BURGERLIJKE STAND. *t Scbeeti wel of de gegadigden samenzweerden om deze verpachting te doen mislukken, want, nadat de pachtconditien waren voorgelezen en het eerste perceel was ingezet, werd een zoo algemeen gesis en geschreeuw aangeheven door de aanwezige pachters, dat voortzetting van de verpachting ondoenlijk was. hpoedig bleek, waarom het te doen was. Men wilde wel pachten, maar niet op de oude condition. De 10 ver- hooging het zoogenaauid onraad moest vervallen. 't Spreekt vanzelf, dat de rentmeester hiervan niet wilde weten. De zaal moest ontruimd worden, wat niet zoo gemakkelijk ging. Met een sterke politiemacht aan den ingang werden nu enkel toegelaten degenen, d e geen bezwaar maakten tegen de oude pachtconditien. Na de zuivering kon de verpachting tamelijk rustig worden voortgezet. Het resultaat was, dat de 10 onraad wel werd in rekening gebracht en er over het alge meen hoogere pachtsommen werden bedongen dan vier jaar geleden. Bigamie. Dj 39jarige kapper F. J. G. M. stond gisteren voor de rechtbank te Amsterdam terechi wegeis bigamie. 1 Augustus 1891 werd hij te Antwerpeu in het huwelijk verbonden met Josephine 1)., een thans 50jarige coupeuse, en 2 April 1903 trad hij te Amsterdam in den echt met Maria P. H., die hij vdor zijn huwelijk met Josephine reeds gcktnd had. Destijds wilde Maria hem echter niet hart en hand schenken, hoewel hij meermalen aanzoek deed. Toen M., die em zeer ongclukkig huwelijk had met zijn eerste vrouw, en slechts zelden met haar samenleefde, later Marie weder ontmoet'e, was deze van ge- dachten verauderd, en drong zelfs zeer sterk bij haar ouden vriend aan, met haar te trouwen. Lang bleef M. zich verzetteu, wel voeleude, dat hij dit niet doen mocht, maar ten slotte bezweek hij voor den aandrang, en eloot voor de tweede maal een huwelijk en wel een zeer gelukkig. Want Maria verklaarde vandaag met tranen in de oogen, dat hij voor haar een zeer goed echtgeuoot was geweest. Toen ze hoorde, dat haar man levens de echtgenoot was van een audere vrouw, was 't haar dan ook als zonk ze door den grond. Een groote tegenstelling met de typiseh-Amster- damschebnrger-juffrouwen-figuur van Maria, vormde de elegante, modieuse verschijning van Josephine, die Fransch sprak als een geboren Fran$sise, en geen oogenblik met aandoeningen had te kampen, zooals de snikkende Kattenburgsche. Het 0. M. nam dan ook bekl.'s anlipathieke verhouding tot Josephine in aanmerking bij zijn eisch, die luidde 6 maandtn gevangeuisstraf. Een bediende van een drogist te Utrecht, begaf zich Zaterdagavond naar den kelder, teueii de ammoniak af te tappen. Het schijnt, dat hij hierbij niet met de noodige voorzichtigheid is te werk gegaan. Een zrkere hoeveelheid van de vloeistof geraakte verloren, waardoor de zeer brand- bare waterstofgassen vrij kwamen. Deze gassen outploften plotseling eu staken de kleeren van den doodelijk outstelden bedieude in brand, die in radeloozen angst de straat. opsuelde. Hier doofden een politieagent en eenige burgers zoo spoedig mogelijk de vlammen. Niettemili wareu de brandwonden, welke de bediende had opge- loopen, vooral aan de armen van dien aard, dat overbreoging naar het ziekenhuis noodzakelijk werd geacht. Donderdagnamiddag had te Amsterdam aan het Centraalslation op het rangeerterrein een on- geluk plaats, dat gelukkig geen menschenlevens heeft gekost. Door het onhandig verzetten van een wissel, kwam de rangeerende locomotief in een verkeerden stand, waardoor de achterge- haakte wagens er met vaart tegen aanbotsten, met het gevolg d t de locomotief omver gestooten werd en de voorste derde klas-wagen schier ver- tikaal tegen de locomotief kwam te staan. Stoker en machinist wisten zich bijtijds te bergen, zoodat er alleen materieele schade is. De machinist der Zutphensche waterleiding voud gister een haas spartelend in een der ver- gaarbakken. Als mensch, als machinist en als onbezoldigd rijksvelwachter was hij uit driedubbelen hoofde verplicht, den ongelukkige te redden, het- geeu ook door middel van een plank gelukte. Maar terwijl hij als mensch en als machinist den langoor gaarne naar de braadpan zou hebben ge bracht, mocht bij dit als onbezoldigd rijksveld- wachter niet doen. Dies gif hij, ofschoon den mensch en den machinist het hart bloedde den dreukeling de vnjheid, die zegt de //Zutph. Ct." zonder begrip van den zielestrijd zijns bevrijders, koos wat alle hazen in zao'n geval kiezen, nl. het hazenpad. Een iucasseerder van gelden in Den Haag werd aangesprokeu door een slager, om een rijks- daalder te wisseleu. De man kon daarann niet void >en, waarop de slager zei *Geef dan maar tnijii rijksdaalder terug". De man geraakte hier- door in de meening werkelijk een rijksdaalder van den slager ontvangen te hebben, gaf dezen terug, waarna de oplichter er van door ging. Een bewoner van de Rozengracht te Amster dam, de heer Kroode, 's avonds thuiskomende, ontstelde niet weiuig, toen hij drie vreemde mannen plotseling in de gang voor zich zag. De drie »heeren" hadden zich even te voren tot het perceel toegang weten te verschaffen. Er ontstonl een worsteling tusschen den bewoner en zijn ongenoode gasten, waarbij bleek, dat eerst- genoemde zijn tegenpartij wel stond. Toen dan ook de gelegenheid zich voordeed, kozen de drie inbrekers het hazenpad. Een van de gauwdieven had toch nog tijdeus de worsteling het horloge van den heer Kroode weten te rollen. Op straat zetten zij 't op een loopen, doch ge lukkig wist men hen bijtijds te grijpen. De zakkenroller werd door een van de voorbij- gangers, die het horloge had opgeraapt, toen de dief het wegwierp, aangewezen. De politie had heel wat moeite om hetdrietal te arresteeren, daar zij zich hevig verzetten. Bij het hengelen. Twee jeugdige knapen Woensdag aan het hengelen zijnde bij de open- bare badinrichting bij het Mariuiersplein te Amsterdam wilden over een smallen steiger loopen om op de Rijkswerf te komen. Door de gladheid gleed een uit en greep zich vast aan den ander, waardoor beiden te water geraakten. Een voorbij- ganger, de arbeider G. Goosseus, sprong in een vlet en had het geluk eea der knapen te redden. Inmiddels was de andere, W. Dorland, wonende Czaar Peterstraat, gezonken. Opgevischt zijne waren de levensgeesten reeds geweken. Alle pogin- gen tot opwekking werden nog in't werk gesteld, doch vrnchteloo8. Eeg geneesheer, aldaar per rijtuig passeerende, constateerde den dood. Het lijkje is naar de ouderlijke woning vervoerd. De geredde kon te voet huiswaarts gaan, doch de schrik en de ont- steltenis over den dood Tan zijn kameraad hadden hem danig bevangen. Inlandsche bedienden zijn wel eens slim maar soms breekt hun onbekendheid met Euro- peesche zaken en gebruiken toch door het vernisje van beschaving heen. Zoo verhaalt een Britsch-lndisch blad, dat op een partij champagne werd rondgeschouken. Een oude doove dame kwam aan de beurt en de in landsche bediende vroeg haar beleefd „Simkia memsahib d. w. z. ^champagne mevrouw De dame hoorde niet goed, wat daar achter werd gezegd en daarom bracht zij haar hoorn aan het our om het geluid te kunnen opvaDgen. Of de bediende dacht met een nieuw soort driukge- reedschap te maken te hebben is niet bekend, maar zeker is dat hij zich haaste den hoorn met champagne vol te schenken. Het Noordsche blad Verdensgang meldt dat te Sjomgsfjord een pakje met dynainiet is ontploft in een woning, waar bruiloft werd gevierd. Er werden elf persouen gewond, van wie vier doode lijk. Op het kerkhof te Flemalle-Grande, bij Luik hebben de kleeren van een tienjarig meisje, dat bad op het graf van haar grootmoeder, vlam ge- vat. Het kind was te dicht bij de brandende kaarsen op het graf gekomen. Zij kreeg zulke ernstige brandwonden, dat men vreest voor haar leven. De olifant Mamelouk, van den dierentuin te Mosxou, is gestorven, in den ouderdom van 115 jaren. Hij werd het 1820 door Keizer Alex ander I aan den dierentuin geschonken en heeft er vier Keizers overleefd Alexander I, Nicolaas 1, Alexander II eu Alexander 111. In de buurt van Groot-Wyrley in Engeland zijn weer twee paarden in de wei gruwelijk ver- minkt. Het eene vond men den volgenden ochteud reeds dood, het andere moest afgemaakt worden. Men herinnert zich, dat onlangs de advokaat Edalji voor een dergelijk misdrijf tot zeven jaar gevan- genistraf veroordeeld is. Men vraagt zich nu af, of hij dan toch onschuldig was. Of zijn zijn medeplichtigeu aan het werk. Op de marinewerf te Toulon is een zeeofficier, terwijl hij op zijn rijwiel een treinspoor wilde oversteken door een kolentrein overreden. De widen gingeu hem over het middel en sneden hem in tweeen. Eenige maanden geleden werd door den Isar bij Miinchen het lijk van een man aan wal ge- spoeld, op we;k lijk men 77000 mark aan Engelsch geld voud. Eerst nu is men te weten gekomen, wie de doode was. 't Was de voor 17 jaren naar Amerika vertrokkenbierbrouwer Mattici uit Battisto (Trient). Hij was te Silverton in Colorado waard geweest en daar rijk geworden. Hij was in Duitsch- land terug en wilde zijn vrouw halen om samsn in Duitschland stil te gaan leven. Op weg naar Miiuchen hij had het passagebiljet bij zich schijnt hij plotseling waanzinnig te zijn geworden. Aau de thans te Berlijn vergaderde alge- meene synode der Duitsche protestantsche kerk was een voorstel voorgelegd om het duel tot een zondc te verklaren eu de algeheele opheffing te vragen. Het bleek toen echter dat de voorstanders van het duel ook daar hun vertegenwoordigers hebbeD. De president van de aynodale commissie, graaf Stcscb, verklaarde dat, als hem een beleediging werd aangedaan die hij onmogelijk op een andere manier kon wreken, hij, in weerwil van zijn hoogen ouderdom, naar de wapens zou grijpen. Maar hij zou beginnen met de kwestie ernstig te overwegen. Een ander lid van de synode, Gerlach, was veel beslister. Hij betoogde dat het duel geen zonde is, en dat de kwestie niet de kerk aanging zij behoorde thuis bij de burgerlijke wetgeviug. Met groote meerderheid werd echter een m die aangeaomeu waarbij het duel tot een sonde werd verklaard, en waarin het een heilige plicht der kerk werd genoemd om het te doen verdwijnen. Kaffers zijn bijzonder op sterkeu drauk ge steld. Maar aangezien de drank hen minder gesehikt maakt voor den arbeid, is het verboden hun die te verkoopen. Of het de Kaffers zijn, die er achter zijn gekomen, of dat een slimme wiukelier hen op het denkbeeld heeft gebracht, valt moeilijk uit te maken, maar een feit is, dat zij zich teger,- woordig een roes drinken aau Eau de C dogne. Een poos lang kon de diretie vau sommige in ij it- compounds vau den Rand waarnemen, dat huu Kaffers zich aan sterken drank te buiteu giugen, maar ondanks alle moeite door hen gedaan, kondeu zij er niet achter komen, wat zij drouken en hoe zij den drank biunensmokkelden, tot dat het eiude- lijk uitkwaui, dat zij Eau de Cologne gebruikteu. De winkeliers ziju volgens de wet volkomen ge- rechtigd Eau de Cologne aau inboorlingen te verkoopen, hoewel het een sterk percentage aau alcohol bevat en dientengevolge een zeer machtig stimulaus is. in de compounds werd darlelijk een nader onder- zoek iugesteld en in den loop daarvan zamelde een inlandsch politieagent, binnen een kring van 300 yards eeu geheele zak vol ledige Eau de Cologne fleschjes in. De Transvaalsche regeering schenkt thans haar aandacht aan de zaak. Bij den juwelier Zirner te Budapest waren een paar diamanten oorhangers besteld. Hij liet daarvoor twee kostbare diamanten, ter waarde van 20,000 kronen, uit Amsterdam komen en terstond na ontvangst daarvan ging hij in zijn afzonderlijke werkkamer om die steenen in te zetten. Juist toen hij daarmede wilde beginnen werd hij weggeroepen voor een klant, die hem moest spreken. Hij sloot de kamer af, en toen hij na verloop van tien minuten terug- keerde, waren de diamanten verdwenen. Hoe men ook zocht, zij waren niet te vinden. Zirner deed aangifte bij de politie. De be dienden werden alien in het verhoor genomen, maar er werd niets ontdekt. Daar kwam echter een rechercheur op de gedachte, dat misschien een schoothondje het eenige levende wezen, dat zich in de kamer bevond toen de diamanten verdwenen, er iets meer van zou weten. Het hondje werd afgemaakt en men vond bij het opensnijden van zijn lichaam niet alleen de twee vermiste diamanten, maar nog een paar andere edelgesteenten en een paar gouden knoopen In 't laatsi der vorige week is Italie door zwaar weder geteisterd. Vier dagen hielden stort- regens en onweder aan. Vooral in Liguria is groote schade aangericht. Te Genua werden de laaggelegen stadswijken overstroomdeeu in aanbouw zijnd hnis stortte in, terwijl ook te Campierbarena een huis inviel. Op de landwegen en spoorbanen vielen massa's rotsblokkeD neer en brachten stremming in't verkeer. In de haven van Genoa zonken verscheidene sloepen. In Milaan en omstreken treden de rivieren en bergstroomen uit hun boorden, gel ij k ook in de uabijheid van Treviso. Te Motta di Livenga staan de.huizen voor een groot deel onder water en men heeft uit Treviso levensmiddelen naar de op de daken gevluchte bevolking gezonden. Ook in den om- trek van Verona zijn verschillende plaatsen over stroomd en te Sandoni zijn drie personen ora- gekomen. Te Colenza, zijn in een straat alle huizen iDgezakt; bruggen zijn er weggeslagen en tusschen Tarente en Chiatona en bij Rovereda is 't spoorwegverkeer ook tusschen Oostenrijk en Italie door 't doorbreken van dammen geheel verstoord. Een telegram uit Parijs meldde Zondag ochtend, dat Zaterdag de telegraafgemeenschap met Amerika gestoord was. Er blijkt nader, dat Frankrijk dien dag 9 uren achtereen van telegrafisch verkeer met andere landen afgesneden is geweest en ook de gemeenschap tusschen Parijs en de andere groote Fransche steden was verstoord dat de telefoon bleef werken, en dat na 9 uren de gemeenschap plotseling weer was hersteld. Sommigen neeenen dat die storing is toe te schrijven aan een krachtig Noorderlicht. De vrees dat een nieuwe uitbarsting op Martinique had plaats gehad, is tot dusver niet bevestigd. De magnetische storingen, die de telegraafge meenschap tusschen Europa en Amerika verbraken werden te Louden 't eerst Zaterdagmiddag waar- genomen ze duurden toen onverminderd voort tot 's middags 5 uur. Telegrammeu uit alle Europeesche landen, die anders Londen in een uur bereiken, kwamen voor een deel eerst Zoudag-morgen aan. De Amerikaansche kabels konden nu en dan slechts vier woorden in de minuut overbrengen. De sterrekundige sir Norman Lockyer verklaarl dat deze magnetische storing reeds tien jaren ge leden voorsprld was en in de eerstvolgde 12 jaren voortdurend waargenomen zal worden, daar het aantal zonnevlekkea zich zeer sterk vermeerdert. In 1870 en 1831 zijn er dergelijke storingen ge weest. In den zomer van 1890 verdween in Tirol een berggids die, na een reiziger over den top van den Grossvenediger te hebben gebracht, alleen naar zijn dorp terugkeerde. Thans is zijn lijk gevonden. In een gleUcherspleet gevallen, was de man omgekomen en de «let«cher, vooruitrchuivend, hmft het lijk lu iu i dni gcorack;, waar men dezer dagen in het afsmeltende ijs aan den gietsehe.-voet de schoenen van den verongelukte zag te voorschijn komen. Axel. Huwelijks-aangiften. 23 Oct. Gustaaf Domi nions Sturms, (van Koewacht), oud 21 j., jm. en Maria Ludovica Raman, oud 20 j., jd. 30 Oct. Pieter Cornells van Bendegem, oud 36 j., weduwn. en Helena Riekwel, oud 35 j., wed. Huwelijks-voltrekkingen. 22 Oct. Aarnout Dieleman, oud 22 j., jm. en Jacomina Dees, oud 19 j., jd. Pieter Mattlieus Jacobus de Blaeij, (van Hoek) oud 21 j., jm. en Anna Dobbelaar, oud 24 j., jd. Geboorten. 16 Oct. Alouis Honorii, z. van Cainilus Nottd en van Maria Christina Bracke. Hendrik, z. van Daniel Cornelia Schieman en van Ebrina den Hamer. 21 Oct. Cornelia Catharina Paulina, d. van Jozias Jan de Feijter en van Adriana Cornelia de Mul. 28 Oct. Elisabeth, d. van Andries Hamelink en van Dina de Koeijer. 30 Oct. Hendrik, z. van David Kotvis en van Maria de Kraker. 31 Oct. Jan, z. van Abraham Diele man en van Adriana Hollebek. Overlijden. 18 Oct. Pieter Goossen, oud 84 j., weduwn. van Pieternella -Jansen. 20 Oct. Adriaan Zegers, oud 22 j., z. van Wiilem en van Janna van Drongelen. 22 Oct. Ebrina Riemens oud 78 j., wed. van Pieter Jansen. Clinse. Huwelijks-voltrekkingen. 28 Oct. Petrus Aloysius Beck, oud 42 j.,jm. en Eugenia Maria Verhelst, oud 34 j., jd. Geboorten. 19 Oct. Carolus Ludovicus, z. van Jacobus van de Voorde en van Rosalia Johanna Maria de Beuke- laer. 23 Oct. Irma Maria Augusta, d. van Josephus de Moor en van Elonie Philomena Herreweijers. 24 Oct. Francies Alois, z. van Aloysius Vereecken eu van Carolina Vergauwen. Theophilus Petrus, z. van Carolus Ludovicus de Graef en van Maria Amelia Bauwens. Florimond, z. van Cornelia Buys. 26 Oct. Anna Maria, d. van Alfons Vertez en van Josephina Maria Wijntijnck. 27 Oct. Maria Leonie, d. van Leonard Geerts en van Emilie Francisca Vercauteren. 29 Oct. Maria Louisa, d. van Franciscus Cappaert en van Seraphina Rosalia Rottier. Overlijden. 23 Oct. Adolf Gustaaf van der Kelen, oud 2 j., z. van Johannes Francies en van Maria Kordula Hortensia van Hove. 25 Oct. Maria Celina Bruggeman, oud 17 d., d. van Petrus en van Joanna Meerschaert. 26 Oct. Maria Catharina van den Branden, oud 4 m., d. van Franciscus en van Maria Leonie van Hiel. 30 Oct. Charles Louis Merckx, oud 2 j., z. van Franciscus en van Anna Francisca van Dongen. 31 Oct. Marie Louise Kint, 25 d., d. van Amelia Adelaide. (iraniin'. Huwelijks-aangiften. 8 Oct. Joannis Theophilus Steel, oud 20 j., jm. en Johanna Maria Warite, oud 18 j., id. Huwelijks-voltrekkingen. 29 Oct. Joannis Theophilus Steel, oucf20 j., jm. en Johanna Maria Wante, oud 19 j., jd. Geboorten. 15 Oct. Rosalia Martha, d. van Matheus Carolus Smit en Sophia van Laar. 16 Oct. Martha Rosalia, d. van Petrus Clementus Kouijzer en van Paulina van Poorten. 22 Oct. Johannes, z. van Ferdi- nandus Jacobus Totte en van Anna Maria Seraphina Magnus. Overlijden. 12 Oct. Arthur Augustinus Alfred de Bakker, oud 18 d., z. van Petrus en van Maria Louisa Hoskes. 25 Oct. Johanna Picavet, oud 1 j., d. van Gilles en van Philomena van de Keer. 28 Oct. Een als levenloo.s aangegeven kind van het mann. geslacht, van Judocus Totte eri van Leonie van Denderen. 30 Oct. Johannes Jacobus van Gassen, oud 65j., weduwn. van Maria Catharina Peijne. Hensstdijk. Huwelijks-voltrekkingen 23 Oct. Petrus Johannes Vergauwen, (van Stoppeldijk), oud 37 j., jm. en Maria Louisa Asselman, oua 42 j., jd. Gebooiten. 21 Oct. Alouisius Josephus, z. van Jose phus de Koning en van Rosalia de Maagt. 30 Oct. Petrus, z. van Jacobus Magnus en van Cecilia Muller. 31 Oct. Maria Antelina, d. van Petrus Joannes van Megroot en van Louisa Merk. Ilontrnisae, Huwelijks-aangiften. 23 Oct. Johan nes Seij, oud 29 j., weduwn. en Dina Verschuren, oud 27 j., jd. Geboorten. 19 Oct. Maria Philomena, d. van Jan Francies de Clippeleir en van Rosalia de Booij. 25 Oct. Mathilda Sophie, d. van Adrianus Dankaart en van Anna Maria van Hove. 30 Oct. Wilhelmina Josephina, d. van Johannes Ernestes Mariman en van Maria Rosalia Hermans. Overlijden. 16 Oct. Elisabeth Letens, oud 28 j., echtg. van Antonius Alexander Verstraeten. 28 Oct. Maria Anna van den Bergen, oud 6<> j., wed. van Johannes Francies Asselman. 29 Oct. Maria Philomena de Clippe leir, oud 10 d., d. van Jan Francies en van Rosalia de Booij. Moewnrlit. Huwelijks-aangiften. 30 Oct. Emile Augustus Noens (van Moerbeke Belgie), oud 32 j., jm. en Eugenia Maria Picavet, oud 25 j., jd. Geboorten. 18 Oct. Joseph Franciscus, z. van Albertus de Caluwe en van Maria Josephina Coone. Octavia Ludovica, d. van Seraphinus Michielsens en van Maria Josephina Cappaert. 22 Oct. Emiel Joseph, z. van Aloysius Josephus Baert en van Emma Maria Ceelaert. 29 Oct. Dimphina Leonia, d. van Aloysius Buijs en van Leonia Vermeire. Overlijden. 17 Oct. Margareta Maria Martens, oud 3 m., d. van Desideriug en van Marie Leonie Martens. Philippine, Geboorten. 5 Oct. Petrus en Alex ander, zonen van Jan Francies Taalman en van Stephanie de Poorter. 15 Oct. Suzanna Emma, d. van Nobertns Pauwels en van Prudentia Pielaet. 28 Oct. Maria, d. van Achilles Mollet en van Ella Johanna van Schirigen. Overlijden. 19 Oct. Alexander Taalman, oud 14 d., z. van Jan Francies en van Stephanie de Poorter. 22 Oct. Petrus Taelman, oud 17 d., z. van Jan Francies en van Stephanie de Poorter. Knx van fSent. Geboorten. 15 Oct. Maurice, z. van BernardusPoppeen van Marie Louise van Rentergliem. 23 Oct. Rosalia Hendrika, d. van Henri Dierick en van Stephanie Vereecke. 26 Oct. Wiilem, z. van Paulns Johannes Hamelijnck en van Maria Seraphina Johanna IJsebaert. Overlijden. 22 Oct. Jacobus Nod, oud 72 j., z. van Ferdinandus en van Albertina Dieriks. Nl. Jnnrteen. Huwelijks-aangiften. 16 October. Aloijsius Maring, oud 33 j., jm. en Leonia Steijaert, ond 28 j., jd. 24 Oct. Alphonsus Bogaart, oud 28 j., jm. en Maria Theresia d'Hert, oud 26 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 16 Oct. Petrus Augustinus d'Hert, oud 67 j., weduwn. en Anna Catharina de Meijer, oud 51 j., weduwe. 23 Oct. Franciscus Heijndrickx, oud 29 j., jm. en Melania Lippens, oud 31 j., jd. Geboorten. 30 Oct. Magaalena, d. van Alphonsins van Looij en van Anastasia Baert. Overlijden. 16 Oct. Johannes Baptiste de Potter, ond 4 m., z. van Franciescus Ludovicus en van Louisa van Eck. 17 Oct. Eduardus van Haut, oud 14 d., z. van Maria Margaretha. 18 Oct. Emma Maria Vonck, oud 4 m., d. van Aloijsius en van Maria Louisa d'Hooghe. 22 Oct. Catharina Vergauwen, oud3 m., d. van Augustiuus en van Florentina Francisca van Goethem. 26 Oct. Jnlie Marie Strobbe, oud 8 m., d. van Eduardus en van Maria Franciesca de Bot. StoppeldiJU. Huwelijks-aangiften. 23 Oct. Petrus Augustinus Stallaert, oud 31 j., jm. en Rosalia Adriaan- seus, oud 41 j., jd.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1903 | | pagina 6