Gemengde berichten. BURGERLIJKE STAND. Hoogwatergetij te Ter Neuzen. 't Zou ons niet verwonderen, als het gerucht op waarheid is gegrond, want er is hier heel wat meer verzending en bestelling dan men zou meenen. Overslag. Bij gelegenheid van den 23s"'" verjaardag der Koningin wapperde van bijna alle huizen de driekleur. De woning van den heer Janssen, ontvanger der invoerrechten enz. trok ieders aandacht, door de prachtige versiering. Boven de deur prijkten, naast het rijkswapen, de wapens van provincie en gemeente. Op de stoep stond het levensgroote beeld der Koningin, geflankeerd door de beeltenissen van den Prins der Nederlanden en van de Koningin-Moeder. \oorts waren aan den voorgevel van het kantoor sohoone vlag- en bloemversieringen aangebracht. Een amateur-photograaf uit de buurt achtte het de moeite wel waard een kiekje van het versierde gebouw te nemen. Door zijne geestdriftige uittingen van vader- landsliefde en gehechtheid aan ons doorluchtig Vorstenhuis herinnert de heer Janssen er ons van tijd tot tijd aan dat ook wij, grensbewoners, Nederlanderszijn en onderdanen onzer geeerbiedigde Koningin, wat wij, met onze veelvuldige relatien met Belgie, licht konden vergeten. Clinge. In de op 1 Sept. alhier gehouden raadszitting werden de herkozen raadsleden, de heeren C. de Deckere, A. van Duyse en P. van Geyt ge'installeerd. Ingekomen was eea schrijven van Ged. Staten van Zeeland, datj nu de hoofdelijke omslag f 500 hooger i« uitgetrokken, de gemeentebegrooti ig voor 1903 door hen kan worden goedgekenrd. Tot wethouder werd benoemd de heer De Deckere. De aftredende heer Bruggeman had verklaard thans niet meer in aanmerking te willen komen. Eveneens wordt de heer De Deckere benoemd tot ambtenaar van den burgerlijken stand. De gemeentebegrooting voor 1904 wordt aan- geboden op een eindcijfer van f 24043,54'/3. De hoofdelijke omslag is uitgetrokken op 3100, kaai- en havengelden op f 2325. De uitgaven voor het onderwijs worden geraamd op f 10,874,96. Clinge, 2 Sept. Verleden Maandag had zekere Bolsens, oijgenaamd //De Koks' alhier weer een zijner wilde dagen Als een dolleman rende hij met zijnpaard op en neer, door het dorp, waarbij het arme die.r natuurlijk op een hagelbui van slagen werd onthaald. Tweemaal vlogen paard en rijtuig met zijn kostbaren inhoud onderstboven met het treurige maar het onverwachte gevolg, dat zekere Keijzer, die ook tot de passagiers behoorde, zich erg bezeerde en zijnen schouder geheel ontwrichtte. Het bleek noodrg hem naar Leuven te vervoeren om daar aan de Hooge school behandeld te worden Om den dag waardig te besluiten zette ¥Koks" 's avonds zijn gezin en de geheele buurt het Zeegat overeind, zoodat onze beide politiemannen er bij gehaald moesten worden om ongelukken te voorkomen. Laten we hopen, dat Koks en ook Keijzer voortaan wijzer zullen zijn. 'tis nu al mooi ge- noeg geweest. RECHTSZAKEN. Arrondissements-reclitbank te Middelhurg. De rechtbank heeft in hare zitting van 4 Sept. de volgende vonnissen uitgesproken P. H. S., oud 34 j. en Th. S., oud 20 j., werklieden te Clinge, zijn wegens mishandeling ieder veroordeeld tot eene maand gevangenisstraf. P. v. P., oud 24 j., arbeider te Zaamslag, is wegens mishandeling veroord tot 10 boete of 10 dagen hecht. E. J. K., oud 32 j., werkman te Hulst, is wegens mishandeling veroord. tot 10 boete 1 J of 10 dagen hechtenis. Kantongerecht to Ter Neuzen. Te Leende is het huis van den heer II. E., koster aldaar, geheel afgebrand. Ook het grootste deel van den inboedel ging door het vuur ver- loren. Een paard, twee koeien en een varken verbrandden mede. Een tegenoverstaande boerderij der wed. F. v. d. L. vatte insgelijks vlam en brandde tot den grond af. Het vee werd gered, doch de overige inboedel werd veruield, alsmede ongeveer 100 aan specie. Alles is verzekerd, doch de ooraaak onbekend. De arbeider J. H., die Zondagmiddag te Usquert door den trein is overreden, is in het ziekenhuis te Groningen overleden. Uit Tubbergen schrxjft men aan de Zw. Ct. Op de jaarmarkt alhier was de koopman v. G. uit Borne met J. B., landbouwer te Geesteren (Tubb.), in onderhandeliiig over een paar z. g. spoorbiggen. Ze konden echter geen ac'coord krijgen. De boer vroeg f 18 per stuk, 't welk de kooper niet wilde geven. Toen werd het volgende gesprek gevoerd De boer: Wat wegen ze dan? De koopman Geen honderd pond (Y3 k.) per stuk. De boer: Dat doe 'k dat ze zwoarder sind. Als ze nich zwoarder sind as elk honderd pond (Y3 k.), dau heb ie ze veur niks, moar as ze zwoarder sind, mot ie ze dubbel bhtalen. De koopman As ie ze nich ewogen hebt, nem ik het an. De boer Ne, ik heb ze nich ewogen. Toen werd de weddenschap aangegaan. De varkens werden gewogen en wogen over de honderd pond ieder. De kooper moest dus betalen, gelijk hij deed, maar nu zal dat muisje waar- schijnlijk een leelijk staartje krijgen, want, naar men verneemt, most reeds een deurwaarder een iwaarschuwing op last van den kooper hebben geschreven en moet door getuigen verklaard worden, dat de kooper de woorden //as ie ze nich ewogen hebt, neem ik de weddenschap an" heeft gebezigd en de boer wel degelijk 's morgens voor de markt de varkens heeft laten wegen, zooals door den zoon des huizes verklaard is, waar ze gewogen zijn. Drie arbeiders van Beerta waren uitgevaren om kwelder van de aanwassen om den Dollard te halen. Ze zijn helaas niet teruggekeerd. De stuur- stokken zijn komen aandrijven. Waarschijnlijk was de bovenlast van het schip te zwaar, teugevolge waarvan het mogelijk is gekanteld. Een later bericht meldt Het verloren praamschip is aangedreven te Pogum in Oost-Friesland. Het lij«k van Roelf Zuidema was aan boord, onder waterde andere worden vermist. Te Bangert nabij Hoorn is een overblijf- sel van een vroeger klooster ontdekl, Betlehem genaamd, dat daar eenige eeuwen geleden moet hebben gestaan. De merkwaardigheid betreft een put, welks bodem geheel uit teenen is gevlochten. Bij de eerste gravingen, die gedaan zijn, vond men een paar hengsels van emmers van bijzonderen vorm. Zondagmiddag om halfvijf had te Beek een brutale aanrauding plaats. Twee rijtuigen van de Nijmeegsche familie D. bevaltende het voorste rijtuig twee dames en het achterste twee heeren en een dame, bevonden zich omstreeks dien tijd ter hoogte van de school, waar de trams«poren den weg oversteken, toen een groepje fletsers, op een sextuplet, voorafgegaan door een motorfiets en eenige andere, van Beek kwam aansnorren. Onder het voorbijrijden balden de berijders van de sextuplet reeds de vuist tegeu degenen, die in de rijtuigen zaten, onder het geroep van //op zij". Reeds was door de rijtuigen anderhalve me ter van de tramsporen uitgehaald doch dit scheen den fletsers nog niet voldoende. Na eerst een tien a twaalf pas de rijtuigen te zijn voorbijgereden keerden zij terug en giugen brutaalweg den koet- sier te lijf, de twee dames van het voorste rijtuig er uit duwende. Iu een oogenblik tijd stonden vijf aanranders in en op het rijtuig en hielden niet op den koetsier af te ranselen, waarbij van zijn eigen zweep werd gebruik gemaakt. De heeren uit het tweede rijtuig konden dit natuurlijk ni«t werkeloos aanzien, en kwamen ge- ducht tusschenbeide, met het gevolg dat er een fermeel gevecht ontstond, waarbij de zege natuurlijk moest blijven aan de overmacht wat vermochten twee tegen zoovelen Ten slotte namen echter de aanranders de vlueht in de richting Nijmegen. Zij werden achtervolgd door een der heeren, die inmiddels ook de polilie te Beek had gewaarschuwd, en hen achterhaalde ter hoogte van den tol. Hij reed hen echter voorbij om de politie te Nijmegen te waarschuwen, en toen de fHsers daar aankwamen, werden zij in het hotel Metropole dan ook spoedig ingerekend. Alle negen moesten met de politie mee naar het bureau, waar drie werden herkend door bedoelden heer en ook bekenden de aanrauding gepleegd te hebben. Ongetwijfeld zullen zij hun straf niet ontgaan. In het belang van de veiligheid en het vreemdelingenverkeer is het te verwachten, dat der- gelijke brutaliteiten door de overheid krachtig te keer zullen worden gegaan. Men weet uit beschrijvingen of afbeeldingen wat //looping the loop" is. Deze griezelige kunst, aanvankelijk nu en dan met noodlottigen afloop door fietsrijders vertoond, kan men nu in het Circus Carre te Amsterdam zien uitvoeren iu een autokar. Er wordt een reusachtige hoepel opgezet met nog eenige andere toestellen er bij. Dan verschijnt er, boven aan, esn wagentje, met een jong meisje er in; het vliegt naar omlaagloopt door zijn vaart aan den binnenkant van den hoepel rond een seconde ziet men 't meisje met 't hoofd naar omlaag tegen den hoepel aangedrukten dan vliegt ze er af. Ter hoogte van de galerij zet ze zich in de ijzeren autokar; langs een ijzeren weg gaat het in snelle vaart naar beneden om te land te komen iu het kolossale ijzeren rad. Onmiddellijk bij het binnenrijden sluit zich de opening waardoor de wagen is binnengekomende auto maakt den omgang door den cirkelondertusschen is een andere klep neergevallen, die haar gelegenheid geeft, het rad te verlaten eerst een net en daarna een stootkussen breidelen daar de vaart. Zou dit uummer nu wezenlijk zijn attractie moeten ontleenen alleen aan het feit, dat het meisje op een of auderen avond een ernstig ongeluk kan overkomen, wanneer aan't toestel iets hapert vraagt 't //Nieuws". Want daar komt 't alleen maar op aan. De politie-commissaris had eerst gemeend, de voorstelling te moeten verbieden maar daarvoor bleken geen termen te zijn. Toch mag de man, die de twee kleppen heeft te verzetten, geen kwart seconde aarzelen, of de kleppen vallen niet op tijd en de dame wordt vermorseld. Maar juist dat gevaarvolle doet de menschen er heen stroomen. Door een pop in den auto te plaatsen zou men hetzelfde effect verkrijgen maar het publiek bleef dan vermoedelijk weg. 'tis treurig, maar waar, zegt 't ,/Hbl." Gemeenteraad van Philippine. DAGEN. Voorm. Nam. Zaterdag 5 September 0.57 1.14 Zondag 6 t, 1.32 1.48 Maandag 7 2.3 2.18 Dinsdag 8 2.33 2.49 Woensdag 9 8.4 3.19 Donderdag 10 3.35 8.51 Vrijdag 11 4.8 4.23 ZEETIJDINGEN. van 2 tot en met 3 Sept. - Van 2 tot en met 3 Sept. werden langs de Oostsluizen alhier 38 binnenvaartuigen op- en 27 afgeschut; door de Westsl. 10 op- en 12 afgeschut. Zitting ran 3 September 1903. Veroonieeld xijn S. d. 1)., landbouwer te Zaamslag, ter zake van visscherij- overtredingtot eene boete van f 0,50, subsidiair 1 dag hechtenis. M. J. d. Bbierhuishoudster te Sas van Gent, ter zake van het in eene voor het publiek toegankelijke localiteit, zonder vergunning sterken drank in het klein toedienen tot eene boete van 25, subs. 15 dagen hecht., met vrijspraak van hetgeen haar meer bij dagvaardiug is ten laste gelegd. P. A. K., koperslager, H. W., smid, beiden te Zaamslag, C. B. A., schilder, J. A. v. d. I., schildersknecht, beiden te Axel, L. v. R. en E. v. R., voerlieden, C. G., A. M., arbeiders, alien te Assenede, ter zake van het rijden op een rijwiel zonder licht; ieder tot eene boete van f 1, subs. 1 dag hecht. voor elke boete. J. J. d. N., bierhuishouder te Ter Neuzen, ter zake van het niet sluiten op sluitingstijdtot eene boete van f 2, subs. 1 dag hecht. G. A. C., postbeambte, A. H., machinist, beiden te Ter Nenzen, H. B., hulponderwijzer te Sluiskil, ter zake van overtreding der Brandweerverordeningieder tot eene boete van f 2, subs. 1 dag hecht. voor elke boete. E. P., koopman te Boschkapelle, ter zake van rijden met ongemuilkorfde hondentot 2 boeten van f 0,50, subs. 1 dag hecht. voor elke boete. A. A. d. P. en J. v. d. B., arbeiders te Axel, ter zake v an loopen op eenig weiland zonder rechtieder tot eene boete van 1, subs. 1 dag hecht. I), 't G., onderwijzer te Axel, ter zake van le openbare dronkenschup 2e het verwekken van nachtrumoertot twee boeten elk van 2, "subs. 2 dagen hecht. voor elke boete. J. L.. visscher te Philippine, E. d. V., A. W., arbeiders te Biervliet, ter zake van het bevisschen der Sclielde zonder consentieder tot eene boete van f 0,50, subs. 1 dag hecht. voor elke boete. X. v. K., T. E., visschers te Bouchaute ter zake als voren, ieder tot eene boete van 1, subs. 1 dag hecht. Pp P. A., L. P., R. P., visschers te Philippine, ter zake als voren ieder tot eene boete van f 2, subs 2 dagen hecht. voor elke boete. I. S., arbeider te Axel, ter zake val overtreding der Leer- plichtwettot eene boete van f 0,50, subs. 1 dag hecht. J. R„ L. d. V., J. D J. v. DI. d. P., alien veld- arbeiders en M. H., werlnvrouw, alien te Ter Neuzen, A. v. M., leurder te Asxel, A. V., arbeider te Zaamslag. ter zake als voren; ieder tot eene boete van 1, subs. 1 dag hecht. voor elke boete. S. d. B., veldarbeider te Ho^k, K. O., veldarbeider te Axel, J. R., veldarbeider te Tor Neuzen, ter zake van over treding der Leerplichtwet bij herhalingieder tot eene boete van 1, subs. 1 dag hecht. A. F. v. d. W., schoenmaker, F. d. J., arbeider, beiden te Axel, ter zake als voren; ieder tot eene boete van f 1,50, subs. 2 dagen hecht. C. D., veldarbeider te Axel, R. IX., veldarbeider te Hock, G. B., veldarbeider te Ter Nenzen, ter zake als voren ieder tot eene boete van 2, subs. 2 dagen hecht. J. D., arbeider le Hoek, ter zake als voren tot eene boete van J 3, subs. 3 dagen hecht. O. B., bierhuishouder te Ter Neuzen, A. O., .1. O, schippers aldaar, P. J. d/L schipper te D.-rdrecht, J. P., G. v. X'., mctselaar le lilankcnbergbc, E. d. C houtznger te Westdorpe, P. d. B zwervende, A. Lschipper te IJhilippine, C. O., arbeider te Iloek, ter zake van openbare dronkenschapieder tot eene boete van f 2, subs. 2 dagen hecht. voor elke boete. A. H. machinist, te Ter Neuzen, ter zake als voren tot eene boete van f 3, subs. 2 dagen hecht. C. A V., werkman te Ter Neuzen, ter zake van openbare dronkenscl.ap bij eerste herhalingtot eene hechtenis van drie dagen. Zitting van X September 1903. Tegenwoordig de Voorzitter, J, L. de Mulder, wet houder en de raadsleden E. A. de Mid, A. Minnebo en de herkozen en nieuw benoemde raadsleden P. F. Wijne, A. Wiskerke en E. A. Taelman. Afwezig de wethouder A. F. Arbroscheer met kennis- geving. De Voorzitter opent de vergadering. De notulen van de vorige vergadering worden voorgelezen en niettegen- staande enkele leden nog aanmerkingen maken dat de notulen niet in orde waren, door den Voorzitter geteekend. Hierna worden de nieuwe en herkozen raadsleden beeedigd, die daarna zitting nemen in den Raad. De Voorzitter maakt bekend, dat hij alleen tot be- eediging der raadsleden, deze vergadering heeft belegd. Volgens sommigen moet dit eene verplichte vergadering zijn op den eersten Dinsdag in de maand September, volgens anderen had men er mede kunnen wachten. Voorts was er een bezwaarschrift ingekomen van den landbouwer E. Cuelenaere, tegen zijn aanslag in dege- meentelasten. *Ofschoon" zeide de Voorzitter, »dit als te laat ingekomen moet worden ter zijde gelegd, wil ik het wel eens voorlezen." Schrijver voerde daarbij aan, dat, als de gemeente zoo goed bij kas is, dat de burgemeester-secretaris f 200 verhooging kan krijgeu, de burgerij dan ook niet meer zoo hoog in de gemeentelasten behoeft aangeslagen te worden. Hierop en tot aller verbazing, zoowel van raadsleden als toehoorders, sloot de Voorzitter zonder omvraag de vergadering en zette zijn hoed op. De heer Wijne bracht in, dat hij nog wel degelijk een vraag had te doen. uDat kan je doen, als je wil," zeide hem de Voorzitter, //maar de vergadering is ge- sloten." Op aandringen echter wordt de vergadering heropend. Spreker vraagde nu, of de Voorzitter de goedheid wilae hebben hem de namen der ouders te noeinen, die bij Z.Ed, geklaagd hebben over het onderwijzend personeel in deze gemeente. Aangezien de Voorzitter daarop geen voldoend antwoord kon geven, heeft de spreker ae volgende motie voorgesteld //De gemeenteraadsleden, kennis genomen hebbende van een schrijven in de Terneuz. Courant van Zaterdag 22 Aug. j.l. in het rubriek ingezonden stukken en onderteekend door Uw abonne, waarin de eer en de goede naam van ons geheel onderwijzend personeel in deze gemeente op eene verachtelijke wijze wordt aan- gerand, betuigen daarover hunne afkeuring en gaan over tot de orde van den dag." Hierop zegt de Voorzitter//Dat kunnen we hier niet behandelenals je wat voor te stellen hebt, dan moet je voortaan 24 uren te voren, daarvan aangifte doen, Volgens het reglement van orde." //Als we nu niets meer te zeggen hebben" merkte de heer De Mul aan, //dan kunt U ons in 'tvervolg wel thuis laten, dan zijn wij ook hier niet meer noodig." Evenwel _stemden de raadsleden in met het voorstel van Wijne. Sluiting der vergadering. CSraauw. Geboorten. 1 Aug. Alphonsus, z. van Ludovicus Taalman en van Rosalia Maria Romijn. 2 Aug. Josephina, d. van Petrus Heijman en van Cornelia de Feber. 3 Aug. Petrus, z. van Josephus Theodoras d'Haens en van Anna Catharina de Rooij. 13 Aug. Anna Maria Melania, d. van Jan Francies Vlasveld en van Anna Maria de Smit. 26 Aug. Maria Apolonia, d. van Judocus Pardon en van Anna Mathilde Staal. 29 Aug. Theo doras Frederik, z. van Josephus Alexander Kindt en van Seraphina Bonn. Overlijden. 2 Aug. Desire Joseph Emile de Rakker, oud 8 w., z. van Josephus Franciscus en van Mathilde Elisa beth van Damme. 21 Aug. Martha Louisa de Wit, oud 3 w., d. van Matthijs en van Phelomina van Huffel. 24 Aug. Jacobus Josephus de Wit, oud 4 w., z. van Matthijs en van Phelomina van Huffel. 28 Aug. Anna Maria Melania Vlasveld, oud 15 d., d. van Jan Francies en van Anna Maria de Smit. 30 Aug. Seraphina Borm, oud 41 j., echtg. van Josephus Alexander Kindt. llens:<«t)lijk. Huwelijks-voltrekkingen. 21 Aug. Petrus Augustinus de Booij (van Hontenisse), oud 32 j., jm. en Christina Raman, oud 31 j., jd. Geboorten. 1 Aug. Maria Rosalia, d. van Jacobus Alphonsus Muller en van Maria Catharina van Belle. 22 Aug. Irma Maria Seraphina, d. van Alphonsus Jacobus de Vree en van Rozalia Duerinck. Huwelijks-voltrekkingen. 29 Aug. Andries Alphonsus van den Brande, oud 23 j., jm. en Cornelia Valckx, oud 22 j., jd. Geboorten. 18 Aug. Catharina Maria, il. van Johannes de Feijter en van Janna de Bruijne. 19 Aug. Alphonsus, z. van Pieter Augustinus de Klippelaar en van Apolonia Pardon. 22 Aug. Joseph Cornelis, z. van Jacobus Ser- rarens en van Maria Mathilda van Bunderen. 24 Aug. Martha Philomena, d. van Joannes Everaard en van Apolonia Maria Rottier. 26 Aug. Andreas, z. van Rosalia Florijn, wed. van Andreas de Valck. 28 Aug. Martha Louise Maria, d. van Jan Francies van der Poel en van Rosalia Eijsackers. Overlijden. 17 Aug. Clement Josephus Fruijtier, oud 3 j., z. van Pieter Anthonij en van Louisa van Bastelaar. 20 Aug. Rosalia Johanna Vaal, oud 7 m., d. van Johannes Francies en van Johanna Rozalia Schrijvers. Franciscus Vleeskens, oud 71 j., echtg. van Anna Catharina Roelandt. 21 Aug. Elisabeth Ver- durmen, oud 82 j., wed. van Pieter Jansen. Een als levenloos aangegeven kind van het m. geslacht van Alphonsus de Vree en van Anna Catharina Boudewijn. 23 Aug. Augustinus Wilhelm, oud 58 j., echtg. van Sophia de Wit. 28 Aug. Alphonsius Asselmau, oud 13 dagen, z. van Andries en van Rosalia Dankaart. 29 Aug. Andries Jacobus Bogaert, oud 63 j., echtg. van Apolonia Wilsens. 30 Aug. Cornelis Lambregt, oud 71 j., weduwn. van Rozalia van de Velde. Sins vaiiGent. Huwelijks-voltrekkingen. 18 Aug. Theophilus Bernardus Tas, oud 32 j., jm. en Louisa Maria Slock, oud 25 j., jd. 19 Aug. Jan Haesevoets, oud 51 j., weduwn. en Nathalie de Dobbelaere, oud 45 j., wed. Geboorten. 20 Aug. Achille Hypolite, z. van Petrus Francies de Vleeschouwer en van Emerence Florence Dhaene. 23 Aug. Johanna Josina Geertruida Valentina, d. van Gijsbertus van Veen en van Carolina Amelia Josina Oole. 31 Aug. George Marie Pierre Jacques, z. van Joseph van Goethem en van Leontina Maria van Acker. Overlijden. 16 Aug. Arthur Alphons Mobelus, oud 16 j., z. van Eduard en van Seraphina I'ieternella de Brouwer. Louisa Maria de Wagenaere, oud8j., d. van Petrus Franciscus en van Stephanie Roegiers. 17 Aug. Lucas Lammens, oud 37 j., echtg. van Octavie Sophia Ongenae. Mtoppelilijk. Huwelijks-voltrekkingen. 19 Aug. Adriaan van Kroonenburg, oud 21 j., jm. en Anna Maria Gelderland, oud 18 j., jd. Geboorten. 16 Aug. Maria Rosalia, d. van Johannes Sponselee en van Rosalia Verdurmen. 23 Aug. Frederik Cornelis, z. van Adrianus Leonardus Hertogh en van Cornelia Wentzler. 28 Aug. Cornelis, z. van Cornelis den Hamer en van Geertruida van Roosendaal. 31 Aug. Johannes Ludovicus, z. van Ludovicus van Kruijssen en van Anna Maria Lansue. Westdorpe. Huwelijks-voltrekkingen. 18 Aug. Eduardus Ranschaert, oud 24 j., jm. en Alexia Maria Pauwels, oud 20 j., jd. Petrus VVille, oud 22 j., jm. en Leonte Marie -Talboom, oud 21 j., jd. 20 Aug. Augustus Aloijsius Martens (van Sas van Gent), oud 24 j., jm. en Victoria Maria Goethals, oud 21 j., jd. Geboorten. 23 Aug. Omer Cervlle Marie, z. van Angustus Livinus de Munck en van Christina Maria van de Velde. 24 Aug. Elvira Maria Nathalia, d. van Peti us Dumez en van Maria van Bastelaere. Kniddorpe. In deze gemeente hebben geene aan- giften plaats gehad. G P rr+ c 3 VLAG. NAAM. M3. Van cn naar. Lading. t'iier Ter f paien i 2 Eng. s.s. Ann Webster 2241 Londen 8tukg. idem Algeihi 1551 idem ledig Duits. s.s. Taygeta 3615 Windau bout Ter Teaiee 2 Duits. s.s. Bramfeld 2739 Hamburg ledig Eng. s.s. lliver Lagan 2272 Londen stukg. 3 idem Algethi 1551 idem macadam Voor Kent I 2 Duits. s.s. Soderhain 4246 Gefle hout Eng. s.s. Cholmleij 3871 St. Peter sb. idem Ned. s.s. La Flandre 5716 Baltimore petroleum 3 Eng. s.s. Faraday 2525 New-Castle stukg. idem Sea Hound 3085 Londen idem Belg. s.s. Belgica 2772 Goole idem Eng. s.s. Truro 3366 Hull idem Van Kent 1 2 Eng. s.s. Sea Gull 2762 Londen stukg. idem Ouse 2158 Goole idem Deen. s.s. Ajax 2911 Methil ledig 3 idem Magnus 4693 Bleyth idem Eng. s.s. Whimbrel 2514 Manchester stukg. Deen. s.s. Ivamnia 4285 Bleyth ledig Zweed. s.s. Transit 1300 idem idem Deen. s.s1 Therese 3773 New-Castle ledig Vour lelzaele i 3 Eng. sch. Alembic 721 Stokholm creosoot Van Selzaete 3 Eng. sch. Coal tar 621 Dieppe ballast

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1903 | | pagina 6