b&rgMlijke stand. Hoogwatergetij te Ter Neuzen. uur lang niets wilde zeggen, steeds maar roepen- de: ,/neen, ik zeg niets, want anders vermoord hij het kind." Toen zij eindelijk tot spreken kwam, haalde eene dochter ?an de buurjuffrouw dadelijk een agent, en toen was de politie natuurlijk spoedig aan het werk en werden tal van heeren, gekleed in biauw geribde demi met fantasiehoed, naar het bureau gebracht en in koffiehuizen zelfs gevisiteerd, doch zonder resultaat. Het is reeds gebleken dat de mijnheer eerst inlichtingen omtrent juffrouw Van Drecbt heeft opgedoken in een caffi op het Heiligland en daarna zijn wetenschap omtrent haar heeft uitgebreid bij een zekere juffrouw L., die met juffrouw van Drecht bekend is. De politie zet haar onderzoek voort. De politie heeft Woensdag een drukken dagge- had met haar pogingen tot opsporing van den man, die bij juffrouw Van Drecht de vermelde afdreiging heeft gepleegd. Eerst maakle die juffrouw alarm, door te telefo- neeren dat zij den man op een rijwiel had gezien op de Oude Gracht en toen trok de geheele recherche er per wiel op uit, en later kwam nog weder een bericht van een andere zijde, dat handen vol werk gaf. Het is voor de politie lastig zoeken, want juffrouw Van Drecht en hare buurjuffrouw beschrijven hem als een mageren nijdigaard, terwijl juffrouw Linter- man zegt dat het een vroolijke dikkerd is. Het gevolg van dat verschil in signalement is reeds geweest, dat een hooggeplaatst persoon door de politie werd gearresteerd en natuurlijk later weder werd losgelaten. Op de place de la Trinite te Parijs is Zaterdagavond tegen 10 nur, terwijl er veel men- schen liepen, een helsche machine ontploft met groot geweld. Een voorbijganger werd gewond en eenige materieele schade aangericht. Op de plaats, waar de ontploffing had plaats gehad, was een gat van 40 cM. diepte in het trottoir geslagen en in het rond lagen ijzeren splinters, spijkers, stukken koper en zink enz. verspreid. Van den dader is niets bekend. Niemand heeft de bom zien neerleggen. Men meent dat zij is weggeworpen door iemand, die een aanslaag wilde plegen, daarin verhinderd is en zich genoodzaakt heeft gezien ze weg te werpen. Gemeenteraad van Ter Neuzen. Earner van Koophandel en Fabrieken te Ter Nenzen. 367ste ST AATSLOTERIJ. Z E Ii T 1J DINGKIN. Van 9 tot en met 10 Oct. Van 9 tot en met 10 Oct. werden langs i Oostsluizen alhier 19 binneuvaartuigen op- en afgeschutdoor de Westsl. 6 op en 3 afgeschut. D A G E N. Voorm. Nam. Zaterdag 12 October 1.35 1.51 Zondag 13 2.5 2.21 Maandag 14 g 2.86 2.51 Dinsdag 15 8.5 8.21 Woensdag 16 g 8.86 3.51 Donderdag 17 4.7 4.22 Vrgdag 18 4.41 4.59 Vergadering van Donderdag 10 October 1901. Voorzitter de heer J. A. P. Geill, burgemeester. Aanwezig de heeren Moes, Van den Iloelc, De Feijter, Harte, Wieland, Van IJsselsteijn, Van der Hooft, De Koeijer, Grenn, Dees en De Jonge. Afwezig de heeren Visser en Van de Velde, wegens uit- stedigheid. Na opening der vergadering worden gelezen de notulen der voorgaande, welke worden goedgekeurd. Hiema stelt de Voorzitter aan de orde I Ingekomen stukken. a. Een schrijven van mej. M. Klazinga, waarbij zij bericht dat zij de; benoeming tot gemeente-vroedvrouw te Slniskil aanneemt. De Voorzitter deelt mede dat mej. Klazinga 16 Sept. in dienst is getreden. b. Een schrijven van J. L. Oosterhoff, waarbij deze bericht dat hij de benoeming tot secretaris dezer gemeente aanneemt en 15 Oct. a. s. als zoodanig in funclie hoopt te treden. Aangenomen voor kennisgeving. c. De Voorzitter deelt mede dat in de vorige vergadering is gecommitteerd mede te deolen de beschikkingen op de reclames tegen dc aanslagen wegens schoolgeld. Aan de volgende reclamanten is ontheffing verleend tot bet achter hnn naam vermelde bedragC. van der Bent 2,40, J. van Lnik /2.97J, P. Koster /1,84, A. Moggrd /],50, C. Scheele f 3,25, J. A. van Kompu y" 8,50, J. de Doelder Jz. f 2,04, J. H. Notebaart /'1,32, J. Dieleman 3,57, M. van Kerkvoort 6,57, 'V. Cortvriendt 9, D. Haak 9,45, Th. M. Fermont 4,85, C. Harms 2,88. A. David 4,90, N. J. Imandt 8,28, J. M. Zietse f 3,22, C. M. de Jager 11,50, C. Harms /4,37, M. H. van Doeselaar f 2,04, J. Tollenaar f 5,30 en H. Hartog/6,21. Algeheele ontheffing is verleend aan J. Schepens, A. J. Balnikker en J. Herrebout, terwijl de aanslagen van K. Hamelink, Eioy en Jac. Veekman nader geregeld znllen worden in verband met hunne aanslagen in den hoofdelijken omslag. tl. Door den Voorzitter wordt overgelegd het proces- verbaal van de op 27 Sept. 11. door Bnrg. en Weth. gehouden kasopname bij den gemeente-ontvanger. Daaruit blijkt dat over de dienstjaren 1900 en 1901 is ontvangen een som van 105,185,841 en blijkens voorhanden zijnde bewijzen van uitgaaf was uitgegeven f 105,061,711, zoodat meer ontvangen dan uitgegeven is een bedrag van 124,13. Het goed slot der rekening van 1899, ad 5149,321, hotwelk niet op de loopende begrooting in ontvang is gebracht, bcdraagt f 332,66, zoodat dns totaal moest in kas zijn f 456,79, juist overeenkomende met de vertoonde gelden. Aangenomen voor kennisgeving. e. De Voorzitter deelt mede dat bij het Dag. Best, een verzoek is ingekomen van de heeren Medaets De Clercq aannemers der sluiswerken, om, ten behoeve van door hen te maken particuliere verlichting 6 oude straatlantaarns te mogen overnemen Het Dag. Best, heeft het verzoek voor- loopig ingewilligd daar die lantaams toch niet meergebruikt worden en vraagt daarop thans de goedkeuring van den raad De prijs voor een lantaarn met oliehouder is door het Dag. Best bepaald op f 10. Nog is door den bode D. Tolhoek aangevraagd om voor f 4 te mogen overnemen de lamp, vroeger op het kantoor van den secretaris gebruikt. Met algemeene stemmen wordt besloten het verkoopen der lantaa<°ns en van de beschreven lamp goed te keuren. De heer Wieland vraagt of er ook geen koopers zouden te vinden zijn voor de lantaarnpalen, voor zoover men die niet noodig heeft. De Voorzitter herinnert dat er nu juist eenige zijn gebruikt te Sluiskil en Driewegen en dat men er misschien later nog meer zal noodig hebben. De heer Van den Hoek merkt op, dat er niet zooveel palen als lantaarns zijn vrijgekomen, daar er ook nog al enkele lantaams op armen aan de*huizen bevestigd waren. Buitendien is het te verwachten dat b.v. op Sluiskil de ver lichting steeds zal moeten uitgebreid worden, en daar kuunen de palen dan goed gebruikt worden. De heer Wieland is na deze mededeelingen ook van ge- voelen dat de palen dan beter bewaard knnnen worden. ft. Een adres van U. Cosandey, mede-leider van het werk in Nederland en Belgie van het Leger des Heils, van den volgenden inhoud Naar aanleiding van de voorschriften in verband met den bouw van de zaal en woning op het terrein bekend sectie C No. 3759 in de Donze-Visserstraat te Ter Neuzen, waarvoor ons vergunning is verleend in uw schrijven dd. 27 Juli j.l. verzoeken wij u vriendelijk ontheven te mogen worden van het maken van een privaatput in genoemd gebouw, en hier- voor in de plaats te mogen gebruiken een ton volgens tonnenstelsel. Ook in betrekking tot de gezondheidsvoorschriften ver zoeken wij u zulks, daar de privaatput onder de zaal zou moeten worden gemaakt, omdat het geheele terrein bebouwd wordt. Voor ventilatie van het privaat zal op voldoende wijze door ons worden voorzien. De Voorzitter: Dit verzoek is ingekomen naar aanleiding van het voorschrift der bouwverordening, dat iedere woning van een privaatput moet zijn voorzien, van welk voorschrift de Raad evenwel afwijking kan toestaan. Het Dag. Best, stelt voor het verzoek in te willigen, van meening zijnde dat door een privaatput, liggende onder de zaal en een andere plaats is er niet werkelijk een ongewenschte toe- stand zou ontstaan. Uit overweging daarvan wordt voorge- steld adressant toe te staan het tonnenstelsel te gebruiken, onder bepaling dat zij dun zelf de ton voor het ledigen voor aan de straat moeten brengen. De heer Van IJsselsteijn heeft bezwaar tegen inwilliging van het verzoek, daar het een antecedent schept. Ala er morgen eens 100 zulke verzoeken komen, vraagt hij. De Voorzitter zou daarin geen bezwaar zien. De heer Van IJsselsteijn voorziet moeilijkheden met het ledigen der tonnenhet tonnenstelsel bestaat hier niet en daarom zou hij het weigeren. De Voorzitter kan niet inzien dat het ledigen der tonnen bezwaar zou opleveren, De beerwagen rijdt toch geregeld door de gemeente en als ze nu de tonnen zelf vdor aan de straat brengen, meent hij dat de karreman er volstrekt geen bezwaar tegen maken kan. Nu wordt de wagen toch ook gevuld met een knip, die ze zelf moeten vol scheppen. Buitendien acht spreker het tonnenstelsel beter dan het hier bestaande ttelsel, en ziet geen bezwaar in inwilliging van zulke verzoeken. De heer Van IJsselsteijn stemt toe dat het tonnenstelsel beter is, maar dan moet men er geheel op ingericht zijn. De heer Wieland merkt op dat dit verzoek misschien aan leiding zou kunnen geven tot verandering van stelsel. De heer Van IJsselsteijn meende er voor te moeten waar- schuwen, dat men gevaar loopt meerdere zulke verzoeken te zullen krijgen, want als nu voortnan iemand weinig plaats heeft voor het zetten van een privaatput, zal hij gaan zeggen dan behelp ik mij maar met een ton." Ziet de Raad daarin geen bezwaar, dan is het hem ook wel. De heer Van den Hoek ziet geen bezwaar in het tonnen stelsel. En wat het onderhavige verzoek betreft, zou men, met het oog op latere omstandigheden, als b. v. het meer doorvoeren van het tonnenstelsel het uitvaardigen van andere voorschriften noodig maakt, thans knnnen bepalen dat het verzoek wordt ingewilligd onder voorbehoud dat de verzoeker zich moet onderwerpen aan nadere voorschriften die de Raad ten deze nog zal meenen te moeten uitvaardigen. Aangevnld met deze laatste voorwaarde, wordt het voorstel van Burg, en Weth. tot inwilliging van het verzoek, met algemeene stemmen aangenomen. Is* De Voorzitter geeft in overweging om voor de ge meente in te teekenen op een portret van H. ftl. de Koningin- Moeder, h f 12,50 aangeboden door de Koninkl. Nederl. boekhandel van M. M. Couvce te 's Gravenhage. Dit voorstel wordt met algemeene stemmen aangenomen. iDe Voorzitter deelt mede dat, toen destijds aan den heer E. J. L. Nolson het stnkje grond naast zijn woning in erfpacht is uitgegeven, is gecomitteerd dien grond aan den publieken dienst te onttrekken. Hij doet daartoe thans namens het Dag. Best, het voorstel. Dit voorstel wordt met algemeene stemmen aangenomen. j De Voorzitter herinnert dat in het beslnit tot overname den grond van het R. C. kerkbestuur de grootte was vermeld op 1122,62 M 2. Een nadere opmeting heeft echter geleid tot het resultaat dat er 1405 63 M2. grond ligt. Met bet oog daarop stelt spreker namens het Dag. Best, voor het eerstgenomen besluit in te trekken en een nieuw beslnit te nemen, waarin de grootte van de over te nemen grond op 1405,63 M2. is vermeld. Dit voorstel wordt met algemeene stemmen aangenomen. De heer Grenn vraagt hoe 't komt dat men tot zoo'n ver schil in de oppervlakte gekomen is. De VoorzitterDen bouwmeester was opgedragen de grond op te melen en deze heeft een strook grond die er bijbehoorde eerst niet meegemeten. It. De Voorzitter doet mededeeling van een verzoek van mej. M. Klazinga, verloskundige te Sluiskil, welke als ver- goeding voor reis- en verblijfkosten, toen zij uit Drachten hierheen is gereisd om persoonlijk kennis te maken, vraagt haar f 14 toe te kennen. Uit overweging dat hare positie niet van dien aard is dat zij veel kan missen, geeft de Voorzitter in overweging haar verzoek in te willigen. De heer Van den Hoek Had u haar verzocht te komen De Voorzitter: Neen, ik had haar, naar aanleiding harer vraag gemeld, dat, wanneer zij wilde slagen, persoonlijke kennismaking gewenscht was. Dit antwoord ik trouwens aan alle sollicitanten. Zij sprak met mij over de voor haar aan de reis verbonden hooge kosten en vroeg of haar daarin geen tegemoetkoming zou kunnen verleend worden. Een bepaalde toezegging heb ik haar niet gedaan, maar het schijnt dat zij er ook nog met verschillende raadsleden over ge- sproken heeft. De heer Van IJsselsteijn heeft geen bezwaar in het toe- kennen van f 14, maar is er in principe tegen om aan hen die zich komen presenteeren vergoeding toe te kennen, wanneer hun althans niet gevraagd is over te komen. Men zou bij inwilliging ook znlke verzoeken kuunen krijgen van hen die zich hier in zake de secretaris-benoeming kwamen presenteeren. De heer De Jonge: Ja, men schept by inwilliging van het verzoek een antecedent. De Voorzitter Zoo'n verzoek zou toch nimmer zonder toestemming van den Raad kunnen worden ingewilligd. De heer Wieland merkt op dat de sollicitanten naar de betrekking van secretaris over het algemeen in betere finan- cieele positie verkeeren dan adressante, die maar een geringe bezoldiging geniet en met het oog daarop, zou hij er overheen kunnen stappen. De heer Van IJsselsteijnUit dat oogpunt valt er wel iets voor te zeggen. De heer Moes zal er nu ook voor stemmen, hoewel hij er niet erg voor is zulke verzoeken toe te staan, vooral wanneer het sollicitanten geld die succes hadden, door hunne benoeming. De heer Wieland zou met het oog op het geringe bedrag dat gevraagd wordt en omdat Sluiskil nu dadelijk geholpen was, bij uitzondering het verzoek willen toestaan. De heer Van den Hoek: lets anders was het alsdeover- komst gevraagd was. Het verzoek van mej. Klazinga, om haar als vergoeding voor reis- en verblijfkosten f 14 toe te kennen wordt alsnu met algemeene stemmen ingewilligd, doch verschillende leden verklaren vdor het uitbrengen hunner stem, dat zij slechts bij hooge uitzondering hiervoor hunne toestemming verleenen. I. Ingekomen is een adres van S. van der Hoofd en verdere bewoners van het straatje achter de Kerkhoflaan, welke wijzen op den slechten toestand waarin die straat, wat afwatering betreft, verkeert, doch dat zich vooral thans bij de dnistere avonden, het gemis van verlichting doet gevoelen waarom zij verzoeken in die straat ddn of meer lantaarns te plaatsen. De Voorzitter stelt voor dit pas ingekomen adres te renvoyeeren naar Burg, en Weth. Nadat de heer Van den Hoek evenwel heeft opgemerkt, dat de straat nog aan particulieren behoort, n.l. aan de heeren Visser, Scheele en Versluijs, en er wel geen bezwaar voor die heeren zal bestaan om de straat in zijn geheel te laten iu orde maken en aan de gemeente over te dragen, waarna de gemeente alsdan voor verlichting zou kunnen zorgen, wordt besloten adressanteu te verwijzen naar de eigenaars der straat. m. De Voorzitter stelt namens het Dag. Best, voor de begrooting voor 1901 te wijzigen, door onder de ontvangsten op te nemen het bedrag der tijdelijke gcldleening ad f 3000 en de geldleening voor bestrijding der kosten van aankoop der scheepstimmerwerf, ad f 5000, waarop wegens den koers van uitgifte f 4900 is ontvangen, en onder de ontvangsten op te nemenpensioen aan den gewezen secretaris f 250, kosten aankoop scheepstimmerwerf f 5000, aflossing tijdelijke geldleening f 3000, rente voor de tijdelijke geldleening 105,37 j. Over het bedrag der onvoorziene uitgaven wordt dan beschikt voor f 455,37}. Met algemeene stemmen wordt dit voorstel aangenomen. is. De Voorzitter stelt voor eene kleine wijziging in de artt. 17 en 18 der instructie voor den gemeente-secretaris, wat met algemeene stemmen wordt goedgevonden, en daarna de instructie in zijn geheel met algemeene stemmen goed gekeurd. 8. Benoeming ambtenaar van den burgerlijken stand. De Voorzitter deelt mede dat deze benoeming noodig is wegens het aftreden van den heer Van IJsselsteijn, die met Sept. als raadslid was afgetreden. Bij de gehouden stemming wordt de heer Van IJsselsteijn herbenoemd met 10 stemmen. Een brietjc was bianco. De heer Van IJsselsteijn verklaart de benoeming aan te nemen. 3. Benoeming onderwijseres. Op de voordracht komen voor de dames J. F. de Kraker, L. M. E. van de Sande en S. Dees. De heer Van IJsselsteijn vraagt welk salaris ieder der sollicitanten bij eventueele benoeming zal genieten. Uit de inlichtingen van den Voorzitter blijkt dat mej. De Kraker wegens hare dienstjaren en bezit der hoofdacte f 700 zou genieten, mej. Dees wegens hare dienstjaren f 550 en mej. Van de Sande, die volontaire op een der scholen is, he', minimum of f 500. De heer Wieland merkt op dat no. 1 en 3 der voordracht ook al een betrekking hebben. Tot stemming wordt overgegaan, waarvan de uitslag is dat mej. Van de Sande met algemeene stemmen wordt benoemd. -8 Paarden- en veemarkt. Op voorstel van den heer Grenu wordt, uit overweging dat de Prov. stoomboot waarmee gewoonlijk vee wordt aange- voerd, wel eens vertraging ondervindt, het uur waorop het vee moet aanwezig zijn om te knnnen meedingeu naar de premien, gesteld op half twaalf in plaats van elf uur. Nog wordt op voorstel van den heer Van den Hoek bepaald dat de premien welke op den dag der jaarmarkt's namiddags om 2 ,uur nog niet zijn afgehaald, niet meer worden uit- betaald. De heer Van IJsselsteijn gaf in overweging om te besluiten dat die niet afgehaalde premien zouden komen ten bate van het Burgerlijk Armbestuur- De heer Van den Hoek zag het nut hiervan niet in, daar het armbestuur, wanneer dat geld te kort komt, foch bij de gemeente aanklopt. 5, Omvraag. De heer Van IJsselsteijn vraagt om beter toezicht op de fietsrijders, die zonder lantaarn, bel of hoorn door de straten rijden. Vooral voor hen, die als hij, slecht van gezicht zijn, is zulks gevaarlijk en het is hem al overkomen dat hij werd aangereden. De Voorzitter zal, waar de verordening de politie in deze de noodige macht verleent, last geven dat daarop goed toe zicht wordt gehouden. b, De heer Van IJsselsteijn klaagt over de verlichting aan de Sassche poort. De verlichting is wel goed wanneer men de stad verlaat, maar laat veel te wenschen over om er binnen te komen. Men loopt dan gevaar in het kanaal terecht te komen. De Voorzitter is van meening dat dit tot de zorg van 's rijks waters taat behoort. De heer Van IJsselsteijn zal zich dan tot den ingenieur wenden. <1. Vaststellen suppletoir kohier van den hoofdelijken omslag. Ter behandeling hiervan gaat de openbare zitting over in eene met gesloten deuren. Na het weder opeubaar worden der zitting wordt het snppletoir kohier vastgesteld zooals dit in de geheime zitting is besproken. De Voorzitter sluit de vergadering. Vergadering van Donderdag 10 October 1901. Voorzitter de heer Van IJsselsteijn. Verder aanwezig de heeren Van Rompu, Tholens, Versluijs en Van de Velde. Na opening der vergadering worden gelezen de notulen der voorgaande, welke worden goedgekeurd. Mededeeling wordt gedaan van verschillende ingekomen stukken, welke voor kennisgeving worden aangenomen. De Voorzitter merkt op dat nog geen resnltaat is te bespeuren van de werkzaamheden der regeerings-commissie die een onderzoek heeft ingesteld naar de handelsbelangen van Ter Neuzen. Hij heeft in overweging om voorloopig nog een afwachtende houding aan te nemen. Aldus wordt besloten. De heer Van de Velde deelt mede dat hem vanwege het domein is aangezegd dat het z. g. eiland niet opnienw zal verhuurd worden. Hij vermoedt dat zulks in verband staat met de besproken afbaggering van het eiland, om het kanaal boven de spoorbrng te verbreeden. Hij constateert evenwel dat de toestand voor de binnenschepen welke met paarden door den oostelijken kanaalarm moeten getrokken worden, en die thans al slecht is, door de schepen die langs den zuidelijken kanaalboord leggen, nog zal verergeren als die kanaalboord nog beter in orde wordt gemaakt voor Ios- en laadplaats van schepen. De Voorzitter merkt op, dat die toestand dezelfde blijft, want er liggen nu toch ook schepen. De heer Van de Velde stemt dit toe en wijst er op, dat voor het trekken der schepen door den oostelijken kanaalarm een sleepdienst zou noodig zijn. Hij is van meening dat die goed zou knnnen rendeeren, doch herhaalde pogingen om een sleepdienst in te richten zijn afgestuit op de noodige financien en om een van rijkswege gesubsidieerde sleepdienst te krijgen, daartoe ziet hij geen kans. Verzoeken tot installing daarvan, op plaatsen^waar het veel meer noodig is, b.v. in dc buitenhaven te Hansweert, zijn steeds afgewezen. De heer Versluijs merkt op, dat de bergplaats voor de per spoor uit het buitenland aangevoerde goederen, en die daar moeten worden afgehaald, zoo uiterst moeilijk gelegen is. Het spoorwegemplacement is daar doorsneden met rails, met kar en paard moeilijk te bereiken en, wanneer er metwagens gemanoeuvreerd wordt is het hoogst gevaarlijk. Hij stelt voor, om zich in deze tot de betrokken spoorwegmaatschappij te wenden, met verzoek voorziening in dezen toestand. Met algemeene stemmen wordt besloten een schrijven te richten aan de directie van de spoorwegmaatschappij MechelenTer Nenzen. met verzoek op een meer geschikte plaats, b.v. nabij den stationsweg een bergplaats voor de bovenbedoelde goederen in te richten. Hierna sluit de Voorzitter de vergadering. Hislst. Huwelijks-aangiften. 20 Sept. Jan Francies van de Walle (van Rotterdam), oud 34 j., jm. en Josephina Johanna Rodrigo, oud 27 j ,jd. 28 Sept. Machiel Theodorus Buijsrogge, oud 29 j., jm. en Johanna Petronella Schuerman, oud 21 j., jd. Geboorten. 21 Sept. Rosalia Maria Josephina, d. van Charles Johannes Burm en van Eugenia Isabella Fricot. Petrus, z. van Johannes Franciescus Boone en van Johanna van Duyse. 23 Sept. Ludovicus Josephus en Rosa Maria, z. en d. van Augustinus Livinus Burm en van Christina Kindt. 25 Sept. Johannes, z. van Josephus de Zaegher (overleden) en van Maria During. Emercntiana Catharina, d. van Joseph Alphonsius Rombout en van Johanna Josephina Coppens. Een als levenloos aangegeven kind van hetmannelijk geslacht van Petrus Franciscus d'Hooghe en van Rosalia Lust. 27 Sept. Pieternella Maria, d. van Jules Hendrikns Marinus Willekons en van Nathalia de Schrijver. Anna Christina, d. van Aloijsins An tonics Rodrigo en van Maria Sophia Annemans. Overlyden. 21 Sept. Josephus de Zaegher, oud 39 j., echtg. van Maria During. 25 Sept. Anna Cathurina Bun, ond 72 j., wed. van Franciscus Vermeirssen en van Jan Francies Jacobus de Backker. 29 Sept. Johanna Millenaur, oud 3 w., d. van Pieter en van Klazina Antoinetta Elisabeth Kruijsse. Trekking van Woensdag 9 October 1901. 5e klasse 16e lijst. Prijzen van f 100 en daarbovei. No. 2501 1500. No. 1217 8008 10452 13986 16292 19486 1000. No. 2940 7859 8719 9183 /400. No. 5910 7149 10211 15824 20328 200. No. 1240 8122 6591 8988 9366 9575 18127 14105 14576 15332 15677 100. Prijzen von 70. 7 2806 5546 8022 10340 12514 15022 17062 19247 61 2845 5604 8075 10479 12592 15083 17128 19381 110 2888 5617 8096 10502 12808 15088 17217 19380 187 2928 5650 8284 10639 12886 15087 17355 19385 138 3026 5702 8318 10708 13191 15101 17363 19420 865 3043 5748 8334 10827 13219 15131 17474 19458 487 3163 5774 8409 10839 13281 15197 17645 19577 545 3168 5899 8414 10879 18344 15867 17686 19581 655 3951 5961 8483 10924 13418 15482 17694 19715 768 4052 6294 8660 10972 13539 15509 17747 19826 770 4172 6311 8689 11012 13574 15526 17851 19904 1147 4269 6385 8690 11346 18629 15528 17870 20086 1187 4342 6469 8781 11385 13685 15640 17925 20116 1239 4404 6500 8863 11805 13704 15644 17984 20151 1296 4425 6511 8884 11809 13907 15689 18044 20275 1456 4600 6559 8925 11877 18910 15775 18075 20370 1532 4706 6887 8927 11924 13985 15882 18118 20400 1706 4714 6913 8944 11933 14112 15981 18216 20408 1738 4744 7041 8995 11944 14220 15993 13257 20478 1772 4824 7082 9008 11964 14258 16140 1SS70 20581 1801 4832 7127 9226 12028 14289 16206 18588 20508 1833 4842 7144 9493 12050 14321 16261 18606 20628 1900 4994 7166 9697 12061 14410 16390 18674 20653 2110 5014 7364 9727 12128 14458 16467 18726 20713 2120 5197 7482 9775 12181 14678 16728 18874 20851 2375 5239 7645 10109 12226 14687 16732 18878 20868 2391 5281 7812 10170 12388 14948 16957 19079 20977 2464 5520 8017 10174 12398 5e klasse 14e lijst: 13471 met 70 m. z. 13671. Trekking van Donderdag 10 October 1901. 5e Klasse. 16e I.ijst. Prijzen van f 100 en daarboven. No. 5921 1000 met premie f 30000. No. 6230 10124 12744 20946 1000 No. 16164 400. No 1289 5838 6995 7967 9416 12477 14864 200. No. 6368 8932 10629 10727 13958 17216 18042 f 100. Pryzen van f 70. 113 1707 180 1762 199 1776 224 1868 246 1980 372 2005 424 2277 592 2349 644 2506 674 2571 686 2588 709 2610 711 2668 740 2725 760 2776 780 2826 891 2840 1139 2872 1151 2898 1238 2945 1259 3202 1270 3295 1305 3305 1362 3306 1402 3820 1475 3897 1502 3908 1579 4163 1655 4254 4459 6563 4499 6590 4540 6594 4650 6740 4651 6823 4978 7171 4983 7241 4987 7242 503C 7357 5033 7449 6066 7526 5106 7530 5363 7679 5587 7664 5640 7791 5676 8143 5712 8188 5824 8227 5940 8451 5952 8470 5967 8568 6063 8699 6098 8803 6246 8876 6257 8889 6277 8908 6403 8992 6450 9024 6479 9043 9319 9335 9497 9496 9546 9669 9698 9779 9855 9863 9897 9917 9991 10008 10038 10080 10150 10263 10285 10352 10413 10428 10499 10514 10595 10610 10652 10677 10776 10851 10923 11093 11242 11263 11464 11534 11558 11772 11810 11845 12062 12080 12124 12240 12333 12336 12376 12380 12404 12415 12511 12552 125HB 12771 12811 12890 13082 18285 13327 13336 13371 13579 13593 13622 13659 13733 13789 13831 13836 13865 13926 14063 14127 14307 14320 14506 14532 14560 14629 14642 14729 14800 14844 14845 14914 14925 15059 15072 15397 15409 15419 15456 15636 15645 15701 16037 16125 16209 16221 16303 16374 16418 16528 16757 16916 16948 17009 17197 17200 17366 17494 17610 17670 17771 17966 18281 18393 18471 18528 18742 18819 18894 18914 18979 19192 19240 19250 19282 19356 19770 19848 19883 19928 20092 20157 20314 20334 20470 20534 20714 20734 20921 20940 VLAG. NAAM. ML Van en naar Lading. Deens. s. s. Eng. s.s. idem Eng. s.s. idem idem idem Duits. s.s. Eng. s.s. idem d. s.s. Ned. Eng. idem Noor. s.s. [Eng. s. 8. 'Duits. s.s. Wuor Ter Dleaien i Vordingborg Hailing Broomhill 3883 Ekenes 2199 Londen 1590 Amble Voor dent! Ronan Sea Gull Bittern Cyclone Bellona Truro Don Van Amulet Derwent Sea Serpent Grane Springhill Mimi 3390 iLeith 2762 Londen 2493 Manchester 2940 Hamburg 2989 Pomaron 3366 Hull 2658 Goole dent i 2869 Leith 2349 Goole 2553 Londen 3172 Alloa 1898 Grenoch 2468 Rotterdam hout stukg. kolen stukg. idem idem ledig zinkerts stukg. idem stukg. I idem idem ledig suiker ledig

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1901 | | pagina 6