Waarschuwing. Helena M.B. Voorbeijtel, KUNSTTANDEN BREUKEN. een Burger Woonhuis «et IINKEL ei BERBERG A. MASQ/UELIER Gemengde berichten. Advertentien. Landbouwers Vereeniging „EIGEN HULP" is Dr. H1RSCHEL BURGERLIJKE STAND. L8 van Waesberghe-Janssens Tandarts, Middelburg. Den eersten Oensdag* Te huur gevraagd of goed ingericht bovenhuis. Door uitscheiding van bedrijf te koop aangeboden te HONTENISSE. van iedere maand Chirurgijn en Tandmeester, Horetuslei 27, Antwerpen, te spreken bij Mejuffr. Wed. VAN LEEUW- AARDEN te Ter Neuzen, van 1 tot 6 uur 's nam., speciaal voor het inzetten van Kunst tanden en Gebitten, volgens het laatste systeem en aan billijke prijzen. Mondstukken door anderen vervaardigd, worden door mij tegen een kleine vergoeding opnieuw gearrangeeid en gegarandiseerd. Break meester, Jezusstraat 20, Antwerpen. het blad, ten voordeele van enkele groote vee- fokkers I Men meldt dat het bericht, dat te 'a Graveu- hage zich zeven gevallen van pokken hehben aoorgedaan, niet juiat is, tenzij men de windpokken meetelt. Het aanta) geconatatfterde gevallen van pokken te VGravenbage ia drie. Gistermiddag was te Rotterdam groote streminiug in het verkeer, doordat de groote vol beladen ertaboot Maud Casael van de firma Miiller Co. toen de spoorwegbrug over de Koningahaven geopend was, juiat tusschen die brug en de voet- brug aan den groud geraakte. Het gevolg was dat het verkeer per spoor ge- stremd was en de treinen werden opgehonden hetzij te Dordt of aan de halte Roentgenstraat op Feijenoord. Gelukkkig slaagde men er in de voet- brug djels dicht te draaien, zoodat 2 uur na het ongeval de voetgangers weder de brug konden passeeren. Het verkeer per as was evenwel on- mogelijk. Aan beide kauten stond een file van wagens en sleepers spanden eenvoudig de paarden af orn de dieren naar den stal te brengen. Heden was de Maud Cassel weder vlot gekomen. A. v. Pelt te Raamsdonk, die bezig was met het plukken van peren, verloor zijn even- wicht en viel van een ruim 30 sporteu hooge ladder. De onge'ukkige kwam terecht op een paar onder den boom staande klompen eu brak hierdoor zijn ,'ruggegraat. Men meldt uit Zandvoort Op een dag zijn door twee jagers 259 konijnen geschoten in het duin. Ook de stroopers doen huu bestniet altijd met bevredigend gevolg. Twee onbezoldigde rijksveldwachters-jachtopzichters be- keurden in e6n slag 5 stroopers en namen 99 strikken in beslag. Dit jaar werd op voorstel van een lid van den gemeenteraad van Vlisdngen besloten aan min- vermogenden te vergunnen, des Zaterdags avonds van 5 tot 8 en des Zondagsmorgens van 6 tot 9 uur voor vermiuderden prijs van 10 cent een zee- bad te nemen, rnits voor eigen badlinnen zorgende de gemeente plaatste een houten loods aan het strand. Veel succes heeft de voorsteller van die goed- koope zeebaden niet gehad, daar slechts 10 personen er gebruik van gemaakt hebben. In den nacht van 19 op 20 Sept. jl. is op de Noordzee, op oDgeveer 54° N. B. en 2 O. L. het Scheveningsche bomschip, genaamd de Jonge Johannes, gemerkt Sch. 162, en gevoerd door schipper Machiel Spaans, overzeild geworden door het loggerschip genaamd Gendringen, gemerkt VI. 12, tengevolge waarvan dit bomschip onmid- dellijk is gezonken en vier man der equipage in de golven zijn omgekomen. De lijken dezer vier schepelingen, genaamd Maarten Spaans, 21 jaren, Arie Spaans, 14 jaren, Cornelis Spaans, 21 jaren, en Tennis Pronk, 18 jaren, alien wouende te Scheveningen, zijn tot dusver niet gevischt ge worden. Aangezien naar aanleiding van het vorenstaande reeds een onderzoek werd ingesteld en tengevolge daarvan in verband met het bij art. 309, W. v. S. beuaalde tegen de bemanning van het schip VI. 12 eene strafrechterlijke vervolging aanhangig wordt gemaakt, verzoekt de commissaris van politie te Vlaardingen heeren burgemeesters van alle kust- en havenplaatsen hier te lande, dringend bij het aanspoelen of aanbrengen van lijken uit zee on- middellijk de noodige maatregelen tot vaststelliug der identiteit dier lijken te willen doen nemen en hem telegraphisch te willen berichten zoodra een der vermiste lijken is aangespoeld of aangebracht geworden. Het Engelsche stoomschip Bida, van Lagos met stukgoed naar Hamburg bestemd, is op zee verbrand en gezonken. De 27 opvarenden zijn door den Engelschen vischkotter Greenheys gered en te IJmuiden aangebracht. Een Engelsche duiker, die aan de zee- werken te Londen in dienst was, is Woensdag op noodlottige wijze om het leven gekomen. Hij was in zijn duikerpak omlaag gedaald en werkte reeds geruimen tijd np den bodem, toen plotseling de buis, die hem met de lucht in verbiuding stelde, brak. Voor men hem te hulp kon komen was de ongelukkige gestikt. Een drukker te Manchester staat terecht wegens gaisdadige nalatigheid tegeuoverzijntienjarig dochtertje. Een paar weken geleden viel het kind op school van een trap. Met hevige pijn in den schouder kwam ze thuis. De moeder wilde den dokter haleB, maar de vader, die lid is van Dr. Dowie's Zionieten, weigerde. Het gebed zou het kind geuezen. Zelfs toen na een paar dagen bleek, dat het kind het schouderblad gebroken had een beentje puilde uit weigerde de manbidden zou het been wel heelen. Het kind werd herhaaldelijk naar de Zionkapel meegenomen en daar baden de ouderlimgen voor haar. Er gingen zelfs een paar telegrammen naar Dr. Dowie in Amerika met verzoek voor het kind te bidden. Het duurde nog achttien dagen voor de dwaas, op aanklacht van de Vereeniging tot bescherming van kinderen tegen wreedheid, in hechtenis werd geno nen en het kind eindelijk naar een gasthuis werd gezonden. INGEZONDEN STUKKEN. Mijnheer de Redacteur Enkele dagen geleden, toen iemand aan wiens geloof- waardigheid ik niettwijfel, mij eenige mededeelingen deed aangaande't ziekenhuis, voegde hij daaraan ten slotte toe En als het huis klaar is, komt er een steen in, waarop de namen der stichters in gouden letteren zullen prijken. Die laatste mededeeling nn verrastte mij bovenmate. Want onwillekeurig kwam de gedachte bij mij op: icir zijn eigenlijk de stichters van het ziekenhuis Zijn dat de heeren van't voorloopig comite die, zonder eenige opdracht het plan ontwierpen eene dergelijke inrichting in 't leven te roepen, en zonder eene (/Ver eeniging" noodig te achten, op eigen houtje aan dat plan uitvoering gaven Of zijn de stichters eigenlijk de leden der nu gecon- stitueerde //Vereeniging" tot ziekenverzorging wier mach- tiging straks vereischt wordt, om het, zonder hare voor- kennis gebouwde huis, te haren name te doen over- schrijven en op wier schouderen de finantieele last zal worcien gelegd P Ik meen, ja. Hare hulp immers is onmisbaar. En daarom dan ook, weersta het comite die vlaag van opkomende ijdelheid en bestede het geld nuttiger en meer doeltreffend dan voor dergelijke //monumentjes". Waar werkelijk de drang van het hart uitgaat naar het werk der barmhartigheid, daar zij voor ij deltuiterij geene plaats meer Dankend voor de opname Ter Neuzen, Oct. 1903. X. Hulst. Huwelijks-aangiften. 3 Sept. A lphonsusde Poorter (van Kruiningen), oud 28 j., jm. en Paulina Johanna Bies- broeek, oud 22 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 23 Sept. Alphonsus de Poorter (van Kruiningen), oud 2 8 j., jm. en Paulina Johanna Bios- broeck, oud 22 j., jd. Geboorten. 2 Sept. Josephus Franciscus, z. van Petrus van Waterschoot en van Rosalia de Schrijver. 13 Sept. Leonardus, z. van Guataaf Theodorus de Riddder en van Cornelia Heijman. 16 Sept. Seraphina Philomena, d. van Adrianua Johannes Boone en van Emma Philomena Moens. 17 Sept. Eleonora Maria, d. van Josephns Petrus Jacobus Heijens en van Rosalia van Laere. Mattheus, z. van Fran ciscus Emilius Blommaert en van Clementina Maria Herre- weijera. 27 Sept. Josephina Frederica Dorothea, d. van Augustinus Levinus Burin en van Christina Kindt. Overlijden. 1 Sept. Johanna van Gelderen, oud 3 m., d. van Maria Petronella Apolonia van Gelderen. 15 Sept. Alphonsius Josephus de Cock, oud 17 m., z. van Alexander Paulinus en van Maria Johanna Cornelia Volleman. 18 Sept. Rosalia Cornelia Antheunis, oud 6 w., d. van Seraphinns en van Barbara Elisabeth Vaal. 19 Sept. Leonardus Jo hannes de Kock, oud 6 w., z. van Petrus Johannes en van Maria Rosalia de Silva. 21 Sept. Johannes Cornelis de Bruijn. oud 63 j., echtg. van Maria van Bunderen. 22 Sept. Desire Frederik Adolt August Pieter Josiassen, oud 38 j., echtg. van Francisca de Kort. 24 Sept. Ludovicus Josephus Maria van Waesberghe, oud 59 j., weduwn. van Martina Maria Antonia Janssens. 28 Sept. Rosalia de Poorter, oud 31 j., wed. van Honore Smit. Axel. Huwelijks-aangiften. 3 Sept. Aamout Dieleman, oud 22 j., jm. en Jacomina Dees, oud 19 j., jd. 11 Sept. Augustinus Franciscus de Lessine, oud 21 j.,jm. (van Philip pine) en Leonie Marie Bracke, oud 22 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 3 Sept. Cornelis Knulst, oud 23 j., jm. (van Goes) en Neeltje Heijnsdijk, oud 20 j., jd. Geboorten. 8 Sept. Leendert Willem, z van Cornelis Haak en van Willemina de Jonge. Theophilus Franciscus Joseph, z. van Franciscus Naessens en van Maria Pharailde Peersman. 4 Sept. Pieternella Cornelia, d. van Adriaan Pieter Dieleman en van Cornelia Rosalia Verplanke. 5 Sept. Ebrina, d. van Floras Dieleman en van Geertruij Goossen. 7 Sept Dina Johanna, d. van Jacobus Wagenaar en van Francoise Wolfert. 10 Sept. Abraham, z. van Pieter Jan van Driel en van Anna Meertens. 11 Sept. Maris, z. van Petrus Joannes Buijsse en van Maria Louisa de Smaele. 14 Sept. Willem, z. van Frederik Willemsen en van Feijgtje Verplanke. 19 Sept. jFrancina Geertruida, d. van Leendert Vercouteren en van Neeltje Blankert. 20 Sept. Alphons Alouis, z. van Leopoldus de Schepper en van Prudentia Barbera van den Broeke. 21 Sept. Alphonsus Jacobus, z. van Jan Francies Vettenburg en van Maria Louisa Lauwens. 27 Sept. Dingeman Jacobus, z. van Pieter Dingeman Marijs, en van Diengetje de Regt. 29 Sept. Elisabeth Suzanna, d. van Jacob van Tatenhove en van Pieternella Goossen. Overlijden. 1 Sept. Elisabeth Hendrina Witte, oud 1 m d. van Cornelis en van Hendrika Cornelia Speelman. 6 Sept. Pieter den Engelsman, oud 2 m., z. van Joost en van Catha- rina Elisabeth Witte. 9 Sept. Johannes Baptiste de Rechter, oud 4 m., z. van Charles Ludovicus en van Julia Danckaart. Simon Roster, oud 4 m., z. van Willem en van Catlina Huijssen. 18 Sept Martha Louisa de Kerf, oud 5 m d. van Johannes Franciscus en van Anna Maria de Maat. 19 Sept. Suzanna Rinn, oud 4 m., d. van Francois en van Elisabeth Mertens. HoflcliUapelle. Huwelijks-aangiften. 25 Sept. Antho- nius Schuren, oud 30 j., jm. en Rosalia Remorie, oud 25 j., jd. Geboorten 2 Sept. Gijsbrecht Johannes, z. van Jacobus Gelderland en van Maria d'Hont. 3 Sept. Alphonsus Jo sephus, z. van Josephus Otjes en van Rosalia de Klerk. 11 Sept. Elisabeth, d. van Alphonsus d'Hont en van Frede- rika de Deijcker. 13 Sept. Sulma Anna Coleta, d. van Eduardus Bernardus Modde en van Seraphina Catharina Schillemans. 19 Sept. Josephus Judocns. z. van Alphonsus Johannes Verdurmen en van Paulina van Kruijssen. 22 Sept. Emma Paulina, d. van Jacobus van Bunderen en van Ludo- vica de Bak. Overlijden. 1 Sept. Clement Konijzer, oud 55 j., echtg. van Anna Catharina Roovers en weduwn. uit het eerste hnwelijk van Maria Hermans. 17 Sept. Martha Apolonia Eeman, oud 7 m., d. van Constantinus en van Carolina van Campen. 18 Sept. Francies Joseph Giele, oud 76 j., echtg. van Rosalia Struijlaart en weduwn. uit het eerste huwelijk van Anna Catharina de Burger. 21 Sept. Een als levenloos aangegeven kind van het m. geslacht van Josephus Lambert en van Mathilda Paulina den Tenter. Clinge. Huwelijks-voltrekkingen. 30 Sept. Theophilius van Rattingen, oud 24 j., jm. en Isabella Seraphina van Goethem, oud 18 j., jd. Geboorten. 15 Sept. Rachael Marie Josephina, d. van Franciscus Joannes Marinus Praet en van Maria Judith Valerie Feremans. 18 Sept. Augusta Amelia Claudina Sophia, d. van Edraond Theodoor Praet en van Maria Leontina Ilonorina van Laere. 19 Sept. Fredericus Edmondus, z. van Edmondns Thieleman en van Cordula van Kemseke. 28 Sept. Florent, z. van Fidelus Amandas van Puijvelde en van Ludovica Victoria Rogiers. 29 Sept. Guillaume Joseph, z van Frans Smet en van Josephina Maria van Pottelberghe. Overlijden. 22 Sept. Arthur Buijs, oud 1 m., z. van Pieter Johannes en van Johanna Isabella van Dorsselaer. Graauw. Huwelijks-aangitten. 12 [Sept. Fredrik Roelandt, oud 29 j., jm. (van Clinge) en Mathilde Verdurmen, oud 23 j jd. Huwelijks-voltrekkingen. 25 Sept. Fredrik Roelandt, oud 29 j., jm. en Mathilde Verdurmen, oud 23 j., jd. Geboorten. 8 Sept. Leonie, d. van Anthoon van Immer sed en van Cornelia Durinck. 12 Sept. Cesar Antoine Bernard Marie, z. van Elemondus Jacobus Verhaegen en van Maria Dominica de Buck. 15 Sept. Maria, d. van Adrianus Serie en van Rosalia Heijdens. 17 Sept. Johannes Franciscus, z. van Marinus Everaard en van Maria Coleta Smita. 25 Sept. Arthur Augnstinus Alfred, z. van Petrus de Bakker en van Maria Louisa Hoskes. 28 Sept. Martha Louisa, d. van Pieter Buijs en van Amelia Frankevijle. Overlijden 6 Sept. Theodoras Frederik Kindt, oud 8 d., z. van Josephns Alexander en van Seraphina Borm. k Sept. Valentina de Boeij, oud 9 m., d. van Petrus Augustinus en van Maria Paulina Fransens. 12 Sept. Judocus Weijn, oud 65 j.. echtg. van Maria Anna van Gimst 15 Sept. Petius Franciscus Daalman. oud 2 mz. van Ludovicus Franciscus en van Anna Maria de Bilde. 16 Sept. Jose phina Heijman, oud 6 w., d. van Petrus en van Cornelia de Feber. 18 S ept. Francies Macharius van Goethem, oud 68 j echtg. van Rosalia Boeijkens (overleden te Deventer). 27 Sept. Josephus Alphonsus Kindt, oud 4 m., z. van Al phonsius en van Rosalia Maria Bogaert. ■loek. Huwelijks-aangiften. 10 Sept. Levinus Deij, oud 21 j., jm. en Cornelia Maria Michielsen, oud 25 j., jd. 17 Sept. Willem Jansen, oud 22 j jm. en Maatje Donze, oud 22 j., jd. 25 Sept. Marinus Dees, oud 24 jjm. en Jacoba Anna Heinsdijk, oud 18 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 10 Sept. Marinus Levinus Hame- link, oud 21 j., jm. en Gildrina van der Peijl, oud 20 j., jd. 24 Sept. Levinus Deij, oud 21 j., jm. en Cornelia Maria Michielsen, oud 25 j., jd. Geboorten. 1 Sept. Jacobus, z. van Hermanns de Jonge en van Helena de Bruijne. 2 Sept. Jan, z. van Sibrand Cornelis Sol en van Cornelia Klaassen. 3 Sept. Jozias Willem, z. van Willem Koster en van Catharina Elizabeth Riemens. 11 Sept. Maria Jacomina, d. van Jacobus Jo hannes de Bruijne en van Jacomina Wolfert. 18 Sept. Maria, d. van Jacobus de Meester en van Elisabeth Dieleman. 19 Sept. Pieternella, d. van Daniel den Hooglander en van Sara tfuijze. Hermanus, z. van Louis Pladdet en van Maria Cornelia Hendrika de Visser. 25 Sept. Irma Maria, d. van Camiellus Thienpondt en van Francisca van Ootegem. 27 Sept. Theodoras Josephus, z. van Eduardus Bomelijn en van Nathalia van Acker. 30 Sept. Bernardus Lodewijk Maurice, z. van Bernardus Franciscus van Opdorp en van Isabella Judoca de Bruijn. Moisten isse. Huwelijks-aangiften. 18 Sept. Norbertus Antonius Neve, oud 46 j., jm. en Pieternella Neve, oud 45 j., wed. Huwelijks-voltrekkingen. 19 Sept. Ludovicus Struijlaart, oud 26 j., jm. en Ludovica Maria Jansen, oud 23 j jd. Geboorten. 16 Sept. Angela Judoca, d. van Alphonsus van Steene en van Anna Catharina Pardon. Paulina Maria, d. van Alphonsus Maria van Campen en van Maria Coleta Picavet. 17 Sept. Maria Philomena, d. van Petrus Fran ciscus Stevens en van Mathilda Francisca de Book. 20 Sept. Franciscus Johannes, z. van Joannes Franciscus de Potter en van Rosalia de Theije. 23 Sept. Augustinus, z. van Petrus de Bot en van Fidela de Bakker. 25 Sept. Alouisius, z. van Ferdinandus de Feber en van Petronella de Booij. 27 Sept. Louisa Apolonia, d. van Petrus Johannes Baart en van Philomena Eijsackers. Constantinus Joseph, z. van Cornelis Neve en van Maria Verhagen. 28 Sept. Maria Seraphina, d. van Fhilippus Theodorus Brijssinck en van Virginia d'Olieslager. Overlijden. 16 Sept. Maria Catharina Roelandt, oud 88 iongeh. 24 Sept. Apolonia Merk, oud 80 j., wed. van Judocus van Laar. 27 Sept. Petronella Burm, oud tO j., echtg. van Bartholomeus Linders. Heiif^sldijk, Geboorten. 17 Sept. Joseph Leonard, z. van Jacobus Leenknegt en van Rosalia Mannaart. Overlijden. 27 Sept. Joseph Leonard Leenknegt, oud 10 d., z. van Jacobus en van Rosalia Mannaart. 30 Sept. Louisa van de Lavoir, oud 34 j., echtg. van Carolus Ludovicus Collijn. v OTi-rslnsj. Huwelijks-aangiftea. 25 Sept. Augustinus Bruggeman, oud 59 j., weduwn. en Sophia Francisca Veijs, oud 69 j., wed. Huwelijks-voltrekkingen. 23 Sept. Alphonsus Eduardus Steel, oud 26 j., jm. en Maria Louisa van Bambost, oud 23 j., jd. Geboorten. 19 Sept. Julema Maria, d. van Leonie Marie Steijaert. Philippine. Huwelijks-voltrekkingen. 26 Sept. August Baecke. oud 26 j., jm. en Johanna Leontina van Hulle, oud 27 j., jd. Geboorten. 17 Sept. Magdalena Hermina Augusta, d. van Eduardus van den Bossche en van Elizabeth van Hurck. San van Gent. Huwelijks-voltrekkingen. 28 Sept. Jan Meeusen, oud 49 j., jm. en Maria Cornelia Adriaansen, oud 49 j., jd. Geboorten. 17 Sept. Nathalie, d. van Emiel Steenbeke en van Zozyma Sophia Boelaert. 20 Sept. Maria, d. van Augustus Geeraert en van Malvina Haerinck. 21 Sept. Augusta Maria, d. van Charles Marie Vereecken en van Romanie Boelaert. 29 Sept. Pieter Johan, z. van Pieter Cornelis Plansoen en van Leijntje Cornelia Leviua Riemens. 30 Sept. Polidor August, z. van Petrus Genetello en van Marie Sophia Bockstael. 7/aamsl»g. Huwelijks-aangiften. 17 Sept. Elias van Tatenhove, oud 28 j., weduwn. en Jacoba Riekwel, oud 30 j., jd. Geboorten. 19 Sept. Jacomina, d. van Krjjn Bareman en van Perschina van den Ende. Adriana Geertruida Suzanna, d. van Adriaan van Kerkvoort en van Neeltje Faas. 22 Sept. Catharina, d. van Michiel Cornelis Wilhelm en van Adriana Wilhelmus. 23 Sept. Clara Jacoba, d. van Jacobus Dieleman en van Maria Geertruida Wolfert. 24 Sept. Cornelia Geertui, d. van Dirk Dekker en van Clara Wolfert. 29 Sept. Jan Jozias, z. van Jan de Vos en van Adriana Cornelia Bareman. Francois Marinus, z. van Marinus Cornelis Moens eu van Levina van Driel. Overlijden. 30 Sept. Cornelis Missu, oud 16 w., z. van Gillis Cornelis en van Neeltje Geelhoedt. Zisiddorpe. Geboorten. 16 Sept Alida Maria, d- van Alphonsus Theophilus d'Hert en van Irma van Doosse- laer. 19 Sept. Alberta Eulalia Maria, d. van Cyriel Clau. waert en van Augusta Maria Nimmegeer. 27 Sept. Franciscus. z van Leonardus de Meij en van Maria Louisa Coppieters. Zoo de Heere wil, hoopt a. s. Zaterdag 10 October 1908 ooze geliefde grootvader ANTHONIE GOOSSEN, zijn 70,ten geboortedag te herdenken. 7 S. BU1JZE. Zaamalag. J A bUIJZE-Semkijn. 's Gravenhage. A. SEMEIJN. De Heer en Mevrouw VOLLEN- HOVEN VAN DAALEN—KAP- TEIJN, betuigen hun dunk voor de ondervonden blijken van belangstelling, bij de geboorte hunner dochter. Sag van Gent, 2 Oct. '08. Wij hebben de eer te berichten dat de zaken door wijlen onzen gfachten vader gedreven op den naam van onder one beheer, geheel op den zelfden voet zullen worden voortgezet. FRANCOIS VAN WAESBERGHE. JOSEPH VAN WAESBERGHE. Hnltt, 2 October 1903. Innig getroffen door de talrijke, van diep meegevoel getuigende bewijzen van deelneming, one zoo van hier als van elders betoond bij de ramp, onzen geliefden en veelbe- lovenden zoon en broeder overkomen, betuigen wij opzen innigen hartgrondigen dank aan alien, die door hunue deelnemende belangstelling ouze smart trachtten te lenigen. J. J. BLANKERT. P. A. BLANKERTVercouteren. W. R. BLANKERT. Vlissingen, 3 October 1903. Bij den heer P. VERBIST te Kloosterzande ligt gedurende de maand October, een LiJST ter teekening voot leden en met leden, tot't nemen van Aandeelen, voor een te stichte.n Kunst- mestfabrieJe, in de Provincie Zeeland. HET BESTUUR. Een ieder die kooper of huurder zou willen worden van het reeds 2maal door P. SOL geadverteerde huis aan de Kraag, wordt in zijn eigen belang aangeraden eerst met het Alyenteen Burgerlijk Armbestuur van Zaamslag te spreken, aangezien P. SOL noch recht van verkoop noch recht van verhuren heeft. Het Armbestuur voornoemd, W. DE MUL, Voorzitter. J. P. GEELHOEDT, Secretaris-Ontvanger. Spreekuren te TER VEUZEN iederen Dins- dag, van n tot 4D/2 ure, Noordstraat, 84. Behandeliug van tand- en tandvleeschziekten vullingen, reguleeringen, plaatsen van Kunsttanden en gebitten. Dr. HIRSCHEL komt op aanvraag ten huize der kalanten zonder verhooging van prijs. Genezing zonder operatie door den nieuwen band van Is den eersten Woensdag van iedere maand te spreken bij Mej. de Wed. VAN LEEUWAARDEN, Noordstraat (Schotschenhoek), Ter Neuzen, van des voormiddags 10 tot 'sna- middags 1 ure. Ook is hij aan huis te ontbieden. Specialiteit in CEINTURE8, ELASTIEKE KOUSEN, CORSETTEN enz. enz. Bijzonder stelsel voor het recht maken van scheef gegroeide kinderen. Brieven bureau dezer cou rant, motto u Woonhuis". met vergunning, aan de Pietkade. Te bevragen bij den bewoner LOUWERSE, Schengepolder, gemeente Wolfaartsdijk.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1903 | | pagina 6