Hoogwatergetij te Ter Neuzen. 367*te ST AATSLOTERIJ D AGEN. Voorm. Nam. Zaterdag 24 Augustus 8.40 9.23 Zondag 25 10.4 10.44 Maandag 26 11.19 11.50 Dinsdag 27 n 12.13 Woensdag 28 H 0.86 12.56 Donderdag 29 v 1.16 1.36 Vrijdag 30 1.54 2.13 ZEETIJDI1V&EN. Van 21 tot en met 22 Aug. Van 21 tot en met 22 Aug. werden langs de Oostsluizen alhier 29 binnenvaartuigen op- en 41 afgeachutdoor de Westal. 6 op- en 6 afgeschut. van den weg bevinden, of, zoonls de directiekeet, geen uit- gang hebben aan de zijde van den weg. De Voorzitter meent dat men met dit resultaat der be- moeiingen tevreden kan zijn, voor de geboutven die niet nabij het kanaal staan is het z. i. ook niet zoo erg noodig. De heer De Feijter zegt, dat hij ook maar nlleen op het oog had de gebonwen die tegen den weg staan. De Voorzitter We zullen dan nu maar hopen dat or in voorzien zal worden. De heer De FeijterEr is reeds in voorzien. e. Een schrijven van Ged. Staten van Zeeland, dd. 27 Juli 1901, houdende kennisgeving van de goedkeuring van het raads'oesluit dd. 19 Juli 1.1. tot onderhandsche verhuring der scheepstimmerwerf. Aangenomen voor kennisgeving. <1. Een schrijven van Ged. Staten van Zeeland, dd. 27 Juli 1901, houdende kennisgeving van de goedkeuring van het raadsbesluit dd. 9 Mei 1.1., betreffende aankoop van de scheepstimmerwerf en het aangaan van eene geldleening van f 5000 tot dekking der kosten. Aangenomen voor kennisgeving. e. Een schrijven van Z.Exc. den Minister van Justitie, d.d. 27 Juli 1901, waarin deze den Raad bericht, dat hij naar aanleiding van het tot hem gerichte verzoek, het college van Regenten over het thans opgeheven huis van bewaring in deze gemeente heeft doen kennen, geen bezwaar te hebben, om de in het verzoek bedoelde voorwerpen (d.i. kribben en andere inventarisstukken) aan de gemeente tegen taxatie over te doen, met verzoek daaromtrent met den Kaad of Burg, en Weth. in overleg te treden. De Voorzitter herinnert dat de Raad daartoe reeds bij voorbaat aan Burg, en Weth. machtiging heeft verleend. f. Een adres van de wed. A. Prins te Ter Neuzen, waarbij zij te kennen geeft dat aan hare woning. staande aan de Grenulaan, K no. 51, in deze gemeente, een zinkput legt met afvoerbuizen leidende naar het gemeente-riool in de Van Bovenstraat dat dit rioel reeds sedert twee jaar onbruikbaar is gemaakt door het boawen der naburige eigenaren dat hierdoor haar pand in 't geheel geen middel heeft tot afvoer van hemel- en spoelwater dat deze toestand niet anders dan zeer nadeelig voor de gezondheid kan zijn dat aan dat gedeelte van de Grenulaan verscheidene panden op dezelfdc wijze hun afvoerriolen hebben, zoodat die eveneens aan de willekeur van hun naburige eigenaren zijn bloot- gesteld redenen waarom zij den Raad belecfd verzoekt het er toe te willen leiden dat aan dat gedeelte van de Grenulaan van gemeentewege een hoofdriool worde gelegd, waarin zij en meerdere bewoners aan de Grenulaan met hunne riolen aan de zinkputten kunnen aansluiten. Ter bestrijding van de kosten is adressante niet ongenegon daarin bij te dragen tot een bedrag van ten hoogste zeventig gulden. Een situatie met schetsteekening wordt bij het adres over- gelegd. De Voorzitter verzoekt den heer Van den Hoek, voor zitter der Commissie van Fabricage, hieromtrent inliehtingen te verschaffen. De heer Van den Hoek deelt mede dat de plaatseljjke toestand is opgenomen en dat eene begrooting is opgemaakt voor het leggen van 60 M. riool van Eng. aardenbuizen in de Grenulaan, (voor de woningen, aansluitende aan het hoofd riool bij Stasse), met bijbehoorende werken, welke bedraagt y 210. De gemeente zou dm moeten bijdragen f 140. De heer WielandIn het adres staat dat nog meerdcren bij het maken eener voorziening belang hebben. Zijn er niet meer die er wat voor over hebben Als er 3 waren die er f 70 voor over hadden, zou het aan de gemeente geen cent behoeven te kosten. De heer Van den Hoek deelt mede dat die anderen in het geboden bedrag van f 70 bijdragen. De onderteekening van het adres is nietjnist De onderteekening had moeten luiden wed. Prins en anderen. De heer Wieland Is het maken van dat riool noodig is het waar wat in het adres wordt eeschreven De heer Van den Hoek: Ja, dat is zeker zoo, die per- ceelen hebben geene gelegenheid om hun water te loozen. De heer Van der HooftMaar moet de gemeente dat maken De heer Wieland: Hoe was het er vroeger? De heer Van den Hoek Vroeger bestond er aan den voorkant een sloot, waarin de bewoners hun water konden kwijt raken en die is van gemeentewege gedempt, zonder rioleering. De huizen zijn er gezet voor de bouwverordening zoodat de gemeente wel voorziening zal moeten aanbrengen. De heer Van der Hooft merkt op dat het adres meer doelt op een gelegenheid om het water van achter de huizen kwijt te geraken en de sloot lag voor de liuizen, zoodat de ge meente door het dempen van die sloot den toestand niet ongunstiger gemaakt heeft. De heer Van den Hoek deelt nog mede, dat de menschen achter hun woningen vroeger hnn water konden laten weg- loopen in een greppel, liggende achter hun erf, doch doorda t de grond achter hun erf later ook bebouwd is, is die greppel verdwenen en z.i. voorziening in den toestand noodig. Spreker geeft nog eenige inliehtingen omtrent de wijze waarop het riool zou gelegd worden. De heer Dees komt ter vergadering. De Voorzitter wil een voorstel tot uitvoering van het werk in stemming brengen. De heer Wieland Ja, dat is nn goed en wel, maar ik vond het niet aangenaam dat er niet wat meer licht verspreid wordt over het aantal personen, of liever over het aantal per- ceelen waarvoor dat riool noodig is, want als er veel zijn komt de geboden som mij niet hoog voor. Maar, als de Commissie van Fabricage het heeft onderzocht en van meening is dat de nitgaaf vanwege de gemeente noodig is, zal ik er mij bij neerleggen. De Voorzitter is het er mee eens dat de geboden som niet evenredig is aan de vereischte uitgaaf, doch merkt op dat het niet de gewoonte is om van particulieren bij te dragen in werken die dan toch door de gemeente moeten worden uitgevoerd. Hij vraagt of de heer Van de Velde, lid der Commissie van Fabricage, over het aantal perceelen geen licht kan verschaffen. De heer Van de Velde antwoordt ontkennend, de Commissie lieeft die zaak niet bohandeid en uus den WeatauJ niet onderzocht. De heet Van den Hoek: Neen, er is bij de Commissie maar ter loops over gesproken. Eenige bespreking wordt nog gehouden over het aantal perceelen dat er bij betrokken kan zijn en eenigen genoemd, waarop de heer Wieland voorstelt de zaak nog eens aan te houden. De Voorzitter vindt dat goed, temeer nu hij hoorde dat de Commissie van Fabricage de zaak nog niet heeft onderzocht die kan zich dan plaatselijk op de hoogte stellen. Met algemeene stemmen wordt hierna tot uitstel besloten. g. In behandeling komt het in de vorige vergadering aangehouden adres van W. Reinhoud, welke verzoekt een meter breedte in te mogen nemen van den gang naast zijn huis in de LaDge Kerkstraat, een gang die hem volgens zijn erfpachtscontract geheel toekomt en waarvoor hij ook rechten betaalt. De Voorzitter stelt namens het Dag. Best, voor aan adressant te vergunnen een meter breedte van den gang in gebrnik te nemen en hem voor de strook die publieke weg blijft en ook een meter breed is, van het betalen van rechten te ontslaan. De heer Visser zou het beter vinden om adressant van zijn erfpaeht voor den geheelen gang te ontslaan. De heer Wieland ookdeze maakt er bezwaar tegen om dien gang, waardoor een drukke passage is, te vernauwen tot op 1 meter. De Voorzitter merkt op dat adressant niet van den geheelen erfpaeht wil ontslagen worden, doch dat hij een deel van den gang in gebruik wil nemen om te dienen voor materialen bergplaats en die ruimte afschutten van het deel dat publieke weg zou blijven. De heer Van den Hoek wyst er op dat men niet uit het oog moot verliezen dat Reinhoud het recht heeft om den geheelen gang in bezit te nemen daar hij die volgens zijn contract tot 1978 in erfpaeht heeft ontvangen. Hij handelt dus nogal schikkelijk, als hij zich met een deel tevreden wil stellen. Spreker zon over deze zaak nog meer inliehtingen kunnen geven, maar acht het beter dat in besloten zitting te doen. Op voorstel van den Voorzitter wordt besloten deze zaak in geheime zitting verder te bespreken. li. De Voorzitter deelt mede een schrijven van den Minister van Oorlog, waaruit blijkt dat de gemeente van het Departement van Oorlog in erfpaeht kan krijgen een oppor- vlakte ter grootte van 60 M2. voor exploitatie der kantholling bij de scheepstimmerwerf, tegen betnling van 75 'sjaars en verder op de gewone voorwaarden. Hoewel we zegt de Voorzitter pogingen hebben aangewend om het terrein goedkooper te krijgen, blijkt Z.Exc. daartoe niet genegen en zullen we er dus aan moeten ge- looven dien prijs te betalen. De heer Visser vindt 75 'sjaars huur van 60 M». grond kolossaal duur, maar hij is, evenals verschillende andere leden, overtuigd dat de Raad er niets tegen doen kan en er dus in berusten moet. i. De Voorzitter geeft lezing van een adres van P. Diele- man en 33 ander&n, van den volgenden itihoud Geven met verschnldigden eerbied te kennen ondergeteeken- den, alien bewoners van het gehucht Driowegen, in deze gemeente, dai zij UEd. Achtb. beleofdolijk ver/.oekenhet daarheen te willen leiden, dat aldaar of althans in de onmidde- lijke nabijheid eene openbare school words gebouwd, aangezien de afstand naar Ter Neuzen niet alleon zeer groot is. maar dat ook de kinderen aldaar binnen zeer korten tijd geene plants meer zullen vinden, daar naar ons van goede zijde is gezegd, de school op Java thans re'-ds overvol is. Ook zal het u wel bekend zijn, dat bij eventueole voltooiing dersteal- tabaiek een groot aantal kinderen onderwijs zullen noodig hebben. Een en ander geeft ons de vrijhcid UEd. Achtb. beleefdelijk te verzoeken zoo spoedig mogelijk maatregelen te willen nemen, opdat onze kinderen niet van onderwijs worden uitgesloten. De Voorzitter stelt voor dit adzes, eerst eergisteren inge- komen, te renvoyeeren n iar Burg, en Weth. om advies, terwijl het tevens ter visie zal hggen voor de raadsleden. J. De Voorzitter d >et mededeeling van een adres van J. C. Harte, G. Wiel nd, P. J. Versluijs, D. E. Wolfert, alien handelaren in petr leum te Ter Neuzen, welke te kennen geven, dat tengevolge van de werken aan het kanaal Gent Ter Neuzen, zij verplicht zijn geweest de petroleumbergplaats aan den Hoekschen weg op te ru:men; dat zij thans hunne p^ troleum in de kom der gemeente moeten opslaan, wat voortd trend brandgevaar oplevert; dat zij daarom den Raad belei fd verzoeken het daarheen te willen leiden. dat zij woder, als vroeger, zoo mogelijk eenigszins spoedig, in de gel genheid worden gesteld, door uwe bemiddeling, hunne petroleum buiten de kom der ge meente op te bergen. De heer Wieland herinnert dat zij hunne oude bergplaats moesten opruimen door de uitvoering der sluiswerken en dat zij daardoor hun petroleum binn n de kom der gemeente moeten bergen, wat gevaarlijk is en waarover reeds klachten geuit worden. Nu heeft de ingenieur van 's rijks waterstaat zegt hij in de nabijheid der oude bergplaats ons een uitstekend terrein aangewezen, dat ovenwel eerst opgehoogd moet worden. We hebben toen de afbraak van de oude loodsen daar neergelegd in afwachtii g dat we bericht zonden krijgen dat we daar aan 't werk kouden gaan. De afspraak was verder dat het terrein door de aannemers der sluis zou worden opgehoogd. De profielen w oen daarvoor al geplaatst, maar nn hooren we, dat de aannemers niet genegen zijn om het terrein op te hoogen. De heer HarteDe ingenieur heeft ons dat beloofd in bijzijn van den burgemeester. De heer Van der HooftNatuurlijk hebben de aannemers daar geen zin in, want ze komen veel grond te korter moet grond voor de ot)hooEing»n die *-mnntcn (loon dM vorro worden aangevoerd. De heer Wieland We hebben er eens naar ge'in formeerd en toen is ons den raad gegoven don weg in te slaan die nu bewandeld wordt. De pleats die ons nu is aangewezen is ook weer op grond van ooilog, maar staat nu gedurendo de uitvoering der sluiswerken ondei beheer van den ingenieur, die evenwel voor lateren tijd niet beschikken kan. Ik weet geen meer geschikt terrein dan het thans besprokene, als het maar is opgehoogd en daarvoor zullen we dan zelf welzorgen, als we maar eerst de vergunning hebben. Het wordt evenwel noodig geacht dat, aleer vergunning kan verleend worden daar petroleumbergplaatsen le slichten, dit vanwege het ge- meentebestuur officieel gcvruagd wordt. Als de vergunning er dan is, zullen wij wel voor 't overige zorgen. Een lid merkt op dat de gemeente ook maar moeilijk voor het in orde brengen der berpplaatsen voor de petroleum- handelaren kan zorgen. De heer Wieland i< u dnt ook volstrekt niet willen veergen, doch merkt op, dat evenwel door de handelaren aan de gemeente huur voor het terrein betaald is. De heer Van den Hoek goloott dat er geen bezwaar kan zijn dat Burg, en Weth. een schrijven aan den ingenieur richten. De Voorzitter is het daarmee eens. Dienovereenkomstig wurdt met algemeene stemmen besloten. 3. Vaststelling yeme, nterekening dienstjaar 1900. De Voorzitter doet mededeeling van het volgende rapport De commissie door Jen Raad aangewezen tot het nazien der rekeningen van de ontvangsten en uitgaven. 1° van de gemeente; 2° van het Bnrgorlijk Armbestuur; 3° van de Kamer van Koophandel en Fabrieken, en 4° van de commissie van beheer over den grindweg Ter NeuzenHoek, alle over het dienstjaar 1900 heeft de eer te rapportcercn dat zij gemelde stukken met bijlagen heeft nagezicn en in orde bevonden, waarom zij tot goedkeuring adviseert. Alleen is haar wat de gemeenterekening betreft opgevallen de hooge uitgaaf voor advertentiekosten in zake de kermis en stelt zij de vraag of deze voor het vervolg niet zou kunnen worden verminderd, door b.v. in eenige bladen als de Gazette van Gent, de Idmburgsche Koerier enz. niet meer te adverteeren. De commissie voornoemd, JOZ. DE FEIJTER. J. C. HARTE. G. WIELAND. De Voorzitter deelt mede dat door Burg en Weth. in ver schillende vreemde bladen werd geadverteerd, om de bekend- making under de oogen van een zoo groot mogelyk aantal kermisreizigers te brengen en daardoor meer inschrij vingen voor sta nplaatsen te krijgen. De heer Wieland: Ja, maar men moet in het oog houden dat het wild de jagers niet moet gaan opzoeken. De kermis reizigers die belang hebben bij onze kermis zullen zich omtrent den tijd en andere zaken die zij moeten weten, wel op de hoogte stellen. De heer De Feijter: We vonden f 58 aan advertentie kosten daarvoor nog al hoog en meenden dat daarop misschien wel J 30 kon bezuinigd wordon. Die vreemde kraDten zijn nogal duur en het liep zoo hoog daar tweemaal geadverteerd werd. De Voorzitter We moesten tweemaal adverteeren omdat er de eerste maal nog geen aanbiedingen kwamen. De heer De Feijter Maar toen is er toch weer in dczelfde bladen gea Iverteerd. In elk geval betreft het hier een vraag of bezuiniging niet mogelijk is. De heer Van den Hoek betoogt, dat de kosten van het adverteeren door he resultaat dat er mce bereikt werd ruim- schoo's gedekt zijn, daar er ilir.ke inschry vingen inkwamen en het staangeid eeu flinke som op'.racht. Hij kan evenwel meedeolen dat er dit jaar minder geadverteerd is. De heer Visser is van meening dat het Dag. Best, heeft gemeend door groote publieiteit eon hoogere opbrengst ann staan geld te zullen verkrijgen. Dit resultaat werd bereikt, dus werdeu de kosten goed gemaakt. De heer De FeijterWij hebben meer bedoeld een wenk te geven. De VoorzitterWaarmee we rekening zullen houden, of- schoon ik misschien hier wel wat voorbarig spreek wat ons, wethouders, betreft daar we met September aftreden en we geen beloften kunnen doen voor hetgeen mogelijk nieuw optredende wethouders zullen uitrichten. Do heer Wieland Och, 't is zoo geen erge zaak, maar 'tis zoo verdrietig als je een heelen dag zit en je kunt dan eens niets vinden. Hierna'wordt met alg. stemmen, overeenkomslig het advies der commissie, de gemeente-rekening over het dienstjaar 1900 goedgekeurd op een bedrag van f 69,319,56$ in ontvangsten en 66,558,16$ in uitgaven, alzoo met een goed slot van 2761,40. !l. Vaststelling rekening Burgerlijk Armbestuur dienstjaar 1900. De heer Moes. voorzitter van dit college, verlaat de ver gadering en geeft het presidium over aan den heer Van den Hoek. Op voorstel van den Voorzitter wordt de rekening van het Burgerlijk Armbestuur over het dienstjaar 1900 overeenkomslig het advies der commissie van onderzoek met alg. stemmen goekgekeurd op een bedrag van 4712,90 in ontvangsten en f 4712,68 in uitgaven, alzoo met een goed slot van 0,22. De heer Wieland merkt op dat het gewone batig slot dus verdwenen is. Hoe zullen ze zegt hij 't nu dit jaar maken A VaststelUng rekening Commissie van beheer over den grindweg Ter NeuzenHoek, dienstjaar 1900. Op voorstel van den Voorzitter wordt deze rekening over- eenkomstig het advies der commissie van onderzoek met algemeene stemmen goedgekeurd op een bedrag van f 1185 i.n ontvangsten en 1293.25 in uitgaven, alzoo met een nadeelig slot van 108.25. De heer Moes komt ter vergadering en herneemt het voorzitterschap. Vaststelling rekening Kamer van Koophandel en Fabrieken dienstjaar 1900. De Voorzitter herinnert dat aan de Kamer bij vroeger raadsbesluit reeds een bedrag van 33,77$ tot dekking van haar nadeelig saldo werd toegekend, en stelt voor, overeen- komstig het advies der commissie van onderzoek, de reke ning goed te keuren op een bedrag van 158,77$ in ont vangsten en uitgaven, welk voorstel met algemeene stemmen wordt aangenomen. Ann deze beslissing nam de heer Van de Velde, lid der Kamer, geen deel. O. Onderzoek geloofsbrieven enz. gekozen raadsleden. De Voorzitter stelt deze stukken in handen eener com missie om daarover advies uit te brengen. en benoemt daartoe de heeren Van der Hooft, De Koeijer en Dees. Gedurende het onderzoek der stukken wordt de vergade ring geschorst. Na afloop van het onderzoek de vergadering weder voort- gang hebbend. rapporteert de commissie bij monde van den heer Van der Hooft dat de stukken in orde bevonden zijn en zij mitsdien adviseert tot toelating der gekozen leden, de heeren Moes, Van deu Hoek, Van IJsselsteijn en Van de Velde. Dit advies in stemming gebracht (aan welke stemming de daarbij betrokkenen geen deel namen) wordt met algemeene stemmen aangenomen. De heer De Feijter wenscht de heeren geluk met hunne herbenoeming, bij welke felicitatie de andere leden zich aansluiten. De Voorzitter deelt mede dat de aanbieding der gemeente- begrooting voor het volgend jaar, wat volgens art. 203 der gemeentewet voor 1 Sept. moet geschieden, nog niet kan plaats hebben verschillende omslandigheden vertraagden het gereedkomen daarvan zoodat de aanbieding eerst in de eerste vergadering in September a s. zal kunnen plaats hebben. AIsbu wordt de openbare vergadering geschorst en gaat deze over in eene met gesloten deuren. De zitting weder openbaar gowordon »ijndo komt in be handeling een voorstel van den heer Van de Velde tot het uitstellen eener beslissing over het adres van W. Reinhoud, dat met algemeene stemmen werd aangenomen. Hierna sluit de Voorzitter de vergadering. Trekking van Dinsdag 20 Augustus 1901. 3e klasse 2e lijst. Prijzen van f 100 en daarboven. No. 1952 25,000. No. 11678 f 2000. No. 16463 f 1500. No. 11265 16508 f 1000. No. 6289 f 400. No. 156 f 200. No. 4953 6665 13430 18643 19297 100. Prijzen van f 45. 74 2666 5530 7715 9831 12065 14184 16704 18939 87 2773 5580 7720 9955 12096 14192 16743 18945 180 2887 5593 7783 9958 12160 14270 16748 19011 186 2955 5642 7821 10015 12177 14278 16812 19016 231 2991 5665 7886 10029 12238 14394 16846 19196 235 3001 5718 7889 10184 12359 14477 16889 19199 250 3006 5728 7978 10270 12371 14672 16945 19211 287 3014 5845 8078 10328 12402 14680 17015 19215 376 3130 5867 8085 10407 12418 14711 17029 19336 462 3156 5873 8132 10497 12445 14724 17049 19349 535 3209 6014 8212 105'8 12498 14767 17188 19358 595 3230 6016 8278 10509 12527 14780 17367 19371 635 3338 6023 8344 10512 12542 14791 17397 19384 663 3357 6035 8358 10555 12543 14903 17466 19395 703 3367 6040 8369 10628 12632 14994 17498 19412 734 3370 6142 8383 10673 12644 15027 17509 19434 785 3377 6197 8407 10676 12645 15039 17511 19457 828 3395 6203 8430 10703 12688 15156 17538 19603 834 3492 6306 8492 10803 12707 15163 17578 19718 837 3507 6339 8505 10804 12732 15194 17582 19824 879 3544 6375 8544 10809 12766 15233 17634 19851 1117 3551 6396 8549 10813 128(2 15288 17653 19877 1146 3585 6420 8561 10873 12858 15292 17654 19884 1168 3641 6444 8563 10907 12884 15346 17726 19910 1290 3642 6503 8674 10956 12916 15508 17732 19933 1291 3776 6509 8587 11021 12918 15583 17777 19980 1300 3829 6526 8698 11022 12965 15631 17797 20023 1301 4000 6574 8774 11053 12969 15634 17806 20049 1405 4070 6611 8807 11079 13042 15641 17837 20061 1418 4091 6624 8823 11096 13110 15715 17879 20070 1505 4101 6626 8935 11111 13149 15741 17905 20144 1527 4110 6680 8938 11251 13190 15796 17902 20184 1531 4125 6692 8956 11306 13260 15885 17924 20261 1537 4227 6726 9025 11322 13312 15890 17937 20288 1615 4243 6750 9013 11387 13321 15906 17979 20346 1672 4258 6789 9042 11400 13365 15922 18003 20362 1823 4267 6836 9100 11506 13366 16001 18011 20389 1918 4315 6849 9106 11527 13389 16043 18124 20394 1975 4348 6907 9113 11569 13540 16058 18137 20435 2044 4530 6918 9170 11583 13559 16174 18406 20496 2075 4S45 6956 9176 11676 13597 16259 18465 20564 2087 4975 7123 9288 11698 13601 16340 18566 20585 2139 5053 7189 9377 11705 13652 16444 18618 20610 2142 5055 7196 9431 11736 13770 16449 18645 20645 2161 5163 7315 9434 11738 13795 16531 18661 20676 2164 5164 7359 9591 11741 13798 16575 18678 20683 2197 5229 7363 9610 11793 13837 16585 18722 20708 2244 5246 7382 9633 11797 13883 16620 18733 20709 2248 5294 7463 9644 11828 13909 16622 18830 20746 2257 5331 7843 9679 11867 13975 16630 18838 20S99 2332 5361 7550 9689 11883 13981 16631 18867 20936 2533 5392 7649 9740 11954 14054 16648 18868 20961 2618 5393 7699 9755 12031 14061 16678 18876 2621 5400 7702 9770 12035 14150 16684 18928 2665 5418 7708 9801 Trekking van Woensdag 21 Augustus 1901. 8e klasse. 8e lijst. Prijzen van f 100 en daarboven. No. 11015 5000. No. 7596 1500. No. 4889 1000. No. 15319 19941 f 400. No. 2278 15166 200. No. 4795 17869 100. Prijzen van f 45. 2 2591 4846 7349 9563 11744 14092 16404 18595 13 2645 4928 7396 9598 11800 14174 16415 18588 148 2646 4998 7572 9634 11876 14188 16589 18700 303 2768 5005 7577 9652 11915 14198 16601 18703 328 2802 5111 7580 9699 11959 14200 16668 18781 346 2889 5124 7631 9759 11973 14223 16717 18812 359 2895 5151 7667 9850 12007 14266 16747 13943 381 2897 5156 7668 9957 12088 14315 16755 18977 405 2929 5178 7678 10142 12115 14336 16791 19017 407 2961 5230 7685 10178 12155 14359 16796 19087 409 2974 5270 7727 10210 12270 14543 16823 19097 430 2988 5305 7729 10220 12280 14579 16848 19122 486 2999 5334 7762 10361 12319 14652 16896 19170 490 3108 5357 7790 10389 12328 14686 16989 19343 504 3121 5415 7830 10410 12347 14699 16991 19501 582 3213 5436 7849 10412 12387 14730 17021 19537 584 3239 5573 7891 10421 12432 14747 17056 19565 745 3373 5595 7976 10424 12440 14806 17116 19600 771 3375 5646 7997 10444 12473 14811 17175 19710 775 .3474 5668 8073 10459 12622 14836 17179 19756 791 3477 5715 8116 10467 12623 14896 17185 19789 799 3512 5732 8138 10526 12625 14950 17253 19827 857 3537 5740 8145 10528 12675 15005 17258 19874 820 3545 5782 8148 10599 12725 15016 17262 19903 1022 3553 5805 8222 10634 12752 15052 17318 19914 1066 3581 5834 8252 10642 12859 15054 17415 19919 1124 3643 5880 8339 10722 12889 15093 17487 19984 1125 3685 5982 8341 10752 12982 15115 17499 20020 1209 3834 5988 8362 10757 12983 15121 17612 20025 1316 3879 6029 8364 10833 13101 15232 17640 20063 1318 3955 6046 8377 10838 13117 15252 17662 20066 1436 4080 6151 8386 10388 13158 15262 17672 20072 1522 4129 6177 8391 10905 13265 15334 17676 20114 1535 4150 6298 8406 10966 13266 15376 17691 20168 1563 4167 6361 8415 11003 13314 15443 17699 20173 1586 4174 6412 8448 11O05 13332 15465 17720 20188 1587 4193 6603 8518 11048 13508 15504 17725 20211 1594 4194 6695 8520 11049 13566 15662 17806 20256 1601 4221 6705 8527 11072 13632 15663 17830 20263 1629 4332 6716 8600 11136 13648 15679 17842 20339 1829 4352 6717 8607 11173 13675 15724 17971 20386 1839 4369 6748 8613 11184 13701 15735 18021 20414 1918 4426 6754 8644 11226 13711 15767 18025 10485 2012 4435 6790 8694 11317 13750 15820 18132 20655 2083 4510 6792 8763 11433 13825 15847 18148 20700 2121 4519 6810 8769 11474 13826 15849 18242 20704 2147 4522 6946 8909 11513 13880 15852 18259 20722 2203 4573 6960 8911 11516 13890 15918 18331 20794 2205 4581 6961 9041 11523 13944 15987 18352 20854 2238 4584 7121 9078 11573 13976 16012 18388 20879 2258 4667 7150 9252 11619 13980 16038 18395 20892 2283 4695 7165 9308 11679 14016 16136 18436 20895 2321 4696 7188 9373 11696 14017 16236 18560 20993 2362 4790 7225 9480 11704 14049 16288 18809 20998 2553 4817 7275 9503 11711 Trekking van Donderdag 22 Augustas 1901, 3e klasse. 4e lijst. Prijzen van f 100 en daarboven No. 10625 200. No. 7658 10359 15612 100. Pryzen van f 45. 465 2812 5123 7643 9568 11253 13744 15170 17493 875 2899 5133 7897 9914 11398 13755 15355 17638 1013 3131 6164 8082 -9930 11713 13S33 15545 18479 1232 3737 6322 8247 9945 11889 14138 16023 18799 1339 3741 6431 8389 10025 11898 14227 16283 19099 1807 3866 6576 8458 10119 12455 14445 16385 19604 2276 4438 6767 8534 10244 12984 14535 16494 19908 2328 4539 6966 8758 10538 13056 14649 16866 20523 2350 4780 7227 9274 10665 13087 14882 17003 20571 2470 4910 7374 9477 10759 13187 14958 17482 20793 2475 5092 7427 9495 11017 13708 VLAG. NAAM. MJ. Van en naar Lading. Vunr Ter Neuzen s 21 22 21 22 Eng. s.s. Ann Webster 2241 Londen Van Ter Neuzeni Eng. s.s. Hailing 12199 iLonden Voor Kent i Eng. s.s. Astrologer 2580 Leith idem Sea Gull 2762 Londen Deens. s.s. Dan 4405 Riga Duits.s.s. Horzog Johan Albrecht 385] Windau Eng. s.s. Airedale 2979 Hull idem Faraday 2525 New-Castle Zweed. s.s. Geval ia 1438 Gefle Eng. s.s. Longwood 1730 Methil Deens. s. s. Else 4712 Riga Noor. s.s. Harriet 3929 idem Eng. s.s. Truro 3366 Hull idem Don 2658 Goole Van Kent i Eng. barge Kindly Licht 327 lAberdovy Eng. s. s. I via 5575 N. Shields Duits. s.s. Helena Horn 5168 Methil Ned. s.s. Talisman 2025 Leith Eng. s. s. Derwent 2349 Goole idem Sea Serpent 2553 Londen idem Hero 2194 Hull Duits. s.s. Agnes 2515 New-Castle Eng. s.s. Tadorna 3730 Antwerpon Zweed. s.s Nissan 1382 Memel Van Selzaete i Eng. sch. Coal tar 621 Emmerik stukg. stukg. stukg. idem hout idem kolen stukg. hout kolen bout idem stukg. idem phosph. ledig idem stukg. idem idem idem ledig stukg. phosph. 'ballast

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1901 | | pagina 6