Etalage Graskalveren en Merei, eene partij Huisraad, rase i p|. 150 Olmenboomen 150 zware Kanadahoomen, Kanadaboomen, 50 zware Kanahahoomen 40 KALVEREN. o m t Canadaboomen, Canadaboomen, ben gulden 25 cent. en 6 Olmen, Olmeboomen, Ter Neuzen. J. de Smidt-Pothoven. Yereeniging „Yereenigde Handwerkslieden.'» A. s. Woensdag uit de hand te koop 4 nieuwe prachtige gekleurde Briefkaarten, vaa Ter leases. Brillenslijperij Overplaatsen van Glazen en Garnitnren. BtJRGERLIJKE STAN D. Advertentien. op Maandag 20 Oct. a. s. Mej. A. DE VRIES, Openbare Verkoopin^ Zooeven verschenen: Openbare Verkoopinp. Eene groote partij Voorts Huishoudelijke Goederen, Openbare Verkooping Openbare Verkooping. Openbare Verkooping. voor alle oogen. Brillen en Pince-nez van af ALBERT STANDAERT, Openbare Verkoopincj 100 zware Openbare Verkooping. 60 zware 10 puike anderhaifjarige Vaarzen, 2 beste Boerenwerkpaarden en 1 beste 5jarige Hit. eene prachtige sorteering gegarneerde Aangifte tot dee]neming open tot 16 Oct., bij den Secretaris M. DEES Az., Dijkstraat. HET BESTUUR. Ter Neuzen, Oct. 1902. van een groote fraaiecollectieKINDKRMANTELS, H0EDEN, C0STUUM8, BARETTEN, JUR- KEN, enz. enz z o o m e d e RAMES-AR- TIKELEN en REFORM 0NRERG0EREREN, op Dinsdag en Woensdag 7 en 8 Oct. /Hotel des Pays-Bas," Madame Susijn, Ter Neuzen. Middelburg. EENE PARTIJ TO IKE bij de Wed. Susijn, te Ter Neuzen. W. DIELEMAN Wz. te TER NEUZEN. Notaris Yan der Moer, zal op Dinsdag 7 October I9Q2, des voormiddags 10 uur, bij Adriaansen, voor J. VAN LEEUWAARDEN te Ter Neuzen, in het openbaar verkoopen 75 ZVVARE GAVE lange IOp Woensdag 8 October 1902, des voormiddags om 10 unr, 3 Op Dinsdag 14 October 1902, De Notaris E. 11. Dumoleyn te Hontenisse, zal ten verzoeke van den heer J. F. DE MAAT- LEMSEN, grondeigenaar-landbouwer te Stoppei- dijk, op Donderdag 23 October 1902, waaromler een van 2,80 M., wassende op de hofstede, bewoond door de weduwe J. Leenknegt in den Havikpolder, gemeente Stoppeldijk. Net fdbriceeren en repareeren van alle Brillen en JP ince-nez. Inslijping van gEazen op voorschrift van Doctoren. Deskundige Brillensli.jper, Ter Neuzen.I De Notaris A. M. van Rijsoort van Meurs, te Hulst, zal Zaterdag 25 October 1902, te beginnen nabij de Hofstede bewoond door den heer P. L. de Meurichy te Ciinge. bOnmiddellijk daarna Ten verzoeke van het Bestuur vau den NIEUW KIELDRECHTPOLDER: De Notaris A. M. van Rijsoort van Meurs, te Hulst, zal Dinsdag 28 October 1902, publiek verkoopen: daarna door een andeten uitgang door een restau rant, weer binnengegaan en is eenige personen, die er ook waren, aan het tracteeren gegaan. Nadat deze bezoekers weg waren, is Craft vermoord. De politie werd gewaarschuwd door een man, die zei, dat zekere Kelly, de exploitant ran het restaurant, een ongunstig bekend staand persoon, die eerst onlangs uit de gevangenis is ontslaeen, een bedwelmend middel in Craft's glas had gedaan, den bedwelmde twee trappen had opgedragen en hem daar het hoofd had afgesueden. Toen de politie verscheen, hield Kelly zich of hij aliep. In een kachel lag Craft's hoofd te brandem Het was bijna onherkenbaar. Het licbaam lag in de nabijheid. Kelly, zijn broeder, de man, die de aangifte deed en 3 vrouwen zijn in verband met dezen moord gearresteerd. Bij alien zijn papieren, aan Craft toebehoorend, gevonden. Hulst. Geboorten. 17 Sept. Franciseus Johanues Adrianns, z. van Franciscns Alphonsius Ferket en van Bnphemia de Waal. Jan Francies, z. van Camillas Bosschaert en van Maria CathaTina de Kraker. Maria Gerarda, d. van Johannes t'etrus Lebbinck en van Sophia van de Velde. 18 Sept. Isabella Nathalia, d. van Laurentius Antonius Blonimaert en van Maria van der Walle. 27 Sept. Christina, d. van Charles Louis Blommaert en van Anna Catharina Pkilomena Michilsen. 30 Sept. Helena Sophia Johanna, d. van Emilius Cattoir en van Maria Helena de Boij. Jan Joseph Petrus Maria, z. van Josephus Franciseus Rottier en van Maria Louisa Fricot. Overlijden. 19 Sept. Sophia Magnus, ond 66 j., echtg. van Jacobus Maas. Axel. Huwelijks-aangiften. 19 Sept. Johannes Kotvis oud 41 j., weduwn. en Janna Cornelissen, oud 58 j., wed. Huwelijks-voltrekkingen. 18 Sept. Jan Bakker (van Ter Neuzen), oud 25 j., jm. en Leuntje Buijze, oud 31 j ,jd. 23 Sept. Emiel Vermeulen (van Wondelgem), oud 26j.,jm. en Elvir Leouie Marie van Acker, oud 21 j jd. Geboorten. 18 Sept. Gerardus Jan, z. van Pieter Dob- belaar en van Jacoba CorneLa Stouthamer. Adriana Suzanna, d. van Levinus Verberkmoes en van Maatje de Groote. 21 Sept. Ceriel Franciseus, z. van Leopoldus de Schepper en van Prudentia Barbara van den Broeke. Overlijden. 15 Sept. Rene Eduardus Marie de Maat, oud 3 w., z. van Eduardus en van Paulina Apolonia de Schepper. 19 Sept. Jan Naeije, oud 61 j., echtg. van Janna Maria de Putter. 27 Sept. Virginie Kesbeke, oud 78 j., echtg. van Francies Volkaert. Daniel ran de Wege, oud 55 j., echtg. van Suzanna de Meester. Maria de Vos, oud 3 w., d. van Polydorus en van Elodia van de Gooije. BosclihapeHe. Huwelijks-voltrekkingen. 26 Sept. Josephus Rome!, oud 24 j., jm. en Marin Carolina van Sikkelerus, oud 23 j jd. Geboorten. 13 Sept. Aloijsius Johannes, z. van Alphonsus Johannes Verdurmen en van Paulina van Kruijssen. 16 Sept. Emma Maria Petrus, d. van Adrianus Vergauwen en van Anna Catharina de Bakker. 19 Sept. Elisa Frederika, d. van Jacobus Constantines van Damme en van Mathilda de Bakker. 23 Sept. Jacobus Franciseus, z. van Petrus Vink en van Maria Louisa van Bunderen. 28 Sept. Orphelia Maria Melania, d. van Petrus Adriaansens en van Louisa Maria de Maat. 30 Sept. Emile Augustinus Alphonsus en Matia Rosalia Mathilda, z. en d. van Alphonsus Mangnus en ran Mathilda Serrarens. Overlijden. 1 Sept. Maria Philomena Kool, oud 23 d. van Petrus en van Maria Adolphe Clememina de Poorter. Clingn. Geboorten. 15 Sept. Melda Clementina, d. ran Aloisius Stevens en van Stephanie Bogaert 18 Sept. Maria Sophia Amelia Francisca, d. ran Edmond Theodoor Praet en van Maria Lconlina Honorina van Laere. 20 Sept. Emond, z. van Leopoldus van der Heijden en van Jeannette Puijlaert. 21 Sept. Emile Mathilde, d. van Franciseus Segers en van Maria Amelia Willaert. 22 Sept. Pelagia, d. vae Constantinus Herrewegh en van Maria Louisa ran Remoortere. Johanues, z. van Gustaves de Rijke en van Rosalia Monsman. 23 Sept. Alfred, z. van Isidorius van Cuuteren en van Clementina Vertenten. 26 Sept. Martha Maria Amelia, d. van Josephus Alfonsius van der Heyden en van Maria Nathalia Boodts. 28 Sept. Martha Maria, d. van Constantinus van Roeijen en van Maria Rosalia Paulina van Ombergen. Overlijden. 15 Sept. Maria Johanna van der Heyden, oud 1 m., d. van Constantinus Franciseus en van Elodia Maria Lau'reys 19 Sept. Maria Petronella Reyns, oud 25 j d. van Eduard en van Constantia Rolssens. 22 Sept. Emma Nathalia de Moor, ond 3 w., d. van Francies en van Armonika Pharasijn. 23 Sept. Clotilde Thierens oud 5 m., d. van Franciseus en van Leonie Kegels. 24 Sept. Julien de Middelaer. oud 26 j., z. van Joseph en van Stephanie Boel. Theophiel Vereecken, oud 4 m., z. van Aloysius en van Camlina Vergauwen. 25 Sept. Joseph Verplanken, oud 2 m., z. van Eduardus en van Stephanie de Weijn. Graauw. Geboorten. 4 Sept. Malvina Sophia, d- Petrus van I.aar en van ApoloniaMeerschaert. 12 Sept. Angnes Emelie Marie, d. van Alphonsius Staal en van Maria Silvia Vael. 29 Sept. Eduardus Theophilus, z. van Alphonsius Asselman en van Francisca Johanna Janssens. 30 Sept. Alouisius, z. van Judocus Totte en van Leonie van Denderen. Overlijden. 5 Sept. Paulina Rosalia Leeraert, ond 2 j., d. van Petrus en van Rosalia van den Berge. 6 Sept. Maria Louisa Durinck, oud 17 j., d. van Cornelis en van Anna Maria Kouijzer. 27 Sept. Johannes Francies Maeohout, oud 80 j., echtg. van Dorothea Bertram. ■■ontenisse. Huwelijks-aangiften. 19 Sept. Bcrnardus Johannes Marie Thomaes, oud 26 j., jm. en Leonie Marie Fassaert, ond 25 j., jd. 26 Sept. Petrus Antonius Strobbe, oud 20 j., jm. en Louisa Scheirlinck, oud 20 j jd. Huwelijks-voltrekkingen. 20 Sept. Johannes Jacobus Franciseus Teepen, oud 31 j., jm. en Maria Geertruida van Dijen, ond 33 j., jd. Augustus Baert, oud 44 j., jm. en Ida Catharina Vioen, oud 31 j., jd. Geboorten. 21 Sept. Emma Maria, d. van Augustus van Damme en van Leontine Maria van Hooije. 23 Sept. Louisa Maria, d. van Victor Lauwers en van Maria Catharina van Bouwel. 26 Sept. Josephina Theresia, d. van Gillis Francies Leenknegt en van Rosalia Pardaan. 28 Sept. Alonisius Petrus en Josephus Petrus, zonen van Josephus van Ombergen en vau Anna Catharina Gordijn. 29 Sept. Eduardus, z. van Aloijsius Sloot en van Ludovica de Gijsel. Overlijden. 16 Sept. Judoca Maria Herrewegh, oud 1 m., d. van Theophilus en van Apolonia Louisa Heije. 17 Sept. Desire Bun, oud 15 d., 1. van Jan Francies en van Cornelia Stoele. 19 Sept. Leo de Klerk, oud 5 m., z. van Jan Francies en van Maria Louisa de Bakker. 25 Sept. Jan Francies do Bois, oud 77 j., eehlg. van Anna Maria Baart. Ilneli. Huwelijks-aangiften. 18 Sept. Andries de Boki oud 23 j., jm. en Adriana Oppeneer, oud 23 j., jd. 25 Sept- Hendrik van Tatenhove, oud 20 j., jm. en Adriana Maria Keukelaar, oud 25 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 25 Sept. Jojakim Martinusvan der Welle, oud 25 j., jm. en Neeltje Platteeuw oud25j.,jd. Overlijden. 24 Sept. Adriaan Rinkhond, oud 3j„ z. van Petrus cn van Aagje van Doeselaar. 28 Sept. Een als levenloos aangegeven kind van het v. geslacht van Jasper Pladdet en van Cornelia van Hoorn. Overling. Huwelijks-voltrekkingen. 3 Sept. Victor Adolph Pla8schaert, oud 36 j., jm. en Marie Sophia van Assel, oud 38 j., jd. Geboorten. 2 Sept. Anna Maria, d. van Theodorus Bracke en van Pharailda Roelandt. 3 Sept. Cornelis Francois, z. van Dirk van Alten en van Adriana Dieleman. Overlijden. 15 Sept. Anna Maria Simoen, oud 10 in., d. van Alphonsius en van dementia Maria van Bambost. 29 Sept. Maria Ludovica de Geert, oud 35 j echt. van Doraien Augustien van Meele. Philippine. Geboorten. 16 Sept. Charles Eduard, z. van Johannes Franciseus Rammeloo en van Maria Sophia de Vleesschauwer. 19 Sept. Maurice, z. van Augustinus Claeijs en van Stephanie Plog. 27 Sept. Alice Marie Louise, d. van Charles de Bleecker en van Prudence Lecleir. Nm vau Gent. Geboorten. 17 Sept. Albert Raymond, z. van Stephania Svraphina Troch. 20 Sept. Bertha, d. van Johannes Franciseus Gilson en van Maria Adolphina de Laeter. 27 Sept. jjnlien Albert, v.. van [Augustus Stofferis en van Rosalia Inghels. Overlijden. 17 Sept. Jacobus Adriaansen, oud 84 j., weduwn. van Amelia Plasschaert. 20 Sept. Julma Augus- tina Lammens, oud 3 m., d. van Ghislain Leon Joseph en van Maria Sophia Willaert. St. Jamteen. Huwelijks-voltrekkingen. 22 Sept. Judocus van de Voorde, oud 38 j., jm. en Hortance Adeline Stroobant, oud 32 j jd. Geboorten. 21 Sept. Petrus Augustinus, z. van Honore van Gossen en van Maria Leonia van Bunder. 24 Sept. Aloijsius Seraphinus, z. van Pieter Johannes van Reinortel en van Melania v;>n Dor-selaer. 29 Sept. Petrns Camillus, z. van Camilus Smet en van Johanna Catharina de Witte. 30 Sept. Maria Magdalena, d. van Joannes Franciseus Vonk en van Angelina Maria van den Berghe. Overlijden. 27 Sept. Josephus Vergauwen, oud 3 m., z. van Augustinus en van Florentina Francisca van Goethem. Stnppelriijk. Huwelijks-voltrekkingen. 27 Sept. Anto nius Wauters, oud 36 j., jm. en Johanna van den Bergen, oud 22 jjd. Geboorten. 17 Sept. Levinus, z. van Johannes Ludovicus Jacobs en van Anna Catharina Rosier. Overlijden. 15 Sept. Anna Maria Cornelia Compiet, oud 46 j., echtg. van Jan Francies van Campen. 18 Sept. Christina Flips, oud 89 j., wed. van Pieter Johannes de Nijs Kaaniilag. Huwelijks-aangiften. 18 Sept. Petrus Jacobus Dieleman, ond 24 j., jm. en Catharina Willemina de Klerk, oud 22 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 25 Sept. Cornelis Dieleman, oud 26 j., jm. en Elizabeth Dieleman, oud 23 j., jd. Geboorten. 18 Sept. Hendrina Cornelia, d. vau Jacobus Hong en van Levina Jacoba Lourens. 22 Sept. Johannes, d. van Cornelis van Fraeijenhove en van Diengetje Jacoba van Pienbroek. 23 Sept. Adriaan Cornelis, z. van Willem van de Voorde en van Christina Hamelink. Overlijden. 17 Sept. Tanneke den Hamer, oud 1 m., d. van Pieter en van Helena Rijkwel. 30 Sept. Jacobus de Visser, oud 85 j weduwn. van Neeltje Bolleman. 35iii<t<lorpe.. Huwelijks-voltrekkingen. 17 Sept. An tonius Kaas, oud 28 j., jm. en Coralie Marie Steijaert, oud 24 j., jd. Beleefde aanbeveling, bestaande boofdzakelijk uit4 Linnenkasten, 1 Kast met belsluiting, 2 Canapd's, Stoelen, Leuningstoel, Ziekenstoel, Tafeltje met rnar- meren blad, Uittrektafel, houten Ledikant met ressort, een ijzeren dito (2 persoons), kapokken en pluimen Bedden, Dekens, Waschtafel met spiegel, Nachttafellje, Vulkachel met tegel- plaat, Kachels, Spiegel met kroon, Hang- lampen, Karpetten, Loopers, Kleedjes, ijzeren Tuinstoelen en Tafeltjes, Bascules, kist met Schrijnwerkersgereedschap (zoo goed als nieuw), Schrijftafel met opstand, zwart lederen Vouw- stoel, zwart lederen lage Stoel (crapand) en wat meer aanwezig zal zijn. Koopen tot en met 5,— contant. Kijkflag Maandag 6 October van 10 12 en van 16 unr. Zindelijke goederen kunnen worden bijge- bracht tot 6 October door tusschenkomst van J. VAN LeEUWAARDEN. bij A. EGGEBEEN, Boekhandelaar. De Notaris P. Dregntans te Axel, zal ten verzoeke van de Weduwe en Erven NICOLAAS IIARTE, aan het door de Wed. alsnog bewooud huis in de Westkolkstraat te Ter Neuzen, op Woensdag den 8 October 1902, des namiddags ten 1 ure, verkoopen als Bureau, Tafels, Stoelen, Kasten, Spiegels, Koper-, J^ri Blik-, IJzer-, GIsst, Ge- ©fex leierd- en Aardewerk, Haard-, Wasch-, Keuken- en Schuurgerief, enz. enz. De Notaris P. Dregntans te Axel, zal ten verzoeke van het Bestuur van den polder OUD BEOOSTENBLIJ BEZUIDEN (Dijkgraaf de heer Em8 Lud' Plasschaert), op Donderdag den 23 October 1902, des voormiddags ten 11 ure, verkoopen: staande aan het fort Sint Jacob in de ge- meente Koewacht. Te vergaderen bij Adolf Fermont, aan den Nieuwen Molen, gemeente Koewacht. DAARNA ten verzoeke van bet R. K. P. ARMBESTUUR van Koewacht f f staande in de Karnemelkstraat, nabij de hof- stede der Kinderen Van Hecke te Koewacht. Mr. J. G- van Deinse, Advocaat en Notaris te Hulst, zal ten verzoeke van zijne principalen, in het openbaar presenteeren te verkoopen ter dikte van 1,25 M. tot 1,60 M., l|||P|jg groeieude in de gemeente Heugst- dijk, op den dijk tusschen de polders Groot Hengstdijk en Rum- mersdijk, nabij de hofstede bewoond door den heer C. van Esbroeck. Te vergaderen ter plaatse waar de boomen groeien. des voormiddags om 10 uur, groeiende op den Vlietdijk, gemeente Hon- tenisse. Te vergaderen ten herberge bij B. Boerjan, wagenmaker te Schelfhoutshoek. des namiddags 11/3 uur, in het openbaar verkoopen f in het openbaar verkoopen a des voormiddags 10 uur, ten verzoeke van het Bestuur van den GROOT KtEL- DRECHTPOLDER, staande aan den dijk tusschen de polders Saeftingen en Nieuw Kieldrecht en aan den Beerweg. Vergaderen ter plaatse waar de boomen staan te groeien. Nalatige en onbekende hoopers worden niet aangenomen. Verkoopsvoorwaardeu als vorig jaar. '8 voormiddags 10 uur, ten verzoeke van bet Bestuur van het Waterschap //GROOT EN KLEIN FERDINANDUS," in het openbaar verkoopen waaronder van 2 meter dikte, staande op den dijk van den Ferdinanduspolder nabij St. Andries te Koewacht. Te vergaderen bij Bruno de Potter te St. Andries, Nalatige en onbekende hoopers worden niet aangenomen. Verkoopsvoorwaardeu als vorig jaar. Deurwaarder Adriaanse, te Hulst, 'iti'-SW zal op Maandag 6 October a. S-, des middags 12 uur, ten verzoeke van den heer A. VAN DER LINDE te Rotterdam, bij de wed. P. A. Boel, buiten de Gentsche poort te Hulst, Dames- en Kinderhoeden.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1902 | | pagina 7