i Gemengde beriehlen. BCJRGERL1JKE STAND. Hoogwatergetij te Ter Neuzen. Handelsberichten. Advertentien. snijden van Yeulens, Stieren, Biggen, enz. Heden verschenen: de Intreepredikatie van Ds. L. BOONE, Telegrafische berichten. 's Gravenhage, 11 Juni. Bij Kon. besluit is benoemd tot ambtenaar van het openbaar ministerie bij de kantongerechten le Haarlem c. a. de heer Mr. A. J. Wolfson, thans bij de kantongerechten te Oostburg, Ter Neuzen en Hulst, standplaats Middelburg. Ter kennis van belanghebbenden wordt ge bracht, dat de beperking der scheepvaart door de groote schutsluis van het kanaal door Zuid- Beveland te Wemeldinge is opgeheven. Uit Roermond wordt het overlijden gemeld van Dr. W. Everts, afgevaardigde ter Tweede Earner van dat district. Willem Everts werd 8 Maart 1827 te Sevenum (Limburg) geboren, waar destijds zijn vader burge- meester was. Na voltooiing zijner studien werd bij te Roermond tot priester gewijd en trad hij in 1851 op als leeraar aan de scholen voor hooger en middelbaar onderwijs te Rolduc. In 1868 werd hij tot directeur dier scholen benoemd en bleef op dien post tot 1893, toen hij den heer Roys de Beerenbrouck als vertegenwoordiger van het kiesdistrict Roermond in de Tweede Kamer opvolgde. Bij de jongste Kamerverkiezingen in 1897, werd zijn mandaat vernieuwd. De heer E. ten Kate, vroeger onderwijzer te Bodegraven, thans in de Transvaal, deelt in De Bazuin o. a. mede, dat een vrouw te Buffeldoorn de vreeselijke tijding ontving, dat al haar 5 zoons op een dag in lien strijd gesneuveld waren. Te Heemstede vierde Vrijdag de heer P. Castien zijn 105en verjaardag. De oude heer is nog volkomen vrij van de gebreken van den ouderdom. Hij is zeer opgewekt, goed gezond, ziet nog best en is geheel vrij van doofheid. Hij is te Haarlem geboren en heeft vroeger hard gewerkt. Men meldt uit Bergen op Zoom Uit een aangeteekenden brief, van hier ver- zonden naar Weurt(Gelderh) eninhoudende 1700, is een bankbiljet van duizend gulden vermist. Aangifte bij de justitie is geschied. Te Emmer-Compascuum is Vrijdagmiddageen man, die tusschen twee vrouwen op een schip stond, door den bliksem dood geslagen. De vrouwen bleven ongedeerd. Te Winschoten is Vrijdagnacht de knecht van den luchtschommelhouder P., oud 54 jaar door zekere G. Kr., een berucht sujet, zonder eenige aanleiding levensgevaarlijk met een scheermes gewond. De snede die hem over borst en buik werd toegebraeht is 8 cM. diep en 40 cM. lang. De gewonde is naar Groningen vervoerd. Nader wordt gemeld In het bierhuis van N., aan het Marktplein aldaar, zaten eenige personen kaart te spelen. Te ongeveer half twaalf gingen de knechts van den luchtschommelhouder naar den woonwagen, die onmiddelijk bij dit cafe stond. De 54jarige B., gedomicileerd te Gent (Belgie), bleef even in de gang tusschen het hnis van N. en diens buurman staan. Pas was zijn kamaraad bij den wagen, of een akelig geroep van moord weerklonk. De nachtwacht, daarjuistsurveilleerendeen demetgezel gingen op het geluid af en vonden daar B. be- V 1 a s. Het seizoen is afgeloopen. K a r w ij z a a d 16,50 a 16,75 per 50 kilo. Amerik. Petroleum in houten vaten per 100 kilo 11,40 a 11,55 en 8 k 8* cent per kan. Javakoffie in balen gewone soorten 34J cent en dito Santos 24^ cent per half kilo. VEEHANDEL in BELGIE. Vee duurossen 70 tot 95, vaarzen 66 tot stieren 61 tot 81 c., kalveren 90 c. tot 1 fr. 10. wusteloos en badende in zijn bloed op den grond Vette varkens integendeel altijd goedkoop aan droeg hem naar den woonwagen, liggen. Men droeg hem waarop in allerijl een dokter werd ontboden en de marechaussees werden gewaarschu wd. Bij onder zoek bleek, dat een vreeselijke wonde, lang 40 cM., van de schouder tot de buik met een scheermes was toegebraeht. Met veel moeite werd de wonde verbonden. De patient is ter verpleging overge- bracht naar het academisch Ziekenhuis te Groniugen Nog denzelfden nacht begaven zich de mare chaussees Beekman en de Vries naar Bovenburen en arresteerden aldaar den vermoedelijken dader. Te ongeveer half twee wefd deze, Geert Kr.. 26 jaar, van beroep landbouwer, bij zijn ouders uit zijn bed gelicht en meegenomen naar de woonwagen ter confrontatie met den verwonde, die hem dade- lijk als dader herkende. De verdachte blijft echter alle schuld ontkennen 70 tot 80 C. ZGETIJDl rs fcfi r*. Van 8 tot en met 10 Juni. a Van 8 tot en met 10 Juni werden langs T - -- de Oostsluizen alhier 22 binnenvaartuigen op- D A G E N. Voorm. Nam. Dinsdag 12 Juni 1.5 1.23 Woensdag 13 H 1.43 2.1 Donderdag 14 2.22 2.41 Vrijdag 15 3.1 3.22 Zaterdag 16 3.43 4.6 Zondag 17 4.27 4.51 Maandag 18 5.14 5.41 Rotterdam, 11 Juni 1900. B i n n e n 1. G r a n e n. De Zeeuwsche beurt- schippers waren heden wederom na de Pinkster- dagen voor het meerendeel gearriveerd. De aanvoer was, het seizoen in aanmerking genomen, voldoende voor dc vraag wat granen, boonen en erwten betreft. Men noteert Tarwe Daar qualiteit 5,80 k 6,75 Canada- tarwe 5,75 a/6,10; Rogge 5,25 k 6,— Gerst 4,a 4,75; Chevaliergerst 4,50 a 5,50 Haver 3,20 a /3,75. Bruine Boonen 7,— it /8,50; Kookerwten 7,a 7,50; Kanariezaad f 6,50 a 7,50, alles per hectoliter. Buitenl. Granen. Tarwe per 2400 kilo op levering November /182; Rogge op levering per 2100 kilo Oct. I34; Mai's per 2000 kilo A merik. 110 a 115 Tarwe 8,— a 8,50 Haver 7,per 100 kilo. Meel. Prima inlandsch f 10,75 a f 11,50; le soort 9,75 a J 10,50 prima Belgisch 11,D, f 12,1" soort 10,k 10,50 prima Fransch 10,k 10,50; 1" soort f 9,a /9,75; extra puik Hong, f 14, 15,le soort f 12,a 13,25; prima Amerik. 10,25 k 10,75; 1" soort 8,— k /8,75; 2" soort f 7,a f 7,50 Duitsche Roggebloem 10,k /ll,Inl. 10,25 a 11,75 per 100 kilo netto. Runderprijzen 58 k 68;" Stieren 50 a 60Kalveren 70 k 90Schapen 50 a 60 Varkens 40 a 44 cent per kilo. Melk- ett Kalfkoeien 125 a 250; Stieren 70 k 120 Vaarzen 70 a 130 Pinken 60 a 85 Graskalveren 30 f 40 Eok- kalveren /15 k /25; nuchtere 7,a 12, Biggen 8,k 16,alles per stuk. Aardappelen. Oude tot verschillende prij- zen Zeeuwsche 2,k 2,25 Poters 0,90 k 1,per mud. Nieuwe aardappelen 16 a 18 cent per kilo en Malta 10 a 12 cent per kilo. Boterprijzen in vaten gemiddeld 42 en stukken van een half kilo 60 a 65 cent. Zeeuwsche eieren 2,75. Buitenl. 2,25 per 100. Woensdag a. s., 13 Juni, hoopt onze geliefde grootmoeder Mej. Wed. J. DEN DECKER, haar 70!tM geboortedag te herdenken. Hare dankbare kleinkinderen, A. S. KOOREMAN. G. VAN FRAEIJENHOVE. H. WISSE. Zaamslag, 10 Juni 1900. De leden van de kolenvereeniging DE VOORZORG te Driewegen worden bekend gemaakt, dat zij hunne BENOODIGDE KOLEN kunnen opgeven van nu tot en met 25 Juni aanstaande dat na dien tijd de boeken gesloten worden en die nog wenschen lid te worden zich kunnen aanmelden bij 't bestuur. Namens het Bestuur, C. E. KAIJSER, Secretaris. Ter Neuzen (Driewegen), den 9 Juni 1900. De ondergeteekende beveelt zich minzaam in ieders gunst aan tot het aan gewone prijzen, en ook bij assurantie. Bestellingen worden ook aangenomen bij B. P. DE BOIJ te Ter Neuzen, J. DRABBE te Hoek, H. GOVAERT te Westdorpe en RAMMELOO- KUSSE te Philippine. EL. VAN LEUVEN, Veulensuijder, Bouchaute, Belgie. Gereformeerd Leeraar te Ter Neuzen. Prijs 20 cent, franco per post 22 cent, bij A. EGGEBEEN, Boekhandelaar, Ter Neuzen. op haar had, en kan wel aannemen, dat bekl. en de verslagene te samen dien avond zijn woning zijn binnengegaan. Vooral uit de pertinente verklaring van Marie de Coninck blijkt ten duidelijke, dat zij orercenkomstig haar plan te samen naar Koewacht zijn gegaan. Uit de verschillende aanwijzingen volgtdat bekl.de verslagene in den becrput heeft laten uitbloeden, vervolgens in verschillende zakken gepakt, deze daarna op een kruiivagen heeft geladen en naar den bewusten put heeft gebracht en daarin heeft ge- worpen. Indien hij de wctenschap had gehad, dat de zak met de romp niet genoeg steenen bevatte, waardoor hij, na het ontbindingsproces, zou bovenkomen, was misschien het plan van den bekl. gelukt, om die overblijfselen te doen verrotten, en zou misschien nooit meer iets ran de ongelukkige vrouw gehoord zijn. De verschillende steenen zijn door deskundigen nauwkeung onderzocht en volgens hun verklaring zijn de steenen uit Misseghers woning gelijksoortig aan die uit de zakken. Ook de mortel aan de steenen heeft bijzondere kenteekenen aan het lichl gebracht. Bij de verschillende afgelegde getuigenverklaringen werd door het O. M. achterecnvolgens stil gestaan en kwam het tot de conclusie, dat bekl. de moordenaar van vrouw Haeck moest zijn. Doch behalve de verschillende verklaringen zijn er nog een aantal feiten, dat hij de dader moet zijn, wijl de verslagene aan zijn zin om weg te loopen niet wilde voldoen, daar zij te zeer aan haar huis en hare kiuderen gehccht was en vooral ook dat hij jaloersch was. Dat hij dit was is ook gebleken doordien hij Haeck uit den weg wilde hebben, door eens zelf op hem te schieten en anderen wilde bewegen hem te dooden, teneinde zoo te ontkomen aan het struikelblok op den weg naar het bezit van Prudentia. Ook was het genoegzaam gebleken, wijl hij haar meennalen bedreigd had, indien ze niet met hem wilde wegtrekken, en dat zij voor deze be- dreigingen bang was, heeft ze aan verschillende getuigen medegedeeld. Wanneer men nu deze verschillende aanwijzingen in aan- mcrking neeint, dan meent do ambtenaar van het O. M. dat bekl. den 13 April 1899 uitvoering heeft gegeven aan het plan, dat bij hem bestond, n. 1. haar van kant te maken. Dat hij haar heeft gedood in zijn woning en dat hij eenigen tijd later het lichaam in stukken heeft gesneden, het in zakken heeft geborgen en de verschillende stukken geworpen heeft in den put, waaruit ze later te voorschijn zijn gehaald. Ik ben thans, zoo zeide Mr. Turk, aan het einde gekomen van mijn requisitoir. Ik heb getracht zooveel mogelijk licht te verkrijgen en ik hoop dat bij de rechlbank de overtuiging ingang zal gevonden hebben, dat Misseghers zijn welverdicnde straf niet zal ontgaan. Geen medelijden voor dezen bekl die zich heeft aangesteld als een wild dicr; geen medelijden kan bestaan voor dezen vcrstokten booswicht; geen medelijden voor dezen vuigen wellusteling. Misseghers, welke straf je ook mag worden opgelegd door de rechters, een nog vreeselijker straf staatje te wachten. Het geweten, dat ook jij hebt, doch dat thans nog sluimert, zal ecnmaal ontwaken. Je zal nog zien het beeld van haar, die je zoo lung bemind hebt. Je zal er aan denken, dat je een echtgenoot zijn vrouw hebt ontnomen, dat je een liefhebbende moeder aan haar kindcron hebt ontrukt. Edelachtbare heeren, ik heb de eer voor Misseghers, die niet meer in de martschappij thuis behoort, te eischen leveuslange gev»ugeniNs(raf. Bekl. hoorde dezen eisch met betrekkelijke kalmte aan. Alsnu kwam de verdediger, Mr. J. J. Heyse, aan het woord. Deze geloofde nog aan de onschuld van beklaagde. Na herinnerd te hebben dat deze bekl. reeds zoo langen tijd in voorloopige hechtenis gezeten heeft en wel van 16 Mei 1899, wilde pleiter in de eerste plaats spreken over het vast- staande feit, in de tweede plaats over de getuigen en deskundigen, in de derde plaats trachten een overtuigend bewjjs te vindcn, en indien hij daarop een ontkennend antwoord zou moeten geven, zal hij de mogelijkheid kunncn onderzoeken of bekl. de dader kan zijn. Het geldt hier te beslissen over het lot van een man, hetwelk in uwe handen, heeren rechters, en ook gedeeltelijk in uiijue handen ligt. We weten niets dan dat de moord zoti moeten zijn gepleegd tusschen 13 April en 15 Mei 1899. Ook weten wij niet waar hij is gepleegd en wie het gedaan heeft. Bekl. wcrd 16 Mei aangehouden, verdacht van dien moord en waarom Omdat hij in bijzondere betrekking tot verslagene stond en haat tegen haar gekoesterd zou hebben. Bekl. heeft nimmer ontkend dat hij in bijzondere verhouding tot haar stond. Het kwam den verdediger vreemd voor, uit de getuigen- verhooren werkelijk te moeten gelooven dat de verslagene bang voor bekl. was. Waarom zou vrouw Haeck dat in haar eigen huis verteld hebben. Zij trachttc toch zooveel mogelijk die liefde te bedekken. Hij wees op verschillende getuigenverklaringen, die voldoende tegensprakeu dat verslagene bang was voor bekl. Indien de man wist van de verhouding tusschen bekl. en zijn vrouw, had hij maatregelen moeten nemen om die te doen eindigen en had hij haar ernstig daarover moeten be- rispen, desnoods bedreigend optrcden. Het verhaal van den getuigc Borijn, dat Misseghers zon gezcgd hebben, dat hij de vrouw zou vcrmoorden, haar in den grond stoppon en later in een put werpeu kwam het O. M. merkwaardig voor. Pleiter vond het echter veel te mooi. Op verschillende gronden was hij tot de overtuiging ge komen dat bekl. laf en niet in staat was den moord le plegen. Ook de volksineening was algemeen dat hij de schuld ge zou zijn, waardoor menigcen een stecntje bijdroeg voor het gebouw der schuld. De verklaring dat vrouw Haeck wel eens sehreide omdat zij verdriet had en bang was voor beklkwam den ver dediger niet bijzondcr geloofwaardig voor. Zij heeft daar meer dan den reden voor opgegeven, o.a. dat zij geen koffie durfde drinken, uit vrees, dat haar dochter haar zou vergeven. Verschillende verklaringen door getuigen afgelegd werden door den verdediger aan nog al scherpe critiek onderworpen. Beklaagde heeft nimmer ontveinsd, dat hij van plan was met vrouw Haeck te vertrekken dat staat vast. Men mag echter niet verwachten, dat hij dat aan ieder zou hebben medegedeeld Hij vertelde dit allcen aan diegenen, die er belang in stelden. Hij wilde dit plan uitvoeren om de vrouw aan haar ondragelijk leven thuis te onttrekken. Hij is naar Antwerpen en Brussel geweest, ten einde daar werk te zoeken, om. als hij dit daar gevonden had, met Prudentia te vertrekken. Het mag vreemd genocmd worden, dat de wettige man van de verslagene, in plaats van overal naar haar te vragen, ten einde te weten te komen, waar zij kon zijn, daartoe in het minst geen poging heeft gedaan. En als men hem vroeg, waar zijn vrouw was, zeide hij, dat dit hem niet schelen kon, en zij maar terugkomen moest, zooals zij vertrokken was. Misseghers daarentegen is overal rondgegaan en heeft ge- zocht, waar de vrouw toch wel zijn kon. Bij tal van person en is hij met dat doel geweest en er was niemand, die iets bijzonders aan hem bemerkte. Nimmer heeft, zooals gezegd werd, beklaagde zijn woon- plaats heime rjk verlatenden 12 Mei 1899 heeft hij den burgemeesier van Koewacht kennis gegeven, dat hij naar Antwerpen verhuisd was. De geloofwaardigheid van de getuigen Hoey en Verschoor meeode de verdediger in twijfel te moeten trekken, daar deze afwijkende verklaringen hebben afgelegd voor de recht- bank cn den rechter-commissaris. Laten wij eens aannemen dat bekl. den moord zou hebben gepleegd, dan moet de plaats, waar zulks gebeurd is, de kelder geweest zijn, en dan mag het wel vreemd genoemd worden. dat in dezen kelder, die overal nauwkeurig is onder zocht, nergens een spoor van bloed gevonden is. Er zou dan toch zeker bloed moeten gevloeid zijn tusschen de wanden van de tegels en in het zand daaronder. Nergens heeft men echter iets kunnen vinden. Ook de geloofwaardigheld van de twee getuigen, die in den kelder zouden hebben hooren kappen en een krakend geluid gehoord hebben, meent hij niet te mogen aannemen, in verband met de daaromtrent afgelegde verklaring van den deskundige, prof. Leboecq, dat het breken van de verschillende deelen geen krakend geluid ten gevolge heeft en alleen misschien dat van den halswervel eenig zacht geluid zou kunnen veroorzaken. Wat de verklaring van Karel van Wensberghe betreft vroeg verdediger of men kon gelooven dat bekl. men neme aan dat hij den moord begaan heeft met de beste overtuigende stukken van zijn misdaad, zou gereden hebben naar den put tusschen licht en donker. Hij meende hierbij wel te mogen wijzen op het algemeen bekende feit, dat in de streken, waar Misseghers woont, zeer veel vee uit Nederland in Belgie gc- smokkeld wordt, en waar nu bekl. in die richting zou ge reden hebben, zou hij zich toch zeker niet hebben blootge steld aan de mogelijkheid met zijn met zakken geladen kruiwagen door de douane te worden gesnapt, die zeer zeker daarvan meer zou moeten weten. Verdediger kon niet gelooven, dat bekl. dit zou gewaagd hebben, daar zijn daad dan onmiddelijk aan het licht zou zijn gekomen. Vervolgens ging verdediger na hij nam weer eens aan dat bekl. den moord zou gepleegd hebben v dat dit dan niet anders zon kunnen geweest zijn dan op 14 April en dus zouden de stukken in den nacht van 14 op 15 April naar den put zijn gereden, hetwelk in tegenspraak zou zijn met de verklaring van Van Wensberghe. Van deze laatste is trouwens genoegzaam gebleken, hij moge overigens in het bezit zijn van zijn voile verstand, dat hij toch vele dingen deed, die men van een gewoon mcasch niet zou verwachten, Dat het afsnijden van de verschillende lichaamsdeelen met een scheermes kon zijn verricht, kon verdediger niet aannemen, omdat in zulk een geval het mes zeer zeker zou bramen" en dus spoedig niet meer te gebruiken zou ziju geweest. Ook de afgelegde verklaring omtrent de steenen en den mortel beteekent niets. Indien iets is bewezen, is het, dat het geen steenen uit het huis van Haeck waren, doch allerminst is het ook bewezen, dat het steenen uit het huis van Misseghers zouden zijn, daar men zooveel steenen van dezelfde soort heeft. Als hij zich de schrifikundigen herinnert uit de bekende Dreyfus-zaak in Frankrijk, die met zulk een verwaandheid en opgeblazenheid het gewicht hunner wetenscbap verkon- digden, op welke wijze de schriftexperts hier ook in het algemeen zijn opgetreden, meent hij ook daaraan niet te veel waarde te moeten hechten. Alles wat is aangevoerd. heeft den verdediger toch niet kunnen verstoren in het geloof aan beklaagdes onschuld. Herhaaide malen heeft deze verklaard, dat hij de vrouw liefgehad heeft. Het is noch overtuigend, noch wettig bewezen, dat bekl. de dader zou zijn. Spreker herhaaide, dat hij geloofde in zijn onschuld. Hij heefi gestrcden voor de waarheid. Het O. M. zeide terecht, dat voor de veroordeeling niet alleen het wettig, doch ook hot overtuigend bewijs aanwezig moet zijn. Dat de rechtbank dit zou hebben, meent hij te moeten be- twijfelen. Mr. Heyse eindigde zijn pleidooi met vrijspraak voor zijn client te vragen. Het 0. M. repliceerde en weerlegde enkele opmerkingen van den verdediger. Het was tot de overtuiging gekomen dat bekl. op al de hem gedane vragen geen antwoord had gegeven, omdat hij bang was, zich te verspreken. Deze bekl. is een slim en sterk pcrsoon en houdt tot het uiterste de rol vol die hij van het begin af gespeeld heeft. Het 0. M. persisteerde bij zijn genomen requisitoir. Ook de verdediger repliceerde nog. Na enkele woorden van den president, zeide bekl. opnieuw dat hij onschuldig was. De president vroeg hem of hij dan geen aanwijzing zou kunnen geven van dengene, tfie den moord zou gepleegd hebben. Bekl antwoorddc Mijnheer do presidentIk weet niet dat iemand vrouw Haeck vermoord heeft. Hierna werd het onderzoek gesloten en de uitspraak bepaald op Zaterdag 23 dezer, des voormiddags 10 uur. Ter frnien. Huwelijks-aangiften. 8 Juni. Jannia Willem sen, oud 24 j jm. en Wilhelmina Adriana de Vos, oud 26 j., jd. Jacobus Abraham Hatnelink, oud 24 j., jm. en Pieternella Cornelia Versluijs, oud 24 j., jd. Adrianus de Wolf, oud 24 j., jm. en Cornelia Francina Gneqnierre, oud 25 j., jd. Hnwelijks-voltrekkingen. 7 Jnni. Pieter Adriaan de Brnijn, oud 25 j jm. en Maria Johanna Oppeneer, oud 25 j jd. Geboorten 3 Mei. Adriana Elisabeth Christina, d. van Martinus Willem Wilhclm en van Neeltje Sara de Jonge. 4 Mei. Cornelia Catharina, d. van Antonie Geensen en van Geertruida Jacomina de Vos. 6 Mei. Antoine Bernard, z. van Philippe Antoine Pool en van Gerrilje Barkeij. Overlijden. 7 Mei. Cornelis Jacobus Kolijn, oud 15 m., van Antonie Hendrik en van Janna van Sweeden. Pleuntje van de Wege, oud 16 m., d. van Jacob Jacobus en van Sara Snzanna van der Gouwe. Thennis Gort, oud 5 m., z. van Cornelis en van Janna Hooglunder. 8 Jnni. Jacob Willem Cornelis de Jonge. oud 3 m., z. van Daniel Willem Cornelis en van Johanna Verschelling. Hoek. Huwelijks-aangiften. 3 Mei. Jan de Zeenw, oud 24 j., jm. en Johanna Sara Riemens, oud 22 j., jd. 4 Mei Antonins Dominicus Dhaene, oud 22 j., jm. en Sophia EugenieSchuren, oud l9j.,jd. 31 Mei. MarinnsdeZwarte.oud 24 j., jm. en Cornelia Sol, ond 17 j., jd. Jacobus van Doeselaar. ond 24 j., jm en Elizabeth Scheele, oud 22j.,jd. Huwelijks-voltrekkingen. 3 Mei. Pieter Cornelis Dieleman, oud 30 j jm. en Ebrlna de Blaeij, oud 26 j., jd. 10 Mei. 0 VLAG. NAAM. M3. Van en naar. Ladintr, 10 10 Eng. barge ~ng. 8.8. idem idem idem idem Eng. s.s. Ituss. s.s. Eng. s.s. Duitsche zeeligter Eng. s.s. Duits. 8.8. idem N'oor. s.s. Zweed. s.s. Duits. 8.8. Eng. s.s. idem idem Eng. s.s. Dnits. s.s. idem Eng. s.s. idem idem Duits. s.s. Eng. s.s. Eng. s.s. Eng. s.s. Voor Ter Seuzen I General Steward 354 Soreham 1350 Marry port Saint Kevin Hailing Golfer Queen Mab Faraday 2199 Londen 1066 273 2525 idem idem New-Castle Vnn Ter Xenzen Forth 1451 Kurland 2608 River Lagan 2272 Zukunft Middlesbro Grangemouth Londen 1902 Hamburg Voor Gent Ituna Tygeta Wilhelm Oelsr.er Arthur Nordtsjernan Coin Sea Serpent Iona Lisette 1855 Amble 3466 Hernosand 3858 Soderhamn 3015 Bronothamn 3146 Sundsvall 3237 St. Peterburg ljzer idem stukg. ledig ijzer kolen ledig ledig stukg. steen 2553 Londen 4835 Soderhamn 2542 Goole Van Gem Fulmar 3408 Borknm 3495 Iris 3334 Don 2658 Sea Gull 2762 Itnna 1855 Prussia 1807 Antiqnari Antwerpen Shields Grangemouth Goole Londen Amble New-Castle 2915 Leith Voor Xelzaete Commercial I 321 |Londen Van Selzuete kolen hout ides idem idem haver stukg. hout stukg. stnkg. ledig idem stukg. idem ledig idem stukg. Commercial 10 Eng3m.sch. Alembic 321 721 Londen Diepe creosoot ledig ballast Jacob Dieleman, oud 22j.,jm. en Jozina de Pooterond 20j., jd. en 26 affrpschnt e a 17 Mei. Jan de Zeeuw, oud 24 j, jm. en Johanna Sara V ?tSescllutI door de Wests]. 8 op- en 2 Riemens, ond 22 j jd. ®Ige8Chut. Geboorten. 4 Mei. Ebrina en Jacobus, z. en d. van Jacobus Francois de Braal en van Sussanna Santina Jans de Blaeij. 7 Mei. Jacobus, z. van Jacobns van Alten en van Maria Hamelink. 10 Mei. Catharina, d. van Christiaan 't Gilde en van Elisabeth Pladdct. 16 Mei. Catharina, d. van Cornelis Jacobus Pladdet en van Maria de Braal. 18 Mei. Abigael Helena, d. van Jan Pladdet en van Helena Verbrngge' Overlijden. 4 Mei. Anna de Jonge, oud 9 m., d. van Hermanus en van Maria Pijpelink. 9 Mei. Joos Leijs, oud 29 j., z van Cornelis en van Anna Verheijke. 14 Mei Cornelis Platteeuw, oud 89 j., echtg. van Pieternella Johanna de Feijter. 22 Mei. Abigael Helena Pladdet, oud 4 d., d. van Jan en van Helena Verbrugge.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1900 | | pagina 3