, Hengelo, prov. Overijsel. Ge- uoemde persoon verklaart ons dat hij thans zijn geluk niet kan beschrijven de raad opgevolgd te hebben en de behandeling met de Pink Pillen begonnen te zijn. Van lieverlede begon ik meer trek in mijn eten te k ijgen, dit moedigde mij aan en ik zette de behandeling nauwkeurig voort, volgens de voorschriften die elke doos vergezelt. Ik gevoelde dat het voedsel mij goed deed, de afgematheid die ik voorheen ondervond verdween, de krachten namen van dag tot dag toe en ik was veel levenslustiger. De heer VAN PEEEEN, volgens portret. Dikwijls zeg ik tot mij zelf h ie ongelukkig toch voor mij dat ik dit geueesmiddel niet vroeger ge- kend heb, wat al lijden en wat al ouaangenaamheden had ik aldus kunnen vermijden. Enfio, beter laat dan nooit en opdat andere lijdende personen mijn voorbeeld kunnen volgen zoo machtig ik a bij deze mijne geheele genezing door het gebruik der beroemde Pink Pillen van Dr. Williams bekend te maken. Zoo er nog twijfelsars mochten bestaan, zij kunnen zich persooulijk of schriflelijk tot mij wenden want uit dankbaarheid jegens u zal ik hen naar waarheid autwoorden. De Pink Pillen zijn niet alleen werkdadig voor maagziekten maar eveneens voor alle ziekten voort- spruitende uit een slecht en verarmd bloed zooals i bloedarmoede, bleekzucht, rheumatiek, zenuwlijden, heupjicht, algemeene zwakte, en bewijzen de grootste diensteu bij de vorming van het opkomend ge- slacht en bij het keeren der jaren, de kritieken leeftijd van -vele vrouwen. Prijs 1,75 de doos; 9,per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilib, Steiger 27, Rotterdam, hoofd-depothouder voor Nederland en apotheken. franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Ter Neuzen en omstreken bij JOH. DE ROOS, K 157, Vlasmarkt, Middelburg. Door den heer Joh. de Roos is als wederver- kooper der Pink Pillen voor TER NEUZEN omstreken aangesteld A. VAN OYERBEEKE LEUNIS, Westkolkstraat. MIDDELBURG, is iederen Dtrisdag te Ter Neuzen te Consul- teeren van 11 4^2 uarj Noordstraat 34. Onvermogenden worden kosteloos beliandeld. die sedert dagen, weken en jaren aan tandpijn of hoofdzenuwpijnen lijdt; die tengevolge van een slecli't gebit uwe spijzen niet goed kunt kauwen, en alzoo aan alle maagziekten lijdt of blootgesteld zijt wiens mond eenen slechten en onaan- genamen reuk uitadfemt, en gij zult verstaan dat alle slechte tanden in plaats van uitgetrokkep, onmiddellijk kunnen genezen worden dat de kunsttanden en gebitten niet dienen moeten om in de diepste laden van eene kas te pronken, maar dat zij, geplaatst volgens de allerlaatste nieuwe stelsels, uitnemend de natuurlijke tanden nabootsen en vervangen, de spraak verbeteren, de trekken van het gelaat verjongen en veraangenamendat men er de hardste spijzen mede- kan kauwen en dat zij door de gevoeligste menschen aanstonds verdragen worden dat het rechtmaken van misgroeide tanden bij kinderem altijd mogelijk is; en boven alles zult gij overtuigd zijn, dat men zich niet doodbevreesd hij een tandheelkundige moet begeven, maar zich in voile vertrouwen bij hem mag doen ver- zorgen en genezen, zonder de minste pijn te onderstaan. 49 Plateaustr. (Rechtover de Nieuwe Hoogeschool). 5 minuten van de Zuidstatie, GrElNT. De personen, die de stad niet bewonen, kunnen nog denzelfden dag verzorgd worden, zoowel voor de be- werkingen in den mond, als voor de plaatsing van kunsttanden en gebitten. .U .A Jbd iisjbiUjIusX de hengst voorkomt in het veulenboek van het stamboek, aan Job. de Feijter Pz., te Zaamslag. 2e prijs, f 15 en zilveren medaille, uitgeloofd door den heer C. Ysebaert, lid der Provineiale Staten, aan H. F. Aernaudts te Sluis. Eenjarige hengsten, le prijs /15, aan Fr. van Hoeve te Axel. 2e prijs, 10 aan Th. Pauwels te St. Jansteen. Voor den besten eenjarigen hengst, 50, uitgeloofd door de afdeeling Zeeland van het N. P. S., onder voorwaarde dat de hengst voorkomt in het veulenboek van het stamboek, aan F. van Hoeve te Axel. Merrien van drie jaar en ouder, le prijs f 20, zilveren medaille uitgeloofd door den heer W. Hovy, lid der Eerste Kamer, en f 25 door de afd. Zeeland van het N. P. S. onder voorwaarde dat de merrie is of wordt ingeschreven in hetstamboek, aan de wed. Jos. Daelman, te Westdorpe. 2e prijs 15 en bronzen medaille uitgeloofd door den heer J. A. van Rompu, lid van Gedeputeerde Staten, aan Ed. van Acker, te St. Jansteen. Tweejarige merrien, le prijs 15, zilveren medaille uitgeloofd door Jhr. Godin lie Beaufort en f 25 door de afdeeling Zeeland van het N. P. S., onder voorwaarde dat de merrie voorkomt in het veulenboek, aan Ph. J. van Dixhoorn, te Axel. 2e prijs f 10 en bronzen medaille, uitgeloofd door den heer J. A. van Rompu, aan P. Steyaertte Hontenisse. Merrien met veulen, le prijs 20 en zilveren medaille, uitgeloofd door den heer E. B. Dumoleyn, lid der Provineiale Staten, aan de wed. Jos. Daelman, te Westdorpe. 2e prijs 10 en bronzen medaille, uitgeloofd door den heer J. A. van Rompu, aan Ph. J. van Dixhoorn, te Axel. Voor de beste merrie met veulen, mits ingeschreven zijnde of wordende in het N. P. S., /25, uitgeloofd door N. N., wed. Jos. Daelman te Westdorpe. Eenjarige merrien le prijs f 15, aan Henri Bonte te Koewacht. 2e prijs f 10, aan V. van Dooselaer te Koewacht. Spannen werkpaarden, ten minste vier jaar oud, be- hoorlijk getuigd, le prijs 25 en een zilveren medaille uitgeloofd door den heer Mr. P. Dieleman, lid der Provineiale Staten, aan H. de Regt Lzn. te Ter Neuzen. 2e prijs f 15, waaraan wordt toegevoegd een premie van J 5, uitgeloofd door Jhr. Mr. Th. Serrarisniet toegekend. Zuigveulens, le prijs 10, aan de wed. Jos. Daelman te Westdorpe. 2e prijs 5, aan Ph. J. van Dixhoorn te Axel. Deze prijzen zijn uitgeloofd door den heer Joh. de Feijter Pz. te Zaamslag. Voor de drie beste merrien aan een eigenaar toebe- hoorende, van 38 jaar oud, behoorlijk getolletteerd en te zamen voorgebracht f 25', uitgeloofd door mevr. Jules Vogelvanger te Hulst, aan de wed. Jos. Daelman te Westdorpe. Verder waren nog twee prijzen uitgeloofd door den heer F. Hombach, voorzitter van de afd. Zeeland van het N. P. S., voor den persoon, zoon of knecht, woon- achtig in Nederland en in dienst van den eigenaar van het paard, die het best een ouder dan 3jarig paard weet voor te brengen, stilstaand, in stap en in draf. De le prijs f 15, viel ten deel aan C. Wijna, knecht bij Ph. J. van Dixhoorn te Axel. De '2e prijs10, aan J. Couvde, knechi bij P. Dieleman te Axel. Buiten programma werden zeer eervolle vermeldingen toegekend aan Ph. J. van Dixhoorn, te Axel en Jac. Dieleman Janz. te Hontenisse voor hengsten aan Ph. J. van Dixhoorn te Axel, wed. A. Lauwens te Westdorpe en S. van Doeselaar te Kapellebrug, voor merrien aan P. de Visser te Hontenisse, voor zuigveulen. Een eervolle vermelding kregen Em. F. Bonte te Sluis, F. van Hoeve te Axel, P. Vaal-Ysebaert te St. Jansteen en H. F. Aernaudts te Sluis, voor hengsten en P. Vereecken te Hontenisse en Joh. Jos. Staal te Clinge, voor merrien. Van elk ras of slag. Stieren, geboren in 1901 of vroeger, le prijs 25, - Ere in i t: van f 15, uitgeloofd door de afd. Zeeland van et N. R. S., onder voorwaarde dat het dier is of wordt ingeschreven in het stamboek en tot 1 Oct. terdekking beschikbaar blijft en zilveren medaille uitgeloofd door Jhr. Mr. J. Roell, lid der Tweede Kamer. Toegekend aan Jan de Putter Jz. te Axel. "2e prijs f 15 met premie van f 10 van de afd. Zeeland van het N. R. S. onder dezelfde voorwaarde, aan M. Kleinepier te Koudekerke. Stieren geboren in 1902, le prijs 25, en zilveren medaille, uitgeloofd door den heer P. J. Siegers, lid van Gedep. Staten, aan G. de Buck te St. Jansteen. 2e prijs 15, aan P. van Hootegem te Kruiningen. Stieren geboren in 1903, le prijs f 15, aan Joh. van Waterschoot-Verbist te Kloosterzande. 2e prijs f 10, aan L. Boel te Hulst. Melkkoeien, minstens 3 stuks van een eigenaar, le prijs f 25, een premie van f 15 van de afd. Zeeland van het N. R. S. en een zilveren medaille, uitgeloofd door den heer W. A. Graaf van Lijnden, lid van Ged. Staten, aan P. Lust te Hontenisse. "2e prijs 15 en premie van 10 van het bestuur van de afa. Zeeland van het N. R. S., aan Jan de Putter Jz. te Axel. Melkkoeien, minstens 2 stuks van een eigenaar, le prijs f 20 en een premie van 10 van het bestuur der afd. Zeeland van het N. R. S., aan P. Lust te Hontenisse. 2e prijs f 10, aan Louis Boel te Hulst. De premien van het N. R. S. worden slechts uitbetaald indien de koeien zijn of worden ingeschreven in het stamboek. Viertandsvaaren, le prijs f 10, aan P. Lust te Hontenisse. 2e prijs f 5, niet toegekend. Aan ieder dezer prijzen wordt een premie van 5 toegevoegd door den heer B. G. van der Have, lid der Provineiale Staten. Tweetandsvaarzen, le prijs f 10, aan L. Stallaert te Hontenisse. '2e prijs 5, aan C. J. Vael, te Hontenisse. Melktandsvaarzen, minstens 3 stuks van eenen eigenaar, le prijs 10, aan C. J. Vael te Hontenisse. 2e prijs 5, niet toegekend. Voor de schoonste eollectie melkkoeien, minstens 3 stuks van een veehandelaar, 25, niet ingezonden. Verder werden nog buiten 'het programma toegekend de volgende prijzen en premien 10 aan Bern, van Acker te St. .Jansteen, voor een zwartbonten stier f 5 aan J. P. Scheele te Ter Neuzen voor dito stier; 2,50 aan L. Stallaert te Hontenisse voor zwarbonten Frieschen stierbenevenseervolle vermelding vooreenidem. Onverschillig van welk ras. Rammen, le prijs 10, aan Louis Boel te Hulst. 2e prijs/ 5, aan P. Vael-IJsebaert te St. Jansteen. Ooienj minstens 2 stuks van een eigenaar met de lammeren, le prijs 10, aan dezelfde. 2e prijs 5, aan Louis Boel te Hulst. Onverschillig van welk ras. Beeren, le prijs 10 en premie van 10, uitgeloofd door Jhr. Mr. Th. Serraris, aan P. J. van Wesemael te Hengstdijk. 2e prijs 7,50 en bronzen medaille, uitgeloofd door den heer Jos. van Waesberghe, aan Th. Pauwels te St. Jajjsteen.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1904 | | pagina 2