Hoc is't gesteld op Manritsfort Handelsberichten. BURGERLIJKE STAND. Gemeenteraad van Philippine. I N O E Z O N I) E N STUKKEN. 11 aven M a it r i t s f o r t. 21J-'.id- Daarna waren vele toeschouwers voldaan en keerden huiswaarts, niet zonder dat deze of gene zijne nieuwsgierigheid boette met een buil of schram of blauwe plek. Woensdag zijn verscheidene personen "gearresteerd, doch velen weer denze!fden dag nog op vrije voeten gesteld. Een drietal is echter gehouden en werd Don- derdag zwaar geboeid naar 's Bosch gebracht en ter beschikking der justitie gesteld. Door den machinist Siereveld, die Vrijdag- avond met de tram van half negen te Zierikzee aankwam, was nog bijtijds ontdekt dat zich nabij den korten blokweg een houten damhek op de rails bevond. Uit tal van plaatsen komen onrustbarende berichten omtrent hoog water. Wegens den hoogen waterstand is de stoom- tramdienst tusschen 's Hertogenbosch en Ylijmen en tusschen Waalwijk en Druuen gestaakt. Aan het Hbld. van Antw. werd Vrijdag uit Vlissingen gemeld HedeDmiddag is alhier voorbijgevaren, komende van Laguno via Ealaiouth en bestemd voor Autwerpen, de Eransche driemastschoener Zambeze. Aan boord van dit schip, dat in storm averij bekomen heeft, is een deel der bemanuing ziek, terwijl de kapitein door eeue golf overboord ge- slagen en verdronken is. Later. De Eransche driemastschoener Zam- beze, komende van Laguno (Mexico) met verf- hout, via Falmouth, is gisteren hier ter reede aangekomen. Het schip heeft eene zeer onge- lukkige reis gehad. In voile zee werden ver- schillende der manschappen ziek, zoodat men langen tijd werkkrachten tekort kwam. Er moet aan boord een kwaal geheerscht hebben, want volgens we vernomen hebben, zcuden de kiekens die aan boord waren, en zelfs een aap gestorven zijn. Op 300 mijleu van Bishop Rock werd de kapitein van de Zamheze door een hooge zee opgenomen en over boord gesliugerd. De man is verdronken. Het schip ligt achter den hoek, op de reede van Aaslruweel, en, volgens we hebben kunnen zien, zijn ook de twee bovenste bramra's weggeslagen. Te Ealmouth was het vaartuig in zulkeu ongelukkigen staat, dat het niet naar Antwerpen kon zeileo, maar gesleept moest worden. Ilet is opgebracht door den den eersten stuurman, M. Sudo. Zitting van 15 Februari 1904. Aanwezig al de leden en de Voorzitter. De Voorzitter opent de vergaderingde notulen der vorige vergadering worden voorgelezen en goedgekeurd. Ingekomeri stukken Een missive van H.H. Gedepu- teerde Staten, het Raadsbesluit niet goedkeurende van dato 18 Januari jl. waarbij besloten was het bestaande schoolgebouw at' te breken en opnieuw op te bouwen en wel op grond, dat het thans bestaande schoolgebouw door de Commissie van Volksgezondheid is afgekeurd. De Voorzitter. Is er een van de heeren, die een ander terrein weet voor een schoolgebouw. De Mul. Ik weet er nog wel twee, maar het is mij de moeite niet meer waard ze te noemen, ze worden toch weer afgekeurd. Arbroscheer. Mag ik een voorstel doen en dat is de plaats, waar ik en de Burgemeester altijd nog voor ben g'eweest en die al goedgekeurd is door H.H. Gedeputeerde Staten De Mulder. Nu komt u.alweer met dat terrein en vroeger hebt u zelf intrekking van,dat voorstel gevraagd aan Ged. Staten, om de oude scdool met het Raadhuis ineen te trekken en dan een nieuw Raadhuis op de markt te bouwen, en nu wij den Burgemeester zijn zin niet hebben gegeven, door toe te stemmen, in het bouwen van een juweeitje van een Raadhuis, nu' werkt hij den Raad op alle mogelijke wiizen tegen, ja nu kan de school niet meer op dezelfde plaats gebouwd worden wegens ongezondheidwat moeten die menschen dan doen, die daar naast wonen De Voorzitter. De Mulder zoo onverschillig niet Zwijg vent I De Mulder. Als u Burgemeester ons wat fatsoenlijker behandelde, zou het voor u wat fraaier staanaan ons ligt het niet. Wijne. Jk begrijp de handelwijze van H.H. Ged Staten niet, het kan mij niet schelen, waar de school komt. Wijs u Burgemeester de plaats maar zelf aan Ged. Staten, en laat ons in het vervolg maar thuis, u moet ons maar niet meer verzoeken op de vergadering te komen. Maar indien wij dan eens uw zin wilden geven, hebben Burgemeester en Wethouders dan al eens onderzocht wat er te betalen zal zijn aan den verkooper en den pachter f De Voorzitter. Neen, maar dat zal wel schikken De Mul. Ja schikken. Met zoo iets komt U altijd voor den dag, maar dat hebben wij tot ons leedwezen nog op de haven ondervonden. Wijne. Burgemeester, zoolang wij niet weten, wat wij voor den grond moeten geven en ook aan den pachter, kan de Raad geen besluit nemen want behalve de koopsom, kan de pachter ook nog hooge, zelfs zeer hooge eischen stellen. De Voorzitter. Dan zal ik het eens onderzoeken. Wijne. Wel ja, en dan de volgende week wederom eene vergadering beleggen. De Voorzitter. Dus Wijne, U wil mij verplichten, wanneer ik eene vergadering moet beleggen, dat zal ik doen, als ik wil. Wijne. Ja Burgemeester, dat kunnen wij doen, wanneer drie raadsleden dat verzoeken. De Voorzitter. Ja, als er gegronde redenen voor zijn. Wijne. Die zijn er, anders beft ik zoo graag niet in uw gezelschap. Hierna wordt door den Raad vastgesteld eerst te vernemen, wat de grond moet kosten en welke vergoeding de pachter eischt. Burgemeester. Er is een schrijven ingekomen van eenige bewoners van het slraatje, dat juist op het huis van de wed. RammelooCornells uitkomt, om eenige verbetering van dat straatje. Is er een van de heeren, die daarvoor iets weet, om die menschen van dien modderpoel voor hunne huizen af te helpen Wiskerke. In de vergadering van Dec. j.l. toen een dergelijk verzoekschrift ingekomen is van den beer Dreve, om daar een klinkerpad te krijgen, heeft de beer Wijne voorgesteld eenige jaren een post uit te trekken voor den aankoop van nieuwe keien, om daarmede de Weststraat gedeeltelijk te vernieuwen en de oude keien voor de straaljes te' gebruiken, dat voorstel is toen met algemeene stemmen aangenomen. HPi De Voorzitter. Wanneer wij eens een 60 Ms. grind lieten komen en dan eens in dat straatje een llinke laag grind lieten brengen, zou dat niet goed wezen Wijne. Over twee jaar is hier een schip grind gekomen en dat kostte de gemeente j 400, wat er mee gebeurd is, weet ik niet, want wat zie je er nog van Keen, om die menschen voorloopig te helpen, dan liever een iaar waggons sintels aanvragen en daar hunetraat mee lestrooien, en later, zooals Wiskerke daar aangehaald heeft, bij gelegenheid het straatje bekeien. Wordt met algemeene stemmen besloten een voetpad van sintels in dat straatje te maken. De Burgemeester leest een verzoekschrift voor, gericht aan het Gemeentebestuur, dat al de herbergiers er tegen zijn, dat de danstenten afgeschaft zijn. De beer Arbroscheer en Taelman zouden ook liever zien, dat er belasting op stond, waarop de Burgemeester antwoordde dat dan ook de herbergiers belasting moeten betalen. De heer Minnebo vraagt hoeveel herbergiers dan wel op dat adres geteekend hebben, waarop de Voorzitter antwoordde vier. Hij noemde ook de namen //Dat is toch wel aardig," merkte de heer Minnebo aan, //dat juist degene er op staat, die mij persoonlijk heeft gezegd, dat het maar goed was, dat de danstenten afgeschaft waren." (Algemeen gelach achter de balie.) De Burgemeester. Zouden de heeren ook bereid zijn om op hun vroeger besluit terug te willen komen, om aan de verzoekers te voldoen, want zooals u daar even hebt gehoord, zouden er ook moeilijkbeden uit kunnen voorkomen. Wiskerke. Ik trek mijn voorstel niet in, want in die danstenten is er te veel gelegenheid voor kinderen, die daar volstrekt niet zouden mogen komen, en als er geen danstenten zijn, dan zeker zullen die kinderen wegens de geringe ruinate in de gewone lokalen niet worden toegelaten. De Voorzitter. Ik zie daar voor mij niets in, wat de onzedelijkheid betreft en ook, dan moeten de ouders hun kinderen maar thuis houden. Wijne. Burgemeester, dat vind ik min van u om tegen het afschaffen van de tenten te zijn, te meer, om dat u de ouders daar in wil tegenwerken voor hunne kinderen, en het verzoek, zooals u ziet is maar door vier herbergiers geteekend, van de (rest behoeft niet eens notitie genomen te worden en vooral niet van onzen gemeentearbeider, wat doet die daar op met zijn hand- teekendus die komt ook op tegen het besluit van den Raad en bovendien wat die moeilijkbeden betreft daar zie ik niets van in, te meer nog, daar door dit besluit meer dan dertig herbergcn m de gemeente bevoordeeld zullen worden, die anders op kermisdagen liunne deur wel konden sluiten, en dan vertrouw ik wel, dat u daarbij het hoofd naar boven zal houden, want toen het klok- luiden bij het sluitingsuur op Zondag is opgekomen en in uw bijzijn geroepen werd //Brand op de Posthoorn" wist u zeer goed wie daarmede werd bedoeld, en toch heeft u dat klaar gekregen. (Nogmaals in omvraag gebracht zijn 4 voor het afschaffen der danstenten, 2 voor belasting en 1 ont- houding). De Voorzitter. Wanneer de Raad nu van zijn macht wil gebruik maken, dan zal ik ook mijn macht gebruiken, om op Zondag geen kermis of muziek toe te laten. Wijne. Dus Burgemeester, u wil daard,oor den Raad hun besluit doen terugkomen met uw dreigementen. judast ons ai genoeg, dat beetje kan er nog wel bij, doe maar, wat u geleerd hebt, de Raad zal toch bij zijn besluit blijven. Wiskerke. Dat is allemaal voor die herberg 1 Wijne. Ja zeker voor die herberg! De Voorzitter. Welke herberg,? Wijne. Dat weet u beter dan wij. De Voorzitter. Is er nog iemand, die iets voor te stellen heeft Wijne. Ja, Burgemeester, het oude kerkhof ligt zuiver voor schandaal, ik zou wel willen, dat daar eens een hand aan werd uiigestoken. De Voorzitter. Dat ben ik juist van plan. Wijne. Dat komt mij erg vreemd "voor, dat u er nu juist naar om wil zien, u zijt al vier jaar hier en iiooit is er iets aan gedaan het noutwerk van het doodenhuisje is geheel verrot, doordien u e:'- niet naar omgezien hebt. De Voorzitter. Ik heb het zoo gevonden. Wijne. Nu, het is e- niet op verbeterd. Minnebo. Waarom Burgemeeste'- moet liet bruggetje aan het oude kerkhof niet b'ijven Pggen ik geloof toch, dat er alle jaren voor wordt betaald door de gemeente De Voorzitter. Ja, er wordt elk jaar een gulden voor betaald. Niets meer aan de orde zijnde sluit de Voorzitter de vergadering. Het trof Dfiijn aandacht, toen ik eens ging kijken op ,/het Eort." Ik zag daar niet minder dan vijf schepen in de kaai liggen. Een met kunstmest, was in lossing, een met klaver-guano te wachten, ook een met Chilisalpeter, Laudsheer in lading van graan enz., en een met steeu voor metselaars. Waar vroeger een doode hoek was, begint het nu te leven en waarom Omdat het haast niet meer mogelijk is, Ter Neuzen met paarden en voertuigen te bereiken, aangezien er rails door en langs de wegen worden gelegd. Dit wordt alles door de regeering maar toegelaten. Vtel wordt er voor den landbouw gedaan en gelaten, doch in Ter Neuzen laat het veel te wenscheu over. Als we onze eigen rechter mochten zijn, was de zaak gemakkelijker op te lossen, doch waar dit niet kan, zou de gemeenteraad van Hoek ons kunnen helpen, door het plein op t fort te laten verharden met keien, en de vaargeul behoorlijk in orde te houden niet zoo als 't nu is, want nu is 't een ware modderpoel. Dan zou gewis ons dorpje Hoek in bloei en welvaart kunnen toenemen. Niet gewacht als naar ouder gewoonte, tot er wat geld in kas is Neen, heeren leden van den Raad, al was u beurs zoo plat als een duit, hier dient geld te worden uitgegeven, om het later dubbel in de kas terug te krijgen. Neemt een vcorbeeld aan Philippinespaar geen geld, als er ten minste geld kan worden gewonnen. Als schippers, handelaars en lanlbouwers er eenmaal aan gewoon zijn om op't Eort te komen, zal 't alles daar blijven, en wordt Hock een handelsdorp in plaats van een verlaten plaats. Laten wij, HoekenareD, ze aan Ter Neuzen ram- melen met rails door en langs de wegen te leggen. Werden die nog zoo gelegd dat de weg berijdbaar was, doch met geladen voertuigen kan men er niet tegen op, men moet al kronkelende en zwaaiende Ter Neuzen bereiken. Ik dank je mijnheer Dankende, Mijnheer de Redacteur voor de plaatsing in uw vetlgelezen blad. X. Hoek, 23 Eebr. 1904. tk gevoel alweer een nuk Om nogmaals te gaan schrijven, 'tis waarlijk hier zoo druk Dat men niet stil kan blijven; 't Is al in rep en roer En druk langs alle kant, Niet enkel voor den boer, Ook voor den burgerstand. 't Heeft nimmer hier bestaan, Dat men hier vijf, zes schepen, Gelijk zag komen aan En onz' haven binnensleepen. De eene is bela&n Met grondstof om te bouwen, Een ander schip voert aan Kunstmest voor de landouwen. Van een motor, die hier kwam, Kregen wij op onze vraag, Wat deze in lading nam: Aardappelen voor De*Haag! Dat is nu reeds de vrucht Van d'uitgegraven Haven En neemt 't nog hooger vlucht, Dan kan men wefir aan 't graven. Was vroeger, bij 't begin, Verschil van gedacht ontsproten, Men heeft in dezen zin Geen dooden staak begoten. De losplaats, door 'tgewoel, Heeft echter veel te lijden, Het wordt een modderpoel, Door 't onophoud'lijk rijden, Doch dit is ook te maken, Naar wij hopen en vertrouwen, Want Keulen en ook Aken Zijn niet op een dag gebouwen. Hoek, Febr. '04. A. v. A. Rotterdam, '22 Februari. B i n n e n 1. Granen. Tarwe en Haver blijven vast in prijs. Boonen en Erwten worden meer aangeboden dan verkoc'nt. Naar puike soorteu was eeuige vrffhg. Men noteert Puike Zeeuwsche Tarwe 88,60 mindere en goede 6,25 a 7,R°gge f 4,50 5 5,30 en extra danrboveu Wintergerst 4,40 a 4,80 en per 100 kilo 7, 7,50 Zomergerst 4,25 a f 4,50 per hectol. Chevaliergerst per 100 kilo 7,a/7,75; Haver per hectol. f 8,a f 4,50Paarden- boonen 6,40 Witte Boonen 10,—a/12, mindere f 7,a f 9,Bruine Boonen 8, 15,Kookerwten 8,a 8,50 Voedererwten 6,25 a 7,—Kanariezaad 8,50 a 9,25, alles per hectol. Buitenl. Granen. Tarwe per 2400 kilo f 195 a 210 en per 100 kilo 9,5 10, Rogge per 2100 kilo 135 a 136 Gerst Zwarte Zee 106 a 108; Amerik. Mais /118 k 120 Donau-M&is 115 per 2000 kilo; Haver 6,a 6,50 per 100 kilo. Meel. Prima inlandsch 12,50 a 12,75 l" soort 10,75 a ll,— Zeeuwsche tarwe bioern f 12,— a 12,50 prima Belgisch 11,50 a 12,25 le soort 10,75 a ll,r— le soort Fransch 10,75 a 1,1,50 prima Duitsch 12,50 a 13,— le s'oort Duitsch 11,— a 12,extra puik Hongaarsch 15, a 16,le soort Hong. 13,sif 14, prima Amerik. 13,25 a 14,25; 1« soort /11,75a/ 12,50 2« soort 11,— a 11,50 lul. Roggebloem 9,50 a 10,50 Duitsche 9,25 a 10,50, alles per 100 kilo netto. Runderprijzen 50 a 68; Stieren 40 a 52; Kalveren 75 a 95; Schapen 50 h 55 Varkens 34 a 38 cent, alles per kilo. Melkkoeien 135 a 250 Kalfkoeien 160 a 240; Vaarzen 70 h 160 Stieren 60 a 130 Piuken 65 a 95 Graskalveren 30 a 40 Fokkalveren 18 ft 20 Duchtere 7 k 12 Biggen /6a 12, alles per stuk. Aardappelen. Brielsche kralen 5,25 k 5,50; Zeeuwsche blauwe en bonte 4,50 a /4,75; Geldersche 4,— a 4,25 Eigen- heimers 4,— k 4,50Magnum Bonums f 2,80 a 3,—Duitsche roode 2,80 a f 3,alles per mud. Malta-aardappelen 10 k 11 cent per kilo. Boterprijzen in vaten gemiddeld 58 en stukken van een half kilo 70 k 75 cent. Zoetemelksche Kaas 22,a 26,per 50 kilo. Zeeuwsche Eieren 3,20 k 3,75; Buitenl. 2,50 per 100 stuks. Zeeuwsch Vlas f 1,70 a 1,90 blauw Hol- landsch 1,90 a 2,20 Eriesch en Groningsch 1,80 a 2,per steen. Zeeuwsche ajuin 2,30 per 60 kilo. L ij n z a a d als voren. Karwijzaad 11,25 a 11,50 per 50 kilo. Amerik. Petroleum in houten vaten per 100 kilo lager 11,50 k 11,75 en 8i k 9 cent per kan. Java-koffie in balen gewone soorten 311 ct. en dito Santos 23 ct. per half kilo. VEEIIANDEL IN BELGIE. Veeprijzen altijd omtrent zelfde prijs stieren 50 tot 80, ossen 55 tot 85, koeien 50 tot 75, vaarzen 55 tot 78 c. per kilo levend. Varkens 74 tot 84 c. v*"r T/eusBen. Huwelijks-Toltrekkingen. 18 Febr' Cornells Pieter Dieleman, oud "21 j., jm. en Adriana Catkarina de Klerk, oud 2t j., id. Geboorten. 14 Febr. Karel Jannes, z. van Jannes de Koeijer en van Janneke Pieternella Hamelink. Arie Willem, z. van Gerard us Petrus van Gaaien en van Joziaa Adriana Meertens. Susanna Maria, d. van Willem Cornells Riemens en van Susanna Maria Stroo. 17 Febr. Anna Maria, d. van Petrus Franciscus Meert en van Philomena D'hert. Overlijden. 14 Febr. Leendert Frans Fokke de Goede, oud 2 m., z. van Jannis Pieter en van Joanna Elisabeth Dooms. 20 Febr. Levina Openneer, oud 61 j., ech^. van David Bareman. Axel. Huwelijks-voltrekkingen. 4 Febr. Bernard® Alphonsus Schelle'man, oud 30 j., jm. en Maria Alber- tina Kesbeke, oud 28 j., jd. Geboorten. 2 Febr. Levinus, z. van Pieter de Feijter j en van Maria Cornelia Dieleman. Hendrika Sara, d. van Absalon Karel Rudolf van Tatenhove en var, Johanna f Elizabeth van Houte. 3 Febr. Levinus, z. van Jan Dieleman en van Pieternella Scheele. 8 Febr. Cornelia Jacobus, z. van Cornelis Jacobus Naeije en van Maria Mieras. 10 Febr. Franciscus Bernardus, z. van Seraphinus Gustavus Casteels en van Maria Coleta de Coninck. Overlijden. 14 Febr. Geertruij Wolfert, oud 67 j., 1 echtg. van Jan Schieman. Clinse. Geboorten. 2 Febr. Elisa Maria Stephanie, d. van Carolus Ludovicus Picavet en van Maria Ludo- vica Vergauwen. 6 Febr. Franciscus, z. van Pieter Josephus Piessens en van Sophia de Kock. 13 Febr. Margaretha Elodia, d. van Judocus Volleman en van Cornelia Antonette Geluk. Overlijden. 2 Febr. Jan Baptist Robijn, oud 43 j., echtg. van Rosalia Ringoedt. 8 Febr. Adolf Ferdinand Josef Poppe, oud 15 d., z. van Ludovicus Samuel en van Maria Eugenia van Poele. 10 Febr. Carolus Ludovi- i cus de Bruijn, oud 53 j., echtg. van Natalia Lockefeer. 15 Febr. Aloysius Mariman, oud 14 d., z. van Petrua en van Maria Coleta Heijens. HBentfsUI ij u. Huwelijks-voltrekkingen. 5 Febr Pieter Josephus Lauret, oud 32 j.,jm. en Johanna Antho- nia Camoen, oud 34 j., jd. Geboorten. 11 Febr. Elisa Paulina, d. van Johannes Vink en van Cornelia de Roos. 15 Febr. Pieter, z. van Jan Riemens en van Cornelia de Ruijter. EloeU. Huwelijks-aangiften. 11 Febr Levinus de Blaaij, oud 22 j., jm. en Pieternella de Pooter, oud 19 j., jd. Geboorten. 1 Febr. Janneke Maria, d. van Levinus Platteeuw en van Jannetje Kiaeijssen. 13 Febr. Jan, z. van Maria de Bree. Overlijden. 4 Febr. Een als levenloos aangegeven kind van het m. geslacht van Levinus de Blaeij en van Adriana de Feijter. Levinus Philippus Deij, oud 78j, echtg. van Anna Vreijke. 12 Febr. Albert De Buijsere, oud 23 j., z. van Henri Corneille en van Anne Marit Milbers. Hlonteiiisse. Geboorten. 10 Febr. Maria Louisa, d. van Alphonsus Boeting en van Johanna Steijne. 13 Febr. Emerie Alouisius, z. van Emile D'hert en van Apolonia Baart. Overlijden. 1 Febr. Pieter de Smit (van Stoppeldijk oud 63 j., jm. 7 Febr. Maria Anna Elizabeth Aari- aansens, oud 82 j., echtg. van Maeharius Kint. 12 Febr. Rosalia Aarsen, oud 61 j., jd. 15 Febr. Eliza beth Johanna Pieters, oud 73 j., jd. Marie Lavanie Bie- buijek, oud 54 j., jd. Hocwttclit. Geboorten. 4 Febr. Petrus Victori- nus, z. van Jacobus van Pottelberghe en van Regina van Meelea. 6 Febr. Emma Marie Leonie, d. van Hendericus Dominicus de Guchteneire en van Leo dit Sophia Permeire. 7 Febr. Polydoor Francies, z. van Eduardus Leonardus Roggeman en van Josephina Baert. Jan Baptist, z. van Alphons van den Berghe en van Antonia Maria Verplancke. 10 Febr. Maria Cy rills I Ghislaine, d. van Albert Dierick en van Irma Maria Jo-, sephina Plasschaert. 11 Febr. Alphons Bernard, z. van Augustus de Clercq en van Sylvia de Pau. 12 Febr. Elsa Maria Levina, d. van Achillus de Jonge en van- Maria Magdalena Jansen. 13 Febr. Juliana Maria, d. van Theophile de Coninck e* van Coleta Elegeert Overlijden. 2 Febr. Honore Leonie August van Mossevelde, oud 14 m., z. van Alphonsius en van Caro lina Vlijminck. 7 Febr. Anna Maria de Schepper, oud 3 m., d. van Benjaminus en van Leonie Marie Verschoor- Overs!ae. Huwelijks-voltrekkingen. 10 Febr. Al phonsius Ongenae, oud 32 j., jm. en Emerentia Maria Poliet, oud 26 j., jd. §»s van (went. Geboorten. 1 Febr. Adhmar Isedore Prudent, z. van Adolphus Hypolitus van Loy" en van Maria Adolphina Willems. 10 Febr. Maria Johanna Emma, d. van Johannes Josephus Goeverneur en van Clementia Verhulst. 12 Febr. Henri Cornelis, z. van Adolphus Lioen en van Maria Visser. 13 Febr, Ferdinandus Petrus, z. vail Gregorius Leon van dei Steen en van Valentine van Acker. 15 Febr. Clasina Jacoba, d. van Jacob Schuiten en van Guurtje Smit. Overlijden. 2 Febr. Aren van der Vliet, oud 41 j, echtg. van Johanna de Klerck. 15 Febr. Henri Cor nelis I^ioen, oud 2 d. z. van Adolphus en van Maria Visser,. Sini Jansfeen. Huwelijks-voltrekkingen. 15 Febr. Aloijsius Cornelis Lockefeer, oud 21 j., jm. en Emelial Maria Boddaert, oud 23 j., jd. Geboorten. 3 Febr. Anna, d. van Josephus Ferket en van Virginia Roels. 4 Febr. Delphina Maria, d. van-; Jacobus Verdurmen en van Silphia Buijs. 11 Febr.E Josephina Coralia Maria, d. van Petrus Arcadius Al phonsius Wuijtack en van Amelia Schillemans. Overlijden. 1 Febr. Eugenia Sabina Victoria der Weduwen, oud 68 j., wed. van Petrus Bleijenbergh. W Febr. Petrus de Winne, oud 60 j., weduwn. van Johanna Antonia Host. 12 Febr. Augustinus de Letter, oud 1 j., z. van Charles Louis en van Rozalia van Looij. StojTpelriijk. Geboorten. 12 Febr. Albertus PetrusE Johannes, z. van Cornelis Robijn en van Maria Catha-i1 rina Hamelinck. Wesfdorpe. Huwelijks-voltrekkingen. 11 Febr,) Petrus de Buck, oud 33 j., weduwn. en Celina Dumez,| oud 25 j., jd. Overlijden. 6 Febr. Maria Louiza Verhelst, oud 69 j., echtg. van Joannes Francies Wauters. 11 Febr. Ray mond Josephus de Bakker, oud 7 m., z. van Ddsire Johannes en van Ema Oscarina de Vleeschauwer. Kaainslag. Huwelijks-aangiften. 4 Febr. Adam Dirk Kaijser, oud 26 j., jm. en Adriana Passira Houg, oud 28 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 11 Febr. Gijsbregt Riemens (van Axel), oud 22 j., jm. en Suzanna de Jonge, oud Geboorten. 1 Febr. Catharina Johanna, d. van An- dries Overdulve en van Anna Johanna den Hamer, 9 Febr. Adriana Louwiza, d. van Jacobus Meijer er van Elizabeth van Fraeijenhove. Overlijden. 2 Febr. Krin Hamelink, oud 68 j-, echtg. van Magdalena de Ritter. Een als levenloos aan gegeven kind van het m., geslacht van Aarnout de Feijter en van Neeltje Dekker. 13 Febr Franfoise Jansen, oud 74 j., wed. van Willem de Bokx. 14 Febr- Maria Bakker, oud 82 j., wed. uit het eerste huwelyk van Jacobus van de Ree en uit het tweede van Jacobus de Zeeuw. Kuiddorpe. Geboorten. 9 Febr. Dominicus Fran ciscus, z. van Alphonsus Dhont en van Leonia Nuijts-

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1904 | | pagina 6