BURGERLIJKE STAND. Telegrafische berichtan. Gemengde berichten. Januari 27 19 s., 3 ij., 1 m., 1 p.k., 3 1. 57299 Februari 24 16 s., 3 ij., 1 m., 2 h., 1 1., 1 k. 56928 Maart 36 16 s., 9 ij., 4 pa., 2 h., 2 m., 31. 67906 April. 31 16 s., 8 ij., 3 k., 56501 2 h., 1 pa., 1 1. Mei 34 14 s., 7 ij., 5 k., 5 h., 2 pa., 1 1. 17 s., 8 h., 5 ij., 2 pa., 2 k., 1 m., 1 c., 2 1. 71198 Juni 38 89511 Juli 50 19 ij., 17 s., 5 h., 4 m., 4 k., 1 1. 103941 Augustus 48 16 s., 13 ij., 11 h., 2 m., 101138 2 k., 2 pa., 1 c., 1 1. September 47 14 s., 15 ij., 6 h., 3 k., 102415 2 m., 1 pa., 1 c., 5 1. 335 706837 Kantongerecht te Ter Neuzen. Het is veel gemakkelijker tien kwalen aan te toonen dan d6ne kwaal te genezen. Gedurende het loopende jaar zijn aan den spoorweg alhier de volgende zeeschepen aangekomen om aldaar te lossen of te laden. Maand. Getal. Geladen met: K.ra. inhoud bruto. In deze kolom beteekenen de letters s. stukgoederen, ij. ijzer, pa. pijpaarde, h.|hout. m.minerie.k. kolen,pk.pitclikolen, c. coces, 1. ledig. Uitgevaren zijn: in Januari 17, in Februari 17, in Maart 26, in April 27, in Mei 29, in Juni 29, in Juli 44, in Augustus 38 en in September 38 zeeschepen, totaal 265. Blijkens vorenstaande kwamen gedurende de laatste drie maanden alhier binnen 145 schepen, metende 307,494 M3. (tegen 108, metende 237,972 M3. over dezelfde maanden van het vorig jaar), lerwijl uitvoeren 120 schepen, tegen 79't vorig jaar. Met bestemming voor Gent werden de laatste drie maanden opgeschut 225 schepen, metende 571,920 Ms. en van daar komende afgeschut 248 schepen. Over dezelfde maanden van 't vorig jaar bedroeg ditopgeschut 254 schepen, metende 598,991 M3. en afgeschut 273. In de laatste drie maanden werden voorts opge schut 1127 en afgeschut 1087 binnenvaartuigen in dezelfde maanden van 't vorig jaar 1116 op en 1014 afgeschut. Zaamslag. Voor de betrekking van ontvanger dezer gemeente hebben zich 5 sollicitanten aan- gemeld. Sas van Gent, 4 Oct. De heer C. J. Warrens, raadslid alhier, kwam Maandagavond op treurige wijze om het leveu. Van Philippine, waar hij voor zaken geweest was, huiswaarts keerende langs het Driekwart, is hij zeker door de duisternis misleid te water geraakt en jammerlijk verdronken. Gisteren morgen werd zijn lijk drijvende gevonden in het kanaal even buiten onze gemeente, waaruit het is opgehaald en naar zijne woning overge- bracht. Hij is circa 58 jaren oud en laat eene weduwe met 4 nog zeer jeugdige kinderen achter. Onder directie der gebroeders Voet uit Gent, zal alhier een fabriek gesticht worden van schei- kundige producten, waarin hoofdzaak zal zijn het vervaardigen van vitriool. Het contract voor de stichting is reeds te Brussel geteekend en de fabriek zal gebouwd worden naast de in aanbouw zijnde goudfabriek. Deze week waren ter veemarkt aangevoerd 6 stieren, 65 ossen, 35 koeien en 68 vaarzen, totaal 174 stuks, die alien vlug werden verkocht aan goede prijzen. a.s. Donderdag zal de campagne der suiker- fabriek alhier een aanvang nemen, tot het ver- werken van circa 60 millioen kilogram suiker- peen, waarvoor men den duur der campagne rekent op ruim 12 weken. Voor de nieuwe suikerfabriek is reeds een partij steen aangevoerd, zoodat met het leggen der fundeering spoedig zal kunnen begonnen worden. 's Gravenhage, 5 Oct. De Landdrost van Boshof seint, dat de Britsche troepen uit Kimberley de grens van de Oranje-Vrijstaat zijn overtrokken. (Reeds per bulletin aan onze lezers binnen de stad medegedeeld). Zitting Tan 3 October 1899. VeroordecUl i L. v. C., zonder beroep te Axel, ter zake van overtreding der jachtwettot 3 dagen hechtenis, met verbeurdverklaring en vernieling van het geweer. A. v. C., jager te Axel, ter zake van visschen met onge- oorloofd vischtuigtot eene boete van f 2, subs. 2 dagen hecht., met verbeurdverklaring en vernieling van het net. E. T., orgeldraaier te Eecloo, ter zake als vorentot twee boeten elk van 3, subs. 2 dagen hecht. voor elke boete, met verbeurdverklaring en vernieling van het achepnet. P. d. G. en G. G., reizigers te Rotterdam, C. C. en A. A. C., arbeiders te Zuiddorpe, ter zake van visscherijovertreding; ieder tot twee boeten van 2, subs. 2 dagen hecht. voor elke boete. P R arbeider, en P. M., landbouwer, te Assenede, T. B., koopman, H. B., veekoopman, en P. R., winkelier, alien te Philippine, ter zake als voren ieder tot twee boeten van f 3, subs. 2 dagen voor elke boete. L. v. C. cn P. J3., zonder beroep te Axel, ter zake als voren eerstgenoemde tot eene boete van f 1, subs. 2 dagen hecht., laatstgenoemde tot eene boete van f 0,50, subs. 1 dag hecht. E. D., herbergier, en P. M. v. W., zonder beroep, beiden te Westdorpe. en C. P. F. H., winkelier te Sas van Gent, ter zake van overtreding der wet op de hondsdolheidieder tot eene boete van f 2, subs. 2 dagen hecht. V. d. V., koopman te Clinge, ter zake van een trekdier onbeheerd op den openbaren weg laten staantot eene boete van 0,50, subs. 1 dag hecht. J. M W., zonder beroep te Ter Neuzen, ter zake van een dier op een mensch aanhitsen tot eene boete van f 2, subs. 2 dagen hecht. S. L. en E. B., arbeidsters te Bouchaute, ter zake van het beschadigen der steenglooiing van een polderdijkieder tot eene boete van f 1,50, subs. 2 dagen hecht. T. T., koopman te Axel, en L. K., koopman te Westdorpe, ter zake van aangespannen honden niet muilkorvenieder tot eene boete van f 1, subs. 1 dag hecht. 0. d. R., polderwerker te Giesen, ter zake van het in staat van dronkenschap verkeerende, in het openbaar de orde verstoren tot eene boete van f 3, subs. 3 dagen hecht. J. A. K., schippersknecht, H. K., voermansknecht, C. v. d. V., J. d. D., M. R., C. H., bootwerkers, D. W. F. K., knecht, C. J. v. W., schilder, M. B werkman, J. d. K., stadsreiniger, K. H., werkman, J. d. R. en J. M., bootwerkers, alien te Ter Neuzen, K. D., arbeider to Hoek, H. J., visscher te Axel, P. F. R., W. F. V., J. A. C. M., werklieden te Sas van Gent, C. J. v. E., werkman te Westdorpe, P. M., koopman te Antwerpen, C. L. W., leurder te Lokeren, E. D., koopman te Assenede, ter zake van openbare dronkenschap ieder tot eene boete van f 1, subs. 1 dag hecht. J. L., M. V. en J. K., bootwerkers te Ter Neuzen, ter zake als voren ieder tot twee boeten elk van f 1, subs. 1 dag hecht. voor elke boete. J. d, J., J. J. J., bootwerkers aldaar, ter zake als voren ieder tot eene boete van f 2, subs. 2 dagen hecht. C. P. K., tijman te Ter Neuzen, en C. J. W., winkelier te Sas van Gent, ter zake als vorenieder tot eene boete van f 6, subs 3 dagen hecht. C. Bbootwerker te Ter Neuzen, ter zake als voren, tweemaai gepleegdtot twee boeten elk van f 2, subs. 2 dagen hecht. voor elke boete. D. W. C. d. J., bootwerker te Ter Neuzen, ter zake als voren, bij eerste herhalingtot eene boete van f 2, subs. 2 dagen hecht. L. d. C., werkman te Sas van Gent, ter zake als voren, bij eerste herhaling: tot 2 dagen hecht. J. M., werkman te Sas van Gent, ter zake als voren, tweemaai gepleegdtot tweemaai 2 dagen hecht. J. J. d. N., schilder te Ter Neuzen, ter zake van open- bare dronkenschap bij eerste herhaling tot 3 dagen hecht. G. K., zonder beroep te Ter Neuzen, ter zake als voren, bij vijfde herhaling tot 3 weken hecht. Men zal tijdens de afwezigheid der Koningin- nen den nog niet voltooiden aanleg van electrisch licht in het Paleis in het Noordeinde te's Graven hage verder in orde brengen. A1 de kronen met moderateurlampen in de bal- en andere zalen zijn door schitterende ornamenten voor electrisch licht vervangen. In enkele zalen heeft men 1500 en 2000 gloei- lichten aangebracht. De fraaiste ornamenten, die tot hiertoe zijn ver- vaardigd, worden voor deze vorstelijke installatie door de firma Siemens Halske gebezigd maar in de slaapvertrekken zijn op verlangen van H.H. M.M. slechts zeer eenvoudige armpjes en ver- plaatsbare kaarsen gebezigd. Voorloopig is het electrisch licht nog niet in het geheele paleis in toepassing gebrachtde dienstvertrekkeu zullen nog met lampen worden verlicht, gelijk tot nu toe. Maar niettemin bedraagt het getal electrische lichten reeds tusscheu de 9 en 10,000. Yoor de betrekking van hoofd eener school te Nijtnegen hebben zich 118 sollicitanten aan- gemeld. 't Kan schikken Naar uit Rotterdam aan de M. Ct. wordt gemeld, zou de burgemeester aldaar tot het ver- bieden van de opvoering van het tooneelstuk //De Martelaar" zijn aangezet door den consul-generaal van Frankrijk te Rotterdam, dievan der jeugd af bevriend moet zijn met Esterhazy. Diezelfde consul-generaai zou ook getracht hebben de opvoering in Dordrecht verboden te krijgen, doch zonder gevolg. Van verschillende zijden wordt de houding van den Rotterdamschen burgemeester gegispt, als een daad van willekeur. Volgens art. 188 der gemeentewet moet de bur gemeester waken /tegen het doen van met de open- bare orde of zedelijkheid strijdende vertooningen". De vertooning van //De martelaar" strijdt noch met die orde, noch met de zedelijkheid. Iemand te Zwolle kwam dezer dagen tot de ontdekking, dat hij een bankbiljet van 1000 frs. miste. Hoe men ook zocht, nergens was het te vinden, tot hij eindelijk op de gedachte kwam, dat het wel zitten kon in een jas, die hij naar Kampen gezonden had om te verven. Dade- lijk trok hij daarheen, onderzocht de jas en vond zijn vermoeden bevestigd. De jas was reeds in de verfkuip geweest en hing te drogen, maar het bankbiljet zat er in, zij het dan ook dat het een ietwat vreemde kleur had gekregen. Zalerdagnacht oinstreeks 2 uur ontdekte eene dienstbode in het hotel van den heer Eekhout in de Hugo de Grootstraat, te Rotterdam, dat zich op een der logeerkamers aan de achterzijde van het huis op een plaats uitkomende, een man bevond, die zich tusschen een ledikant en den muur verborgen had. De politie werd er bijgehaald en de man naar fliet bureau in de Meermansstraat gebracht waar hij zijne aanwezigheid in dat hotel toeschreef aan dronkenschap. Hij dacht bij vergissing het huis te zijn binnengeloopen, doch wist zich overi- gens niets te herinneren. Na verhoor is de man, timmerman van beroep, op vrije voeten gelaten. De verkoopers wenden tegenwoordig aller- hande middelen aan om hun debiet te vermeerderen. Nu is weer 't volgende uitgevonden Verschillende personen in onderscheidene ge- meenten, ontvingen dezer dagen eene circulaire, als volgt aauvangende//Daar UEd. op den (dag en maand behoorlijk ingevuld)y'<m<7 zijt" enz., waarin dan verder wijnen en andere dranken met prijsopgave worden vermeld en men zich voor de levering daarvan aanbeveelt. De eer der uitvinding van dit middel komt toe aan een wijnhandelaarsfirma te Utrecht, die hare gegevens vermoedelijk uit de kiezerslijsten put. Een 22jarige arbeider te Noordwijk had een niet groot steenpuistje op de wang, dat ver- leden week Maandag openging. Op de een of andere wijze, de huisgenoolen vermoeden door een rooden zakdoek, die er een oogenblik tegen- gehouden werd, moet er eenig vuil ingekomen zijn, zoodat de wang spoedig opzwol. De reeds te voren ingeroepen geneeskundige hulp mocht niet baten, en in den nacht van Woensdag op Donderdag overleed de ongelukkige jonge man. Bij een gezin te Meppel vertoonden zich de vorige week ernstige vergiftigingsverschijnselen, na het gebruik van koffie. De man, die slechts weinig koffie gedronken had, gevoelde zich alleen een weinig onpasselijk. Erger was het evenwel met zijne vrouw en drie dochters. De dokter werd gehaald en schreef een braakmiddel voor. Gelukkig herstelden alien en zijn nu buiten ge- vaar. Hoe was de koffie vergiftigd? De koffiepot had onder den schoorsteenmantel gestaan, waarop een doosje lucifers, dat er afviel en juist in de koffie terecht kwam. Te Maastricht is een 23jarig persoin over- leden tengevolge van het drinken uit eene flesch met loog. Vroeger was er in de flesch anisette geweest, en, op den reuk daarvan afgaande, had de jonkman de flesch aan zijn mond gezet. Een echtpaar in het Doitsche plaatsje Ober- hofen, liet, toen het aan den veldarbeid ging, drie kinderen thuis, een vijfjarig meisje en twee klein- tjes in bed. Het meisje ging met lucifers spelen en stak het bed der kleinen aan, die beiden als verkoolde lijkjes werden teruggevonden. Te Brussel was een kind van tien maanden aan de zorgen der grootmoeder toevertrouwd. Terwijl deze zich even uit de huiskamer verwijder- de, viel het kind in den haardput en brandde zich zoo deerlijk, dat inroeping van geneeskundige hulp noodig was. Eergisteravond te halftien heeft te Hamburg een verschrikkelijk spoorwegongeluk plaats gehad. Aan het station Klosterthor was een militaire trein met 288 recruten uit Sleeswijk-Holstein voor een dragonder-regiment aan de Fransche grens aange komen, onder bevel van drie officieren en 24 onderofficieren. De trein stond op het tweede spoor. In weerwil van het bevel te blijven zitten, steeg een groot aantal recruten uit de wagons en bleef op het eerste spoor staan. Plotseling kwam een trein uit Blankenese in voile vaart langs het eerste spoor en reed midden door den troep recruten. Een was onmiddellijk dood, twee werden levens- gevaarlijk en 26 min of meer zwaar gewond. INGEZONDEN STUKKEN. Deze woorden kwamen mij zoo in de gedachte toen ik IJ en Z in het no. van 26 Sept. jl., over de electrische draden in de Noordstraat, las. Ik ben het met IJ en Z eens dat ondergrondsche draden voorkeur zouden verdiend hebben wat het vertoon in de straat zelve betreft, doch ik iufor- ineerde ook ddarnaar eens goed. Om van eene ondergrondsche geleiding in de huizen te komen met de lichtdraden, moeten stoepen op- en muren doorgebroken wordenbinnenshuis de vloeren eveneens. Ieder die aanleg van gasbuizen kent of gezien heeft, weet wat daaraan vast is. Hoe ook, dit is allemaal napralen er is nu eenmaal concessie verleend bovengronds, ergo, de kwestie is nu maar dat de Maati), en in de Noord straat vooral, het zoo aanlegt, dat er de nwnste ontsiering en de rninste last voor de burgerij bij in acht genomen w-ordt. En nu geloof ik na veel over en weer spraak daarover ook, dat midden over de Noordstraat nog de minste ontsiering en de minste last geven zalbeter en liever dan palen langs eene zijde van de straatdan langs eene zijde langs en van boven aan de huizen. Immers, aan welke kant komen die palen, of de leiding langs de huizen van boven dan Dan zou de eene of andere zijde van de Noordstraatbewoners al die last krijgen, de andere nietsdat ware niet eens eerlijk in zoo'n nauwe straat. Ik hoor, de Maati) heeft dit alles ook eerst zeer ernstig overwogenelke andere bovengrondsche vorm is haar, vernam ik, vrij wel hetzelfde, aan- gezien de kosten van palen of consoles langs de huizen, of zooals nu zal gedaan worden, al vrij wel op 't zelfde neerkomt. Zoo het nu gedaan wordt, met 'n boutje in of door de muren, en de draden midden over de straat, heeft de eene de ander niets te verwijten en het zal ook, met de lichtdraden naar de huizen aan weerskanlen van de straat beter uitkomen als dat men geheel daarmee van de eene kant naar de andere moet overspringen. Zoo heb ik ook aan een bevoegde, elders, ge- informeerd of er met zoo'n bout in- of door de muur bliksemgevaar te vreeZen is. Dezen zegt me //Absolut niet. Die dwarsdraad heeft met de //electrische stroom niemedal te maken men zou z/daarvoor ook 'n gewone touw of 'n lat kunnen z/nemen, aangezien het enkel steunpunten zijn waar ude lichtdraden op komen en toch, al kwam er z/Stroom op die steundraden, dau zou dat toch z/niets uitmaken, want in de muur, in steen, houd z/van zelf alle geleiding op. z/Neen, weest zeer gerust later in de Noordstraat, vwat de bliksem betrefteen net van electrische z/draden over eene stad is de beste aller bliksem- z/afleiders en, als er gevaar is, zou dat in de fabriek azelve zijn, waar alles naar toe gaatdoch, weest z/ook daaromtrent gerust, daarvoor zal de z/Maat'j zelve wel weten te zorgen, dat zijn allemaal z/bekende en zeer secure zaken tegenwoordig." Redeneerkunde werkt op, bruto, gelijke wijze bij alle wezens die redeneeren,maar, men merke op met welk een verschil van wezen, omgeving en omstandiaheden. Zoo viel het mij ook op dat IJ en Z, laten we nog niet eens zeggen iets hatelijks debiteerden, doch iets belachelijk zocht te maken, waarmee zoo gemakkelijk bij de bewoners van de Noordstraat tegenstand op te wekken is. En waarlijk, medewoners van de Noordstraat, laten we blij zijn dat we eindelijk toch eens betere verlichting krijgen en laten we, waar de Maatli harerzijds de beste weg op wil, op dien weg haar de helpende hand reiken. Mij dunkt, dat wij dan daarmee beter doen dan IJ en Z met zijn bedektelijk ophitsen en belachelijk maken, want z/Naar hetgeen den mensch belachelijk vindt kan z/men zijne kennis en zijn karakter beoordeelen." Noordstraat, Recht en Billijkheitl Regenachtige Zondag. Axel. Huwelijks-voltrekkingen. 21 Sept. Jan de Feijter, oud 20 j., jm. en Johanna Maria van Hoeve, oud 18 j jd. 28 Sept. Jacobus Zegers, oud 26 j., jm. en Anna Diele- man, oud 25 j., jd. Geboorten. 16 Sept. Alphonsus Eduardus, z. van Petrus Boone en van Elisa Marie Bracke. 19 Sept. Pieternella Janna, d. van Marinus Pieter Kiel en vim Debora Anna Cornelia JaDsen van Rosendaal. Adriaan z. van Joost den Engclsman en van Catharina Elisabeth Witte. 20 Sept. Suzanna Cornelia, d. van Cornelia van Oort en van Catha rina 't Gilde. 24 Sept. Pieter z. van Franijois van d e Velde en van Susanna Koster. Johannes, z. van Cornelis van de Velde en van Francisca Hamelink. Johannes Abraham, z. van Anthonij Pieter Butler en van Debora Maria van der Wiele. 26 Sept. Anna Cornelia, d. van Pieter Le Feber en van Catharina Sara van Houte. 27 Sept. Maatje Catha rina, d. van Jozias de Koeijer en van Elisabeth Wiemes. 30 Sept. Jacomina. d. van Maarten Marijs en van Jacoba Pieternella vau de Velde. Overlijden. 17 Sept. Elisabeth Francoise van den Broeke, oud 2 m., d. van Pieter en van Pieternella Hollebek. 26 Sept. Abraham de Visser, oud 22 d., z van Adriaan en van Santina de Bruijne. 29 Sept. Andries Dieleman, oud 1 j., z. van Andries en van pieternella de Putter. 30 Sept. Cornelis Verbrugge, oud 71 j. echtg. van Leuntje Deij. Ilnsclikapelle. Huwelijks-aangiften. 22 Sept. Petrus Constantintis de Roeck, oud 23 j., jm. en Maria Christina Kint, oud 24 j., jd. Geboorten. 1 Sept. Josephus Ludovicus Johannes, z. van Jan Francies Bogaart en van Apolonia van Ham. 6 Sept. Maria Louisa, d. van Petrus Crombeen en van Maria Louisa de Maat. 13 Sept. Martha Johanna, d. van Josephus Otjes en van Rosalia de Klerk. 17 Sept. Antonius, z. van Pieter Francies Pieters en van Louisa Maria Geldbrland. 18 Sept. Elisa Maria, d. van Jan Francies Schuren en van Snzanna Merk. 19 Sept. Celina Cornelia, d. van Maeharius Maas en wan Stephanie de Moor. Petrus, z. van Andries.Remori een van Pieternella Dorothea de Rijk. Overlijden. 3 Sept. Jacobus Borm, oud 59 j., echlg. van Apolonia de Klerk. 7 Sept. Elisabeth Robijn, oud 2 m., d. van Josephus en van Amelia Ivens. 13 Sept. Petrus An- gustinus Kint, oud 3 w., z. van Petrus en van Anna Maria van de Lavoir. 16 Sept. Eduardus Dominicus van Damme, oud 6 w., z. van Dominicus Lethar en van Maria Louisa van Hoove. 24 Sept. Jacobus de Bakker, oud 28 j., z, van Gerardus en van Apolonia van Campen. Clinge. Huwelijks-voltrekkingen. 20 Sept. Petrus Joannes Augustinus Weemaes, oud 24 j., jm. en Clothilde Magnus, oud 23 j., jd. Geboorten. 17 Sept. Maria Mathilde, d. van Ed. Ver- planke en van Stepli. de Weijn. Seraphinus Franciscus, z. van Gillis Fr. Hageman en van Elisa Bleijenberg. 19 Sept. Aloisius Antoon, z. van Ed. Alph. Hofkens en vau M. P. P. Clarijs. 20 Sept. Petrus Antonius, z. von Jacobus Crabbe en van M. F. de Keijzer. 21 Sept. Angela Maria, d. van Petrus Loekefeer en van M. L. de Maaijer. Maria Rosalia, d. van Em. Jac. Bruggeman en van M. Ph. Timmerman. 22 Sept. Elisa Maria, d. van Franc. Schuddings en van Seraphina de Belie. 26. Sept. Fredericus, z. van Theod. Eduard Melsen en van Leonie Puijlaert. 28 Sept. Gustavus en Augusta, z. en d. van Teoph. Pilaet en van Marie Am. Ev. Vereecken. Overlijden. 18 Sept. Theodorus Praet, ond 72 j., echtg. van M. Cath. Groenings. 20 Sept. Petrus Praet, oud 77 j„ echt. van Joh. Corn. Loekefeer. 21 Sept. Franciscus Thierens, oud 5 w., z. van Pctr. Fr. en van Leonie Kegels. 29 Sept. Constantinus Josephus Janssens, oud 5 w., z. van Carolus Lud. en van Rosalia de Vos. firaauw. Geboorten. 2 Sept. Martha Sophia en Adorina Apolonia, d. van Petrus van den Bergen en van Rosalia van Laar. 5 Sept. Petrus Theodorus, z. van Josephus Theodorus d'Haens en van Anna Catharina de Rooij. 10 Sept. Bertha Rosalia, d. van Cornelis Roelans en van Anna Catharina Crombeen. Maria Juliana, d. van Maeharius van Passel en van Paulina de Feber. 12 Sept. Petrus Alphonsus, z. van Alphonsius Kindt en van Rosalia Maria Bogaert. 16 Sept. Anna Maria, d. van Petrus Want en van Mathilde Weijn. Anna Maria, d. van Petrus van Laar en van Apolonia Meerschaert. 17 Sept. Rachel Louisa en Maria, d. van Desird Stobbelaar en van Isabella Mathilde de Caluwe. Overlijden. 11 Sept. Eon als levenloos aangegeven kind van het mannelijk geslacht van Eduardus Jacobus van Leuven en van Wilhelmina Peijne. Iltuigstdijh. Geboorten. 28 Sept. Maria Elisabeth, d. van Jan Francies Asselman en van Rozalia Wullems. Overlijden. 21 Sept. Richardus Leonard Julius Kerck- haert, oud 16 d., z. van Leonardus en van Rosalia Heijens. ■Istiitenisse. Huwelijks-aangiften. 26 Sept. Bastiaan van Steene (van Tegelen), oud 33 j jm. en Paulina Struij- laart, oud 25 j., jd. Geboorten. 17 Sept. Josephus, z. van Frans Dorselaer en van Maria Ludovica Durinck. 21 Sept. Maria Rosalia d. van Adriaan van Kruijssen en vau Apolonia Vonck. 22 Sept. Wilhelmina Johanna, d. van Petrus Johannes Lust en van Benilde Bauwens. 26 Sept. Ccrille Jacobus, z. van Eu- genius van Damme en van Carolina Bruggeman. Alouisius Josephus, z. van Jacobus de Vijlder en Marianna Vonk,

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1899 | | pagina 2