BURGERLIJKE STAND. §j VERORDENING op plaatsen voor het publiek toegankelijk en op het houden van verlotingen. IJ. 3609te STAATSLOTER ZEETUDIWOEN. Van 19 tot en met 20 April. al Van 19 Oostsluizen afgeschut tot en met 20 April werden langs de r is binnenvaartuigeu op- en 20 door de Westsl. 4- op- eu 5 afgeschut. der verhooging van het maximum ontvangen werd, en daar voor dien tijd de aanslagbiljetten niet kunnen worden uitge- geven, zou de gemeente gebrek kunnen krijgen aan kasgeld, en zou kapitaal moeten worden geleend om o. m. de trakte- menten der gemeente-ambtenaren te kunnen voldoen. Aan- beveling verdient het dns voor dit jaar tot verinindering der aanslagen met 2 percent te besluiten en de verhooging van het maximum te doen ingaan met 1900. De heer Moes maakt bezwaar om het maximum voor den hoofdelijken omslag te verhoogen. Op 'toogenblik moge de toestand gunstig zijn, Ter Neuzen verkeert in bijzondere om- standigheden. Onder de hoogstaangeslagenen komen vele ambtenaren voor, die hier niet standvastig blijven en ook op blijvende inwoning van enkele hoogstaangeslagene ingezetenen kan men niet vertrouwen, zoodat men wellieht later moeite zou kunnen hebben om het bedrag van f 18000 te halen. Spreker is, met't oog daarop, tegen de voorgestelde verhooging. De heer Van den Hoek zou liever een beslissing omtrent de verhooging van het maximum willen aanhouden tot de Raad gedwongen wordt een desbetreffend besluit te nemen. Er moet over een paar jaar toch een andere regeling ge- maakt worden, indien er geen wetswijziging koint. Naar aanleiding van vele ingebrachte bezwaren is dit laatste wel mogelijk, waarom spreker voorloopig maar niet tot verhooging zou willen besluiten, daar het vermoeden niet ongegrond is, dat de draagkracht der bevolking zal verminderen en hiervan aan Ged. Staten kennis te geven. De heer Visser is in geen geval voor verhooging. Hij denkt dat, ais de hoofdelijke omslag volgens de nieuwe be- palingen moet geheven worden men moeiiijk aan 't bedrag van 18000 als opbrengst zai komen. De Voorzitter brengt het voorstel van het Dag Best, tot verhooging van het maximum op f 19000 in omvraag, dat verworpen wordt met 11 tegen 1 stem, die van den heer Harte. Aan Ged. Staten zal kennis worden gegeven van dit besluit en van de bij den Raad tegen verhooging bestaande bezwaren Daarna wordt met algemeene stemmen aangenomen het voorstel van het Dag. Best, om voor dit jaar de aanslagen op den hoofdelijken omslag met 2 percent te verminderen. 11Verordening op openbare plaatsen en houden verlotingen. De Voorzitter opent hierover de beraadslagingonder opmerking dat de leden er kennis van hebben kunnen nemen, daar hun ieder een exemplaar van 't concept is toegezonden. De heer Van der Moer merkt op dat hij eerst eergisteren het concept ontvangen heeft en de tijd dus te kort was, om het nauwkeurig na te gaan. Het kwam hem bij oppervlakkige beschouwing voor, dat er nog wel iets aan toegevoegd zou moeten worden. Spreker zou daarom de behandeling wenschen uit te stellen en het concept ter inzage leggen ook voor het publiek. Het betreft hier ingrijpende maatregelen, waarom hij meent dat het publiek zijn stem toch ook wel eens zou mogen laten hooren. De heer Moes kan zich met dit denkbeeld wel vereenigen, eenigen tijd om het ontwerp te bestndeeren is wenschelijk en wat publiciteit betreft, misschien zijn de uitgevers der plaat- selijke couranten wel genegen het ontwerp in 't verslag op te nemen. De Voorzitter heeft er niets tegen dat de heeren de ver ordening eerst nog wat willen bestudeeren en dat men naar aanleiding daarvan het publiek ook gelegenheid wil geven zijn stem te doen hooren. Hij hoopt evenwel, dat men de behandeling niet te lang zal uitstellende tegenwoordige verordening, het is reeds lang bekend, is onwettig en men heeft dus niets. De geest der bevolking is goed, de toestand is zuiver, gelukkig, maar er behoort toch een verordening te zijn. Spreker kan wel meedeelen, dat voor het ontwerp als basis is genomen de politieverordening van Amsterdam, en waar daar vele rechtsgeleerden deelmaken van den Raad, meent hij dat de raadsleden daarin aanleiding kunnen vinden om 't ontwerp met vertrouwen ter hand te nemen. De heer Van der Moer We zouden kunnen beslniten om over 14 dagen te vergaderen. De Voorzitter acht het beter zich aan geen datum te binden, er kunnen zich onvoorziene omstandigheden voordoen, maar indien er niets in den weg is, zal hij tegen dien datum eene vergadering beleggen. De heer Van der Moer zou nog eenige bepalingen willen toegevoegd zien, die, hoewel ze misschien niet precies in den geest dezer verordening thuis behooren, hij noodzakelijk acht, De heer Visser zou het ontwerp ook nog wel eens nader willen bestudeeren. De VoorzitterHet doet mij genoegen, dat de leden, zooals uit hunne woorden is te bespeuren, zoo van hunne belangstelling in het ontwerp doen blijken. En als nu de bepalingen, genomen uit de Amsterdamsche verordening, door de besprekingen en nadere voorstellen nog worden verbeterd, zal onze verordening voorzeker als model kunnen dienen. De heeren Harto en Wieland hebben op dit laatste niet veel hoop. De heer WielandVele bepalingen, die misschien in Amsterdam goed werken, kunnen hier niet thuis hooren, o. a. is art. 7 nog al kras. De heer Visser vindt dat ook. De VoorzitterAls de heeren meenen dat die bepaling overbodig is, dan kan ik hun raden om zoo 's avonds eens de ronde te doen door de plaats, dan znllen ze 't best zien wat noodig is. De heer Moes acht het beter nu maar geen discussie over de bepalingen te houden en deze te behandelen in de eerst- volgende vergadering De Voorzitter is het daarmede eens. Hij verklaart even wel van meening te zijn, dat de voorgestelde bepalingen van dien aard zijn, dat ze aan de publiciteit mogen worden prijs- gegnven en bij heeft er dan ook geen bezwaar tegen dat ze worden gepubliceerd ter plaatse waarzulke stukken gewoonlijk vercchijnen. Er behoort evenwel een verordening te besiaan en hij vindt het goed dat de leden de zaak willen bestudeeren ze behoeven maar niet dadelijk toe te happen in hetgeen hun door Burg, en Weth. wordt voorgelegd. 41. Omvraag. a. De heer Van der Moer merkt op dat reeds lang geleden aan het departement van oorlog is geschreveu over aankoop der vestinggronden hij vraagt of daaromtrent nog niets be kend is. De Voorzitter herinnert dat de zaak niet in openbare ver gadering is behandeld en daarover dus nu niet kan gesproken worden, daarvoor zouden dan de deuren moeten gesloten worden. De heer Van der MoerDe zaak is anders toch al publiek. De Voorzitter Maar er zjjn toch in 't publiek geen ge- gevens bekend. b. De heer Visser Ik zou nog willen opmerken dat het afsluiten van straten en het strooien van zand in geval van ziekte, steeds door de gemeente is bekostigd en dat ik daar mede ook zou wenschen voort te gaan. Dit afsluiten, zal toch niet dan in hooge noodzakelijkheid worden aangevraagd en wanneer het volgens verklaring van den dokter noodig is. De Voorzitter moet bedenkingen maken om het bestrooien van de straat met zand voor rekening van de gemeente uit te voeren. In zijn vorige gemeente geschiedde dit door de aanvragers voor eigen rekening, en wanneer de menschen het zelf niet doen konden, werden ze naar het armbestuur ver- wezen, dat dit dan bekostigde. Er staat daarvoor dan ook geen post op de gemeente-begrootingevenwel zou men die kosten uit de onvoorziene uitgaven kunnen nemen. Wil de Raad het blijven doen voor rekening der gemeente, dan heeft hij er niets tegen. Spreker deelt mede dat hij dezer dagen van een inwoner een verzoek kreeg tot het bestrooien aan de Vlooswijkstraat, met de vraag of dit voor rekening der gemeente kon worden gedaan. Niet wetende dat het vroeger voor gemeenterekening geschiedde heeft hij toen den verzoeker geantwoord dat dit laatste niet kon, maar wanneer hij aanvrager het zelf niet kon bekostigen, hij zich dan tot het armbestuur moest wenden, de man antwoordde toen dat wanneer t zoo ge- legen was hij geen hulp van 'tarmbesiuur noodig had en hij er dan zelf wel voor kon zorgen. In het Dag. Best, heeft spreker daarop het voorgevallene behandeld en is zijne handeling goedgekeurd. De heer Moes gelooft ook dat het aanbeveling verdient het te blijven doen voor rekening der gemeente. Het is zoo goed voor den een als voor den ander De door den Voorzitter bedoelde persoon kan desgevorderd zichzelf wel helpen maar het zou ook personen kunnen treffen voor wie dit niet zoo gemakkelijk valt, hoewel ze er niet gauw toe zouden overgaan om bij 't armbestuur hulp te vragen. Hij kan zich wel ver eenigen met 't idee van den heer Visser en is ook van meening dat een dokter het niet zal voorschrijven als 't niet noodig is. De Voorzitter wil in stemming brengen 't voorstel van den heer Visser om afsluiting en verlichting of bestrooien met zand van straten, voor zieken, voor rekening der gemeente uit te voeren. De heer Van der Moer (die 't eerst zijn stem moet uit- brengen) Ja, Mijnheer de Voorzitter, ik ga meer met uw idee mede, om degenen die 't zelf betalen kunnen, het ook te laten bekostigen. De heer Van den Hoek merkt op dat de kosten voor de gemeente toch zoo hoog niet zijn, daar het zand steeds in voorraad is. De heer Visser is het daarmede eens, de gemeente bezit palen om af te sluiten, lantaarns om die te verlichten, zand om zoo noodig te strooien en heeft lieden in haren dienst om een en ander uit te voeren. Dan zijn de kosten gering, terwijl het voor een particulier, die daarvoor ie.mand in 't werk moet zetten, aanmerkelijk meer kost. Buitendien, de grens van wie wel en wie niet zelf de kosten dragen kan, is moeiiijk te trekkenmen zou dat dan voor ieder afzonder- lijk moeten onderzoeken en bepalen. 'tis daarom veel een- voudiger dat de gemeente het altijd zelf doet, daar een ernstige zieke voor het betrokken gezin toch al hooge uitgaven vordert. Na deze toelichting verklaart de heer Van der Moer zich voldaan en wordt het voorstel van den heer Visser met alge meene stemmen aangenomen. De Voorzitter wijst er op dat de Vlooswijkstraat, waarvoor een verzoek is ingekomen, wegens het drukke verkeer niet kan worden afgesloten en daar dus zand zal gestrooid moeten worden, waardoor de kosten eenigszins hooger zullen komen. Verder merkt hij op, dat straten wel voor 't algemeen rijtuig- verkeer kunnen worden afgesloten, maar dat dan toch aan hen die binnen het afgesloten gedeelte wonen vergunning moet worden gegeven om een paal weg te nemen. wanneer zij, of iemand voor hen, met paard en wagen binnen het afgesloten gedeelte straat moeten ziju. Hierna wordt de openbare zitting door den Voorzitter gesloten en wordt een beslotene vergadering gehouden, daar de heer Van der Moer verdere bespreking wenscht der door hem gestelde vraag aangaande de onderhandelingen met het Departement van Oorlog over de vesting. Voldoende aan het in de raadszitting geuitte verzoek, laten we hier volgen de door Burg, en Weth. ingediende ontwerp- verordening. Afdeeling I. Van openbare vermakelijkheden. Artikel 1. Onder openbare vermakelijkheden worden verstaanalle muziek- en danspartijen, daaronder ook begrepen muziek- repititien en danslessen. tooneel- en kunstvertoouingen, scher- men en andere wapenoefeningen daaronder begrepen, optoch- ten, voorstellingen, lezingen en welken aard ook, die binnen- of buitenshuis gehouden worden en voor het publiek toe gankelijk zijn. Art. 2. Het is aan ieder, die hetzij voor zich zelven, hetzij voor of narnens anderen handelende, openbare vermakelijkheden geeft of bijeenkomsten tot ontspanning of vermaak voor het publiek om niet of tegen betaling toegankelijk, doet houden, verboden zulks te doen zonder vergunning van den Burge- meester en met inachtneming der voorschriften gegeven of te geven in het belang der openbare orde en veiligheid. Art. 3. De vergunning tot het geven en houden van eeu openbare vermakelijkheid of van eene bijeenkomst tot ontspanning of vermaak kan, wanneer daartoe kinderen op eene voor hen levensgevaarlijke wijze medewerken of wanneer dit in het belang der openbare orde of zedelijkheid wenschelijk is, door den Burgemeester worden ingetrokken. Art. 4. Ieder, die deelneemt aan eene openbare vermakelijkheid of bijeenkomst tot ontspanning of vermaak, welke gegeven wordt zonder vergunning van den Burgemeester of nadat de vergunning door den Burgemeester is ingetrokken. moet daarmede ophouden op eerste aanzegging door de politie. Art. 5. Muziekanten, liedjeszangers, goochelaars, springers, vertooners van kijkkasten, orgeldraaiers en dergelijke meer, mogen dit bedrijf langs den openbaren weg niet uitoefenen, dan na be- komen vergunning van den Burgemeester en tot wederop- zegging toe. Afdeeling II. Van Logementen, Herbergen, Slaapsteden enz. Art. 6. Hij, die een logement, herberg, slaapstede, koffiehuis, bier huis, restauratie, schaftkelder, eier-, visch- of zuurhuis, tap- perij, shjterij, kroeg of eenig huis, waar men gelagen zet overneemt, oprioht of verplaatst, of die ophoudt zoodanige affaire nit te oefenen, is verplicht daarvan schriftelijk kennis te geven aan den Burgemeester, binnen acht dagen na de overneming, oprichting, verplaatsing of het ophouden der affaire Art. 7. Het is aan vrouwen verboden 1». op de stoepen of in de deuren van tapperijen, bier- huizen of andere voor het publiek toegangkelijke hnizen, waar men gelagen zet, post te vatten of zich binnen die inrichtingen bevindende door eenigerlei handeling of vertooning de aandacht der voorbijgangers tot zich te trekken 2». op den openbaren weg vddr of in de nabijheid der onder 1° genoemde inrichtingen of op de hoeken van straten of stegen, waarin dergelijke inrichtingen zijn ge- vestigd, stil te staan of zich aldaar heen en wedr te bewegen nadat haar door een ambtenaar of beambte der politie gelast is zich te verwijderen. Art. 8. Logementhouders, herbergiers, houders van slaapsteden en in het algemeen alien, die er hun bedrijf van maken aan personen nachtverblijf te verschaffen, zijn verplicht, onver- minderd de verplichting tot het houden van het Register bij het wetboek van strafrecht voorgeschreven. dagelijks voor tien uur des voormiddags, aan het bureau van politie, in te leveren eene door hen onderteekende nachtlijst, volgens een bij de politie verkrijgbaar model, houdende opgave van alle personen, die tot het houden van nachtverblijf ten hunnent zijn aangekomen. Art. 9. De houders van de in art. 6 genoemde hnizen zijn verplicht te zorgen, dat de daarin voor het publiek toegankelijke lokalen, welke niet uitsluitend voor logement of slaapstede zijn be- stemd, te elf ure des avonds of op zoodanig later uur als hun door den Burgemeester schriftelijk is toegestaan, gesloten en door de bezoekers ontruimt zijn. Bij weigering van de bezoekers om die lokalen op het voor de sluiting bepaalde tijdstip te ontruimen zijn zij verplicht, daarvan terstond kennis te geven aan een beambte van politie. Art. 10 Het is aan den houder van de in art. 6 genoemde huizen verboden de in art. 9 bedoelde lokaliteiten zonder schrifte- lijke vergunning van den Burgemeester voor het publiek ge- opend te hebben of daarin andere bezoekers, dan die in het 2® lid van artikel 11 zijn genoemd, te ontvangen of te hebben. gedurende den tijd tusschen het voor de sluiting bepaalde uur en vijf uur des morgens. Art. 11. De bezoekers, die zich na het bepaalde tijdstip van sluiting in de in art. 9 bedoelde lokalen ophouden, zijn verplicht op de eerste aanmaniDg der politie te vertrekken. Als bezoekers, in dit en in de artikels 9 en 10 bedoeld, worden niet beschouwd de leden des huisgezins noch de buitenshuis wonende ouders of kinderen van den houder van het huis, noch zij wier tegenwoordigheid wegens dringende omstandigheden vereischt wordt, of die in het huis nacht verblijf houden, hetzij dit al dan niet aan de bepalingen van art. 8 onderworpen zij. Art. 12. In geval van brand, zijn de houders van de in art. 6 be doelde huizen verplicht hunne huizen op de eerste aanzegging der politie voor het publiek te sluiten en gesloten te houden totdat de last tot sluiting is opgeheven. De bezoekers zijn in dat geval verplicht onmiddellijk deze huizen te verlaten. Bij weigering wordt gehandeld als is voorgeschreven in de slotalinea van art. 9. Art. 13. Onverminderd de voorafgaande bepalingen zijn de houders der in art. 6 genoemde huizen verplicht, zoo bij nacht als bij dag, drenkelingen of verwonde personen in te nemen en toe te laten dat aan de zoodanigen de vereischte kunstbewerking of eerste heelkundige behandeling verricht worde en zulks tegen latere vergoeding der daarop vallende kosten. Afdeeling III. Van de markten en andere openbare plaatsen tot het doen van uitstallingen. Art. 14. Het is verboden, goederen, waarvoor eene bepaalde markt- plaats is aangewezen, zonder vergunning, door Burgemeester en Wethouders verleend, op eene andere openbare plaats of op een anderen dan den voor de markt bestemden tijd ten verkoop uit te stallen. Art. 15. Het is verboden eene andere staan plaats ter markt of andere openbare plaats in te nemen dan door den marktmeester is aangewezen. Art. 16. Het is verboden op de markten of op andere openbare plaatsen op andere wijze tenten, kramen, tafels, wagens, draai- of hakborden of andere dergelijke voorwerpen op te slaan of neder te zetten. of goederen ten verkoop uit te stallen, dan overeenkomstig de aanwijzing van den marktmeester. Art. 17. Een ieder is verplicht de door hem op de markt of op andere openbare plaats gebruikte plaats, bij zijn vertrek, van dedaarop aanwezige vuilnis te reinigen en de straat te her- stellen, voor zoover dit niet bepaaldelijk aan andere van ge- meentewege daartoe aangewezen personen is opgedragen. Art. 18. Goederen, die door den marktmeester of door de keur- meesters zijn afgekeurd, moeten door degenen, wien ze be hooren, dadelijk van de markten of van de andere openbare plaatsen worden verwijderd. Art. 19. Het is verboden de voorwerpen, die voor het uitstallen of bewaren der goederen gebruikt worden, buiten den tijd waarop markt wordt gehouden te laten overstaan, tenzij met ver gunning van Burgemeester en Wethouders. Art. 20. Het is verboden te handelen in strijd met de voorschriften, welke voor de handhaving der orde op de markten of op andere openbare plaatsen, waar markt wordt gehouden, door Burgemeester en Wethouders worden gegeven. Afdeeling IV. Van het houden van verloting enz. Art. 21. Het is verboden verlotingen van slachtvee, meubilaire goederen, boeken, liefhebberijen, zijden of andere stoffen. kleederen of andere voorwerpen beneden de waarde van f io0.zonder onderscheid of de prijs der loten afzonderlijk voldaan, dan wel onder entreegeld of andere betaling begrepen zij, aan te leggen, te houden, in zijne woning toe te laten die op openbare of bijzondere plaatsen aan te kondigen of te doen aankondigen, daarvoor gelden in te zamelen of te doen inzamelen, of lijsten van inteekening aan te bieden, of te doen aanbieden zonder vooraf de schriftelijke vergunning van Burgemeester en Wethouders, voor elke verloting af zonderlijk, verkregen te hebben. Art. 22. Die vergunning moet schriftelijk verzocht worden met opgaaf van 1°. den aard, het getal en de waarde der te verloten voorwerpen 2°. den prijs en het getal der te verkoopen loten 3o. den dag, het uur en de plaats waarop de loterij zal gehouden worden. 4°. de wijze waarop de loterij zal plaats hebben Art. 23. Loten voor loterijen beneden de waarde van 100.— die in andere gemeenten zullen gehouden worden, mogen in de gemeente niet verkocht, ten verkoop aangeboden noch op andere wijze uitgegeven worden, dan met schriftelijke ver- gunning van Burgemeester en Wethouders. Die vergunning wordt verkregen zooals in art. 22 is bepaald. Art. 24. De houder der vergunning is verplicht zich in alle op- zichten te gedragen naar de in die vergunning roorkomende voorwaarden en bepalingen. Afdeeling V. Art. 25. Het is verboden de in de artikelen 2, 19, 20, 2! en 23 bedoelde handelingen te verrichten of te doen verrichten. Art. 26. Strafbepalingen. Overtreding van de bepalingen voorkomende in de artikelen 2 4 5 6 77 9, 10, 11, 12, 18, 20, 21 en 23 wordt gestraft met' eenege'ldboete van ten hoogste 25, of met hechtems van ten hoogste zes dagen. Overtredingen van de bepalingen voorkomende in de artikels 8 en 13 wordt gestraft met eene geldboete van ten hoogste f 8, of met hechtenis van ten hoogste 2 dagen. Overtreding van de bepalingen voorkomende in de artikels 14, 15, 16, 17 en 19 wordt gestraft met eene geldboete van te Het doen verrichten van eenige handeling waarop bij over treding straf is bedreigd wordt gestraft met dezelfde straf als tegen het verrichten dier handelingen is bepaal Afdeeling VI. Slotbepaling. Art. 27. Op het oogenblik dat deze verordening in werking treedt zijn vervallen alle voorschriften omtrent het houden van vet lotingen in vorige verordeningen voorkomende. 8 April. Cornells Josephus de Brupn (van Ossemsse), oud 28 j., jm. en Rozalia Maas, oud 23 j„ jd 14 Apnl.Jose phus de Bakker, oud 30 j., jm. en Maria 'J'd' Jan Francies de Mast, oud 25 j„ jm. en tabe«" van Jole, oud 28 j., jd. Viktoor van Laerejvan St. Gilles), oud 24 jjm. en Anna Catharina 15 April. Alphonsius van de Vijver (van Graauw), oud 41 j., weduwn. en Apolonia Boeding, oud 38 j., jd. Geboorten. 1 April. Desiri; Cornelis, z. van Josephus Lamers en van Johanna Geensen. 3 April. Alouisius Alphonsus, z. van Alphonsus Maria van Campen en van Maria Coleta Picavet. 4 April. Daniel, z. van Daniel Dekker en van Maria Adrian* Dees. Joseph, z. van Anthonius Vonk en van Paulina de Smit. 6 April. Petrus Franciscus, z. van Jacobus Maas en van Rozalia Wentzler. 8 April. Florent Leonardus, z. van Johannes Aarssen en van Paulina Tiele- man. 10 April. Eduard, z. van Jan Francies Bogaert en van Regina de Yree. 14 April. Rosalia Paulina, d. van Pieter Jacobus Carpentier en van Paulina van Huffel. Overlijden. 1 April. Maria van Eck, oud 5 m., d. van Jacobus en van Anna Maria Aarssen. 4 April. Pieter van Miechem, oud 54 j., echtg. van Rosalia Baart. 9 April. Een als levenloos aangegeven kind van het vr. geslacht, van Johannes Martinus Giele en van Eugenia Maria de Beule. 10 April. Josephus Alphonsus Herrewegh, oud 20 dz. van Theophilus en van Apolonia Louisa Heije 13 April. Anna Maria van Denderen, oud 73 j., wed. van Andries Broekaart. Een als levenloos aangege en kind van het vr. geslacht van Johannes Adrianus Hie! en van Paulina Boeding. 14719 16445 18712 14727 16518 18800 14769 16520 18838 14773 16551 18883 19076 19080 19141 19159 887 3451 960 3487 997 3645 1003 3692 Trekking van Woenailag 19 April. 3de klasse. 3e lijst. Prijzen van 100 en daarboven. No. 12186 5000. No. 14607 20914 1000. No. 2565 19870 400. No. 3636 20C45 200. No. 3084 7368 8348 11262 16129 17784 100. Prijzen van f 45. 8 2571 4874 7509 10747 12500 14627 16341 18559 63 2589 4925 7510 10774 12530 14651 16390 18608 67 2595 5019 7641 10791 12552 14675 16402 18629 210 2601 5166 7722 10810 12572 14693 16408 18660 221 2693 5186 7723 10811 12598 14718 16434 18711 235 2716 5196 7771 10824 12599 271 2785 5237 7778 10875 12704 363 2853 5244 7938 10879 12727 367 2901 5258 7944 10917 12733 378 2908 5264 8032 10968 12889 14889 16552 18898 401 2940 5288 8066 11010 12979 14907 16623 18904 417 2990 5850 8099 11065 12987 14934 16669 18950 423 3020 5374 8112 11106 1300.3 14968 16670 18951 522 3055 5377 8162 11157 13032 15019 167S9 19031 590 3071 5528 8220 11188 13082 15072 16798 621 3099 5543 8244 11198 13087 15101 16837 685 3179 5609 8349 11204 13090 15146 16890 692 3256 5612 8651 11205 13112 15169 16933 758 3347 5615 8668 11208 13134 15216 16979 19333 833 3351 5624 8694 11339 13138 15256 17028 19373 863 3415 5669 8701 11417 13148 15295 17055 19375 5779 8709 11423 13167 15326 17086 19385 5850 8742 11441 13175 15375 17148 19418 5856 8748 11467 13266 15380 17229 19466 5902 8833 11473 13275 15403 17278 19487 1411 '3722 5981 8911 11488 13286 15406 17282 19520 1429 3723 5985 8961 11570 13326 15411 17293 19567 1493 3744 5690 9063 11616 13342 15420 17307 19574 1542 3793 6014 9129 11622 13368 15430 17320 19575 1559 3800 6019 9136 11665 13407 15456 17327 19726 1561 3925 6066 9139 11687 13422 1568 4025 6201 9269 11688 13499 1577 4100 6217 9271 11719 13537 1624 4181 6356 9366 11720 13542 1641 4201 6409 9376 11749 13623 1660 4218 6436 9571 11829 13657 1701 4231 6618 9591 11906 13690 1765 4260 6676 9659 11949 13737 15951 17700 20115 1793 4292 6677 9680 11953 13756 16025 17722 20133 1826 4323 6717 9755 11991 13800 16026 17804 20136 1881 4388 6726 9765 12006 13843 16084 17857 20227 1906 4425 6778 9767 12026 13921 16118 17910 20292 1928 4432 6788 9880 12058 14033 16137 17941 20360 1953 4489 6818 9905 12130 14035 16141 17946 20375 2136 4528 6909 9913 12140 14037 16169 17953 20395 2169 4534 694110087 12148 14116 16181 18008 20436 2193 4555 6948 10188 12154 14136 16247 18082 20441 2255 4557 6957 10406 12191 14216 16250 18093 20505 2282 4560 7019 10408 12243 14360 16255 18104 20634 2326 4581 7060 10531 12255 14407 16264 18227 20635 2334 4597 7144 10552 12268 14433 16273 18231 20763 2482 4689 7232 10557 12309 14435 19285 18273 20796 2513 4748 7233 10567 12320 14559 16297 18369 20850 2524 4809 7487 10745 12467 14575 16317 18499 20921 2533 Trekking van Donderdag 20 April. 3de klasse. 4de lijst. Prijzen van f 100 en daarboven. No. 9853 2000. No. 5337 400. No. 5020 100. Prijzen van f 45. 131 3322 5997 8123 10685 14055 15571 17935 19880 202 3374 6140 8164 10740 14190 15839 18292 20017 1020 3426 6490 8234 11168 14253 16087 18344 20096 1323 4154 6669 8646 11286 1425S 16177 18476 20167 1706 4450 6966 8708 11510 14680 16462 18739 20278 1754 4630 7095 8802 12198 14845 16496 18744 20417 2147 5094 7373 8851 12200 14892- 16640 18858 20742 2614 5296 7446 9348 12398 14926 17013 19326 20754 2958 5333 7964 9502 12753 15064 17343 19660 20795 3035 5464 7984 10563 12956 15208 17441 19725 20844 3276 5674 8059 10684 13720 15567 17468 15582 17359 19852 15660 17360 19918 15721 17503 19966 15730 17521 19996 15866 17604 20015 15908 17652 20067 15928 17672 20114 van Walle, oud 22 j., jd. Alphonsus'Jacobus Compiet, ond 27 j., jm. en Maria Louisa SaHuwelijk3-voLekingen. 6 April. Jacobus Johannes Jansen oud 28 j., jm. en Johanna Helena de Zwart, oud 23 j., Jd. VLAG. 1 19 Eng. s.s. Eng. barge 20 Eng. s.s. 19 Eng. s.s. Noor. s.s. Belg. s.s. 19 Eng. s.s. idem 20 Noor. brik Duits. s.s. Eng. s.s. 19 Eng. s.s. Rus. s.s. Eng. s.s. idem idem Deens. s.s. 20 Eng 3m.sch Duits. 8.8. Eng. s.s. Zweed. s.s. NAAM. M3. Van en naar. Lading. Voor Ter leuien I Abbotsford Rosie Hailing Van Ter Ann Webster Saint Kevin Benmacdui Ptarmigan Spindrift Hardi Cressida Truro Van Thomas Wilson Olga Iiegulus Sea Serpent Ouse Skjold Christabel Emelie Rickert Ptarmigan Noutilus 2979 jeith stukg. 220 Portsmouth jzer 2199 jonden stukg. Venzeu 2241 London stukg. 1340 Areudal ledig 1623 Middlesbro idem fA-nl 3492 Manchester stukg. 2003 Londen idem 967 Christian 5aud hout 3499 Hamburg ledig 2366 Hull stukg. Uent 4374 Hull stukg. 4673 New-Castle ledig 3217 Antwerpen idem 2553 Londen stukg. 2158 Goole idem 4380 Sunderland ledig 483 Swansea phosph 1471 Middlesbro ledig 3493 Antwerpen stukg. 2079 idem ledig

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1899 | | pagina 6