BURGERLIJKE STAND. Handefsberidueii Telegrafische barich'en. Gemengde berichten. Met ingang van 1 Mei zijn bevorderd to1 kommies 2e klasse F. Remerij te Aardenburg tot kommies 3e kl. I. M. Looij te Hulst, A. Bodderij te St. Jansteen, J. van Goethem te Sas van Gent. Met ingang van 15 Juni a.?, is eervol ont- slagen F. .1. de Putter, rijksklerk ter inspectie Bergen op Zoom. Zaamsliig, 3 Mei. Gisteren had i» den Aan- en Genderdijkepolder de verkooping plaats van den hoereninspan, op de hofstede van wijlen A. de Mul. Ofschoon er weinig volk bijeen was, werdea ov^r het algemeen toch goede prijzen gemaakt, terwijl de orde aldaar niet werd verstoord. Na afloop van den koopdag trok het jonge volkje zich terug naar de buurtschap Reuzenhoek, wtiar in de twee herbergen gelegenheid werd gegeven tot dansen. Reeds vroeg was het aan eenige net opgevoede 1 ui te zien, dat dien avond een oude veete zou worden veretfend, waarom het gelukkig was, dat aan den gemeente-veldwachter twee marechaussee's uit Ter Neuzen waren toe- gevoegd. Nadat eenige personen vau hunnen strijdlust hadden blijk gegeven, werd oin elf uur de taptoe aangezegd. E-n persoon werd met het oog op diens veiligheid door de politie huiswaarts gcleid, wat bij velen den haat en strijdlust deed toenemen, terwijl men de rnstbewaarders de gemeenste en liederlijkste uit- drukkingen uaschreeuwde, welke maar in het brein van een welopgevoed jongeling kunnen opkomen. Het is treurig om te ervaren, dat mannen, welke door gedrag enz. boven anderen willen uitsteken, zich als beesten gedragen en de vloeken bij legio uitschreeuwen. Was het nu hier nog maar bij gebleven, doch op een gegeven oogenblik werd met kracht een steen naar de politie geworpen, die een hunner tegen den rug trof, wat het sein was om met de karabijnen ruim baan te maken. Andermaal hebben de vechtersbazeu alhier getoond de eer van hun gemeente hoog te houden, waarvoor aan enkelen door de rechtbank te Middelburg eene belooning, in den vorm van gevangenisstraf, kan worden toegekend. Axel. De voordracht voor een onderwijzer aan de o. 1. s. alhier, bestaat uit de heeren 0. Z. Vrielink van Axel, F. L. Viuk van Axel, P. de Bruijne van Ter Neuzen, B. J. de Meij van Oostburg en J. C. Faber van Ter Nauzen. Men schrijft ons uit Sas van Gentd.d. 1 Mei: Op last van den luitenant der Kon. marechaussee wordt hier strenge contrfile uitgeoefend op het naleven der voorschriften betreffende besmettelijke ziekten. Wij juichen dit ten zeerste toe. De diphter tie, die hier siuds geruimen tijd woedt, eischte heden het derde offer. Te hopen is dat een ieder die voorschriften naleve, zoo niet dat hij streng gestraft worde. Dat ook de Belgische heeren doktoren de Hollandsche bepalingen dien- aangaande grondig begrijpen en toepassen, '.s van harte te wenschen. Een Hollandsch medicus schittert hier nog steeds door afwezigheid. Aan wie de schuld, zouden wij willen vragen Hulst, 5 Mei. Heden werd alhier door de naamlooze Vennootschap ^Stoomtram Hulst—W al- zoorden" aanbesteed le perceel. Het leveren van 2 gesloten rij- tuigen 1" en 2° klasse op £enassige trucks, elk voor 44 personen, 2 gesloten rijtuigen 2e klasse op eeuassige trucks elk voor 52 personen, en 2 ge sloten goederenwagens met postafdeeling. Hiervoor werd het minst ingeschreven door het Atelier Germania te Monceaux voor f 19430,30. 2° perceel. 3 gesloten goederenwagens op 2 assen, draagvermogen 10 ton, 11 open goederen wagens op 2 assen draagvermogen 10 ton en eenige wisselstukken. Hiervoor werd het minst ingeschreven door Metallurgie te Brussel voor 22450,80. Het Loo, 5 Mei. Ochtendbulletin. De ziekte van Hare Majesteit de Koningin heeft zooals te vreezen was, gisteren avond een einde gemaakt aan de blijde verwachting waarin Hare Majesteit leefde en waarvan de bevestiging werd tegemoet gezien in September. Deze omstandigheid in aan- merking genomen, kan de toestand van Hare Majesteit de Koningin op dit oogenblik gelukkig bevredigend worden genoemd. Was geteekend) Professor Kouwer. Dr. Roessingh. L. Pot, Arts. namiddag 2 uur. De toestand van Koningin is tot op dit oogenblik be- Bulletin, H. M. de vredigend. Dr. Roessingh. L. Pot, Arts. Nog seint men uit Het Loo dat, toen gisteren voor de Koningin levensgevaar dreigde, Dr Roessingh en Prof. Kouwer door den Arts Pot tijdig werden gewaarschuwd. Toen de eerste verschijnselen zekerheid gaven van de naderende complicatie, waren dezen gehee" vooibereid op eeue operatic, die zonder bezwaren werd volbracht. De algemeene verschijnselen blijven op afwezig heid van oumiddellijk gevaar wijzen. Totdusver doen zich gelukkig geen koortsverschijnselen voor Dr. Roessingh heeft weer zijn intrek genomen in het paleis. Bij de Rotterdamsche rechtbank deed zich Zaterdag het geval voor dat een persoon tegen wien door het O. M., drie jaar was gevorderd, om reden hij ten huizeeener weduwe was aaugetroffen met kwade bedoelingen, werd vrijgesproken. De ontrouwe gelddrager van de firma gebr. Chabot werd veroordeeld tot 18 maanden gevan genisstraf, wegens verduistering van bijna /10,000. Op Hemelvaartsdag wordt te Rotterdam een vrede-meating gehouden uitgeschreven door 7 vereenigingen. Vrijdagavond is, bij het verplaatsen van eeu wagen op het station Amsterdam W.P., de arbeider J. W. gevallen en oogenblikkelijk overleden. Men vermoedt dat hij met een der buffers in aanraking is geweest. Het 14jarig dochtertje van den heer C. te Utrecht wordt sedert Vrijdagmorgen vermist. Omstreeks 7 uur verliet zij de ouderlijke woning om, zooals zij tegen de dienstbode zeide, even een boodschap te doen, waarvan zij echter tot heden niet is teroggekeerd. De ouders verkeeren dan ook in de grootste ongerustheid en hebben aan- stonds de hulp der politie ingeroepen, doch tot leden is nog geen spoor van haar gevonden. Het aeisje is voor haar leeftijd flink ontwik- keld, waardoor zij er ouder uitziet dan zij is, heeft blond haar, blauwe oogen en een gezonde deur. Zij was gekleed met wit streoien matelot met blauw lint, een groenachtig costuum met dito manteltje en knooplaarsjes. Yolgens gerucht zou in deze geheimzinnige verdwijning //Amor" de hand hebben, doch dit eischt in ieder geval nog beveeting en kan even- goed een praatje wezen, zooals men in dergelqke gevallen er steeds e£n bij de hand heeft. In- tusschen is de politie druk in de weer en zijn alle maatregelen genomen, welke er toe kunnen leiden omtrent het lot van het meisje eenige ze kerheid te verkrqgen. Een lijsterpaar nestelde in't vroege voorjaar in de oranjerie van den academietuin te Utrecht, in een hoge dracaena, en thana is het in het bezit van vier kinderen, die met de grootste zorgen worden bewaakt. Komt er onverwachts visite, dan vlug in een anderen hoek gevlogen en daar precies grdaan alsof men bezig was een nest te bonwen en zoo kan men in verschillende heesters de fundamenten zien liggen. Komt er een poes, dan doet papa precies alsof hij niet kan vliegen, en wordt natuurlijk vervolgd is poes ver genoeg weg, dan is hij in een ommezieu bij de jonge uioeder om te vertellen dat het gevaar geweken is. Dan zeggen ze nog dat de flets geen nuttig vcertuig is Wanueer er nog menschen zijn, die durven bewereu, dat de fiets geen nuttig voertuig is, zoo had ik gaarne gezien, schrijft men uit Roermond aan u De Fiets", dat zij Zondag in Roermond waren geweestzij hadden dan een boertje Kunnen zien die zijn inkoopen alhier gedaan had en naar tnoeder de vrouw terug peddelde, belast en bela len met voor aan het stuur een wit mandje, waarop met groote letters //Margarine", hier bovenop een groote, blauwe hoedendoos. Voor zich zittende op de bovwnbuis van het frame, een gezonde boerenknaap van omstreeks een jaar of vier, tosschen het raarn een schop en riek, achter aan het zadel een groot pak waarop te lezen stond //manufacturer!, witgoede Roermond." Verder had ons boertjs uog op den rug gebondcn een groote, wit en blauwruiten kussensloop, iuhouden- de en hierop was bevestigd (lacht niet, waarde lezers) een nog al fatsoenlijke groote, blauw ge- emailleerde pot de chambre. Over eenigen tijd staakten de aannemers van het maken eeuer haven aan den Schelpheek, welke voor rekening der gemeenten Noordwelle en Serooskerke gemaakt wordt, het werk. De aannemers, die niet volgens de voorschrif ten wilden werken, zijn in gebreke gesteld. Den borgen is toen aangezegd bet werk op te vatten teiwijl de eeue borg tal van bezwaren maakte en voorwaarden stelde, waaruit duidelijk bleek, dat ook hjj de voorschriften niet wilde opvolgen, heeft de audere borg, D. Padmos van Zierikzee, zich bereid verklaard het werk uit te voeren zonder reserve. Het gemeentebestuur heeft daarom aan dezen de voorkeur gegeven, en hem met de uit- voering belast. De eerste borg, met dezen loop van de zaak blijkbaar niet ingenomen, is toen met de uitvoering aangevangen, en moest met de politie verwij lerd worden. Er bestaat nu ge- gronde hoop te verwachten, dat de werkzaamheden met kracht zullen worden hervat. Te Zevenaar heeft de 2 Ojarige K. zich bij ongeluk doodgeschoteu. Zekere Smeets te Buchteh, (L.) bezig zijnde zijn paard in te spannen, geraakte, doordien bet paard op hoi ging, onder de kar, waarvan de wieleii over hem heen gingenhij was terstond een lijk. Men schrijft aan het //N. v. d. D." het volgende De 15jarige J. H. S., te Delfzijl, verhuurds zich als kok op het tjalkschip KWibbina", schipper De W., te Groriingen. VVijl schipper en kok het niet goed met elkaar konden vinden, zette eerstgenoemde den ander op een oubewooud ge- deelte van het eiland Spijkeroog aan land. Na eenig rondzwerven kwam hij uitgeput en uitge- longerd op het bewoonde gedeelte aan en werd door de overheid opgenomen en naar den Neder- landschen consul te Emden in Oost-Friesland Pruisen) gebracht, die hem weder naar Delfzijl deed terugbrengen. De politie bemoeit zich met de zaak de sche- peling moet ongemonsterd zijn meegenomen. Woensdagmiddag deed een vreemdeling aan let politiebureau in de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam aangifte dat hij den vorigen dag aan let Weesperpoortstatiou was aangekomen en door een hem onbekend persoon is gebracht naar een bierhuis aan den Amstel, alwaar hij eenige ver- tering maakte, en om te betalen Duitsch bank- papier aanbood. Een andere bezoeker van het cafe heeft hem daarop zijn geld, dat hij liet zien, geborgi-n in een bruin lederen portefeuille, afge- nomen en zich verwijderd. Hierin zat niet minder dan een bedrag van 3600, te weten vijf biljetten van 1000 R. M. en tien biljetten van 100 R. M. Woensdagnacht is het prachtige hotel Gur- nigel, in de Zwitsersche Alpen tusschen Riggisberg en Diirrbaeh, afgebrand. Dit weelderige h6tel had langzamerhand den omvang van een klein dorp, Bad Gurnigel, aangenomen, druk bezocht vooral door de Duitsche geldaristocratie. Het hoofdgebouw, heerlijk gelegen op eeu terras, 1155 meter boven de zee, was 150 meter breed en be- vatte alleen 200 logeerkamers, badkamers, kantoren een groot koffiehuis, biljartzalen, conversatiezalen en mnziekzalen, waar een vermaarde kapel concerten gaf. En dan waren er vele dependances ook om fasten te herbergen, een keukengebouw, een gebonw met uitsluitend eetzalen, een kegelbuis, een aparte bakkerij, een slachterij, een smederij, een stoomwasscherij, een gasfabriek en eeu electri- sche eentrale, glazen galerijen voor de gasten bij slecht weer, een kerk zelfs, enzoovoort. Er konden 500 logs's worden ondergebracht. De geneeskracli- tige brennen in den omtrek zijn zwavelboudend. Alles stond nog leeger woonden een paar keluers in als huizenbewaarders en er waren schilders bezig. De brand schijnt te zijn ontstaan in de kinderafdeeling door het drogen vau goed. Alles is afgebrand, tot op de kerk *en het bronge- bouw na. De gebouwen waren verzekerd voor twaalf ton, het mobilair voor 621,000 fr. Een maatschappij is eigenares. De schade word op ruim 1 millioen geschat. Tengevolge van een twist, die dezer dagen te Bucharest ontstaan was tusschen een student, Emandi genaamd en een luitenant van de genie Poenaro geheeten, zond deze den student zijn getuigen. De getuigen van den student ver- klaarden echter, dat de luitenant niet het miuste recht had op genoegdoening. Poenaro loste daarop op zijn tegenstander den volgenden dag op de openbare straat revol- verschoten, de student antwoordde op dezelfde wijse en het gevolg was, dat de luitenant zdo ernstig gewond werd, dat hij kort daarna over leden is. Een adelijke chauffeur, Oswald lord van Tulham te Londen, schijnt al een erge ongeluks- vogel te zijn. Dezer dagen kwam hij per auto de de Regentstreet af, toen hij moest wijken voor een sproeiwagen. Hij schijnt dit zoo onhandig gedaan te hebben, dat hij zijn stuur niet tneer meester was, tenminste hij reed pardoes met zijn heele auto in de spiegelruit van een juwelier in die straat en richtte daar voor meer dan eeu halve ton schade aan. Toen hij terugrijden wilde, deed hij dat z66 onhandig, dat hij tegen een voorbijganger aanreed die eeu arm brak, een schouder ontwrichtte en nog verschillende andere verwondingen opliep. Hij is direct gearresieerd. Ter Weuzen. Huwelijks-aangiften. 2 Mei. Barthel Daniel Koene, oud '27 jjm. en Leijntje Klazina Maria Bliek, oud 24 j jd. Geboorten. 26 April. Teuntje Adriana. d. Iran Cornelia van der Klooster en van Maria Jacoba de Jonge. 27 April. Francina, d. van Martinus Jansen en van Dingetje van Dixhoorn. Jacobus, z van Adriaan Dieleman en van Johanna de Graaf. 29 April Pieter Hendrik, z. van Cornelia Wolfert en van Martina Geertruida do Feijter. Pieter Boudewijn, z. van Pieter Ferdinandus de Meijer en van Boudewijna Hoogesteger. 1 Mei. Barbara, d. van Cornelia van de Velde en van Anna Dieleman. Anna Jacoba, d. van Cornelia Johannes de Regt en van Pieternella Dooms. Overlijden. 29 April. Maatjit Deij, oud 54 j echtg. van Pieter Stoffel. 1 Mei. Jan Dieleman, oud 76 j weduwn. van Suzanna Huijssen. Anthonie Bolier, oud 72 j., echtg. van Adriana Cornelia van der Werff. Hulst. Huwelijks-aangiften. 17 April. Adrianus Jo hannes Boone, oud 26 j., jm. en Emma Philomena Moeni, oud 30 j., jd 23 April. Aloijsius Pieters, oud 56 j weduwn. en Louisa Heijman, oud 52 j., jd. 26 April. Charles Ludo- vicus van den Brunde, oud 25 j., jm. en Johanna Biesebroek oud 23 j jd. Huwelijks-voltrekkingen. 22 April. CamilJus Gustavus Bleijenbergh (van St. Jansteen), oud 39 j., jm. eu Mathilda Petronella Michielsens, oud 25 j., jd. 23 April. Joseph de Potter, oud 23 j jm. en Philomena Maria Piete® oud 23 j., jd. Andreas Ghisleen Thijs (van Hontenisse), oud 22 j., jm. en Maria Felicita Mortier, oud 21 j., jd. Alphonsius Josephus Jansseus, oud 28 j., jm. en Leonia Maria Doro thea Wautera, oud 23 j., jd. 30 Ap il. Hyppolitus de Cuijper, oud 26 j., jm. en Maria Louisa Baart, oud 30j.,jd. Ludo- vicus Johannes Brand, oud 25 j., jm. en Maria Mathilde de Smit, oud 22 j., jd. Geboorten. 18 April. Jeannetta Maria, d. van Charles Ludovicus Janssen en van Maria Vermeulen. Een als leven loos aangegeven kind van het vrouwel geslacht van Adolphus Josephus de Wilde en van Philomena Dophemont Leonia Maria, d. van Aloijsius Jesoirens en van Eulalia Segers. 21 April. Augusta, d. van Johannes Franciscus de Kerf en van Anna Marie de Maat. 23 April. Twee als levenloos aangegeven kinderen van vronw geslacht van Ilendrik Backer en van Johanna Cornelia rai Tilborg (van Bergen op Zoom). 29 April. Theodorus Johannes, z. van Alouisius Crombeen en van Wilhelmina Frederika Cornelia Koemans. Angela Catharina, d. van Petrus Franciscus de Witte en van Johanna Maria Wittock. Overlijden. 22 April. Johanna Maria Wilhelmina van der Loeff, oud 82 j., wed. van Mr Francois Nicolaas van Dam. Axel. Huwelijks-aangiften. 25 April. Abraham Maas, ond 25 j., jm. en Janneke Dieleman, oud 20 j.,jd. Francois Klaassen, (van Zaamslag), oud 23 j., jm. en Pieternella de Jonge oud 19 j., jd. Pieter Dobbelaar, oud 20 jjm. en Jacoba Cornelia Stouthamer, (van Zaamslag), oud 24 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 17 April. Johannes Adriaan Dregmans, oud 33 j., jm. Johanna Pieternella Oggel, oud 26 j., jd 22 April. Josephus Augustinus Boon (van Koe- wacht) oud 38 j., jm. en Coleta Genoveva Temmerman, oud 35 j jd. 24 April. Jacob Scheele, (van Ter Neuzen) oud 22 j, jm. en Santina Wiebregt Witte, oud 21 j., jd. Dingenus do Pooter, (van Zaamslag), oud 25 j., jm. en Janna Verbeikmoes, oud 19 j., jd. Petrus Augustinus Jansen, (van Stoppeldijk), oud 89 j., jrn. en Anna Maria Tieleman, ond 39 j., jd. Geboorten. 15 April. Izaak Marinus, z. van Adriaan Gerard van Driel en van Maria Suzanna Clarisse. 16 April. Geertrni, d. van Willem Riemens en van Magdalena de Fegter. 17 April. Catharina, d. van Levinus de Feijter en van Martha Heijnsdijk. 19 April. Ferdinandus, z. van Eduardus de Kort en van Rozalia Lauwers. 21 April. Adriana Johanna, d. van Anthonij Pieter Butler, en van Debora Maria van der Wiele. 22 April. Jacoba Pieternella Sara, d. van Anthonie Rinn en van Janneke van de Veldc. Adriaan, z. van Anthonij Goossen en van Adriana Goossen. 25 April. Gastaaf Hendrik, z. van Simon Vermast en van Maria Louisa Steel. 26 April. Janna Cornelia, d. van Marinus Brandes en van Susanna Jansen. Janna Adriana Gozewijna, d. van Pieter Cornelis Provoost en van Johanna Cornelia Versprille. 29 April. Anthonie, z. van Francois Rinn en van Elisabeth Mertens. Hermanus, z. van Hendrik van Luijk en van Debora Krina Smies. Overlijden. 22 April. Maria Stuijaart, oud 90 j., wed. van Jan Deij. 24 April. Leonie Marie van de Casteel, oud 7 j., d. ran Lourens en van Leonie Marie van Ilulle. 26 April. Cornelia Dees, oud 72 j., echtg. van Pieter Goossen. Clingfe. Huwelijks-voltrekkingen. 10 April. Johannes Franciscus dc Moor, oud 33 j., jm. en Maria Clementina Vlaeminck, oud 34 j., jd. 30 April. Constantinus van Roeijen, oud 23 j., jm. en Maria Rosalia Paulina van Ombergen, oud 20 j., jd. Alfons van Goethem, oud 29 j., jm. en Maria Catharina de Burger, oud 6 j., jd. Geboorten. 16 April. Clara Amelia, d. van Fredericns Bleijenberg en van Maria Ludovica Warrens. 17 April. Josephine Coleta Maria, d. van Aloijsius Meervis en van Maria Johanna Bihiels. 18 April. Maria Bertha Delphina, d. van Carolus Ludovicus Picavet en van Maria Ludovica Ver- gauwen. Petrus Johannes Baptist, z. van Karel Ludovicus van Broeck en van Marra Ludovica Willekens. Emiel, van Petrus Franciscus Stevens en van Philomena Piessens. 19 April. Francis, z. van Kamiel Blommaert en van Maria Ludovica Willekens. 20 April. Franciscus, z, van Charles Louis de Kejjser en van MariaFrancisca Merckx. 22 April. Gastaaf Jozet, z. van Gilles Francies Hacreman en van Elisa Bleijenberg. 23 April. Cyrille, z. van Franciscus van Boven en van Maria Erancisca de Kort. 24 April. Emile Gerardusr z. van Carol as Ludovicus en van Maria Angelina Provoost. Overlijden. 21 April. Jan Francies Kindt, oud 85 j.,. wedn. van Maria Josepha Lockefeer. 23 April. Johannes Jacobus de Schepper, oud 4 m., z. van Hypolitus en Rosalia Bleijenberg. Emiel Stevens, ond 5 d., z. van Petrus Fran ciscus en van Philomena Piessens. Hengstdijk. Huwelijks-voltrekkingen. 25 April. Petrus Franciscus Cornelis, (van llontenisse), oud 49 j., weduwn. en Cornelia de Busscher, oud 38 j., jd. Geboorten. 19 April. Alphonsus Jacobns, z. van Josephus de Kerf en van Rosalia Coinpiet. Overlijden. 20 April. Anna Catharina van Immerseel, oud 78 j., echtg. van Jan van der Hooft. lioewaclit Huwelijks-aangiften. 17 April. Josephus de Brouwer, oud 25 j., jm. en Emma Leonia Maria de Vliegher, oud 22 j., jd. 18 April. Augustus Marie Boon, ond 27 j., jm. en Prudentia Maria van Overloop, oud 28 j., jd. 26 April. Camillus Bracke, (van Axel), oud 28 j., jm. en Pradentia Maria Ongenae, oud 27 j.. jd. Huwelijks-voltrekkingen. 16 April. Gustavus van Laere, oud 25 j., jm. en Philomena de Brouwer, oud 22 j., jd. 21 April. Edmond van Mossevelde, oud 25 j jm. en Leonia Maria Zwartele, oud 23 j., jd. 23 April. Petrus Augustinus de Maeijer, van Stekene (Belgie), oud 31 j., jm. en Prudentia van Basselaer, oud 22 j.-jd. 26 April. Alphonse Francois de Landtsheer, van Molonbeek, Saint-jean, (Belgie), eud 26 j., jm. en Maria Sophia Huijgens, oud 28 j., jd. 29 April. Pieter Francies Fermont, oud 34 j., jm. en Josepha Meert, oud 42 j., jd. Geboorten. 19 April. Josephina Marin, d. van Augustus de Dauw en van Maria Louisa Elegeert. 28 April Angelina, d. van Adolf van Overmeire en van Maria Leonia Roelandt. Overlijden. 19 April. Rosalie Mathilde Marie Poppe. oud 8 j., d. van Jacobus en van Leonie de Pauw. 24 April. Irma Emelie Marie Aper, oud 5 in., d. van Augustinus en van Maria Ludovica Antheunis. 29 April. Marcelles Verhoeve, oud 1 m.f z. van Petrus en van Marie Stephanie de Calnwe. Sas van Gent. Huwelijks-aangiften. 24 April.. Alphonsius Johannes Swartele, oud 41 j., jm. en Natalia Clerx, oud 34 j., jd. Geboorten. 18 April. Raymond Clement, z. van Carolus Ludovicus Dijsselinck en van Caroline Mathilda Troch. Richel Angble, d. van Ednardus van Hijfte en van Clementia Angel na 1 elman. 26 April. Eduard, z. van Angelina Obrie. Overlijt1# i. 17 April. Ren£ de Vos, oud 1 j z. van Carolus Ludovicus an van Camile Philomena Willems. Rotterdam, 5 Mei 1902. Binnenl. Granen. Tarwe was ruirner aangevoerd dan verleden week. Haver blijft in vaste stemming verkeeren. Booneu en eiwten waren aangeboden. Men noteert Pnike Tarwe f 7,it 7,25 mindere en goede 5,75 6,25 Rogge 4,80 a 5,40 Gerst f 4,25 f 4,75; Chevaliergi-rst f 4,75 Et 5,50 Gerst per 100 kilo 7,20 a 8, Haver 3,25 a 4,25 Paardt booneu f 6,50 Witte Boonen 10,it 11,50; Bruine Boonen 5,75 it f 7,25Kookerwten f 8,25 it 9,25; mindere soorten 7,it f 7,50 Kanariezaad 6,it 7,75 alles per hectoliter. Buitenl. Granen. Tarwe per 2400 kilo 190 en per 100 kilo 8,20 H 9,D.onau- Rngge 133 Taganrog 140 per 2100 kilo; Gerst Zwarte Zee 122Amerik. Mais /146; Oiessa y 115 Turksche 125 per 2000 kilo; Haver Russisch 8,25 8,80 per 100 kilo. Meel. Prima inlandseh 10,75 f 11,50; 1* soort 10,it f 10,65; Zeeuwsche Tarwe- bloem f 11,a 11,75; prima Belgisch f 11,

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1902 | | pagina 2