Hoogwatergetij te Ter Neuzen. 1 met de brandende lamp en verbrijzelde de ruiten der herberg. Aan dit kabaal maakte de burge meester een eind door de bezoekers door een pontonnierspatrouille uiteen te laten drijven. Bij den herbergier Vogelenzang ging de ont- ruiming zonder geweld. Maar de ongeregeldheden werden toen op straat voortgezetde gewapende macht werd met steenen en dakpannen geworpen, en er hadden dnchtige schermutselingen plaats. Om 12 uur werd de burgemeester door een of meer steenen geraakt, en luitenant Stephenson werd met een flesch zoo hevig op het hoofd ge stagen, dat hij bewusteloos ineenzeeg. Nadat de luitenant bewusteloos in het gemeentehuis was binnengedragen, werd er plotseling bevel tot vuren gegeven volgens de verhalen van de dorpelingen, zonder voorafgaande sommatie, door den burge meester, volgens andere lezing door den luitenant. De ijzerwerker P. Vogel, 26 jaar, die niets met het voorgevallene te makeu had en op een 50 meters afstands voor zijn woning stond, kreeg een schot in het schouderblad, rakelings langs de longen. Zijn toesland is naar omstandigheden goed. Na dit optreden werden de gemoederen zoo mogelijk nog meer verhit. Tot 2 uur duurden de ongeregeldheden voort. Bij een aanlal inge- zetenen werden de ruiten vernield, o. a. bij den geineente secretaris en in het gemeentehuis. Toen Zondag jl. te Ostende een Duitscher uit den trein stapte, werd hij door vier reisge- nooten aangesproken. Kort daarop ontdekte hij, dat men hem zijn portefeuille, inhoudende 80,000 mark, ontfutseld had. Onmiddellijk werd de politie in kennis gesteld met het gebeurde en met het signalement der reisgezellen. Deze hadden hun intrek genomen in een hotel in de Kapelle- straat. De politie doorzochl hun bagage, nam henzelven daarna in verhoor, doch zonder resultaat. Ze bleven hardnekkig ontkennen en niets van het vermiste werd teruggevonden. Gemeenteraad van Ter Neuzen. ITgTz 0 N I) E N S T UK K~E X. Geaclite Redactie Gelieve het onderstaande in uw veelgelezen blad te plaatsen, Langs dezen weg wil ik uwe lezers het een en ander meedeelen. 1°. dat ik op een door den heer Adkiaanse uit Hulst indertijd uitgegeven libel nooit eenig verweer heb gegeven, ligt daaraan dat ik niet van plan ben iets te beantwoorden, waarin mijn persoon en k-irakter wordt aangeraud. Daarom zal ik evenmin in een beautwoording treden van het ingezonden stuk in uw nummer van Dinsdag 23 Juli jl., geteekend A. 0. Ik ben geneigd te vragen hoe men een dergelijk schrijven dan wel zal kwalificeeren Wie inij kent, weet, dat ik in den politieken strijd tegenover wien dan ook er steeds ernstig naar streef met geoorloofde en opene, eerlijke middelen te werk te gaan, hetgeen dan ook in menig politiek debat door tegenstanders is erkend. Zoo ging ik ook te werk ten opzichte van de candidatuur Adkiaanse, waarvan mijuheer A. 0. schrijft dat hij mijn partijgenoot is, hetgeen mij ten hoogste bevreemdt. Uat men evenwel uit een geplaatste advertentie dingen belieft te halen, die er niet in te lezen zijn, en conclusies gaat trekken, die evenmin bedoeld als gezegd zijn, kan ik niet helpen. Dat men zelfs uit den tijd van plaatsing niets anders dan een leelijk gemeen motief afleidt ook daaraan kan ik niets doen. Het zou gaan herinneren aan het spreekwoord van den waard en zijn gast. Ik ga hierop echter niet verder in en merk alleen nog op dat ieder, die in de bladen achter mijn naam leest A. R., recht heeft om te zeggen dat ik als anti-revolutionair bekend sta vooral als hij het tegendeel niet zeker weet. Wat het ingezonden stuk van den ridder met gesloten vizier betreft, merk ik uw lezers op dat 1°. de democratischeanti-revolutionairen, waartoe ik de eer heb te behooren, enkele punten, die ook op het socialistisch gemeenteprogram staan zij het ook op andere grondslagen, reeds lang voorstaan als b. v. pensioneering van werklieden, bepalingen van maximum arbeid en minimum loon en niets anders dan dergelijke dingen stemde ik te Middelburg toe. 2°. dat de Middelburgsche socialisten blijkens hun schrijven mij om principieele verschillen met hun gemeenteprogram voor den gemeenteraad niet konden steunen. Het is goed om ook hier weder aan een spreek- woord te herinneren, dat van een klok en een klepel Aan ieder man, die mij open en rond aanvalt, geef ik gaarne bescheid maar wie reeds begint met zonder de zaak onderzocht te hebben te spreken van lage streek en leugenachtige praktijk, verwachte van mij geen rechtstreeksche beantwoording doch hij wfete dat hij zich zelf door dergelijke uitlatingen het meest schendt. U dankzeggende voor de verleende plaatsruimte Achtend, Uw dw. dn., P. DIELEMAN. Middelburg, Juli 1901. 367^ STAATSLOTERIJ. D A G E N. Voorm. Nam. Zaterdag 27 Juli 10.48 11.20 Zondag 28 g 11.49 Maaudag 29 g 0.15 12.39 Dinsdag 30 g 1.— 1.19 W oensdag 31 g 1.39 1.58 Donderdag 1 Augustus 2.17 2.35 Vrijdag 2 g 2.53 3.12 ZEETUDINGEN. Van 24 tot en met 25 Juli. idem Vau 24 tot en met 25 Juli werden langs de afgeschut j door de Westsl. 4 op-en 3 afgeschut. Yergadering van Donderdag 25 Juli 1901. Voorzitter de heer P. Moes, oudste wethouder. Aanwezig de heeren Van den Iloek, De Feijter, Visser, Van IJaselsteijn, Van der Hooft, De Koeijer, Grenn, Dees, Van de Velde en De Jonge. Afwezig de burgemeester wegens andere ambtsbezigheden, de heer Harte met kennisgeving en de heer Wieland wegens uitstedigheid. Na opening der vergadering worden gelezen de notulen der voorgaande, welke na eene kleine verandering worden goedgekeurd. Do heer Van IJsselsteijn vraagt of het Dag. Best, al ge- sclireven heeft aan den president der rechtbank over het benoemen van een tweeden kantourechter-plaatsvervanger en aan de spoorwegmaatschappij MechelenTer Neuzen over den nieuwen toegangsweg naar het station. De Voorzitter antwoord dat hij tengevolge zijne kort na de vorige vergadering plotseling opgekomen ongesteldheid, geen gelegenheid heeft gehad om over deze zakeu in de ver gadering van Burg, en Weth. te spreken. De heer Van den Hoek kan meedcelen, wat het tweede punt betreft, dat een der heeren van de maatschappij Mechelen—Ter Neuzen hier is geweest, om met het Dag Best, over den nieuwen toegangsweg te spreken. Hem werd gezegd dat de gemeente den weg zou overnemen, wanneer ook de bestrating in orde werd gemaakt. Hij schcen echter bezwaar te hebben om de bestrating thans te laten in orde brengen, waarom hem in overweging werd gegeven een staat van kosten van het werk te maken en de som die dan voor uitvoering van het werk noodig blijkt als waarborg in de gemeentekas te storten. Naar gelang een deel van het werk is uitgevoerd, kan dan die waarborgsom bij gedeelten worden ternggegeven. Vooris werd hem raedegedeeld dat voor het verkrijgen dezer regeling enz. een adres op zegel aan den gemeenteraad noodig is, waarna overweging van het idee werd toegezegd. De heer Van IJsselsteijn dankt voor de mededeelingen, onder opmerking dat die overweging misschien nog lang zal duren. De maatschappij maakt er geen haastmee, de kwestie duurt wel al 10 jaar. Alsnu stelt de Voorzitter aan de orde: 1. Ingekomen stukken. j». Overgelegd wordt het proces-verbaal van de op 24 Juli 1901 door Burg, en Weth. gehouden kasopname bij den gemeente-ontvanger. Er was in kas f 1235,52J. Aangenomen voor kennisgeving. t». Een kennisgeving van J. Oostdijk, dat hij de be- noeming tot lid der commissie tot wering van schoolverzuim in de gemeente Ter Neuzen (Sluiskil,) aanneemt. Aangenomen voor kennisgeving. c. Een Bchrijven van mevr. A. van PienbroekCoopmans, dat zij de benoeming tot lid der commissie van toezicht op het lager onderwijs alhier aanneemt. Aangenomen voor kennisgeving. <1. Een schrijven van Ged. Staten van Zeeland, dd. 6 Juli 1901, waarbij wordt toegezonden een afwijzende beschikking van dat college op een reclame tegen zijn aanslag op het suppletoir kohier van den hoofdelijken omslag voor het jaar 1900 van D. F. Elve. Aangenomen voor kennisgeving. e. Een schrijven als voren, waarbij afwijzend is beschikt op eene reclame van Jan Bakker. Aangenomen voor kennisgeving. f. Een schrijven van Mr. W. F. E. Spiering waarbij deze bericht wegens vertrek ust de gemeente, zijn ontslag te nemen als lid der plaatselijke commissie van toezicht op het lager onderwijs te Ter Neuzen. Aangenomen voor kennisgeving. g. Eon schrijven van de commissie van toezicht op het lager onderwijs, waarbij voor de vacature, in die commissie ontstaan door het vertrek van het lid Mr. Spiering, ter be noeming worden aanbevolen J. van der Veen, inspecteur der directe belastingen, en A. Jonkers, commies der posterijen Tot stemming wordt overgegaan waarvan de uitslag is daj J. van der Veen met algemeene stemmen wordt benoemd Een adres van W. Beinhoud, metselaar alhier, dat hem bij onderzoek is gebleken, dat de gang naast zijn woonhuis, staande in de Lange Kerkstraat, op het perceel kadastraal C no. 1586 aan zijn huis behoort; dat hij telken jare de erfpachtsrechtcn van dezen grond betaalt, en toch op den gang geen aanspraak heeft, welke hem kadastraal en volgens reclit toekomt. Bedenen waarom hij den Itaad verzoekt hem toe te staan om 1 Meter breedte van den tegenwoordigen gang te mogen innemen, teneinde daarvan gebruik te kunnen maken. De Voorzitter deelt mede, dat dit adres pas is ingekomen en geeft in overweging dat eerst te stellen in handen van Burg, en Weth. Aldus wordt besloten. i. Een schrijven van Ged. Staten van Zeeland, d d. 13 Juli 1901, waarbij vergezeld van eenige opmerkingen wordt teruggezonden de ingezonden vorordening tot heffing en invor- dering van den hoofdelijken omslag. Omtrent de heflingsverordening zeggen Ged. Staten In art, 7, eersto lid, van het heffingsbesluit, zal in plaats van »kolom 3" moclen worden gelezen »kolom 6." In het laatsle lid van art. 7 is bepaald, dat het totaal van het primitief kohier het in dc begrooting geraamde bedrag met ten hoogste 10 procent zal mogen oversclrrijden voor mogelijke oninbare posten. Dit percentage wordt voor dit doel te hoog geachteen cijfer van 5 pet. wordt voldoende geoordeeld. olgens art. 9 is aan het oordeel van Burg, en Weth. overgelaten of er al dan niet beschrijvingsbiljetten zullen worden uitgereikt. Deze vraag behoort echter door den Raad bij de verordening zolf te worden beslist. Het artikel be- lioel't derhalre wijziging op dit punt. Het is wenscheiijk, het tarief afzonderlijk te waarmerken, opdat daaruit blijke dat het door den Raad is vastgesteld. In Ret voorlaatste lid van art. 3 der verordening op de invordering is niet bepaald, wanneer de daar bedoelde be- lasting moet voldaan worden. In het laatste lid van dit artikel behooren geene maanden met name genoemd te worden, met het oog op suppletoirc aanslagen volgens art. 245, sub 2°, 3° en 4° der Gemeentcwet. Het adries omtrent den aftrek voor noodzakelijke levens- ondorhoud dient gespecificeerd te zijn, opdat blijke, hoe men tot het bedrag van f 400 komt. t De Voorzitter merkt op, dat. wat de eerste aanmerking betreft, Ged. Staten abuis hebben, het tarief bevat maar 4 kolommen, dus kan onmogelijk sprake zijn van kolom 6 en kan »kolom 3" worden behouden. Voor het overige geeit hij namens het Dag. Best, in over weging, aan het verlangen van Ged. Staten te voldoen, om n.l. in art. 7 te bepalen dat het totaal van het primitief kohier de op de begrooting uitgetrokken som met 5 pCt. mag over- schrijden Burg, en Weth achten dit ook voldoende. Dit voorstel wordt z. h. s. aangenomen, evenals de wijziging in art. 9 dat door Burg, en Weth. een besehrijvingsbiljet wordt toegezonden, on zal ook voldaan worden aan het verzoek van Ged. Staten om het tarief to waarmerken. Verder wordt besloten in art. 3 der verordening op de invordering te bepalen dat wanneer een belastingsch'uldige zijn hoofdverblijf naar elders overbrengt, de verschuldigde belasting dadeUjk in eens invorderbaar is, terwijl als tijdstippen waarop invorderbaar zijn de aanslagen van de in art. 245 der gemeentcwet, sub 2°, So en 4°, bedoelde personen wordt bepaald, in plaats van de maanden Juni, September en December, de eerste, tweede, derde en daarna volgende maand. De specifieke opgaaf voor noodzakelijk onderhoud, wordt door Burg, en YVeth. voorgesteld als volgtf 1,50 per week voor huishuur en f 0,85 per dag voor levensonderhoud. Het college meent dat deze berekening voor Ter Neuzen allerminst te hoog kan worden genoemd. Verschillende leden verklaren het daarmee eens to zijn. De heer Van IJsselsteijn zou, nu de verordening toch nog niet is goedgekeurd, ook eene andere bepaling wenschen veranderd te zien en wel die waarbij het maximum der heffing is bepaald op 24000. Thans is het f 20000, en is de sprong dus nogal grootvan particuliere zijde werd hem daarop gewezen en hij vond de aangevoerde motieven zeer ad rem. Men hoeft wel niet het maximumbedrag te heffen, maar als daarvoor gelegenheid is, is de verleiding om dat te doen zeer groot. Buitendien zou men gevaar loopen dat, wanneer de inkomsten niet voldoende blijken te zijn voor de behoeften en men genoodzaakt was bij het Rijk aan t« kloppen om eene buitengewone subsidie voor onderwijskosten, Ged. Staten allereerst zouden verlangen dat de hoofdelijke omslag werd opgevoerd tot het toegestane maximum, volgens de tegenwoordige verordening nog verhoogd met 5 pet. en het bedrag van f 24000 zullen de leden met hem, in de tegenwoordige omstandigheden van Ter Neuzen, voorzeker wel te hoog achten. De Voorzitter en verschillende leden beam en geheel het door den heer Van IJsselsteijn aangevoerde, terwijl de heer Van den Hoek voorstelt het maximum te bepalen op 22000, dan krijgt men een meer geleidelijke overgang, terwijl het dan met de verhooging van 5 pet. nog ruirn 23000 worden kan. De heer Van IJsselsteijn kan zich met het vaststellen van die som vereenigen, hij acht het bepaald in het belang der gemeente, dat het zoo veranderd wordt. Met algemeene stemmen wordt alsnu besloten het maximum, dat mag geheven worden, vast te stellen op 22000. j. De Voorzitter biedt aan de gemeenterekening over 1900, op een bedrag van 69,319,561 in ontvangsten f 66,558,16J in uitgaven, en alzoo met een goed slot van 2,761,40. Deze rekening zal, met de reeds ingekomen rekeningen van andere college's, worden gesteld in handen eener commissie tot het uitbrengen van advies. Voor het vormen dier commissie zijn dit jaar aan de beurt de heeren De Feijter, Harte en Wieland. I,Een schrijven van de Commissie van Fabricage, waarbij ter voldoening aan art. 16 2 der verordening op het bouwen en op de verplichtingen van eigenaars van naburige erven wordt bericht, dat de bestrating en rioleering van de Donze- Visserstraat door de commissie zijn nagegaan en in erde bevonden, met uitzondering van de houten deksels op twee zinkputten. De Voorzitter stelt namens het Dag. Best, voor deze straat voor rekening der gemeente over te nemen, onder voorwaarde dat eerst de deksels der zinkputten moeten gemaakt zijn. De heer Visser zegt dat aan die voorwaarde zal voldaan worden. De heer Van den Hoek merkt op dat het thans een goede gelegenheid is om ook tegelijkertijd nog een eindje straat van den heer Grenu over te nemen. Dat is in orde en de heer Grenu zal er wel geen bezwaar in hebben De heer GrenuV7olstrekt niet. De heer Van den Hoeken dan kan het van beide straten op een acte geschieden. 1. De Voorzitter deelt mede dat aan J. van de Ree M. J. Harte, J. Hamelink, A. J. Tazelaar, J. A. Klaassen, P. M. C. van Sprang, G. van Nunen, P. J. Renskers J Meertens, J. de Zeeuw. A. Leijs en wed. H. Wolfert, voor een half jaar afschrijving op hun aanslag in de hondenbe- lasting is verleend, omdat zij met 1 Juli hun hond niet meer bezaten. Aangenomen voor kennisgeving. ■u. De Voorzitter vraagt machtiging voor het Dag. Best, om over te gaan tot de aanbesteding van 12 schoolbanken ten behoeve van school B. De daarvoor gemaakte begrooting beloopt f 156,37^. De heer Van IJsselsteijn vraagt of die banken gemaakt moeten wordenhij dacht dat die door fabrieken zou worden geleverd. De heer Van den Hoek zegt dat ze ook hier kunnen gemaakt worden, het daarvoor benoodigde ijzerwerk is in den handelhet verdient zfilfs aanbeveling dat ze gemaakt worden met het oog op de afmetingen, die grootcr genomen zijn dan van de grootste aanwezige banken, met het oog op den leeftijd der daar schoolgaande kinderen. De gevraagde machtiging wordt z. h. s. verleend. 3. Omvraag. De heer Van IJsselsteijn wenscht even te wijzen op het door den heer Van der Moer in de Ter Neuzensche Courant geplaatste stuk, naar aanleiding van het in den Raad ge nomen besluit, dat voor het verhuren van de scheepstimmerwerl met een onderhandsch genoegen zou worden genomen. Deze aanval, de beschuldiging n. 1. dat de Raad de belangen der gemeente niet naar behooren heeft behartigd zal voorzeker de raadsleden ten zeerste hebben getroffen, hem althans kostte het een paar slapelooze naohten Ter verontschuldiging wil spreker er evenwel op wijzen dat de Raad niefs anders heeft gedaan dan de les door den heer Van der Moer gegeven, gevolgd. Toen n. 1. in de zitting van Donderdag 27 Juli 1899 ter sprake kwam het sluilen van het contract betreffende de electrisehe verlichting heeft de heer Van der Moer zelf gezegd, dat met een onderhandsche akte kon worden volstaan, omdat het eigenlijk eene gunst van de gemeente was, dat zij aan de maatschappij concessie verleendd. Dat de gemeente dc werf verhuurde is betrekkelijk ook een gunst, we hebben dus niets nnders gedaan dan het voetspoor van den heer Van der Moer gevolgd. Verschillende leden, en ookde Voorzitter, zijn van meening dat men zich aan zulke schrijvcrij niet kan storen, ieder be- hartigt de belangen der gemeente op de wijze die hem het meest raadzaam voorkomt, terwijl de Voorzitter er nog aan toevoegt dat zulke aanvallen bij hem »de koude kleereu niet" raken." De heer Van IJsselsteijn stemt toe dat men aan zoo'n schrijven niet meer waarde moet toekennen dan er in zit, doch hij wilde hot hier even aanstippen, om daardoor de illusie te ontnemen, dat hij in de courant op zulke aan vallen zou gaan antwoorden. I». De heer De Feijter vraagt hoe het staat met het ophalen der vuilnis te Sluiskil. 'tis reeds geruimen tijd geleden dat voorziening daaromtrent werd toegezegd, maar er werd bij hem geklaagd dat er nog geen verbetering is gekomen. De Voorzitter en ook de heer Van den Hoek waren van meening dat die zaak reeds lang in orde was. Van klachten is hun niets bekend. De Voorzitter zegt evenwel een onder zoek toe. De heer Grenu merkt op dat ook nog geen voorziening is getroffen wat betreft het overdekken der vuilniskar. De Voorzitter deelt mede dat hij van meening was dat dit ook reeds in orde was gebracht, na eene bespreking die hij met den aannemer van het ophalen had gehouden. De heer Grenu nntwoordt dat de toestand nog geheel dezelfde isde vuilniskar rijdt open rond, en de inwoners krijgen het stof door de openstaande ramen binnenshuis. De Voorzitter zegt toe, daar nogmaals over te zullen spreken. De openbare vergadering wordt hierna geschorst en gaat over in eene met gesloten deuren. Na het weder openbaar worden der zitting komt aan de orde een schrijven van mej. E. J. Karmerood, waarbij zij zoo vrij is om met 15 Augustus eerstkomende ontslag uit hare betrekking als gemeente-vroedvrouw te Sluiskil te vrngen. De reden dat zij haar ontslag vraagt is, dat zij te Nijmegen is benoemd en die benoeming heeft, aangenomen, omdat aldaar hot salaris veel hooger is dan te Sluiskil. De Voorzitter deelt mede dat, om mej. Karmerood voor Sluiskil te behouden, door het Dag. Best, aan haar f 100 verhooging van salaris is aangeboden, dat zou dan f 300 goworden zijn, doch dat was haar nog niet genoeg. Met het oog daarop stelt het Dag. Best, voor haar eervol ontslag te verleenen met ingang van 15 Augustus en eene oproeping van sollicitanten te doen op eene jaarwedde van f 250. De heer Dees zegt dat, nu blijkt dat het Dag. Best, reeds f 100 verhooging heeft geboden en mej. Kamerood daarvoor niet blijven wil, hij er voor is ora haar ontslag in te willigen, want verder dan f 300 zou hij ook niet willen gaan. Hij wil evenwel verklaren van meening te zijn dat, met het oog op de particuliere verdiensten, de verloskundige te Sluiskil hooger gesalarieerd behoort te zijn, dan die in de kom der gemeente. Met algemeene stemmen wordt aangenomen het voorstel van het Dag. Best, om mej. Karmerood met ingang van 15 Aug. a. s. eervol te ontslaan en eveneens het voorstel om sollicitanten op te roepen op eene jaarwedde van f 250. Hierna slnit de Voorzitter de vergadering. le klasse 3e lijst. Trekking van YVoenscbg 24 Juli 1901. Prijzen vau f 100 en daarboven. No. 3239 20,000. No. 4809 12057 14084 400. No. 2064 200. No. 726 2535 4825 9204 10079 11775 20640 100. Prijzen van f 20. 9 34 73 108 131 159 182 202 206 250 262 350 482 484 513 520 530 585 619 649 694 783 830 945 946 1016 1042 1059 1098 1215 1265 1396 1514 1515 1555 1749 1878 1907 1978 1988 2098 2099 219S 2222 2231 2255 2467 2486 2518 2545 2546 2584 2606 2659 2693 2708 2/41 2848 2849 2857 2914 2956 3220 3228 3229 3290 3.372 3385 3398 3411 3433 3443 3524 3529 3557 3573 3661 8662 3689 3705 3787 8813 3832 3849 3933 3954 3978 4012 4037 4043 4085 4113 4114 4248 4270 4276 4285 4307 4362 4376 4401 4406 4521 4528 4609 4664 4734 4849 4925 4936 4947 4984 5047 5095 5232 5237 5258 5336 5349 5406 5543 5561 5662 5669 5757 5758 5839 5840 5889 5881 5925 5949 607O 6140 6157 6161 6207 6261 6437 649S 6581 6615 6628 6689 6719 6734 6735 6773 6780 6983 7136 7174 7183 7215 7244 7259 7270 7284 7312 7319 7336 7355 7369 7444 7453 7458 7473 7515 7531 7539 7578 7581 7656 7700 7756 7760 7781 7,98 7837 7899 8087 8123 8179 8217 8238 8264 8293 8317 8335 8408 8446 8464 8559 8578 8581 8606 8615 8656 8700 8766 8792 9001 9071 9125 9144 9160 9173 9212 9224 9242 9257 9277 9365 9479 9515 9639 9655 9719 9828 9393 9920 9950 9984 9989 10042 10086 10228 10239 10279 102S6 10336 10346 10369 10432 10438 10494 10510 10556 10558 10605 10659 10806 10341 10912 10918 10937 10951 10959 11042 11086 11108 11158 11243 11208 11287 11308 11469 11505 11547 11574 11580 11598 11651 1:6.55 11681 11726 11750 11768 11773 11782 11833 11908 11910 14030 11971 14170 11974 14171 11995 14181 12021 14304 12076 14314 12089 14355 12113 14367 12180 14385 12210 14433 12231 14449 12250 14439 12254 14525 12275 14614 12276 14617 12302 14695 li398 14768 12462 14865 12501 14942 12505 14957 12532 15011 12655 15020 12397 15080 1270S 15092 12722 15105 12785 15108 12856 15175 12865 15228 12914 15354 12957 15407 12981 15426 13027 15433 13059 15493 13103 15573 13120 15594 13175 15621 13189 15651 13201 15786 13208 15781 1.3259 15852 13282 15860 133.35 15907 13451 15977 13469 15992 13538 15997 13561 16020 13674 16034 13700 16066 13726 16104 13745 16150 13759 16152 13764 16172 13769 16210 13862 16216 16250 16257 16294 16329 16368 16402 16476 16439 16501 16503 16510 16558 16671 16685 16811 16827 16831 16849 16908 169.35 16953 16965 17014 17106 172.30 17239 17276 17277 17395 17439 17512 17528 17756 17771 17808 17908 17922 17932 17954 18005 18126 18127 18128 18155 18252 18315 18.325 18338 18411 18416 18439 18448 18450 18474 18565 18579 18614 18643 18648 18665 18682 18762 18880 18900 1S926 18948 18965 1898.3 19018 19023 19264 19266 19288 19345 194 53 19476 19508 19521 19527 19551 19552 19/07 19747 19887 19906 19940 19958 19991 20042 20164 20209 20241 20296 20431 20517 20680 20737 20755 20771 20820 20822 20852 20860 20865 2090.3 20969 le klasse 2e lijst14480 m. z. 14486. le klasse. 4e lijst. Trekking van Donderdag 25 Juli 1901. Prijzen van f 20. 631 2975 5729 9049 11565 13886 16333 17856 19052 756 3155 6196 9137 11912 14021 DH21 18164 19108 944 3733 6484 9478 11923 14463 16525 18178 19236 1120 3781 6986 9730 11941 14480 16700 18400 19878 1127 4222 7283 9738 12114 14706 17119 18520 1999.3 1221 4319 7342 10593 12193 1,5137 17137 18575 20048 1358 4783 7485 10819 12237 15259 17187 18625 20060 1949 4818 7814 10825 12310 15321 17220 18750 20368 2035 4866 7832 11129 12966 155P6 17296 18772 20657 2296 5306 8104 11504 13137 15717 13796 18912 20698 2338 5419 8820 11560 13396 15824 17644. 18967 20841 2626 Datum. VLAG. NAAM. M'. Van en naar Lading. i'unr Ter Weuzeu 24 Eng. brik YVilson 459 Dordrecht ledig 25 Eng. s.s. Warkworth 1386 Amsterdam idem idem Abbotsford 2979 Leith stukg. idem Ann Webster 2241 Londen idem Van Ter Weazen 24 Eng. s.s. Hailing 12199 Londen itukg. Voor Caen! I 24 Eng. sch. Ocean Swelle 575 Fowey pijpaarde idem Mary Peers 494 Par idem idem Jasper 394 Pentowan idem idem Sarah Lichtfoot 458 idem idem Zwced. s.s. Gevalia 1433 Gefle bout Eng. s.s. Faraday 2 5 2a New-Castle kolen idem Sea Gull 2762 Londen stukg. 25 Duits. s.s. Prussia 1807 Meinel hout vl. Deens. s s. N. G. Petersen 3628 Nycarleby hout Eng. s.s. Truro 3366 Hull stukg. Noor. s.s. Arthur 3015 Pomaron zinkerts Van Gent i 24 Noor. sch. Harriet 3929 Sunderland ledig Eng. s.s. Qeen Channell 1046 Burghara phosph. idem Astrologer 2580 Leith stukg. idem Derwent 2349 Goolo idem idem Sea Serpent 2553 Londen idem 25 idem Tadorna 3730 Antwerpen idem Duit9 S. 9. Ulerzog Johan Albrecht 3851 New- Castle ledig idem [Mercur 4064 idem WUi3l01Ul£A/H OlUAW sv.1 -e~r

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1901 | | pagina 6